Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë

 • 0 foto
  Ndërtim i Shtëpive - YLLI COMPANY – Gjilan
  Shtepi / Vila

  Ndërtim i Shtëpive - YLLI COMPANY – Gjilan

  Bejmë ndërtimin e shtëpive me çelësa në dorë. Çmimi sipas marrëveshjes. Kurse, ingjinieria, arkite

  Gjilan Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërtim I Shtëpive - YLLI COMPANY – Gjilan
  Shtepi / Vila

  Ndërtim I Shtëpive - YLLI COMPANY – Gjilan

  Bejmë ndërtimin e shtëpive me çelësa në dorë. Çmimi sipas marrëveshjes. Kurse, ingjinieria, arkite

  Gjilan Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet banesa 60m2 ne shitje ne Rrugen B !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 60m2 ne shitje ne Rrugen B !DELTA

  Banesa gjindet ne katin e 5, posedon nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, banjo dhe balkon, nxemje qen

  Prishtinë Sot, 23:24
  930 €
 • 2 foto
  Ofrohet banese 93m2 me qira ne Aktash !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banese 93m2 me qira ne Aktash !DELTA

  Ofrohet banese 93m2 me qira ne "Aktash" perballe salles 1 Tetori, ne nje pozit mjaft te favorshme dh

  Prishtinë Sot, 23:24
  350 €
 • 4 foto
  Ofrohet banesa 46m2 ne shitje ne Tokbashqe !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 46m2 ne shitje ne Tokbashqe !DELTA

  Banesa gjindet ne katin e III (pa lift), posedon nje dhome gjumi, sallon me trepezari, depo, banjo d

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BANESA NË PRISHTINË EMSHI
  Apartment / Banesa

  BANESA NË PRISHTINË EMSHI

  SHITET BANESA NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I NËNTË, ME SIPERFAQE 85.60M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON,

  Prishtinë Sot, 23:24
  900 €
 • 0 foto
  SHTEPI 1000M2 SOFALI AFER AUK UNIVERSITETIT
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 1000M2 SOFALI AFER AUK UNIVERSITETIT

  BODRUM KATI 1: SALLON, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, BALLKON. KATI2: KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, BANJO

  Prishtinë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shtepia 3 katshe 700m2 na Llapllasell
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 3 katshe 700m2 na Llapllasell

  Shitet shtepia 3 katshe 700m2 na Llapllasell Shtepia posedon: -Kati 1-re: -Sallon -Kuzhin -2 banjo

  Prishtinë Sot, 23:24
  310.000 €
 • 6 foto
  ⭕️Shitet banesa 52.54m2 në katin e 1,2,3,4-të
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 52.54m2 në katin e 1,2,3,4-të

  ⭕️Shitet banesa 52.54m2 në katin e 1,2,3,4-të në Lagjën Arbëria Banesa posedon : ⭕️Sallon

  Prishtinë Sot, 23:24
  999 €
 • 2 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 108.10m2 Kati 6
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 108.10m2 Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 108.10m2 ka 3 Dhoma Gjumi,S

  Ferizaj Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  - Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesë [ Ekskluzive ] në Fushë Kosovë buzë rrugës "Dardania" Në objektin e asht

  Fushë Kosovë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MY HOME-Shiten të Gjitha Llojet e Banesave
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shiten të Gjitha Llojet e Banesave

  Shiten të gjitha llojet e banesave në Ferizaj prapa Gjykates në ferizaj te ndertuara nga NNP NDERIMI

  Ferizaj Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 87.30m2 Kati 2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 87.30m2 Kati 2

  Përshkrimi: Shitet Banesa në Katin e 2 Rr Ali Pashë Tepelena në Ferizaj Banesa ka 87m2, Ka 2 Dhom

  Ferizaj Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare numri per kontakt 044280

  Obiliq Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME Banesa 81m2 ne Ferizaj
  Apartment / Banesa

  MY HOME Banesa 81m2 ne Ferizaj

  Shitet Banesa në Katin e 5 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 81m2, Ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzh

  Ferizaj Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 155m2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 155m2

  Shitet Banesa në Katin e 2 Rr Vëllezrit Gërvalla në Ferizaj Banesa ka 155m2 ka 4 Dhoma Gjumi,Sallon

  Ferizaj Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kërkojmë LOKALE/ OB.AFARISTE për shitje ose qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kërkojmë LOKALE/ OB.AFARISTE për shitje ose qira

