Shtepi & Familje në shitje në Skënderaj

 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI PERDE TRAK SHIRITORE

  Skënderaj Sot, 08:49
  37 €
 • 11 foto
  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sgankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Skënderaj Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma gjumi viber +38344 799-989  049/494-030
  Mobilje

  Dhoma gjumi viber +38344 799-989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Skënderaj Sot, 08:44
  550 €
 • 11 foto
  PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE
  Mobilje

  PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE

  PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE ME DIMENZJONE TE NDRYSHME NGJYRA SIPAS POROSIS DHE TRANSPORT GR

  Skënderaj Sot, 08:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PRODHOJM:Tavolina,Karriga dhe Separe
  Mobilje

  PRODHOJM:Tavolina,Karriga dhe Separe

  Prodhojm tavolina karriga dhe separe nga druri te gjitha keto me kualitet te lart dhe qmime te volit

  Skënderaj Sot, 08:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MOLER PROFESIONALIST
  Mobilje

  MOLER PROFESIONALIST

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: BANESA. ,LOKALE.DHOMA.zYRE, HOTELE. etj, si dhe rinov

  Skënderaj Sot, 06:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer

  Bejm shitjen dhe servisimin e teknikes se bardh dhe mbushjen e klimav te Automjeteve dhe shitjen dhe

  Skënderaj Dje, 23:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve Ganitura 1+2+3=330€ Tavolina =50€ Komoda e tv=50€

  Skënderaj Dje, 23:25
  330 €
 • 4 foto
  Shporeti iri
  Teknik dhe paisje

  Shporeti iri

  Shporeti iri koplet me qynga esht urgjent

  Skënderaj Dje, 22:36
  75 €
 • 11 foto
  dhoma gjumi +38345327459
  Mobilje

  dhoma gjumi +38345327459

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me dizajne dhe ngjyra sipas porosis +38345327459 +38349200094

  Skënderaj Dje, 21:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dhoma gjumi +38349200094
  Mobilje

  dhoma gjumi +38349200094

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me dizajne dhe ngjyra sipas porosis +38345327459 +38349200094

  Skënderaj Dje, 21:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  separe dhe tavolina +38349200094
  Materiale ndertimi

  separe dhe tavolina +38349200094

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Skënderaj Dje, 21:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   sene te ndryshme
  Teknik dhe paisje

  sene te ndryshme

  Hinalim , peshore boc tavolin Per info +38344540200 viber

  Skënderaj Dje, 19:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  separe tavolina
  Mobilje

  separe tavolina

  prodhojme separe tavolina me qmime te ndryshme

  Skënderaj Dje, 19:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per dhoma viber :+38345422043
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma viber :+38345422043

  PUNOJM: DYER E DRITARE ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA PERMASAT QE JU DUHEN PUNOJM DHE ME POROSI K

  Skënderaj Dje, 19:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Skënderaj Dje, 19:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Skele layher
  Materiale ndertimi

  Skele layher

  Skele me qera

  Skënderaj Dje, 18:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  maqin
  Makina dhe vegla

  maqin

  Maqin pfc g4 ne gjendje te mire

  Skënderaj Dje, 18:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME SHKUM MATERJAL GJERMAN
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME SHKUM MATERJAL GJERMAN

  rolete alumini me izolim me shkum MATERJAL GJERMAN rolete pvc plastik perde zebra 23 euro m2 viber

  Skënderaj Dje, 18:18
  37 €
 • 11 foto
  separe tavolina 045327459
  Mobilje

  separe tavolina 045327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme

  Skënderaj Dje, 17:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Skele me qera
  Materiale ndertimi

  Skele me qera

  Bejm montimin ne gjithe kosoven ju mirpresim

  Skënderaj Dje, 17:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  prodhojm separe me shum modele viber +38344945578
  Mobilje

  prodhojm separe me shum modele viber +38344945578

  shes separe 160 euro komplet +38344945578

  Skënderaj Dje, 16:47
  160 €
 • 1 foto
  prodhojm separe me tavolina 044945578
  Mobilje

  prodhojm separe me tavolina 044945578

  prodhojm separe me shum ngjyra e me zbriteje ne qmime viber +38344945578

  Skënderaj Dje, 16:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ofert separe me zbriteje viber +38344945578
  Mobilje

  ofert separe me zbriteje viber +38344945578

  shes separe me shum modele viber +38344945578

  Skënderaj Dje, 16:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per Bluarje
  Teknik dhe paisje

  Makin per Bluarje

  Makin Dore Perdoret per te bluar : mish ,qep ,spec ,etjj... Perdoret edhe per mbushje te sugjukut Tr

  Skënderaj Dje, 15:51
  35 €
 • 1 foto
  Per Shkrirjen e Dyllit per Depilim
  Mobilje

  Per Shkrirjen e Dyllit per Depilim

  Hekur per Shkrirjen e Dyllit

  Skënderaj Dje, 15:49
  20 €
 • 1 foto
  Maqin pft G4
  Makina dhe vegla

  Maqin pft G4

  maqin G4 nuk ka punuar ne kosove asnje dite

  Skënderaj Dje, 13:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maqin per akullore
  Teknik dhe paisje

  Maqin per akullore

  Maqin e akulloreve esht e re edhe Elektronike shum moderne

  Skënderaj Dje, 13:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Karrika per tarasa
  Mobilje

  Karrika per tarasa

  Shes 5 kopleta te tavolinav me karrika jan te perdorta veq 4 muj Ndrrim i munshum

  Skënderaj 22 maj 09:01
  450 €
 • 4 foto
  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.
  Materiale ndertimi

  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.

