Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lipjan

 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Lipjan Dje, 16:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesat në shitje rruga për ETC 85.50 m2
  Apartment / Banesa

  Banesat në shitje rruga për ETC 85.50 m2

  QËNDRIM DITORË 🏢 KUZHINA 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DEPO 🏢 BANJO 🏢 BALLKON 🏢 KORRIDOR 🏢 ASHENSO

  Lipjan Dje, 16:46
  470 €
 • 1 foto
  Shiten Banesat rruga për ETC ballë me shkollën
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat rruga për ETC ballë me shkollën

  Shiten Banesat në Katin 5 , 6 , 7 , 8 me dimenzione të ndryshme. adresa rrugës për ETC , Banesat ka

  Lipjan Dje, 16:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Banesat afër shkollës \"Ismail Luma\"
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat afër shkollës \"Ismail Luma\"

  Shiten Banesat: 1-2-3-4-5-6-7-8. Banesat Kanë këtë renditje: -1. Dhoma të gjumit. -2. Sallon dhe k

  Lipjan Dje, 16:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Banesat afër shkollës fillore\"Ismail Luma\"
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat afër shkollës fillore\"Ismail Luma\"

  Shiten banesat : Kati: 1-2-3-4-5-6-7-8. Banesat kanë këtë renditje,: -1. Dhoma gjumi. -2. Banjo dh

  Lipjan Dje, 16:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME Banesa në shitje 119.70 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME Banesa në shitje 119.70 m2

  Banesa ka këtë renditje: - 3 dhoma të gjumit - - banjo - - wc - - depo - - Sallon me ku

  Lipjan Dje, 16:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  DRITARE STANDARDE ME TRE GUMA 85 EU BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DRITARE STANDARDE ME TRE GUMA 85 EU BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Lipjan Dje, 16:40
  85 €
 • 1 foto
  rezervar 1000 litra
  Kafshe ferme

  rezervar 1000 litra

  Rezervart 1000 Litrav. Viber +38344 345 132

  Lipjan Dje, 16:33
  50 €
 • 1 foto
  Rezervar 1000 litraViber+44345132
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rezervar 1000 litraViber+44345132

  Rezervar 50€.

  Lipjan Dje, 16:33
  50 €
 • 3 foto
  Skar me plin me boc Ndrim me Fellne
  Teknik dhe paisje

  Skar me plin me boc Ndrim me Fellne

  skara eperdort po gjendje tmir deminzioni 80 cm me 65 cm pllaken eka Gust nuk dryshket me tefllon Nd

  Lipjan Dje, 16:31
  199 €
 • 2 foto
  Rjeta per branik Passatit 3C
  Autopjese dhe paisje

  Rjeta per branik Passatit 3C

  Rjetat jan perdorta gendje tmir jan 3 copa wmimi 11 e copa

  Lipjan Dje, 16:28
  11 €
 • 2 foto
  Maqina emishit 32 eperdort gjendje tmir
  Teknik dhe paisje

  Maqina emishit 32 eperdort gjendje tmir

  Shes maqinen e mishin eperdort po gjendje tmir prodhim turk

  Lipjan Dje, 16:28
  550 €
 • 3 foto
  Goma 225 55 16 M+S Ndrim me 2 guma 14
  Autopjese dhe paisje

  Goma 225 55 16 M+S Ndrim me 2 guma 14

  Shitet 1 gum 16 m+s eperdort po gjendje tmir Ndrim me 2 guma 175/65/14

  Lipjan Dje, 16:27
  22 €
 • 3 foto
  Llup per ksenon VW
  Autopjese dhe paisje

  Llup per ksenon VW

  shes llup pe vw eperdort gjendje tmir asht vete 1

  Lipjan Dje, 16:27
  25 €
 • 1 foto
  Goma per vw 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Goma per vw 205/55/16

  Shes gomat me bandash dhe rotkapse 2 guma jan treja 2 perdorta 205. 55 16 bojn per gollf 5:6:7 Passa

  Lipjan Dje, 16:26
  200 €
 • 1 foto
  Korpa e Opel Astra G 1.4 16V Benzin
  Autopjese dhe paisje

  Korpa e Opel Astra G 1.4 16V Benzin

  Shitet korpa eperdort po gjendje tmir

  Lipjan Dje, 16:24
  22 €
 • 11 foto
  DRITARE STANDARDE ME GJETH ROLET 129 EU BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DRITARE STANDARDE ME GJETH ROLET 129 EU BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Lipjan Dje, 16:19
  129 €
 • 4 foto
  01
  Vetura

  01

  10 muj regjistrim tip top!

