Biznes & Punësime në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 8 foto
  JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA PRANË OSHEE, VLORE.
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA PRANË OSHEE, VLORE.

  Jepet me qira ambient biznesi pranë OSHEE, VLORE . Prona ka një sipërfaqe prej 58 m2 dhe organizohe

  Vlorë Sot, 14:25
  250 €
 • 0 foto
  ambient tregtar ne fier 1200 m2 buze rruge
  Lokale / Punetori / Magazina

  ambient tregtar ne fier 1200 m2 buze rruge

  OKAZION Shitet objekt-bisnes prej 1200 m2 I ndodhur ne unazen e Fierit buze rruge . Me hipoteke. Esh

  Fier Sot, 14:09
  1.000.000 €
 • 6 foto
  INVENTARI I RI MEDICINAL nga Zvicrra 🇨🇭 shiten komplet 19'900€
  Makineri dhe inventare

  INVENTARI I RI MEDICINAL nga Zvicrra 🇨🇭 shiten komplet 19'900€

  Paisjet medicinale nga CH 🇨🇭 të përshtatshme për shum lloje shërbimesh mjeksore! Oferta vlenë vetëm

  Prishtinë Sot, 13:41
  14.900 €
 • 6 foto
  Inventari Medicinal nga CH 🇨🇭 shitet komplet!
  Makineri dhe inventare

  Inventari Medicinal nga CH 🇨🇭 shitet komplet!

  Paisjet medicinale nga Zvicrra 🇨🇭 të përshtatshme për shum lloje shërbimesh mjeksore! Oferta vlenë

  Fushë Kosovë Sot, 13:41
  14.900 €
 • 13 foto
  Banesë/Biznes 35'000€ ose Ordinancë komplet 49'999€, Fushkosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Banesë/Biznes 35'000€ ose Ordinancë komplet 49'999€, Fushkosovë

  FUSHKOSOVË - NË QENDËR! BANESA 54m2 / KATI 1./ qelësat në dorë! (menjëherë mbi përdhesen) - S

  Prishtinë Sot, 13:40
  35.000 €
 • 1 foto
  Love Marriage ⋘+91-9829866507⋘ Vashikaran Black Magic Specialist In Uk USA
  Sherbime

  Love Marriage ⋘+91-9829866507⋘ Vashikaran Black Magic Specialist In Uk USA

  Maulana Rahman Ali is Provided Vashikaran Specialist Molvi. Black Magic & Vashikaran Specialist Molv

  Deqan Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN "BRIGADA E VIII", TIRANË.
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN "BRIGADA E VIII", TIRANË.

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN "BRIGADA E VIII", TIRANË. Ambienti ndodhet në një nga zon

  Tiranë Sot, 08:45
  1.500 €
 • 1 foto
  Cialis /tadalafil /sildenafil /Viagra powder
  Biznes ne shitje / me qera

  Cialis /tadalafil /sildenafil /Viagra powder

  1-Delivery safed 100%. 2-Express Delivery Available with UPS,FedEx,EMS. 3-Tracking numbers availab

  Lushnjë Sot, 04:50
  1 €
 • 0 foto
  Buy CBD,BMK,PMK,GBL,BDO with stocks
  Sherbime

  Buy CBD,BMK,PMK,GBL,BDO with stocks

  Contact us: wickr ID: cindyliu whatsapp/ signal :+86 177-4052-9201 Email: [email protected] 

  Përmet Sot, 04:48
  1 €
 • 6 foto
  Chemical Powder Phenacetina CAS 62-44-2 with High Quality
  Sherbime

  Chemical Powder Phenacetina CAS 62-44-2 with High Quality

  Contact me: Whatsapp/Signal/Telegram: +86 13696545329 Wickr Me:helenmoker Wechat: 13696545329 Em

  Deqan Sot, 03:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   Pmk Glycidate CAS 13605-48-6 with High Quality
  Sherbime

  Pmk Glycidate CAS 13605-48-6 with High Quality

  Contact me: Whatsapp/Signal/Telegram: +86 13696545329 Wickr Me:helenmoker Wechat: 13696545329 Em

