Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kaçanik

 • 2 foto
  Opel corsa 1.7 Di
  Vetura

  Opel corsa 1.7 Di

  • Opel
  • Corsa
  • Naftë
  • 2002
  • 25 000 - 29 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 6 qershor 20:37
  2.700 €
 • 3 foto
   nxemje , ujësjelles , kanalizim
  Materiale ndertimi

  nxemje , ujësjelles , kanalizim

  Punoj nxemje , ujësjelles , kanalizim T...

  Kaçanik 5 qershor 22:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  golf 7 ,viti 2015
  Vetura

  golf 7 ,viti 2015

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Naftë
  • 2015
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 4 qershor 02:59
  10.500 €
 • 2 foto
  Platforma 2008
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Platforma 2008

  • Model Tjeter
  Kaçanik 2 qershor 20:42
  3.500 €
 • 9 foto
  GUM PROFESIONAL PËR QENDRAT E PËRDORIMIT
  Paisje per sport

  GUM PROFESIONAL PËR QENDRAT E PËRDORIMIT

  KËPUCËT PROFESIONAL TË FLOORIT NË ROLL S...

  Kaçanik 1 qershor 08:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mzat
  Kafshe ferme

  Mzat

  Shitet mzati per kurban Per qmimin priva...

  Kaçanik 31 maj 22:03
  1.800 €
 • 1 foto
   offerta di prestito molto urgente
  Autobus / Furgone

  offerta di prestito molto urgente

  Buongiorno Sei un agricoltore, un ag...

  Kaçanik 31 maj 20:04
  75.000 €
 • 4 foto
  Makine per hekurosje te kmishave pastrim kimik lavatrice
  Teknik dhe paisje

  Makine per hekurosje te kmishave pastrim kimik lavatrice

  ...

  Kaçanik 31 maj 17:18
  1 €
 • 1 foto
  British Shorthair kittens
  Kafshe shtepiake

  British Shorthair kittens

  British Sbritish shorthair kittens, perf...

  Kaçanik 31 maj 13:17
  200 €
 • 0 foto
  Laptop Lenovo ideapad 530s Core i5 8th Gen
  Kompjutera

  Laptop Lenovo ideapad 530s Core i5 8th Gen

  • IdeaPad
  Kaçanik 30 maj 07:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Teknik dhe paisje

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitete lavatrice GIRBAU HS3022 12kg 10...

  Kaçanik 29 maj 23:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Premier Signia Maple Boost Rings 5.5 X 14 Snare Drum (Cherry
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Premier Signia Maple Boost Rings 5.5 X 14 Snare Drum (Cherry

  The product Is Available As Seen, for ...

  Kaçanik 29 maj 21:20
  300 €
 • 2 foto
  Shitet Pc komplet
  Kompjutera

  Shitet Pc komplet

  • Model Tjeter
  Kaçanik 29 maj 00:03
  2.500 €
 • 4 foto
  Lavatrice Makine per pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Makine per pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR ...

  Kaçanik 28 maj 18:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pc komplet
  Kompjutera

  Pc komplet

  • Model Tjeter
  Kaçanik 28 maj 16:13
  450 €
 • 1 foto
  Kredi personale
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kredi personale

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Kaçanik 28 maj 07:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet bmw 320d Automatik
  Vetura

  Shitet bmw 320d Automatik

  • BMW
  • 320
  • Naftë
  • 2005
  • 30 000 - 34 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 27 maj 20:00
  7.800 €
 • 5 foto
  TECHNOGYM SET Dumbbells 4-40kg. WITH 2 PCS.RACKS
  Paisje per sport

  TECHNOGYM SET Dumbbells 4-40kg. WITH 2 PCS.RACKS

  TECHNOGYM URETHANE Dumbbells SET NEW FRO...

  Kaçanik 27 maj 04:57
  7.499 €
 • 2 foto
  TECHNOGYM EXCITE 1000 SYNCHRO UNITY DISPLAY ELLIPTICAL
  Paisje per sport

  TECHNOGYM EXCITE 1000 SYNCHRO UNITY DISPLAY ELLIPTICAL

  TECHNOGYM EXCITE 1000 SYNCHRO UNITY DISP...

