Automjete
Deqan

Automjete në shitje në Deqan

 • 8 foto
  ⛔️\"AUTO/ZONA\"⛔️ Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7
  Vetura

  ⛔️\"AUTO/ZONA\"⛔️ Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura t

  Deqan Sot, 15:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 320 Disel
  Vetura

  BMW 320 Disel

  BMW 320 FACELIFT ✅ 2.0 Disel 177 Ps ✅Manual 6 shpejtesi ✅Panoram ✅Klimatronik ✅Interier M

  Deqan Sot, 15:17
  6.800 €
 • 11 foto
  BMW 320 DISEL  1 VITE RKS
  Vetura

  BMW 320 DISEL 1 VITE RKS

  BMW 320 FACELIFT E SAPO DOGANUAR ✅ 2.0 Disel 177 Ps ✅Manual 6 shpejtesi ✅Panoram ✅Klimat

  Deqan Sot, 15:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Polo 1.4 dizell viti 2000 pa dogan

  Deqan Sot, 13:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Atego
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Atego

  Atego viti 1999 kilmetr 225000 rixhistrim 1 vit

  Deqan Sot, 13:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten gomat me bandash
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat me bandash

  Shiten gomat e dimrit per gjipa gomat jan te reja

  Deqan Sot, 11:31
  300 €
 • 6 foto
  Isuzu troper
  Vetura

  Isuzu troper

  Gjip

  Deqan Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes-benz C 320
  Vetura

  Mercedes-benz C 320

  Mercedesi esht ne gjendje te mir ka 1 vit regjistrim esht ne emer temin personal. Ka te kryer servis

  Deqan Dje, 18:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Yamaha 125 2011
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha 125 2011

  Me dagan te pagume ne super gjendje E ardhun prej Zvicre para ni muje

  Deqan Dje, 11:10
  900 €
 • 4 foto
  Shitet vetura
  Vetura

  Shitet vetura

  Vetura eshte ne gjendje te mire,i ardhur nga Gjermania ne muajin Prill 2019

  Deqan 17 shtator 19:24
  18.000 €
 • 2 foto
  Kros 600
  Motore (mbi 50 cc)

  Kros 600

  Matorri esht ne gjendje te mir dhez ne angllaser edhe ne kom

  Deqan 17 shtator 19:08
  500 €
 • 7 foto
  Shitet Fiat Stilo
  Vetura

  Shitet Fiat Stilo

  Fiat Stilo 2004; Manual; Disel; 11 muaj sigurim; Servisim të sapokryer; Në gjendje të mirë; 4-5 litr

  Deqan 17 shtator 18:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes E320
  Vetura

  Mercedes E320

  E shes veturen me targa te CH esht ne gjendje shum te rregullt nuk ka as ni problem. Qdo servis esht

  Deqan 17 shtator 17:59
  9.900 €
 • 5 foto
  Reno Kango
  Vetura

  Reno Kango

  Shitet reno kango (pikap) ne gjendje shum te mir, viti 2000 , dizell 1.9 i thjesht, gomat sava te di

  Deqan 17 shtator 15:24
  1.600 €
 • 6 foto
  ATV 2019 125 CC i ri Pa Dogan Pa Letra Per Mal
  Motore (mbi 50 cc)

  ATV 2019 125 CC i ri Pa Dogan Pa Letra Per Mal

  ATV 125 sa ka Ardh Nga Suedia i ri 2019 autumatik Drita Led X-Neon Full Extra

  Deqan 17 shtator 14:18
  1.200 €
 • 3 foto
  Motorr ATV i ri 2019 50 CC Per Femij
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr ATV i ri 2019 50 CC Per Femij

  ATV Per Mosh 4-9 vjeq I ri 000 KM Me Qels me Buton Prej Largesis Full XNon Prodhim Suedez Me Garanci

  Deqan 17 shtator 14:06
  380 €
 • 5 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK

  Shes Vw Tiguan 2.0 TDI DSG Km 151000 km te garantum te notari ka te doni Clim automatik 7 shpejtsi