  Deqan Sot, 03:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   New BMK CAS 5413-05-8/16648-44-5 with 100% Double Clearance
  Sherbime

  New BMK CAS 5413-05-8/16648-44-5 with 100% Double Clearance

  Contact me: Whatsapp/Signal/Telegram: +86 13696545329 Wickr Me:helenmoker Wechat: 13696545329 Em

  Dragash Sot, 03:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   2-Bromo-4-Methylpropiophenone CAS 1451-82-7 with 99% High Purity
  Sherbime

  2-Bromo-4-Methylpropiophenone CAS 1451-82-7 with 99% High Purity

  Contact me: Whatsapp/Signal/Telegram: +86 13696545329 Wickr Me:helenmoker Wechat: 13696545329 Em

  Deqan Sot, 02:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fast Shippment Gamma ButyrolactoneCAS 96//48//0 with Favorable Price
  Sherbime

  Fast Shippment Gamma ButyrolactoneCAS 96//48//0 with Favorable Price

  Contact me: Whatsapp/Signal/Telegram: +86 13696545329 Wickr Me:helenmoker Wechat: 13696545329 Em

  Deqan Sot, 02:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pure and Hottest Iodine Crystals, Iodine Prill, 99.9% Iodine Balls Chile 7553-56-2
  Sherbime

  Pure and Hottest Iodine Crystals, Iodine Prill, 99.9% Iodine Balls Chile 7553-56-2

  Contact me: Whatsapp/Signal/Telegram: +86 13696545329 Wickr Me:helenmoker Wechat: 13696545329 Em

  Deqan Sot, 02:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Raw Material Powder Levamisole CAS 14769-73-4 with Lowest Price
  Sherbime

  Raw Material Powder Levamisole CAS 14769-73-4 with Lowest Price

  Contact me: Whatsapp/Signal/Telegram: +86 13696545329 Wickr Me:helenmoker Wechat: 13696545329 Em

  Deqan Sot, 02:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RRITENI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM PER GJITHMON
  Punesime

  RRITENI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM PER GJITHMON

  RRITENI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM PER GJITHMON Produkti bimor - natyral e rrit penisin cm per g

  Prishtinë Sot, 01:41
  130 €
 • 1 foto
  P I K A  S E X I
  Punesime

  P I K A S E X I

  Femrat, të cilat më pas nën ndikimin e këtyre produkteve abuzohen me lehtësi prej atyre që i kanë si

  Prishtinë Sot, 01:20
  100 €
 • 8 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE BULEVARDI
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE BULEVARDI

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE BULEVARDI "GJERGJ FISHTA", TIRANË. Ambienti ndodhet në një nga z

  Tiranë Dje, 17:52
  800 €
 • 3 foto
  Stampa për përpunimin e aluminit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Stampa për përpunimin e aluminit

  Stampa për përpunimin e aluminit Në shitje në ankand në 10 Mars 2021 në ora 14.30 Stampa për përpun

  Diaspora Dje, 16:31
  15.000 €
 • 6 foto
  Magazinë kontejnerësh dhe paketim alumini
  Lokale / Punetori / Magazina

  Magazinë kontejnerësh dhe paketim alumini

  Magazinë kontejnerësh dhe paketim alumini Në shitje në ankandin online në 10 Mars 2021 në 2:00 pa

  Diaspora Dje, 16:30
  20.000 €
 • 8 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANË BASHKISË, SHKODËR.
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANË BASHKISË, SHKODËR.

  JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANË BASHKISË, SHKODËR. Ambienti disponon një sipërfaqe prej 9

  Shkodër Dje, 15:53
  500 €
 • 1 foto
  Psychic reading +27788889342 black magic,lost lover/divorce traditional spell caster turkey,Monaco,Greece,Dubai,Abu Dabhi
  Sherbime

  Psychic reading +27788889342 black magic,lost lover/divorce traditional spell caster turkey,Monaco,Greece,Dubai,Abu Dabhi

  Psychic reading +27788889342 black magic,lost lover/divorce traditional spell caster turkey,Monaco,G

  Partesh Dje, 14:34
  200 €
 • 1 foto
  100% LOVE SPELLS +27788889342 LOST LOVE SPELL CASTER IN UKRAINE SPAIN SRI LANKA SOUTH GEORGIA
  Sherbime

  100% LOVE SPELLS +27788889342 LOST LOVE SPELL CASTER IN UKRAINE SPAIN SRI LANKA SOUTH GEORGIA

  100% LOVE SPELLS +27788889342 LOST LOVE SPELL CASTER IN UKRAINE SPAIN SRI LANKA SOUTH GEORGIA our n

  Klinë Dje, 14:00
  200 €
 • 1 foto
  +27788889342 BRING BACK LOST LOVER SPELLS , LOST LOVE SPELL CASTER IN Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands
  Sherbime

  +27788889342 BRING BACK LOST LOVER SPELLS , LOST LOVE SPELL CASTER IN Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands

  +27788889342 BRING BACK LOST LOVER SPELLS , LOST LOVE SPELL CASTER IN Senegal, Serbia, Seychelles, S

  Kamenicë Dje, 13:28
  200 €
 • 1 foto
  +27788889342 Genuine Traditional Healer {}100% Undoubted lost love spell caster in San Marino,Serbia,Slovakia,Slovenia,Spain,Sweden,UK.
  Sherbime

  +27788889342 Genuine Traditional Healer {}100% Undoubted lost love spell caster in San Marino,Serbia,Slovakia,Slovenia,Spain,Sweden,UK.

  +27788889342 Genuine Traditional Healer {}100% Undoubted lost love spell caster in San Marino,Serbia

  Dragash Dje, 13:20
  200 €
 • 8 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RRUGA "SAMI FRASHËRI", TIRANË.
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RRUGA "SAMI FRASHËRI", TIRANË.

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RRUGA "SAMI FRASHËRI", TIRANË. Ambienti ndodhet në katin e dytë; k

  Tiranë Dje, 09:27
  1.650 €
 • 1 foto
  API raw Lipoic acid/DL-Thioctic Acid powder cas 62-46-4
  Biznes ne shitje / me qera

  API raw Lipoic acid/DL-Thioctic Acid powder cas 62-46-4

  Email:[email protected] WhatsApp/signal:+8618034554576 wickr:gracechemstore Phenaceti

  Diaspora Dje, 09:22
  10 €
 • 1 foto
  Organic Intermediate Benzylisopropylamine liquid and crystal CAS 102-97-6
  Biznes ne shitje / me qera

  Organic Intermediate Benzylisopropylamine liquid and crystal CAS 102-97-6

  Email:[email protected]hao.com WhatsApp/signal:+8618034554576 wickr:gracechemstore , Other produc

  Diaspora Dje, 09:16
  110 €
 • 2 foto
  Jepet ambient zyre me qera tek Bulevardi Zogu I Pare
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet ambient zyre me qera tek Bulevardi Zogu I Pare

  Jepet ambient zyre me qera tek Bulevardi Zogu I Pare Ambienti organizohet nga nje open space dhe ka

  Tiranë Dje, 09:11
  20.000 Lek
 • 1 foto
  High Quality 99% Xylazine CAS 7361-61-7 with Best Price(WhatsApp:+8618034554576)
  Biznes ne shitje / me qera

  High Quality 99% Xylazine CAS 7361-61-7 with Best Price(WhatsApp:+8618034554576)

  Email:[email protected] WhatsApp/signal:+8618034554576 wickr:gracechemstore , Phenacetin

  Diaspora Dje, 09:03
  10 €
 • 1 foto
  High Purity 99% Chemical Propanoyl Chloride CAS 79-03-8 with fast shipping
  Biznes ne shitje / me qera

  High Purity 99% Chemical Propanoyl Chloride CAS 79-03-8 with fast shipping

  Email:[email protected] WhatsApp/signal:+8618034554576 wickr:gracechemstore , Other produc

