• krevet për fëmijë

  krevet për fëmijë

  Shesim krevet për fëmijë me forma auto. Krevetë me modele të ndryshme dhe kreativ.gjindemi në gjilan më saktësishtë në km e 4_tërt gjilan ferizaj fshati livoq i ultë. Tel viber +37744479767.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 20:07
 • Dhome gjumi per femije-Super ZBRITJE 280 Euro Komplet

  Dhome gjumi per femije-Super ZBRITJE 280 Euro Komplet

  Dhome gjumi me 2 shtreter 140x200 cm- te ndare nga dollapi Dollapa 0.5m x3m Tavline pune dhe kompjuter bashke me dhomen edhe tepihu dhe perdet

  280 €
  Skënderaj
  25 shkurt 13:09
 • Dhome gjumi per femije-Super zbritje 280 Euro Komplet

  Dhome gjumi per femije-Super zbritje 280 Euro Komplet

  Dhoma me 2 shtreter 140x200 cm (te ndare nga dollapi) Dollapi 0.50m gjeresi x3m gjatesi Tavoline pune dhe vend per kompjuter Bashke me dhomen edhe tepihu dhe perde.

  280 €
  Skënderaj
  25 shkurt 12:59
 • Shes lavatriqe gorenje ne gjendje perfekte shitet urgjent

  Shes lavatriqe gorenje ne gjendje perfekte shitet urgjent

  Shes lavatriqe gorenje ne gjendje perfekte

  80 €
  Prishtinë
  24 shkurt 20:44
 • tjegulla ose qeremide te gjakoves te vjetra

  tjegulla ose qeremide te gjakoves te vjetra

  jon per afersisht 500 cop qeremide te vjetra shum fotot nuk jon orgjinale mirpo i kem marr sa me tregu se keshtu jan edhe ato te vjetra

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  22 shkurt 10:50
 • Okazion - shiten pajisjet e nje shtepie

  Okazion - shiten pajisjet e nje shtepie

  Vetem per pak dite. Shiten pajisjet e nje shtepie per arsye emigrimi. Pajisjet jan krevat dopjo me dy komodina dhe pasqyr bizhuterie, krevat tek me nje komodine, divan dysh dhe tresh, tavoline mesi pe

  130.000 Lek
  Tiranë
  22 shkurt 00:41
 • XHAMA LEVIZES

  XHAMA LEVIZES

  Mbroni ballkonet & terrasat tuaja në 4 stinët e vitit me xhama lëvizës. Mbyllja e ballkonave dhe të terrasave tuaja me sistemin e ri te xhamave nuk e prish arkitekturën e ndërtesës dhe njëkohësi

  Me Marrveshje
  Prizren
  21 shkurt 17:50
 • Ne gjendje te rregullt me qmim te volitshem

  Ne gjendje te rregullt me qmim te volitshem

  Frigoriferi esht ne gjendje te rregullt punon super gjamat nuk jan te thyer as nje mund te kontaktoni edhe ne viber

  Me Marrveshje
  Malisheve
  21 shkurt 17:45
 • SHES INVERTAR PER FRIZER QMIMI VOLITSHEM

  SHES INVERTAR PER FRIZER QMIMI VOLITSHEM

  SHES INVERTAR PER FRIZER NE GJENDJE TEPER TE MIRE ME QMIM TE VOLITSHEM PER ME SHUM INFO KONTAKTO NE NR 045 613 819

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 17:45
 • Invertar per frizer

  Invertar per frizer

  Qmim i volitshem Mund te na kontaktoni ne viber +37745613819

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 17:45
 • Friz per ngrirje te thell

  Friz per ngrirje te thell

  shes frizin per ngrirje te thell i pershtatshum per restorante,eshte nga rusfai ne gjendje te mier

