Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë

 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa 122m2/Kati 4
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa 122m2/Kati 4

  Shitet Banesa në Katin e 4 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 122m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhi

  Ferizaj Sot, 23:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet banesa ne shitje te Bregu i Diellit !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa ne shitje te Bregu i Diellit !DELTA

  Ofrohet banesa prej 95 m2 ne Bregun e Diellit afer shkolles Ismail Qemali. Banesa eshte ndertuar me

  Prishtinë Sot, 23:29
  80.000 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE PER BANJO
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE PER BANJO

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE BANJOS NGA PROFILI SCHTRUBER.KY PROFIL ESHTE I GJER 70 M

  Podujevë Sot, 23:29
  100 €
 • 6 foto
  MY HOME-Shitet Shtëpia /172m2
  Shtepi / Vila

  MY HOME-Shitet Shtëpia /172m2

  Tipi S Shtëpit e tipit S, janë të këndshme me hapsira të bollshme, ofrojnë rehati komoditet, me një

  Ferizaj Sot, 23:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet banesa 50m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 50m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA

  Ofrohet banesa 50m2 ne shitje ne lagjen "Ulpiana" afer konvikteve te studenteve Banesa ndodhet ne ka

  Prishtinë Sot, 23:29
  1.400 €
 • 4 foto
  Auto-Pjesë \"Bendi\" Bellopojë/Istog
  Vetura

  Auto-Pjesë \"Bendi\" Bellopojë/Istog

  Shesim Pjesë të Veturave të Ndryshme.. Blejm Vetura të aksidentuara dhe ato që nuk i përdorni ,në RK

  Istog Sot, 23:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⭕Shitet banesa 83m2 ne Fushekosove Afer Shkolles ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 83m2 ne Fushekosove Afer Shkolles ⭕

  ⭕Shitet banesa 83m2 kati 5 ne Fushekosove Afer Shkolles ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzhi

  Fushë Kosovë Sot, 23:28
  480 €
 • 4 foto
  ⭕Shitet banesa 55.3m2 ne lagjen Arbëria (Dragodan)
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 55.3m2 ne lagjen Arbëria (Dragodan)

  ⭕Shitet banesa 55.3m2 kati 1 ne lagjen Arbëria (Dragodan)⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzh

  Prishtinë Sot, 23:28
  850 €
 • 6 foto
  Shitet Pezho ne gjendje shume te mire
  Vetura

  Shitet Pezho ne gjendje shume te mire

  Shitet Pezhoja e cila eshte ne gjedtje shume te mire teknike poashtu edhe optike. Qmimi 1290

  Prishtinë Sot, 23:28
  1.290 €
 • 6 foto
  Shitet Banesa te Lagjia e Muhaxherve
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa te Lagjia e Muhaxherve

  Shitet Banesa në Lagjen e Muhaxherëve Banesa gjindet afër kullës sëe Muhaxherëve dhe afër parkut të

  Prishtinë Sot, 23:28
  44.000 €
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Lokale / Punetori / Magazina

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 23:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtepi me qira 400m2 ne Veternik te Bau Market!Del
  Shtepi / Vila

  Shtepi me qira 400m2 ne Veternik te Bau Market!Del

  Ofrohet me qira shtepia luksoze ne dalje te qytetit ne\"Veternik\"ne lagjjen\"Janina\"afer\"Bau Mark

  Prishtinë Sot, 23:28
  1.100 €
 • 8 foto
  ⭕️Shitet banesa 67.64m2 në FushëKosovë ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 67.64m2 në FushëKosovë ⭕

  ⭕️Shitet banesa 67.64m2 në FushëKosovë afër shkollë \"Mihal Grameno\" Banesa posedon: ⭕️Sall

  Fushë Kosovë Sot, 23:28
  500 €
 • 10 foto
  BMW 120D KLIMATRONIK XENON TEMPOMAT FUL RKS 2005
  Vetura

