Skënderaj

Shtepi & Familje në shitje në Skënderaj

 • 11 foto
  Kuzhina me porosi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina me porosi Viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Skënderaj Sot, 08:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38844152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38844152077

  ART-DESIGN

  Skënderaj Sot, 08:45
  550 €
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi
  Mobilje

  Pranojm nje vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Skënderaj Sot, 08:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Fjetjes vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Fjetjes vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Skënderaj Sot, 08:40
  770 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma dite vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Skënderaj Sot, 08:37
  550 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina me porosi.
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina me porosi.

  Fer Dizajn

  Skënderaj Sot, 07:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.
  Materiale ndertimi

  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.

  Punojm rrethoja ta arave oborreve e parcellave te ndryshme me shtylla betoni dhe mrezh dimensione dh

  Skënderaj Sot, 07:35
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  kuzhina, Dhoma Gjumi, me porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  kuzhina, Dhoma Gjumi, me porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Skënderaj Sot, 07:35
  999 €
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE SHERBIM
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE SHERBIM

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA045587719
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA045587719

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj Sot, 06:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Mobilje

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj Sot, 04:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA NE SHERBIM SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENITE MIR PRITUR INFO +38349343

  Skënderaj Sot, 02:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shparet rrymes
  Teknik dhe paisje

  Shparet rrymes

  Esht si i rih e duh me shit per arsyje se e kum bleh kuzhinen me shporet montus

  Skënderaj Sot, 00:56
  200 €
 • 3 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj Sot, 00:11
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  komoda tavolina shtrata ormana +38349820207
  Mobilje

  komoda tavolina shtrata ormana +38349820207

  ormana shtrta ne zbritje

  Skënderaj Dje, 15:53
  70 €
 • 1 foto
  shes kositese bari ne gjendje te rregullt
  Makina dhe vegla

  shes kositese bari ne gjendje te rregullt

  044934938

  Skënderaj Dje, 15:51
  70 €
 • 2 foto
  makin per pastrimin e elementeve
  Materiale ndertimi

  makin per pastrimin e elementeve

  makina është ne gjendje të rregullt.

  Skënderaj Dje, 14:28
  500 €
 • 1 foto
  Shes perparse
  Makina dhe vegla

  Shes perparse

  044 412 193

  Skënderaj Dje, 11:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Dyer te mbrendshme dhe Laminat
  Mobilje

  Dyer te mbrendshme dhe Laminat

  Shes dyer te mbrendshme Dyert jan ne dimenzijone 200 x 90 x 10 cm Deri 31 cm 200 x 80 x 10 cm Deri

  Skënderaj Dje, 10:10
  114 €
 • 2 foto
  Dritare
  Mobilje

  Dritare

  Shes dritaren me dimenzione Gjatsija 1.40 Gjersija 1.25

  Skënderaj 24 janar 23:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Stihl 025
  Makina dhe vegla

  Stihl 025

  Shitet Stihl 025 be gjendje te rregullt Singjirt e ri Per me shum kontakto ne viber +38345693208

  Skënderaj 24 janar 14:47
  240 €
 • 5 foto
  Husqvarna 550 XPG
  Makina dhe vegla

  Husqvarna 550 XPG

  Shite husqvarna 550 xpg ne gjengje te rregullt E importuar nga austria Per me shum info kontakto ne

  Skënderaj 24 janar 14:47
  380 €
 • 1 foto
  Burmashin bosch gjerman
  Makina dhe vegla

  Burmashin bosch gjerman

  Burmashin original gjerma i ri

  Skënderaj 24 janar 11:05
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  tavolina ormana shtrata kreveta 049375063
  Materiale ndertimi

  tavolina ormana shtrata kreveta 049375063

  punojm shtreter dysheka tavolina separe ormana me te gjitha modelet dhe ngjyrat ju mirpresim +38349

  Skënderaj 23 janar 17:42
  160 €
 • 4 foto
  Traktor 539
  Makina dhe vegla

  Traktor 539

  Shitet traktori i ri shum pak ka punuar pa asnje grrith per me shum mund te na kontaktoni ne numrin

  Skënderaj 23 janar 14:35
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  tavolina ormana shtrata kreveta 049375063
  Materiale ndertimi

  tavolina ormana shtrata kreveta 049375063

  punojm shtreter dysheka tavolina separe ormana me te gjitha modelet dhe ngjyrat ju mirpresim +38349

  Skënderaj 23 janar 13:10
  65 €
 • 12 foto
  tramsporti gratis kreveta ormana shtrata 049375063
  Mobilje

  tramsporti gratis kreveta ormana shtrata 049375063

  punojm kreveta tavolina dysheka shtrata ormana me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat me kulaitet e mo

  Skënderaj 23 janar 11:53
  130 €
 • 12 foto
  korrektesi kreveta ormana shtrata +38349375063
  Mobilje

  korrektesi kreveta ormana shtrata +38349375063

  shesim ormana shtrata dysheka kreveta me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat e ndryshme porosia vjen s

  Skënderaj 23 janar 08:05
  125 €
 • 12 foto
  shtreter kreveta ormana separe +38349375063
  Mobilje

  shtreter kreveta ormana separe +38349375063

  punojm tavolina ormana kreveta dysheka shtrata me te gjitha porosit dhe me te gjitha ngjyrat ju mirp

  Skënderaj 22 janar 23:11
  60 €
 • 4 foto
  Agregat 3 KVA
  Makina dhe vegla

  Agregat 3 KVA

  Agregat Endress prodhim Gjerman i ardhur nga Gjermania Shitet ndrrohet me pllugj te Beogradit,Ster

