Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lipjan

 • 9 foto
  SHES PULAT TE KATUNIT PIKLAJKA DHE TJERA
  Kafshe shtepiake

  SHES PULAT TE KATUNIT PIKLAJKA DHE TJERA

  SHES PULAT TE KATUNIT PIKLAJKA DHE TE TJETR SIQ PO SHIHEN NE FOTO JON BIO 100% VEZ BOJN RREGULLISH

  Lipjan Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHES KNOJSI DHE PULA AMROK DHE BRAHAM
  Kafshe shtepiake

  SHES KNOJSI DHE PULA AMROK DHE BRAHAM

  SHES KNOJSI DHE PULA AMROK OSHT DHE NJE KNUS BRAHAM OSHT SHUM I MIR DHE KA AMROK KOMPLET JON 27 copa

  Lipjan Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Lipjan Sot, 11:45
  699 €
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh

  Lipjan Sot, 11:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumit-Fjetjes viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumit-Fjetjes viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Lipjan Sot, 11:43
  770 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Lipjan Sot, 11:42
  840 €
 • 10 foto
  OPEL VECTRA B DISEL
  Vetura

  OPEL VECTRA B DISEL

  OPEL VECTRA 2.0 DISEL VITI 2001 posedon central klim regjistrim xhamat mbyllje Elektro Esht në gje

  Lipjan Sot, 11:42
  2.450 €
 • 10 foto
  ASTRA DISEL...AUTOMATIC
  Vetura

  ASTRA DISEL...AUTOMATIC

  OPEL ASTRA AUTOMTIC 2.0 DISEL VITI 99 POSEDON KLIM REGJISTRIM GOMA TE MIRA

  Lipjan Sot, 11:41
  2.450 €
 • 12 foto
  Passat 1.9TDI
  Vetura

  Passat 1.9TDI

  Shitet Passat 1.9 TDI dizel posedon :klim,senzor,gjamat me rrym ,pasqyret me rrym më fellne allamin

  Lipjan Sot, 11:40
  2.650 €
 • 3 foto
  Funa per sanaka te bletve
  Kafshe ferme

  Funa per sanaka te bletve

  Shiten funat per sanak te bletve. Punojme edhe me porosi! Tel:049672605 Viber:+38349672605 Whatsapp:

  Lipjan Sot, 11:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Biciklet e mir
  Motore (mbi 50 cc)

  Biciklet e mir

  Bicikell shum e mir edhe e lir viber +38344450034

  Lipjan Sot, 11:34
  65 €
 • 12 foto
  Zbukuroni oborrin Tuaj me Ulset Tona te Garantuara
  Mobilje

  Zbukuroni oborrin Tuaj me Ulset Tona te Garantuara

  Zbukuroni. oborrin tuaj apo Terasen Porosit Sipas porosis tuaj : separe tavolina kreveta ulse te ndr

  Lipjan Sot, 11:30
  170 €
 • 2 foto
  SHITEN ZOJ AMROK DHE IMSHIR 2 JAV
  Kafshe ferme

  SHITEN ZOJ AMROK DHE IMSHIR 2 JAV

  SHITEN ZOJT AMROK DHE IMSHIR 2 JAV TE VAKCIUNUAR ME KOH ZOJT JON TE SHENDOSH TMIR KREJT JON 340 COPA

  Lipjan Sot, 11:30
  2 €
 • 12 foto
  Punojm .Sipas Porosis Dyer te Brendshme 044920869
  Mobilje

  Punojm .Sipas Porosis Dyer te Brendshme 044920869

  Punojm Dyer te dhomave .me -qmime te lira 70deri120euro punojm dhe sipas porosis tuaj Nr.044920869 V

  Lipjan Sot, 11:27
  70 €
 • 11 foto
  Shes golf 2 1.6 benxin shum irujtun
  Vetura

  Shes golf 2 1.6 benxin shum irujtun

  Shes golf 2 1.6 benxin shum irujtun posedon hidrolik shiber kuk terheqje rks iskaduar denim jo hipot

  Lipjan Sot, 11:12
  550 €
 • 6 foto
  SHITEN PULAT TE KATUNIT BIO 100% TU BO VEZ
  Kafshe ferme

  SHITEN PULAT TE KATUNIT BIO 100% TU BO VEZ

  SHITEN PULAT E KATUNIT BIO 100% JON AFER 50 COPA KREJT PULAT JON TU BO VEZ KA BORHAMA AMROK PIKLJKA

  Lipjan Sot, 11:04
  13 €
 • 6 foto
  SHITEN PULAT KLLUQ 6 COPA SHUM TMIRA
  Kafshe ferme

  SHITEN PULAT KLLUQ 6 COPA SHUM TMIRA

  SHITEN PULAT KLLUQ 6 COPA JON PULAT DALIN EDHE 2 JAV ME ZOJ IKAN KA 13 COPQ VEZ 15 COPA VEZ QMIMI 30

  Lipjan Sot, 11:01
  30 €
 • 6 foto
  Caddy 2.0 SDI 2008 super gjendje per marakli
  Vetura

  Caddy 2.0 SDI 2008 super gjendje per marakli

  Shitet Caddy 2.0 SDI ✅Caddy osht i sapo doganuar dhe regjistruar ne emrin tim 1 Vit te plot ✅Viti i

  Lipjan Sot, 11:00
  4.400 €
 • 12 foto
  Mercedes C 220 CDI Facelift manual 6 shpejtesi PA
  Vetura

  Mercedes C 220 CDI Facelift manual 6 shpejtesi PA

  Shitet Mercedes C 220 CDI Facelift isapo ardhur nga 🇩🇪🇩🇪 PA DOGAN Posedon: ✅Klimatronik, 2 zonale✅

  Lipjan Sot, 10:59
  8.900 €
 • 3 foto
  ??SUPER OFERTË JAVORE?? 04.07.2020 - 04.14.202
  Apartment / Banesa

  ??SUPER OFERTË JAVORE?? 04.07.2020 - 04.14.202

  RIADI SH.P.K

  Lipjan Sot, 10:59
  35.000 €
 • 2 foto
  ??SUPER OFERTË JAVORE?? 04.07.2020 - 04.14.202
  Apartment / Banesa

  ??SUPER OFERTË JAVORE?? 04.07.2020 - 04.14.202

  RIADI SH.P.K

  Lipjan Sot, 10:56
  27.000 €
 • 8 foto
  ?OFERTË banesa 67,50m Kati 1 e Gatshme supër Çmim
  Apartment / Banesa

  ?OFERTË banesa 67,50m Kati 1 e Gatshme supër Çmim

  RIADI SH.P.K

  Lipjan Sot, 10:55
  26.000 €
 • 6 foto
  SHITET BANESA 114m KATI 7 45,500 EUR LIPJAN
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 114m KATI 7 45,500 EUR LIPJAN

  RIADI SH.P.K

  Lipjan Sot, 10:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TAUREG 3.0 TDI..DSG..2014..4..MOTION..180..KW..
  Vetura

  TAUREG 3.0 TDI..DSG..2014..4..MOTION..180..KW..

  TAUREG 3.0 TDI..DSG..2014..4..MOTION..180..KW..ABT.. ISAPO DOGANUAR RIGJISTRUAR..RKS..1..PRONAR... N

  Lipjan Sot, 10:54
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AUDI Q3 2.0 TDI QUATRO AUTOMATIK 2015
  Vetura

  AUDI Q3 2.0 TDI QUATRO AUTOMATIK 2015

  AUDI Q3 2.0 TDI QUATRO AUTOMATIK ME DOGAN HOMOLOGIM POSEDON LLEDA PARA MAS SENZOR PARA MAS KM 210 MI

  Lipjan Sot, 10:54
  17.800 €
 • 11 foto
  SHES GOLF 5 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  SHES GOLF 5 TDI AUTOMATIK

  SHES GOLF 5 2.0 AUTOMATIK ( DEZGE) VITI 2004 KLIMA TRONIK NE GJENDJE SHUM TE MIR PER ME SHUM INFO.

  Lipjan Sot, 10:53
  5.200 €
 • 11 foto
  SHES GOLF 5 1.9 TDI
  Vetura

  SHES GOLF 5 1.9 TDI

  SHES GOLF 5 1.9 TDI 2004 REGJ. DERI 11 MUJ KLIMA TRONIK NE GJENDJE SHUM TE MIR PER ME SHUM INF. +3

  Lipjan Sot, 10:53
  4.799 €
 • 3 foto
  ⭐️ Shitet Banesa me një çmim të Volitshum⭐️
  Apartment / Banesa

  ⭐️ Shitet Banesa me një çmim të Volitshum⭐️

  RIADI SH.P.K

  Lipjan Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITEN BANESAT NË LIPJAN KOMPLEKSI VERA
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT NË LIPJAN KOMPLEKSI VERA

  RIADI SH.P.K

  Lipjan Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DODGE NITRO 2.7 CRD..2008..FULL
  Vetura

  DODGE NITRO 2.7 CRD..2008..FULL

  DODGE NITRO 2.7 CRD..2008..NE GJENDJE PREFEKTE ..TIP...TOP...ME GJITHA SERVISET KRYNE..FULL...EKSTR

  Lipjan Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SEAT LEON 2.0 TDI..GTD..FR..184..PS..2014
  Vetura

  SEAT LEON 2.0 TDI..GTD..FR..184..PS..2014

  SEAT LEON 2.0 TDI..FR..184..PS..2014..FULL..OPCIONE.. i ARDHUR NGA GJERMONIJA..ME GJITHA SERVISET KR

  Lipjan Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHES OPELL CORS 1.2 BENZIN 2003
  Vetura

