Elektronikë
Kaçanik

Elektronikë në shitje në Kaçanik

 • 0 foto
  Shitet numri per biznese
  Telefona celulare

  Shitet numri per biznese

  Shitet numri 045567802

  Kaçanik Sot, 00:52
  350 €
 • 0 foto
  Mouse gaming 2 dit i pordourur
  Pjese per kompjuter

  Mouse gaming 2 dit i pordourur

  Maus gaming shum pak i porduoru ne gjandje te mir

  Kaçanik Dje, 16:43
  35 €
 • 5 foto
  Shitet Playstation Ps4 Slim Black 1TB / 13 lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Playstation Ps4 Slim Black 1TB / 13 lojra

  Shitet Ps4 Slim Black 1TB 350 Euro 1 Contorller + account me plus per 3 muaj me kto lojra : UFC Bat

  Kaçanik Dje, 12:44
  370 €
 • 0 foto
  Shitet kompjuteri komplet
  Kompjutera

  Shitet kompjuteri komplet

  Grafika : Geforce GTX 750 Ti 4GB Processori:i5 4690K 3.50 ghz RAM : 8 GB Monitori : LG 24 inch Mou

  Kaçanik 27 shtator 13:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Adapter
  Kompjutera

  Adapter

  Adapter per llaptop original nga gjermania

  Kaçanik 27 shtator 00:20
  15 €
 • 3 foto
  Shes Telefonin mobil NOA
  Telefona celulare

  Shes Telefonin mobil NOA

  Shes telefonin mobil NOA me specifika 64 Gigabajt me 4 giga ram memorje, me 2 kamera prapa dhe nje

  Kaçanik 26 shtator 10:29
  130 €
 • 4 foto
  Shitet PS4 slim black me dy controllera dhe 4 Loj
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS4 slim black me dy controllera dhe 4 Loj

  Shitet PS4 500GB ne gjendje shume te mire me 2 kontrollera dhe 4 Loj: GTA 5 UFC COD FORTNITE

  Kaçanik 23 shtator 23:34
  300 €
 • 8 foto
  PS3 - Xbox360
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 - Xbox360

  Shiten Xbox 360 dhe sony 3 te papërdorura të ardhura nga Gjermania dhe Zvicrra me 6 CD Qmimi i dyja

  Kaçanik 11 shtator 12:59
  185 €
 • 1 foto
  Blackmagic Design ATEM Television Studio Pro 4K
  Audio / CD / Stereo

  Blackmagic Design ATEM Television Studio Pro 4K

  Për përgjigje INSTANT Rreth dorëzimit në vendndodhjen tuaj të preferuar ... Kontaktoni Tani Përmes W

  Kaçanik 13 gusht 03:47
  900 €
 • 5 foto
  iPhone 11 pro max max whatsapp: - +19377389515
  Telefona celulare

  iPhone 11 pro max max whatsapp: - +19377389515

  iPhone 11 pro max është një telefon celular origjinal i ri i shkyçur me një garanci 1 vjeçare

  Kaçanik 11 gusht 18:58
  624 €
 • 7 foto
  Intel i9 10900k - 64GB RAM - 1TB SSD - 250 Euro
  Kompjutera

  Intel i9 10900k - 64GB RAM - 1TB SSD - 250 Euro

  shes pc gaming te sapoardhur nga gjermania ne gjendje perfekte extreme high pc i fort , garanci ka 3

  Kaçanik 11 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PC Gaming ne gjendje extra - vetem per 165 euro
  Kompjutera

  PC Gaming ne gjendje extra - vetem per 165 euro

  shes kompjuter gaming ne gjendje ekstreme i ri i sapoardhur nga belgjika , garancion ka hala dhe 2 v

  Kaçanik 26 korrik 15:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MSI GS75 Stealth 17.3 144Hz Full HD Core i7-9750H RTX 2070 Max-Q Laptop Gaming
  Kompjutera

  MSI GS75 Stealth 17.3 144Hz Full HD Core i7-9750H RTX 2070 Max-Q Laptop Gaming

  MSI GS75 Stealth 17.3 144Hz Full HD Core i7-9750H RTX 2070 Max-Q Laptop Gaming KONTAKTONI TANI P

