Shtepi / Vila
Pejë

Shtepi / Vila në shitje në Pejë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Shtepi ne Pejë
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Pejë

  Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron dy Shtëpi afer Pejës, gjenden afer rrethit te Ukaj

  Pejë Dje, 23:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI AGENCY HOME VIP-a
  Shtepi / Vila

  AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI AGENCY HOME VIP-a

  Agjencioni për Patundshmeri AGENCY HOME VIP —Agency Home VIP-a— Agjencion për Patundshmëri ësh

  Pejë Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITEN SHTEPITE NE PEJE
  Shtepi / Vila

  SHITEN SHTEPITE NE PEJE

  Shiten shtepite ne lagjen Dardania 2, rruga Ardian Krasnqi ne Peje. Ne afersi te shkolles fillore Da

  Pejë Dje, 20:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  HOME VIP Shetë 9ari vitomericë Raioni 1 vetem39mi€
  Shtepi / Vila

  HOME VIP Shetë 9ari vitomericë Raioni 1 vetem39mi€

  AGENCY HOME VIP-a SHETË 9.8ari në VITOMERIC Rajoni -1 Vetem 39.000 mij Euro . Shesim 9.8 ari tok

  Pejë 12 nëntor 21:56
  39.000 €
 • 9 foto
  HOME VIP shetë 5ha Vitomeric te Gjamija Re raioni1
  Shtepi / Vila

  HOME VIP shetë 5ha Vitomeric te Gjamija Re raioni1

  AGENCY HOME VIP-a Shet Pllac prej 5 ari në VITOMERICË Rajoni 1 ———————————

  Pejë 12 nëntor 21:52
  39.000 €
 • 5 foto
   Shtepia Ne rrugen e Ambullantes ne vitomeric
  Shtepi / Vila

  Shtepia Ne rrugen e Ambullantes ne vitomeric

  Shitet shtepia ne vitomeric rruga e ( Shkolles ) ambullantes reoni 2 me 5 ari toki . Shtepia ka 130

  Pejë 12 nëntor 21:34
  44.000 €
 • 5 foto
  Shitet ish fabrika e mobileve ne VITOMERIC
  Shtepi / Vila

  Shitet ish fabrika e mobileve ne VITOMERIC

  Shitet ish fabrika e mobileve ne vitomeric se bashku me shtepin dy kateshr me lokal dhe banim 2x 180

  Pejë 12 nëntor 21:33
  1 €
 • 4 foto
  Shitet Shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia

  Shitet shtepia ne Vitomeric ne Rajonin 2 Rruga Ambullantes, Qmimi sipas marreveshjes.Shtepia i ka 4

  Pejë 12 nëntor 20:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shtepia ne shitje Peje
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje Peje

  Rruga: Marie Shllaku nr.17 Peje Shtepia posedon gjithsej 140 meter katror . Me kete renditje :Kati

  Pejë 12 nëntor 20:00
  200.000 €
 • 0 foto
  Shiten 2 shtëpi në Vitomiricë të Pejës
  Shtepi / Vila

  Shiten 2 shtëpi në Vitomiricë të Pejës

  Kodi 0179 Shiten 2 shtëpi në Vitomiricë të Pejës. Shtëpitë kanë secila nga 220m2 plus garazhat, kan

  Pejë 12 nëntor 17:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET SHTËPIA NË LAGJEN “PEJA HILL”
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPIA NË LAGJEN “PEJA HILL”

  Shitet shtepia 213.26 m2 Përdhesa: 106.59m2 Qëndrim ditor Kuzhinë + ngrënie e shpejtë Ambient ngrën

  Pejë 12 nëntor 15:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet shtepija ne Pejë me 10.50 Ari plac
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne Pejë me 10.50 Ari plac

  Shitet shtepija ne hymnje te Pejës me 10.50 Ari plac dokementacioni esht ne rregull per me shum inf

  Pejë 12 nëntor 10:51
  150.000 €
 • 6 foto
  03-.Shes shtepin ne Fidanishte
  Shtepi / Vila