  500 €
  Podujevë
  21 shkurt 17:45
 • Kallapë të plastikës 3 modele

  Kallapë të plastikës 3 modele

  Shiten 3 modele kallapë nga plastika. * Janë të përshtatshëm për prodhimin e kubëzave të betonit. * Shiten me shumicë dhe pakicë ! Tel: 044/208-996 dhe 044/670-302 Viber +37744208996 E-mail: jetmir

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 shkurt 17:28
 • DRRASA PER PRODHIMIN E KUBEZAVE TE MAKINES TEZG

  DRRASA PER PRODHIMIN E KUBEZAVE TE MAKINES TEZG

  Shes dërrasa për prodhimin e kubëzave të makinës tezgyller 508, dërrasat janë të përdorura janë në gjëndje të mirë për punë, kemi rreth 700 copa, bëjm edhe ndërrim. Dërrasat kanë dimensione 70 x 1.15

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 shkurt 17:27
 • Gurëthyesin ne gjendje te rregullt

  Gurëthyesin ne gjendje te rregullt

  Gurëthyesi posedon çekanat për thyerje të gurëve dhe produkteve tjera të betonit është ne gjëndje të rregullt i gatshëm për punë. -Për më shumë informata kontaktoni në numër telefoni: 044/208-9

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 shkurt 17:27
 • Makina per prerjen e bllokave te betonit !

  Makina per prerjen e bllokave te betonit !

  Shes makinën për prerjen e bllokave të betonit në gjëndje të mirë. Makina posedon edhe 2 kallapë 12x40 dhe 20x40, Makina mund të prodhojë edhe vazo betoni, anësor, blloka për oxhakë (nëse sigurohen ka

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 shkurt 17:27
 • Dyer per dhoma nga druri +37745327459

  Dyer per dhoma nga druri +37745327459

  Shesim dyer dhe dritare me te gjitha dimenzjinet si dhe me porosi ju mipresim nr 044945648

  60 €
  Ferizaj
  21 shkurt 17:25
 • Rreth i hekurit i riparuar ne gusht 2016

  Rreth i hekurit i riparuar ne gusht 2016

  Rreth shume i mire i riparuar ne gusht 2016 , rrethi posedon edhe nji pjese tjeter per 3 persona dmth eshte shume i madhe Rrethi esht prej nji shtepije ku nuk pijet duhani dhe eshte shume i paster

  500 €
  Kamenicë
  21 shkurt 17:25
 • Llustera te ndryshem

  Llustera te ndryshem

  Sipas porosise

  Me Marrveshje
  Istog
  21 shkurt 16:45
 • shtylla te betonit 2.5m te gjata

  shtylla te betonit 2.5m te gjata

  shiten shtylla te betonit 2.5m te gjata per ndonje thurrje te ndonje oborri apo diqka tjeter i kam 50 shtylla. 045663246 çmimi sias marrveshjes

  Me Marrveshje
  Viti
  21 shkurt 16:44
 • Prodhojm Dhoma Gjumit 550 euro viber +38649152077

  Prodhojm Dhoma Gjumit 550 euro viber +38649152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me s

  550 €
  Podujevë
  21 shkurt 16:44
 • MOLER  PROFESIONALIST...... NGJYROJE, RINOVIME..

  MOLER PROFESIONALIST...... NGJYROJE, RINOVIME..

  MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj puna behet me

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 16:36
 • SHITET LASERI NIVELIZUES PROFESIONAL

  SHITET LASERI NIVELIZUES PROFESIONAL

  Shes laserin nivelizues i po sa ardhun nga Zvicra, qmimi 350 € pak i diskutushem, per me shum info ne ...049430054 , ju mirepresim.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 16:36
 • Shtreter per fjetje

  Shtreter per fjetje

  shtreter per fjetje me shumic dhe pakic...