  Kaçanik 18 korrik 16:39
  141.926 Lek
 • 2 foto
  Apple iPhone XR 64 GB
  Telefona celulare

  Apple iPhone XR 64 GB

  Apple iPhone XR 64 GB CONTACT TANI P ONR WHATSAPP \ EMAIL T MERRINI MIMET E ZBRITJEVE N ON SHITJ

  Kaçanik 18 korrik 16:34
  43.669 Lek
 • 2 foto
  MSI GS66 Vjedhurazi 15.6 FHD 300Hz Lojë, i7-10750H 32
  Kompjutera

  MSI GS66 Vjedhurazi 15.6 FHD 300Hz Lojë, i7-10750H 32

  MSI GS66 Vjedhurazi 15.6 FHD 300Hz Lojë, i7-10750H 32 KONTAKTONI TANI P ONR WHATSAPP \ EMAIL T M

  Kaçanik 18 korrik 16:16
  70.963 Lek
 • 2 foto
  Apple iPhone XS Max - 256 GB-Argjend (in Hapur)
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 256 GB-Argjend (in Hapur)

  Apple iPhone XS Max - 256 GB-Argjend (in Hapur) CONTACT TANI P ONR WHATSAPP \ EMAIL T MERRINI MI

  Kaçanik 18 korrik 16:13
  27.293 Lek
 • 2 foto
  Apple MacBook Pro 2019 2.6GHz 6-Core i7 16GB 512 GB SSD
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 2019 2.6GHz 6-Core i7 16GB 512 GB SSD

  Apple MacBook Pro 2019 2.6GHz 6-Core i7 16GB 512 GB SSD CONTAKTONI TANI P ONR WHATSAPP \ EMAIL T

  Kaçanik 18 korrik 16:10
  76.421 Lek
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S10 SM-G973U
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S10 SM-G973U

  Samsung Galaxy S10 SM-G973U KONTAKTONI TANI P ONR WHATSAPP \ EMAIL T MERRINI MIMET E ZBRITJEVE N

  Kaçanik 18 korrik 16:07
  27.293 Lek
 • 2 foto
  Apple iPhone 11 Pro Max 64GB Space Gray
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro Max 64GB Space Gray

  Apple iPhone 11 Pro Max 64 GB Hiri Hapësirë KONTAKTONI TANI P ONR WHATSAPP \ EMAIL T MERRINI M

  Kaçanik 18 korrik 16:04
  38.210 Lek
 • 3 foto
  Shitet pc i7 2600 +38349376086
  Kompjutera

  Shitet pc i7 2600 +38349376086

  Specifikat: I7 2600S 16GB RAM GTX1050 4GB SHARE 500 HDD VIBER: +38349376086

  Kaçanik 11 korrik 21:35
  330 €
 • 1 foto
  Shiten numra te ipkos - 043/993-599 , 043/994-445
  Telefona celulare

  Shiten numra te ipkos - 043/993-599 , 043/994-445

  Shiten numra te Ipkos 043/993-599 80€ 043/994-445 80€ Qmimi i negociueshem Te interesuarit te konta

  Kaçanik 10 korrik 20:38
  80 €
 • 1 foto
  Canon EOS 5D Mark IV Digital SLR Camera
  Fotoaparate

  Canon EOS 5D Mark IV Digital SLR Camera

  For products you cant find here in our price list,feel free to ask us as we might have them in our

  Kaçanik 9 korrik 03:51
  1.200 €
 • 0 foto
  Kompjuter I7 3770
  Kompjutera

  Kompjuter I7 3770

  I7 3770 3.4 Ram 24 gb Ssd 480gb Hdd 500gb Gtx 1050 ti 4gb grafik card Maus steelseries

  Kaçanik 8 korrik 10:07
  420 €
 • 3 foto
  Shes iphone 8 plus
  Telefona celulare

  Shes iphone 8 plus

  Shes iphone 8plus 64&3 ngjendje shum tmir po thujase i ri pa asnje gervishtje apo problem , pre

