Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Ferizaj Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Ferizaj Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Pejë Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Lipjan Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Mitrovicë Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Prishtinë Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Fushë Kosovë Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Fushë Kosovë Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Prishtinë Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)478/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)478/18

  Shitet Banesa ne Qender te Qytetit: Banesa eshte afer Shamrock coffe.. Banesa ka 85 m2 dhe eshte e m

  Ferizaj Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa (Shiten Villat ne Brezovice)275/17
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shiten Villat ne Brezovice)275/17

  Shitet Villat ne Brezovice: Villat gjenden ne Vendin me te frekuentuar ne Brezovice. Villat kane nga

  Ferizaj Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa 3 Banesa Mbrapa Gjykates 336/17
  Apartment / Banesa

  Ringa 3 Banesa Mbrapa Gjykates 336/17

  Shiten 3 banesa mbrapa gjykates te Unioni Invest. Banesat kan m2 si :54.46m2 ,81.70m2 dhe 92.09m2 dh

  Ferizaj Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)390/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)390/18

  Shitet Banesa ne Rr.Sejdi Sejdiu te Idea Invest: Banesa ka 85 m2 dhe eshte ne K.2.. Banesa Behet e

  Ferizaj Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ringa (Banesa ne Qender te Qytetit)272/17
  Apartment / Banesa

  Ringa (Banesa ne Qender te Qytetit)272/17

  Banesa me mobilje ne rr.deshmoret e kombit 92 m2 Banesa gjendet perballe shkolles ekonomike. Banesa

  Ferizaj Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Shitet Lokali ne Rr.12 Qershori)129/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Lokali ne Rr.12 Qershori)129/18

  Shitet Lokali ne Rr.12 Qershori: Lokali ka 250 m2 dhe eshte i leshuar me qera. Lokali eshte afer ban

  Ferizaj Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa (Shiten 2 Banesa te Sn-Syla)499/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten 2 Banesa te Sn-Syla)499/19

  Shiten 2 Banesa te Sn-Syla te Gatshme per Banim.. Banesat gjenden ne Lagje te re-Rr.Halim Spahia. 1-

  Ferizaj Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Urgjent 2 Lokale Mbrapa Sh.Gj Sereqi)130/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Urgjent 2 Lokale Mbrapa Sh.Gj Sereqi)130/18

  Shiten 2 Lokale mbrapa Shkolles Gjon Sereqi: Lokali 1:119 m2 Lokali 2:109 m2 Lokalet kane dokumenta

  Ferizaj Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 225/70/16 per xhipa. Viti prodh 2017
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 225/70/16 per xhipa. Viti prodh 2017

  Shiten 2 goma 225 70 16 per gjipa jane shum te rujtne te pr9dhume nw vitin 2017

  Mitrovicë Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TOKA NE BUTOVC
  Apartment / Banesa

  TOKA NE BUTOVC

  Shiten 10 Ari Në Butovc përskaj rrugës në zonën ku lejohet ndërtimi.045-539-539.Kjo pjese eshte e nd

  Prishtinë Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 75M2 Mati 1 PRISHTIN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 75M2 Mati 1 PRISHTIN

  Shitet Banesa 75m2 kati 2 banim e gatshme per banim Lokacioni : Mati 1 Banesa perbehet prej: * 2Dhom

  Prishtinë Sot, 06:59
  650 €
 • 1 foto
  4 goma 205/55/16 m+s vetem 55 euro te katertat
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 205/55/16 m+s vetem 55 euro te katertat

  Shiten 4 goma 205 55 16 m+s te firmes gjermane cleber ne ket qmim dhe i montojme.. Viber.+3834913224

  Mitrovicë Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 84.60M2 NE FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 84.60M2 NE FERIZAJ

  Shiten banesa 84.60M2 Banesat perbehet prej: *2 Dhoma te fjetjes *Qendrim ditor *Kuzhina *1 Banjo *

  Ferizaj Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 92M2 - FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 92M2 - FERIZAJ

  Banesa gjindet te univerziteti AAB ka 92m2 e gatshme per banim perbehet prej: *2 dhoma gjumi * Salon

  Lipjan Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 75m2 ne BREGDET,SH,KAVAJES
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 75m2 ne BREGDET,SH,KAVAJES

  Banesa ka 75m2 ne Bregdet qerret i kavajes Banesa Eshte e gatshme per banim ndertim i ri objekti esh

  Ferizaj Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 90M2 NE- FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 90M2 NE- FERIZAJ

  Banesa ka 90m2 e mobilume komplet gjindet ne rr.e Tiranes ne Ferizaj kati i 7 afer NLB bankes *2 Dho

  Ferizaj Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI banesa 98,5m2 ne Shtime kati 5
  Apartment / Banesa

  RINI banesa 98,5m2 ne Shtime kati 5

  Shitet banesa ne qender ndertim i ri KOMPLEKSI BANESOR -FORMA shpk Shtime Banesa perbehet prej : * 2

  Shtime Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 195/50/15 m+s sh trujtne viber.
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 195/50/15 m+s sh trujtne viber.

  Shiten 4 goma 195 50 15 jan te katertat te rujtne m+s e kane mbrojtsin e fellges nuk kane naj vrejtj

  Mitrovicë Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 80.60M2 NE FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 80.60M2 NE FERIZAJ

  Shiten banesa 80.60M2 Banesat perbehet prej: *3 Dhoma te fjetjes *Qendrim ditor *Kuzhina *1 Banjo *

  Ferizaj Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bandasha 16 coll per seat arona 2017-2018.
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha 16 coll per seat arona 2017-2018.