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 16:34
 • shtreter per fjetje

  shtreter per fjetje

  shtreter per fjetje mund te kontaktoni edhe ne viber 049 76 4747

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 16:34
 • Reklama 80 euro

  Reklama 80 euro

  Shes dy Reklama per biznes me ndriqim , njera esht 1 m × 1.30 m , ndersa tjetra 60 cm × 40 cm ne te dy anet me ndriqim qmimi 80 e uro per te dyat per me shum info Viber +37744922151

  80 €
  Kamenicë
  21 shkurt 16:32
 • Urgjente

  Urgjente

  Shes dhomen e gjumit te kompletuar. Dhoma eshte shum pak e perdorur. Ne cmim perfshihen edhe 2 komodina qe mungojne ne foto. Cmimi i diskutueshem.

  380 €
  Gllogoc
  21 shkurt 16:31
 • Shiten mobilet

  Shiten mobilet

  Shiten mobilet, garnitura 1, 2, 3, dhoma e fjetjes, tavolina e bukes, tavolina e dites, tepihat, qmimi me marrveshje, per me shum info ne numrin kontaktues 044510453

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 16:30
 • Dyer e dritare si dhe dyer garazhdave ME ZBRTJE

  Dyer e dritare si dhe dyer garazhdave ME ZBRTJE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Istog
  21 shkurt 16:27
 • Dyer e dritare si dhe dyer garazhdave ME ZBRITJE

  Dyer e dritare si dhe dyer garazhdave ME ZBRITJE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Pejë
  21 shkurt 16:25
 • Moulinex mix leng frutash

  Moulinex mix leng frutash

  Shitet Moulinex mix leng frutash. Cmimi:7000 leke Tel:0692110711

  7.000 Lek
  Tiranë
  21 shkurt 15:54
 • Trine krevati me cmim okazion

  Trine krevati me cmim okazion

  Shitet trine krevati me cmim okazion. Permasat 160 X 200 (shiko foton). Nuk keni nevoje te shpenzoni per te njejtin mall dopjon e cmimit. Trina eshte ne gjendje shume te mire. Cmimi 11000 lek

  Me Marrveshje
  Tiranë
  21 shkurt 15:54
 • Shes

  Shes

  Shes setin 3 , 2 , 1 si dhe ormani , jan ne gjendje te mire!

  300 €
  Prishtinë
  21 shkurt 15:45
 • Staze per dhome gjumi

  Staze per dhome gjumi

  Shitet staza per dhome gjumi : 90 me 3 e gjysme 60 me 1 e gjysme (2 copa) 50 me 50 ( 1 cope) Dmth perbehet nga 4 pjese

  70 €
  Gjakovë
  21 shkurt 15:44
 • punojm me gur dhe Rrasa ne tre kosoven

  punojm me gur dhe Rrasa ne tre kosoven

  Punojm me gur dhe Rrasa ne tre kosoven tel 044913546

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  21 shkurt 15:28
 • Shes kuzhinen e kompletuar

  Shes kuzhinen e kompletuar

  Shes kuzhinen e kompletuar.Kuzhina eshte kjo ne foto por ka edhe nje pjese e dollapeve me xham.Pjesa qe duket larte,eshte e ruajtur e pa gervishur.Qmimi 180 euro komplet .Kuzhina ka edhe aspiratorin p

  180 €
  Prishtinë
  21 shkurt 15:28
 • Motor i druve stihl 17q i ardhur nga gjermania

  Motor i druve stihl 17q i ardhur nga gjermania

  shes ket motor druve orginal i ardhur nga gjermania i perdort punon super ju garantoj

  175 €
  Viti
  21 shkurt 15:25
 • Shitet paradhoma

  Shitet paradhoma

  Paradhoma eshte e perdorur

  70 €
  Shtime
  21 shkurt 15:25
 • Zbritje ne dyer per dhoma komplet 70€ 045327459

  Zbritje ne dyer per dhoma komplet 70€ 045327459

  shesim dyer te dhomav,me teh salloven dyer,te hyrjes punojm edhe me porosi dyer dhe dritare dyer dhome 70euro dyer me xhom 70euro dyer te hymjes 100 deri 150euro telefono> 044945648 dritare standa

  60 €
  Podujevë
  21 shkurt 14:46
 • Lavatriqe Hoover - 120 Euro

  Lavatriqe Hoover - 120 Euro

  ---- TEKNIKË E BARDHË NGA ZVICRA ---- -------------------------------------------------------- Telefononi tani ne nr : 045-400738 +Viber ...............................................................

