Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kaçanik

 • 1 foto
  Kawasaki
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki

  Shitet Kawasaki 450cc Viti i prodhimit 2...

  Kaçanik 15 janar 04:10
  2.800 €
 • 5 foto
   Golf 6
  Vetura

  Golf 6

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 14 janar 20:24
  9.500 €
 • 1 foto
  kredi me para
  Lokale / Punetori / Magazina

  kredi me para

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Kaçanik 14 janar 16:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Toka - Truall 22.5 Ari
  Truall / Toke

  Shitet Toka - Truall 22.5 Ari

  Shitet: Truall 22.5 Ari -me qasje në rr...

  Kaçanik 13 janar 20:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Aparata kunder lageshtisë,mykut me qira
  Teknik dhe paisje

  Aparata kunder lageshtisë,mykut me qira

  qira ☎️045-564-703☎️✔️ aparat kunder lag...

  Kaçanik 13 janar 20:10
  1 €
 • 1 foto
  Shiten 400 duaj sane
  Kafshe ferme

  Shiten 400 duaj sane

  Shitet sana 400 duj Begracë 044767440...

  Kaçanik 13 janar 19:49
  1 €
 • 1 foto
  Korg B2 Digital Piano Set, Black
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg B2 Digital Piano Set, Black

  WHATSAPP CHAT: +7(926)653-7697 për një p...

  Kaçanik 13 janar 05:15
  400 €
 • 1 foto
  Argëtimi i Pakrahasueshëm me Lojëra Frymëzuese: Merrni me Qi
  Sherbime

  Argëtimi i Pakrahasueshëm me Lojëra Frymëzuese: Merrni me Qi

  Rezervo +38344791292 2hour- 100 Euro 4h...

  Kaçanik 13 janar 02:32
  170 €
 • 1 foto
  Shqiponja
  Kafshe shtepiake

  Shqiponja

  Shitet shqiponja 50euro...

  Kaçanik 12 janar 20:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BERGER RIMORKIO
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  BERGER RIMORKIO

  BERGER LIGHT,, 5000KG PESHA LER VITI 20...

  Kaçanik 12 janar 17:04
  7.000 €
 • 2 foto
  Fiat
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Fiat

  Shes kombin Fiat ducato dizell 2.5 ngj...

  Kaçanik 11 janar 18:03
  37 €
 • 8 foto
  Mercedes E220 Karavan
  Vetura

  Mercedes E220 Karavan

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Nafte
  • 300 000 - 349 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 11 janar 17:47
  8.750 €
 • 2 foto
  Mobilje
  Mobilje

  Mobilje

  2 cope...

  Kaçanik 11 janar 15:03
  90 €
 • 3 foto
  Presë
  Makina dhe vegla

  Presë

  Shes presën për tuba hidraulik. Presa ka...

  Kaçanik 11 janar 12:48
  5.000 €
 • 5 foto
  Torno
  Makina dhe vegla

  Torno

  Shes tornon Ferm 350 e importuar nga Gje...

  Kaçanik 11 janar 10:13
  1.600 €
 • 1 foto
  Kredi personale
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kredi personale

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Kaçanik 11 janar 08:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Original parts Apple MacBook Pro/Air 2015-2021
  Pjese per kompjuter

  Original parts Apple MacBook Pro/Air 2015-2021

  Original parts for Apple MacBook Pro &am...

  Kaçanik 10 janar 23:23
  50 €
 • 4 foto
  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : ‪ +16266453424
  Telefona celulare

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : ‪ +16266453424

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : ‪ +16...

  Kaçanik 10 janar 15:12
  300 €
 • 4 foto
  Shes golf 7 dizell 1.6 Automatik fulle me gjendje profekte
  Vetura

  Shes golf 7 dizell 1.6 Automatik fulle me gjendje profekte

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Nafte
  • 20 000 - 24 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 10 janar 09:22
  7.600 €
 • 12 foto
  Passat B6
  Vetura

  Passat B6

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Nafte
  • 400 000 - 449 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 10 janar 06:48
  3.000 €
 • 4 foto
  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : ‪ +16266453424
  Telefona celulare

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : ‪ +16266453424

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : ‪ +16...

  Kaçanik 10 janar 01:11
  300 €
 • 10 foto
  Prsh
  Mobilje

  Prsh

  Shitet biznesi, se bashku me faqen insta...

  Kaçanik 9 janar 17:51
  3.500 €
 • 1 foto
  shiten
  Mobilje

  shiten

  Te shfrytezuara pak ne dhomen e pritjes,...

