Elektronikë
Deqan

Elektronikë në shitje në Deqan

 • 2 foto
   Apple MacBook Pro - Core i7 2.8 GHz - 750 GB HDD / 5400 rpm
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro - Core i7 2.8 GHz - 750 GB HDD / 5400 rpm

  Kutia e re në kuti vjen me 1 vit garanci dhe 30 ditë kthim të politikës Blerësi i interesuar duhe

  Deqan 12 nëntor 16:04
  700 €
 • 2 foto
  EVGA Geforce GTX 1070 ti ftw 2 graphics card
  Programe / Softuer

  EVGA Geforce GTX 1070 ti ftw 2 graphics card

  EVGA Geforce GTX 1070 ti ftw 2 graphics card Ne jemi te specializuar në shpërndarjen e elektron

  Deqan 11 nëntor 10:54
  300 €
 • 5 foto
  Samsung Galaxy S10+ S10 Plus
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S10+ S10 Plus

  Samsung Galaxy S10+ S10 Plus Ne jemi te specializuar në shpërndarjen e elektronikës: siç janë iPh

  Deqan 11 nëntor 10:28
  500 €
 • 1 foto
   Xbox 360 me 30 lojra si fifa 19 pes 2018 etj
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 me 30 lojra si fifa 19 pes 2018 etj

  Shitet xbox 360 250gb me 30 lojra si fifa 19 gta 5 pes 2018 etj... Vjen me ni kontroller me adapter

  Deqan 9 nëntor 16:34
  150 €
 • 2 foto
   Apple iPhone 11 pro 256GB Unlocked Brand New
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 pro 256GB Unlocked Brand New

  Kutia e re në kuti vjen me 1 vit garanci dhe 30 ditë kthim të politikës Blerësi i interesuar duhe

  Deqan 7 nëntor 01:34
  700 €
 • 3 foto
  Brand New Sony PlayStation 4 Pro 1TB Console Jet Black Playstation Pro
  Lojra per PC / Videolojra

  Brand New Sony PlayStation 4 Pro 1TB Console Jet Black Playstation Pro

  Sealed In Box Complete Accessories Original , Authentic 2 Years Warranty 90 Days Return

  Deqan 30 tetor 16:35
  200 €
 • 0 foto
  Apple iPhone 11 Pro - 512GB - Gold (READ) Sealed in box
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro - 512GB - Gold (READ) Sealed in box

  Apple iPhone 11 Pro - 512GB - Gold (READ) Sealed in box 100% Safe Delivery 100% Products Qaulity

  Deqan 9 tetor 17:56
  850 €
 • 5 foto
  Selling New Original Apple iPhone 11 Pro
  Telefona celulare

  Selling New Original Apple iPhone 11 Pro

  Brand New Sealed Fast Express Courier Shipping genuine sales with receipt / 12 months apple wa

  Deqan 8 tetor 05:49
  700 €
 • 2 foto
  sony ps4 500gb
  Fotoaparate

  sony ps4 500gb

  Kutia e re në kuti vjen me 1 vit garanci dhe 30 ditë kthim të politikës Blerësi i interesuar duhe

  Deqan 2 tetor 05:02
  150 €
 • 1 foto
  Apple iPhone 11 Pro Max 512GB Gold
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro Max 512GB Gold

  Kutia e re në kuti vjen me 1 vit garanci dhe 30 ditë kthim të politikës Blerësi i interesuar duhe

  Deqan 2 tetor 04:55
  750 €
 • 1 foto
  Apple iPhone X - 256 GB - Unlocked space (GSM only
  Telefona celulare

  Apple iPhone X - 256 GB - Unlocked space (GSM only

  Item specifics Condition: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packag

  Deqan 25 shtator 20:00
  274 €
 • 1 foto
  Xbox 360 250gb me 30 lojra te instaluara fifa19..g
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 250gb me 30 lojra te instaluara fifa19..g

  Shes xbox 360 250gb me 30 lojra te instaluara si fifa 19 gta 5 pes 2018 etj. Vjen komplet me kabell

  Deqan 24 shtator 20:44
  150 €
 • 0 foto
  Apple iPad Pro 3rd Gen 256GB Wi Fi 11in Space Gray
  Telefona celulare

  Apple iPad Pro 3rd Gen 256GB Wi Fi 11in Space Gray

  Apple iPad Pro 3rd Gen 256GB Wi Fi 11in Space Gray 11 2018 2019

  Deqan 24 shtator 10:32
  350 €
 • 1 foto
  Apple iPhone XS Max - 256GB - Gold (Unlocked)
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 256GB - Gold (Unlocked)

  Apple iPhone XS Max - 256GB - Gold (Unlocked)

  Deqan 24 shtator 09:52
  400 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy A7 Viber @ + 855717884451
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy A7 Viber @ + 855717884451