  03-.Shes shtepin ne Fidanishte

  shitet shtepia ne fidanishte me 5 ari truall shtepia eshte 4 kate me lokal e cila ka ket renditje 5

  Pejë 12 nëntor 10:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   03- Shtepin me 8 ari truall ne Peje
  Shtepi / Vila

  03- Shtepin me 8 ari truall ne Peje

  Shtepija gjindet ne pej ne lagjen e fidanishtes per ball AL Petroll-it apo Berdynaj company Shte

  Pejë 12 nëntor 10:06
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  03-shes dy shtepi te shkolla ekonomike
  Shtepi / Vila

  03-shes dy shtepi te shkolla ekonomike

  shes dy shtepi te shkolla ekonomike me 14 ari per me shum informata thirni ne kta numra -tel-0491664

  Pejë 12 nëntor 10:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  03-SHES STEPIN ME 5 ARI TRUALL
  Shtepi / Vila

  03-SHES STEPIN ME 5 ARI TRUALL

  Shes shtepin me 5 ari truall shtepia gjindet perball shkolles ekonomike shtepia eshter e renovuar ko

  Pejë 12 nëntor 10:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  01-Shes token ne vitomiric me gjith shtepi
  Shtepi / Vila

  01-Shes token ne vitomiric me gjith shtepi

  Shesim 1 hektarë e 10 ari tokë në Vitomeric Toka ndodhët në Qendër të Vitomerices. vetem 50 metra n

  Pejë 12 nëntor 10:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   03- Shes dy shtepi ne dardani 1
  Shtepi / Vila

  03- Shes dy shtepi ne dardani 1

  shes dy shtepi ne dardani 1 te cilat jan njera ka 3 kate dhe perbehet prej 8 dhomave plus sallon me

  Pejë 12 nëntor 09:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP shetë 4ari më 2 Shtepi Pejë vetem 64mij€
  Shtepi / Vila

  HOME VIP shetë 4ari më 2 Shtepi Pejë vetem 64mij€

  AGENCY HOME VIP-a Shetë dy Shtepi dhe 4 ari tokë ne Pejë 64.000 Ero Home Vip shetë dy shtepi me 4

  Pejë 12 nëntor 07:28
  64.000 €
 • 9 foto
  Shtepi -Afrim Kurtani
  Shtepi / Vila

  Shtepi -Afrim Kurtani

  Shtepija e ndertuar ,me material te fort- tulle e plote, ka 390 m2 banimi, 13.30 m x12,85, dhe sipe

  Pejë 12 nëntor 00:47
  35.000 €
 • 7 foto
  SHTEPIA NE LAGJEN PEJA HILL
  Shtepi / Vila

  SHTEPIA NE LAGJEN PEJA HILL

  Në pjesën jug-perëndimore të Pejës, 2 km nga qendra e qytetit ka filluar ndërtimi i projektit më të

  Pejë 11 nëntor 12:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Urgjent
  Shtepi / Vila

  Urgjent

  Shitet shtepia 2 kateshe plus podrumi 300 m2 dhe 6 ari truall, Shtepia Posedon 2 Sallona 6 dhoma 2 b

  Pejë 11 nëntor 00:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET SHTEPIA NE PEJE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE PEJE

  Shitet Shtepia Ne Peje Gjendet ne Rrugen Kryesore Per Spital Afer Ambullances Gezim Devolli Me Dokum

  Pejë 10 nëntor 21:14
  68.000 €
 • 10 foto
  Shitet shtepia Zatra mbi kanall
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia Zatra mbi kanall

  Viber +38649583398 Email: [email protected] Shes shtepin ne lagjen mbi kanall, Zatra. Shtepia ska ne

  Pejë 10 nëntor 19:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Plane Projekte dhe Ndertim per Shtepi
  Shtepi / Vila

  Plane Projekte dhe Ndertim per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,

  Pejë 10 nëntor 18:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi me 6-Ari Oborr SHITET
  Shtepi / Vila

