Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Makineri dhe inventare në shitje në Pejë

 • 11 foto
  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTESH
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTESH

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE TE GJITHA JANE TE REJA DHE ME GARANCION NJE VIT. O44 2

  Pejë Sot, 18:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  karrika
  Makineri dhe inventare

  karrika

  shes 18 karrika shume te mira dhe te rujtne 23€ per copë

  Pejë Sot, 12:49
  23 €
 • 4 foto
  frigofera rafte
  Makineri dhe inventare

  frigofera rafte

  Shes (frigorifera,friza,etj..) komplet Raftat për shitore ,te cilat i paraqes në fotografi . Qmimi ë

  Pejë Sot, 10:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  \"Maqin e mishit E I\"
  Makineri dhe inventare

  \"Maqin e mishit E I\"

  MAQIN E MISHIT -E-i-KLASE ARDHUR NGA GJERMANIJA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIR

  Pejë Sot, 10:02
  550 €
 • 4 foto
  RAFTE
  Makineri dhe inventare

  RAFTE

  RAFTE FRIGORIFERA ME NGRIRJE TE THELL TE LLOJ LLOJSHME

  Pejë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Frigofera
  Makineri dhe inventare

  Frigofera

  Shes (frigorifera,friza,etj..) komplet Raftat për shitore ,te cilat i paraqes në fotografi . Qmi

  Pejë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kukulla per reklame te rrobave
  Makineri dhe inventare

  Kukulla per reklame te rrobave

  Shes kukulla nga plastika per reklam te rrobave te dy gjinive... 1. Te pjeses se siperme ,,,,,,,,,,

  Pejë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kukulla per reklame te rrobave
  Makineri dhe inventare

  Kukulla per reklame te rrobave

  Shes kukulla nga plastika per reklam te rrobave te dy gjinive...

  Pejë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MUSHSI MISHIT PER SUGJUK
  Makineri dhe inventare

  MUSHSI MISHIT PER SUGJUK

  MUSHSI MISHIT PER SUGJUK - 30.KG ARDHUR NGA GJERMANIJA SHUME NE GJENDJE TE MIR

  Pejë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kukulla per reklame te rrobave
  Makineri dhe inventare

  Kukulla per reklame te rrobave

  Shes kukulla nga plastika per reklam te rrobave te dy gjinive... 1. Te pjeses se siperme ,,,,,,,,,,

  Pejë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  vage per gjo
  Makineri dhe inventare

  vage per gjo

  vaga per gjo mate deri 1500 kg eshte e re e pa perdorne

  Pejë Sot, 09:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  \"Mikser per bluarjen e kepve\"
  Makineri dhe inventare

  \"Mikser per bluarjen e kepve\"

  MIKSER PER KEP PER SALATA 40,kg I ARDHUR NGA GJERMANIJA SHUME NE GJENDJE TE MIR

  Pejë Sot, 09:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Maqina e pjekjs kaffes
  Makineri dhe inventare

  Maqina e pjekjs kaffes

  Maqina per pjekjen e kaffes

  Pejë Sot, 09:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Maqin e mishit
  Makineri dhe inventare

  Maqin e mishit

  MAQIN E MISHIT 32 RRESFAJ ARDHUR NGA GJERMANIJA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIR

  Pejë Sot, 09:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kaca rafte
  Makineri dhe inventare

  kaca rafte

  Shes (frigorifera,friza,etj..) komplet Raftat për shitore ,te cilat i paraqes në fotografi . Qmimi ë

  Pejë Sot, 09:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vetrin 2m me ftofje ruajtur
  Makineri dhe inventare

  Vetrin 2m me ftofje ruajtur

  Shes vetrinen me ftofje 2m shum e ruajtur eshte per sallatra mishra,etj. Ndriqimi led qmimi sipas ma

  Pejë Sot, 09:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur
  Makineri dhe inventare

  Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur

  Shes vetrinen me ftofje 2m shum e ruajtur eshte per sallatra mishra,etj. Ndriqimi led qmimi sipas ma

  Pejë Sot, 09:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes maqinat per mishtore
  Makineri dhe inventare

  shes maqinat per mishtore

  komplet qysh jan ne mishtore i shes te gjitha

  Pejë Dje, 21:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Inventari
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventari

  Shitet inventari per qebaptore dhe restaurante. Çmimi me Marrveshje.

