Patundshmeri
Pejë
Posto shpallje
 • Banes

  Banes

  Shes BANESËN QENDËR te PEJES Kati -1- me siperfaqe 72.7m2 - -Banesa eshtë me standarte të larta e nderutuar . -Banesa posedon dukumentacjon te kompletuar . -Banesa posedon pompa per ujë qe te k

  Me Marrveshje
  Pejë
  Dje, 21:33
 • Shitet banesa ne Pejë 106 m2

  Shitet banesa ne Pejë 106 m2

  shitet Banesa ne lagjen Kakariq,me siperfaqe 106m2,numri i dhomave 5, 2 banjo,1 terase,1 shpajz,1 bodrum dhe 1 garazh.Banesa gjindet në katin e 7 me dokumentacion të rregullt dhe përkthimi bëhet menjë

  40.000 €
  Pejë
  Dje, 00:43
 • Shitet shtepia e re me 3.5 ari, me 240 m2 ne Peje

  Shitet shtepia e re me 3.5 ari, me 240 m2 ne Peje

  Shitet shtepia e re me 240 m2 ne Peje Gjendet ne lagjen me te qete te qytetit, me nje pamje te mire, ku me largesi prej 350 - 500 m jane afer parku i qytetit, shkolla fillore, qerdhja, bazeni, mjeksia

  125.000 €
  Pejë
  17 korrik 23:43
 • Shtepi me qera ne Peje

  Shtepi me qera ne Peje

  Jep shtepi me qera ne Pejë... Me marveshje

  Me Marrveshje
  Pejë
  17 korrik 21:59
 • SHTEPI NE SHITJE-LAGJA PEJA HILL

  SHTEPI NE SHITJE-LAGJA PEJA HILL

  Shiten dy shtepia ne Lagjen Peja Hill,njera eshte e tipit "B"me siperfaqe 213,26m2 dhe njeren mund ta zgjidhni te tipit "A" me siperfaqe 260,75m2 dhe tipi "C"me siperfaqe 157m2 PEJA HILL eshte nje nde

  Me Marrveshje
  Pejë
  17 korrik 07:43
 • Shtepi ne shitje ne dardani

  Shtepi ne shitje ne dardani

  Shitet Shtepija 3 katshe me 7 ari vend ne dardani ne nje lagje e mir dhe e qet. Per te iteresuart na Kontaktoni Ne Pronart- +41 788 986 256 +41 793 549 047 Mir mbajtsi--049 380 941. Mund te ko

  Me Marrveshje
  Pejë
  16 korrik 23:42
 •  SHITET TOKA ME SHTEPI NE PEJE

  SHITET TOKA ME SHTEPI NE PEJE

  SHITEN PLLACET NE PEJE, NE LAGJEN "KRISTAL". PLLACET KANE MUNDESI PREJ 10 ARI deri 20 ARI ME SHTEPI. ME INFRASTRUKTURE TE KOMPLETUAR. LAGJJA KA PLAN URBANISTIK TE RREGULLUAR TEL. 049 406 409

  Me Marrveshje
  Pejë
  16 korrik 13:54
 • Shtepin ne Pejë te rrethi te shkolla Ekonomik

  Shtepin ne Pejë te rrethi te shkolla Ekonomik

  Shitet shtepia te shkolla E Mesme Ali Hadri ne Peje. Lagja jashtzakonisht e qet edhe ne rreth te mir Shtepia esht e kryer vetem punet e vrazhda. E ndertuar me bllok + izolim lesh gurit 5 cm edhe tull

  99.900 €
  Pejë
  16 korrik 08:43
 • SHITET shtepia me 7ari tokë në Pejë

  SHITET shtepia me 7ari tokë në Pejë

  Shitet shtepia në Pejë me 7ari Ka ni pamje te veqant prej pozites ku gjindet shtepia. Ju mirpresim çdo dit prej ores 08:00-23:00 mos hezitoni kontaktoni ne numer te viberit +37745569599 Qmimi 99900€

