Elektronikë
Kosovë

Elektronikë në shitje në Kosovë

 • 1 foto
   Tablet te ri IDEA me 2 sim kartela posta falas
  Shtesa per telefon celulare

  Tablet te ri IDEA me 2 sim kartela posta falas

  Tablet i ri IDEA me pako ! (Me dy Kartela) Porosit online, Çmimi 60.00€uro Performancat : Quard cor

  Pejë Dje, 11:03
  60 €
 • 6 foto
  Lloptop Hp i5 gen3 / 320gb hdd / 4gb ram / te Riii
  Kompjutera

  Lloptop Hp i5 gen3 / 320gb hdd / 4gb ram / te Riii

  Shes 20 cope Lloptop te ardhura nga Gjermonia. Performancat Hp elitebook 8470p Ekranin 14 inch H

  Prishtinë Dje, 11:03
  175 €
 • 5 foto
  5-lloptop Lenovo i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram
  Kompjutera

  5-lloptop Lenovo i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram

  Shiten 5 lloptopa Lenovo i5 gen-4 Ekranin 14 inch HD 8gb ram memory 500gb HDD Intel HD graphics Bate

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet për shitje MacBook Pro 2012 - i5 - 13 inch
  Kompjutera

  Ofrohet për shitje MacBook Pro 2012 - i5 - 13 inch

  Display 13.3 inch Intel HD Graphics  Processor 2.5 GHz Intel Core i5 Memory 4 GB RAM (mund të shtohe

  Prishtinë Dje, 11:03
  370 €
 • 9 foto
  100 cop • Lenovo i5 gen-4 nga Gjermania te Riii
  Kompjutera

  100 cop • Lenovo i5 gen-4 nga Gjermania te Riii

  Shes 100 copa Lenovo Thinkpad T440p Lloptopat jane nga Gjermania te rii... Core i5 Vpro gen-4 2.60

  Prishtinë Dje, 11:02
  190 €
 • 5 foto
  Shitet samsung galaxy s6
  Telefona celulare

  Shitet samsung galaxy s6

  Shes samsung galaxy s6 Ngjendje super tmir Milaimi

  Fushë Kosovë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet iphone 5s shum ngjendje tmir
  Telefona celulare

  Shitet iphone 5s shum ngjendje tmir

  Shitet iphone 5s Esht shum gjendje mir

  Fushë Kosovë Dje, 11:01
  69 €
 • 0 foto
  Nr vip vala ipko z mobile
  Shtesa per telefon celulare

  Nr vip vala ipko z mobile

  Numra te veqant per biznese. Vetem oferta serioze . SQARIM ; numrat nuk kushtojn ka 5 euro . Numra

  Prishtinë Dje, 11:01
  1 €
 • 11 foto
  Shes.  Servera HP G5 - G6 dhe Blade server G7
  Pjese per kompjuter

  Shes. Servera HP G5 - G6 dhe Blade server G7

  Shiten serverat G5 - G6 dhe blade server G7 Per ma shum info 045260284 viber ##########

  Prishtinë Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  2 kompjutere,1 workstation dhe 1 desktop se bashku
  Kompjutera

  2 kompjutere,1 workstation dhe 1 desktop se bashku

  1 Desktop: RAM= 24GB, SSD= 120GB, CPU= Intel Core i7 920 2.66GHz LGA 1366 130W, Motherboard= A

  Prishtinë Dje, 11:00
  600 €
 • 7 foto
  Computer GAMING core i5 Nvidia per FORTNITE i Riii
  Kompjutera

  Computer GAMING core i5 Nvidia per FORTNITE i Riii

  Shes kompjuterin nga Gjermania i rii Me kete performanca... Core i5 G2 4gb ram memory 250gb HDD GTX7

  Prishtinë Dje, 11:00
  299 €
 • 7 foto
  laptop core i5 2.53 ghz 4gb ram 500hdd
  Kompjutera

  laptop core i5 2.53 ghz 4gb ram 500hdd

  shitet laptopi lenovo x201 core i5 2.53ghz procesor 4gb ram 500hdd 13inch baterin 2 ore ne gjendje t

  Ferizaj Dje, 11:00
  130 €
 • 6 foto
  EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB
  Pjese per kompjuter

  EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB

  EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING, 08G-P4-6276-KR, 8GB GDDR5, A

  Prishtinë Dje, 10:58
  270 €
 • 9 foto
  Red Devil Radeon RX 580 8GB
  Pjese per kompjuter

  Red Devil Radeon RX 580 8GB

  Red Devil Radeon RX 580 8GB PowerColor RED DEVIL Golden Radeon RX 580 DirectX 12 AXRX 580 8GBD5-3DHG

  Prishtinë Dje, 10:58
  140 €
 • 5 foto
  AORUS GTX 1060, 6GB GDDR5
  Pjese per kompjuter

  AORUS GTX 1060, 6GB GDDR5

  Kartelë grafike GIGABYTE GeForce AORUS GTX 1060, 6GB GDDR5 Kartela Grafike bon super per PUBG, CSGO

  Prishtinë Dje, 10:58
  216 €
 • 3 foto
  ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G GAMING
  Pjese per kompjuter

  ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G GAMING

  ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G GAMING ASUS 1060 6GB Kartela Grafike bon super per PUBG, CSGO, DOTA2, B

  Prishtinë Dje, 10:58
  260 €
 • 3 foto
  ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G GAMING
  Pjese per kompjuter

  ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G GAMING

  ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G GAMING ASUS 1060 6GB Kartela Grafike bon super per PUBG, CSGO, DOTA2, B

  Prishtinë Dje, 10:58
  260 €
 • 4 foto
  Procesor Intel Core i7-8700K
  Pjese per kompjuter

  Procesor Intel Core i7-8700K

  Procesor Intel Core i7-8700K Product Collection 8th Generation Intel® Core™ i7 Processors

  Prishtinë Dje, 10:58
  455 €
 • 7 foto
  EVGA GeForce GTX 1060 6GB GAMING
  Pjese per kompjuter

  EVGA GeForce GTX 1060 6GB GAMING

  EVGA GeForce GTX 1060 6GB SSC GAMING EVGA GeForce GTX 1060 6GB SSC GAMING ACX 3.0, 6GB GDDR5, LED, D

  Prishtinë Dje, 10:58
  200 €
 • 7 foto
  Gigabyte GeForce® GTX 1070 Ti 8GB
  Pjese per kompjuter

  Gigabyte GeForce® GTX 1070 Ti 8GB

  Gigabyte GeForce® GTX 1070 Ti 8GB Gigabyte 1070 Ti 8GB Kartela Grafike eshte shume e mire per PUB

  Prishtinë Dje, 10:58
  340 €
 • 7 foto
  Red Devil Radeon RX 580 8GB
  Pjese per kompjuter

  Red Devil Radeon RX 580 8GB

  Red Devil Radeon RX 580 8GB PowerColor RED DEVIL Golden Radeon RX 580 DirectX 12 AXRX 580 8GBD5-3DHG

  Prishtinë Dje, 10:58
  150 €
 • 7 foto
  Gigabyte GeForce GTX 1070 Ti 8GB
  Pjese per kompjuter

  Gigabyte GeForce GTX 1070 Ti 8GB

  Gigabyte GeForce® GTX 1070 Ti 8GB Gigabyte 1070 Ti 8GB Kartela Grafike eshte shume e mire per PUBG

  Prishtinë Dje, 10:58
  340 €
 • 4 foto
  Procesor Intel Core i7-8700K
  Pjese per kompjuter

  Procesor Intel Core i7-8700K

  Procesor Intel Core i7-8700K Product Collection 8th Generation Intel® Core™ i7 Processors Code Na

  Prishtinë Dje, 10:58
  455 €
 • 6 foto
  GeForce GTX 1060 6GB
  Pjese per kompjuter

  GeForce GTX 1060 6GB

  GeForce GTX 1060 6GB GeForce GTX 1060, 6GB GDDR5 (192 Bit), Blower, HDMI, DVI, 3xDP, BULK Kartela G

  Prishtinë Dje, 10:58
  180 €
 • 7 foto
  EVGA GeForce GTX 1060 6GB SSC GAMING
  Pjese per kompjuter

  EVGA GeForce GTX 1060 6GB SSC GAMING

  EVGA GeForce GTX 1060 6GB SSC GAMING EVGA GeForce GTX 1060 6GB SSC GAMING ACX 3.0, 6GB GDDR5, LED, D

  Prishtinë Dje, 10:58
  200 €
 • 6 foto
  MSI GAMING GeForce GTX 1060 6GB GDRR5
  Pjese per kompjuter