  Samsung Galaxy A7 Viber @ + 855717884451 ** DELRGIMI BOTROR ** Dorëzim i shpejtë !!! Nxitoni Tani D

  Deqan 21 shtator 03:04
  130 €
 • 3 foto
  ProFX16v2 16-Channel 4 Bus Effects Mixer w USB B-S
  Audio / CD / Stereo

  ProFX16v2 16-Channel 4 Bus Effects Mixer w USB B-S

  Mikser ProFX16v2 mikser 16-Kanal 4-Bus efektet w / USB (B-Stock) Ne shesim produkt 100% origjinal që

  Deqan 21 shtator 01:16
  350 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy Note 10 Plus 512GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 10 Plus 512GB

  JO PARA N ON D DRGIM !!!! KONTAKTONI KINNDSISHT N ON WHATSAPP P FORR M M SHUM ANKIR https://wa.me

  Deqan 20 shtator 15:32
  498 €
 • 0 foto
  Apple MacBook Pro Core i7 16GB 256GB 15.4 Inch Ret
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro Core i7 16GB 256GB 15.4 Inch Ret

  We sale 100% original product that can give you maximum satisfaction like Mobile Phones, Cameras, La

  Deqan 20 shtator 01:24
  900 €
 • 4 foto
  Iphone 6 64GB
  Telefona celulare

  Iphone 6 64GB

  Shes iphone 6 64GB ne gjendje tmir

  Deqan 14 shtator 21:47
  95 €
 • 0 foto
  Oferta/ 0022997351844
  Shtesa per telefon celulare

  Oferta/ 0022997351844

  Oferta për kredi afatmesme posaçërisht brenda 48 orëve: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gji

  Deqan 13 shtator 14:46
  6.985 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Audio / CD / Stereo

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta për kredi afatmesme posaçërisht brenda 48 orëve: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gji

  Deqan 13 shtator 12:33
  69.555 €
 • 1 foto
  Apple iPhone 11 Pro Plus - 512 GB
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro Plus - 512 GB

  Apple iPhone 11 Pro Plus - 512 GB ** DELRGIMI BOTROR ** Dorëzim i shpejtë !!! Nxitoni Tani Dhe Grab

  Deqan 13 shtator 09:00
  900 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy Note10 SM-N970W - 256 GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note10 SM-N970W - 256 GB

  Samsung Galaxy Note10 SM-N970W - 256 GB - Aura e Zezë (e Pambuluar) (SIM e vetme) PARATHNIE - ** D D

  Deqan 12 shtator 15:18
  400 €
 • 0 foto
  Great Apple iPhone XS Max 64gb - GOLD - Tmobile CL
  Telefona celulare

  Great Apple iPhone XS Max 64gb - GOLD - Tmobile CL

  contact me if needed for fast and safe delivery whats app+14708510082:

  Deqan 12 shtator 08:52
  400 €
 • 1 foto
   Bitmain Antminer Z11
  Kompjutera

  Bitmain Antminer Z11

  whatsapp : +12192077717 Antminer Z11 minatori më fitimprurës

  Deqan 9 shtator 15:10
  790 €
 • 1 foto
  ps4 pro 1tb
  Lojra per PC / Videolojra

  ps4 pro 1tb

  whatsapp +12192077717 ps4 pro 1tb 5 lojëra dhe 2 kontrollues

  Deqan 9 shtator 15:04
  250 €
 • 1 foto
  Apple iphone xs 256gb
  Telefona celulare

  Apple iphone xs 256gb

  Telefon i ri vulosur në kuti origjinal

  Deqan 9 shtator 14:59
  650 €
 • 1 foto
  Oferte falas 100%..
  TV / LCD / Plasma

  Oferte falas 100%..

  .Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të r

  Deqan 8 shtator 12:37
  20.000 €
 • 2 foto
  Printer Pantum
  Pjese per kompjuter

  Printer Pantum

  Shes printer Pantum shume pak të përdorur, pra vetem ky toner eshte hargjuar me te! Printeri punon p

  Deqan 7 shtator 16:52
  50 €
 • 0 foto
  Monitor Dell U2211H 22\"
  Pjese per kompjuter

  Monitor Dell U2211H 22\"

  Dell UltraSharp U2211H LCD monitor Full HD (1080p) 1920 x 1080 Sasia 5 copa

  Deqan 5 shtator 12:13
  30 €
 • 1 foto
  Monitor HP L2245wg 22\"
  Pjese per kompjuter

  Monitor HP L2245wg 22\"

  HP L2245wg 22\" LCD monitor / TFT active matrix Native Resolution 1680 x 1050 Sasia 3 Copa

  Deqan 5 shtator 12:13
  30 €
 • 1 foto
  PES 18 per PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PES 18 per PS4