  Kaçanik 27 maj 04:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TECHNOGYM EXCITE 1000 CLIMB UNITY DISPLAY BLACK
  Paisje per sport

  TECHNOGYM EXCITE 1000 CLIMB UNITY DISPLAY BLACK

  TECHNOGYM EXCITE 1000 CLIMB UNITY DISPLA...

  Kaçanik 27 maj 04:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Përdorni një pajisje profesionale palestër
  Paisje per sport

  Përdorni një pajisje profesionale palestër

  TË NDERUAR, Bulevar Kuzman Josifovski P...

  Kaçanik 27 maj 04:53
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  MATRIX FITNESS MAGNUM PLATE LOADED MASHINI X 8 SET EKSPONATI
  Paisje per sport

  MATRIX FITNESS MAGNUM PLATE LOADED MASHINI X 8 SET EKSPONATI

  - 50% from new price 1. MAGNUM-VERTICA...

  Kaçanik 27 maj 04:53
  12.999 €
 • 3 foto
  LIFE FITNESS INTEGRITY BLACK CARDIO PACKAGE NEW MODEL
  Paisje per sport

  LIFE FITNESS INTEGRITY BLACK CARDIO PACKAGE NEW MODEL

  -LIFE FITNESS Integrity Series Treadmill...

  Kaçanik 27 maj 04:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TECHNOGYM SKILL BIKE NOV.2020
  Paisje per sport

  TECHNOGYM SKILL BIKE NOV.2020

  ALPE SPORT KUZMAN JOSIFOVSKI PITI 24/15 ...

  Kaçanik 27 maj 04:53
  4.500 €
 • 2 foto
  Opel corsa 1.7Disel
  Vetura

  Opel corsa 1.7Disel

  • Opel
  • Corsa
  • Naftë
  • 2002
  • 25 000 - 29 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 27 maj 04:11
  1.750 €
 • 6 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  • Audi
  • A6
  • Naftë
  • 2004
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 27 maj 01:11
  7 €
 • 5 foto
  Shes mercedesin A clas 200 dizell me 6 shpejtsi eshte fulle
  Vetura

  Shes mercedesin A clas 200 dizell me 6 shpejtsi eshte fulle

  • Mercedes-Benz
  • A 200
  • Naftë
  • 2013
  • 15 000 - 19 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 26 maj 21:44
  9.000 €
 • 1 foto
  Kasht
  Kafshe ferme

  Kasht

  Shes kashten 500duj...

  Kaçanik 26 maj 15:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten raftat
  Mobilje

  Shiten raftat

  Shiten raftat 25 metra gjatsi. 75 ero me...

  Kaçanik 26 maj 15:24
  75 €
 • 12 foto
  TECHNOGYM SELECTION grup i tetë makinave
  Paisje per sport

  TECHNOGYM SELECTION grup i tetë makinave

  ALPE SPORT FITNESS Kuzman Josifovski Pit...

  Kaçanik 26 maj 15:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TECHNOGYM EXCITE 1000 MED BLACK LED NEW MODEL X 16
  Paisje per sport

  TECHNOGYM EXCITE 1000 MED BLACK LED NEW MODEL X 16

  TECHNOGYM EXCITE 1000 MED NEW MODEL BLAC...

  Kaçanik 26 maj 15:07
  3.500 €
 • 2 foto
  TECHNOGYM RUN 1000 UNITY DISPLAY BLACK L 
  Paisje per sport

  TECHNOGYM RUN 1000 UNITY DISPLAY BLACK L 

  TECHNOGYM RUN 1000 UNITY DISPLAY BLACK ...

  Kaçanik 26 maj 15:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TECHNOGYM EXCITE VARIO 1000 UNITY DISPLAY ELLIPTICAL
  Paisje per sport

  TECHNOGYM EXCITE VARIO 1000 UNITY DISPLAY ELLIPTICAL

  TECHNOGYM EXCITE VARIO 1000 UNITY DISPLA...