  MSI GAMING GeForce GTX 1060 6GB GDRR5

  MSI GAMING GeForce GTX 1060 6GB GDRR5 MSI GTX 1060 6GB Kartela Grafike bon super per PUBG, CSGO, DO

  Prishtinë Dje, 10:58
  216 €
 • 2 foto
  zmadhues  (pojaqalla) Sony 404wat
  Audio / CD / Stereo

  zmadhues (pojaqalla) Sony 404wat

  shitet zmadhuesi sony fuqia 404w ne gjendje te mire pune per ma shume viber 0037744963391

  Ferizaj Dje, 10:58
  40 €
 • 1 foto
  Shes 3 lloptopa: Dell Latitude e 6420 core i5
  Kompjutera

  Shes 3 lloptopa: Dell Latitude e 6420 core i5

  Shes lloptopat Dell dell core i5 14 inch 250gb hdd 512mb grafike 4gb ram Bateria ne rregull, adapte

  Prishtinë Dje, 10:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB
  Pjese per kompjuter

  EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB

  EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING, 08G-P4-6276-KR, 8GB GDDR5, A

  Prishtinë Dje, 10:58
  290 €
 • 11 foto
  Shes 15 lloptopa nga Gjermania| core i5 8gb te Ri
  Kompjutera

  Shes 15 lloptopa nga Gjermania| core i5 8gb te Ri

  Vrejte pres vetem blers ( serioz ) faleminderit per mirkuptim. Performancat HP probook 6560b ek

  Prishtinë Dje, 10:57
  275 €
 • 7 foto
  Lloptop + Tablet nga Gjermania 128Gb SSD / 4gb ram
  Kompjutera

  Lloptop + Tablet nga Gjermania 128Gb SSD / 4gb ram

  Shiten 2 cope lloptop + tablet Nga Gjermania jan 99% te rii Performancat 128 Gb SSD 4gb RAM memory

  Prishtinë Dje, 10:56
  175 €
 • 5 foto
  2-lloptop HP core i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram
  Kompjutera

  2-lloptop HP core i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram

  Shes 2 lloptopa te Riii nga Gjermania. Hp elitebook 840 14inch HD kamer/migrofon Core i5 2.50 Ghz up

  Prishtinë Dje, 10:56
  295 €
 • 6 foto
  Lenovo i5-gen 4 të riii nga Gjermania 4 cope....
  Kompjutera

  Lenovo i5-gen 4 të riii nga Gjermania 4 cope....

  Shes lenovo thinkpad i5 Core i5 gjenerata 4 500gb hdd 4gb ram memory 15.6inch kamer/migrofon Adapter

  Prishtinë Dje, 10:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shitet samsung s7 32gb ndrrim me iphone 7 plus
  Telefona celulare

  shitet samsung s7 32gb ndrrim me iphone 7 plus

  shitet samsung s7 32gb black pa asnje grrithe sikur i ri boj ndrrim me iphone 7 plus shtoj pare pe

  Ferizaj Dje, 10:55
  220 €
 • 6 foto
  LG G5 32gb dual camera 16mp
  Telefona celulare

  LG G5 32gb dual camera 16mp

  shitet lg g5 ne gjendje tmire pune dual camera 16mp 4gb ram 32gb bojme edhe ndrrime per ma shume

  Ferizaj Dje, 10:54
  120 €
 • 9 foto
  Lloptop HP i5 gen-3 / 4Gb Ram / 320 Gb te Riiii
  Kompjutera

  Lloptop HP i5 gen-3 / 4Gb Ram / 320 Gb te Riiii

  Shes 20 lloptopa te ri (pa perdore) performancat jan keto. Core i5 2.60ghz gjenerata e 3t. 14 inch H

  Prishtinë Dje, 10:53
  175 €
 • 0 foto
  Ndërrim Gigabyte R280X 3GB me ndonje konzol
  Lojra per PC / Videolojra

  Ndërrim Gigabyte R280X 3GB me ndonje konzol

  Si po thot titulli kartela punon super ska problem, ofertat ne viber. https://www.gigabyte.com/Grap

  Prishtinë Dje, 10:52
  1 €
 • 7 foto
  Hp i5 (gen-5) 8gb Ram • 128 SSD • 5 Gb Grafike•iRi
  Kompjutera

