Patundshmeri
Pejë
 • 11 foto
  Urgjent
  Shtepi / Vila

  Urgjent

  Shitet shtepia 2 kateshe plus podrumi 300 m2 dhe 6 ari truall, Shtepia Posedon 2 Sallona 6 dhoma 2 b

  Pejë Sot, 01:52
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Banesë të tregu i Gjelbert Pejë
  Apartment / Banesa

  Banesë të tregu i Gjelbert Pejë

  Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron banesë në Pejë e cila gjendet te Tregu i Gjelbërt

  Pejë Dje, 11:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Banes 85m2 ne Pejë
  Apartment / Banesa

  Banes 85m2 ne Pejë

  Shitet Banesa ne qender te Pejes Banesa gjindet afer shkolles fillore lidhja Prizrenit Banesa gjin

  Pejë 18 prill 01:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtepi në Pejë
  Shtepi / Vila

  Shtepi në Pejë

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI- Kroni, ju ofron Shtëpi në Pejë -Rruga Gjergj Fishta. Me 4 ari vend. Sh

  Pejë 16 prill 09:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 61m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 61m2

  Shitet banesa 61 m2 ne peje Banesa gjendet ne katin nr 6 Sallon Kuzhin 1 dhom gjumi Objekti gjindet

  Pejë 16 prill 09:34
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  07-shes dy shtepi te shkolla ekonomike
  Shtepi / Vila

  07-shes dy shtepi te shkolla ekonomike

  shes dy shtepi te shkolla ekonomike me 14 ari per me shum informata thirni ne kta numra -tel-0491664

  Pejë 15 prill 12:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banes ne qender të Pejës
  Apartment / Banesa

  Banes ne qender të Pejës

  Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron banesë në Pejë e cila gjendet në Semitronix-te

  Pejë 13 prill 09:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AGENCY HOME VIP SHET BANES- RENOVUAR DHE MOBILUAR
  Apartment / Banesa

  AGENCY HOME VIP SHET BANES- RENOVUAR DHE MOBILUAR

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP-a ka per shitje BANESEN nga 60m2 ne katin e - V- ne Pej afer s

  Pejë 13 prill 06:44
  35.000 €
 • 5 foto
  Banes ne Qender Peja 2
  Apartment / Banesa

  Banes ne Qender Peja 2

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI- Kroni, ju ofron Banesë në Pejë e cila gjendet te ura e gurit ne qender

  Pejë 12 prill 10:44
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  IPET ME QERA NE SHENGJIN
  Apartment / Banesa

  IPET ME QERA NE SHENGJIN

  IPET ME QERA NE SHENGJIN NE KOMPLEKSIN ADRIATIK BANES E RE E MOBILUAR ME PAMJE NGA DETI POSEDON KUZ

  Pejë 12 prill 08:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi ne Vitomeric
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Vitomeric

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI- Kroni, ju ofron Shtëpi në Vitomericë të Pejës, rrugs per Rozhaj afer Be

  Pejë 11 prill 09:42
  36.000 €
 • 9 foto
  A09. Shitet shtepia ne lagjen peja hill.
  Shtepi / Vila

  A09. Shitet shtepia ne lagjen peja hill.

  Shitet shtepija me qelsa ne dore shtepit jane te ndertura me standarte evropjane. Qmimi me marveshje

  Pejë 7 prill 00:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banes të tregu i Gjelbert Pejë
  Apartment / Banesa

  Banes të tregu i Gjelbert Pejë

  Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron banesë në Pejë e cila gjendet te Tregu i Gjelbërt.

  Pejë 6 prill 11:16
  55 €
 • 6 foto
  Banes ne qender Pejë
  Apartment / Banesa

  Banes ne qender Pejë

  Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron banesë në Pejë e cila gjendet në Semitronix-te Rro

  Pejë 6 prill 11:08
  43 €
 • 6 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI- Kroni, ju ofron Shtëpi në Pejë, qe gjendet në rrugen Jeton Dedushaj la

  Pejë 6 prill 09:42
  130.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHET BANES 66m2 PUHOVC -Pejë 650eu m2
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHET BANES 66m2 PUHOVC -Pejë 650eu m2

  AGENCY HOME VIP SHETË BANESËN 66m2 ne lagjenë e PUHOVCIT . 650 euro m2 Shesim Banesën ne lagjen pu

  Pejë 4 prill 21:43
  650 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHET PLLACA NE VITOMERIC nga 17500eu 5Ari
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHET PLLACA NE VITOMERIC nga 17500eu 5Ari

  AGENCY HOME VIP ka filluar shitjen e PLLACAVE në VITOMERIC 4 ari dhe 5 Ari .......................

