Elektronikë
Deqan

Elektronikë në shitje në Deqan

 • 5 foto
  Pako e kombinuar ajri DJI MAVIC drone
  Lojra per PC / Videolojra

  Pako e kombinuar ajri DJI MAVIC drone

  Ajri Dji Mavic fluturon më shumë fluturim combo pack 7h30 dhe 14 cikle për çdo bateri në gjendje per

  Deqan 1 korrik 20:17
  650 €
 • 1 foto
  Ps3 super slim modeli i fundit
  Telefona celulare

  Ps3 super slim modeli i fundit

  Shitet sony 3 super slim modeli i fundit ne gjendje teper te mir me dy jostica original i ka rreth 2

  Deqan 12 qershor 23:26
  170 €
 • 2 foto
  Lenovo Ideapad
  Kompjutera

  Lenovo Ideapad

  Leonovo Ideapad

  Deqan 12 qershor 11:00
  260 €
 • 2 foto
  Kompjuter (Pc) i7 dhe monitor 144hz
  Kompjutera

  Kompjuter (Pc) i7 dhe monitor 144hz

  Pc- i7-3770 Hp Z220 (10 copa) Monitor 144hz (10 copa) Kartela - Nvidia 1060 6g Ram - 8gb

  Deqan 10 qershor 13:53
  350 €
 • 2 foto
  Pc gaming
  Kompjutera

  Pc gaming

  Dell Workstation T3500 + MONITOR

  Deqan 3 qershor 13:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PC Gaming super gjendje - super qmim vetem sot
  Kompjutera

  PC Gaming super gjendje - super qmim vetem sot

  shes kompjuter gaming ne gjendje ekstreme i ri i sapoardhur nga belgjika , garancion ka hala dhe 2 v

  Deqan 28 maj 12:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PC Gaming super gjendje - super qmim vetem sot
  Kompjutera

  PC Gaming super gjendje - super qmim vetem sot

  shes kompjuter gaming ne gjendje ekstreme i ri i sapoardhur nga belgjika , garancion ka hala dhe 2 v

  Deqan 28 maj 12:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MSI Laptop 16GB Sapoiardhur extrem - super qmim.
  Kompjutera

  MSI Laptop 16GB Sapoiardhur extrem - super qmim.

  Laptopi ne fjale eshte mark MSI edhe ka ardh prej belgjike , posedon te gjitha paisjet e veta qant ,

  Deqan 28 maj 10:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iphone 8
  Telefona celulare

  Iphone 8

  Telefoni punon me qdo sen , pa asnje defek, teper i ruajtun Iphone 64 gig. Gold i blere ne zvicer

  Deqan 19 maj 13:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Apple iphone 11Pro Max
  Telefona celulare

  Apple iphone 11Pro Max

  Apple iPhone 11 Pro Max Unused,unopened and it’s brand new original unlocked, We also accept insta

  Deqan 18 maj 18:42
  600 €
 • 2 foto
  Apple origjinal i ri Apple 11 64Gb Red
  Telefona celulare

  Apple origjinal i ri Apple 11 64Gb Red

  Shënim: Të gjitha produktet ose artikujt në dyqanin tonë janë 100% RI ORIGJINALE DHE Bleni direkt ng

  Deqan 13 maj 12:02
  500 €
 • 1 foto
  Shes pentium 4 komplet me tavolinë
  Kompjutera

  Shes pentium 4 komplet me tavolinë

  Ne gjendje te rregullt , miun dhe tasture te re dhe tavolinë e pështatshme në qdo vend

  Deqan 8 maj 21:11
  80 €
 • 1 foto
  Shitet sony 3 i ri
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet sony 3 i ri

  Shitet soni i ri me dy cd bejm edhe ndrim me biciklet

  Deqan 7 maj 21:42
  100 €
 • 4 foto
  Iphone 7 Plus
  Telefona celulare

  Iphone 7 Plus

  Iphone 7 Plus ngjendje shum te mir i ardhur nga Amerika osht i pa Qelun telefoni👌 Nuk osht Reforbish

  Deqan 4 maj 20:13
  230 €
 • 1 foto
  PS 3 Sllim
  Lojra per PC / Videolojra

  PS 3 Sllim

  Shitet PS 3 sllim me 12 cd origjinale 160 GB ne gjendje te rregullt shif foton Te gjitha qe jan ne

  Deqan 2 maj 10:49
  150 €
 • 2 foto
  Iphone 5 16g
  Telefona celulare

  Iphone 5 16g

  Shitet iphon-i ne gjendje te mir

  Deqan 30 prill 18:51
  30 €
 • 4 foto
  Iphone xr 128 mb
  Telefona celulare

  Iphone xr 128 mb

  Tip top , as ni defekt , baterin e ma shum mir , 5 muj i perdorun , meeLmmm

  Deqan 29 prill 10:11
  450 €
 • 4 foto
  iphone 8
  Telefona celulare

  iphone 8

  shitet iphone 8 shum pak i perdorun i pa asnje shej shum mir punon viber +38345303910

