Pejë

Biznes & Punësime në shitje në Pejë

 • 2 foto
  Shes viqin mashkull viqi ika 3 muj
  Kafshe ferme

  Shes viqin mashkull viqi ika 3 muj

  Shes viqin mashkull nr +383 49 313 739

  Pejë Sot, 10:58
  360 €
 • 1 foto
  Shiten Mshtjerrat nga Holanda
  Kafshe ferme

  Shiten Mshtjerrat nga Holanda

  Shiten mshtjerrat e kontigjentit te rradhes te ardhura nga shteti i Holandes. Mshtjerrat jane barese

  Pejë Sot, 10:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTESH
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTESH

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE TE GJITHA JANE TE REJA DHE ME GARANCION NJE VIT. O44 2

  Pejë Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per t

  Pejë Sot, 10:36
  20 €
 • 11 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per

  Pejë Sot, 10:36
  20 €
 • 0 foto
  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20EURO PER 24 O..
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20EURO PER 24 O..

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per t

  Pejë Sot, 10:36
  20 €
 • 7 foto
  RENT A CAR AUTO CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE
  Sherbime

  RENT A CAR AUTO CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 ORE

  Automjete te llojeve te ndryshme Komode Ekonomike Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per

  Pejë Sot, 10:35
  20 €
 • 1 foto
  Sona donxhi shum e mir
  Kafshe ferme

  Sona donxhi shum e mir

  Urgjent shitet sona e po sa bome donxhi osht shum e mir donxhi jon shum te mdhaj perbi 1 meter boj e

  Pejë Sot, 10:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ashensorë, Nxemje Qëndrore, Klimatizim,Ventilim
  Sherbime

  Ashensorë, Nxemje Qëndrore, Klimatizim,Ventilim

  Ofrojmë shërbime profesionale dhe materiale për : Ashensorë , Nxemje Qëndrore , Klimatizim/Ventilim

  Pejë Sot, 09:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HIDROIZOLIME ME KONDOR
  Punesime

  HIDROIZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON PUNOJM EDHE VEQ PUN DOR

  Pejë Sot, 06:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kanalizim
  Sherbime

  Kanalizim

  Bejm zhbllokimin e kanalizimeve si WC Kuzhinave Lavamanve etj sherbimi ne ter Kosoven

  Pejë Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Për shitje janë demat e rinj
  Kafshe ferme

  Për shitje janë demat e rinj

  Tung Për shitje janë demat e rinj shumë të mirë Simmental . Ata janë shumë të shendosh ushqimi me te

  Pejë Dje, 20:25
  1 €
 • 1 foto
  Viq mashkull 250
  Kafshe ferme

  Viq mashkull 250

  Shes viq mashkull 250

  Pejë Dje, 20:05
  250 €
 • 11 foto
  Paisje per kuzhina dhe restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per kuzhina dhe restorante

  SHESIM PAISJE TE REJA PER KUZHINA DHE RESTORANTE DHE FAST FOOD GJINDEMI PERBALLE ETC ,NE FERIZ

  Pejë Dje, 19:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEP..
  Sherbime

  KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEP..

  KOMPANIA -EXTRA .E \' SPECIALIZUAR PËR -PASTRIM\' SHTEPIVE -LOKALET -OBJEKTE -.GEJAT[kauqat] -KONFO

  Pejë Dje, 18:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  kompania-extra-per pastrim-shtepive-objekte-lokale
  Sherbime

  kompania-extra-per pastrim-shtepive-objekte-lokale

  kompania-extra-e specializuar per pastrim -bejm-pastrim-shtepive-objekte-lokalet-etj.si edhe bejm.pa

  Pejë Dje, 18:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet mzatii
  Kafshe ferme

  Shitet mzatii

  Shitet mzati shihet ne foto asht i mir Viber +37745502157

  Pejë Dje, 18:21
  420 €
 • 3 foto
  Makine kepjes profesjonale(Protex)
  Makineri dhe inventare

  Makine kepjes profesjonale(Protex)