  Pejë 4 prill 21:34
  17.500 €
 • 7 foto
  Shes ndrroj Banesen ne rrugen kryesore 93m
  Apartment / Banesa

  Shes ndrroj Banesen ne rrugen kryesore 93m

  Shes ndrroj Banesen ne rrugen kryesore , perball Jumbo - AL-Bau marketit Ndrroj me Banes ne Peje os

  Pejë 4 prill 00:42
  43.500 €
 • 11 foto
  Ulqin
  Apartment / Banesa

  Ulqin

  KOMPLEKSI I KETYRE BANESAVE ESHTE NE FILLIM TE LAGJES PINJESH DHE NE AFERSI TE TE CILIT GJENDEN DYQA

  Pejë 3 prill 00:52
  130.000 €
 • 11 foto
  Ulqin
  Apartment / Banesa

  Ulqin

  KOMPLEKSI I KETYRE BANESAVE ESHTE NE FILLIM TE LAGJES PINJESH DHE NE AFERSI TE TE CILIT GJENDEN DYQA

  Pejë 3 prill 00:42
  150.000 €
 • 11 foto
  Ulqin
  Apartment / Banesa

  Ulqin

  KOMPLEKSI I KETYRE BANESAVE ESHTE NE FILLIM TE LAGJES PINJESH DHE NE AFERSI TE TE CILIT GJENDEN DYQA

  Pejë 3 prill 00:32
  140.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHET 31ari ME SHTEPI TE RE NE VITOMERIC
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHET 31ari ME SHTEPI TE RE NE VITOMERIC

  AGENCY HOME VIP shet 31ari me shtepi Komplet ndertim i ri dhe mobiluar ne Vitomeric te Pejes . Sh

  Pejë 2 prill 13:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HOME VIP SHET 28 ari VITOMERIC nga 3500€ari
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHET 28 ari VITOMERIC nga 3500€ari

  AGENCY HOME VIP-a Shet 28ari në vitomeric te 3 yjet Toka posedon dokumentacjon rregullt 1/1 Toka e

  Pejë 2 prill 13:53
  35.000 €
 • 7 foto
  OFERTE per SHITJE/NDERTIM TE LARTE ne 9 ari Peje
  Shtepi / Vila

  OFERTE per SHITJE/NDERTIM TE LARTE ne 9 ari Peje

  Shitet apo ipet per NDERTIM TE LARTE me marreveshje, Ipet me qera trualli prej 9 ari, i pershtatshem

  Pejë 2 prill 08:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LESHOJ BANESEN ME QIRA PERBALL STACIONIT AUTOBUSAV
  Apartment / Banesa

  LESHOJ BANESEN ME QIRA PERBALL STACIONIT AUTOBUSAV

  Leshoj banesen me qira perball stacionit autobusave Pej esht me te gjitha mobilet e nevojshme per je

  Pejë 1 prill 15:54
  170 €
 • 0 foto
  Kerkoj banes me qira
  Apartment / Banesa

  Kerkoj banes me qira

  Kerkoj banes me qira

  Pejë 31 mars 03:34
  200 €
 • 2 foto
  Shitet Shtepia ne Qender te Vitomeries
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne Qender te Vitomeries

  Shitet shtepia ne qender te vitomerices Plan modern i ndertuar me standarte europiane 2.20 ari. der

  Pejë 28 mars 20:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Nderroj Banesen ne Prishtin me Troll ne Istog
  Apartment / Banesa

  Nderroj Banesen ne Prishtin me Troll ne Istog

  Nderroj Banesen dydhomeshe en prishtin me Troll ne Pej. Perbahet prej: Sallonit me Kuzhin Dhom e fj

  Pejë 27 mars 17:32
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 66m2 ne Puhovc Pej per vetem 650Euro m2
  Apartment / Banesa

  AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 66m2 ne Puhovc Pej per vetem 650Euro m2

  AGENCY HOME VIP SHETË BANESËN 66m2 ne lagjenë e PUHOVCIT . 650 euro për m2 Shesim Banesën ne lagj

  Pejë 26 mars 15:03
  650 €
 • 0 foto
  Bleje banes apo shtepi/pllac
  Apartment / Banesa

  Bleje banes apo shtepi/pllac

  Blej Banes qmimi deri 15.000€ Blej plac 1-2 ari qmimi deri 10.000€ Nese ka kush plac per qmimin

  Pejë 25 mars 16:33
  15.000 €
 • 5 foto
  Shtepia dhe lokali ne Peje
  Shtepi / Vila

  Shtepia dhe lokali ne Peje

  itet shtepia dhe lokali ne lagjen PUHOVC . Shtepia ka 112m2 Lokali ka 35m2 Gjithsej ka 147m2 Shte

  Pejë 23 mars 10:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banes ne qender te Pejes
  Apartment / Banesa

  Banes ne qender te Pejes

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI- Kroni, ju ofron Banesë në Pejë e cila gjendet te ura e gurit ne qender

  Pejë 21 mars 12:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banes ne qender te Pejes
  Apartment / Banesa

  Banes ne qender te Pejes

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI- Kroni, ju ofron Banesë në Pejë e cila gjendet te ura e gurit ne qender

  Pejë 21 mars 12:53
  730 €
 • 7 foto
  Shtepi ne Vitomeric
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Vitomeric

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI- Kroni, ju ofron Shtëpi në Vitomericë të Pejës, rrugs per Rozhaj afer Be

