Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Pejë

 • 7 foto
  Opel Astra 1.7cdti 2012 RKS
  Vetura

  Opel Astra 1.7cdti 2012 RKS

  Opel Astra 1.7cdti 2012 6shpejtsi RKS NE GJENDJE PERFEKTE PER MA SHUM INFO NE ☎️049 464 309 ☎

  Pejë Sot, 08:54
  7.200 €
 • 11 foto
  VW TIGUAN 2.0TDI 4motion DSG CITYSCAPE 2015
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0TDI 4motion DSG CITYSCAPE 2015

  VW TIGUAN 2.0TDI 4motion DSG Model CITYSCAPE 6muj 2014 MODEL 2015 Xenon Led Full Km e garantume I

  Pejë Sot, 08:54
  13.999 €
 • 7 foto
  VW JETTA 1.9TDI 2002 automatik 10muj regj
  Vetura

  VW JETTA 1.9TDI 2002 automatik 10muj regj

  VW JETTA 1.9TDI 2002 Gjamat me pull Klim ac 10muj RKS Shum i shtrengum Pa asni defekt 4gomat e rre

  Pejë Sot, 08:54
  3.800 €
 • 4 foto
  Komplet elemente per kuzhine, prodhim Zvicerran, 2
  Mobilje

  Komplet elemente per kuzhine, prodhim Zvicerran, 2

  Kompleti ka 71 cope, me dollap nga druri mahagon, me garancion te fabrikes, rostfrei materiali (dmth

  Pejë Sot, 08:54
  260 €
 • 8 foto
  Garnitura Salloni transporti Kosove dhe Zvicer
  Mobilje

  Garnitura Salloni transporti Kosove dhe Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë Sot, 08:54
  950 €
 • 11 foto
  VW GOLF 7 1.6TDI 2014 I doganuar me homologim
  Vetura

  VW GOLF 7 1.6TDI 2014 I doganuar me homologim

  VW GOLF 7 1.6tdi 2014 81kw 110ps I posa ardhur I doganuar me homologim Comfortline Xenon bi xeno

  Pejë Sot, 08:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FARA VW POLO XENON LLED 2010 2015
  Autopjese dhe paisje

  FARA VW POLO XENON LLED 2010 2015

  Fara per vw polo 2009 2015 Xenon me lled Orgjinal te vw Per ma shum info ne 049 4444 20

  Pejë Sot, 08:54
  550 €
 • 11 foto
  VW PASSAT B7 2.0TDI 2015 PA DOGAN
  Vetura

  VW PASSAT B7 2.0TDI 2015 PA DOGAN

  VW PASSAT B7 2.0TDI Manual 6shpejtesi N fund 2014 model 2015 I posa ardhur PA DOGAN XENON BI XE

  Pejë Sot, 08:54
  9.500 €
 • 6 foto
  Komplet elemente per kuzhine, prodhim Zvicerran
  Mobilje

  Komplet elemente per kuzhine, prodhim Zvicerran

  Kompleti ka 84 cope, me dollap nga druri mahagon, me garancion te fabrikes, rostfrei materiali (dmth

  Pejë Sot, 08:54
  350 €
 • 10 foto
  VW PASSAT B7 2.0TDI DSG 2012 PA DOGAN
  Vetura

  VW PASSAT B7 2.0TDI DSG 2012 PA DOGAN

  VW PASSAT 2.0TDI DSG 103kw 140ps N fund 2011 model 2012 Klimatronik Ulse me nxemje Tempomat Pulla n

  Pejë Sot, 08:53
  8.300 €
 • 11 foto
  aksion dyer e dritare me montim +38344945578
  Materiale ndertimi

  aksion dyer e dritare me montim +38344945578

  dyer 60-120 euro edhe i montojm viber +38344945578

  Pejë Sot, 08:53
  60 €
 • 6 foto
  VW GOLF 6 Plus 1.6TDI 2010 I POSA DOGANUAR HOMOLOG
  Vetura

