Pejë

Biznes & Punësime në shitje në Pejë

 • 3 foto
  SHITEN APARATAT PER NUMERIMIN E PARAVE
  Makineri dhe inventare

  SHITEN APARATAT PER NUMERIMIN E PARAVE

  SHITEN

  Pejë Sot, 14:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lopë te fermes(Shtroja Speciale per Lope)
  Kafshe ferme

  Lopë te fermes(Shtroja Speciale per Lope)

  Shiten shtrojat speciale per lope te kualitetit te larte. Me keto shtroja speciale fermeret nuk kane

  Pejë Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lopë qumeshtore
  Kafshe ferme

  Lopë qumeshtore

  Shiten Lopët, e ardhura nga Çekia, Gjermania dhe Holanda. Lopët jan te pjellura 2-3 herë. Çmimet var

  Pejë Sot, 14:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes biznesin e përpunuar sipas marveshjes
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes biznesin e përpunuar sipas marveshjes

  ....

  Pejë Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Inventari
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventari

  Shitet inventari per qebaptore dhe restaurante. Çmimi me Marrveshje.

  Pejë Sot, 12:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ashensorë, Nxemje Qëndrore, Klimatizim,Ventilim
  Sherbime

  Ashensorë, Nxemje Qëndrore, Klimatizim,Ventilim

  Ofrojmë shërbime profesionale dhe materiale për : Ashensorë , Nxemje Qëndrore , Klimatizim/Ventilim

  Pejë Sot, 11:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kos bari WOLF GARDEN
  Makineri dhe inventare

  Kos bari WOLF GARDEN

  Kos bari WOLF GARDEN Me rrym qmimi 80 euro

  Pejë Sot, 11:19
  80 €
 • 1 foto
  Sona donxhi shum e mir
  Kafshe ferme

  Sona donxhi shum e mir

  Urgjent shitet sona e po sa bome donxhi osht shum e mir donxhi jon shum te mdhaj perbi 1 meter boj e

  Pejë Sot, 10:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MIKSER MISHIT
  Makineri dhe inventare

  MIKSER MISHIT

  MIKSER MISHIT DHE BRUMEV - 70.KG ARDHUR NGA GJERMANIJA SHUME NE GJENDJE TE MIR

  Pejë Sot, 10:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kaca rafte
  Makineri dhe inventare

  kaca rafte

  Shes (frigorifera,friza,etj..) komplet Raftat për shitore ,te cilat i paraqes në fotografi . Qmimi ë

  Pejë Sot, 09:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  \"Maqin e mishit E I\"
  Makineri dhe inventare

  \"Maqin e mishit E I\"

  MAQIN E MISHIT -E-i-KLASE ARDHUR NGA GJERMANIJA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIR

  Pejë Sot, 09:31
  550 €
 • 1 foto
  \"Mikser per bluarjen e kepve\"
  Makineri dhe inventare

  \"Mikser per bluarjen e kepve\"

  MIKSER PER KEP PER SALATA 40,kg I ARDHUR NGA GJERMANIJA SHUME NE GJENDJE TE MIR

  Pejë Sot, 09:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur
  Makineri dhe inventare

  Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur

  Shes vetrinen me ftofje 2m shum e ruajtur eshte per sallatra mishra,etj. Ndriqimi led qmimi sipas ma

  Pejë Sot, 09:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Maqina e pjekjs kaffes
  Makineri dhe inventare

  Maqina e pjekjs kaffes

  Maqina per pjekjen e kaffes

  Pejë Sot, 09:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lopë qumeshtore
  Kafshe ferme

  Lopë qumeshtore

  Shiten lopet qumeshtore te racave fisnike evropiane Simmental, Holstein, te ardhura nga Holanda, Gje

  Pejë Sot, 09:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vaga per gjo
  Kafshe ferme

  Vaga per gjo

  vaga per gjo mate deri 1500 kg eshte e re e pa perdorne

  Pejë Sot, 09:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vetrin 2m me ftofje ruajtur
  Makineri dhe inventare

  Vetrin 2m me ftofje ruajtur

  Shes vetrinen me ftofje 2m shum e ruajtur eshte per sallatra mishra,etj. Ndriqimi led qmimi sipas ma

  Pejë Sot, 09:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makine kepjes profesjonale(Protex)
  Makineri dhe inventare

  Makine kepjes profesjonale(Protex)

  Protex

  Pejë Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTESH
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTESH

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE TE GJITHA JANE TE REJA DHE ME GARANCION NJE VIT. O44 2

  Pejë Sot, 08:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin grirerse
  Makineri dhe inventare

  Makin grirerse

  Shitet makina per grirjen e lakres.kaqkavallit dhe gjerave tw ndryshme

  Pejë Sot, 07:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lug per miksera
  Makineri dhe inventare

  Lug per miksera

  Shiten lugt te ndryshme per miksera

  Pejë Sot, 07:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  RENT A CAR AUTO CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per

  Pejë Sot, 07:11
  20 €
 • 0 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per t

  Pejë Sot, 07:06
  20 €
 • 11 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per

  Pejë Sot, 07:06
  20 €
 • 0 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20EURO PER 24 O..
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20EURO PER 24 O..

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per t

  Pejë Sot, 07:06
  20 €
 • 11 foto
  HIDROIZOLIME ME KONDOR
  Punesime

  HIDROIZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON PUNOJM EDHE VEQ PUN DOR

  Pejë Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fura per picera dhe tavolin per Gastronomi
  Makineri dhe inventare

  Fura per picera dhe tavolin per Gastronomi

  Shes tavolin per hapjen e picav orgjinal rosvaj gjatesija 2.70 me 90 gjersija ku dhe kam fur me plin

  Pejë Dje, 19:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BËJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCION
  Sherbime

  BËJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCION

  N.SH EKO-TIME Kryen Aplikimin e D.D.D-së Në Shtëpit, Banesat, Dhe Lokalet Afariste Duke Përdor Prep

  Pejë Dje, 17:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Izolim me Kondor
  Sherbime

  Izolim me Kondor

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkona - Banjo - Drenazha dhe Izol

  Pejë Dje, 11:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kanalizim
  Sherbime

  Kanalizim

  Bejm zhbllokimin e kanalizimeve si WC Kuzhinave Lavamanve etj sherbimi ne ter Kosoven

  Pejë Dje, 10:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GURËGDHËNDES Gurit&Drunit Pejë
  Sherbime

  GURËGDHËNDES Gurit&Drunit Pejë

  Punojmë permendore,lapidar nga graniti natyral me garencion 5vite per punen tonë. Sherbime funeral T

  Pejë Dje, 09:30
  450 €
 • 1 foto
  GURËGDHËNDES Gurit&Drunit Pejë Vrellë
  Sherbime

  GURËGDHËNDES Gurit&Drunit Pejë Vrellë

  Te specializuar per pergaditjen e granitit natyral dhe montimin e tij. 25vite provoj pune. Per ç\'do

  Pejë Dje, 09:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gjel luftarak meksikan dhe dy zogza mekzikan
  Kafshe ferme

  Gjel luftarak meksikan dhe dy zogza mekzikan

  Shiten tret perniher qmimi 70 shkurt

  Pejë 16 nëntor 14:28
  70 €
 • 1 foto
  Shiten Mshtjerrat nga Holanda
  Kafshe ferme

  Shiten Mshtjerrat nga Holanda

  Shiten mshtjerrat e kontigjentit te rradhes te ardhura nga shteti i Holandes. Mshtjerrat jane barese

  Pejë 16 nëntor 09:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Maqina te Drunit
  Makineri dhe inventare

  Maqina te Drunit

  Shes maqina te ndryshme per perpunimit e drurit (zdrukthtari, marangoz), sic p.sh. - frez me transpo

  Pejë 16 nëntor 00:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lokale ne Peje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokale ne Peje

  Shiten lokalet ne qarshine e vjeter Peje ( Qendra tregtare Burma ). Lokali 50m, Lokali 23m Lokali 22

  Pejë 15 nëntor 18:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pastrimi, Shtepive Kauqave Tepihave etj..
  Sherbime

  Pastrimi, Shtepive Kauqave Tepihave etj..