  SHES OPELL CORS 1.2 BENZIN 2003

  SHED OPELL CORSA 1.2 BENZIN VITI 2003 ME KLIM NE GJENDJE SHUM TE MIR PER ME SHUM INFO.+38345671177

  Lipjan Sot, 10:52
  2.250 €
 • 8 foto
  MERCEDES E 350 CDI AUTOMATIK
  Vetura

  MERCEDES E 350 CDI AUTOMATIK

  MERCEDES E 350 CDI I SA PODOGANUAR POSEDON PANORAM SENON BIK SENON SENZOR PARA MAS 2 QELSA NCEMJE TE

  Lipjan Sot, 10:51
  13.800 €
 • 11 foto
  SEAT LEON 1.6 TDI..2017..85..Kw..
  Vetura

  SEAT LEON 1.6 TDI..2017..85..Kw..

  SEAT LEON 1.6 TDI..2017..85..Kw..ISAPO ARDHUR NGA GJERMONIJA ME GJITHA SERVISET KRYNE ME LIBER SERVI

  Lipjan Sot, 10:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  RENAUL MEGAN 1.5 DCI..2010..
  Vetura

  RENAUL MEGAN 1.5 DCI..2010..

  RENAUL MEGAN 1.5 DCI..2010..ISAPO ARDHUR NGA JASHTI..ME..GJITHA ..SERVISET KRYNE..TIP..TOP... ME..DO

  Lipjan Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PEUGOT 208 1.4 HDI..2015..FULL
  Vetura

  PEUGOT 208 1.4 HDI..2015..FULL

  PEUGOT 208 1.4 HDI..2015..ISAPO ARDHUR NGA JASHTI ME..DOGAN..HOMOLIGIM..KONTRROLL TE KRYNE.. NE GJEN

  Lipjan Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B5.5 - 94.50 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B5.5 - 94.50 m2

  - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashensorë ( 2 ) - Bodru

  Lipjan Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B5 - 92.30 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B5 - 92.30 m2

  - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashensorë ( 2 ) - Bodru

  Lipjan Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B4 - 83.90 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B4 - 83.90 m2

  Me këtë renditje :, - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashe

  Lipjan Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B2-83.80 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B2-83.80 m2

  Me këtë renditje :, - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashe

  Lipjan Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI...2009
  Vetura

  OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI...2009

  OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI..2009..ISAPO ARDHUR NGA FRANCA..NE GJENDJE PERFEKTE...TIP TOP.. ME..DOGAN..HO

  Lipjan Sot, 10:50
  8.600 €
 • 9 foto
  DODGE CALIBER 2.0 CRD..2010..
  Vetura

  DODGE CALIBER 2.0 CRD..2010..

  DODGE CALIBER 2.0 CRD..2010..NE GJENDJE PREFEKTE ME GJITHA SERVISET KRYNE..TIP..TOP.. ...ME DOGAN PA

  Lipjan Sot, 10:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B7 - 119.70 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B7 - 119.70 m2

  - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashensorë ( 2 ) - Bodrum

  Lipjan Sot, 10:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B6 - 112.10 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B6 - 112.10 m2

  - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashensorë ( 2 ) - Bodrum

  Lipjan Sot, 10:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B3 - 85.50 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B3 - 85.50 m2

  Me këtë renditje :, - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashe

  Lipjan Sot, 10:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME- B1-55.60 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME- B1-55.60 m2

  Me këtë renditje :, - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashe

  Lipjan Sot, 10:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  RENAULT LAGUNA 2.0 DCI..2008..AUTOMATIK.. Me Dogan
  Vetura

  RENAULT LAGUNA 2.0 DCI..2008..AUTOMATIK.. Me Dogan

  RENAULT LAGUNA 2.0 DCI..2008...AUTOMATIK.. I..DOGANUN..I..ARDHUR..NGA...ZVICRRA.. NE GJENDJE PREFEKT

  Lipjan Sot, 10:48
  7.300 €
 • 11 foto
  CITROEN C4 DIZEL 1.6 HDI 2010 AUTOMATIK
  Vetura

  CITROEN C4 DIZEL 1.6 HDI 2010 AUTOMATIK

  Shitet citroeni super gjendje Regjistrimi par nks i ardhun prej zvicrre Me liber servisi automatik

  Lipjan Sot, 10:45
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  GOLF AUTOMATIC R LINE DSG 2.0 TDI 2010
  Vetura

  GOLF AUTOMATIC R LINE DSG 2.0 TDI 2010

  Shitet gollfi dsg super gjendje rks prej zvicrre I ardhun rks deri fund viti km me liber servisi 2.

  Lipjan Sot, 10:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAN TGA 26.430 me tabela te Suedise
  Kamionë

  MAN TGA 26.430 me tabela te Suedise

  Shitet MAN TGA 26.430 EURO 4, 3 osovina me tabela te Suedise

  Lipjan Sot, 10:45
  9.000 €