  Kaçanik 17 qershor 09:54
  365 €
 • 4 foto
  Iphone 6s / 64 GB Me CE
  Telefona celulare

  Iphone 6s / 64 GB Me CE

  Gjendje te rregullt gjithqka Ndrrim i mundshum

  Kaçanik 12 qershor 15:43
  145 €
 • 1 foto
  Shitet window visa
  Kompjutera

  Shitet window visa

  Shes window visa asht ne gjendje te rregullt Hdd 80 Ram 2 Grafika 256 mb Nr 045433132

  Kaçanik 12 qershor 02:18
  45 €
 • 1 foto
  MIMAKI JV5 / JV33 PRINTHEAD ORIGINAL- M007947 - HARISEFENDI
  Programe / Softuer

  MIMAKI JV5 / JV33 PRINTHEAD ORIGINAL- M007947 - HARISEFENDI

  Mimaki JV5 / jv33 Printhead- M007947 To be used with: Aleph TXB 160S, Mimaki JV5 (JV5-130 / JV5-130

  Kaçanik 10 qershor 08:05
  614 €
 • 6 foto
  Redmi Note 9S Global Version
  Telefona celulare

  Redmi Note 9S Global Version

  New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is app

  Kaçanik 9 qershor 16:14
  221 €
 • 2 foto
  Shes Samsung Galaxy S6 Edge 32 GB
  Telefona celulare

  Shes Samsung Galaxy S6 Edge 32 GB

  Shes Samsung Galaxy S6 ne gjendje te rregullt

  Kaçanik 8 qershor 22:55
  120 €
 • 4 foto
  Shitet Samsung Galaxy S8
  Telefona celulare

  Shitet Samsung Galaxy S8

  Shitet Samsung Galaxy S8 me adapter original, osht i thym vetem gjami po sosht problem me u perdor,

  Kaçanik 7 qershor 11:02
  70 €
 • 0 foto
  Shes Apple Watch 5 44mm
  Telefona celulare

  Shes Apple Watch 5 44mm

  Shes Apple Watch series 5 44mm osht ne gjendje te rregullt i ardhur nga CH, 3 muaj i perdort me pake

  Kaçanik 6 qershor 14:34
  440 €
 • 3 foto
  Apple Watch Series 4 44mm
  Telefona celulare

  Apple Watch Series 4 44mm

  Shes apple watch series 4 44 , eshte 5 muaj e perdor e ardhur nga austria 049-309-412 viber/whatsa

  Kaçanik 4 qershor 17:54
  300 €
 • 3 foto
  Shitet iphone 7 plus 32 giga
  Telefona celulare

  Shitet iphone 7 plus 32 giga

  iphone 7 plus 32 giga ne gjendje perfekte asniher i qelt full unlock

  Kaçanik 4 qershor 01:11
  240 €
 • 6 foto
  Hp i7 gen-4 |16Gb ram |240 ssd |2 kartela grafike
  Kompjutera

  Hp i7 gen-4 |16Gb ram |240 ssd |2 kartela grafike

  hp 850 g1 Ekranin 15\'6 inch HD 240gb ssd CPU:Core i7 V-pro gen-4 (i7-4600u) RAM:16gb DDR3 GPU:Inte

  Kaçanik 3 qershor 12:13
  430 €
 • 5 foto
  Shitet telefoni
  Telefona celulare

  Shitet telefoni

  Shitet Ulefone S11 gjendje perfekte si i ri i perdorur 2 muaj, garancion edhe 6 muaj i bler dhjetor

  Kaçanik 2 qershor 13:10
  70 €
 • 3 foto
  Shitet Samsung Galaxy S8
  Telefona celulare

  Shitet Samsung Galaxy S8

  Shes Galaxy S8, osht i thym n\'dy anët, kshtu funksionon super me sim kartel me sd card vetem osht i

  Kaçanik 31 maj 11:27
  90 €
 • 10 foto
  Tablet I-Touch i ri ne pako 50euro trasporti falas
  Telefona celulare

