Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lipjan

 • 4 foto
  ?? Blejm Vetura Gjith Kosoven Online 24/7 ??
  Vetura

  ?? Blejm Vetura Gjith Kosoven Online 24/7 ??

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online 24/7 Online✅ Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Dogan

  Lipjan 1 qershor 19:24
  18.000 €
 • 2 foto
  golf 3
  Vetura

  golf 3

  shitet golf 3 ne gjendje trregullt 1.9 dizell i thjesht me shpenzime shum tvogla,rks i skaduar qe 16

  Lipjan 1 qershor 19:23
  1.250 €
 • 5 foto
  Ultratingull (ultrasound) me dy sonda
  Makineri dhe inventare

  Ultratingull (ultrasound) me dy sonda

  Ultratingull (ultrasound) me dy sonda ne Gjendje trregullt

  Lipjan 1 qershor 19:14
  350 €
 • 3 foto
  Karrike
  Mobilje

  Karrike

  Ne gjendje te rregullt

  Lipjan 1 qershor 19:08
  50 €
 • 3 foto
  Karrike per zyre
  Mobilje

  Karrike per zyre

  Eshte ne gjendje te rregull.

  Lipjan 1 qershor 19:08
  150 €
 • 5 foto
  Shitet ndrrohet qmimi3700 rks skaduar
  Vetura

  Shitet ndrrohet qmimi3700 rks skaduar

  Shitet gjipi rks skaduar viti 2001 me klim automatik dizelli gjendje te mir boj ndrrim qmimi 3700 +3

  Lipjan 1 qershor 19:01
  3.700 €
 • 3 foto
  Fellne per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf 4

  Shes fellnet per golf 4 shum tmira dhe po ashtu me goma te mira Viber: +38344453395

  Lipjan 1 qershor 19:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16 original dhe goma te veres
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 original dhe goma te veres

  Per golf 5,6,7, passat, touran etj.

  Lipjan 1 qershor 18:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Opel Corsa 1.7 dizell
  Vetura

  Opel Corsa 1.7 dizell

  Shitet Opel Corsa 1.7dizell motor japan ,v.p 1998 7muaj regjistrim central servisin e madh te kryer,

  Lipjan 1 qershor 18:55
  1.600 €
 • 7 foto
  Golf 6
  Vetura

  Golf 6

  Golf 6 2.0 D TDI viti 2009 Me dogan ☎️044375456 ☎️045619955 Auto Sallon HYSI

  Lipjan 1 qershor 18:55
  7.400 €
 • 12 foto
  VW Bora 1.9 TDI (I) 2001
  Vetura

  VW Bora 1.9 TDI (I) 2001

  VW Bora 1.9 TDI (I) te kuqe 2001 10 muj regjistrim Gjamat me rrym pasqyret me rrym klimatronik gjyse

  Lipjan 1 qershor 18:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet iphone 6S 16 GB CE me fingerprint si iri
  Telefona celulare

  Shitet iphone 6S 16 GB CE me fingerprint si iri

  Shes iphone 6S 16 GB CE me fingerprint si iri kejt i punojn shum i rujton paterin 100% garantoj per

  Lipjan 1 qershor 18:25
  100 €
 • 7 foto
  MAN FR310a për Mbeturina
  Kamionë

  MAN FR310a për Mbeturina

  Shesum man fr310a për mbeturina me 100 mij klm te garantume dhe me regjistrim të par në Kosov plus 7

  Lipjan 1 qershor 18:01
  20.000 €
 • 2 foto
  Guma per autobus dhe kamion
  Autopjese dhe paisje

  Guma per autobus dhe kamion

  Gumat jane ne gjendje te mire dhe bejn per auto bus dhe kamion cmimi 50 euro copa per me shum info.

  Lipjan 1 qershor 18:00
  50 €
 • 12 foto
  Piaggio nrg perfect
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Piaggio nrg perfect

  piaggio nrg fuqi dd sportive serie 50cc ne gjendje perfekte. Skuteri i mirëmbajtur rregullisht ka l

  Lipjan 1 qershor 17:47
  1.400 €
 • 11 foto
  Bmw 120d \"Facelift\" 2008 e doganuar nga zvicrra
  Vetura

  Bmw 120d \"Facelift\" 2008 e doganuar nga zvicrra

  Ngjendje perfekte Liber servisi Km e garantuar Pa asnje investim Serviset e banme me Koh ne servise

  Lipjan 1 qershor 17:36
  7 €
 • 12 foto
  Skoda Octavia 2.0 TDI 2009 6 shpejtesi
  Vetura

  Skoda Octavia 2.0 TDI 2009 6 shpejtesi

  Shes shkoden super super gjendje Matorr tmodelit te ri 1 bregasni Km 201.000 Rrypin dhemzor te sapo

  Lipjan 1 qershor 17:30
  4.999 €
 • 12 foto
  Opel Astra 2.0 DTI KLIMATRONIK e RE model NJOY
  Vetura