  VW GOLF 6 Plus 1.6TDI 2010 I POSA DOGANUAR HOMOLOG

  VW GOLF 6 1.6TDI 77kw 105ps I posa ardhur I DOGANUAR ME HOMOLOGIM Senzora te parkimit para mbas Kli

  Pejë Sot, 08:53
  7.700 €
 • 3 foto
  TIMONA PER AUDI VW GOLF 6 7
  Autopjese dhe paisje

  TIMONA PER AUDI VW GOLF 6 7

  Timon per audi a3 a4 a6 - 220€ Timon per vw golf 6 - 250€ Timon per vw golf 7 - 200€ 049444420 vibe

  Pejë Sot, 08:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  FELLNE PER BMW AUDI VW
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE PER BMW AUDI VW

  FELLNE PER BMW 225/55/17 R - 400 FELLNE PER VW GOLF 5 6 15’ - 230 FELLNE PER AUDI 16’ - 20

  Pejë Sot, 08:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2016 Xenon Led Dogan Homol
  Vetura

  VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2016 Xenon Led Dogan Homol

  Passat 2.0 TDI DSG Xenon LED, posa doganuar dhe me homologim, viti i prodhimit 2015 model i vitit 20

  Pejë Sot, 08:53
  18.700 €
 • 10 foto
  AUDI A3 2.0TDI 2014 i posa ardhur DOGAN HOMOLOGIM
  Vetura

  AUDI A3 2.0TDI 2014 i posa ardhur DOGAN HOMOLOGIM

  AUDI A3 2.0TDI 2014 I posa ardhur I DOGANUAR ME HOMOLOGIM Senzora te parkimit Navi Pulla n timon U

  Pejë Sot, 08:53
  12.800 €
 • 11 foto
  AUDI A6 3.0TDI S TRONIK Quattro 2016 Matrix FULL
  Vetura

  AUDI A6 3.0TDI S TRONIK Quattro 2016 Matrix FULL

  AUDI A6 3.0TDI S TRONIK QUATTRO N FUND 2015 model 2016 Matrix Full Full I posa ardhur PA DOGAN Km e

  Pejë Sot, 08:52
  22.000 €
 • 5 foto
  VW POLO 1.2 Benzin 2003 RKS
  Vetura

  VW POLO 1.2 Benzin 2003 RKS

  VW POLO 1.2 Benzin 2003 Klim ac Gjamat me pull Radio mp3 usb Regj edhe 3 muj Hipotek nuk asht Per ma

  Pejë Sot, 08:52
  2.800 €
 • 5 foto
  VW GOLF 6 Plus 2.0TDI 2010 PA DOGAN
  Vetura

  VW GOLF 6 Plus 2.0TDI 2010 PA DOGAN

  ➡️VW GOLF 6 Plus 2.0TDI Pa Dogan ➡️NFUND 2009 ➡️I posa ardhur ➡️2 qilsa ➡️240mi

  Pejë Sot, 08:52
  5.700 €
 • 11 foto
  BMW GT 530d 2011 Panoram RKS
  Vetura

  BMW GT 530d 2011 Panoram RKS

  ⛔️BMW Gt 530d ⛔️RKS ⛔️180kw ⛔️N fund 2010 model 2011 ⛔️207mij km ⛔️Soft Clo

  Pejë Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW GOLF 6 1.6TDI TEAM 2010 i posa ardhur Dogan hom
  Vetura

  VW GOLF 6 1.6TDI TEAM 2010 i posa ardhur Dogan hom

  Vw golf 6 1.6tdi N fund 2010 Model team Senzora te parkimit Mu parku vet Klimatronik Tempomat Kollor

  Pejë Sot, 08:52
  8.300 €
 • 11 foto
  VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2016 Highline I DOGANUAR
  Vetura

  VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2016 Highline I DOGANUAR

  VW PASSAT 2.0TDI DSG VIRTUAL Display HIGHLINE 2016 Xenon Led Kamer Navi Ulset me nxemje Klimatronik

  Pejë Sot, 08:51
  21.900 €
 • 6 foto
  FIAT PUNTO 1.9JTD 2003 PA DOGAN
  Vetura

  FIAT PUNTO 1.9JTD 2003 PA DOGAN

  FIAT PUNTO PA DOGAN 1.9Jtd 2006 Klim ac funksionale Gjamat me pull Shum i rujtum Per ma shum info ne

  Pejë Sot, 08:51
  1.300 €
 • 4 foto
  AUDI A3 1.6TDI 2010 Xenon Led PA DOGAN
  Vetura

  AUDI A3 1.6TDI 2010 Xenon Led PA DOGAN

  AUDI A3 1.6TDI 2010 Facelift Xenon Led I posa ardhur PA DOGAN Km e garantume Me liber servisi Per m

  Pejë Sot, 08:51
  6.200 €
 • 11 foto
  VW GOLF 7 2.0TDI DSG 2016 i posa doganuar homolo
  Vetura

  VW GOLF 7 2.0TDI DSG 2016 i posa doganuar homolo

  VW GOLF 7 2.0TDI DSG 110kw 150ps N fund 2015 model 2016 Pulla n timon Distance controll Klimatronik

  Pejë Sot, 08:51
  14.800 €
 • 11 foto
  DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Pejë Sot, 08:51
  60 €
 • 11 foto
  Tiplla per tapacir rrota e sajlla per mekanizma
  Autopjese dhe paisje

  Tiplla per tapacir rrota e sajlla per mekanizma

  Me shumic dhe pakic ofrojme te gjitha llojet e tipllave per tapacira, rrota dhe sajlla per mekanizem

  Pejë Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mitcubishi Colt1.3b-ka mundesi Ndrrim
  Vetura

  Mitcubishi Colt1.3b-ka mundesi Ndrrim

  Shitet vetura ne gjendje shum shum te mir si mrrna ashtu edhe jasht vetura ka te gjith servisat e kr

  Pejë Sot, 08:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES E 270 CDI ELEGANCE RKS FULL EKSTRA - 04
  Vetura

  MERCEDES E 270 CDI ELEGANCE RKS FULL EKSTRA - 04

  - Mercedes Benz E Klas 270 CDI. - Modeli W 211 Elegance. - Motorrin e Modelit Te Ri Pllastikat e Zez

  Pejë Sot, 08:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES MERCEDES BENZ 190 SHUM I RUJTUN
  Vetura

  SHES MERCEDES BENZ 190 SHUM I RUJTUN

  SHES MERCEDES BENZ 190 SHUM I RUJTUN SI MBRENDA DHE JASHTE SIBER, 5 SHPEJTESI, FABRIKISHT DIESEL,

  Pejë Sot, 08:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW F10 530D FULL EKSTRA PA DOGAN - 11
  Vetura

  BMW F10 530D FULL EKSTRA PA DOGAN - 11

  - Bmw 530 Diesel. - Modeli F10. - Viti i Prodhimit Ne Fund 2010. - Km Te Kaluara Dhe Te Garantuara 2

  Pejë Sot, 08:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES C 220 CDI AMG PAKET RKS FULL OPSION - 09
  Vetura

  MERCEDES C 220 CDI AMG PAKET RKS FULL OPSION - 09

  - Mercedes C Klas 220 CDI AMG PAKET. - Modeli ( Avantgarde AMG PAKET ) - Viti i Prodhimit 20.11.2008

  Pejë Sot, 08:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES GOLF 2  1.6 TDI SHUM I RUJTUN
  Vetura