  BMW 120D KLIMATRONIK XENON TEMPOMAT FUL RKS 2005

  SHITET VETURA BMW 120D NE GJENDJE EXTREM TE RREGULLT REGJISTRUAR NE RKS VETURA OSHT NE EMRIN TIM

  Fushë Kosovë Sot, 23:28
  6.000 €
 • 9 foto
  Lloptop HP i5 gen-3 / 4Gb Ram / 320 Gb te Riiii
  Kompjutera

  Lloptop HP i5 gen-3 / 4Gb Ram / 320 Gb te Riiii

  Shes 20 lloptopa te ri (pa perdore) performancat jan keto. Core i5 2.60ghz gjenerata e 3t. 14 inch H

  Prishtinë Sot, 23:28
  175 €
 • 2 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 97.8m2-Kati 9
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 97.8m2-Kati 9

  Shitet Banesa në Katin 8 Rr Sejdi Sejdiu Ferizaj Banesa ka 97.8m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë,

  Ferizaj Sot, 23:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET BANESA NË ROYAL PLAZA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NË ROYAL PLAZA

  SHITET BANESA në Royall Plaza Adresa: Rruga B / Prishtinë Kati 7, posedon dy ashensorë Madhësia:

  Prishtinë Sot, 23:28
  132.000 €
 • 0 foto
  Banesë ne Shitje prej 60m2 Prishtine -mati- 1
  Apartment / Banesa

  Banesë ne Shitje prej 60m2 Prishtine -mati- 1

  Banesë ne Shitje prej 60m2 prishtine -mati- (rr.Muharrem fejza) Vendi: mati-1 Kati: 2 Dhoma gjumi

  Prishtinë Sot, 23:28
  720 €
 • 8 foto
  Shitet banesa | 63m2| 1 Dhome Gjumi | E mobiluar |
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa | 63m2| 1 Dhome Gjumi | E mobiluar |

  Shitet banesa te Mahalla e Muhaxhereve me te dhenat: Hapsira: 63m2 Dhom fjetje: 1 Sallon : 1 Kuzhin

  Prishtinë Sot, 23:28
  63.500 €
 • 6 foto
  Kombi T4, I posardhur nga Zvicra
  Vetura

  Kombi T4, I posardhur nga Zvicra

  Shes Kombin t4 i ardhur nga zvicra, ne gjendje shume te mire, 100.000mij tkalume goma shume te ruajt

  Gjilan Sot, 23:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ⭕️Shitet banesa 93.52m2 ne Fushekosove te posta
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 93.52m2 ne Fushekosove te posta

  ⭕️Shitet banesa 93.52m2 kati 2-të në Fushekosove te Posta ⭕️Banesa poesdon: ⭕️Sallon

  Fushë Kosovë Sot, 23:28
  450 €
 • 11 foto
  ⭕️Shitet banesa 91.08m2 në Lagjen Kalabria
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 91.08m2 në Lagjen Kalabria

  ⭕️Shitet banesa 91.08m2 në katin e 1-rë në Lagjen Kalabria Kompleksi Riera ⭕️Banesa poesdon

  Prishtinë Sot, 23:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet per shitje banesa 56m2 ne Aktash !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet per shitje banesa 56m2 ne Aktash !DELTA

  Ofrohet per shitje banesa 56m2 ne Aktash afer OSBE se.Banesa ka sallon me kuzhine ,2 dhoma gjumi dhe

  Prishtinë Sot, 23:28
  45.000 €
 • 9 foto
  Shitet banesa prej 64m2 neto Prishtine -lgj qafa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa prej 64m2 neto Prishtine -lgj qafa

  Shitet banesa prej 64m2 neto Prishtine -lgj qafa ndertim i vjeter lokacioni -rruga “uqk “ afer

  Prishtinë Sot, 23:28
  98.000 €
 • 9 foto
  Shitet Shtepia me | 600m2 | 6 Ari | 3Kate |
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia me | 600m2 | 6 Ari | 3Kate |

  Shitet Shtepia ne Mati 1 me te dhenat: Siperfaqe: 600m2 Truall: 6 Ari Dhoma Gjumi: 9 Sallona: 3 Ban

  Prishtinë Sot, 23:28
  400.000 €
 • 5 foto
  Ofrohet banesa 138m2 ne shitje te 4 Llullat !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 138m2 ne shitje te 4 Llullat !DELTA