  Pejë Dje, 13:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shess
  Makineri dhe inventare

  Shess

  Shitet per arsyje si nuke time hi ne pune bake edhe ndrrin

  Pejë Dje, 09:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KANTERIC BRANDT OPTIMAT KD 68
  Makineri dhe inventare

  KANTERIC BRANDT OPTIMAT KD 68

  Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania Eshte ne gjendje shum te rregullt pune dhe ka shum pak ore

  Pejë 16 gusht 18:12
  7.499 €
 • 2 foto
  Nxemse per sera
  Makineri dhe inventare

  Nxemse per sera

  Shitet nxemsja per sera ne gjendje te rregullt me naft dhe rrym

  Pejë 15 gusht 22:16
  280 €
 • 8 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Pejë 15 gusht 18:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mikser 180 KG
  Makineri dhe inventare

  Mikser 180 KG

  shitet mikseri pothjajse i ri viber +38349408329

  Pejë 15 gusht 18:06
  690 €
 • 3 foto
  mixser per brum 5 Litra
  Makineri dhe inventare

  mixser per brum 5 Litra

  mixeri per brum 5 Litra prodhim suedez

  Pejë 14 gusht 22:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  2shporeta tgjellnav dhe 1Vitrin
  Makineri dhe inventare

  2shporeta tgjellnav dhe 1Vitrin

  Jan 2shporeta tgjellnav dhe 1 vitrin

  Pejë 8 gusht 15:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN APARATAT PER NUMERIMIN E PARAVE
  Makineri dhe inventare

  SHITEN APARATAT PER NUMERIMIN E PARAVE

  SHITEN

  Pejë 8 gusht 13:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje per kuzhina dhe restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per kuzhina dhe restorante

  SHESIM PAISJE TE REJA PER KUZHINA DHE RESTORANTE DHE FAST FOOD GJINDEMI PERBALLE ETC ,NE FERIZ

  Pejë 6 gusht 22:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kazan
  Makineri dhe inventare

  Kazan

  Shitet kazan i ajvarit i punuar nga materiali inox qmimi sipas marveshjes

  Pejë 5 gusht 17:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MIKSER MISHIT
  Makineri dhe inventare

  MIKSER MISHIT

  MIKSER MISHIT DHE BRUMEV - 70.KG ARDHUR NGA GJERMANIJA SHUME NE GJENDJE TE MIR

  Pejë 3 gusht 11:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten per kepuca
  Makineri dhe inventare

  Shiten per kepuca

  Pres per ngitjen e gomave te kepuceve me kompresor te vetin i cili gjate punes nuk ndihet fare qe es

  Pejë 2 gusht 00:38
  300 €
 • 4 foto
  Aprat saldimi me elektrod - TIG
  Makineri dhe inventare

  Aprat saldimi me elektrod - TIG

  Aparati i saldimit me elektrod - Tig ne gjendje shum te mir per kontakt nga ora 08:00 deri 17:00

  Pejë 31 korrik 10:59
  1.200 €
 • 3 foto
  Makin per lakimin e gypave
  Makineri dhe inventare

  Makin per lakimin e gypave

  Makina per lakimin e gypave eshte ne gjendje shum te mir per kontakt nga ore 08:00 17:00

  Pejë 31 korrik 10:51
  1.500 €
 • 1 foto
  Gjenerator Agregat 16KW
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator Agregat 16KW

  Shitet Gjeneratori 16KW i jep rrym , 2 klipsh , dizell Ne gjendje te rregullt pune Tel 049 122 565

  Pejë 30 korrik 17:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maqina per dyer dhe drirare pvc dhe alumin
  Makineri dhe inventare

  Maqina per dyer dhe drirare pvc dhe alumin

  Shesim Maqin Per Prodhimin e Dyer dhe Dritare Pvc dhe Alumini, Maqina te Perdorta Prodhues Gje

  Pejë 28 korrik 21:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ormon per rrym
  Makineri dhe inventare

  Ormon per rrym

  Per me shum informata na kontaktoni nepermjet telefonit...

