Automjete
Pejë

Automjete në shitje në Pejë

 • 7 foto
  Suzuki
  Vetura

  Suzuki

  Shes Suzuki vitara 2018 1.6 B me 120 PS. Eshte blere 00 tek auto kaqandolli tani ka vetem 26 mije k

  Pejë Sot, 15:40
  13.800 €
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Pejë Sot, 15:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 16 R per vw golf 5 6 7
  Vetura

  Fellne 16 R per vw golf 5 6 7

  ☎️045-616-787☎️ Fellnet jan origjinale Vin me guma pothuajse te rreja Gumat jan pothuaje te

  Pejë Sot, 15:33
  380 €
 • 5 foto
  Blejm vetura Auto Shala ne tere Kosoven 24 hr.....
  Vetura

  Blejm vetura Auto Shala ne tere Kosoven 24 hr.....

  Blejm vetura Auto Shala ne tere Kosoven 24 hr.......... Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe

  Pejë Sot, 15:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ndëruesi i shpejtësive (Menjaqi)
  Autopjese dhe paisje

  Ndëruesi i shpejtësive (Menjaqi)

  Shitet ndëruesi i shpejtësive (Menjaqi-Manual) i Opel Zafires viti 2008 Menjaqi ka 6+1 shpejtsi ne

  Pejë Sot, 15:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW 318D viti2009
  Vetura

  BMW 318D viti2009

  BMW 318D VEITI 2009 VETURA SAPO ARDHUR NGA JASHTI E PA DOGANUARE ME TABELE TE JASHTITI INFO 0492084

  Pejë Sot, 15:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 7 2.0tdi rexhistrim deri me 04.07.2020
  Vetura

  Golf 7 2.0tdi rexhistrim deri me 04.07.2020

  Golf 7 2.0 tdi 222.000km Te garantume me liber te servisit 2 qilsa Nxemje ne karrika Navi 2019

  Pejë Sot, 15:14
  13.500 €
 • 10 foto
  Golf 6 2.0tdi Pa Dogan
  Vetura

  Golf 6 2.0tdi Pa Dogan

  Golf 6 2.0 tdi 187.000km Ne gjendje perfekte ______________-_-_-_-__-_-__-_-__-_-_-_-__-_-_-_-__-

  Pejë Sot, 15:14
  5.999 €
 • 7 foto
  Polo 1.6tdi PA DOGAN
  Vetura

  Polo 1.6tdi PA DOGAN

  Polo 1.6 tdi 28.11.2009 Ne gjendje perfekte 2 qilsa Liber te servisit Pa dogan

  Pejë Sot, 15:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 19coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19coll

  Shiten fellnet 19 coll Mercedes Audi Vw

  Pejë Sot, 15:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Touran 2.0 AUTOMATIK 7 ULSE
  Vetura

  Touran 2.0 AUTOMATIK 7 ULSE

  Shitet Touran 2005 2.0 TDI automatik tiptronik DSG 7 ulse navigacion klim automatike dy zonale ABS E

  Pejë Sot, 15:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne 18 R BMW original CROM
  Vetura

  Fellne 18 R BMW original CROM

  Ne shitje Fellnet origjinale BMW -CROM-PASQYRE Te importuara nga Zvicra Fellnet nuk kan gritha dhe

  Pejë Sot, 14:59
  700 €
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 TDI 140 PS 2010 Pa Dogan
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI 140 PS 2010 Pa Dogan

  Golf 6 2.0 TDI 140 PS 6 SHPEJTSI VITI PRODHIMIT 2010 PA DOGAN KILOMETRA TE GARANTUARA Me LIBER SERVI

  Pejë Sot, 14:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 525 Diesel 2006 Tabela Angleze
  Vetura

  BMW 525 Diesel 2006 Tabela Angleze

  ☎️045-616-787☎️ ✅BMW 525 Diesel 2.5 Viti i Prodhimit 2006 model i 2007 Pa Dogan me Tabela

  Pejë Sot, 14:58
  3.500 €
 • 10 foto
  Audi 80 Diesel 1.9 Turbo
  Vetura

  Audi 80 Diesel 1.9 Turbo

  ☎️045-616-787☎️ ✅Audi 80 Diesel 1.9 Turbo Diesel ✅Timon Hidraulik ✅Spoiler ✅Muzik t