  Protex

  Pejë Dje, 18:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shpime
  Sherbime

  shpime

  Driani Company Bejm hapjen e bunareve (PUSEVE) dhe hapjen e piloteve ne terene te forta (GUR) dhe t

  Pejë Dje, 16:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITEN 5HEKTAR+8.4HEKTAR QMIMI SHUM I VOLITSHEM
  Kafshe ferme

  SHITEN 5HEKTAR+8.4HEKTAR QMIMI SHUM I VOLITSHEM

  Shiten 4.82 hektar tok bashk me pozllam modern model zvicerjani per 180 krer lop i paperfunduar ne

  Pejë Dje, 16:01
  1 €
 • 3 foto
  Lopë te fermes(Shtroja Speciale per Lope)
  Kafshe ferme

  Lopë te fermes(Shtroja Speciale per Lope)

  Shiten shtrojat speciale per lope te kualitetit te larte. Me keto shtroja speciale fermeret nuk kane

  Pejë Dje, 15:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lopë qumeshtore
  Kafshe ferme

  Lopë qumeshtore

  Shiten Lopët, e ardhura nga Çekia, Gjermania dhe Holanda. Lopët jan te pjellura 2-3 herë. Çmimet var

  Pejë Dje, 15:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Inventari
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventari

  Shitet inventari per qebaptore dhe restaurante. Çmimi me Marrveshje.

  Pejë Dje, 13:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Lokali ne qender te pejes 50m katror
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali ne qender te pejes 50m katror

  Shitet lokali ne qender te pejes rruga e spitalit afer kryqit te kuq dhe gjindet ne rruge kryesore.

  Pejë Dje, 13:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fura per picera dhe tavolin per Gastronomi
  Makineri dhe inventare

  Fura per picera dhe tavolin per Gastronomi

  Shes tavolin per hapjen e picav orgjinal rosvaj gjatesija 2.70 me 90 gjersija ku dhe kam fur me plin

  Pejë Dje, 11:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lopë qumeshtore
  Kafshe ferme

  Lopë qumeshtore

  Shiten lopet qumeshtore te racave fisnike evropiane Simmental, Holstein, te ardhura nga Holanda, Gje

  Pejë Dje, 10:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Pejë Dje, 10:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  apliko per green card lloteri
  Sherbime

  apliko per green card lloteri

  Tani keni mundesin ta provoni fatin tuaj ne lloterin amerikane e cila mundson 55.000 imigranteve nga

  Pejë 21 shtator 23:32
  10 €
 • 11 foto
  Shiten per kepuca
  Makineri dhe inventare

  Shiten per kepuca

  Pres per ngitjen e gomave te kepuceve me kompresor te vetin i cili gjate punes nuk ndihet fare qe es

  Pejë 21 shtator 18:36
  300 €
 • 1 foto
  Kos bari WOLF GARDEN
  Makineri dhe inventare

  Kos bari WOLF GARDEN

  Kos bari WOLF GARDEN Me rrym qmimi 80 euro

  Pejë 21 shtator 16:55
  80 €
 • 1 foto
  She\'s viqin
  Kafshe ferme

  She\'s viqin

  She\'s viqin shum te mir asht femen rac shum te mir han shka ti qitsh per ma shum infermata na konta

  Pejë 21 shtator 13:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  She\'s lopen me viq ose pa viq
  Kafshe ferme

  She\'s lopen me viq ose pa viq

  She\'s lopen me viq ose pa viq asht shum e mir e urt lop I ka 20litra qumsht viqin e ka femen rac sh

  Pejë 21 shtator 13:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet mshtjerra
  Kafshe ferme

  Shitet mshtjerra

  Shitet mshtjerra shihet ne foto pres blers serioz Viber +37744394940

  Pejë 21 shtator 13:07
  620 €
 • 1 foto
  She\'s viqin
  Kafshe ferme

  She\'s viqin

  She\'s viqin femen asht shum e mir Rac te mir asht te pi Han shka ti qitsh Qmimi sipas marrvjeshe

  Pejë 21 shtator 12:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  She\'s lopen me viq ose pa viq
  Kafshe ferme