  Kaçanik 26 maj 15:06
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  HORIZON TORUS 5 MULTISTATION PREMIUM FITNESS HOME -HOTEL
  Paisje per sport

  HORIZON TORUS 5 MULTISTATION PREMIUM FITNESS HOME -HOTEL

  ...

  Kaçanik 26 maj 15:03
  2.299 €
 • 6 foto
  Hammer Strength HD Elite Half Rack/Dual Adjustable Pulley
  Paisje per sport

  Hammer Strength HD Elite Half Rack/Dual Adjustable Pulley

  Hammer Strength HD Elite Power Rack Dual...

  Kaçanik 26 maj 15:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet mercedes e 220
  Vetura

  Shitet mercedes e 220

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Naftë
  • 2004
  • 400 000 - 449 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 26 maj 14:24
  5.500 €
 • 8 foto
  Shitet BMW 520 Twing Power Turbo 2.0 Diesel
  Vetura

  Shitet BMW 520 Twing Power Turbo 2.0 Diesel

  • BMW
  • 520
  • Naftë
  • 2013
  • 140 000 - 149 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 24 maj 15:00
  6.900 €
 • 10 foto
  Kamera me wiffi super kualitet
  Telefona celulare

  Kamera me wiffi super kualitet

  • AT&T
  • Model Tjeter
  Kaçanik 24 maj 14:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet sharan 1.9 dizell me 6 shpejtsi motorrin e ri
  Vetura

  Shitet sharan 1.9 dizell me 6 shpejtsi motorrin e ri

  • VW Volkswagen
  • Sharan
  • Naftë
  • 2002
  • 35 000 - 39 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 23 maj 09:48
  2.999 €
 • 2 foto
  Shiten dhit
  Kafshe ferme

  Shiten dhit

  shes 6 dhi me 14 edha dhe dy ftuja qmimi...

  Kaçanik 23 maj 03:01
  1.850 €
 • 4 foto
  Shiten Trana Mertek dhe Qeremide
  Materiale ndertimi

  Shiten Trana Mertek dhe Qeremide

  Shiten 16 trana 6.5 metra te gjate 12x10...

  Kaçanik 22 maj 05:18
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Paisje per ndertimterij
  Makina dhe vegla

  Paisje per ndertimterij

  Shes pajisje per ndertimtarij,komplet pe...

  Kaçanik 21 maj 15:11
  1 €
 • 11 foto
  Ventilator per iveric
  Makina dhe vegla

  Ventilator per iveric

  Shes ventilator profesional prodhim belg...

  Kaçanik 21 maj 15:09
  1 €
 • 2 foto
  Kallda me pelet Enrad 30 kw
  Teknik dhe paisje

  Kallda me pelet Enrad 30 kw

  Kalldaja esht ne gjendje shume te mire s...

  Kaçanik 20 maj 19:58
  790 €
 • 0 foto
  mercedes benz 250
  Vetura

  mercedes benz 250

  • Mercedes-Benz
  • E 250
  • Naftë
  • 1988
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 20 maj 04:09
  3.000 €
 • 1 foto
  shitet opel vectra b 2.0 dizell rks 7 muj
  Vetura

  shitet opel vectra b 2.0 dizell rks 7 muj

  • Opel
  • Vectra
  • Naftë
  • 1999
  • 350 000 - 399 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 19 maj 23:21
  1.550 €
 • 0 foto
  mercedes E 250 diesel
  Vetura

  mercedes E 250 diesel

  • Mercedes-Benz
  • E 250
  • Naftë
  • 1988
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 19 maj 20:29
  3.000 €
 • 2 foto
  Serra 16x5
  Materiale ndertimi

  Serra 16x5

  ...

  Kaçanik 19 maj 19:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  puppies
  Kafshe shtepiake

  puppies

  mini dashchunds mashkull dhe femër raca ...

  Kaçanik 19 maj 17:19
  250 €
 • 2 foto
  Shes overllukin JACK E4
  Makina dhe vegla

  Shes overllukin JACK E4

  Eshte ne gjendje shume te mire, pa asnje...

  Kaçanik 18 maj 20:42
  400 €