  Opel Astra 2.0 DTI KLIMATRONIK e RE model NJOY

  Ngjendje perfekte Prej doganimit 1 person ne kosov Centrall Klimatronik funksionale Sahata crom te b

  Lipjan 1 qershor 17:30
  2.500 €
 • 12 foto
  Mercedes A170 AUTOMATIK- ELEGANCE full extra
  Vetura

  Mercedes A170 AUTOMATIK- ELEGANCE full extra

  Ngjendje perfekte Serviset e sapo kryerera Rks 3 muj Tempomat Gjamat me rrym Esp Gjamat kolor Menjaq

  Lipjan 1 qershor 17:30
  3.333 €
 • 12 foto
  Mercedes C220 cdi ELEGANCE 2003 full ectra
  Vetura

  Mercedes C220 cdi ELEGANCE 2003 full ectra

  Shes veturen super gjendje Klimatronik funksionale Pasqyret i palohen Fellne 17\" model facelif Timo

  Lipjan 1 qershor 17:30
  4.650 €
 • 12 foto
  Ligier By UP 500cc automatik 9000km 2003
  Vetura

  Ligier By UP 500cc automatik 9000km 2003

  Ngjendje te mir Me librez te zvicrres Motorr ne librez i shkrun 4 rrota +38344111368

  Lipjan 1 qershor 17:29
  1 €
 • 11 foto
  Golf 4 1.9 TDI 2003 extra i rujten
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI 2003 extra i rujten

  Ne gjendje perfekte Regjistrimi i 2t kosov 250.000 km tsakta Klimatronik 1 pronar i vetem ne kosov P

  Lipjan 1 qershor 17:29
  4.500 €
 • 12 foto
  Vw Buba ( beetle ) 1.9 TDI me KLIM HAIGLINE
  Vetura

  Vw Buba ( beetle ) 1.9 TDI me KLIM HAIGLINE

  Shes veturen super gjendje Shum e rujtne mbrenda dhe jasht Posedon KLIM Lekur krem interiorin e ruj

  Lipjan 1 qershor 17:29
  2.750 €
 • 11 foto
  Mini Cooper S 1.6 Turbo \"FACELIFT\" 2009 full ??
  Vetura

  Mini Cooper S 1.6 Turbo \"FACELIFT\" 2009 full ??

  Shes veturen super gjendje E garantuar ne qdo aspekt Posedon vetem 127.000 km orogjinale me Liber se

  Lipjan 1 qershor 17:29
  1 €
 • 11 foto
  Peugeot 206 1.4B ✳️AUTOMATIK✳️ Me KLIM 1 vit rks
  Vetura

  Peugeot 206 1.4B ✳️AUTOMATIK✳️ Me KLIM 1 vit rks

  Shes veturen ne super gjendje 1.4 e thjesht Klimatronik funksionale Regjistrim fiks 1 vit emer tim 4

  Lipjan 1 qershor 17:29
  2.650 €
 • 12 foto
  Golf 5 1.9 TDI model GT 6+1 shpejtesi full
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI model GT 6+1 shpejtesi full

  Shes veturen ne super gjendje Esht 1.9 tdi 77kw-105 ps Posedon vitin fund 2005 Rrypin e nderrum dhem

  Lipjan 1 qershor 17:29
  5.400 €
 • 11 foto
  Tiguan 2.0TDi DSG Automatik 190ps 2017
  Vetura

  Tiguan 2.0TDi DSG Automatik 190ps 2017

  Tiguan 2.0 TDi 190ps Automatik tiptronik Klimatronik Ulset me nxemje Pulla ne timon Shpejtsi ne tim

  Lipjan 1 qershor 16:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dyr per morcodes vito
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dyr per morcodes vito

  dyr per morcodes vito kotaktoni nr viber 044450786 049930947

  Lipjan 1 qershor 16:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Migrofon sunfly sfm-201
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Migrofon sunfly sfm-201

  migrofun sunflu kotaktoni nr 044450786 ipko 049930947

  Lipjan 1 qershor 16:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Gume dhe badash per motorr 130/90/17
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Gume dhe badash per motorr 130/90/17

  badash per motorr numri badashit 130/90/17 numri i gomes 3.50/18 numei i gomes 100/90-18 nu

  Lipjan 1 qershor 16:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Toyota camry 2.2 benzin
  Vetura

  Toyota camry 2.2 benzin

  toyota comry 2.2 benzin viti 1999 avtumatik e qlarmruar motorri defekt kotaktoni nr viber 0444507

  Lipjan 1 qershor 16:33
  1.100 €
 • 6 foto
  audi A4
  Vetura

  audi A4

  audi A4 benzin gas 1.6 viti 1997 shum ne xhedje te mir rks i skaduar por mashum kotakoni nr viber +