  Ndëmjetësojmë në shitblerjen ose qiradhënien e lokaleve/objekteve afariste, në Prishtinë dhe Fushë K

  Fushë Kosovë Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MY HOME-Lagjja Iliria Ferizaj
  Shtepi / Vila

  MY HOME-Lagjja Iliria Ferizaj

  Shiten Shtëpi dhe Banesa ne Lagjen iliria.Adresa.rr Driton Islami Ferizaj.Lagjja Iliria është lagje

  Ferizaj Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa /119m2 Kati 9
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa /119m2 Kati 9

  Shitet Banesa në Katin e 9 Prapa Stacionit Policor në Ferizaj Banesa ka 119.01m2 ka 3 Dhoma Gjumi,S

  Ferizaj Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa ne shitje prej 65m2 ne arberi
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje prej 65m2 ne arberi

  Banesa ne shitje prej 65 me pamje nga qyteti - prishtine -lgj.arberi (ish dragodani) - 1.dhome gj

  Prishtinë Sot, 23:24
  990 €
 • 0 foto
  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan
  Shtepi / Vila

  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan

  Bejmë ndërtimin e shtëpive me çelësa në dorë. Çmimi sipas marrëveshjes. Kurse, ingjinieria, arkite

  Gjilan Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 92.70m2-Kati 4
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 92.70m2-Kati 4

  Shitet Banesa në Katin e 4 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 92.70m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Ku

  Ferizaj Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  MY HOME-Shitet Shëpia / 240m2
  Shtepi / Vila

  MY HOME-Shitet Shëpia / 240m2

  Tipi L Shtëpit e tipit L, janë të këndshme me hapsira të bollshme, ofrojnë rehati komoditet, me një

  Ferizaj Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕️Shitet banesa 85.11m2 ne Lagjen E Spitalit
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 85.11m2 ne Lagjen E Spitalit

  ⭕️Shitet banesa 85.11m2 ne katin e 5-te ne Lagjen E Spitalit ⭕️Banesa posedon : ⭕️Sallo

  Prishtinë Sot, 23:24
  700 €
 • 7 foto
  MY HOME- Shitet Shtëpia / 226m2
  Shtepi / Vila

  MY HOME- Shitet Shtëpia / 226m2

  Tipi M Shtëpit e tipit M, janë të këndshme me hapsira të bollshme, ofrojnë rehati komoditet, me një

  Ferizaj Sot, 23:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes passatin AUTOMATIK me klim
  Vetura

  Shes passatin AUTOMATIK me klim

  Shes passatin 1.9 tdi (i) kuqe Automatik me klim vetura osht rujte si jasht edhe mrena ka klim abes

  Fushë Kosovë Sot, 23:23
  2.800 €
 • 6 foto
  Scott Aspect
  Paisje per sport

  Scott Aspect

  Madhesia e rrotave 29\" Madhesia e trupit XL Amortizeri Rockshox 30 100mm me air dhe bllokad ne timo

  Prishtinë Sot, 23:23
  370 €
 • 7 foto
  Renault Megane
  Vetura

  Renault Megane

  Shes Renault megane 1.6 benzin viti i prodhimit 2003 ne gjendje te rregullt regjistrim 1 vite, me kl

  Prishtinë Sot, 23:23
  2.400 €
 • 1 foto
  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në ndertim e siper
  Apartment / Banesa

  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në ndertim e siper

  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në ndertim e siper Fushe kosove - kompleksi eliza Ndertusi” CIMA”

  Fushë Kosovë Sot, 23:23
  480 €
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten banesat nDukagjini residence, 106,70,125etj
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat nDukagjini residence, 106,70,125etj

  Shiten banesat ne kompleksin me ekskluziv dhe modern ne Prishtine \" Dukagjini Residence \". Tipat A

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet dera e e hyrjes nga druri
  Mobilje

  Shitet dera e e hyrjes nga druri

  Shitet dera e hyrjes nga druri e perdoru Cmimi 120e

  Prishtinë Sot, 23:23
  120 €
 • 9 foto
  Shitet banesa ne lagjen dardania kodi 601#iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen dardania kodi 601#iBRO

  Shitet banesa ne lagjen dragodan afer komunes. Banesa eshte ndertim i kualitetit me te larte, te nde