  99.900 €
  Pejë
  16 korrik 08:42
 • HOME VIP SHET BANES 60m2 per vetem 19mij Euro

  HOME VIP SHET BANES 60m2 per vetem 19mij Euro

  AGENCY HOME VIP SHET BANES vetem 19.000mij Euro 60m2 kati 5. Shesim Banesen qe eshte 60m2 te Pro kredit Bank te stacjoni i autobusave . Banesa Ndodhet ne katin e 5. Banesa nuk posedon lift. Banesa nu

  19.000 €
  Pejë
  16 korrik 01:33
 • AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 60m2 per vetem e vetem 19Mij Euro

  AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 60m2 per vetem e vetem 19Mij Euro

  AGENCY HOME VIP SHET BANES vetem 19.000mij Euro 60m2 kati 5. Shesim Banesen qe eshte 60m2 te Pro kredit Bank te stacjoni i autobusave . Banesa Ndodhet ne katin e 5. Banesa nuk posedon lift. Bane

  19.000 €
  Pejë
  16 korrik 00:50
 • Shitet banesa ne Pejë

  Shitet banesa ne Pejë

  Shitet Banesa në kompleksin Jarina në Pejë. Banesa është ndertim i ri dhe ka 3 dhoma gjumi, dhomë dite me kuzhinë dhe shpajz, 2 ballkona, banjo si dhe garderobë. Banesa është ne katin e II dhe është k

  Me Marrveshje
  Pejë
  15 korrik 20:34
 • HOME VIP SHET SHTEPI ne PEJ 15mij U SHITTTTTTTTTT

  HOME VIP SHET SHTEPI ne PEJ 15mij U SHITTTTTTTTTT

  ESHTE SHITUR E GEZOFT PRONARI I RI AGENCY HOME VIP SHET URGJENT Per vetem 15mij Euro Shtepi ne Pej te spitali i Pejes. Shesim Shtepin me super qmim per vetem 15mij Euro Shtepija posedon 1ari

  15.000 €
  Pejë
  15 korrik 15:45
 • HOME-VIP SHET 4ari 15mi Euro U SHITTTTTTTTTT

  HOME-VIP SHET 4ari 15mi Euro U SHITTTTTTTTTT

  ESHTE SHITUR E GEZOFT PRONARI I RI ZENELI AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME-VIP KA NE SHITJE TROLLIN NE LAGJEN ISTITUT 50m larg rruges krysore PEJ -VITOMERIC PLLACI KA INFARSTRUKTUR TE PLOT PRONARI

  5.000 €
  Pejë
  15 korrik 14:54
 • AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 60m2 ne katin -3- te varezat e kakariqit komplet te mobiluar me super qmim 37mij Euro

  AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 60m2 ne katin -3- te varezat e kakariqit komplet te mobiluar me super qmim 37mij Euro

  AGENCY HOME VIP SHET BANESEN TE VARREZAT E KAKARIQIT kati 3. Shesim Banesen 60m2 ne katin -3- Banesa ndodhet te hekurudha {varrezat e kakariqit} Banesa esht komplet e mobiluar Banesa esht komplet

  37.000 €
  Pejë
  14 korrik 18:00
 • AGENCY HOME VIP shet Banes 100m2 mobilur vetm 55mi

  AGENCY HOME VIP shet Banes 100m2 mobilur vetm 55mi

  Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP ka ne shitje Banesen 100m2 ne qytetin e Pejes vetm 55mi Euro Banesa nodhet te ish tregu i gjelbert apo konkretish blloku i par i ndertuar nder Bukuresht m

  55.000 €
  Pejë
  14 korrik 16:52
 • HOME VIP SHET BANES 87m2 te Gorenja {hekurudha}PEJ

  HOME VIP SHET BANES 87m2 te Gorenja {hekurudha}PEJ

  AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 78m2 {GORENJE} Pej Agency home vip shet banesen ne katin e 6 ne objektin te hekurudha e Trenit apo objekti i Gorenjes Banesa esht ndertim i ri dhe ka nje infrastruktur t