  Ofrohet banesa 138m2 ne shitje ne lagjjen 4 Llulla afer Shkolles "Elena Gjika". Banesa ndodhet ne ka

  Prishtinë Sot, 23:28
  1.300 €
 • 0 foto
  Ofrohet banesa 100m2 me qira ne lagjen Dardania
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 100m2 me qira ne lagjen Dardania

  Ofrohet banesa 100m2 me qira ne lagjen Dardania tek banesat e gjelberta. Banesa ndodhet ne nje pozit

  Prishtinë Sot, 23:28
  500 €
 • 8 foto
  ⭕️Shitet banesa 72m2 në katin e 6-të në L.Spitalit
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 72m2 në katin e 6-të në L.Spitalit

  ⭕️Shitet banesa 72m2 në katin e 6-të në L.Spitalit Alko Group ⭕️Banesa poesdon: ⭕️Sallo

  Prishtinë Sot, 23:28
  70.000 €
 • 10 foto
  Shitet banesa/penthouse 239.06 m²
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa/penthouse 239.06 m²

  Shitet banesa/penthouse 239.06 m² banim dhe terasa 36.52 m² ne katin e 6-te ne lagjen Arberia Banesa

  Prishtinë Sot, 23:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA&TAVOLINA044280873
  Mobilje

  TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA&TAVOLINA044280873

  Japum ne sherbim me qera shatora tavolina dhe karrika shatorat jan modern kemi te xhitha dimenzionet

  Prishtinë Sot, 23:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa 98.70m2 /kati 3
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa 98.70m2 /kati 3

  Shitet Banesa në Katin e 3 Rr vëllezrit Gërvalla në Ferizaj Tek IDEA ivest Banesa ka 98.70m2 ka 2

  Ferizaj Sot, 23:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ofrohet banesa ne shitje ne lagjjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa ne shitje ne lagjjen e Spitalit

  Ofrohet banesa ne shitje banesen 52m2 kati i -IV- afer "eulexit" Lagjja e Spitalit banesa ka nje dho

  Prishtinë Sot, 23:28
  740 €
 • 7 foto
  Ofrohet banesa 73m2 (neto) ne Qender !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 73m2 (neto) ne Qender !DELTA

  Ofrohet banesa 73m2 (neto) ne Qender afer sheshit te Stacioni i Policis 92. Banesa ndodhet ne katin

  Prishtinë Sot, 23:28
  110.000 €
 • 5 foto
  ⭕️Shitet banesa 107.5m2 ne Lagjen Arberia
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 107.5m2 ne Lagjen Arberia

  ⭕️Shitet banesa 107.5m2 ne katin 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia ⭕️Banesa posedon : ⭕️Sallon

  Prishtinë Sot, 23:28
  999 €
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 95.40m2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 95.40m2

  Përshkrimi: Shitet Banesa në Katin e 6 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 95.40m2 ka 2 Dhomë Gju

  Ferizaj Sot, 23:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MY HOME-Shitet Banesa ne Vternik Kati 2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa ne Vternik Kati 2

  Shitet Banesa në Veternik ne Prishtinë Banesa Gjendet ne Katin e 2 dhe ka 64m2,Ka 1 Dhomë Gjumi,Sall

  Prishtinë Sot, 23:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   TENDA SHATOR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA044280873
  Mobilje

  TENDA SHATOR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA044280873

  Japim ne sherbim shatora karrika dhe tavolina shatorat jan me madhsi te ndryshme sipas kerkeses suaj

  Lipjan Sot, 23:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 68.20m2 Kati 2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 68.20m2 Kati 2

  Përshkrimi: Shitet Banesa në Katin e 2 Rr Ali Pashë Tepelena në Ferizaj Banesa ka 68.20m2, Ka 1 D

  Ferizaj Sot, 23:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet lokali 30m2 ne shitje ne lagjjen B.Diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 30m2 ne shitje ne lagjjen B.Diellit

  Ofrohet lokali 30m2 ne shitje ne lagjjen Bregu i Diellit te Qendra Tregtare. Lokali ndodhet ne katin

