Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Pejë

 • 5 foto
  Dhoma
  Mobilje

  Dhoma

  SHITEN URGJENT Te dy dhomat jane ne gjendje shume te mire dhe jane vetem 1 vite te perdorura Çmimi:

  Pejë Dje, 15:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ABS FELDER
  Makina dhe vegla

  ABS FELDER

  GEBE COMPANY ne Peje ju ofron Makinen tip FELDER G 300 per ngjitjen e trakes ABS. Viti i prodhimit 2

  Pejë Dje, 15:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ndëruesi i shpejtësive (Menjaqi)
  Autopjese dhe paisje

  Ndëruesi i shpejtësive (Menjaqi)

  Shitet ndëruesi i shpejtësive (Menjaqi-Manual) i Opel Zafires viti 2008 Menjaqi ka 6+1 shpejtsi ne

  Pejë Dje, 15:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW 318D viti2009
  Vetura

  BMW 318D viti2009

  BMW 318D VEITI 2009 VETURA SAPO ARDHUR NGA JASHTI E PA DOGANUARE ME TABELE TE JASHTITI INFO 0492084

  Pejë Dje, 15:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kantaric OTTP Pacific V 12
  Makina dhe vegla

  Kantaric OTTP Pacific V 12

  Shitet makina Kantaric OTTP Pacific V 12 ,ne gjendje shum te mir pune dhe servis gjeneral . Ka Posfo

  Pejë Dje, 15:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per Kepjen e Furnirit - KUPER
  Makina dhe vegla

  Makin per Kepjen e Furnirit - KUPER

  Shitet Makina per Kepjen e Furnirit - KUPER Ju mirpret GEBE COMPANY ne Peje.

  Pejë Dje, 15:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sharr per Metal OMES
  Makina dhe vegla

  Sharr per Metal OMES

  Shitet Makina Sharra per Metal MEC 300S Makina është e ardhur nga Zvicra edhe është ne gjendje te mi

  Pejë Dje, 15:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per mrehje
  Makina dhe vegla

  Makin per mrehje

  Shitet Makin per mrehje - VOLLMER Ju mirpret GEBE COMPANY ne Pejë

  Pejë Dje, 15:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Pejë Dje, 15:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Touran 2.0 AUTOMATIK 7 ULSE
  Vetura

  Touran 2.0 AUTOMATIK 7 ULSE

  Shitet Touran 2005 2.0 TDI automatik tiptronik DSG 7 ulse navigacion klim automatike dy zonale ABS E

  Pejë Dje, 15:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne 18 R BMW original CROM
  Vetura

  Fellne 18 R BMW original CROM

  Ne shitje Fellnet origjinale BMW -CROM-PASQYRE Te importuara nga Zvicra Fellnet nuk kan gritha dhe

  Pejë Dje, 14:59
  700 €
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 TDI 140 PS 2010 Pa Dogan
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI 140 PS 2010 Pa Dogan

  Golf 6 2.0 TDI 140 PS 6 SHPEJTSI VITI PRODHIMIT 2010 PA DOGAN KILOMETRA TE GARANTUARA Me LIBER SERVI

  Pejë Dje, 14:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 TDI 2011 Pa Dogan
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI 2011 Pa Dogan

  Golf 6 2.0 TDI 140 PS MANUEL 6+r VITI PRODHIMIT 2011 PA DOGAN KILOMETRA TE GARANTUARA Me LIBER SERVI

  Pejë Dje, 14:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  i7 3770K GTX 1060 6GB 8GbRAM +SSD
  Kompjutera

  i7 3770K GTX 1060 6GB 8GbRAM +SSD

  Shitet Shtepiza me kto Performanca G a m i n g + Livestream i7 3770K GTX 1060 6gb 8Gb Ram 120

  Pejë Dje, 14:53
  500 €
 • 3 foto
  Shtëpi në shitje
  Shtepi / Vila

  Shtëpi në shitje

  Vitomeric,Rruga ambullantës,lagje e re,shtëpi 2 katshe,4 dhoma 2 terasa 2 banjo salloni dhe depo.

  Pejë Dje, 14:47
  36.500 €
 • 11 foto
  Passat 2.0 Tdi BTM ????
  Vetura

  Passat 2.0 Tdi BTM ????

  VW PASSAT B7 2.0TDI DSG 2013 140 Ps I posa ardhur nga Zvicrra PA DOGAN Xenon Bi xenon me lled ,Shtop

  Pejë Dje, 14:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 6 2.0 TDI DSG AUTOMTIK FULL EXTRA ????
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI DSG AUTOMTIK FULL EXTRA ????

  GOLF 6 2.0 TDI DSG AUTOMTIK FULL EXTRA 30.12.2010 MODEL 2011 I SA PO ARDHUR ME TE GJITHA SERVISAT E

  Pejë Dje, 14:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A4 2.0 TDI SLINE RKS 1VIT
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI SLINE RKS 1VIT

  AUDI A4 2.0 TDI SLINE 30.12.2011 MODEL 2012 I SA PO DOGANUAR DHE REXHISTURA NE GJENDJE TE SHKELQYSHM

  Pejë Dje, 14:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW X1 2.0 XDRIVE AUTOMTIK RKS 1VIT
  Vetura

  BMW X1 2.0 XDRIVE AUTOMTIK RKS 1VIT

  SHITE BMW X1 2.0 XDRIVE AUTOMTIK I SA PO REXHISTRUA DHE DOGANUAR 30.12.2011 MODEL 2012 ME TE GJITHA

  Pejë Dje, 14:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Motor Keewey 125kubik
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor Keewey 125kubik

  Shitet chooperi keeway superlight 125 kubik dokumenta jan t hup ndrrrim sboj Viber 049145415

  Pejë Dje, 14:41
  1.000 €
 • 5 foto
  Punoj me bager
  Kamionë

  Punoj me bager

  Punoj me bagera dhe kamiona te interesumt en tel +38345585955 viber WhatsApp qmimi i volitshem sipa

  Pejë Dje, 14:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW PASSAT 2.0 TDI
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 TDI

  Shes Vw passat 2.0 tdi i doganuar dhe regjistruar ne rks i importuar nga Zvicra posedon librin e ser

  Pejë Dje, 14:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 7 R LINE Automatik
  Vetura

  Golf 7 R LINE Automatik

  Golf 7 R line viti 2015 me 123 mi km te garantuar me liber servisi ne gjendje perfekte

  Pejë Dje, 14:31
  18.000 €
 • 1 foto
  Fellne 17 Golf 4,
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Golf 4,

  fellne per golf 4

  Pejë Dje, 14:29
  480 €
 • 2 foto
  Xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360

  Xbox 360 I perdor me cd original gta IV need for speed dhe shum lloj te tjera

  Pejë Dje, 14:29
  100 €
 • 0 foto
  Fiat fiorino 1.7 dizel
  Vetura

  Fiat fiorino 1.7 dizel

  Fiat regj I skaduar

  Pejë Dje, 14:28
  550 €
 • 4 foto
  ROLETE ALUMINI ME KUTI ALUMIN VIBER 0037744171866
  Mobilje

  ROLETE ALUMINI ME KUTI ALUMIN VIBER 0037744171866

  rolete alumini me izolim MATERJAL GJERMAN rolete pvc plastik perde zebra 23 euro m2 viber 0037744

  Pejë Dje, 14:18
  37 €
 • 4 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME SHKUM MATERJAL GJERMAN
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME SHKUM MATERJAL GJERMAN

  rolete alumini me shkum MATERJAL GJERMAN rolete pvc plastik perde zebra 23 euro m2 viber 0037744171

  Pejë Dje, 14:18
  37 €
 • 6 foto
  Makina per prerjen e iverices
  Makina dhe vegla

  Makina per prerjen e iverices

  Shes makinen per prerjen e iverices te markes Scheer me dimensione 4200x4200 e vitit 1991 e posaardh

  Pejë Dje, 14:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes kantaricen Brand KD 86
  Makina dhe vegla

  Shes kantaricen Brand KD 86

  Shes kantaricen Brand KD 86 e vitit 1993 e ardhur nga gjermania ne gjendje pune me program te nderru

  Pejë Dje, 14:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina Ayzra Mizrak 3200 Classic CE
  Makina dhe vegla

  Makina Ayzra Mizrak 3200 Classic CE

  Shes makina per prerjen e iverices Ayza Mizrak 3200 Classic te reja. Per me shum kontaktoni ne keta

  Pejë Dje, 14:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes kantaricen Mizrak Tuana 46 Super
  Makina dhe vegla

  Shes kantaricen Mizrak Tuana 46 Super

  Shes kantaricen Mizrak Tuana 46 Super e posaardhur nga Turqia.Makina kryen te gjitha funksionet duk

  Pejë Dje, 14:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 me 4 shrafa
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 me 4 shrafa

  Fellne 17 me guma teveres bojn per gjitha veturat me 4 shrafa +38349525810

  Pejë Dje, 14:13
  140 €
 • 5 foto
  Peugeot Expert Me Frigo deri -24 grad 2.0 Hdi
  Vetura

  Peugeot Expert Me Frigo deri -24 grad 2.0 Hdi

  Peugeot Expert Me Frigo deri -24 grad 2.0 Hdi Viti Prodhimit 2004 Me dogane te pagume ne gjendje sh

  Pejë Dje, 14:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes sharren SCM SIGMA 65
  Makina dhe vegla