  Me Marrveshje
  Pejë
  14 korrik 16:42
 • SHTEPI NE SHITJE LAGJA PEJA HILL

  SHTEPI NE SHITJE LAGJA PEJA HILL

  Shiten dy shtepia ne Lagjen Peja Hill,njera eshte e tipit "B"me siperfaqe 213,26m2 dhe njeren mund ta zgjidhni te tipit "A" me siperfaqe 260,75m2 dhe tipi "C"me siperfaqe 157m2 PEJA HILL eshte nje nde

  Me Marrveshje
  Pejë
  14 korrik 06:52
 • AGENCY HOME VIP Ka filluar shitjen e BANESAVE në Vendin Turistik në BANJË të PEJËS me super qmime

  AGENCY HOME VIP Ka filluar shitjen e BANESAVE në Vendin Turistik në BANJË të PEJËS me super qmime

  AGENCY HOME VIP Ka filluar shitjen e BANESAVE në Vendin Turistik në BANJË të PEJËS me super qmime Agency home VIP Ka filluar shitjen e Banesave qe ndodhenë ne vendin më turistik ne vendë e rajon në

  550 €
  Pejë
  13 korrik 17:43
 • Banesa te Qendra zejtare

  Banesa te Qendra zejtare

  Banesa eshte e rinovuar ka 2 dhoma te fjetjes dhe salloni me kuzhin, ballkon, banjo me wc, shpaiz. Banesa esht ne Peje te qendra zejtare. Banesa shitet me mobile

  53.000 €
  Pejë
  12 korrik 00:33
 • Shtepija 3 Katshe Me 7ari ne shitje Dardani.

  Shtepija 3 Katshe Me 7ari ne shitje Dardani.

  Shitet Shtepija Ne Dardani Afer Pumpes Benzinit TOIL. Shtepija esht 3 Katshe me 7ari vend dhe gjindet ne Nje Lagje shum te mir dhe te Qet DARDANI. Shikoneni disa foto te shtepis&Vendit. Per M

  Me Marrveshje
  Pejë
  9 korrik 01:32
 • 2 Shtepi ne Pejë

  2 Shtepi ne Pejë

  Shesim dy shtepi ne Peje me saktesisht afer furres ahmeti, shiten nga dy vellezer, shtepite jan te perbashket siq shihet ne foto, gjenden ne nje lagje te qete, posedojn mjaft oborr te dya, jan plotesi

  190.000 €
  Pejë
  6 korrik 22:52
 • AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI AGENCY HOME VIP

  AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI AGENCY HOME VIP

  Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP “Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është themeluar me 27.05 2001 dhe vepron në tërë tërritorin e Kosovës, Mal te zi si dhe në tërritorin e Shqip

  Me Marrveshje
  Pejë
  6 korrik 21:52
 • IPET ME QERA NE SHENGJIN

  IPET ME QERA NE SHENGJIN

  IPET ME QERA NE SHENGJIN NE KOMPLEKSIN ADRIATIK BANES E RE E MOBILUAR ME PAMJE NGA DETI POSEDON KUZHIN KLIM WIFI TV JU MIRPRESIM VIBER +38649755422 WATSAPP +38649755422

  Me Marrveshje
  Pejë
  6 korrik 13:01
 • HOME VIP SHET SHTEPIN ME DYQAN TE HAMOM GJAMIJA

  HOME VIP SHET SHTEPIN ME DYQAN TE HAMOM GJAMIJA

  AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN ME DYQAN TE HAMOM GJAMIJA Home VIP shet shtepin 3-Kat me dyqan qe ndodhet pikrisht per ball Hamom Gjamis apo kokretisht rruges se ish pazarit vjeter -Shtepija posedon plan

  Me Marrveshje
  Pejë
  5 korrik 17:33
 • HOME VIP SHET SHPI me 5ar 48mij U SHITTTTTTTTTTTT