  Pejë 25 korrik 23:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Maqina te Drunit
  Makineri dhe inventare

  Maqina te Drunit

  Shes maqina te ndryshme per perpunimit e drurit (zdrukthtari, marangoz), sic p.sh. - frez me transpo

  Pejë 25 korrik 22:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lift Per ndertime
  Makineri dhe inventare

  Lift Per ndertime

  Shitet lifiti per ndertime Lifti mund te perdoret Deri ne katin e 4

  Pejë 22 korrik 16:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shiten kuklla gati te reja bajm edhe ndrrime
  Makineri dhe inventare

  shiten kuklla gati te reja bajm edhe ndrrime

  shiten kukllat jan pak te perdorura jan pa asni grritha gati te reja lir e mir kuj i vyn per meshkuj

  Pejë 21 korrik 13:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Maqina Për prodhimin e Letres per arka fiskale.
  Makineri dhe inventare

  Maqina Për prodhimin e Letres per arka fiskale.

  shes 3 Maqina per Prodhimin e Letres per arka fiskal,Plus 1 shtyp me reklama ne leter (Flexo Print )

  Pejë 20 korrik 17:13
  1 €
 • 0 foto
  Maqina për prodhimin e Letres per Arka fiskale
  Makineri dhe inventare

  Maqina për prodhimin e Letres per Arka fiskale

  shes 3 Maqina per Prodhimin e Letres per arka fiskal,Plus 1 shtyp me reklama ne leter (Flexo Print )

  Pejë 20 korrik 17:05
  1 €
 • 5 foto
  Maqina per Prodhimin e letrave per arka fiskal
  Makineri dhe inventare

  Maqina per Prodhimin e letrave per arka fiskal

  shes 3 maqina per prodhimin e letres per ark fiskale,plus 1 Flex shtamp me 2 ngjyra aktiv edhe 2 dje

  Pejë 20 korrik 16:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Maqina per Prodhimin e letrave per arka fiskal
  Makineri dhe inventare

  Maqina per Prodhimin e letrave per arka fiskal

  shes 3 maqina per prodhimin e letres per ark fiskale,plus 1 Flex shtamp me 2 ngjyra aktiv edhe 2 dje

  Pejë 20 korrik 16:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Orman per Rrym Elektrik
  Makineri dhe inventare

  Orman per Rrym Elektrik

  Orman i rrymes ne gjendje te mir ,Instalim te gatshem I paisur me siguresa dhe biometale te voltaz

  Pejë 19 korrik 23:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Zampare e Drunit
  Makineri dhe inventare

  Zampare e Drunit

  Shesim Traka te Zampares te Demenzioneve te ndryeshme Qmimi sipas marveshjes

  Pejë 16 korrik 23:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makine kepjes profesjonale(Protex)
  Makineri dhe inventare

  Makine kepjes profesjonale(Protex)

  Protex

  Pejë 14 korrik 20:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Friz per pije
  Makineri dhe inventare

  Friz per pije

  Shes ket friz per pije osht i pershtashum per Dhom gjumi apo naj zyre te vogel

  Pejë 13 korrik 19:20
  70 €
 • 6 foto
  Kantarice
  Makineri dhe inventare

  Kantarice

  Shitet kantarica e cila eshte ne gjendje te rregullte te punes. Per me shume detaje rreth kantarices

  Pejë 13 korrik 13:07
  1.800 €
 • 11 foto
  Paisje per restorante dhe hotelieri
  Makineri dhe inventare

  Paisje per restorante dhe hotelieri

  shesim paisje per restorante dhe hotelieri gjindemi perballe etc ne ferizaj wiber 044 205 539

  Pejë 13 korrik 09:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  karrika per zyre
  Makineri dhe inventare

  karrika per zyre

  shiten 6 karrika si me kon te reja shum pak te perdorme

  Pejë 12 korrik 18:41
  Me Marrveshje