Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lipjan

 • 8 foto
  Shitet lopa shyt tamel prej 12 deri 15
  Kafshe ferme

  Shitet lopa shyt tamel prej 12 deri 15

  Shitet lopa shyt tamel prej 12 deri 15 e urt me mjel qe 4 muj ushtu qe 1 muj u majt gjit i ponojn te

  Lipjan Dje, 21:29
  1.250 €
 • 1 foto
  Kombi mb
  Vetura

  Kombi mb

  Shitet kombi ne gjendje te rregull per info ne tel

  Lipjan Dje, 21:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes lopen tamel 10.12 boj ndrrim me lop shterrp
  Kafshe ferme

  shes lopen tamel 10.12 boj ndrrim me lop shterrp

  shes lopen tamel 10.12 qysh te ushqehet e urt e gjit i punojn krejtt e dytit viq 3 vjeqare viqin jak

  Lipjan Dje, 21:13
  950 €
 • 9 foto
  shes lopen me viq mashkull boj ndrrim
  Kafshe ferme

  shes lopen me viq mashkull boj ndrrim

  Shes lopen me viq mashkull lopa osht 3 gjinaa e urt e has qka ti qitsh tamel 8 deri 10 qysh te ushqe

  Lipjan Dje, 21:13
  890 €
 • 3 foto
  Shes zojt amrok
  Kafshe ferme

  Shes zojt amrok

  Shes zojt shum te mir jon te races te paster amrok Jon te shnosh shum te mir I kan 2 muj Te vakci

  Lipjan Dje, 21:13
  10 €
 • 7 foto
  shes lopen mushtjerr spari me viq mashkull
  Kafshe ferme

  shes lopen mushtjerr spari me viq mashkull

  Shes lopen mushtjerr sparii qe 4 dit u shtuu viqin mashkull e urtt e has gjit i punojn krejtt tamel

  Lipjan Dje, 21:02
  990 €
 • 3 foto
  Shitet viqi femen shyt
  Kafshe ferme

  Shitet viqi femen shyt

  Shitet viqi femen shyt viqi osht inekcis osht i shnosh por kush eka me rujt lop e mir bohet nana sa

  Lipjan Dje, 20:57
  420 €
 • 10 foto
  Rent A Car BELGA vetura prej 15€/ dite
  Vetura

  Rent A Car BELGA vetura prej 15€/ dite

  Rent A Car " BELGA " VETURË PËR TË GJITHË! 
 TEL: 045 450 454 Viber & whatsapp: +38345450454

  Lipjan Dje, 20:56
  30 €
 • 3 foto
  Garnitur 3+2+1
  Mobilje

  Garnitur 3+2+1

  Shitet garnitura 3+2+1 te perdoruar 4 vite.3-shi eshte me hapje.Vlen te ceket qe edhe uleset edhe mb

  Lipjan Dje, 20:56
  500 €
 • 3 foto
  SHES OPEL COMBO DIZEL 1.7 RKS
  Vetura

  SHES OPEL COMBO DIZEL 1.7 RKS

  SHES OPEL COMBO DIZEL 1.7 MOTORR JAPAN RkS ISKADUM. NGJENDJE TE RREGULLT VITI PRODHIMIT 1999 FABRIKI

  Lipjan Dje, 20:54
  1.050 €
 • 2 foto
  Banese e mobiluar ne Lipjan
  Apartment / Banesa

  Banese e mobiluar ne Lipjan

  Shes banesen me mobile ne Lipjan. Banesa eshte ne katin e 6, ndertesa afer tregut te gjelbert. Per m

  Lipjan Dje, 20:46
  27.000 €
 • 3 foto
  Fillon Shitja e Banesave në Lagjen Private Lipjan
  Apartment / Banesa

  Fillon Shitja e Banesave në Lagjen Private Lipjan

  Green Park është duke ndertuar në vendin më atraktiv në Lipjan 🏢 “Green Park Residence” është nj

  Lipjan Dje, 20:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ZBRITJE Shitet Banesa e gatshme e mobiluar 78m2
  Apartment / Banesa

  ZBRITJE Shitet Banesa e gatshme e mobiluar 78m2

  Shitet banesa e gatshme 78m2 , ndertesa gjindet te vivafreshi në Lipjan . • Banesa gjindet ne kat

  Lipjan Dje, 20:43
  35.000 €
 • 4 foto
  SHITET BANESA 85m2 LIPJAN
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 85m2 LIPJAN

  SHITEN BANESAT NGA 85m2 katror ne katet e ndryshme , objekti gjindet mbrapa vivafreshit 1. QENDRIM

  Lipjan Dje, 20:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NE SHITJE 7 BANESA MODERNE LIPJAN
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE 7 BANESA MODERNE LIPJAN

  #RISI #RISI NE SHITJE 7 BANESA MODERNE LIPJAN { 111m PERDHESË âœ” 3 DHOMA GJUMI} { 106m kati 3 ✔

  Lipjan Dje, 20:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NE SHITJE BANESAT 81m INTER GROUP
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESAT 81m INTER GROUP

  NE SHITJE BANESAT #LIPJAN 📍 81m = KATI 1 deri 8 Të gatshme për mobilim ✔ ➡️ QENDRIMI DITOR â

  Lipjan Dje, 20:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 6
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 6

  ➡️ QENDRIMI DITOR ➡️ KUZHINA ➡️ DHOMA GJUMI ➡️ DHOMA GJUMI ➡️ BANJO ➡️ DEPO

  Lipjan Dje, 20:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN BANESA TE NDRYSHME TE RESTURANT FLETA
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESA TE NDRYSHME TE RESTURANT FLETA

  SHITEN BANESA TE NDRYSHME PREJ 86m2 deri 111m2 Për me shum kontaktoni +38349375251

  Lipjan Dje, 20:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitja e banesave ja ka filluar ndertes e re
  Apartment / Banesa

  Shitja e banesave ja ka filluar ndertes e re

  Objekti më i ri duke u ndertuar në qender të Lipjanit , me ndertim kualitiativ dhe në vendin më atra

  Lipjan Dje, 20:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET BANESA 3 DHOMSHE 102m2 LIPJAN
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 3 DHOMSHE 102m2 LIPJAN

  OBJEKTI GJINDET MBRAPA VIVA FRESHIT LIPJAN 1.QENDRIM DITORE 2. KUZHINA 3. DHOME GJUMIT 4. DHOME GJU

  Lipjan Dje, 20:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET BANESA 111m - PERDHESË
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 111m - PERDHESË

  NE SHITJE BANESA - 111m2 #LIPJAN 📍 KATI : PERDHESË âž¡ï¸ QENDRIMI DITOR ➡️ KUZHINA ➡️ DHO

  Lipjan Dje, 20:41
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  NE SHITJE BANESAT = 111m INTER GROUP
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESAT = 111m INTER GROUP

  NE SHITJE BANESAT #LIPJAN 📍 111m Të gatshme për mobilim ✔ ➡️ QENDRIMI DITOR ➡️ KUZHINA

  Lipjan Dje, 20:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Samsung galaxy s9 plus
  Telefona celulare

  Samsung galaxy s9 plus

  Shes samsungun ne gjendje perfekte full unlock i sa po ardhur nga rumania boj edhe ndrrim +38344119

  Lipjan Dje, 20:40
  460 €
 • 5 foto
  Rent A Car " BELGA " Prishtina Aeroport 15€/ 24h!
  Vetura

  Rent A Car " BELGA " Prishtina Aeroport 15€/ 24h!

  Rent A Car " BELGA " Prishtina Aeroport TEL: 045 450 454 Viber & whatsapp: +37745450454 TEL:

  Lipjan Dje, 20:37
  15 €
 • 6 foto
  Polo 1.4 ME REGJISTRIM ( URGJENT )
  Vetura

  Polo 1.4 ME REGJISTRIM ( URGJENT )

  Shitet vetura polo 1.4 benzin xhama elektronik, klim funksionale, goma treja viti i prodhimit 1998 r

  Lipjan Dje, 20:35
  1.750 €
 • 0 foto
  Shes amrokin
  Kafshe shtepiake

  Shes amrokin

  Shes dy amroka qmimi me marrveshje Viber: 045801193

  Lipjan Dje, 20:32
  1 €
 • 1 foto
  TATA INDICA PJES
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  TATA INDICA PJES

  shes pjet per tata indica 1,3D viti 2003 tel 044 731 320

  Lipjan Dje, 20:23
  1 €
 • 11 foto
  Opel agila 1.2benzin ne Rks
  Vetura

  Opel agila 1.2benzin ne Rks

  opel agila 1.2benzin ne rks ne gjendje te mir me guma te reja etjj DD

  Lipjan Dje, 20:18
  1.999 €
 • 7 foto
  VW CADY 1.9TDI Me Klim 2005 Ne Rks
  Vetura

  VW CADY 1.9TDI Me Klim 2005 Ne Rks

  vw cady 1.9tdi ne gjendje shum te mir me rks posedon airbag abs esp klim karrika nxemje etjj DD

  Lipjan Dje, 20:17
  3.900 €
 • 10 foto
  super ofert separe vetem 150euro tel.045805512
  Mobilje

  super ofert separe vetem 150euro tel.045805512

  separe

  Lipjan Dje, 20:16
  150 €
 • 11 foto
  \'\'EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA
  Autopjese dhe paisje

  \'\'EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Lipjan Dje, 20:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Hidraulicne kocnice SHIMANO DEORE
  Paisje per sport

  Hidraulicne kocnice SHIMANO DEORE

  Kocnice su u super stanju. Kocnice su sa novim paknovima. Kontakt:049238208 Viber:0038349238208

  Lipjan Dje, 20:12
  60 €
 • 3 foto
  Hidraulicne kocnice HYRES NINE!
  Paisje per sport

  Hidraulicne kocnice HYRES NINE!

  Kocnice su u super stanju. Kocnice imaju nove gurtne. Kontakt:049238208 Viber:0038349238208

  Lipjan Dje, 20:12
  60 €
 • 6 foto
  SPECIALIZED 26 (ROCKSHOX)
  Paisje per sport

  SPECIALIZED 26 (ROCKSHOX)

  Biciklo je u super stanju. Biciklo ima blok na zadnjem i prednnjem amortizeru. Kocnice na ulju. Kont

  Lipjan Dje, 20:12
  350 €
 • 5 foto
  programator per gorenje dhe beko
  Teknik dhe paisje

  programator per gorenje dhe beko

  Posedojm programa per beko dhe gorenje shum lloje si dhe disa lloje tjera.poashtu posedojm pjes tjer

  Lipjan Dje, 19:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet kashta 60cent
  Kafshe ferme

  Shitet kashta 60cent

  Shitet kashta

  Lipjan Dje, 19:40
  1 €
 • 1 foto
  Shitet qeni sharrit
  Kafshe shtepiake

  Shitet qeni sharrit

  Shitet qeni sharrit 2vjet shum i shtir per oborr

  Lipjan Dje, 19:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet knusi
  Kafshe ferme

  Shitet knusi

  Shitet knusi 2 vjet

  Lipjan Dje, 19:32
  40 €
 • 11 foto
  MODELY ITALIANO Erdhi MODELI ME I RI VETEM 99EURO
  Mobilje

  MODELY ITALIANO Erdhi MODELI ME I RI VETEM 99EURO

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime nga 90euro de

  Lipjan Dje, 19:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banese, Mundesi ndrrimi me Veture
  Apartment / Banesa

  Shitet Banese, Mundesi ndrrimi me Veture

  Shitet Banesa me Super Cmime Banesa gjendet ne nje hapsire perfekte per banimi. Vetem 10 minuta larg

  Lipjan Dje, 19:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DYR MBRENSHME KOMPLET ME LLAJSNE 40 ERO COPA
  Makina dhe vegla

  DYR MBRENSHME KOMPLET ME LLAJSNE 40 ERO COPA

  jan pak te perdorura 1 vit

  Lipjan Dje, 19:12
  40 €
 • 0 foto
  ingjekcion amllaser alternator dhe pjes per rover
  Autopjese dhe paisje

  ingjekcion amllaser alternator dhe pjes per rover

  alternator amllaser stopa mram hidraulik motor klime xham te mram zglloba xhama dyrve kam per rover

  Lipjan Dje, 19:12
  5 €
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539 tag pikap

  Lipjan Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Opel Combo 1.7 Japan
  Vetura

  Opel Combo 1.7 Japan

  Opel combo 1.7 dizel japan motor viti 2000 regjistrim 1 vit te plote (ne emer tem) fellga OZ 15she .

  Lipjan Dje, 18:50
  1.550 €
 • 1 foto
  SHITET GOLF 2 tdi
  Vetura

  SHITET GOLF 2 tdi

  Shitet golf dysh td interkyller ne xhendje te shkelqyeshme tip top rexh 05 10 2019 boj ndrrim me n

  Lipjan Dje, 18:40
  1.200 €
 • 7 foto
  TRANSPOTER
  Vetura

  TRANSPOTER

  Shes Transpoter TDI ne gjendje perfekte. 6 shpejtesi 2.5. Cmimi sipas marrveshjes.

  Lipjan Dje, 18:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet

  Shiten fellnet me goma për golf,audi,passat etj.

  Lipjan Dje, 18:25
  170 €
 • 3 foto
  Shes fellnet 17 coll me gjith goma
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet 17 coll me gjith goma

  245-45-17 shes fellnet me gjith goma shum te mira kontakti 044149990

  Lipjan Dje, 18:03
  190 €
 • 4 foto
  Shes gomat michelin 4 copa
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat michelin 4 copa

  Shes gomat michelin 195-65-15 4 copa 100 euro

  Lipjan Dje, 18:03
  100 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz B 180
  Vetura

  Mercedes Benz B 180

  -Mercedes Benz B 180 -Dizel -Viti i prodhimit 2006 -I regjistruar RKS -Sensora parkingi para mas

  Lipjan Dje, 18:03
  6.200 €