  Deqan 17 shtator 12:46
  13.000 €
 • 2 foto
  Motorr bore
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr bore

  Shes motorrin e bores ymaha 1000 kubik ne gjendje shum te mir i posa arrdhur nga zvicrra

  Deqan 16 shtator 22:45
  6.400 €
 • 7 foto
  Mercedes SPRINTER 213 CDI
  Vetura

  Mercedes SPRINTER 213 CDI

  Shitet kombi Mercedes Speinter ne gjendnje shume te mire i ardhun nga zvicra pa dogan. Per info: 04

  Deqan 16 shtator 20:54
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OPEL CORSA1.2    TARGA GJERMANE
  Vetura

  OPEL CORSA1.2 TARGA GJERMANE

  Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin automatik ne gjendje te mire i ardhun nga GJERMANIA Viti 13.12.2002 Te

  Deqan 16 shtator 20:53
  1.349 €
 • 5 foto
  Mercedes-Sprinter 311 CDI
  Kamionë

  Mercedes-Sprinter 311 CDI

  Shitet MB-Sprinter i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gjendje shum te mire viti prodh

  Deqan 16 shtator 17:37
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Galloper 2.5 Dizel Klima
  Vetura

  Galloper 2.5 Dizel Klima

  Shitet hyndai galloper 2.5 dizel i sapo ardhur nga jasht me dogan te paguar me 190 mij km te garantu

  Deqan 16 shtator 17:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Vetura

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Deqan 16 shtator 11:43
  652 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Vetura

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Deqan 16 shtator 11:35
  9.556 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Deqan 16 shtator 11:35
  4.552 €
 • 4 foto
  Wv T4
  Vetura

  Wv T4

  T4 eshte en gjendje te rregullt teknike i sapo ardhur nga zvicra

  Deqan 16 shtator 10:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferte
  Autopjese dhe paisje

  Oferte

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e sh

  Deqan 15 shtator 20:12
  2.000 €
 • 2 foto
  Shes 2 Goma Uniroyal 9/22,5
  Autopjese dhe paisje

  Shes 2 Goma Uniroyal 9/22,5

  Gomat jan te mira per Info.na kontaktoni ne kta nr. Viber ose waths app +4915786611212 ose 044617393

  Deqan 15 shtator 15:52
  150 €
 • 2 foto
  Shes suzukin x90 4x4 ne gjendje te mir mundsi ndr
  Vetura

  Shes suzukin x90 4x4 ne gjendje te mir mundsi ndr

  Shes suzukin x90 4x4 ne gjendje te mir boj edhe ndrrim

  Deqan 15 shtator 13:43
  2.450 €
 • 0 foto
  Shitet kerri
  Vetura

  Shitet kerri

  I mir i shpejt 1 muj i perdorjm

  Deqan 14 shtator 20:26
  20.000 €
 • 1 foto
  Vw cadi
  Vetura

  Vw cadi

  Vetura ne gjendje tmir rks deri17 02 2020

  Deqan 14 shtator 11:45
  1.350 €
 • 5 foto
  PEUGEOT 307CC
  Vetura

  PEUGEOT 307CC

  Shitet vetura PEUGEOT 307 CC e ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mire me 120.000 km te garantua

  Deqan 14 shtator 11:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  setra mercedes volvo iveko
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  setra mercedes volvo iveko

  shitet autobusi mercedes tourizmo ne gjendje te mire teknike viti 2000 klime retarder per ma shum 04

  Deqan 13 shtator 21:46
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  setra 317 GT HD
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  setra 317 GT HD

  setra 317 GT HD KLIME RETARDER 59 + 2 ULSE NE GJENDJE SHUM TMIRE TEKNIKE DHE OPTIKE +38344117376

  Deqan 13 shtator 21:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  iveko mini buss 2001 viti ne gjendje tmire teknike
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  iveko mini buss 2001 viti ne gjendje tmire teknike

  shes iveko mini buss ne gjendje te mire teknike dhe optike klime retarder viti 2001 regjistrim 6 muj

