Elektronikë
Kaçanik

Elektronikë në shitje në Kaçanik

 • 3 foto
  CHASING GLADIUS MINI Underwater ROV Kit (328' Tether) Video Camera
  Fotoaparate

  CHASING GLADIUS MINI Underwater ROV Kit (328' Tether) Video Camera

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Produkt krejt i ...

  Kaçanik Sot, 11:16
  845 €
 • 3 foto
  Tablet Amazon7\'\' porosit online
  Telefona celulare

  Tablet Amazon7\'\' porosit online

  Tablet Amazon 7 inch ! Porosit online, C...

  Kaçanik 18 prill 18:16
  60 €
 • 2 foto
  Android box 32/4GB
  Telefona celulare

  Android box 32/4GB

  Android box 32/4GB...

  Kaçanik 16 prill 16:46
  45 €
 • 2 foto
  iphone X 256 G
  Telefona celulare

  iphone X 256 G

  • Apple
  • iPhone X
  Kaçanik 12 prill 11:07
  1 €
 • 4 foto
  Shiten 2Wifi router Tp-link
  Pjese per kompjuter

  Shiten 2Wifi router Tp-link

  Shiten 2wifi router i bardhi eshte 2.4Gh...

  Kaçanik 9 prill 05:48
  50 €
 • 4 foto
  Shiten 2 Wifi router Tp-link
  Pjese per kompjuter

  Shiten 2 Wifi router Tp-link

  Shiten ne gjendje te rregullt i bardhi e...

  Kaçanik 9 prill 05:48
  50 €
 • 7 foto
  Nfc kartela ntag213 dhe ntag215
  Pjese per kompjuter

  Nfc kartela ntag213 dhe ntag215

  Shes nfc kartela ntag213 dhe ntag215 te ...

  Kaçanik 5 prill 20:29
  1 €
 • 3 foto
  Apple iPhone 13 Pro Max 512Gb Original
  Telefona celulare

  Apple iPhone 13 Pro Max 512Gb Original

  • Apple
  • iPhone 13 Pro Max
  Kaçanik 4 prill 17:18
  573 €
 • 0 foto
  Apple iPhone XR - 64 GB -Product Red (Unlocked)
  Telefona celulare

  Apple iPhone XR - 64 GB -Product Red (Unlocked)

  • Apple
  • iPhone XR
  Kaçanik 31 mars 23:39
  80 €
 • 3 foto
  Apple IPhone 13 Pro Max 512 Gb i hapur i ri Origjinal Whatsapp / Viber: +393511919793
  Telefona celulare

  Apple IPhone 13 Pro Max 512 Gb i hapur i ri Origjinal Whatsapp / Viber: +393511919793

  • Apple
  Kaçanik 12 shkurt 13:32
  371 €
 • 4 foto
  Android box
  Telefona celulare

  Android box

  Android box 2/16gb Transporti Falas...

  Kaçanik 28 janar 15:20
  36 €
 • 3 foto
  Tablet Vorcon i ri ne pako porosit online
  Telefona celulare

  Tablet Vorcon i ri ne pako porosit online

  Porosit Online Tablet Vorcon 2/16gb post...

  Kaçanik 28 janar 15:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp Chat : ‪ +16266453424
  Telefona celulare

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp Chat : ‪ +16266453424

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp Chat : ...

  Kaçanik 24 janar 10:47
  300 €
 • 1 foto
  Pikado rrakataqki ne shitje dhe ipen 50%50
  Lojra per PC / Videolojra

  Pikado rrakataqki ne shitje dhe ipen 50%50

  Pikado rrakataqki ne shitje dhe ipen 50%...

  Kaçanik 23 janar 09:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PS5 Sony PlayStation 5 Console Disc Version
  Lojra per PC / Videolojra

  PS5 Sony PlayStation 5 Console Disc Version

  WE ARE CURRENTLY ON DECEMBER PROMO OFFER...