  Punojm rrethoja ta arave oborreve e parcellave te ndryshme me shtylla betoni dhe mrezh dimensione dh

  Skënderaj 22 maj 08:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve Ganitura 1+2+3=330€ Komoda e tv =50€ Tavolinat

  Skënderaj 22 maj 01:27
  330 €
 • 0 foto
  Friz bazen
  Teknik dhe paisje

  Friz bazen

  Shes frizin bazen ne gjendje te rregullt

  Skënderaj 21 maj 23:54
  300 €
 • 1 foto
  Shiten dritaret dhe qeremidet
  Materiale ndertimi

  Shiten dritaret dhe qeremidet

  Shiten qeremidet e perdorura dhe dritaret e drurit qmimi si pas marrveshjes

  Skënderaj 21 maj 21:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------
  Mobilje

  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------

  Dyer me qmime te lira 60-100euro dyr te dhomav

  Skënderaj 21 maj 18:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ZBRITJE E LIMITUAR!!!! DYER TE BARDHA
  Mobilje

  ZBRITJE E LIMITUAR!!!! DYER TE BARDHA

  Bejm prodhimin e dyerve te drurit me te gjitha masat dyer ngjyr te kaft dyer te bardha dyer te dhoma

  Skënderaj 21 maj 17:28
  60 €
 • 11 foto
  prodhojm dyer te dhomave me qmime 70euro
  Materiale ndertimi

  prodhojm dyer te dhomave me qmime 70euro

  Prodhojm dyer me qmime 70euro punojm dhe me porosi gjitha permasat +38345613117

  Skënderaj 21 maj 11:19
  70 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika Tradita viber +383 49 886 141

  Skënderaj 21 maj 11:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  aksion dyer te banesav e dyr te dhomav me montim
  Mobilje

  aksion dyer te banesav e dyr te dhomav me montim

  shes dyer 60-120 euro edhe i montojm viber +38344945578

  Skënderaj 21 maj 09:15
  60 €
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Skënderaj 21 maj 09:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Skënderaj 21 maj 09:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Skënderaj 21 maj 09:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  DYER PER DHOMA - Edi Cpmpany 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - Edi Cpmpany 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Skënderaj 21 maj 09:04
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DYER - Edi Company
  Mobilje

  DYER - Edi Company

  Qendra e dyerve EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve moderne me ngjyra dhe modele të ndryshme.

  Skënderaj 21 maj 09:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AKSION DYER PER DHOMA ME ZBRITJE
  Materiale ndertimi

  AKSION DYER PER DHOMA ME ZBRITJE

  AKSION DYER PER DHOMA ME ZBRITJE Prodhojm krejt porosit me qmime duke filluar ng 60 euro 045886314

  Skënderaj 21 maj 01:01
  60 €
 • 3 foto
  Shitet shtalla urgjent
  Materiale ndertimi

  Shitet shtalla urgjent

  Gjatsia 8 metra Gjersia 5 metra 24 copa trena ne kulm 40 copa llastra Shitet komplet edhe ndahet

  Skënderaj 20 maj 22:57
  1 €
 • 1 foto
  shes furren e vogel me rrym
  Mobilje

  shes furren e vogel me rrym

  Shes furren e vogel me rrym se bashku me vitrinat çmimi sipas marrveshjes nr/viber049890939

  Skënderaj 20 maj 22:39
  1 €
 • 3 foto
  Llamp ndriquese me USB
  Makina dhe vegla

  Llamp ndriquese me USB

  Shes llampat ndriquese qe mbushen me USB. Jan te reja te paperdorura. Fuqia e ndriqimit 350lumen. Nd

  Skënderaj 20 maj 21:15
  5 €
 • 11 foto
  prodhojm separe me qmime te lira +38344945578
  Mobilje

  prodhojm separe me qmime te lira +38344945578

  separe te kualitetit te lart044945578

  Skënderaj 20 maj 20:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Maqina per myk vllag lageshti ??
  Makina dhe vegla

  Maqina per myk vllag lageshti ??

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Skënderaj 20 maj 13:55
  1 €
 • 6 foto
  Aporata kunder lageshtis ?vllages mykut ?✔️☎️
  Teknik dhe paisje

  Aporata kunder lageshtis ?vllages mykut ?✔️☎️

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Skënderaj 20 maj 13:22
  1 €