  Lipjan Dje, 16:11
  1.800 €
 • 7 foto
  TAURAN 2.0 DSG VITI 2007 ME RKS
  Vetura

  TAURAN 2.0 DSG VITI 2007 ME RKS

  TAURAN 2.0 DSG VITI 2007 ME RKS INTERIER TE PASTER NAVI TE MADH ME KLIM ME FULL OPSIONE

  Lipjan Dje, 16:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  JAGUAR X-TYPE EXECUTIVE 2.2D
  Vetura

  JAGUAR X-TYPE EXECUTIVE 2.2D

  JAGUAR X-TYPE EXECUTIVE 2..2D ME TE GJITHA SERVISET E KRYERA ME INTERIER TE PASTER SENZOR PARA MAS K

  Lipjan Dje, 16:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Lipjan Dje, 16:02
  85 €
 • 0 foto
  DJ RELOOP DIGITAL jockey 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DJ RELOOP DIGITAL jockey 2

  Shes reloop digital jockey 2 shum i pershtatshem per dj punon edhe me virtual dj po ashtu edhe progr

  Lipjan Dje, 15:59
  280 €
 • 0 foto
  Vjam guse (Dhjamë pate)
  Kafshe ferme

  Vjam guse (Dhjamë pate)

  Shitet vjami i guses (dhjami i patës), shërues për sëmundje të gjoksit si bronhit, fyt, kelbazë, nde

  Lipjan Dje, 15:51
  5 €
 • 7 foto
  Renaukt Clio 1.4 Benzin Viti 2000 Rks
  Vetura

  Renaukt Clio 1.4 Benzin Viti 2000 Rks

  Ne gjendje te mir 1.4 Benzin Regjistrimi i skadun vrejtje e ka ni krism ne matorr Viber +38346191336

  Lipjan Dje, 15:45
  650 €
 • 8 foto
  Golf 1.6 Benzin viti 86 Rks
  Vetura

  Golf 1.6 Benzin viti 86 Rks

  Ne gjendje shum te mir shum i paqt mrena jasht shum i shtrengun 5 shpejci benzin 1.6 Regjistrim i sk

  Lipjan Dje, 15:45
  420 €
 • 9 foto
  BMW 325i Benzin viti 92 Rks
  Vetura

  BMW 325i Benzin viti 92 Rks

  Ne gjendje shum te mir 2.5 Benzin shum e shtrengune fellne alumin tel 044433067 046191336

  Lipjan Dje, 15:44
  680 €
 • 8 foto
  Opel Kadett 1.3 Benzin Viti 89 Rks
  Vetura

  Opel Kadett 1.3 Benzin Viti 89 Rks

  Ne gjendje shum te mir 1.3 Benzin viti 89 Regjistrim i skadun tel 046191336

  Lipjan Dje, 15:44
  320 €
 • 10 foto
  shes golf 2 dizell ne gjendje shum te mir
  Vetura

  shes golf 2 dizell ne gjendje shum te mir

  shes golf 2 dizell viti 92 5 shpejci shiber 4 dyer gomat e reja dimrit matorr shum te mir ne emrin t

  Lipjan Dje, 15:43
  1.600 €
 • 7 foto
  VW Golf 2 benxin 1.3 me rks 13.11.2019
  Vetura

  VW Golf 2 benxin 1.3 me rks 13.11.2019

  Shes golfin benzin 1.3 4 dyr shum i rujton 4 shpejsi gumat e mir regjstrim 13.11.2019 ne hipoek osht

  Lipjan Dje, 15:41
  850 €
 • 11 foto
  Audi A4 2.0 TDi Automatik
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDi Automatik

  Audi A4 2.0 TDi Automatik Klimatronik Star stop Tempomat Leda para mrapa

  Lipjan Dje, 15:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw x5 3.0d sport paket
  Vetura

  Bmw x5 3.0d sport paket

  Bmw x5 3.0d posedon senzor parkingu para mrapa karrikat me nxemje pulla vollan dritat automatik star

  Lipjan Dje, 15:37
  12.900 €
 • 9 foto
  Audi A6 3.0 TDi Quattro 2009
  Vetura

  Audi A6 3.0 TDi Quattro 2009

  Audi A6 3.0 TDi Quattro 176 kw - 239ps Klimatronik Tempomat 2 Qelsa Navigacion Pulla ne timon

  Lipjan Dje, 15:37
  10.500 €
 • 11 foto
  BMW 730d 245ps
  Vetura

  BMW 730d 245ps

  BMW 730d 245ps Automatik tiptronik Klimatronik Distanc kontrollë Senzor parkingu para-mrapa Ulset me

  Lipjan Dje, 15:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  CADDY 1.9 TDi 2006
  Vetura

