• Dynacord Powermax 5

  Dynacord Powermax 5

  Shiten 4 F150, 4 F8 dhe sllevi Dynacord SP5

  5.500 €
  Pejë
  7 dhjetor 23:18
 • GOMA ME BANDASH GOLF 4

  GOMA ME BANDASH GOLF 4

  SHES GOMA ME BANDASH PER GOLF 4 POSTAFAK GOMAT JAN SHUMEE TE MIRAA

  120 €
  Pejë
  7 dhjetor 23:04
 • Mobile

  Mobile

  Shes. 3. 2. 1 dhe dy nxemje me plin dhe i ka bocat e veta gjendje tregullt

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 22:24
 • Shitet j5 duos 2017

  Shitet j5 duos 2017

  Shitet samsung j5 duos 2017 en gjendje perfekte Me garancion. Kontakt. 0037744179168

  185 €
  Pejë
  7 dhjetor 22:18
 • Samsung s8+

  Samsung s8+

  Shite dhe ndrrohet samsung s8 + gjendje perfekte i ardhun prej zvicrre Viber 0037745567225

  530 €
  Pejë
  7 dhjetor 22:17
 • VW T4 1.9 D MAXI

  VW T4 1.9 D MAXI

  Shes VW T4 1.9 D Verzion i Gjat maxi i Doganum nkosov ne 2010 ne gjendje te rregullt Teknike dhe Mekanike i Qlajmruar Me Kohe Boj Ndrrime VW Caddy 1.9 Tdi

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 22:15
 • Opel corsa

  Opel corsa

  Shes opel corsen 1.7 DTI shum i rujtun i rujtun si mrenda ashtu edhe jasht Vetura esht e sapo doganuar Pres bleres serioz Nr viber:+386 49 289 342

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 22:05
 • Fotelet ne shitje + tavolin

  Fotelet ne shitje + tavolin

  Shes komplet ni 3~sh ni 2~sh edhe dy 1~sha me gjeth tavolin per me shum na kontaktoni ne nurim e telefonit~049 569 552 ose ne viber~+38649569552

  150 €
  Pejë
  7 dhjetor 21:45
 • Shitet mullini

  Shitet mullini

  Shitet Mullini Monofaz,Punon shum shum mir,Gurin e ka 50cm,Krejt n'rregull esht. Deri sot kom blu me ta po nuk pom duhet ma. Kush o i interesun mund te na kontaktoni

  350 €
  Pejë
  7 dhjetor 21:24
 • 3 NOKIA

  3 NOKIA

  Shes 3 Nokia ne gjendje te shkelqyer 10 euro copa

  30 €
  Pejë
  7 dhjetor 21:16
 • AUDI A5 SPORTBACK

  AUDI A5 SPORTBACK

  Shitet Audi A5 pa dogan nga zvicra, vetura eshte ne gjendje perfekte per gjdo send garantie, km i ka te sakta 74200, viti 2013 2,0 TDI sportback,shume ekonomike vetura gjindet ne zvicer, per me shume

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 21:04
 • Shiten mobilje EXTRA LUKSOZE

  Shiten mobilje EXTRA LUKSOZE

  Shiten garnitura salloni, tavolinë kuzhine si dhe akcesor të ndryshem per teraca dhe ballkone extra moderne me çmime speciale dhe kualitet te lartë. Të interesuarit mund të na kontaktojn edhe permes

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 20:25
 • unikonzum auto dekro zingjir per goma porosit onli

  unikonzum auto dekro zingjir per goma porosit onli

  unikonzum auto dekro zingjir per goma porosit onli

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 20:25
 • Iphone 5

  Iphone 5

  Shes telefonin ne gjendje shum mir beq e ka ni vi ekran nuk pengon per me perdor as nuk vrehet kur osht dhez telefoni ket nr vetem whatsaap pre blers serjoz

