• Shes Detelin dhe kasht

  Shes Detelin dhe kasht

  Shes detelin qmimi 1.8 euro shes kashten qmimi 0.5 euro

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Sot, 09:42
 • Leshohet objekti me qera

  Leshohet objekti me qera

  Leshohet objejti 1350m2 me qera objekti osht i pershtatshem per: market.depo- ndryshme.farbrik. sallon-mibilerie- tepive -keramike- teknik bardh.auto- sallon. Dhe per shum biznese tjera objekti gjinde

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  Dje, 21:51
 • TENDA ME QERA PER DASMA, Stola Tavolina dhe DJ

  TENDA ME QERA PER DASMA, Stola Tavolina dhe DJ

  ofrojme Tenda/ Qadra me qera per dasma, stola tavolina, me cmime shum te mira, gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre, per me shum info vizitoni faqen tone te internetit Me Marrveshje
  Lezhë

  Dje, 19:10
 • Shiten maqina plastikes komplet

  Shiten maqina plastikes komplet

  Shes maqinat e plastikes jan ne gjendje te mir ,( peglla , sharra , pastrusja , frezi dhe burgia.. te interesuarit te lajrmohen ne nr. +38649205244 (viber)

  4.500 €
  Ferizaj
  25 shkurt 20:05
 • Dyqan ne shitje ne Shkoder

  Dyqan ne shitje ne Shkoder

  Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket 'Conad'. Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe prej 35m² dhe eshte i organ

  52.500 €
  Shkodër
  25 shkurt 18:55
 • soun.alicia@gmail.com

  [email protected]

  Kredi ofron në mes të veçantë serioz Unë kam kapitale që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për të gjithë që duan të rë

  1.000 €
  Deqan
  25 shkurt 13:56
 • Kryejm montimin e keramikes shkalleve mermerit granitit izolimit ne ter kosoven

  Kryejm montimin e keramikes shkalleve mermerit granitit izolimit ne ter kosoven

  Bejm montimin e keranikes shkalleve mermerit granitit izolimeve me cilsi shum te mir ne ter kosoven

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 shkurt 15:18
 • Leshohet lokali me qera

  Leshohet lokali me qera

  Lokacioni afer Ambulances se vjeter te dhembeve dhe afer embeltores "Besniku2" Rruga :Josip Rela Nr.1 I pershtatshem per zyre,ordinanca etj Siperfaqja 40+30 m2 (Kati i pare +Podrumi)

  Me Marrveshje
  Prizren
  22 shkurt 16:32
 • Rafte italiane marka cefla

  Rafte italiane marka cefla

  Italiane cefla te perdorura

  Me Marrveshje
  Durrës
  21 shkurt 18:09
 • Frigorifer lulesh

  Frigorifer lulesh

  Italiane

  Me Marrveshje
  Durrës
  21 shkurt 17:56
 • Sharra e makina mishi italiane

  Sharra e makina mishi italiane

  Italiane

  Me Marrveshje
  Durrës
  21 shkurt 17:55
 • Frigoriferike per markete

  Frigoriferike per markete

  Italiane

  Me Marrveshje
  Durrës
  21 shkurt 17:54
 • AKTIVITET PLAYSTATION 3,4

  AKTIVITET PLAYSTATION 3,4

  14 KOMPLETE (TV LED 42 Full HD, PS3,2 SEDILJE)1 PS4,KONDICIONER kollon SALLE, FRIGORIFER BANAK, UPS PER GJITHE SALLEN,1 PC SERVER ME PAJISJE ELEKTRONIKE PER KONTROLLIN E PUNETOREVE,SISTEM KAMERASH 8 C

  13.000 €
  Tiranë
  21 shkurt 17:54
 • ofertë serioze kredi për të ndihmuar

  ofertë serioze kredi për të ndihmuar

  Nevojë për të blerë një makinë apo nevojë për likuiditet për të paguar faturat në fund ose të ndërtuar shtëpinë tuaj ose projekt? Ne ofrojmë lloje të ndryshme të parave me shumë pak interes prej 3%, d

  Me Marrveshje
  Pukë
  21 shkurt 17:54
 • Dhoma frigoriferike cela costan

  Dhoma frigoriferike cela costan

  Italiane te perdorura te gjitha mizurat

  Me Marrveshje
  Durrës
  21 shkurt 17:54
 • Piceria furre e frigoriferike

  Piceria furre e frigoriferike

  Italiane

  Me Marrveshje
  Durrës
  21 shkurt 17:54
 • ofertë serioze kredi për të ndihmuar

  ofertë serioze kredi për të ndihmuar

  Nevojë për të blerë një makinë apo nevojë për likuiditet për të paguar faturat në fund ose të ndërtuar shtëpinë tuaj ose projekt? Ne ofrojmë lloje të ndryshme të parave me shumë pak interes prej 3%, d

  Me Marrveshje
  Pukë
  21 shkurt 17:54
 • ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë për ndihm

  ofertë serioze dhe të shpejtë të kredisë për ndihm

  Nevojë për të blerë një makinë apo nevojë për likuiditet për të paguar faturat tuaja, ose në fund për të ndërtuar shtëpinë tuaj ose projekt? Ne ju ofrojmë lloje të ndryshme të parave me shumë pak inte