  Skënderaj 22 janar 22:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet kallda
  Teknik dhe paisje

  Shitet kallda

  Shitet kalldaja me pelet 25kw e perdorur vetem 15 dite ne gjendje shume te mire 048 712 548

  Skënderaj 22 janar 13:20
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Zbritje Kreveta ,per nje person nga 65euro
  Mobilje

  Zbritje Kreveta ,per nje person nga 65euro

  Kreveta punojm sipas, porosis sipas kerkeses se klientve punojm ngjyra te ndryshme kreveta per nje p

  Skënderaj 22 janar 07:50
  65 €
 • 12 foto
  -Zbukuroni oborrin Tuaj me Separe Tona-
  Mobilje

  -Zbukuroni oborrin Tuaj me Separe Tona-

  Zbukuroni oborrin tuaj apo Terasen Porosit .Sipas porosis tuaj : separe tavolina kreveta ulse te ndr

  Skënderaj 22 janar 07:48
  170 €
 • 12 foto
  OFERT Ulse dhe Tavolina .Ne ZBRITJE +38344920723
  Mobilje

  OFERT Ulse dhe Tavolina .Ne ZBRITJE +38344920723

  shes separe karrika tavolina 180 euro , kompleti standard 180 .euro +38344920723

  Skënderaj 22 janar 07:46
  180 €
 • 4 foto
  ❗HILTI❗
  Makina dhe vegla

  ❗HILTI❗

  SHITET HILTI NE SUPER GJENDJE I ARDHUN NGA GJERMANIA. poashtu kemi edhe mjete tjera te gjitha ne gje

  Skënderaj 21 janar 15:22
  210 €
 • 12 foto
  shtreter kreveta ormana separe +38349375063
  Mobilje

  shtreter kreveta ormana separe +38349375063

  punojm shtrata dysheka kreveta ormana tavolina sipas porosis dhe me te gjitha ngjyrat ju mirpresim v

  Skënderaj 21 janar 13:43
  50 €
 • 12 foto
  SUPER OFERT KREVETA PER DY PERSONA
  Mobilje

  SUPER OFERT KREVETA PER DY PERSONA

  Prodhojm kreveta nga druri me garancion punojm edhe me porosi ju mirpresim... tel;049-311-536.

  Skënderaj 21 janar 09:52
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Super Zbritjee ----- KREVETA per Dhoma gjumi
  Mobilje

  Super Zbritjee ----- KREVETA per Dhoma gjumi

  prodhojm tavolina ormana kreveta dysheka shtrata me te gjitha porosit dhe me te gjitha ngjyrat ju mi

  Skënderaj 21 janar 08:41
  50 €
 • 2 foto
  Tepija
  Mobilje

  Tepija

  Per qmim kontaktoni !

  Skënderaj 20 janar 13:51
  1 €
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve Ganitura 1+2+3=330€ Tavolina =50€ Komoda e tv=50€

  Skënderaj 20 janar 12:28
  330 €
 • 5 foto
  SHITET SHPRETI I DRU E SHUM PAK I PERDORUN
  Teknik dhe paisje

  SHITET SHPRETI I DRU E SHUM PAK I PERDORUN

  SHES SHPRET ALFA I BARDH SHUM I RUJT VETEM VEQ 3 MUJ I PERDORUN QMIMI 80€ esht i diskutushem Pjek

  Skënderaj 20 janar 12:20
  80 €
 • 2 foto
  shporeti alfa shitet
  Teknik dhe paisje

  shporeti alfa shitet

  shitet shporeti alfa pak i perdorun shum i rujtun komplet me qynga tel 044 559 091 ose viber +383445

  Skënderaj 19 janar 18:51
  180 €
 • 0 foto
  Makin industriale per qepje.
  Makina dhe vegla

  Makin industriale per qepje.

  Shes makinen industriale Textima.prodhim gjerman. Nè gjendje te rrehullt.

  Skënderaj 19 janar 18:51
  150 €
 • 3 foto
  Shporet gjysemalfa
  Teknik dhe paisje

  Shporet gjysemalfa

  Shitet shporeti

  Skënderaj 19 janar 09:56
  150 €
 • 4 foto
  Shkall druri te punuara
  Mobilje

  Shkall druri te punuara

  Shes shkallt te punuara nga druri shum te rujtne

  Skënderaj 18 janar 13:09
  300 €
 • 5 foto
  Shiten
  Teknik dhe paisje

  Shiten

  N\'gjendje tmir Punojn tanat per ma shum Kontaktoni Viber

  Skënderaj 17 janar 19:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Maqina per myk vllag lageshti ??
  Makina dhe vegla

  Maqina per myk vllag lageshti ??

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Skënderaj 16 janar 21:52
  1 €
 • 4 foto
  Shitet shporeti gjysem alfa
  Mobilje

  Shitet shporeti gjysem alfa

  Shes shporetin gjysem alfa ne gjendje teper te sosht i perdort as 1 muj arsya e shitjes nuk me duhet

  Skënderaj 16 janar 20:48
  170 €
 • 2 foto
  Shes huqsrama
  Makina dhe vegla

  Shes huqsrama

  Shes sharren husqrana ngjendje teper tmire profesionale 346 xp me ni fjale bishe

  Skënderaj 16 janar 16:17
  350 €
 • 2 foto
  Pompa per derivate te naftes-benzines
  Makina dhe vegla

  Pompa per derivate te naftes-benzines

  shes pompat salzkotten ne gjendje shum te mir me servis te kryn me 2+2 pistole bejme edhe servisi

  Skënderaj 15 janar 18:57
  1.500 €