  Prishtinë Sot, 23:28
  70.000 €
 • 7 foto
  Shes banesen prej : 70.33 m2 : kati 6 : Mati-1
  Apartment / Banesa

  Shes banesen prej : 70.33 m2 : kati 6 : Mati-1

  Shes banesen prej : 70.33 m2 : kati 6 : Sallon me kuzhine: 1 dhome gjumi : Banjo : Ballkon : Koridor

  Prishtinë Sot, 23:28
  770 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa 3 dhomshe 64m² kati i 4-të ne Aktash
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 3 dhomshe 64m² kati i 4-të ne Aktash

  Shitet Banesa 3 dhomshe 64m², në katin e 4-të në Aktash. Banesa ka dokumentacion te rregullt,pamja e

  Prishtinë Sot, 23:27
  89.000 €
 • 9 foto
  ⭕Shitet banesa 90.4m2 ne lagjen Arbëria(Dragodan)⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 90.4m2 ne lagjen Arbëria(Dragodan)⭕

  ⭕Shitet banesa 90.4m2 kati 1 ne lagjen Arbëria (Dragodan)⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzh

  Prishtinë Sot, 23:27
  850 €
 • 4 foto
  Tjegulla - Qeremide Traj e mertek
  Materiale ndertimi

  Tjegulla - Qeremide Traj e mertek

  Shes: 1200 copa Tjegulla Qeremide (kikinda) 15 cent Traj 12x15 - 5 M = 9 copa 12 € Mertek 8x12 -4 M

  Shtime Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Hp i5 (gen-5) 8gb Ram • 128 SSD • 5 Gb Grafike•iRi
  Kompjutera

  Hp i5 (gen-5) 8gb Ram • 128 SSD • 5 Gb Grafike•iRi

  Shes 5 lloptopa nga Gjermania Lloptopat jan te gjith te Rii Ekranin 14 inch HD ( kamer/migrofon ) I

  Prishtinë Sot, 23:27
  335 €
 • 2 foto
  MAN 35-414 kiper origjinal viti 2001
  Kamionë

  MAN 35-414 kiper origjinal viti 2001

  Shes kamjonin Man 35-414 Kiper origjinal Viti i prodhimit 2001 Retarder Tempomat Gomat 90% të reja I

  Shtime Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET 4 Aksi Scani112 OFERT SPICIALE 10.000€ kesh
  Kamionë

  SHITET 4 Aksi Scani112 OFERT SPICIALE 10.000€ kesh

  Shes kamjoni kater aks, Scani 112, 340 kual fuqi, viti i prodhimit 1988, matorrin e ka te vitit 1993

  Prishtinë Sot, 23:27
  11.500 €
 • 11 foto
  U SHIT FLM...OPEL SIGNUM 1.9 CDTI FACELIFT BIXENON
  Vetura

  U SHIT FLM...OPEL SIGNUM 1.9 CDTI FACELIFT BIXENON

  SHITET VETURA OPEL SIGNUM 1.9 CDTI 150.PS NE GJENDJE EXTREM TE RREGULLT E REGJISTRUAR NE TARGA RKS

  Fushë Kosovë Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohen banesa per shitje ne Dukagjini Residence
  Apartment / Banesa

  Ofrohen banesa per shitje ne Dukagjini Residence

  Ofrohen banesa per shitje ne Dukagjini Residence ne Lakerishte.Banesat jane ne katin e dyte(2) dhe t

  Prishtinë Sot, 23:27
  1.100 €
 • 4 foto
  Shitet banesa prej 71m2 ne prishtine - dardani
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa prej 71m2 ne prishtine - dardani

  Shitet banesa prej 71m2 ne prishtine Lgj , dardania 2-dhoma gjumi 1- sallon 1-kuzhine 2- banj

  Prishtinë Sot, 23:27
  92.000 €
 • 5 foto
  Shitet banesa 103.67m2 Dardania Dukagjini Residenc
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 103.67m2 Dardania Dukagjini Residenc

  Shitet banesa 103.67 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence Banesa posedon : -S

  Prishtinë Sot, 23:27
  1.150 €