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Banesa TIPI 4-“B” me Sbruto=44.2 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa TIPI 4-“B” me Sbruto=44.2 m2

  Shitet Banesa TIPI 4-“B” në kompleksin ARSA nga ARSA SHPK me Sbruto=44.2 m2 *Për më shumë kontak

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Banesa TIPI 3-“B” me Sbruto=61.9 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa TIPI 3-“B” me Sbruto=61.9 m2

  Shitet Banesa TIPI 3-“B” ne kompleksin ARSA nga ARSA SHPK me Sbruto=61.9 m2 *Për më shumë kontak

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Banesa TIPI 5-“B” me Sbruto=90.0 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa TIPI 5-“B” me Sbruto=90.0 m2

  Shitet Banesa TIPI 5-“B” në kompleksin ARSA nga ARSA shpk me Sbruto=90.0 m2 *Për më shumë konta

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Bregun e Diellit kodi 586 #iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Bregun e Diellit kodi 586 #iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit. Banesa eshte mjaft e pershtatshme per banim dhe ka te gjith

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet banesa ne Fushe Kosove kodi 590# iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Fushe Kosove kodi 590# iBRO

  Shitet banesa ne Fushe Kosove perball Bau Market. Banesa eshte ndertim i ri dhe shume kualitativ. Ba

  Fushë Kosovë Sot, 23:23
  39.000 €
 • 10 foto
  Shitet banesa ne Dardani kodi 571# iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Dardani kodi 571# iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Dardania.Banesa eshte ndertim i vjeter dhe e mobiluar ne menyre mjaft te veq

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  - Banesat në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  - Banesat në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesa në | Lagjen ELIZA | në një nga lagjet më të mira në Fushë Kosovë nga inv

  Fushë Kosovë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 108.10m2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 108.10m2

  Shitet Banesa në Katin Përdhesë Rr Emin Duraku në Ferizaj Banesa ka 68.05m2 ka 1 Dhoma Gjumi,Sall

  Ferizaj Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkojme Banesa ne shitje! PATKOI PATUNDSHMERI!
  Apartment / Banesa

  Kerkojme Banesa ne shitje! PATKOI PATUNDSHMERI!

  Kerkojme Banesa ne shitje ne Prishtine PATKOI PATUNDSHMERI! Kerkimi:shtypni \"49266188\" prek koman

  Prishtinë Sot, 23:23
  70.000 €
 • 5 foto
  Shitet banesa 131.38 m2 Dukagjini Residence
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 131.38 m2 Dukagjini Residence

  Shitet banesa 131.38 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence Banesa posedon : -S

  Prishtinë Sot, 23:23
  1.150 €
 • 3 foto
  TENDA ME QERA KARRIKA TAVOLINA NE 045587719
  Sherbime

  TENDA ME QERA KARRIKA TAVOLINA NE 045587719

  Japim Me Qera shatora karrika tavolina shatorat jan me nxemje info ne nr 045587719 nxhdo koh jeni t

  Gjilan Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GARSONJER PREJ 34M2 ,KAT2 ,QMIMI 35,OOOEURO
  Apartment / Banesa

  GARSONJER PREJ 34M2 ,KAT2 ,QMIMI 35,OOOEURO

  SHITET GARSONJERA NE BREGUN E DIELLIT TE AMBULANTA QMIMI 35000 EEURO

  Prishtinë Sot, 23:23
  35.000 €
 • 2 foto
  SHATORA TENDA KARRIKADHE TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKADHE TAVOLINA 045587719

  Japim me qer shatora karrika dhe tavolina muni me thirr xhdo koh jeni tmir pritur 045587719

  Gjilan Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PERDE ZEBER
  Mobilje

  PERDE ZEBER

  JU OFROJM PERDE ZEBRA ME QMIM 20 EURO METRA KATROR MATERJALI KOMPLET ESHTE NGA MALEZIA KEMI ZGJEDHJE

  Mitrovicë Sot, 23:23
  17 €
 • 5 foto
  - Banesat në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesat në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojmë për shitje 2 banesa në lagjen | Arbëria | në kompleksin | Art Complex | Investitor Art Gro

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Fushë Kosovë në lagjen Dardania në objektin MENDI. Banesa ndodhet afë

  Fushë Kosovë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në lagjen | Mati 1 | ndërtuar nga kompania Lin Project Gjegjësisht në rr

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje