Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 11 foto
  DODGE CHALLENGER 3.6 L LUXORY VITI 2016
  Vetura

  DODGE CHALLENGER 3.6 L LUXORY VITI 2016

  • DODGE CHALLENGER 3.6 L 306 PS • MODELI I FUNDIT VITI 2016 • 31221 KILOMETRA TE GARANTUERA

  Prishtinë Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Opel astra benxin-gaz
  Vetura

  Opel astra benxin-gaz

  Opel astra 1.4 benxin-gaz Makina eshte super gjendje si jasht dhe brenda Impjanti tre muaj ka qe esh

  Tiranë Sot, 07:32
  2.500 €
 • 3 foto
  Mercedes 190 dizell
  Vetura

  Mercedes 190 dizell

  shitet nrrohet mercedesi 190 ne gjendje te mir rigjistim deri me 1 shkurt 2020

  Klinë Sot, 07:32
  1.050 €
 • 3 foto
  Samsung galaxy s4 mini
  Telefona celulare

  Samsung galaxy s4 mini

  Shitet Samsung s4 mini me xham te krisur nuk pengon ne perdorim me 2 karta

  Durrës Sot, 07:32
  25 €
 • 5 foto
  Shitet renault scenic 2015 1.5 dizell rks
  Vetura

  Shitet renault scenic 2015 1.5 dizell rks

  Shitet renault scenic 1.5 dizell rks viti-2015 Ne gjendje te mire Cmimi -9500

  Prishtinë Sot, 07:32
  9.500 €
 • 2 foto
  Mazda b series 2500 klima 4 porta dogan
  Vetura

  Mazda b series 2500 klima 4 porta dogan

  Makina eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe mekanike makina ka 4 porta klima dogan 5 vende, mak

  Fier Sot, 07:32
  5.700 €
 • 1 foto
  fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw x3 bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw x3 bmw 5

  fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten Banesat ne Qender
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat ne Qender

  Shiten Banesat në Qendër të Prishtinës. Banesa gjindet përball ministris së arsimit, kompleksi Iliri

  Prishtinë Sot, 07:32
  1.900 €
 • 1 foto
  Opell Aster 1.8 Benzin Plin
  Vetura

  Opell Aster 1.8 Benzin Plin

  Shitet Opell Astra 1.8 Banzin Plin 1 Vit Regjistrim. Vetura eshte ne gjendje te mire me Klim (funksi

  Ferizaj Sot, 07:32
  2.200 €
 • 5 foto
  Dogde caliber sxt
  Vetura

  Dogde caliber sxt

  Shitet dogde caliber sxt vitit 2008 2.0 nafte kambio manuale 170mij km abs srs 4 airbag xhama elektr

  Durrës Sot, 07:32
  5.200 €
 • 11 foto
  ❇️ AUDI A3. 2.0 NAFT KAMJO MANUALE ❇️V.2008❇️
  Vetura

  ❇️ AUDI A3. 2.0 NAFT KAMJO MANUALE ❇️V.2008❇️

  ❇️AUDI A3 2.0 NAFT ❇️ ❇️KILOMETRRA TE KALUARA ❇️ ❇️VIT

  Durrës Sot, 07:32
  5.700 €
 • 4 foto
  Shitet banesa 66m2 ne sheshin Zahir Pajaziti!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 66m2 ne sheshin Zahir Pajaziti!DELTA

  Ofrohet per shitje banesa ne qdender tek sheshi ne bulevardin\"Zahir Pajaziti\"me siperfaqe prej 66m

  Prishtinë Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Furgon Sprinter 315 Frigorifer viti 2007
  Vetura

  Furgon Sprinter 315 Frigorifer viti 2007

  Furgon Sprinter 315 Frigorifer viti 2007 Modeli Lungo Super gjendje sapoardhur nga italia nuk ka nev

  Durrës Sot, 07:32
  9.900 €
 • 7 foto
  -Shitet banesa 86m2 , banim kati -5 në Fushekosovë
  Apartment / Banesa

  -Shitet banesa 86m2 , banim kati -5 në Fushekosovë

  -Shitet banesa 86m2 , banim kati -5 në Fushekosovë Çmimi 470euro per m2 +38345534717 1.Sallon me kuz

  Fushë Kosovë Sot, 07:32
  470 €
 • 11 foto
  ✅ MERCEDES BENZ B CLAS 2.0 NAFT AUTOMAT ✅V 2009✅
  Vetura

  ✅ MERCEDES BENZ B CLAS 2.0 NAFT AUTOMAT ✅V 2009✅

  ✅ MERCEDES BENZ B CLAS 2.0 NAFT ✅ ✅VITI I PRODHIMIT 2009✅ ✅KILOMETRRA TE KALUARA 170 ORIGJ

  Durrës Sot, 07:32
  6.600 €
 • 7 foto
  Banesa ne shitje prej 60m2 -prishtine- mati-1 rru
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje prej 60m2 -prishtine- mati-1 rru

  Banesa ne shitje prej 60m2 -prishtine- mati-1 rruga C - kati-7 -1 dhoma gjumi -1 dhome dite me kuz

  Prishtinë Sot, 07:32
  52.000 €
 • 5 foto
  Shitet✏️
  Vetura

  Shitet✏️

  -Honda FR-V 2.2 Cdti - Kambio Manuale - Viti 2006 - 215 - Ngjyra gri e erret - Interiori lekure be

  Elbasan Sot, 07:32
  6.000 €
 • 8 foto
  Shiten dy banesa me FLET POSEDUESE -- SUPER OFERTE
  Apartment / Banesa

  Shiten dy banesa me FLET POSEDUESE -- SUPER OFERTE

  Shitet banesa ►Adresa: Fushë Kosovë, përballë hotel Sonoma, ish murebestit. ►Renditja: 2 dhoma,

  Fushë Kosovë Sot, 07:32
  35.000 €
 • 0 foto
  Shtrat Per Femije
  Mobilje

  Shtrat Per Femije

  Shite Shtrati i kulitetit te larte, me opcionin luhates. Kontakto ne viber: +41762193027

  Prishtinë Sot, 07:32
  120 €
 • 6 foto
  Shitet Banesa te Bajram Kelmendi ne qender
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa te Bajram Kelmendi ne qender

  Shitet Banesa ne qender ne rrugen Bajram Kelmendi, Prishtine. Kati i 6, siperfaqja 76m2. Sallon me k

  Prishtinë Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shtepija ne prishtine - hajvali Lg marigo
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne prishtine - hajvali Lg marigo

  Shitet shtepija ne prishtine - hajvali Lgj- marigona shtepija prej -300m2 Kate- 3 nga 100m2 sist

  Prishtinë Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Banesa komode ne Veternik
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa komode ne Veternik

  Shitet Banesa komode ne Veternik, Prishtine. Kati i 5, siperfaqja 116.68m2. Sallon, kuzhine, 3 dhoma

  Prishtinë Sot, 07:32
  113.102 €
 • 8 foto
  Shitet Banesa Komode ne lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Komode ne lagjen e Spitalit

  Shitet Banesa Komode ne lagjen e Spitalit, prishtina e re, afer Spitaleve. Kati i katert, siperfaqja

  Prishtinë Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Banesa ne Ulpiane te C3
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Ulpiane te C3

  Shitet Banesa ne Ulpiane ne rrugen Henri Dunant afer rruges kryesore jo larg nga AAK-ja, te hyrja c3

  Prishtinë Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali 88m2 afer rruges B!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 88m2 afer rruges B!DELTA

  Eshte e kompletuar me invertar bashkekohor,terase prej 60m2,ndodhet buze rruges ne pozite te frekuen

  Prishtinë Sot, 07:32
  370.000 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 100m2 ne qender te qytetit!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 100m2 ne qender te qytetit!DELTA

  Shitet lokali ne rrugen Agim Ramadani me pozite ekspozuese,Cmimi per m2 eshte 3500 euro Informata:04

  Prishtinë Sot, 07:32
  350.000 €
 • 5 foto
  Toyota yaris 1.4 naft viti 2009
  Vetura

  Toyota yaris 1.4 naft viti 2009

  OKAZION ,,,OKAZION,,,,Makina eshte ne nje gjendje shum te mir me letrat e servisit makina eshte me 4

  Fier Sot, 07:32
  4.300 €
 • 5 foto
  Shitet VV Golf 7 1.6 TDI 2013
  Vetura

  Shitet VV Golf 7 1.6 TDI 2013

  Shitet Vv Golf 7 1.6 Tdi 2013 Ps 105 Tempomat Blumotion Klimatik Bordkompjuter Pasqyra me nxemje

  Rahovec Sot, 07:32
  9.900 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 68m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 68m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 68m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallo

  Prishtinë Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ⭕️Shitet Banesa 61m2 ne katin 1 ne Lagjen Kalabria
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet Banesa 61m2 ne katin 1 ne Lagjen Kalabria

  ⭕️Shitet Banesa 61m2 ne katin 1 ne Lagjen Kalabria (Emshir) Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï¸

  Prishtinë Sot, 07:32
  780 €
 • 8 foto
  ⭕Shitet banesa 52.54m2 ne Lagjen Arberia ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 52.54m2 ne Lagjen Arberia ⭕

  ⭕Shitet banesa 52.54m2 ne katin 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Ku

  Prishtinë Sot, 07:32
  999 €
 • 5 foto
  Shitet Vv acaddy 1.9 Tdi me Klim 2007
  Vetura

  Shitet Vv acaddy 1.9 Tdi me Klim 2007

  Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 105 Ps Klim Xhama me rrym Ulset me nxemje Pasqyret me levizje Central Ku

  Rahovec Sot, 07:32
  3.300 €
 • 7 foto
  Audi A4 super gjendje automat
  Vetura

  Audi A4 super gjendje automat

  Audi A4 super gjendje automat Viti 2008

  Durrës Sot, 07:32
  9.500 €
 • 1 foto
  Piano per femi,, Yamaha casio,
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano per femi,, Yamaha casio,

  Jane shum te mira ne gjendje pine nuk kan Asnje difekt

  Fier Sot, 07:32
  8.000 Lek
 • 0 foto
  MAZDA,MITSUBISH,NISSAN,4X4
  Vetura

  MAZDA,MITSUBISH,NISSAN,4X4

  Makina eshte me karroceri te gjat,tekgabin 2 porta 4x4 me dogan makina eshte ne gjendje shum te mir

  Fier Sot, 07:32
  6.300 €
 • 1 foto
  Fellne 18 col per golf 5 6 7 tiguan pasat tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per golf 5 6 7 tiguan pasat tauran

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Marmita w203
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Marmita w203

  Marmit origjinale w203 .. whats up viber 0682066787

  Tiranë Sot, 07:32
  60 Lek
 • 0 foto
  Shiten kit komplet frenat w203
  Autopjese dhe paisje

  Shiten kit komplet frenat w203

  Shiten Tambure cilindra bashk me ferrotat brembo ... ne gjendje si t reja ... shiten te gjitha

  Tiranë Sot, 07:32
  85 Lek
 • 9 foto
  BMW X1 2.0d SERIA 23D X_DRIVE VITI 2011
  Vetura

  BMW X1 2.0d SERIA 23D X_DRIVE VITI 2011

  BMW 2.0D VITI 2011 X_DRIVEE AUTOMATIK TIPTEONIK KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER ULSET NXEMJ

  Prishtinë Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ✅W VOLKSWAGEN GOLF 6 -2.0 NAFT —2010✅MANUAL✅
  Vetura

  ✅W VOLKSWAGEN GOLF 6 -2.0 NAFT —2010✅MANUAL✅

  ✅W VOLKSWAGEN GOLF 6 NAFT ⛽️✅ ✅MAKINA ESHT ME 121 KM ORIGJINAL ME LIBER SHERBIMI TE GJITHA

  Durrës Sot, 07:32
  7.700 €
 • 10 foto
  Pasat viti 2008 kamio automat
  Vetura

  Pasat viti 2008 kamio automat

  Pasat viti 2008 kamio automat super gjendje 181.000km makina esht ne gjendje shum te mire full opsio

  Durrës Sot, 07:32
  4.800 €
 • 3 foto
  SHES LOKAL AFARIST NE DARDANI-Qmimi i volitshem
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHES LOKAL AFARIST NE DARDANI-Qmimi i volitshem

  Shes lokalin ne Dardani te kopshtii i femijeve Lule vera me siperfaqe 66m2 per ma shum detaje ju mi

  Prishtinë Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet  c230 v6
  Vetura

  Shitet c230 v6

  Shitet cklas prodhim amerikan... 2.5 l v6 me impiant gazi ... xhamat e zijn origjinal lekur e

  Tiranë Sot, 07:32
  7.300 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz clk 200
  Vetura

  Mercedes Benz clk 200

  Shitet benz clk 200 benzin gaz 235mij km vitit 1998 ngjyre e zez tapiceri lekure me baxha disqjet al

  Durrës Sot, 07:32
  2.000 €
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7

  Fellnet jan shum gjendje te mir gjyren e fabrikes e kan orginal

  Prishtinë Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 82.9m2 në shitje në Bregun e Diellit.
  Apartment / Banesa

  Banesë 82.9m2 në shitje në Bregun e Diellit.

  Banesa ka 82.9m2 në dokumenta ndërsa faktike i ka afër 120m2. Banesa gjendet në Bregun e Diellit te

  Prishtinë Sot, 07:32
  150.000 €
 • 4 foto
  Banesë 90m2 në shitje te 4 Llullat.
  Apartment / Banesa

  Banesë 90m2 në shitje te 4 Llullat.

  Banesa gjendet te 4 Llullat në Rr. Mustafa Kruja. Banesa ndodhet në katin V-të dhe është tërësisht e

  Prishtinë Sot, 07:32
  95.000 €
 • 1 foto
  Shitet banesa ne dragodan
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne dragodan

  Shitet baneaa me dy dhoma gjumi ne dragodan. Perberja: 2dhoma gjumi, Salloni, banjo, shpajz, wc. 82.

  Prishtinë Sot, 07:32
  850 €
 • 10 foto
  FIAT DUCATO 2.2.JTD KLIM VITI.2008
  Vetura

  FIAT DUCATO 2.2.JTD KLIM VITI.2008

  FIAT DUCATO 2.2 JTD VITI 2008 KLIM A.C ABS.ESP DRITARET ELWKTRIKE CENTRALL I.SERVISUM.KOMPLET I.DOG

  Prishtinë Sot, 07:32
  Me Marrveshje