  Shes sharren SCM SIGMA 65

  Shes sharren SCM SIGMA 65 3100x3100 e vitit 2001 e ardhur nga gjermania ne gjendje pune.Per me shu

  Pejë Dje, 14:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makina Arte-Mak Bravo 3200
  Makina dhe vegla

  Makina Arte-Mak Bravo 3200

  Shes makina per prerjen e iverices Arte-Mak Bravo 3200 te reja. Per me shum kontaktoni ne keta numr

  Pejë Dje, 14:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Elektromotorra
  Makina dhe vegla

  Elektromotorra

  Shiten elektromotorrat per maqina te ndryshme pune te ardhura nga Gjermania, te ruajtura siç shihen

  Pejë Dje, 14:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Cross Touran 2.0 tdi dsg viti 2009
  Vetura

  Cross Touran 2.0 tdi dsg viti 2009

  cross touran 2.0 tdi viti 2009 vetura osht full full ekstra vetura osht e sapo ardhur nga jashti me

  Pejë Dje, 14:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi A3 2.0 tdi viti 2009
  Vetura

  Audi A3 2.0 tdi viti 2009

  audi a3 2.0 tdi 100 kw viti 2009 vetura osht e sapo ardhur nga jashti me dogan etj 044139396

  Pejë Dje, 14:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Polo 1.6 tdi viti 2009 me dogan
  Vetura

  Polo 1.6 tdi viti 2009 me dogan

  polo 1.6 tdi viti 2009 vetura osht full ekstra vetura osht e sapo ardhur nga jashti me dogan te pagu

  Pejë Dje, 14:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw x3 3.0 dizel viti 2011 Me dogan
  Vetura

  Bmw x3 3.0 dizel viti 2011 Me dogan

  Bmw x3 3.0 dizel 155kw viti 2011 vetura osht full full ekstra vetura osht e sapo ardhur me dogan etj

  Pejë Dje, 14:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW x3 2.0 X.DRIVE viti 2010
  Vetura

  BMW x3 2.0 X.DRIVE viti 2010

  BMW X3 2.0 X.DRIVE 120kw vtiti 2010 vetura sapo ardhur nga jashti ( ME DOGAN TE PAGUAR ) info 049487

  Pejë Dje, 14:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 6 2.0 tdi viti 2009 me dogan
  Vetura

  Golf 6 2.0 tdi viti 2009 me dogan

  golf 6 2.0 tdi 81kw viti 2009 vetura osht klima teonik tempomat sensora para mbrapa etj vetura osht

  Pejë Dje, 14:06
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Passat 2.0 tdi viti 2010 me dogan
  Vetura

  Passat 2.0 tdi viti 2010 me dogan

  passat 2.0 tdi 81kw viti 2010 vetura osht klim tronik tempomat sensora para mbrapa navi dvd start st

  Pejë Dje, 14:06
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  GOLF 6 GTD 2.0 TDI VITI 2010
  Vetura

  GOLF 6 GTD 2.0 TDI VITI 2010

  Golf 6 2.0 tdi viti 2010 vetura osht Gtd full full extra vetura osht e sapo ardhur nga jashti me dog

  Pejë Dje, 14:06
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW CADY
  Vetura

  VW CADY

  SHITET VETURA E TIPIT VW CADY MODEL 2010 DIESEL E POSA ARDHUR ËSHT NE GJENDJE PERFEKTE SIQ SHIFET ED

  Pejë Dje, 14:05
  4.800 €
 • 10 foto
  Mercedes 312 Me Dogan Frigo dhe Hebebin
  Vetura

  Mercedes 312 Me Dogan Frigo dhe Hebebin

  Mercedes sprinter 312 cdi i ardhur nga Ch🇨🇭 Ne gjendje shum te mirr tip top Me Frigo dhe Hebebin i

  Pejë Dje, 14:05
  5.555 €
 • 2 foto
  Tavolin dhe 6 karrige
  Mobilje

  Tavolin dhe 6 karrige

  Tavolin dhe 6 karrige

  Pejë Dje, 14:03
  350 €
 • 5 foto
  Fiat Doblo 1.9D Viti Prodhimit 22.03.2003
  Vetura

  Fiat Doblo 1.9D Viti Prodhimit 22.03.2003

  Fiat Doblo 1.9D Viti Prodhimit 22.03.2003 Pikapi eshte i regjistruar ne Rks deri me 25.03.2020 Ne gj

  Pejë Dje, 14:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Citroen Jumpy 2.0 Hdi Viti Prodhimit 2007
  Vetura

  Citroen Jumpy 2.0 Hdi Viti Prodhimit 2007

  Citroen Jumpy 2.0 Hdi Viti Prodhimit 2007 Me Dogane pagume pikapi eka libren e servisit ne gjendje s

  Pejë Dje, 14:01
  Me Marrveshje