  HOME VIP SHET SHPI me 5ar 48mij U SHITTTTTTTTTTTT

  Shtepi komplet e Mobiluar me 5 ari Troll per vetem 48mij Euro Urgjentisht . - Agency home VIP shet Shtepin Komplet te mobiluar dhe me 5 ari pllac - Shtepija esht 9x8 -Shtepija posedon 5 ari trol

  48.000 €
  Pejë
  5 korrik 16:52
 • HOME VIP SHET BANES 80m2 kati 4 ne jarin U SHITTTT

  HOME VIP SHET BANES 80m2 kati 4 ne jarin U SHITTTT

  POSA U SHIT PER VETM 12or nga rekllamimi jon u shit e gezoft familja Lajqi . AGENCY HOME VIP SHET BANESEN NE JARIN 80m2 kati-4- -Shesim Banesen komplet te mobiluar ne katine 4. -Banesa nodhet pikris

  Me Marrveshje
  Pejë
  5 korrik 15:42
 • HOME VIP SHET BANES 114m2 ne Ojektin DELTA

  HOME VIP SHET BANES 114m2 ne Ojektin DELTA

  AGENCY HOME VIP shet Banesen prej 114m2 ne katin e 9 ne OBJEKTIN DELTA ne Pej Ju qe deshitroni nje banes Fenomenale me nje pamje fantastike piktureske me nje Ambijet shum te bukur e mebiluar shum ne m

  110.000 €
  Pejë
  5 korrik 15:33
 • Shes shtepin

  Shes shtepin

  Shtepija me garazhd + dugoja [ dugoja ika 48m2+ banjoja ] SHtepija ika 175m2 -kati i par saloni kuzhina banjoja dhe koridori -kati i dyt ika 2 dhoma te fjetjes nji dhom e musafirve plus dhoma e fmive

  Me Marrveshje
  Pejë
  5 korrik 12:37
 • BANESË KOMPLET E MOBILUAR AFËR KORZËS

  BANESË KOMPLET E MOBILUAR AFËR KORZËS

  Banesa gjendet në afërsi të korzos se qytetit të Pejës. Në afërsi gjendet edhe një shkollë fillore, qendra për mjekësi familjare (ish ambullanta e fëmijëve), universiteti Dukagjini, lokale të ndryshme

  45.000 €
  Pejë
  3 korrik 22:43
 • A04. Shitet banesa moderne në peje të policia

  A04. Shitet banesa moderne në peje të policia

  Shitet banesa ndertim i ri Dhe gati per banim banesa renditet dy dhoma gjumi sallon banjo shpajz dhe ballkon ka nje pamje shume te bukur nga bjeshk dhe malet e larta të qytetit jumirepresim Vala 04595

  Me Marrveshje
  Pejë
  3 korrik 09:43
 • HOME VIP SHET 31ari ME SHTEPI TE RE NE VITOMERIC

  HOME VIP SHET 31ari ME SHTEPI TE RE NE VITOMERIC

  AGENCY HOME VIP shet 31ari me shtepi Komplet ndertim i ri dhe mobiluar ne Vitomeric te Pejes . Shesim 31 ari me komplet shtepin te re te mobiluar komplet qmimi prej 140mij euro komplet Toka prej

  Me Marrveshje
  Pejë
  2 korrik 11:53
 • HOME VIP SHET SHPI ME 4ari TROLL DARDANI-1 Pej

  HOME VIP SHET SHPI ME 4ari TROLL DARDANI-1 Pej

  AGENCY HOME VIP Shet 4 ari me Shtepi ne DARDANI-1 Ne pej. Shesim Shtepin me 4 ari troll qe nodhet ne Lagjen Dardani ne pej Shtepija posedon 4 ari troll Qmimi per 70mij euro { marveshje }. Shtepija k

  70.000 €
  Pejë
  2 korrik 11:52
 • HOME VIP SHET SHTEPI me 6ari vetem 70mij Euro PEJ