  Deqan 28 prill 17:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  New Sealed Apple iPhone 11 Pro Max 512 GB Gold (Un
  Telefona celulare

  New Sealed Apple iPhone 11 Pro Max 512 GB Gold (Un

  New Sealed Apple iPhone 11 Pro Max 512 GB Gold (Unlocked) Për informacion shtesë, ju lutemi na kont

  Deqan 28 prill 14:21
  500 €
 • 1 foto
  i5,8gb,pllak,ftohes
  Pjese per kompjuter

  i5,8gb,pllak,ftohes

  i5-2400 , intel board , 8gb ddr3 1333hz, intel cooler.

  Deqan 28 prill 11:29
  70 €
 • 1 foto
  shitet bundle- i5 gen2: 8gb ram, dhe pllaka
  Pjese per kompjuter

  shitet bundle- i5 gen2: 8gb ram, dhe pllaka

  shiter pllaka intel se bashku me cpu i5-2400 dhe ftohes, 8gb ddr3 1333hz

  Deqan 27 prill 21:42
  80 €
 • 3 foto
  Iphone 8
  Telefona celulare

  Iphone 8

  Shitet iphone 8 ne gjendje te mir shum pak i perdorun pa asnje grrith

  Deqan 26 prill 11:00
  230 €
 • 2 foto
  samsung s8
  Telefona celulare

  samsung s8

  shitet samsung s8 shum pak i perdorun shum i rujtun

  Deqan 26 prill 11:00
  130 €
 • 2 foto
  CD për PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  CD për PS4

  Shes CD lojrar per PS4 , cmimi për copë 20€ . Të interesuarit le të kontaktojnë në : Vib- +3834942

  Deqan 25 prill 17:22
  20 €
 • 8 foto
  Nokia Gold 24 k Versace
  Telefona celulare

  Nokia Gold 24 k Versace

  Nokia 24 Karat Versace vetem Blers serjoz

  Deqan 25 prill 01:12
  2.000 €
 • 1 foto
  dell t3500
  Kompjutera

  dell t3500

  dell workstation + monitor

  Deqan 24 prill 00:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Ekrana Shtepiza Llaptopa
  Pjese per kompjuter

  Shes Ekrana Shtepiza Llaptopa

  Shes ekrana te ndrryshem disa perdoren edhe si tv, Shtepiza te modelve te ndrryshme dhe pjes per sht

  Deqan 22 prill 03:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iphone8+
  Telefona celulare

  Iphone8+

  64GB n gjendje t rregullt

  Deqan 17 prill 19:59
  300 €
 • 5 foto
  Iphone X
  Telefona celulare

  Iphone X

  Shes iphone X. 64 g Gjendje shum tmir Qmimi i negociushem ndrrim i mundshem

  Deqan 15 prill 00:17
  399 €
 • 1 foto
  iphone 8plus 64gb CE
  Shtesa per telefon celulare

  iphone 8plus 64gb CE

  iphone shum i rujtun i ardhun nga jasht batteryhealth87% Per me shum viber +38344113860

  Deqan 14 prill 16:57
  300 €
 • 1 foto
  Canon EOS 5D Mark IV Digital SLR Camera
  Fotoaparate

  Canon EOS 5D Mark IV Digital SLR Camera

  For products you cant find here in our price list,feel free to ask us as we might have them in our s

  Deqan 7 prill 01:35
  1.200 €
 • 3 foto
  Shes Kompjuterin per gaming ose Work Station
  Kompjutera

  Shes Kompjuterin per gaming ose Work Station

  Kom lujt fortnite nta shum , apex , pubg, csgo, LoL, sbon as llag as kurgjo. Kom bo edhe renderim te

  Deqan 2 prill 12:08
  380 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S20 +
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S20 +

  Një markë e re origjinale samsung Galaxy s20, vjen me aksesorët e plotë, dhe gjithashtu vjen me 1 vj

  Deqan 27 mars 04:58
  767 €
 • 0 foto
  iphon
  Telefona celulare

  iphon

  gjendje tip top iphoni 🌟🌟🌟esht 64 giga batery kapacitetin 100%

  Deqan 12 mars 21:26
  130 €
 • 1 foto
  iphone 6SPlus
  Telefona celulare

  iphone 6SPlus

  128GB

  Deqan 3 mars 18:53
  140 €
 • 1 foto
   Xbox 360 me 30 lojra si fifa 19 pes 2018 etj
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 me 30 lojra si fifa 19 pes 2018 etj