  Pejë Sot, 14:57
  800 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz 200 Diesel
  Vetura

  Mercedes Benz 200 Diesel

  ☎️045-616-787☎️ Mercedes Benz 200 diesel ne gjendje te mire I clajmruar , Hipotek JO , Përkt

  Pejë Sot, 14:57
  580 €
 • 11 foto
  VW Golf VI 2.0 TDI Comfortline 2009 Pa Dogan
  Vetura

  VW Golf VI 2.0 TDI Comfortline 2009 Pa Dogan

  ☎️045-616-787☎️ ✅Golf 6 2.0 Diesel Model Comfortline viti 2009 ✅KLIM FUNKSIONALE ✅NAV

  Pejë Sot, 14:57
  6.000 €
 • 11 foto
  Passat B8 DSG
  Vetura

  Passat B8 DSG

  Shes passat 2.0 tdi me dogan te pagume posedon klim tronik para mbas navi komanda ne timon ndrus ne

  Pejë Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 TDI 2011 Pa Dogan
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI 2011 Pa Dogan

  Golf 6 2.0 TDI 140 PS MANUEL 6+r VITI PRODHIMIT 2011 PA DOGAN KILOMETRA TE GARANTUARA Me LIBER SERVI

  Pejë Sot, 14:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Land Rover FreeLander 2 Diesel 2.2 2007 RKS 1 VIT
  Vetura

  Land Rover FreeLander 2 Diesel 2.2 2007 RKS 1 VIT

  ☎️045-616-787☎️ ▶️ 1 Vit te plot Regjistrim ▶️KLIMATRONIC FUNKSIONALE ▶️Navigat

  Pejë Sot, 14:56
  7.000 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz c 220 Automatik 2010 Pa Dogan
  Vetura

  Mercedes Benz c 220 Automatik 2010 Pa Dogan

  ☎️045-616-787☎️ ✅Mercedes Benz c220 Diesel 2010 model 2011 ✅Model Blue-Efficiency ✅Aut

  Pejë Sot, 14:56
  8.000 €
 • 9 foto
  Hyndai 2.5 CRDI RKS
  Vetura

  Hyndai 2.5 CRDI RKS

  ☎️045-616-787☎️ ▶️Kombi Hyndai 2.5 Diesel ▶️Viti Prodhimit 2004 ▶️ABS-ESP-ASR

  Pejë Sot, 14:56
  2.800 €
 • 11 foto
  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 RKS 1 VIT
  Vetura

  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 RKS 1 VIT

  ☎️045-616-787☎️ ✅Volkswagen Caddy 1.9 SDI viti i Prodhimit 2005 ✅Sapo Doganum , Homolog

  Pejë Sot, 14:55
  3.800 €
 • 11 foto
  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 Sapo Doganum
  Vetura

  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 Sapo Doganum

  ☎️045-616-787☎️ ✅Volkswagen Caddy 1.9 SDI viti i Prodhimit 2005 ✅Sapo Doganum , Homolog

  Pejë Sot, 14:55
  3.800 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz c220 Automatik 2010 Pa Dogan
  Vetura

  Mercedes Benz c220 Automatik 2010 Pa Dogan

  ☎️045-616-787☎️ ✅Mercedes Benz c220 Diesel 2010 model 2011 ✅Model Blue-Efficiency ✅Aut

  Pejë Sot, 14:55
  8.000 €
 • 10 foto
  Land Rover Freelander 2.2 Diesel RKS 1 Vit
  Vetura

  Land Rover Freelander 2.2 Diesel RKS 1 Vit

  ☎️045-616-787☎️ ▶️ 1 Vit te plot Regjistrim ▶️KLIMATRONIC FUNKSIONALE ▶️Navigat

  Pejë Sot, 14:55
  8.500 €
 • 11 foto
  Golf 7, 2.0 TDI, Highline, Xenon, LED posa ardhur
  Vetura

  Golf 7, 2.0 TDI, Highline, Xenon, LED posa ardhur

  Golf 7, 2.0 TDI, 6 shpejtësi, Highline, viti i prodhimit 2013 model I vitit 2014, I posa ardhur nga

  Pejë Sot, 14:49
  10.200 €
 • 12 foto
  Golf 7 GTD 2014 Xenon LED,Navi, Kamer,Posa Dog+Hom
  Vetura