  Hp i5 (gen-5) 8gb Ram • 128 SSD • 5 Gb Grafike•iRi

  Shes 5 lloptopa nga Gjermania Lloptopat jan te gjith te Rii Ekranin 14 inch HD ( kamer/migrofon ) I

  Prishtinë Dje, 10:52
  335 €
 • 9 foto
   Rack Mbi 40 cop
  Pjese per kompjuter

  Rack Mbi 40 cop

  Shes keta Rack-at, te gjithe jan ne gjendje te mire,disa jan te Ri. Posedoj mbi 40Cop. Modele te nd

  Prishtinë Dje, 10:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Softueri per menagjimin e restauranteve si dhe m..
  Pjese per kompjuter

  Softueri per menagjimin e restauranteve si dhe m..

  Bejme shitjen instalimin si dhe menagjimin e aplikacioneve(programeve) te kontabilitetit material si

  Prishtinë Dje, 10:51
  200 €
 • 8 foto
  DELL i5-gen 4 të riii nga Gjermania 10 cope.. 8GB
  Kompjutera

  DELL i5-gen 4 të riii nga Gjermania 10 cope.. 8GB

  Shiten 10 lloptopa dell te Ri nga Gjermania. Ekranin 14 inch HD / kamer/migrofon Core i5 gjenerata

  Prishtinë Dje, 10:51
  235 €
 • 4 foto
  Iphone 8 LCD
  Shtesa per telefon celulare

  Iphone 8 LCD

  Shiten dy LCD per iphone 8 te pa perdorun , arsyeja kam porosit gabim. Qmimi per te dy 60€

  Malisheve Dje, 10:50
  60 €
 • 7 foto
  Shitet laptop HP250 G3 Notebook , shume i ruajtur
  Kompjutera

  Shitet laptop HP250 G3 Notebook , shume i ruajtur

  Shes laptop HP 250 G3 Notebook , eshte shume I ruajtur,mund ta shihni edhe ne foto dhe video, eshte

  Prishtinë Dje, 10:50
  270 €
 • 0 foto
  Sony xperia 10 modeli me i ri
  Telefona celulare

  Sony xperia 10 modeli me i ri

  Sony xperia 10 modeli me i ri, i prezentuar ne shkurt 2019. - Ekran 6 inch - Procesor Qualcomm SDM63

  Prishtinë Dje, 10:50
  300 €
 • 6 foto
  DELL i5-gen 5 te Rii, 256 SSD-Nvidia 2Gb dedicated
  Kompjutera

  DELL i5-gen 5 te Rii, 256 SSD-Nvidia 2Gb dedicated

  Shes 2 lloptopa dell nga Gjermania. Performancat jane: Core i5-5300U 2,30 GHz Vpro 256 SSD 4gb ram

  Prishtinë Dje, 10:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  u shittt
  Telefona celulare

  u shittt

  IPHONE X 64 GB I PERDORUN PAK NE GJENDJE TE RREGULLT PA ASNJE DEFEKT viber 38344331864 04913088

  Prishtinë Dje, 10:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vala ipko 100 te dyte urgjent oferte
  Shtesa per telefon celulare

  Vala ipko 100 te dyte urgjent oferte

  shes vala ipko te dyte +38344-111-382 +38349-111-382 perkthimi ne post vala dhe ipko kontakti ne va

  Prishtinë Dje, 10:50
  100 €
 • 5 foto
  SAMSUNG TAB A 32 GB SIKUR I RI
  Telefona celulare

  SAMSUNG TAB A 32 GB SIKUR I RI

  SAMSUNG TAB A 32 GB I PERDORUN NE GJENDJE TE RREGULLT ME FATROLL ORGJINALE SAMSUNG ESHTE MODELI SM

  Prishtinë Dje, 10:50
  130 €
 • 1 foto
  SONY 4 E RE ME 6 CD ORGJINALE 500 HDD
  Lojra per PC / Videolojra

  SONY 4 E RE ME 6 CD ORGJINALE 500 HDD

  SHITET SONY 4 E PERDORNE VETEM 1 MUJ NE GJENDJE TE RREGULLT PA ASNJE DEFEKT ME KABLLA KOMPLET NDEGJU

  Prishtinë Dje, 10:50
  380 €
 • 1 foto
  Blej telefona qe i keni URGJENT
  Telefona celulare

  Blej telefona qe i keni URGJENT

  Blej iphona samsunga qe keni urgjent

  Gjilan Dje, 10:50
  Me Marrveshje