  Lipjan 1 qershor 16:33
  1.150 €
 • 3 foto
  ni 3 dy 2 dy 1
  Mobilje

  ni 3 dy 2 dy 1

  kauqa 1 tresh 2 dysha 2 nisha vetom 2 muj perdort kotaton nr viber +383 044450786-049930947

  Lipjan 1 qershor 16:31
  390 €
 • 12 foto
  Golf 5 1.9 dizel 2005 klim
  Vetura

  Golf 5 1.9 dizel 2005 klim

  Golf 5 1.9 dizel Klim funksionale Ulset me nxemje Tempomat 2 Qelsa 4 goma te reja

  Lipjan 1 qershor 16:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sharp  furr per pul
  Teknik dhe paisje

  sharp furr per pul

  sharp furr per pul 40 minuta pula e gaqme me hager juboft mir edhe xen ushqimet adhur ga xhorm

  Lipjan 1 qershor 16:29
  55 €
 • 10 foto
  Tiguan 2009 4Matic
  Vetura

  Tiguan 2009 4Matic

  Shes Veture VW - Tiguan viti prodhimit 2009 ngjyra e zez i Sapo Regjistruar per ma shum Info kontak

  Lipjan 1 qershor 16:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten 4goma shum trujtne boj edhe ndrrim
  Kafshe ferme

  Shiten 4goma shum trujtne boj edhe ndrrim

  Shten 225/55/16 shum trujtne Boj edhe ndrrim Kontakt+viber

  Lipjan 1 qershor 15:55
  1 €
 • 1 foto
  Shiten 4goma
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4goma

  Shiten 4goma 225/55/16 shum trujtne Bej edhe ndrrim Kontakt+viber

  Lipjan 1 qershor 15:55
  1 €
 • 1 foto
  Shiten gumat shum trujtne
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gumat shum trujtne

  Shiten gomat 225/55/16 Shum trujtne kontak+viber

  Lipjan 1 qershor 15:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten gomat shum trujtne boj edhe ndrrim
  Kafshe shtepiake

  Shiten gomat shum trujtne boj edhe ndrrim

  Shiten 4gomat shum trujtne 225/55/16 Boj edhe ndrrim me najsen qe um konvenon Kontak+viber

  Lipjan 1 qershor 15:54
  1 €
 • 5 foto
  HP ProBook 640 G4 - 14\" - I5, SSD - I RI !!!
  Kompjutera

  HP ProBook 640 G4 - 14\" - I5, SSD - I RI !!!

  HP ProBook 640 G4 - 14\" I sapo ardhur ne Kosove. I PA PERDORUR !!! Specifikacioni: Processor: I

  Lipjan 1 qershor 15:43
  549 €
 • 0 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI & PLASTIKA - OFERT!
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI & PLASTIKA - OFERT!

  MODERN ROLETA ju ofron Roleta te jashtme nga Alumini & Plastika me garancion shume vjeqare. Pe

  Lipjan 1 qershor 15:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Viqi
  Kafshe ferme

  Viqi

  Viqi

  Lipjan 1 qershor 15:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHES ZOJ AMROK TE VAKCIUNUN.QMIMI 4.99 EURO
  Kafshe ferme

  SHES ZOJ AMROK TE VAKCIUNUN.QMIMI 4.99 EURO

  Shes zoj amok shum te shendosh dhe te vaksionun Jan 70 copa per shitje Gjindemi ne sllovi komuna lip

  Lipjan 1 qershor 15:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dritare
  Teknik dhe paisje

  Dritare

  Shiten dy dritare, te perdorura me dimension 258cm gjersi 260cm gjatsi

  Lipjan 1 qershor 15:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bilardo9
  Paisje per sport

  Bilardo9

  Shitet bilardo 9 ne gjendje perfekte

  Lipjan 1 qershor 15:11
  1.500 €
 • 4 foto
  Bilardo 9
  Paisje per sport

  Bilardo 9

  Shitet bilardo 9

  Lipjan 1 qershor 15:03
  1.500 €
 • 3 foto
  Radio/CD per audi a4 original
  Audio / CD / Stereo

  Radio/CD per audi a4 original

  radio per audi me cd edhe traka jon tmira viber +38344450034 40 € me cd 30 € me traka

  Lipjan 1 qershor 15:02
  40 €
 • 3 foto
  Lop bars
  Kafshe ferme

  Lop bars

  Shitet lopa bars 4 mujsh tu mjel 16 litra qumsht ne dit e urt me mjel pa vrejtje

  Lipjan 1 qershor 14:41
  1.050 €
 • 12 foto
  Punojm :SEPARE DHE TAVOLINA PER OBORR
  Mobilje

  Punojm :SEPARE DHE TAVOLINA PER OBORR

  Punojm separe tavolina kreveta etj punojm dhe sipas porosis separe nga 160euro ulse per oborr .na ko

  Lipjan 1 qershor 14:35
  160 €