  Diaspora Dje, 08:57
  10 €
 • 1 foto
  API raw materials Xylazine hydrochloride/Xylazine hcl powder CAS 23076-35-9(whatsapp:+8618034554576)
  Biznes ne shitje / me qera

  API raw materials Xylazine hydrochloride/Xylazine hcl powder CAS 23076-35-9(whatsapp:+8618034554576)

  Email:[email protected] WhatsApp/signal:+8618034554576 wickr:gracechemstore , Advantage:

  Diaspora Dje, 08:54
  10 €
 • 1 foto
  +27733404752 Number One Lost Love Spells Caster In UK/ITALY/CHINABring Back My Ex/genuine Guaranteed Best Spell In CANADA/USA/CHINA/SOUTH AFRICA Powerful Voodoo Black Magic Witch Doctor In AUSTRALIA/UK/CHINA
  Punesime

  +27733404752 Number One Lost Love Spells Caster In UK/ITALY/CHINABring Back My Ex/genuine Guaranteed Best Spell In CANADA/USA/CHINA/SOUTH AFRICA Powerful Voodoo Black Magic Witch Doctor In AUSTRALIA/UK/CHINA

  +27733404752 Number One Lost Love Spells Caster In UK/ITALY/CHINABring Back My Ex/genuine Guaranteed

  Klinë Dje, 07:30
  3 €
 • 1 foto
  +27733404752 NO.1 POWERFUL LOST LOVE SPELLS CASTER IN POLAND, UK ,GERMANY, ITALY, JAPAN.
  Sherbime

  +27733404752 NO.1 POWERFUL LOST LOVE SPELLS CASTER IN POLAND, UK ,GERMANY, ITALY, JAPAN.

  +27733404752 NO.1 POWERFUL LOST LOVE SPELLS CASTER IN POLAND, UK ,GERMANY, ITALY, JAPAN. Black magi

  Graçanicë Dje, 07:28
  4 €
 • 1 foto
  +27733404752 LOST LOVE SPELL CASTER IN Hungary, Iceland, India, Indonesia, Iran, Iraq, Ireland, Israel, Italy, Jamaica, Japan, Jordan, Kazakhstan
  Sherbime

  +27733404752 LOST LOVE SPELL CASTER IN Hungary, Iceland, India, Indonesia, Iran, Iraq, Ireland, Israel, Italy, Jamaica, Japan, Jordan, Kazakhstan

  +27733404752 LOST LOVE SPELL CASTER IN Hungary, Iceland, India, Indonesia, Iran, Iraq, Ireland, Isra

  Malisheve Dje, 07:26
  2 €
 • 1 foto
  +27733404752 BRING BACK LOST LOVER SPELLS LOST LOVE SPELL CASTER IN Marshall Islands, Mauritania, Mauritius, Mexico, Micronesia, Federated States of Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Morocco, Mozambique, Myanmar (Burma), Namibia
  Sherbime

  +27733404752 BRING BACK LOST LOVER SPELLS LOST LOVE SPELL CASTER IN Marshall Islands, Mauritania, Mauritius, Mexico, Micronesia, Federated States of Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Morocco, Mozambique, Myanmar (Burma), Namibia

  +27733404752 BRING BACK LOST LOVER SPELLS LOST LOVE SPELL CASTER IN Marshall Islands, Mauritania, Ma

  Lipjan Dje, 07:24
  1 €
 • 1 foto
  P I K A  SEXI
  Punesime

  P I K A SEXI

  Femrat, të cilat më pas nën ndikimin e këtyre produkteve abuzohen me lehtësi prej atyre që i kanë si

  Prishtinë 23 shkurt 23:18
  100 €
 • 3 foto
  Shitet lopa qumshtore hazder
  Kafshe ferme

  Shitet lopa qumshtore hazder

  Shitet lopa qumshtore hazder mu shtu mbi 20litra qumsht lopa esht e urt e hest ipet me garancion Pe