  Lojera (CD) te perdorura per Playstation 4

  Deqan 5 shtator 12:13
  15 €
 • 1 foto
  PES 17 per PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PES 17 per PS4

  Lojera (CD) te perdorura per Playstation 4

  Deqan 5 shtator 12:13
  10 €
 • 1 foto
  FIFA 17 per PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  FIFA 17 per PS4

  Lojera te perdorura per Playstation 4

  Deqan 5 shtator 12:07
  10 €
 • 1 foto
  PES16 per PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PES16 per PS4

  CD te perdorura per Playstation 4

  Deqan 5 shtator 12:06
  7 €
 • 0 foto
  LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753-UK-SWEDEN-USA
  Telefona celulare

  LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753-UK-SWEDEN-USA

  LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALE

  Deqan 31 gusht 10:16
  200 €
 • 0 foto
  PS4 PRO
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 PRO

  Kutia e mbyllur origjinale PS4 PRO Edicioni i Kufizuar 1TB Spider Man Playstation 4 Pro + Extra Con

  Deqan 29 gusht 10:35
  160 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Audio / CD / Stereo

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Deqan 27 gusht 21:47
  2.563 €
 • 0 foto
  WIN LOTTO/JACKPOT SPELLS +27839620753-UK-S.AFRICA
  Shtesa per telefon celulare

  WIN LOTTO/JACKPOT SPELLS +27839620753-UK-S.AFRICA

  LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALE

  Deqan 26 gusht 19:44
  200 €
 • 0 foto
  USA-CANADA-WIN LOTTO/JACKPOT SPELLS +27839620753
  Telefona celulare

  USA-CANADA-WIN LOTTO/JACKPOT SPELLS +27839620753

  LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALE

  Deqan 26 gusht 19:44
  200 €
 • 0 foto
  WIN LOTTO/JACKPOT SPELLS +27839620753
  Lojra per PC / Videolojra

  WIN LOTTO/JACKPOT SPELLS +27839620753

  LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALE

  Deqan 26 gusht 19:32
  200 €
 • 0 foto
  EUROPE\'S REAL MARRIAGE/DIVORCE SPELLS +27839620753
  Kompjutera

  EUROPE\'S REAL MARRIAGE/DIVORCE SPELLS +27839620753

  LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALE

  Deqan 24 gusht 12:13
  200 €
 • 1 foto
  MSI GT Series GT75 TITAN-249 17.3" 144 Hz IPS Intel Core i7 9th Gen 9750H
  Kompjutera

  MSI GT Series GT75 TITAN-249 17.3" 144 Hz IPS Intel Core i7 9th Gen 9750H

  Brand MSI Series GT Series Model GT75 TITAN-249 Quick Info Color Aluminum Black Operating

  Deqan 23 gusht 13:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Apple Macbook Pro 17 inch Series
  Kompjutera

  Apple Macbook Pro 17 inch Series

  Apple Macbook Pro 17 inch Series Apple MacBook Pro 17 inch 2011-10 MD311LL/AProcessor: Intel Core 2

  Deqan 23 gusht 13:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Brand new PlayStation 4 Pro 1Tb / 2Tb sealed inbox
  Lojra per PC / Videolojra

  Brand new PlayStation 4 Pro 1Tb / 2Tb sealed inbox

  4K gaming and entertainment - games and movies shine with amazing 4K clarity, graphics become sharpe

  Deqan 23 gusht 13:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Apple iPhone XS Max 512GB unlock
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max 512GB unlock

  Apple iPhone XS Max 512GB unlock Platform OS iOS 12, upgraded to iOS 12.1.3 Chipset Apple A12 Bi

  Deqan 23 gusht 13:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  markë e re origjinale e mbyllur Xbox e mbyllur gje
  Lojra per PC / Videolojra

  markë e re origjinale e mbyllur Xbox e mbyllur gje

  blerës seriozë dhe të interesuar më kontaktojnë në whatsapp +1 (747) 2184104

  Deqan 21 gusht 19:28
  200 €
 • 3 foto
  Canon EOS 5D Mark III Body
  Fotoaparate

  Canon EOS 5D Mark III Body

  Lente e re e Canon EOS 5D Mark III Body (Stabilizuesi) është e re. Kutitë, adaptorët dhe bateritë ja

  Deqan 21 gusht 15:11
  700 €
 • 0 foto
  Oferta:whatsapp: 0022997351844
  Lojra per PC / Videolojra

  Oferta:whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në 48 orë: whatsapp:   0022997351844: Pershendetje te gjitheve

  Deqan 20 gusht 18:34
  5.558 €
 • 0 foto
  Oferta:whatsap 0022997351844
  Lojra per PC / Videolojra

  Oferta:whatsap 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në 48 orë: whatsapp:   0022997351844: Pershendetje te gjitheve

  Deqan 20 gusht 16:34
  97.825 €