  110 €
  Ferizaj
  21 shkurt 14:46
 • Lavatriqe Bosch - 110 Euro

  Lavatriqe Bosch - 110 Euro

  ---- TEKNIKË E BARDHË NGA ZVICRA ---- -------------------------------------------------------- Telefononi tani ne nr : 045-400738 +Viber ...............................................................

  110 €
  Ferizaj
  21 shkurt 14:45
 • Enelarse AEG - 100 Euro

  Enelarse AEG - 100 Euro

  ---- TEKNIKË E BARDHË NGA ZVICRA ---- -------------------------------------------------------- Telefononi tani ne nr : 045-400738 +Viber ...............................................................

  100 €
  Ferizaj
  21 shkurt 14:45
 • Lavatriqe AEG - 120 Euro

  Lavatriqe AEG - 120 Euro

  ---- TEKNIKË E BARDHË NGA ZVICRA ---- -------------------------------------------------------- Telefononi tani ne nr : 045-400738 +Viber ...............................................................

  120 €
  Ferizaj
  21 shkurt 14:45
 • Dyer per dhoma komplet

  Dyer per dhoma komplet

  Dyer dhe dritare nga druri me dimenzjone te ndryshme si dhe me ngjyra e modele te ndryshme dyer 60€ - 120€ dritare 15€ - 35€ ju mirpresum Nr. 044945648

  70 €
  Fushë Kosovë
  21 shkurt 14:45
 • shes uleset per oborr te punuara nga paletat

  shes uleset per oborr te punuara nga paletat

  shes uleset per oborr jan te punuara nga paletat jan shum te forta stabile dhe te pershtatshme per ulje...3 dyshe 1 njishe dhe tavolina ...shiten vetem komplet jan te punuara nga paletet natyrale vet

  85 €
  Ferizaj
  21 shkurt 14:45
 • Dy Korniza

  Dy Korniza

  Kornizat jane jashte perdorimit dhe per kete arsye shiten. Madhesite e tyre: (1) 37cm x 27cm (2) 44cm x 34cm

  2.500 Lek
  Tiranë
  21 shkurt 14:34
 • Shitet Frigorifer lokali

  Shitet Frigorifer lokali

  Shitet

  17.000 Lek
  Tiranë
  21 shkurt 14:34
 • Llustera- Ndriçime

  Llustera- Ndriçime "DOMI"

  Ndriçime per shtepin tuaj Lokale ,hotele ,restaurante,kopshte Na vizitoni ne lokalin tonë në rrugen Kodra e trimave,rruga per Podujevë Ju mirëpresim ! Mob/vib +377 44 353 170 Mob/vib +377 44 130 557

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 14:28
 • Llustera-Ndriçime

  Llustera-Ndriçime "DOMI "Chandelier

  Ndriçime dekorative me çmime promovuese Ndriçime per: shtepi ,sallone dasmash,restorane ,hotele,kopshte etj. Ju mirëpresim ne Prishtinë rruga :Kodra e trimave(Rruga e Podujeves ) Mob/Vib : +37744 353

  Me Marrveshje
  Prizren
  21 shkurt 14:27
 • Shporet

  Shporet

  Shporet iskra ne xhendje te mir Arsyeja e shitjes i kam 2 dhe sme duhet ma

  70 €
  Shtime
  21 shkurt 14:26
 • Mobileria ISA-OKI

  Mobileria ISA-OKI

  Kemi Kuzhin , Tavolina , Suduper , Kauqa.. Ne Zbritje Kuzhina nga 380‎€ ne 300‎€ Tavolinat nga 80‎€ ne 50‎€

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  21 shkurt 13:49