  Pejë 21 mars 12:48
  35 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHET SHTEPIN VITOMERIC me 7 ari U SHITTTT
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHET SHTEPIN VITOMERIC me 7 ari U SHITTTT

  ESHTË SHITUR E GËZOFTË PRONARI I RI 🙏🏻 - ESHTË SHITUR E GËZOFTË PRONARI I RI 🙏🏻 AGENCY HOME VIP S

  Pejë 20 mars 00:32
  90.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHET OBJEKTIN AFERIST EXTRA LIR
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHET OBJEKTIN AFERIST EXTRA LIR

  AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN, DYQANE, ANEKS kuzhin vere 2 kat po ashut 2 GARAZHDA , 1 PODRUM . 6ari

  Pejë 16 mars 15:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË BANESË 120m2vetem 55 mij euro Istog
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESË 120m2vetem 55 mij euro Istog

  AGENCY HOME VIP SHETË BANES 120m2 në ISTOGË PER VETEM e VETEM 55 mij Euro Shesim Banes ndërtim i

  Pejë 16 mars 14:52
  55.000 €
 • 4 foto
  Parcel te Spital;i Rajonal Peje
  Truall / Toke

  Parcel te Spital;i Rajonal Peje

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI- Kroni, ju ofron Parcel në Pejë, me siperfaqe 3.80 ari. Parcela eshte

  Pejë 15 mars 13:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI- Kroni, ju ofron Banes
  Apartment / Banesa

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI- Kroni, ju ofron Banes

  Me siperfaqe prej 104m2. Banesa është në katin e parë, ka dokumentacion të rregullt është ndertim i

  Pejë 15 mars 09:34
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Kiosk në shitje, e gatshme për afarizëm-biznes
  Garazh

  Kiosk në shitje, e gatshme për afarizëm-biznes

  Kioska e kontruksionit Alumin, me dimensione 3.5 x 3.5, afro 11 m2, është në gjendje të rregullt, e

  Pejë 13 mars 17:54
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  AGENCY HOME VIP SHETË BANESË 90m2 të Tregu i gjelbert Kati 3
  Apartment / Banesa

  AGENCY HOME VIP SHETË BANESË 90m2 të Tregu i gjelbert Kati 3

  AGENCY HOME VIP SHETË BANESË 90m2 të Tregu i gjelbert Kati 3 Shesim Banesen që ndodhët te ishë

  Pejë 10 mars 18:12
  59.000 €
 • 9 foto
  AGENCY HOME VIP SHET BANES 60m2 vetem 23mi euro
  Garazh

  AGENCY HOME VIP SHET BANES 60m2 vetem 23mi euro

  AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 60m2 vetem 23mi euro ekstra lir ne menyr urgjente shitet. Agjencioni jo

  Pejë 10 mars 16:53
  23.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHET SHPI ME 4ari TROLL DARDANI-1 Pej
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHET SHPI ME 4ari TROLL DARDANI-1 Pej

  AGENCY HOME VIP Shet 4 ari me Shtepi ne DARDANI-1 Ne pej. Shesim Shtepin me 4 ari troll qe nodhet n

  Pejë 10 mars 16:43
  70.000 €
 • 0 foto
  Agjensioni EN&KA shiten 20ari ne Pejë
  Shtepi / Vila

  Agjensioni EN&KA shiten 20ari ne Pejë

  Agjensioni i patundshmerive EN&KA Ofertë🌡 Shiten urgjent 20ari tokë në Pejë Çmimi sipas marrv

  Pejë 10 mars 06:54
  3.600 €
 • 0 foto
  Agjensioni i patundshmerive EN&KA shiten 50ari Pej
  Shtepi / Vila

  Agjensioni i patundshmerive EN&KA shiten 50ari Pej

  Agjensioni i patundshmerive EN&KA Ofertë🌡Shitet Toka gjindet perfundi tranzitit ne Pejë Çmimi

  Pejë 7 mars 16:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banese tek Ish Tregu i Gjelbert Kati I-re 115m2
  Apartment / Banesa

  Banese tek Ish Tregu i Gjelbert Kati I-re 115m2

  Shes banesen me siperfaqe 115m2 ne katin e pare. Banesa ndodhet afer lumbardhit ne kompleksin e ri t

  Pejë 7 mars 14:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  banesa nshtije
  Apartment / Banesa

  banesa nshtije

  Banesa ne shitje ne Peje te stacioni autobusave te greta marketin 65.m2 tel.049 456 750

  Pejë 7 mars 13:43
  39.000 €
 • 2 foto
  Shtepia ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje

  Shitet shtepia ne ne arbresh (vitomiric) shtepia ka leje ndertimi pelqim energjetik shtepia posedon

  Pejë 7 mars 02:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet banesa ne puhovc.pejë
  Apartment / Banesa

  shitet banesa ne puhovc.pejë

  Shitet banesa ne katin Suteren, Pejë

  Pejë 7 mars 02:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET BANESA ne Pejë
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA ne Pejë

  Banesa gjindet ne katin e Parë , ne Puhovc,Pejë

  Pejë 7 mars 02:33
  Me Marrveshje