Shtepi & Familje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Shtime Sot, 15:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavolina Buke transporti ne Kosove dhe Zvicer
  Mobilje

  Tavolina Buke transporti ne Kosove dhe Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Fushë Kosovë Sot, 15:20
  480 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA OVC DYER HARMONIK TRI NGJYRA ROLLO PERDE ROL

  Gjakovë Sot, 15:20
  37 €
 • 9 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC ME QMIME SHUM TE VOLITSHME PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE

  Fushë Kosovë Sot, 15:20
  37 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO METRI KATROR
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO METRI KATROR

  PROGRAMI I PUNES ROLETA TE JASHTME MGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLETA VENECIANE NGA DR

  Lipjan Sot, 15:20
  37 €
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Kamenicë Sot, 15:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Gllogoc Sot, 15:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344 799-989 044-222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344 799-989 044-222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Mitrovicë Sot, 15:19
  599 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma per Femije porosit +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma per Femije porosit +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Fushë Kosovë Sot, 15:19
  550 €
 • 0 foto
  Maqin per akullore
  Teknik dhe paisje

  Maqin per akullore

  Maqin e akulloreve esht e re edhe Elektronike shum moderne

  Skënderaj Sot, 15:19
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA VENECIANE
  Mobilje

  ROLETA VENECIANE

  JU OFROJM ROLETA VENECIANE ME QMIM 9 EURO METRA KATROR NE KET QMIM JANE TE PERFSHIRA MATJA TRANSPORT

  Fushë Kosovë Sot, 15:19
  7 €
 • 1 foto
  Furre montuese Candy
  Teknik dhe paisje

  Furre montuese Candy

  shitet furra montuese candy, kan nje ndryshk te vogel ne furre. Viber +38344185655

  Prishtinë Sot, 15:19
  120 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Prishtinë Sot, 15:19
  60 €
 • 11 foto
  NDERMARJA NESI DYER DHE DRITARE NGA PVC
  Mobilje

  NDERMARJA NESI DYER DHE DRITARE NGA PVC

  NDERMARJA KRYEN KETO PUN DYER DHE DRITARE NGA PVC ME PROFIL GJERMAN ME DY GUMA DHE ME TRI GUMA DYER

  Prishtinë Sot, 15:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLLO PERDE +383 44 100 035
  Mobilje

  ROLLO PERDE +383 44 100 035

  PROGRAMI I PUNES ROLLO PERDE STORE ROLLO PERDE ZEBRA ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI PE

  Shtime Sot, 15:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA

  Prishtinë Sot, 15:19
  40 €
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PLASTIKA ROLLO PERDE MBI 30 NGJYRA ROLLO ZEBRA MBI 30 MODELE PERD

  Prishtinë Sot, 15:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zbritje dhoma gjumi transporti edhe ne Zvicer
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi transporti edhe ne Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dh

  Dragash Sot, 15:18
  550 €
 • 0 foto
  Zbritje Dhoma gjumi porosit ne +38344152077
  Mobilje

  Zbritje Dhoma gjumi porosit ne +38344152077

  Zbritje dhoma gjumi transporti ne Kosove dhe Zvicer porosit online ne viber +38344152077

  Mitrovicë Sot, 15:18
  550 €
 • 11 foto
  PERDE SHIRITORE +383 44 100 035
  Mobilje

  PERDE SHIRITORE +383 44 100 035

  PUNOJM SIPAS POROSIS PERDE TRAK SHIRITORE. TE PERSHTATSHME PER ZYRE ORDINANCA PER SHTEPI BANESA. KE

  Prishtinë Sot, 15:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Separe dhe tavolina per oborr
  Mobilje

  Separe dhe tavolina per oborr

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme punojm edhe me porosi me kalitet te lart 04494

  Obiliq Sot, 15:18
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER RSHITSE /SHIBER/
  Mobilje

  DYER RSHITSE /SHIBER/

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE/SHIBER/ SIPAS VENDIT.KETO DYER JANE TE PERSHTATSHME PER SEPERIMIN E NJE

  Prishtinë Sot, 15:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Prizren Sot, 15:18
  60 €
 • 1 foto
  Maqin pft G4
  Makina dhe vegla

  Maqin pft G4

  maqin G4 nuk ka punuar ne kosove asnje dite

  Skënderaj Sot, 15:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PERDE TRAK SHIRITORE +383 44 100 035
  Mobilje

  PERDE TRAK SHIRITORE +383 44 100 035

  PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE STORE ROLLO PERDE ZEBRA ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

  Shtime Sot, 15:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

  PROGRAMI I PUNES, ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLATOR QMIME SHUM TE VOLITSHME. ROLET

  Prishtinë Sot, 15:18
  37 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA D

  Viti Sot, 15:18
  37 €
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO M2
  Materiale ndertimi

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA ROLETA VENECIANE

  Prishtinë Sot, 15:18
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA -PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA -PVC

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE T

  Kamenicë Sot, 15:18
  23 €
 • 5 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Teknik dhe paisje

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 15:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN MOBILET E SALLONIT 3-3-1
  Mobilje

  SHITEN MOBILET E SALLONIT 3-3-1

  Shiten mobilet e sallonit 3-3-1. Jane shume te ruajtur. Qmimi: 220 Euro Vushtrri Kontakti 049-182-9

  Vushtrri Sot, 15:17
  220 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +383/44-799-989 049/494-030
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +383/44-799-989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Suharekë Sot, 15:17
  550 €
 • 8 foto
  Garnitura Salloni transporti Kosove dhe Zvicer
  Mobilje

  Garnitura Salloni transporti Kosove dhe Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Prishtinë Sot, 15:17
  850 €
 • 11 foto
  PERDE ZEBRA +383 44 100 035
  Mobilje

  PERDE ZEBRA +383 44 100 035

  PUNOJM SIPAS POROSIS PERDE ZEBRA .KEMI MBI 20 NGJURA MODELE. SI DHE ROLLO PERDE STORE.PERDE SHIRITOR

  Prishtinë Sot, 15:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Prodhojm :TAVOLINA,KARRIKA,SEPARE,etj
  Mobilje

  Prodhojm :TAVOLINA,KARRIKA,SEPARE,etj

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe shankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Prishtinë Sot, 15:17
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE T

  Viti Sot, 15:17
  23 €
 • 8 foto
  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sgankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Lipjan Sot, 15:17
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM

  U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI 37 EURO METRA KATROR/KONSTRUKSIONI-RSHITSAT JANE NGA

  Fushë Kosovë Sot, 15:17
  37 €
 • 5 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PVC 23 EURO
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC 23 EURO

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLO PERDE ROLO ZEBRA VENECIANE NGA DRUR

  Prishtinë Sot, 15:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLLO PERDE ZEBRA +383 44 100 035
  Mobilje

  ROLLO PERDE ZEBRA +383 44 100 035

  ROLLO PERDE ZEBRA ROLLO PERDE STORE ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI DYER HARMONIK ROLETA

  Vushtrri Sot, 15:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Riparim ROLETA TE JASHTME DHE DRITARE NGA PVC.
  Mobilje

  Riparim ROLETA TE JASHTME DHE DRITARE NGA PVC.

  SERISOJM ROLETA TE JASHTME NDRIMI I DORZAVE SHIRITIT OSE KONOPIT,DHE FLETAT E ROLETAVE.DRITARET NGA

  Prishtinë Sot, 15:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Fushë Kosovë Sot, 15:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dhome gjumi.....komplet
  Mobilje

  Dhome gjumi.....komplet

  Shitet dhome gjumi.... Dollapi 4 pjesesh.....3.85 gjatesia....2.30 lartesia. Shtrati 2.10 gjatesia.

  Prishtinë Sot, 15:16
  250 €
 • 0 foto
  Dhoma per Femije porosit online +38344152077
  Mobilje

  Dhoma per Femije porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Klinë Sot, 15:16
  550 €
 • 8 foto
  Garnitura Salloni transporti Kosove dhe Zvicer
  Mobilje

  Garnitura Salloni transporti Kosove dhe Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë Sot, 15:16
  950 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Mitrovicë Sot, 15:16
  850 €
 • 11 foto
   XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK
  Mobilje

  XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E XHAMAVE LEVIZES SISTEM HARMONIK PER MBYLLJEN E BALLKONAVE TERASAVE DHE HAPSIRAVE

  Gjilan Sot, 15:16
  90 €
 • 10 foto
  prodhojm:TAVOLINA,KARRIKA,SEPARE,etj
  Mobilje

  prodhojm:TAVOLINA,KARRIKA,SEPARE,etj

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sgankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Gjakovë Sot, 15:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojm : TAVOLINA KARRIGA SEPARE SHANKERIC
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA KARRIGA SEPARE SHANKERIC

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe shankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Mitrovicë Sot, 15:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  PRODHOJM DYER HARMONIK SIPAS POROSIS PER NDARJE TE NDRYSHME KEMI TRI MGJYRA DHE KUALITET SHUM TE M

  Obiliq Sot, 15:16
  Me Marrveshje