  Kaçanik 9 janar 17:02
  800 €
 • 4 foto
  Four Wheeler /ATV
  Motore (mbi 50 cc)

  Four Wheeler /ATV

  Brand new motorcycle 🏍 Available for sal...

  Kaçanik 9 janar 14:04
  5.000 €
 • 4 foto
  Shes Zafiren 2.0 dizell automatik gjendje profekte
  Vetura

  Shes Zafiren 2.0 dizell automatik gjendje profekte

  • Opel
  • Zafira
  • Nafte
  • 25 000 - 29 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 9 janar 11:59
  3.300 €
 • 3 foto
  Dyer per garazha horman germany
  Materiale ndertimi

  Dyer per garazha horman germany

  Dyer...

  Kaçanik 9 janar 10:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gjakuzi
  Sherbime

  Gjakuzi

  Gjakuzi me nxemje i ardhur nga suedia...

  Kaçanik 9 janar 04:13
  500 €
 • 1 foto
  Kredi personale
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kredi personale

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Kaçanik 8 janar 20:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kredi financiare
  Lokale / Punetori / Magazina

  kredi financiare

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Kaçanik 8 janar 19:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këlyshët e Boston Terrier
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët e Boston Terrier

  këlysh për birësim Këlysh të lezetshëm p...

  Kaçanik 8 janar 08:19
  120 €
 • 2 foto
  Kros
  Motore (mbi 50 cc)

  Kros

  Shitet Kawasaki 125 Cc ne gjendje Perfek...

  Kaçanik 7 janar 21:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Scania-R 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Scania-R 2007

  • R420
  Kaçanik 7 janar 21:36
  9.500 €
 • 1 foto
  Shporet smedereva
  Teknik dhe paisje

  Shporet smedereva

  Shporet...

  Kaçanik 7 janar 12:41
  130 €
 • 2 foto
  Shitet Lopa me Viq mashkull
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa me Viq mashkull

  Shitet Lopa me Viq mashkull ( 2 jave )...

  Kaçanik 6 janar 18:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice ELEKTROLUX DUBIX 23 KG ...

  Kaçanik 6 janar 10:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Teknik dhe paisje

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitete lavatrice GIRBAU HS3022 12kg 10...

  Kaçanik 6 janar 10:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Makina per larje lavatrice tharese pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Makina per larje lavatrice tharese pastrim kimik

  Makin per larje MIELE 10KG. Elektrol...

  Kaçanik 6 janar 10:56
  1 €
 • 8 foto
  opel veketer B
  Vetura

  opel veketer B

  • Opel
  • GT
  • Benzin
  • 50 000 - 54 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 5 janar 17:07
  850 €
 • 3 foto
  Viq
  Kafshe ferme

  Viq

  Viq shum i mir i rujtun ne shpi rac...

  Kaçanik 5 janar 10:53
  111 €
 • 4 foto
  Viq 5 muajsh
  Kafshe ferme

  Viq 5 muajsh

  Viqi i ka 5 muaj i rujtum ne shpi , shu...

  Kaçanik 5 janar 10:47
  111 €
 • 8 foto
  Mercedes e class
  Vetura

  Mercedes e class

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Nafte
  • 300 000 - 349 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 5 janar 04:15
  12.000 €
 • 11 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222
  Sherbime

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222

  Ofrojm me qera Tenda ,karrike tifani(tra...

  Kaçanik 4 janar 08:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kredi me para
  Lokale / Punetori / Magazina

  kredi me para

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Kaçanik 3 janar 18:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi personale
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kredi personale

  Përshëndetje zotëri, zonjë dhe kompani ...

  Kaçanik 3 janar 16:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Golf
  Vetura

  Shitet Golf

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 2 janar 23:43
  500 €
 • 1 foto
  @BLAZE +1802 523 9096 Buy Hash in Dubai Qatar Spain Italy
  Biznes ne shitje / me qera

  @BLAZE +1802 523 9096 Buy Hash in Dubai Qatar Spain Italy

  Are there any reputable CBD oil retailer...

  Kaçanik 2 janar 23:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Renault clio 1.2
  Vetura

  Renault clio 1.2

  • Renault
  • Clio
  • Benzin
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 2 janar 23:41
  4.700 €
 • 7 foto
  Pasat 4 2002
  Vetura

  Pasat 4 2002

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Nafte
  • 35 000 - 39 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 2 janar 23:34
  3.600 €
 • 7 foto
  Mercedes E class
  Vetura

  Mercedes E class

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Nafte
  • 350 000 - 399 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 2 janar 23:31
  12.000 €
 • 0 foto
  Mercedes E class
  Vetura

  Mercedes E class

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Nafte
  • 350 000 - 399 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 2 janar 23:31
  12.000 €