  Shitet xbox 360 250gb me 30 lojra si fifa 19 gta 5 pes 2018 etj... Vjen me ni kontroller me adapter

  Deqan 1 mars 16:27
  150 €
 • 3 foto
  Portatil MSI GT62VR 6RE Dominator Pro. GTX 1070.16 GB RAM i7-6700HQ
  Kompjutera

  Portatil MSI GT62VR 6RE Dominator Pro. GTX 1070.16 GB RAM i7-6700HQ

  Shitet markë e re Portatil MSI GT62VR 6RE Dominator Pro. GTX 1070.16 GB RAM i7-6700HQ me 2 vjet gara

  Deqan 11 shkurt 16:49
  598 €
 • 1 foto
  PES 17 per PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PES 17 per PS4

  Lojera (CD) te perdorura per Playstation 4

  Deqan 15 janar 16:25
  10 €
 • 1 foto
  PES 18 per PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PES 18 per PS4

  Lojera (CD) te perdorura per Playstation 4

  Deqan 15 janar 16:22
  15 €
 • 3 foto
  wholesales iPhone 11 Pro Max , iPhone Xs Max , iPhone X factory Sealed Unlocked
  Telefona celulare

  wholesales iPhone 11 Pro Max , iPhone Xs Max , iPhone X factory Sealed Unlocked

  Enjoy a safe 30% discount for any product and the best offer in the sale of the New Latest Apple iPh

  Deqan 10 janar 07:15
  399 €
 • 2 foto
  Apple iPhone 7plus 8plus iPhone x xs iPhone xs max
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7plus 8plus iPhone x xs iPhone xs max

  WhatApp   +14302015690    ( Alessia Valentina ) Brand New original Apple smartphone . 100%

  Deqan 15 dhjetor 13:20
  200 €
 • 1 foto
  Apple iPhone 11 Pro - max - Gold (READ) Sealed in box
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro - max - Gold (READ) Sealed in box

  Apple iPhone 11 Pro - max - Gold (READ) Sealed in box For INSTANT Reply About Delivery To Your HO

  Deqan 27 nëntor 16:15
  700 €
 • 2 foto
  IPhone Xs (64GB) – GOLD
  Telefona celulare

  IPhone Xs (64GB) – GOLD

  what,s App +79648334691 100% Safe Delivery 100% Products Qaulity Production 100% On-Time S

  Deqan 27 nëntor 10:30
  550 €
 • 5 foto
  Apple iPhone XS Max - 64GB - Silver (Unlocked)
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 64GB - Silver (Unlocked)

  Apple iPhone XS Max - 64GB - Silver (Unlocked) Për të vendosur një porosi me ne, kontaktoni me mirës

  Deqan 24 nëntor 12:17
  500 €
 • 4 foto
  Perfect Condition 2018 MSI GS65 STEALTH THIN
  Kompjutera

  Perfect Condition 2018 MSI GS65 STEALTH THIN

  Perfect Condition 2018 MSI GS65 STEALTH THIN Për të vendosur një porosi me ne, kontaktoni me mirësi

  Deqan 24 nëntor 12:13
  400 €
 • 4 foto
  Apple MacBook Pro A1708 13 Laptop 128GB
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro A1708 13 Laptop 128GB

  Apple MacBook Pro A1708 13 Laptop 128GB Për të vendosur një porosi me ne, kontaktoni me mirësi përme

  Deqan 24 nëntor 11:53
  600 €
 • 4 foto
  Apple iPhone 8 -Plus 64 GB - Space Gray
  Lojra per PC / Videolojra

  Apple iPhone 8 -Plus 64 GB - Space Gray

  Për të vendosur një porosi me ne, kontaktoni me mirësi përmes Via Whatsapp: +48516342603 Na post

  Deqan 24 nëntor 11:51
  380 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S10+ Plus
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S10+ Plus

  Ne jemi distributorë në të gjitha llojet e elektronikës, ne blejmë drejtpërdrejt nga prodhuesi dhe t

  Deqan 24 nëntor 11:25
  470 €
 • 4 foto
  Apple iPhone 11 Pro Max - 256GB - Midnight Green
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro Max - 256GB - Midnight Green

  Ne jemi distributorë në të gjitha llojet e elektronikës, ne blejmë drejtpërdrejt nga prodhuesi dhe t

  Deqan 24 nëntor 11:23
  1.000 €
 • 2 foto
   Apple MacBook Pro - Core i7 2.8 GHz - 750 GB HDD / 5400 rpm
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro - Core i7 2.8 GHz - 750 GB HDD / 5400 rpm

  Kutia e re në kuti vjen me 1 vit garanci dhe 30 ditë kthim të politikës Blerësi i interesuar duhe

  Deqan 12 nëntor 16:04
  700 €