  Golf 7 GTD 2014 Xenon LED,Navi, Kamer,Posa Dog+Hom

  Golf 7 GTD, 2.0 TDI, Viti I prodhimit 12/2014 model I vitit 2015, Xenon-LED, senzora para dhe prapa,

  Pejë Sot, 14:49
  16.200 €
 • 11 foto
  Touran 2.0TDI-DSG, 2016, 7 ulese,I posa Dogan+Hom.
  Vetura

  Touran 2.0TDI-DSG, 2016, 7 ulese,I posa Dogan+Hom.

  Touran 2.0 TDI, DSG-Automatik, viti I prodhimit në fund të vitit 2016 model I vitit 2017, I posa dog

  Pejë Sot, 14:48
  14.999 €
 • 11 foto
  Golf 6 Plus 2.0 TDI Highline Posa Doga+Homolog
  Vetura

  Golf 6 Plus 2.0 TDI Highline Posa Doga+Homolog

  Golf 6 Plus, 2.0 TDI, Hghline, 6 Shpejtësi 140 PS, viti i prodhimit 2009 model i vitit 2010, Posa do

  Pejë Sot, 14:48
  8.299 €
 • 11 foto
  Passat 2.0 Tdi BTM ????
  Vetura

  Passat 2.0 Tdi BTM ????

  VW PASSAT B7 2.0TDI DSG 2013 140 Ps I posa ardhur nga Zvicrra PA DOGAN Xenon Bi xenon me lled ,Shtop

  Pejë Sot, 14:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 6 2.0 TDI DSG AUTOMTIK FULL EXTRA ????
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI DSG AUTOMTIK FULL EXTRA ????

  GOLF 6 2.0 TDI DSG AUTOMTIK FULL EXTRA 30.12.2010 MODEL 2011 I SA PO ARDHUR ME TE GJITHA SERVISAT E

  Pejë Sot, 14:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A4 2.0 TDI SLINE RKS 1VIT
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI SLINE RKS 1VIT

  AUDI A4 2.0 TDI SLINE 30.12.2011 MODEL 2012 I SA PO DOGANUAR DHE REXHISTURA NE GJENDJE TE SHKELQYSHM

  Pejë Sot, 14:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW X1 2.0 XDRIVE AUTOMTIK RKS 1VIT
  Vetura

  BMW X1 2.0 XDRIVE AUTOMTIK RKS 1VIT

  SHITE BMW X1 2.0 XDRIVE AUTOMTIK I SA PO REXHISTRUA DHE DOGANUAR 30.12.2011 MODEL 2012 ME TE GJITHA

  Pejë Sot, 14:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Motor Keewey 125kubik
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor Keewey 125kubik

  Shitet chooperi keeway superlight 125 kubik dokumenta jan t hup ndrrrim sboj Viber 049145415

  Pejë Sot, 14:41
  1.000 €
 • 7 foto
  Shes Golf 2 Fabrikisht Dizel 1.9 I Thjesht
  Vetura

  Shes Golf 2 Fabrikisht Dizel 1.9 I Thjesht

  Shes Golf 2 Fabrikisht Dizel 1.9 I Thjesht shum i rujten si mrena dhe jasht 5 shpejtsi Regjistrim 1

  Pejë Sot, 14:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 me 4 sherafa
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 me 4 sherafa

  Shiten fellnet me 4 sherafa shume te mira

  Pejë Sot, 14:36
  150 €
 • 0 foto
  VW GOLF 6 1.6TDI DSG 2010 I POSA ARDHUR DOGAN HOMO
  Vetura

  VW GOLF 6 1.6TDI DSG 2010 I POSA ARDHUR DOGAN HOMO

  VW GOLF 6 1.6TDI DSG 2010 Model TEAM Klimatronik Ulset me nxemje Tempomat Gjamat kollor Senzora te p

  Pejë Sot, 14:36
  9.300 €
 • 3 foto
  TIMONA PER AUDI VW GOLF 6 7
  Autopjese dhe paisje

  TIMONA PER AUDI VW GOLF 6 7

  Timon per audi a3 a4 a6 - 220€ Timon per vw golf 6 - 250€ Timon per vw golf 7 - 200€ 049444420 vibe

