• piknizer pikinez

  piknizer pikinez

  shes piknizer femer 5muj viber+37749130688

  Me Marrveshje
  Deqan
  Sot, 16:19
 •  Kredi në mes të veçantë në 48 orë

  Kredi në mes të veçantë në 48 orë

  Përshkrimi Ju jeni të veçantë, ju keni një biznes, ose ju do të ri-fillojë atë. Ju jeni përballur me vështirësi financiare.Nuk ka më merak ju bëni. Kontaktoni me mua dhe për të marrë ndihmë fin

  1 €
  Deqan
  Sot, 11:32
 • piknizer pikinez

  piknizer pikinez

  shes qenin piknizer mashkull shum i mir i ngushem i dashun 5 muj i ka Viber +38649130688

  Me Marrveshje
  Deqan
  Dje, 22:50
 • shes urgjent

  shes urgjent

  shes lopen me viq urgjent ka pjell qe 2 dit

  Me Marrveshje
  Deqan
  Dje, 22:36
 • Pikado

  Pikado

  Pikado MERKUR OFFICIAL USA modeli i ri 8 persona ne gjendje perfekte e ardhur nga CH qmimi i arsyshem dhe garancion mundesi ndrrimi

  Me Marrveshje
  Deqan
  Dje, 22:22
 • shes urgjent

  shes urgjent

  shes lopen me viq te po sa lindur lopa ka qmim te pershtatshem lopa eka viqin e dyt qeta.

  Me Marrveshje
  Deqan
  Dje, 22:22
 • Pikado

  Pikado

  Pikado MERKUR USA modeli me i ri 8 persona

  Me Marrveshje
  Deqan
  Dje, 22:20
 • Terrjer

  Terrjer

  Shitet terrjerica e mir per qethqka permu rrok e per thi per oborr per mashumm kontaktoni numrin 045 912 970 edhe viber muni me shkrujt qmimi me marrveshje

  Me Marrveshje
  Deqan
  Dje, 22:19
 • setra Mercedes volvo drogmoller autobus

  setra Mercedes volvo drogmoller autobus

  shitet autobusi volvo drogmoller ne gjendje perfekte klim abs retarder interder autobusi eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe optike per me shum kontakto ne nr 044117376 setra mercedes volvo

  Me Marrveshje
  Deqan
  Dje, 21:35
 • Mercedes-Benz Sprinter II 210 CDI

  Mercedes-Benz Sprinter II 210 CDI

  Shitet sprinteri 210 cdi viti 09.09.2009 i sapo ardhur nga gjermania km:287 mij i pa doganuar ne gjendje shum te mire gomat e reja tel/viber 045650791

  Me Marrveshje
  Deqan
  Dje, 15:38
 • mundësia financiare dhe oferta e kredisë

  mundësia financiare dhe oferta e kredisë

  Jo më shumë shqetësime për të zgjeruar biznesin tuaj dhe për të realizuar projektet tuaja të mëdha kjo është aq e thjeshtë që ne jemi një strukturë që ofron të gjitha llojet e kredive për të gjithë

  1.000 €
  Deqan
  Dje, 01:29
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Deqan
  19 shkurt 23:34
 • Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta, nuk përmban erë dhe mund të kryhet në të gjitha stinët e vitit pa pasur nevojë ta lëshoni ambijentin

  Me Marrveshje
  Deqan
  19 shkurt 23:30
 • piknizer pikinez

  piknizer pikinez

  shesh piknizer femer shum e shoqnushme 5 muj ndrim me pula

  Me Marrveshje
  Deqan
  19 shkurt 18:18
 • VW-MAN, e ardhur nga Svicera

  VW-MAN, e ardhur nga Svicera

  Eshte i ardhur nga Svicera,është në gjendje shum të mirë Teknike, është i Doganuar në Kosovë, ka goma shum të mira dhe Cerada është shumë e mirë dhe nuk është e demtume askund, ka gjithashtu kapakun m

  Me Marrveshje
  Deqan
  19 shkurt 17:20
 • Shitet Peugeot 2.5 Dizel I Doganuar

  Shitet Peugeot 2.5 Dizel I Doganuar

  Shes busin pezho 2.5 dizel i ardhur nga zvicra me dogan te paguar ne gjendje shum te mire me 166 mij km te garantuara goma te mira te interesurit tel/viber 044129029

  Me Marrveshje
  Deqan
  19 shkurt 17:19
 • DHOMA GJUMI FJETJES FER DIZAJN

  DHOMA GJUMI FJETJES FER DIZAJN

  Prodhojm Dhoma Fjetje . Dhoma per Femijë

  Me Marrveshje
  Deqan
  19 shkurt 16:45
 • shes audi a6

  shes audi a6

  vetura eshte ne gjendje te rregullt 2.5 dizell fellne 18

  1.500 €
  Deqan
  19 shkurt 14:24
 • Trajtimi - Peugeot 308 1.5 BlueHDI 130 EAT8 (2018): të hyni në normë

  Trajtimi - Peugeot 308 1.5 BlueHDI 130 EAT8 (2018): të hyni në normë

  Trajtimi - Peugeot 308 1.5 BlueHDI 130 EAT8 (2018): të hyni në normë Peugeot 308 GT Blue HDi 180 EAT8: 35,950 euro Fuqia e motorit: 180 kuaj fuqi (naftë) Dimensionet: 4.26 metra (gjatë) x1.81

  15.700 €
  Deqan
  19 shkurt 13:18
 • Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Role

  Me Marrveshje
  Deqan
  19 shkurt 12:46
 • kiper

  kiper

  shitet mercedesi kiper i gatshem per pun .bojm edhe ndrrim

  12.000 €
  Deqan
  19 shkurt 12:38
 • DYER TE DRURIT

  DYER TE DRURIT

  shes dyer

  60 €
  Deqan
  19 shkurt 09:24
 • Shesum Dyer te dhomave te Hyrjes ///////045982 232

  Shesum Dyer te dhomave te Hyrjes ///////045982 232

  Shesim dyer te drurit me te gjitha dimenzionet me qmime shum te volitshem kontakto 045982232

  60 €
  Deqan
  19 shkurt 09:24
 • Kran per Ndertimtari etj

  Kran per Ndertimtari etj

  kran peshngrites deri 2 ton dizhalic peshngitse deri 30 ton qmimi me marveshje

  Me Marrveshje
  Deqan
  19 shkurt 03:05
 • Mundësi të shpejta dhe të lehta për kredi

  Mundësi të shpejta dhe të lehta për kredi

  Mundësi të shpejta dhe të lehta për kredi A keni nevojë për një hua? A jeni refuzuar nga bankat dhe dëshironi të keni një hua për të siguruar nevojat tuaja? Ne kemi kapital të mjaftueshëm për të bërë

  550.000 €
  Deqan
  19 shkurt 03:04
 • Maqina te Drunit

  Maqina te Drunit

  Shes maqina te ndryshme per perpunimit e drurit (zdrukthtari, marangoz), sic p.sh. - frez me transporter - nivelizuese - shpojse te bagllamave stega per shterngim gypa te ventilimit - zamparuese

  Me Marrveshje
  Deqan
  19 shkurt 02:44
 • iPhone 7

  iPhone 7

  For serious buyers only pls i have many pieces to sell

  400 €
  Deqan
  19 shkurt 01:16
 • shitet samsung

  shitet samsung

  samsung note 3-32 gb ne gjendje perfekte si dhe vivax fly2 16gb ne gjendje perfektee samsung note3 90 euro vivax 60 euro

  90 €
  Deqan
  18 shkurt 22:29
 • mikser betoni

  mikser betoni

  Shitet mikseri i betonit 2kubik ne gjendje shum te rregullt,vet ngarkus dhe vet shkarkus,sipas nevoje shkarkon djathtas dhe majtas per informata te metejshme ne tel shitet edhe tavolina 6m per punimin

  6.200 €
  Deqan
  18 shkurt 21:20
 • DYER DHOME 90X200m TE GJITHA MASAT \ ILIRI-KOMPANY

  DYER DHOME 90X200m TE GJITHA MASAT \ ILIRI-KOMPANY

  Bejm prodhimin e dyerve te drurit dhe dritarve ,dyer me te gjitha dimenzionet na kontaktoni ju mirpresim nr/044729271 ose kontakt ne Vajber +37744729271 qmimi 60deri100euro

  60 €
  Deqan
  18 shkurt 16:25
 • Qen i sharit

  Qen i sharit

  Qen i sharit shum i mir per oborr Ne viber 0046703000834

  100 €
  Deqan
  18 shkurt 15:48
 • Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre malli ështe nga tregu Skandinavik (nuk perziet me mall nga tjera vende Evropiane). I tëre malli është

  Me Marrveshje
  Deqan
  18 shkurt 12:47
 • Përgjigje e shpejtë: rosaline1finance@gmail.com

  Përgjigje e shpejtë: [email protected]

  Përshëndetje, unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me kapital të cilat do të përdoren për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata ndërmjet individëve 4000 deri në 500,000 për të

  1 €
  Deqan
  18 shkurt 09:07
 • Shes 2 Friz 125 L dhe 200 L

  Shes 2 Friz 125 L dhe 200 L

  Frizat jan njoni 125 litrav punon shum mir qmimi 70€ dhe tjetrin asht me fijoka 200 L punon shum mir qmimi 70€

  70 €
  Deqan
  17 shkurt 21:25
 • Kali

  Kali

  Kali

  Me Marrveshje
  Deqan
  17 shkurt 19:41
 • land rover defender seri 2

  land rover defender seri 2

  land roveri eshte ne gjendje te mir i regjistruar gjip malor 2 par goma te ngushta edhe te gjona ? + ndrrim i munshem

  12.000 €
  Deqan
  17 shkurt 19:34
 • Kali

  Kali

  Kali

  Me Marrveshje
  Deqan
  17 shkurt 19:31
 • Shiten

  Shiten

  Shiten patikat adidas te ardhura nga anglija jan pa perdorun. NR 42 Arsyjaj e shitjes eshte NR vogel viber 0037745567255

  45 €
  Deqan
  17 shkurt 16:18
 • Auto Shala blejm vetura qe nuk i perdorni

  Auto Shala blejm vetura qe nuk i perdorni

  Auto Shala blejm vetura qe nuk i perdorni apo keni me defekte ato me rks dhe pa dogane ofertat mund ti dergoni ne viber ne cdo kohe 24hr Kontakt : 049 116 515 Transporti eshte i yni gjindemi ne gji

  Me Marrveshje
  Deqan
  17 shkurt 01:05
 • Boksa Jpl

  Boksa Jpl

  Shes boksa jpl te ardhur nga zvicrra 250 copa Shume pak te perdorur , po thuajse te rinje, me nhe ze shume te mire! Perfekt

  250 €
  Deqan
  16 shkurt 21:49
 • Shitet lokali afarist

  Shitet lokali afarist

  Shitet lokali i ri afarist në qender të Deçanit. Hapësira e lokalit është 115 m katrorë. Lokali gjindet në katin e dytë me hyrje nga jashtë përmes shkallëve të cilat shkojn direkt në katin e dytë. Lok

  Me Marrveshje
  Deqan
  16 shkurt 21:38
 • Shes kombi mazda 2.2 disel

  Shes kombi mazda 2.2 disel

  Shes kombi bus mazda 2,2 disel ne gjendje te shkelqyer esht shum irujtun si jasht ashtu edhe mrenda,i sapo regjistruar rks 1 vit plot,200 000 km te sigurta vetat,i . 9 ulse librez motorri perfekt i mi

  1.900 €
  Deqan
  16 shkurt 16:24
 • mundësia financiare dhe oferta e kredisë Jo më sh

  mundësia financiare dhe oferta e kredisë Jo më sh

  Jo më shumë shqetësime për të zgjeruar biznesin tuaj dhe për të realizuar projektet tuaja të mëdha kjo është aq e thjeshtë që ne jemi një strukturë që ofron të gjitha llojet e kredive për të gjithë

  1.000 €
  Deqan
  16 shkurt 15:44
 • ZBRITJE ROLETE KOMPLET ALUMIN MATERJAL GJERMAN

  ZBRITJE ROLETE KOMPLET ALUMIN MATERJAL GJERMAN

  ROLETE ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET ALUMIN MATERJAL GJERMAN VEKA ROLETE PVC PLASTIK PERDE ZEBRA 23 EURO M2 TE GJITHA LLOJET KAN 5 VITE GARANCION MATJA DHE MONTIMI NE GJITH KOSOVEN VIBER 0037744171

  Me Marrveshje
  Deqan
  16 shkurt 12:24
 • GOLF V

  GOLF V

  Shitet Golf 5, 1.9 TDI i ardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte me liber te servisit Shpejtsi ne vollan

  Me Marrveshje
  Deqan
  16 shkurt 12:04
 • shes ose ndrroi urgjent dyert

  shes ose ndrroi urgjent dyert

  i shes dhe i ndrroi dyert e hekrit 5 metra gat me 2.5 nelt

  Me Marrveshje
  Deqan
  16 shkurt 10:48
 • Dodge Magnum

  Dodge Magnum

  Shitet Dodge Magnum nr. tel 045226200

  Me Marrveshje
  Deqan
  16 shkurt 01:19
 • Pikado

  Pikado

  Pikado MERKUR DART

  Me Marrveshje
  Deqan
  15 shkurt 21:23
 • shes urgjent

  shes urgjent

  shes mushtjerren spari ka me pjelll edhe nje jav

  Me Marrveshje
  Deqan
  15 shkurt 20:40
 • shes urgjent

  shes urgjent

  shes lopen barrs ka me pjell edhe 1 jav lopa osht e re edhe e urt

  Me Marrveshje
  Deqan
  15 shkurt 20:40