  Kompanija Pastrimi ,ben Pastrimin e Shtepive, Banesave, Kauqave,Tepihave,etj..Kompanija jon Gjithmon

  Pejë 7 nëntor 21:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kali
  Kafshe ferme

  Kali

  Shitet kali per ata qe e kan per qef...

  Pejë 6 nëntor 09:34
  5.500 €
 • 4 foto
  Fshisa Qendrore per shtepite tuaja
  Sherbime

  Fshisa Qendrore per shtepite tuaja

  Montojme fshisa qendrore me qmime te arsyeshme, me materiale italiane dhe gjermane me garancion, aud

  Pejë 5 nëntor 16:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes bikin
  Kafshe ferme

  Shes bikin

  Shes bikin 3.5€ Mish cilsor kualitativ

  Pejë 3 nëntor 21:16
  4 €
 • 2 foto
  Nxemse per sera
  Makineri dhe inventare

  Nxemse per sera

  Shitet nxemsja per sera ne gjendje te rregullt me naft dhe rrym

  Pejë 3 nëntor 16:37
  280 €
 • 1 foto
  Testimony of loan between the successful person
  Sherbime

  Testimony of loan between the successful person

  Hi, I inform you all, you guys who are looking for a loan between money to finally get out of the di

  Pejë 3 nëntor 00:36
  100 €
 • 9 foto
  Jepet villat me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet villat me qera

  Jane 8 te kompletuara per pune

  Pejë 2 nëntor 18:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Thika per kuzhin wmf
  Makineri dhe inventare

  Thika per kuzhin wmf

  Thika profesionale wmf

  Pejë 1 nëntor 08:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Balla
  Kafshe ferme

  Balla

  Shes 1000 balla qmimi 2 euro balli. ballat jan ner mloj ka te sivjetshit edhe te vitit te kaluar.

  Pejë 31 tetor 17:13
  2 €
 • 1 foto
  Shitet Lokali ne qender te pejes 50m katror
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali ne qender te pejes 50m katror

  Shitet lokali ne qender te pejes rruga e spitalit afer kryqit te kuq dhe gjindet ne rruge kryesore.

  Pejë 31 tetor 14:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KERKA FALAS OFERTA whatsapp +33758561497
  Sherbime

  KERKA FALAS OFERTA whatsapp +33758561497

  Mos lejoni që bankat të diktojnë normat e interesit. Ne jemi në shërbimin tuaj për të negociuar norm

  Pejë 25 tetor 09:27
  10.000 €
 • 2 foto
  Shes viqa femra dhe mashkuj
  Kafshe ferme

  Shes viqa femra dhe mashkuj

  Shes dy viqa mashkuj 3 javsh ka 300. Si dhe dy femra 1 javsh ka 250. Viber +38349667220.

  Pejë 21 tetor 11:52
  250 €
 • 5 foto
  shpime
  Sherbime

  shpime

  Driani Company Bejm hapjen e bunareve (PUSEVE) dhe hapjen e piloteve ne terene te forta (GUR) dhe t

  Pejë 19 tetor 19:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEP..
  Sherbime

  KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEP..

  KOMPANIA -EXTRA .E \' SPECIALIZUAR PËR -PASTRIM\' SHTEPIVE -LOKALET -OBJEKTE -.GEJAT[kauqat] -KONFO

  Pejë 18 tetor 20:37
  Me Marrveshje