  Kaçanik 22 janar 12:49
  400 €
 • 4 foto
  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : +18286196585
  Telefona celulare

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : +18286196585

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : +1828...

  Kaçanik 17 janar 02:17
  400 €
 • 12 foto
  PC GAMING me Monitor I7-3770, Nvidia Gtx 1650 16Gb ram
  Kompjutera

  PC GAMING me Monitor I7-3770, Nvidia Gtx 1650 16Gb ram

  Shitet PC gaming ne gjendje te mire gati...

  Kaçanik 16 janar 21:44
  500 €
 • 4 foto
  Original parts Apple MacBook Pro/Air 2015-2021
  Pjese per kompjuter

  Original parts Apple MacBook Pro/Air 2015-2021

  Original parts for Apple MacBook Pro &am...

  Kaçanik 10 janar 23:23
  50 €
 • 4 foto
  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : ‪ +16266453424
  Telefona celulare

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : ‪ +16266453424

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : ‪ +16...

  Kaçanik 10 janar 15:12
  300 €
 • 4 foto
  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : ‪ +16266453424
  Telefona celulare

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : ‪ +16266453424

  Apple iPhone 12 Pro Max WhatsApp : ‪ +16...

  Kaçanik 10 janar 01:11
  300 €
 • 2 foto
  Laptop thinkpad E15
  Kompjutera

  Laptop thinkpad E15

  • Model Tjeter
  Kaçanik 24 dhjetor 2023 22:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kompjuter Gaming
  Kompjutera

  Kompjuter Gaming

  Shitet PC gaming ne gjendje te mire gati...

  Kaçanik 19 dhjetor 2023 19:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Kompjuter Gaming bashk me Monitor
  Kompjutera

  Shes Kompjuter Gaming bashk me Monitor

  Shitet PC gaming ne gjendje te mire gati...

  Kaçanik 19 dhjetor 2023 19:43
  450 €
 • 1 foto
  Pikado dhe rrakataqki 50%50
  Lojra per PC / Videolojra

  Pikado dhe rrakataqki 50%50

  Pikado dhe rrakataqki 50%50...

  Kaçanik 18 dhjetor 2023 17:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes karrige gaming te reja me pakic dhe shumic
  Pjese per kompjuter

  Shes karrige gaming te reja me pakic dhe shumic

  Shes karrige te reja , dhe shum te rehat...

  Kaçanik 17 dhjetor 2023 10:44
  110 €
 • 4 foto
  Karrike gaming
  Pjese per kompjuter

  Karrike gaming

  Eshte pak e perdorur, ngritet ulet merr ...

  Kaçanik 16 dhjetor 2023 13:48
  120 €
 • 1 foto
  CD per Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  CD per Playstation 3

  • PS3
  Kaçanik 14 dhjetor 2023 19:36
  15 €
 • 3 foto
  Xperia 5 Sony
  Telefona celulare

  Xperia 5 Sony

  • Sony
  • Xperia
  Kaçanik 12 dhjetor 2023 08:09
  480 €
 • 1 foto
  Pikado dhe rrakataqki 50%50
  Lojra per PC / Videolojra

  Pikado dhe rrakataqki 50%50

  Pikado dhe rrakataqki 50%50...

  Kaçanik 28 nëntor 2023 10:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Iphone X 64 GB Full Unlocked
  Telefona celulare

  Iphone X 64 GB Full Unlocked

  • Apple
  • iPhone X
  Kaçanik 23 nëntor 2023 22:53
  320 €
 • 5 foto
  Shes Laptopin ekrani defekt
  Kompjutera

  Shes Laptopin ekrani defekt

  Skushton shtrenjt me nreq Arsya e shit...

  Kaçanik 20 nëntor 2023 16:57
  20 €
 • 1 foto
  Ps4 slim
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 slim

  Ps4 slim 1tb tri lojra fifa23, gta5 dhe ...