  CADDY 1.9 TDi 2006

  CADDY 1.9 TDi Viti prodhimit 2006 Regjistrimi i parë ne KS 113 mi KM 2 qelsa

  Lipjan Dje, 15:35
  4.200 €
 • 7 foto
  Golf 5 1.9 TDi Goal 2007
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDi Goal 2007

  Golf 5 1.9 TDi Goal 2007 77 kw 105ps Servisin e madh te kryer Goma te reja M+S Teknikisht ne gjendje

  Lipjan Dje, 15:34
  6.500 €
 • 10 foto
  Audi A6 3.0 tdi 239ps allroad quattro
  Vetura

  Audi A6 3.0 tdi 239ps allroad quattro

  Audi A6 3.0 tdi 239ps allrod quattro Posedon karrikat me nxemje start stop dritat automatik pulla vo

  Lipjan Dje, 15:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Opel insignia 2.0 CDTi
  Vetura

  Opel insignia 2.0 CDTi

  Opel insignia 2.0 CDTi Klimatronik Pulla ne timon Tempomat Viti prodhimit 28-12-3008 11 muj regjis

  Lipjan Dje, 15:34
  7.800 €
 • 11 foto
  Opel Astra J 2.0 CDTi
  Vetura

  Opel Astra J 2.0 CDTi

  Opel Astra J 2.0 CDTi Automatik tiptronik Klimatronik 2 Qelsa Goma per dimer Tempomat E Ardhur nga

  Lipjan Dje, 15:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes E250cdi AMG line
  Vetura

  Mercedes E250cdi AMG line

  Mercedes E250cdi amg line posedon senzor parkingu para mrapa pulla vollan navigacjon tempomat dritat

  Lipjan Dje, 15:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes E220 rks me klim
  Vetura

  Mercedes E220 rks me klim

  Mercedes e220 ne gjendje tmir me klim i qlajmrum perkthimi bohet meniher +38344739789

  Lipjan Dje, 15:33
  1.850 €
 • 11 foto
  Golf 7 2.0 tdi DSG
  Vetura

  Golf 7 2.0 tdi DSG

  Golf 7 2.0 tdi DSG 150ps posedi senzor parkingu para mrapa klim funksjonale karrikat me nxemje navi

  Lipjan Dje, 15:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rent a car lipjani   ??????⛈ prej 20 €
  Vetura

  Rent a car lipjani ??????⛈ prej 20 €

  Vetura te ndryshme te rent acar lipjani qmimet prej 20 e 044453645 044826666

  Lipjan Dje, 15:32
  20 €
 • 8 foto
  Toyota yago 1.0 benzin 90 mi km i doganuar ??
  Vetura

  Toyota yago 1.0 benzin 90 mi km i doganuar ??

  Toyota yago 1.0 benzin 90 mi km klim i doganuar i ardhur prej gjermanis 90 mi km shum i rujtur

  Lipjan Dje, 15:32
  4.999 €
 • 6 foto
  Audi A4 3.0 TDi Quattro
  Vetura

  Audi A4 3.0 TDi Quattro

  Audi A4 3.0 TDi Quattro Klimatronik Automatik tiptronik Ulset me nxemje Perde ansore prapa Senzor

  Lipjan Dje, 15:32
  6.900 €
 • 11 foto
  Mercedes ml 320cdi
  Vetura

  Mercedes ml 320cdi

  Mercedes ml 320cdi posedon senzor parkingu para mrapa karrikat me nxemje pulla vollan navigacjon tem

  Lipjan Dje, 15:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw x6 3.5d xdrive sport
  Vetura

  Bmw x6 3.5d xdrive sport

  Bmw x6 3.5d xdrive sport paket Posedon karrikat me nxemje klim funksjonale navigacjon tempomat pull

  Lipjan Dje, 15:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Passat 2.0 tdi DSG
  Vetura

  Passat 2.0 tdi DSG

  Passat 2.0 tdi DSG Posedon klim funksjonale karrikat me nxemje navigacjon tempomat shpejci timon pu

  Lipjan Dje, 15:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW X5 E70 3.0d PANARAM
  Vetura

  BMW X5 E70 3.0d PANARAM

  BMW X5 E70 3.0d Automatik tiptronik Panaram Klimatronik Ulset me nxemje Tempomat Senzor parkingu p

  Lipjan Dje, 15:31
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Citroën C4 1.6 hdi
  Vetura

  Citroën C4 1.6 hdi

  Citroen C4 1.6 hdi Klimatronik Guma te dimrit plus te veres Pulla ne timon Ksenon farat senzor park

  Lipjan Dje, 15:31
  3.900 €
 • 9 foto
  Seat ibeza 1.9 TDi
  Vetura

  Seat ibeza 1.9 TDi

  Seat ibiza 1.9 TDi Viti prodhimit 2008 Klimatronik Tempomat

  Lipjan Dje, 15:31
  5.900 €