  She\'s lopen me viq ose pa viq

  She\'s lopen me viq ose pa viq asht shum e mir e urt lop I ka 20litra qumsht viqin e ka femen 2 pje

  Pejë 21 shtator 12:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  She\'s lopen me viq ose pa viq
  Kafshe ferme

  She\'s lopen me viq ose pa viq

  She\'s lopen me viq ose pa viq viqin e ka femen rac shum te mir 20 litra qumsht asht shum e mir e ur

  Pejë 21 shtator 11:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  \"Mikser per bluarjen e kepve\"
  Makineri dhe inventare

  \"Mikser per bluarjen e kepve\"

  MIKSER PER KEP PER SALATA 40,kg I ARDHUR NGA GJERMANIJA SHUME NE GJENDJE TE MIR

  Pejë 21 shtator 10:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur
  Makineri dhe inventare

  Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur

  Shes vetrinen me ftofje 2m shum e ruajtur eshte per sallatra mishra,etj. Ndriqimi led qmimi sipas ma

  Pejë 21 shtator 10:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  vage per gjo
  Makineri dhe inventare

  vage per gjo

  vaga per gjo mate deri 1500 kg eshte e re e pa perdorne

  Pejë 21 shtator 10:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Frigofera
  Makineri dhe inventare

  Frigofera

  Shes (frigorifera,friza,etj..) komplet Raftat për shitore ,te cilat i paraqes në fotografi . Qmi

  Pejë 21 shtator 10:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  frigofera rafte
  Makineri dhe inventare

  frigofera rafte

  Shes (frigorifera,friza,etj..) komplet Raftat për shitore ,te cilat i paraqes në fotografi . Qmimi ë

  Pejë 21 shtator 10:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  \"Maqin e mishit E I\"
  Makineri dhe inventare

  \"Maqin e mishit E I\"

  MAQIN E MISHIT -E-i-KLASE ARDHUR NGA GJERMANIJA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIR

  Pejë 21 shtator 10:35
  550 €
 • 6 foto
  Kukulla per reklame te rrobave
  Makineri dhe inventare

  Kukulla per reklame te rrobave

  Shes kukulla nga plastika per reklam te rrobave te dy gjinive... 1. Te pjeses se siperme ,,,,,,,,,,

  Pejë 21 shtator 10:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MIKSER MISHIT
  Makineri dhe inventare

  MIKSER MISHIT

  MIKSER MISHIT DHE BRUMEV - 70.KG ARDHUR NGA GJERMANIJA SHUME NE GJENDJE TE MIR

  Pejë 21 shtator 10:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MUSHSI MISHIT PER SUGJUK
  Makineri dhe inventare

  MUSHSI MISHIT PER SUGJUK

  MUSHSI MISHIT PER SUGJUK - 30.KG ARDHUR NGA GJERMANIJA SHUME NE GJENDJE TE MIR

  Pejë 21 shtator 10:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vaga per gjo
  Kafshe ferme

  Vaga per gjo

  vaga per gjo mate deri 1500 kg eshte e re e pa perdorne

  Pejë 21 shtator 10:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  RAFTE
  Makineri dhe inventare

  RAFTE

  RAFTE FRIGORIFERA ME NGRIRJE TE THELL TE LLOJ LLOJSHME

  Pejë 21 shtator 10:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kaca rafte
  Makineri dhe inventare

  kaca rafte

  Shes (frigorifera,friza,etj..) komplet Raftat për shitore ,te cilat i paraqes në fotografi . Qmimi ë

  Pejë 21 shtator 10:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vetrin 2m me ftofje ruajtur
  Makineri dhe inventare

  Vetrin 2m me ftofje ruajtur

  Shes vetrinen me ftofje 2m shum e ruajtur eshte per sallatra mishra,etj. Ndriqimi led qmimi sipas ma

  Pejë 21 shtator 10:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Maqina e pjekjs kaffes
  Makineri dhe inventare

  Maqina e pjekjs kaffes

  Maqina per pjekjen e kaffes

  Pejë 21 shtator 10:27
  Me Marrveshje