  SHES GOLF 2 1.6 TDI SHUM I RUJTUN

  SHES GOLF 2 1.6 TDI SHUM I RUJTUN SI MBRENDA DHE JASHTE 59 KW 5 SHPEJTESI, SIBER, FABRIKISHT DI

  Pejë Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes mercedes 190 dizel shum i rujten
  Vetura

  Shes mercedes 190 dizel shum i rujten

  Shes mercedes 190 dizel shum i rujten si mrena dhe jasht Regjistrim deri me 26 12 2018 Fabrikisht d

  Pejë Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi A3 2.0tdi Pa dogan
  Vetura

  Audi A3 2.0tdi Pa dogan

  Audi A3 Viti 2009 Km 217.000 te garantume 2.0 tdi 6 shpejci Fellne 19 coll Pa dogan ---------

  Pejë Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Polo 1.6tdi PA DOGAN
  Vetura

  Polo 1.6tdi PA DOGAN

  Polo 1.6 tdi 28.11.2009 Ne gjendje perfekte 2 qilsa Liber te servisit Pa dogan

  Pejë Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 19coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19coll

  Shiten fellnet 19 coll Mercedes Audi Vw

  Pejë Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Pejë Sot, 08:34
  60 €
 • 0 foto
  dynacord pm 1000-1
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dynacord pm 1000-1

  shes mixeten dynacord pm 1000-1 ne gjendje extra shuum e rujtme per ma teper foto viber 38344528304

  Pejë Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KAWASAKI - CHOPPER N500
  Motore (mbi 50 cc)

  KAWASAKI - CHOPPER N500

  SHESË MOTORIN KAWASAKI CHOPPER N500 NË GJENDJE TË REGULLT

  Pejë Sot, 08:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes pikapin me frigo shum ngjendje tmir
  Vetura

  Shes pikapin me frigo shum ngjendje tmir

  Shes pikapin frigo pezho 1.9 dizell rks i sa po skadum ishtrengum ipaq si mrenda ashtu dhe jasht t g

  Pejë Sot, 08:26
  2.350 €
 • 0 foto
  Shes Antimer S9
  Pjese per kompjuter

  Shes Antimer S9

  Shes antimer s9 d3 a3 te interesuarit te shkrujn ne whatssap

  Pejë Sot, 08:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shite
  Kafshe ferme

  Shite

  Shite Dhi

  Pejë Sot, 08:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bicikleta Scoot Racer SLX??
  Paisje per sport

  Bicikleta Scoot Racer SLX??

  Shes Bicikleten Scoot Racer SLX , SWISS🇨🇭 origjinale qdo pjesë Shimano dhe SLX, me diska ne dy rrota

  Pejë Sot, 08:17
  220 €
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Dhe

  Pejë Sot, 08:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE
  Mobilje

  PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE

  Prodhojm tavolina karrige dhe separe me dimenzione te ndryshme ngjyra sipas porosis dhe me cilsi te

  Pejë Sot, 08:17
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI 37 EURO METRA KATROR/KONSTRUKSIONI-RSHITSAT JANE NGA

  Pejë Sot, 08:13
  37 €
 • 4 foto
  Vilushker STILL H50 peshngritja 5 ton extra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vilushker STILL H50 peshngritja 5 ton extra

  Vilushker STILL H50 ne gjendje extra te mire Peshngritja 5 ton Pesha totale 7500kg Me goma te plo

  Pejë Sot, 08:11
  5.499 €
 • 7 foto
  VW PASSAT 2.0 TDI DSG CH
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 TDI DSG CH

  Shitet pasati ngjendje shum tmir 2011 me liber servisi i ardhun nga zvicra Senzora para mas senzor

  Pejë Sot, 08:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  FORD FOCUS 1.8 TDCI SHUM I RUJTUN
  Vetura

  FORD FOCUS 1.8 TDCI SHUM I RUJTUN

  Ne gjendje perfekte vetem nje pronar ne kosov me libra te servisit karrika me nxemje klim funksional

  Pejë Sot, 08:09
  3.000 €