  Me Marrveshje
  Pukë
  21 shkurt 17:54
 • Banak te gjtha llojeve

  Banak te gjtha llojeve

  Italiane

  Me Marrveshje
  Durrës
  21 shkurt 17:53
 • Citizen përfundojë borxhet e shqetësimit të kreditit

  Citizen përfundojë borxhet e shqetësimit të kreditit

  Përshëndetje Z. dhe Znj Unë jam një individ i cili ofron kredi për të gjithë njerëzit që kanë nevojë serioze për bizneset e vogla, investimet personale. I ofrojnë kredi prej 5.000 € për 3.000.000 €,

  1.000 €
  Dragash
  21 shkurt 17:40
 • Përshëndetje qytetar i kredive të

  Përshëndetje qytetar i kredive të

  Përshëndetje Z. dhe Znj Unë jam një francez Private unë ofrojnë kredi për të gjithë në gjendje të paguajë atë pa interes. I ofrojnë kredi prej 5.000 € për 3.000.000 €, të gjithë njerëzit mund të. P

  1.000 €
  Ferizaj
  21 shkurt 17:39
 • shes viqat

  shes viqat

  Shes dy viqa per meshum tel 049494320(viber)

  1.250 €
  Gllogoc
  21 shkurt 17:39
 • 2 Gjela 9 mujash

  2 Gjela 9 mujash

  Shiten dy gjela te ri qmimi 10 euro copa

  10 €
  Dragash
  21 shkurt 17:38
 • MOLER 0.50 m² Mob:044 296 933

  MOLER 0.50 m² Mob:044 296 933

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, kemi n

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 17:38
 • Vazo betoni

  Vazo betoni

  Prodhojmë vazo betoni me dimensione 40x33 cm, vazo 55x37 cm të cilat shërbejnë për mbjelljen e luleve, mbrojtjen e dheut (mure mbrojtëse), si dhe vazo 80x40 cm për dekorimin e oborreve etj... Ju mirë

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 shkurt 17:35
 • Kredi dhe garancitë për qytetarët

  Kredi dhe garancitë për qytetarët

  Përshëndetje zonja dhe Znj Nevojë për ndihmë me fonde për të trajtuar një ndihmë ose të paguajnë dikë. I ofrojnë kredi prej 5.000 € për 3.000.000 €, të gjithë njerëzit mund të. Nuk shqetësohet më s

  1.000 €
  Gllogoc
  21 shkurt 17:34
 • Transporte dhe sherbime me kran...

  Transporte dhe sherbime me kran...

  Bëjmë transporte te ndryshme si dhe ofrojme sherbime me kran ,firma jonë ofron edhe shërbime me bager 5 ton. Poashtu prodhojmë dhe montojmë blloka betoni(25x40,20x40,15x40,12x40), kubëza (6 cm dhe 8

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 shkurt 17:34
 • Bëjm ngjeshjen me valak-cilinder 3.5 t

  Bëjm ngjeshjen me valak-cilinder 3.5 t

  "Jetmiri"-sh.p.k. - Drenas, ofron ngjeshjen e shtresave të zhavorit në siperfaqe të ndryshme me cilinder 3.5 ton. Tel: 044/208-996 Viber +37744208996 E-mail: [email protected] Facebook: Jet

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 shkurt 17:34
 • Prodhojme dhe montojme kubeza betoni anesor ujor

  Prodhojme dhe montojme kubeza betoni anesor ujor

  Prodhojmë dhe montojmë kubëza betoni: 6cm, 8cm, anësor 6x20x50, anësor 8x20x100, anësor 24x18x12cm, vazne për lule, ujor, blloka betoni me dimensione 12x40, 15x40 ,20x40, 25x40, kryejmë transporte të

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 shkurt 17:34
 • Shërbime me mini bager...

  Shërbime me mini bager...

  -Firma jonë kryen shërbime me bager 5 ton dhe mjete tjera të përshtatshme për kryerjen punëve të ndryshme (hapjen e kanaleve, hapjen e gropave septike, largimin e dheut, etj.) -Kryejmë edhe shërbi

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 shkurt 17:34
 • Ofroj tenda karriga dhe tavolina 044545701

  Ofroj tenda karriga dhe tavolina 044545701

  Ofroj tenda tavolina dhe karrika me qira per nevoja te ndryshme familjare (shatora)

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 17:34
 • Sallatë për Lopë

  Sallatë për Lopë

  Sallata është e misërit, është e grirë kopmlet me misër. Eshte llogaritur per lopët tona por i kemi shitur. Sallata është mirë e ruajtur dhe e paketuar si në foto, pres bleres serioz..