  Deqan 23 shkurt 19:03
  1.000 €
 • 9 foto
  #JEPET ME QERA ; Super ambjent biznesi/ Center Shoping ETC
  Biznes ne shitje / me qera

  #JEPET ME QERA ; Super ambjent biznesi/ Center Shoping ETC

  JEPET ME QERA ; Super ambjent biznesi/zona: “Rr; Elbasanit, Center Shoping ETC -------------------

  Tiranë 23 shkurt 15:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Alter Architects ofron mundësi punësimi për pozicionin ARKITEKT
  Punesime

  Alter Architects ofron mundësi punësimi për pozicionin ARKITEKT

  Alter Architects ofron mundësi punësimi për pozicionin ARKITEKT me kohë të plotë. Kriteret e kërkua

  Tiranë 23 shkurt 15:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET dyqan/njësi : Rruga Don Bosko
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET dyqan/njësi : Rruga Don Bosko

  SHITET dyqan/njësi : Rruga: Don Bosko --------------------------☆☆☆☆☆ ▪︎️Dyqani ka një sipërfaqe p

  Tiranë 23 shkurt 15:49
  55.000 €
 • 14 foto
  OKAZION: Shitet objekt biznesi 4 Kt: Lushnjë, pranë Gjykatës së Rrethit
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION: Shitet objekt biznesi 4 Kt: Lushnjë, pranë Gjykatës së Rrethit

  OKAZION: Shitet objekt biznesi 4 Kt: Zona: Lushnjë, pranë Gjykatës së Rrethit ---------------------

  Tiranë 23 shkurt 15:49
  550.000 €
 • 0 foto
  INVITATION TO TENDER
  Sherbime

  INVITATION TO TENDER

  The Business Support Center Kosovo – BSCK is implementing one of the support measures to previous re

  Prishtinë 23 shkurt 15:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  JEPEN me qera: Ambjente zyrash / Torre Drin/ Qender
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPEN me qera: Ambjente zyrash / Torre Drin/ Qender

  JEPEN me qera: Ambjente zyrash/zona: Torre Drin/ Qendër. ▪︎QendërTregtare me standarte europiane, p

  Tiranë 23 shkurt 15:35
  480 €
 • 1 foto
  OFERTE PUNESIMI/ AGJENT IMOBILIAR
  Punesime

  OFERTE PUNESIMI/ AGJENT IMOBILIAR

  OFERTE PUNESIMI/ AGJENT IMOBILIAR Agjensia IMOBILIARE PRIME ofron mundësi punësimi për pozicioni

  Tiranë 23 shkurt 15:34
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  JEPET ME QIRA Ambjent biznesi/ Rruga: Jordan Misja
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA Ambjent biznesi/ Rruga: Jordan Misja

  #JEPET ME QIRA Ambjent biznesi/ Rruga: "Jordan Misja", Kompleksi "Gener 2" -----------------------

  Tiranë 23 shkurt 15:30
  350 €
 • 13 foto
  SHITET: LOUNGE BAR + Ambjent biznesi /Rruga: Kavajës
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET: LOUNGE BAR + Ambjent biznesi /Rruga: Kavajës

  SHITET: LOUNGE BAR + Ambjent biznesi /Rruga: "Kavajës", prane bllokut të ambasadave ▪︎FOR SALE : LO

  Tiranë 23 shkurt 15:30
  1 €
 • 6 foto
  SHITET : Dyqan / Rruga: Endri Keko
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET : Dyqan / Rruga: Endri Keko

  SHITET : Dyqan / Rruga: ”Endri Keko" -----------------------------------------☆☆☆☆☆ ▪︎ Dyqan1 ka

  Tiranë 23 shkurt 15:29
  126.000 €
 • 2 foto
  Mallra të lëvizshëm hekuri
  Makineri dhe inventare

  Mallra të lëvizshëm hekuri

  Mallra të lëvizshëm hekuri Mallrat e luajtshme të hekurit shiten në një pjesë të vetme duke filluar

  Diaspora 23 shkurt 15:09
  30.000 €