  Deqan 13 shtator 21:45
  16.500 €
 • 2 foto
  SETRA MAN VOLVO MERCEDES
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SETRA MAN VOLVO MERCEDES

  shitet autobussi man ne gjendje tmire teknike viti 1998 ulse 37 retarder telma klime funksionale

  Deqan 13 shtator 21:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  setra mercedes 616 CDI 26 ulse
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  setra mercedes 616 CDI 26 ulse

  shitet mercedes benz mini buss 26 ulse klime retarder ne gjendje perfekte per ma shum +38344117376

  Deqan 13 shtator 21:43
  24.000 €
 • 9 foto
  Autobus Mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus Mercedes

  shitet autobusi MERCEDES TOURISMO ne gjendje te mire teknike viti 1999 retarder intarder klim goma t

  Deqan 13 shtator 21:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Liebherr 904 me goma
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Liebherr 904 me goma

  I sapo importuar nga Gjermania , viti 2003 , ore pune 12 000 , ne gjendje shum te mire

  Deqan 13 shtator 20:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorr 1.9 Turbo Diesel i bllokuar
  Autopjese dhe paisje

  Motorr 1.9 Turbo Diesel i bllokuar

  Çmimi sipas marrveshjes

  Deqan 13 shtator 19:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ktm enduro 525
  Motore (mbi 50 cc)

  ktm enduro 525

  shes ktm enduro servis i kryer ngjendje trregullt

  Deqan 13 shtator 17:03
  2.400 €
 • 4 foto
   Bager nga zvicrra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager nga zvicrra

  Shes Bager Kubota i ardhur nga zvicrra ne gjendje te mir , motorrin e ka ngjendje shum te mir , ësht

  Deqan 13 shtator 05:44
  7.000 €
 • 5 foto
  2000 Fiat Hitachi EX 135W
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2000 Fiat Hitachi EX 135W

  Viti 2000 eshte ne gjendje shum te mir pune siq shihet edhe ne foto. Kontaktoni vetëm me email Ju Fa

  Deqan 12 shtator 23:44
  7.200 €
 • 9 foto
  Mitsubishi L200
  Vetura

  Mitsubishi L200

  L200 2001 2.5 4x4

  Deqan 12 shtator 09:01
  5.800 €
 • 9 foto
  Mercedes-Benz 13-20 Kran Palfinger Pk8000
  Kamionë

  Mercedes-Benz 13-20 Kran Palfinger Pk8000

  Shitet Kamioni Mercedes-Benz Me Kran Palfinger Pk 8000 i sapo ardhur nga gjermania me dogan te pagua

  Deqan 11 shtator 23:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Kamjoni Mercedes 814 dhe Kamjoni Styer
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Kamjoni Mercedes 814 dhe Kamjoni Styer

  Mercedesi 814 Me dokumenta të KS regjistrimi i ka mbaruar Kamjoni Styer pa dokumenta

  Deqan 11 shtator 22:46
  3 €
 • 3 foto
  Jep shiroko 5.2
  Vetura

  Jep shiroko 5.2

  Shitet gjipi jep 5.2 benzin ne gjendje shum te mir i arrdhur nga zvicrra

  Deqan 11 shtator 22:04
  3.100 €
 • 4 foto
  Rimorkio 2aks
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio 2aks

  Importuar tani nga Gjermania., viti 1989 , pesha bartse 7.5 ton

  Deqan 11 shtator 21:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Rover -4ooD. 2.0
  Vetura

  Shitet Rover -4ooD. 2.0

  Shitet Rover 400 disel 2.0 regjistrimi Rks i skadum defekt turbinen . kontakti vetem ne viber/Watsap

  Deqan 11 shtator 18:30
  650 €
 • 0 foto
  LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753-USA-AUSTRALIA
  Autopjese dhe paisje

  LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753-USA-AUSTRALIA

  LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALE

  Deqan 11 shtator 10:59
  200 €