  Shtepi me 6-Ari Oborr SHITET

  Shitet Shtepia e Banueshme e cila gjendet ne Banje te Pejes. . . Shtepia eshte e Banueshme dhe pe

  Pejë 10 nëntor 14:34
  42.500 €
 • 0 foto
  Agjensioni EN&KA Shiten 30ari Drelaj-Rugovë
  Shtepi / Vila

  Agjensioni EN&KA Shiten 30ari Drelaj-Rugovë

  Agjensioni i patundshmerive EN&KA OFERTË🌡 Shiten 30ari tokë ne fshatin turistik Drelaj te Rugo

  Pejë 10 nëntor 10:40
  2.300 €
 • 0 foto
  Agjensioni i patundshmerive EN&KA shiten 50ari Pej
  Shtepi / Vila

  Agjensioni i patundshmerive EN&KA shiten 50ari Pej

  Agjensioni i patundshmerive EN&KA Ofertë🌡Shitet Toka gjindet perfundi tranzitit ne Pejë Çmimi

  Pejë 10 nëntor 09:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shest dy shtepi me 20ari tokë ose me 30ari tokë.
  Shtepi / Vila

  Shest dy shtepi me 20ari tokë ose me 30ari tokë.

  Shtepit kan dimenxione 980cm x 1020cm dy katshe qe i bjen per ni kat 100m2 te një shtepie plus garaz

  Pejë 10 nëntor 09:52
  121.500 €
 • 3 foto
  Shiten 10ari ne BOGË-RUGOVËS EN&KA
  Shtepi / Vila

  Shiten 10ari ne BOGË-RUGOVËS EN&KA

  Agjensioni i patundshmerive EN&KA Ofertë🌡 Parcela shite prej 10ari ne qender te fshatit turisti

  Pejë 10 nëntor 09:43
  14.000 €
 • 0 foto
  Dy shtepi me 20ari tokë ose me 30ari tokë.
  Shtepi / Vila

  Dy shtepi me 20ari tokë ose me 30ari tokë.

  Shtepit kan dimenxione 980cm x 1020cm dy katshe qe i bjen per ni kat 100m2 te një shtepie plus garaz

  Pejë 9 nëntor 13:08
  121.500 €
 • 0 foto
  Shiten troje ne lagjen Dardania 3 ne Pejë
  Shtepi / Vila

  Shiten troje ne lagjen Dardania 3 ne Pejë

  Agjensioni i patundshmerive EN&KA Shet troje ne lagjen Dardania 3 ne Pejë. Parcelat munden te nd

  Pejë 9 nëntor 08:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia

  shitet shtepija dy kateshe me 5 ari truall .shtepija I ka 4 dhoma salon kuzhin dy banjo shtepija ash

  Pejë 8 nëntor 19:31
  55.000 €
 • 3 foto
  Shes Shtepin mbi kanal Zatra
  Shtepi / Vila

  Shes Shtepin mbi kanal Zatra

  Viber +38649583398 Email: [email protected] Shes shtepin ne lagjen mbi kanall, Zatra. Shtepia ska

  Pejë 8 nëntor 14:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET SHTEPIA NE ULQIN ne qender te shtojit
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE ULQIN ne qender te shtojit

  shitet shtepia ne ulqin ne qender te shtojit plazha madhe shtepia ka 3 dhoma gjumi 1 sallon dhe 1kuz

  Pejë 8 nëntor 10:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shtepija
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija

  Shitet shtepija ne Peje afer shkolles Ekonomike me siperfaqe 200 m2 . Shtepija posedon 4 dhoma gjum

  Pejë 8 nëntor 10:13
  112.000 €
 • 11 foto
  Shitet Villa ne Boge (Rugove)
  Shtepi / Vila

  Shitet Villa ne Boge (Rugove)

  Villa gjindet ne fshatin Boge ne Rugove afer kompleksit \"Relax Rugova\". Jane 3.8 ari truall, shtep

  Pejë 8 nëntor 10:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi ne Banje te Pejes
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Banje te Pejes

  Shitet shtepija ne Banje te Pejes afer hotel onix shtepija eshte dy kateshe posedon 6 dhoma dhe ban