  50 €
  Pejë
  7 dhjetor 20:19
 • Kufer për Sint

  Kufer për Sint

  Shes kofer per pax3 Pax4 te vegjel ose per Em3

  60 €
  Pejë
  7 dhjetor 20:18
 • Shes bandashat per Gjip 16

  Shes bandashat per Gjip 16

  Shes bandashat per gjip 16 jan 5 copa bomat jan me te mbrensheme Viber +38649122162

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 20:14
 • Shes veturen mercedes benz 1.9 RKS

  Shes veturen mercedes benz 1.9 RKS

  shes mercedesin 1.9 fabriikisht dizel 5 shpejtsi regjistrim deri ne qeshor 2018 goma te dimrit karrikat lekur i paster i majtun si brenda dhe jasht tip top motorr spona gumica etj pa as nje behane osh

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 20:06
 • Kamin me pelet Alfa Plam

  Kamin me pelet Alfa Plam

  Shitet kamini Alfa Plam 8.5 kw, pothuajse i ri gjendje perfekte.

  780 €
  Pejë
  7 dhjetor 19:45
 • super zbritje dyer te dhomave t hymjes 044933548

  super zbritje dyer te dhomave t hymjes 044933548

  prodhojm dyer dhe dritare te drurit. dyer 60 deri 120 euro punojm edhe me porosi. tel 044933548 viber +37744933548

  60 €
  Pejë
  7 dhjetor 19:45
 • Bejm Prodhimin e dyerve te drurit me qmime te lira

  Bejm Prodhimin e dyerve te drurit me qmime te lira

  Bejm Prodhimin e dyerve te drurit me qmime te lira per me shum informata kontaktoni tel.045474071 viber +37745982232 ju mirpresim ____________Rezultatet e kërkimit____________ de

  60 €
  Pejë
  7 dhjetor 19:45
 • Audi 80

  Audi 80

  shes audi 80 ne gjendje tmir gjam npull shiber disel 1.9 komfor te b4 etj

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 19:15
 • Merceses c220

  Merceses c220

  Shitet mercedesi c220 ne gjendje shum tmir klim sensora abs km te garantuara per ma teper tel viber 044148348

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 19:15
 • flm u shit e gzofte pronari i ri

  flm u shit e gzofte pronari i ri

  SHESH AUDI 80/ 1.8 COBRATOR 1 VIT RKS SHUME E RUJTNE SI MBRENDA DHE JASHT KATER GOMAT E MIRA HIDROLIG TIMONIN , 5 SHPEJTESI, NE HIPOTEK NUK ESHTE, PERKTHIMI KUR TE DON, REGJISTRIMI I VLEN. KA REG

  1.050 €
  Pejë
  7 dhjetor 19:05
 • flm u shit e gzofte pronari i ri

  flm u shit e gzofte pronari i ri

  Shes Golf2 1.3 Shum i rujten si mrena dhe jasht Regjistrim 24.04.2018 4 goma m+s te gjitha seriveset i ka te kryme regjistrim iav lojm deri ne fund 10 vite nje pronar hipotek nuk asht Viber +3774437

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 19:04
 • PUNOJM DYER DHE DRITARE ME POROSI

  PUNOJM DYER DHE DRITARE ME POROSI

  PUNOJM DYER DHE DRITARE ME POROSI Bejm Prodhimin e dyerve te drurit me qmime te lira per me shum informata kontaktoni tel.045474071 viber +37745982232 ju mirpresim

  60 €
  Pejë
  7 dhjetor 18:46
 • P10

  P10

  she telefonin p10 pak i perdorur original 100% me adapter origilan me kuti 32 giga pa asnje gervishje kamera 12 mp hd kamera pas self 8 mp perfekt kamera 4 giga ram oktacore etj, ndrrim jo

  280 €
  Pejë
  7 dhjetor 18:16
 • Motrr sharr me batari

  Motrr sharr me batari

  Shes motorrin me batari still 049441775 +38649441775

  420 €
  Pejë
  7 dhjetor 16:44
 • Hasky

  Hasky

  Shitet hasky orginal shum I mir

  100 €
  Pejë
  7 dhjetor 16:18
 • Opel Corsa

  Opel Corsa

  Shes opel corsa 1.2 benzin shum ne gjendje te mir p

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 16:05
 • VW Golf 4 1.4 Benzin I Sapo Ardhur

  VW Golf 4 1.4 Benzin I Sapo Ardhur

  VW Golf 4 1.4 Benzin Viti Prodhimit 26/04/1999 I Sapo Ardhur Nga Gjermania Ne Gjendje shum Te Mir Po Ashtu Shum I Rujtun 4Goma Te Dimrit te Vendosura.
Extra:Clima Ac,Abs,Airbag,4Xhamat Npull Etj.