  Kaçanik 18 nëntor 2023 00:41
  250 €
 • 1 foto
  Shes Pc Gaming
  Kompjutera

  Shes Pc Gaming

  Ne foto jane performancat e Kompjuterit ...

  Kaçanik 5 nëntor 2023 16:33
  210 €
 • 1 foto
  Shes Gaming Pc
  Kompjutera

  Shes Gaming Pc

  Kompjuteri eshte ne gjendje perfekte...

  Kaçanik 5 nëntor 2023 16:28
  200 €
 • 3 foto
  Shitet iphone 7 128 gb
  Telefona celulare

  Shitet iphone 7 128 gb

  • Apple
  • iPhone 7
  Kaçanik 1 nëntor 2023 21:22
  110 €
 • 1 foto
  Sony PS5 Disc Edition Console CFI-1115A 825 GB Blu-Ray NEW
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS5 Disc Edition Console CFI-1115A 825 GB Blu-Ray NEW

  WE ARE CURRENTLY ON PROMO OFFER BUY 2 UN...

  Kaçanik 1 nëntor 2023 09:44
  400 €
 • 8 foto
  Printer / Skaner
  Pjese per kompjuter

  Printer / Skaner

  D & A Copy Tech Çmimet me të volit...

  Kaçanik 12 shtator 2023 10:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Printer / Skaner
  Pjese per kompjuter

  Printer / Skaner

  D & A Copy Tech Çmimet me të volit...

  Kaçanik 12 shtator 2023 10:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Printer / Skaner
  Pjese per kompjuter

  Printer / Skaner

  D & A Copy Tech Çmimet me të volit...

  Kaçanik 12 shtator 2023 10:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet samsung S5
  Telefona celulare

  Shitet samsung S5

  • Samsung
  • Model Tjeter
  Kaçanik 7 shtator 2023 09:33
  50 €
 • 8 foto
  Printer / Skaner
  Pjese per kompjuter

  Printer / Skaner

  D & A Copy Tech Çmimet me të volit...

  Kaçanik 6 shtator 2023 15:47
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Printer / Skaner
  Pjese per kompjuter

  Printer / Skaner

  D & A Copy Tech Çmimet me të volit...

  Kaçanik 6 shtator 2023 15:45
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Printer / Skaner
  Pjese per kompjuter

  Printer / Skaner

  D & A Copy Tech Çmimet me të volit...

  Kaçanik 6 shtator 2023 15:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  zerim me qera
  Audio / CD / Stereo

  zerim me qera

  rezervo tani...

  Kaçanik 4 shtator 2023 11:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PIKADO ME QERA
  Lojra per PC / Videolojra

  PIKADO ME QERA

  Japim me qera 50/50% pikado te reja Magi...

  Kaçanik 1 shtator 2023 01:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Telefoni urgjent
  Telefona celulare

  Shitet Telefoni urgjent

  Shitet Iphone 12 pro max shum pak i perd...

  Kaçanik 31 gusht 2023 15:56
  490 €
 • 1 foto
  Lenovo IdeaPad Flex 5
  Kompjutera

  Lenovo IdeaPad Flex 5

  Llaptop Lenovo IdeaPad Flex 5 CB 13IML05...

  Kaçanik 20 gusht 2023 11:33
  300 €
 • 4 foto
  Ram ddr4 x2
  Pjese per kompjuter

  Ram ddr4 x2

  Ramat jan ne gjendje te rregullt , SP 4G...

  Kaçanik 2 gusht 2023 15:47
  15 €
 • 0 foto
  PS3 bashk me cd edhe joystick
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 bashk me cd edhe joystick

  Shes PS3 prej zvicre hard disku vetem nu...

  Kaçanik 30 korrik 2023 00:21
  120 €
 • 1 foto
  PlayStation3 me qip
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation3 me qip

  Shitet PlayStation3, me qip,ne gjendje t...

  Kaçanik 26 korrik 2023 16:48
  100 €