  HOME VIP SHET SHTEPI me 6ari vetem 70mij Euro PEJ

  AGENCY HOME VIP shet 6ari me Shtepi Ne pej per vetem 70mij Euro Shtepija esht 120m2 Shtepija ka ket Renditje Podrum madh Kati i par 3 Dhoma Gjumi 1 Sallon Me Kuzhin 1 banjo 1 shajz {DEPO} Shtep

  70.000 €
  Pejë
  2 korrik 11:52
 • KERKOJ BANESA SHTEPI ME QERA- 1 MUJ 300euro PAGES

  KERKOJ BANESA SHTEPI ME QERA- 1 MUJ 300euro PAGES

  AGENCY HOME VIP KERKON SHTEPIJA BANESA MOBILUARA PER ME QERA PER NJE KOH SHKURT Te gjiht ju qe deshironi ti leshoni banesat shtepit me qera per 20 dit 1 muj e te merrni 300 euro na lajmroni sa

  Me Marrveshje
  Pejë
  2 korrik 11:43
 • HOME VIP shet SHTEPI-4ari SUPER OFERT 39,mij Euro

  HOME VIP shet SHTEPI-4ari SUPER OFERT 39,mij Euro

  Supër OFERT Agency Home VIP Shet shtepinë me 4ari Pllac për vetëm 39mij Euro . Shesim Shtepinë me 4 ari Pllac ne Vitomeric-Pejë me Super Qmim Per vetem e vetem 39,000 mij Euro. Shesim Shtepin Ndertim

  39.000 €
  Pejë
  2 korrik 11:33
 • AGENCY HOME VIP LESHON ME QERA BANESEN NE DEQAN PER KOH SHKURT

  AGENCY HOME VIP LESHON ME QERA BANESEN NE DEQAN PER KOH SHKURT

  AGENCY HOME VIP LESHON ME QERA BANESEN NE QEDER TË DEQANIT PER NJË KOH TË SHKURTË . Leshojm banesen komplet te mobiluar teper eksluzive dhe shum ne vend te mir per jetes mu ne qender Deqanit rruges

  Me Marrveshje
  Pejë
  30 qershor 21:23
 • HOME VIP SHET BANES 89m2 vetem 600euro m2 kati 4

  HOME VIP SHET BANES 89m2 vetem 600euro m2 kati 4

  AGENCY HOME VIP SHET SUPER BANES 89m2 kati i 4 me super Super Qmim veteme vetem 600Euro per m2 Home VIP shet banesen qe ndodhet ne kompleksin Banesor ELSA ne lagjen fidanishte {ISTITUT}. BANESA posedo

  600 €
  Pejë
  30 qershor 18:42
 • Shes banesen ne qender te Pejes

  Shes banesen ne qender te Pejes

  Shes banesen ne qender te Pejes cila ka një siperfaqe prej .(78m2 bruto)68m2neto banesa ka 2 dhoma gjumi,1 kuzhin,1 banjo 1 koridor 1shpajz+2 ballkona ,Gjindet në katin e 4. afer qendres zejtare ne P

  55.000 €
  Pejë
  29 qershor 23:32
 • AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 89m2 ne katin 4 me super QMIM per vetem 600m2

  AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 89m2 ne katin 4 me super QMIM per vetem 600m2

  AGENCY HOME VIP SHET SUPER BANES 89m2 kati i 4 me super Super Qmim veteme vetem 600Euro per m2 Home VIP shet banesen qe ndodhet ne kompleksin Banesor ELSA ne lagjen fidanishte {ISTITUT}. BANESA pose

  600 €
  Pejë
  29 qershor 18:31
 • AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN ME DYQAN TE HAMOM GJAMIJA PEJ

  AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN ME DYQAN TE HAMOM GJAMIJA PEJ

  AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN ME DYQAN TE HAMOM GJAMIJA Home VIP shet shtepin 3-Kat me dyqan qe ndodhet pikrisht per ball Hamom Gjamis apo kokretisht rruges se ish pazarit vjeter -Shtepija posedon pl