  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 16:04
 • Passat 2002-2003 TDi (DI te kuqe) RKS

  Passat 2002-2003 TDi (DI te kuqe) RKS

  SHES VETUREN VW VOLKSWAGEN PASSAT HIGHLIINE NE GJENDJE PERFEKTE AUTOMATIK TIP TRONIC FULL EXTRA VETURA POSEDON KLIMATRONIC NE FUNKSION ABS AIRBEG 4 GJAMAT ME RRYM TEMPOMAT BORD KOMPJUTER KARRIKA ME NX

  5.200 €
  Pejë
  7 dhjetor 15:15
 • monitor

  monitor

  shiten te gjitha ne gjendje te rregullt

  20 €
  Pejë
  7 dhjetor 13:19
 • Ford express pikap 1.8 d

  Ford express pikap 1.8 d

  Shitet pikapi ford diesel 1.8 . Me regjistrim te skaduar. Teknikisht asht ne gjendje shum te mir , ky qe shifet ne foto. kontakt num 044 668 225.

  350 €
  Pejë
  7 dhjetor 13:14
 • Gume Speciale Antistatike Per Smartfone Dhe Tablet

  Gume Speciale Antistatike Per Smartfone Dhe Tablet

  Gume Speciale Antistatike Per Smartfone Dhe Tablet Kodi i produktit: G528141 ESD shtres speciale antistatike me madhsi 43x29CM qe eshte ne set me kabell 1,5m gjatsi. Kjo gume speciale me hapsira te i

  65 €
  Pejë
  7 dhjetor 12:49
 • Marojm Dyer dhe dritare me dimenzione te ndryshme

  Marojm Dyer dhe dritare me dimenzione te ndryshme

  marojm Dyer dhe dritare me dimenzione te ndryshme Bejm Prodhimin e dyerve te drurit me qmime te lira per me shum informata kontaktoni tel.045474071 viber +37745982232 ___

  60 €
  Pejë
  7 dhjetor 12:49
 • Golf 2

  Golf 2

  Shitet Golfi 1.6 turbo Dizell

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 12:15
 • HOME VIP SHET 10ari ne Peje ka mundesi ndarje 5ari

  HOME VIP SHET 10ari ne Peje ka mundesi ndarje 5ari

  AGENCY HOME VIP SHET 10ari PLLAC në PEJË . Shesim 10 ari Pllac Ne lagjen me të qet te qytetit te Pejës . Shesim Pllacin qe nododhet 200 metra Nga shkolla Ekonomike Shesim Pllacin qe Eshtë Afer E

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 11:52
 • Prodhojm Dhoma te Fjetjes, 044-152-077,viber+386..

  Prodhojm Dhoma te Fjetjes, 044-152-077,viber+386..

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me s

  700 €
  Pejë
  7 dhjetor 11:25
 • Passat 1.9 tdi viti 2004 me dogan

  Passat 1.9 tdi viti 2004 me dogan

  Passat 1.9 tdi 96 kw viti 2004 vetura osht e sapo ardhur nga jashti me dogan te pagume etj 044139396 049199841

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 11:14
 • Derë banjo 140 euro me garancion 10 vjet

  Derë banjo 140 euro me garancion 10 vjet

  Na kontaktoni ne viber: +38649557962. Materiali austriak, Garancion 10 vjet ne mekanizem, gjam dhe material. Cmimi eshte me montim. Fabrika jon gjindet ne pej afer doganes.