  Shiten 4 bandasha 16 coll pothujse te ri per seat arona te vitit 2017 dhe 2018.kemi dhe goma per k

  Mitrovicë Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten LOKALET REF:L02/18/SH
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten LOKALET REF:L02/18/SH

  Shiten LOKALET afer pallatit te Drejtesise - Prishtinë REF : L02/18/S Shiten LOKALET afer pallatit

  Prishtinë Sot, 06:59
  1.300 €
 • 6 foto
   RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..
  Sherbime

  RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

  KRYEJM KETO PUNE....... BEJM RENOVIMINE BANESA VE MBRENDA DHE JASHTE SHTEPIJAVE IZOLIMINE TY

  Prishtinë Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fleksin 2100w e ardhur nga jasht
  Materiale ndertimi

  Fleksin 2100w e ardhur nga jasht

  Shes fleksin ( brusalicen - shllajfericen ) ne gjendje te mir pune,e ardhur nga jasht,fuqi 2100 w,pe

  Klinë Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 116.82m2 -LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 116.82m2 -LIPJAN

  Shitet Banesa 116.82m2 KATI 7 afer Abulantes, Tregut Banesa perbehet prej : * 3 Dhoma gjumi * Qend

  Lipjan Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 175 60 15. VEre good year.viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 175 60 15. VEre good year.viber

  Shiten dy goma 175 60 15 te veres. Te firmes good year

  Mitrovicë Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  S125 Shitet banesa prapa Royal Mallit
  Apartment / Banesa

  S125 Shitet banesa prapa Royal Mallit

  Shitet banesa prapa Royal Mallit. Banesa gjendet në katin e 3-të me lift, e pa mobiluar dhe ka 62 m2

  Prishtinë Sot, 06:59
  48.000 €
 • 6 foto
  S201 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, BS GROUP
  Apartment / Banesa

  S201 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, BS GROUP

  Shitet banesa në rrugën Muharrem Fejza, ndërtim i BS Groupit. Gjendet në katin e 6-të me lift funksi

  Prishtinë Sot, 06:58
  56.000 €
 • 4 foto
  SHITET GASONJERKA ne ULPIAN
  Apartment / Banesa

  SHITET GASONJERKA ne ULPIAN

  SHITET GASONJERKA ne ULPIAN, tek AAK afer mobi shop DAJA, eshte ne katin e 2-t me 20m2, ka fleten po

  Prishtinë Sot, 06:58
  31.500 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA ne L. e SPITALIT, 50%kesh,50%me rata
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA ne L. e SPITALIT, 50%kesh,50%me rata

  SHITET BANESA ne LAGJEN e SPITALIT \"Prishtina e re\" rruga per tek Gjyakata themelore, mundesia e p

  Prishtinë Sot, 06:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET BANESA TEK PRISHTINA E RE, afer Spitalit Am
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA TEK PRISHTINA E RE, afer Spitalit Am

  Banesa me qira tek Prishtina e re afer Spitalit Amerikan, me 65m2 ne katin e 7-t, me kushte shume te

  Prishtinë Sot, 06:58
  790 €
 • 5 foto
  BANESA me qira ne Emshir tek Narteli
  Apartment / Banesa

  BANESA me qira ne Emshir tek Narteli

  Banesa me qira ne Emshir tek Narteli afer stacionit te Autobusave, me 52m2 ne katin e 5-t, me kushte

  Prishtinë Sot, 06:58
  250 €
 • 3 foto
  SHITEN BANESAT ME SIPËRFAQE TË NDRYSHME LIPJAN??
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT ME SIPËRFAQE TË NDRYSHME LIPJAN??

  SHITEN BANESAT ME SIPËRFAQE TË NDRYSHME LIPJAN🏙🏢 • 60% ( 6.000m2 ) e sipërfaqes së kompleksit ë

  Lipjan Sot, 06:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET banesa 81m Lipjan ^ Kati 6 ^
  Apartment / Banesa

  SHITET banesa 81m Lipjan ^ Kati 6 ^

  Banesë në shitje 81m Kati 6! ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo â

  Lipjan Sot, 06:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  NE SHITJE BANESA ^ 111m ^ PERDHESË
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESA ^ 111m ^ PERDHESË

  Banesë në shitje 111m Kati 0! Me 3 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ballkan ,

  Lipjan Sot, 06:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ?SHITET BANESA 102m Kati 6
  Apartment / Banesa

  ?SHITET BANESA 102m Kati 6

  🏢 QENDRIM DITORE 🏢 KUZHINA 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DEPO 🏢 BANJO 🏢 BALLKAN 🏢 K

  Lipjan Sot, 06:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ?NE SHITJE BANESAT #PERDHES? 111m
  Apartment / Banesa

  ?NE SHITJE BANESAT #PERDHES? 111m

  🏙 Banesë në shitje 111m Kati 0! Me 3 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ballkan

  Lipjan Sot, 06:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ?SHITEN BANESAT MODERNE LIPJAN..
  Apartment / Banesa

  ?SHITEN BANESAT MODERNE LIPJAN..

  Shiten Banesa Moderne ne Lipjan Lokacioni: Lipjan rruga 1 maji Siperfaqe: 111m , 102m , 106m , 81m

  Lipjan Sot, 06:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ? SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 6
  Apartment / Banesa

  ? SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 6

  Banesë në shitje 81m Kati 6 ! ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜

  Lipjan Sot, 06:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN Banesat në shitje 93m ?
  Apartment / Banesa

  SHITEN Banesat në shitje 93m ?

  Banesë në shitje 93m ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜️Depo

  Lipjan Sot, 06:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë në shitje 93m Kati 4
  Apartment / Banesa

  Banesë në shitje 93m Kati 4

  Banesë në shitje 93m Kati 4 ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜ï¸

  Lipjan Sot, 06:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Fushë Kosovë Sot, 06:58
  Me Marrveshje