  Me Marrveshje
  Pejë
  29 qershor 18:15
 • AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN 3kateshe me DYQAN te HAMOM GJAMIJA

  AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN 3kateshe me DYQAN te HAMOM GJAMIJA

  AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN ME DYQAN TE HAMOM GJAMIJA Home VIP shet shtepin 3-Kat me dyqan qe ndodhet pikrisht per ball Hamom Gjamis apo kokretisht rruges se ish pazarit vjeter -Shtepija posedon pl

  Me Marrveshje
  Pejë
  29 qershor 18:13
 • Shtepia ne lagjen Dardania

  Shtepia ne lagjen Dardania

  Shitet shtepia ne lagjen Dardania I afer xhamise se Devolleve (rr Martiret e Dardanise nr 21) e cila ka 5.20 ari se bashku me shtepi. Te interesuarit mund te kontaktojne ne keta numra telefoni : 044

  Me Marrveshje
  Pejë
  28 qershor 23:42
 • SHTEPI ATRAKTIVE

  SHTEPI ATRAKTIVE

  shitet shtëpia shumë atraktive, shtëpia gjendet ne Pejë në lagjen Kapeshnica, ka siperfaqe prej 10 ari,ndërsa banim ka sipërf. prej 450 m2., shtëpia është tri katëshe,ka podrumin, komplet e renovuar d

  Me Marrveshje
  Pejë
  27 qershor 08:53
 • Trojet Maja Zezë

  Trojet Maja Zezë

  shiten trojet ne majen e zesë (crni vrh), vend shumë atraktiv, të gjitha trojet janë te parcelizuara me siperfaqe prej 4 ari e deri ne 10 ari, me infrastrukturë me rrugë të formuar të regjistruar si r

  Me Marrveshje
  Pejë
  27 qershor 08:42
 • Shitet Shtepia

  Shitet Shtepia

  Shitet shtepia ne Peje ne rrugen e spitalit afer ambullances Dr Gzim Devolli Cmimi sipas marveshjes me dokumentacion te rregullt.

  Me Marrveshje
  Pejë
  26 qershor 16:48
 • KERKOJ BANES-SHTEPI ME QERA per 1MUJ paguj 300EURO

  KERKOJ BANES-SHTEPI ME QERA per 1MUJ paguj 300EURO

  kerkoj nje banes apo shtepi me qera per vetem 1 muj duhet te jet e mobiluar dhe me kushte jetike elemtare te mira paguj deri 300 apo 350 me qen e mir duhet te jet me dy dhom gjumi .

  300 €
  Pejë
  26 qershor 16:33
 • HOME VIP SHET PSHIN ME 8ari vetem 39mij euro

  HOME VIP SHET PSHIN ME 8ari vetem 39mij euro

  AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN ME 8ari vetem 38mij euro - Shesim 8 ari me shtepi te shkolla Ekonomike -Pllaci-Shtepija ndhodhet vetm 50 metra nga reth retullimi -Pllaci-Shtepija Ndodhet vetm 20metra

  39.000 €
  Pejë
  25 qershor 21:34
 • Shitet shtepija

  Shitet shtepija

  Shitet shtepija 1 katshe,2 dhoma,koridor,banjo shpija ka oborr para gjindet afer stacjonit ka 2,30ari dokumentacjon I rregullt ndrim nuk bejm kontakt vetem viber kush esht I interesun +38649179331 ju

  45.000 €
  Pejë
  24 qershor 14:52
 • HOME VIP SHET 8ari me Shtepi vetem 38mij Euro

  HOME VIP SHET 8ari me Shtepi vetem 38mij Euro

  AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN ME 8ari vetem 38mij euro - Shesim 8 ari me shtepi te shkolla Ekonomike -Pllaci-Shtepija ndhodhet vetm 50 metra nga reth retullimi -Pllaci-Shtepija Ndodhet vetm 20metra

  38.000 €
  Pejë
  23 qershor 01:52