  140 €
  Pejë
  7 dhjetor 10:45
 • passat 3c 2.0fsi

  passat 3c 2.0fsi

  vetura asht ne gjendje te shkelqyshme asht shum i rujtun me 140mi kl model amerikan regjstim deri ne shkurt 2018 nuk asht hipotek

  5.250 €
  Pejë
  7 dhjetor 10:24
 • mobile

  mobile

  Shes tepihun shum i ruajtu

  70 €
  Pejë
  7 dhjetor 09:25
 • MERCEDES BENZ ACTROS 18-35 ME FAKTUR TVSH PREJ FIR

  MERCEDES BENZ ACTROS 18-35 ME FAKTUR TVSH PREJ FIR

  MERCEDES BENZ ACTROS 18-35 CISTERN ( AUTOBOT ) 13500 litra ME VOLLIMETER ME RKS ME FAKTUR TVSH PREJ FIRME NE GJENDJE SHUM SHUM TE MIR FULL EXTRA 049369999

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 08:24
 • MAN TGX 18.680 EURO 5  ME FAKTUR TVSH PREJ FIRME

  MAN TGX 18.680 EURO 5 ME FAKTUR TVSH PREJ FIRME

  MAN TGX 18.680 VITI 2008 I REGJISTRUAR RKS 1 VIT ME FAKTUR EURO 5 AUTOMATIK TEMPOMAT INTARDER SENZOR (DISTANC) NAVIGACION KLIM KARRIKAT LKUR KARRIKAT KLIM+NXEMJE FELLNE ALUMINI 6 GOMAT E REJA FUL

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 08:24
 • MERCEDES SPRINTER 315 DERI 2012

  MERCEDES SPRINTER 315 DERI 2012

  PJES 2 FARAT DRITAT E PARA MASKA KOMPLET BRANIKU KOMPLET PJESA E PAR PER SPRINTER 2007 DERI 2012 MENJAQI ME 6 SHPEJCI KORP LAMELL ZAMAJC KOMPRESORI I KLIMS PUMPA E CDI E NAFTIT 049369999 QMI

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 08:24
 • Super oferta sot vetem te Apple Shop Nardi #Nxito

  Super oferta sot vetem te Apple Shop Nardi #Nxito

  🎁🎁Super oferta te Apple Shop Nardi🎁🎁 IPHONE 7 PLUS 32gb=450$ IPHONE 7 PLUS 128GB=550$ IPHONE 7 PLUS 256=650$(+fito dhe nje tjeter gratis) IPHONE X 256GB = 750$ (+fito dhe 2 cope tjeter) Samsung S8 64g

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 08:17
 • Mercedes sprinter 515 Dupllak 2010 nga zvicrre

  Mercedes sprinter 515 Dupllak 2010 nga zvicrre

  Sprinteri osht ne gjendje prefekte 202000km me liber te servisit tip top per ma zgjanimisht thirrem ne te ose viber

  8.200 €
  Pejë
  7 dhjetor 08:05
 • Dyer dritare viber +37744763428

  Dyer dritare viber +37744763428

  Shesim dyer dhe dritare 60 deri 100 euro punojm edhe meporosi

  60 €
  Pejë
  7 dhjetor 06:24
 • MERCEDES E 280 CDI AVANTGARDE RKS AUTOMATIK - 05

  MERCEDES E 280 CDI AVANTGARDE RKS AUTOMATIK - 05

  Mercedes E Klas 280 Cdi. Viti i Prodhimit Ne Fund 2004 Modeli 2005. I Regjistruar Ne RKS. Sigurim 5 Muaj. Ngjyra Silber Pa As Ni Gervishje. Te Gjitha Serviset e Kryera. Extra Full Posedon. Automatik T

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 06:04
 • Mercedes 250 Diesel Rks 11 Muaj - -

  Mercedes 250 Diesel Rks 11 Muaj - -

  Mercedes 250 Diesel I Regjistruar Ne Rks 11 Muaj. Nuk Figuron Peng Apo Hipotek Perkthimi i Menjehershem. . .

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 dhjetor 06:04