  Pejë Sot, 14:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  FELLNE PER BMW AUDI VW
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE PER BMW AUDI VW

  FELLNE PER BMW 225/55/17 R - 400 FELLNE PER VW GOLF 5 6 15’ - 230 FELLNE PER AUDI 16’ - 20

  Pejë Sot, 14:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW GOLF 4 1.9TDI 2002 4muj RKS
  Vetura

  VW GOLF 4 1.9TDI 2002 4muj RKS

  VW GOLF 4 1.9TDI DI TE KUQE Klim ac funksionale N fund 2002 Regj 4 muj Gjamat me pulla Cd mp3 usb 4

  Pejë Sot, 14:35
  4.200 €
 • 9 foto
  Fiat Punto 1.4Benzin 2009 pa dogan nga zvicrra
  Vetura

  Fiat Punto 1.4Benzin 2009 pa dogan nga zvicrra

  Fiat Punto 1.4 benzin Viti 2009 Klim ac Pulla nvollan Manual Km e garantume Liber servisi I posa a

  Pejë Sot, 14:35
  2.700 €
 • 11 foto
  AUDI A6 3.0TDI S TRONIK 2012 RKS
  Vetura

  AUDI A6 3.0TDI S TRONIK 2012 RKS

  AUDI A6 3.0TDI 12muj 2011 RKS Km e garantume ne gjendje perfekte Per ma shum info ne 044 36 44 38

  Pejë Sot, 14:35
  16.500 €
 • 11 foto
  VW PASSAT B7 2.0TDI 2015 PA DOGAN
  Vetura

  VW PASSAT B7 2.0TDI 2015 PA DOGAN

  VW PASSAT B7 2.0TDI Manual 6shpejtesi N fund 2014 model 2015 I posa ardhur PA DOGAN XENON BI XE

  Pejë Sot, 14:35
  9.500 €
 • 11 foto
  VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2016 Xenon Led Dogan Homol
  Vetura

  VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2016 Xenon Led Dogan Homol

  Passat 2.0 TDI DSG Xenon LED, posa doganuar dhe me homologim, viti i prodhimit 2015 model i vitit 20

  Pejë Sot, 14:35
  18.700 €
 • 0 foto
  VW GOLF 6 2.0TDI HIGHLINE 2010 DOGAN HOMOLOGIM
  Vetura

  VW GOLF 6 2.0TDI HIGHLINE 2010 DOGAN HOMOLOGIM

  VW GOLF 6 2.0TDI HIGHLINE 103kw 140ps N fund 2009 model 2010 Klimatronik Tempomat Pulla n timon Km

  Pejë Sot, 14:34
  8.900 €
 • 10 foto
  BMW X1 2.0d Xdrive 2010 DOGAN HOMOLOGIM
  Vetura

  BMW X1 2.0d Xdrive 2010 DOGAN HOMOLOGIM

  BMW X1 2.0d Xdrive 2010 Automatik Klimatronik Pulla n timon Panoram Senzora te parkingut Km e garan

  Pejë Sot, 14:34
  12.800 €
 • 10 foto
  VW PASSAT B7 2.0TDI DSG 2012 PA DOGAN
  Vetura

  VW PASSAT B7 2.0TDI DSG 2012 PA DOGAN

  VW PASSAT 2.0TDI DSG 103kw 140ps N fund 2011 model 2012 Klimatronik Ulse me nxemje Tempomat Pulla n

  Pejë Sot, 14:34
  8.300 €
 • 11 foto
  VW GOLF 7 2.0TDI DSG 2016 i posa doganuar homolo
  Vetura

  VW GOLF 7 2.0TDI DSG 2016 i posa doganuar homolo

  VW GOLF 7 2.0TDI DSG 110kw 150ps N fund 2015 model 2016 Pulla n timon Distance controll Klimatronik

  Pejë Sot, 14:34
  14.800 €
 • 7 foto
  Opel Astra 1.7cdti 2012 RKS
  Vetura

  Opel Astra 1.7cdti 2012 RKS

  Opel Astra 1.7cdti 2012 6shpejtsi RKS NE GJENDJE PERFEKTE PER MA SHUM INFO NE ☎️049 464 309 ☎

  Pejë Sot, 14:33
  7.200 €