  Tablet I-Touch i ri ne pako 50euro trasporti falas

  Tablet I-touch 7\'\' i ri ne pako porosit online posta falas kontakto ne nr +377 45 635 290 mbrenda

  Kaçanik 30 maj 13:24
  50 €
 • 4 foto
  Ipad 2mini
  Telefona celulare

  Ipad 2mini

  Sheq ipad 2mini shum i rujshem baterin e man teper shum kam qef edhe telefoni mema majt qashtu.ven p

  Kaçanik 28 maj 20:45
  150 €
 • 4 foto
  Shitet Galaxy J5 (2015)
  Telefona celulare

  Shitet Galaxy J5 (2015)

  Shitet Samsung Galaxy J5 (2015) n\'gjendje shum t\'mir, baterin e ma nmax, per me shum info na konta

  Kaçanik 28 maj 14:00
  45 €
 • 2 foto
  Shitet ploteri
  Audio / CD / Stereo

  Shitet ploteri

  Shitet ploteri i ri, vetem ngjyrat testuse te perdorura HP DesignJet T525

  Kaçanik 27 maj 14:37
  2.100 €
 • 0 foto
  nokia 6300
  Telefona celulare

  nokia 6300

  shes dyt nokia njeri veq kapakt i mungojn se krejt ne rregull shiten ka 10 copa

  Kaçanik 20 maj 19:53
  10 €
 • 0 foto
  Shes nje tavolin pa pordorur dhe nje friz te vogel
  Audio / CD / Stereo

  Shes nje tavolin pa pordorur dhe nje friz te vogel

  Shes nje tavolin pa pordorur dhe nje friz te vogel esht shum ne gjendje te mir

  Kaçanik 18 maj 17:12
  75 €
 • 3 foto
  Apple Iphone 11 Pro , iPHONE xs Max
  Shtesa per telefon celulare

  Apple Iphone 11 Pro , iPHONE xs Max

  These smartphones or tablets are 100% original, fully unlocked to all networks in all countries, n

  Kaçanik 12 maj 07:48
  600 €
 • 2 foto
  Shitet tel ne gjendje te mire
  Telefona celulare

  Shitet tel ne gjendje te mire

  Shitet iphone 6 s 64 gb Punon krejt ne rregull Qmimi 110

  Kaçanik 9 maj 18:31
  111 €
 • 0 foto
  Shes pc gaming ?
  Kompjutera

  Shes pc gaming ?

  Shes pc gaming Lojrat:fortnite.cs1.6.pubg.etj grf amd gx 560 Mausi/pad gaming Tastiera dell Monitori

  Kaçanik 8 maj 16:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925T 64/128 GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925T 64/128 GB

  Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925T - 32/64/128 GB - (T-Mobile) Smartphone T ALL GJITHA COLORS Kontak

  Kaçanik 5 maj 14:26
  100 €
 • 5 foto
  shes ps3 super slim
  Lojra per PC / Videolojra

  shes ps3 super slim

  shes ps3 super slim modeli fundit esht ngjendje trregullt, i ka 23 cd-ja plus i ka te instalume 10 l

  Kaçanik 3 maj 10:59
  150 €
 • 2 foto
  Shitet shtepize PC gaming per CSGO, Fortnite etj.
  Kompjutera

  Shitet shtepize PC gaming per CSGO, Fortnite etj.

  Shitet pc gaming per lojra si CSGO, PUBG, Fortnite, GTA V, me keto performaca siq shihen ne foto : I

  Kaçanik 29 prill 14:46
  299 €
 • 3 foto
  Apple iPhone 11 Pro Max - 256 GB - Gjelbër mesnate
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro Max - 256 GB - Gjelbër mesnate

  Apple iPhone 11 Pro Max - 256 GB - Gjelbër mesnate Për të vendosur një urdhër në këtë artikull Kont

  Kaçanik 25 prill 11:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kompjuter Gaming
  Kompjutera

  Kompjuter Gaming

  Kompjuter shum i mir Kartela grafike 2gb Çmimi me marrveshje

  Kaçanik 13 prill 20:31
  Me Marrveshje