  Pejë 8 nëntor 03:44
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Shtepia ne Peje ndrrim
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne Peje ndrrim

  Shitet shtepia ne peje, ka 6 dhoma gjumi kuzhine +sallon, 2 banjo Podrum te madh dhe 5 ari toke. Sh

  Pejë 7 nëntor 22:35
  127.000 €
 • 6 foto
  Shtëpia në shitje
  Shtepi / Vila

  Shtëpia në shitje

  Shitet shtëpia e mobiluar me 25 ari truall. Shtepija posedon 2 kate banim me siperfaqe prej 190 m2 +

  Pejë 7 nëntor 21:44
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AGENCY HOME VIP FILLOJË SHITJEN E TROJEVE NË VITOMERICË
  Shtepi / Vila

  AGENCY HOME VIP FILLOJË SHITJEN E TROJEVE NË VITOMERICË

  AGENCY HOME VIP-a KA FILLUAR SHITJEN E TROJEVE NË VITOMERIC . Agency home VIP fillojë më Shitje

  Pejë 6 nëntor 16:19
  3.500 €
 • 7 foto
  Shitet shtëpia në Brestovik,buzë asfaltit me 20 ar
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në Brestovik,buzë asfaltit me 20 ar

  Shtëpia është komplet e rregullar, ka tri dhoma, banjon dhe korridorin me infrastrukturë të plotë. K

  Pejë 6 nëntor 14:44
  45.000 €
 • 2 foto
  Shitet Stani ne Rugove Liqenat
  Shtepi / Vila

  Shitet Stani ne Rugove Liqenat

  Shitet Stani ne Rugove Liqenat me 2.5ari truall Stani ka 2 dhoma + koridorin+ banjon si dhe podrumi

  Pejë 6 nëntor 11:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Sshitet shtepija ne lagjen peja hill
  Shtepi / Vila

  Sshitet shtepija ne lagjen peja hill

  shitet shtepija ne lagjen peja hill e cila gjindet 2 km large qendres dhe ka nje pamje shume te buku

  Pejë 3 nëntor 17:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Shpija ne Peje
  Shtepi / Vila

  Shitet Shpija ne Peje

  Shitet shpija ne Peje lagjja Tophane shpija ka 2 Dhoma, kuzhina, banjo dhe shpajz dhe parcela eshte

  Pejë 2 nëntor 18:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shtepija me (1.76 Ari) ne qender te Pejes
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija me (1.76 Ari) ne qender te Pejes

  Shtepia gjendet ne lagjen Karagaq ne Peje, ku afer ka Parkin e madh (100 Metra), Shkollen fillore (2

  Pejë 2 nëntor 18:03
  98.000 €
 • 11 foto
  SHITEN NE LAGJEN KRISTAL 10 OSE 20 ARI truall
  Shtepi / Vila

  SHITEN NE LAGJEN KRISTAL 10 OSE 20 ARI truall

  Ekskluzive - me oferte te re Shitet trualli ne hapsire totale prej 2035m2 (20 ari e 35metra). Truall

  Pejë 1 nëntor 06:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Lokali ne qender te pejes 50m katror
  Shtepi / Vila

  Shitet Lokali ne qender te pejes 50m katror

  Shitet lokali ne qender te pejes rruga e spitalit afer kryqit te kuq dhe gjindet ne rruge kryesore.

  Pejë 31 tetor 14:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  Shes shtepinë te sapondërtuar , me 4 ari tok. Shtëpia gjindet në lokacionin te mir, në Vitomiricë ne

  Pejë 31 tetor 14:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AGENCY HOME VIP SHETË SHTEPI NË QENDËR ZEJTARE PEJË
  Shtepi / Vila

  AGENCY HOME VIP SHETË SHTEPI NË QENDËR ZEJTARE PEJË

  RISI SUPER OFERTË AGENCY HOME VIP SHETË SHTEPI TË QENDRA ZEJTARE Shtepia Shitet komplete e Mobilu

  Pejë 23 tetor 21:22
  Me Marrveshje