  2 €
  Malisheve
  21 shkurt 17:30
 • Shes pastror belgian

  Shes pastror belgian

  Shes pastor belgian shum i shtir 5 'mujsh arsya e shitjes osht spo kam ven ku me majt.foto osht kur i ka pas dy muj

  120 €
  Vushtrri
  21 shkurt 17:30
 • Makineri per mjelie te deleve

  Makineri per mjelie te deleve

  Makineri mjelie per cdo 12 kok dele larje automatike dhe ushqim autom.plus kompresor e perdorur vetem 6 muaj cmim I diskutueshem plusnj grazhd dHurat per dele .....0698811771

  Me Marrveshje
  Sarandë
  21 shkurt 16:53
 • Kafaz fllanza

  Kafaz fllanza

  kafaz 12 copa fallanza ---- 13e Kaafaz 24 copa fallanza ---- 24e

  13 €
  Prishtinë
  21 shkurt 16:41
 • Viq

  Viq

  Shes viqin fmenen viqi i ka 4 muj e gjys kontakt edhe viber +38649620667.

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 16:40
 • Kasht 0.50 cent

  Kasht 0.50 cent

  Shesim kasht shume te Mir duj te mdhaj e Han lopt si son jan 200 duj

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 shkurt 16:39
 • MOLER PROFESIONAL.. NGJYROSJE, RINOVIME etj.. Mo..

  MOLER PROFESIONAL.. NGJYROSJE, RINOVIME etj.. Mo..

  MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj kemi ngjyra te

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 16:32
 • Transformator distributiv me vaj

  Transformator distributiv me vaj

  Ofrojme shitjen e transformatoreve distributiv me vaj te fuqive nga 50kVA deri ne 2000kVA me kualitet te larte dhe garancion ne pune. Kompania jone e krijuar ne vitin 1989 gjithashtu riparon trafo, e

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  21 shkurt 16:31
 • Furre Pice Italiane

  Furre Pice Italiane

  Furre pice ne dy nivele, e perdorur vetem 3 muaj. Made in Italy.

  900 €
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 16:29
 • shes gjelin piklan

  shes gjelin piklan

  Zog i 2016

  Me Marrveshje
  Kamenicë
  21 shkurt 16:28
 • Shitet lokali 70m2 ne lagjen Bregu i Diellit

  Shitet lokali 70m2 ne lagjen Bregu i Diellit

  Shitet lokali 70m2 netto hapesira dhe bodrum 70m2 mbrapa Qendres Tregtare afer shkolles Ismail Qemali ne Bregun e Diellit. Lokali eshte i renovuar teresisht, ka hapesire te ndriquar mire, parking te

  105.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 15:41
 • Foto Gjirime HD me Kran per Dasma Ahenge Familjare

  Foto Gjirime HD me Kran per Dasma Ahenge Familjare

  Bejm foto dhe gjirime Profesionale me staf te kualifikuar per Gjirime Fotografi Montazh Audio Video photo shutter Bejm gjirime dhe Foto Full HD me kualitet te lart ne ter Kosoven sipas kerkeses

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 15:39
 • Jepet lokali me qira100m2 ne Rrugen Muharrem Fejza

  Jepet lokali me qira100m2 ne Rrugen Muharrem Fejza

  Jepet me qira lokali 100 m2, dikun 300 m prej rruges B ne rrugen Muharrem Fejza ne Matin 1. Lokali eshte i pershtatshem per ordinance, butik, zyre, market, pastrim kimik, barnatore e veprimtari tjera

  250 €
  Prishtinë
  21 shkurt 15:30
 • Shitet lokali 80m2 ne lagjen Ulpiana

  Shitet lokali 80m2 ne lagjen Ulpiana

  Shitet lokali 80m2, ne lagjen Ulpiana afer tregut, te Beni Dona. Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme afariste. Qmimi eshte 160.000 euro. Agjensioni Dion 038 520 063 : 044 147 956

  160.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 15:29
 • Vezë të pulave brahma

  Vezë të pulave brahma

  Shiten vezë te pulave brahma

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  21 shkurt 15:28
 • DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  N.SH.*EKO-D.D.D.-PRISHTIN* Nga Prishtina kryen aplikimin e D.D.D ne banesa dhe lokalet afariste tuaja duke perdorur preparatet (INSEKTICIDE DHE RODENTICIDE) ekologjike. Pra,ne bejm asgjesimin dhe elim

  Me Marrveshje
  Pejë
  21 shkurt 14:46
 • DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  N.SH.*EKO-D.D.D.-PRISHTIN* Nga Prishtina kryen aplikimin e D.D.D ne banesa dhe lokalet afariste tuaja duke perdorur preparatet (INSEKTICIDE DHE RODENTICIDE) ekologjike. Pra,ne bejm asgjesimin dhe elim

  Me Marrveshje
  Prizren
  21 shkurt 14:46
 • Shes dy lop

  Shes dy lop

  Shes dy lop jan t mira kjo lopa e kuqe ka pjell qe 5 dit e ka viqin femen kurse lopa e zez bars usht pjell qeto 2 dit (viber +37744466923)

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 shkurt 14:43
 • DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  N.SH.*EKO-D.D.D.-PRISHTIN* Nga Prishtina kryen aplikimin e D.D.D ne banesa dhe lokalet afariste tuaja duke perdorur preparatet (INSEKTICIDE DHE RODENTICIDE) ekologjike. Pra,ne bejm asgjesimin dhe elim

  Me Marrveshje
  Podujevë
  21 shkurt 14:41