Skënderaj

Shtepi & Familje në shitje në Skënderaj

 • 4 foto
  Co2 per salldim gjendje te gatshme per pun
  Makina dhe vegla

  Co2 per salldim gjendje te gatshme per pun

  Aporati esht gjermsn origjinal esht shum i mir qmimi 120€

  Skënderaj 21 maj 23:27
  120 €
 • 3 foto
  Shiten Qeremidet ( tjegullat )
  Materiale ndertimi

  Shiten Qeremidet ( tjegullat )

  Shiten Qeremidet ( tjegullat ) jan mbi 1500 cop , cmimi 0.25 per cop . Komuna Skenderaj

  Skënderaj 21 maj 14:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  papuqe
  Makina dhe vegla

  papuqe

  shes papuqen ne gjendje shum te mir boj ndrrim me kompresor

  Skënderaj 21 maj 13:09
  350 €
 • 4 foto
  Shiten paisjet
  Makina dhe vegla

  Shiten paisjet

  Shiten paisjet e punes shlajferic Bosch e pa perdorur se bashku me garancion i ardhur nga Gjermania

  Skënderaj 21 maj 12:14
  260 €
 • 2 foto
  Pompa per derivate te naftes-benzines
  Makina dhe vegla

  Pompa per derivate te naftes-benzines

  shes pompat salzkotten ne gjendje shum te mir me servis te kryn me 2+2 pistole bejme edhe servisi

  Skënderaj 21 maj 08:52
  1.500 €
 • 2 foto
  Tavoline e bukes
  Mobilje

  Tavoline e bukes

  Pershendetje

  Skënderaj 20 maj 21:03
  130 €
 • 2 foto
  Shitete tavulina
  Mobilje

  Shitete tavulina

  Shitet tavulina e bukes me 6 ulese shum e ruajtur

  Skënderaj 19 maj 22:33
  130 €
 • 1 foto
  Aku BOSCH
  Makina dhe vegla

  Aku BOSCH

  Shes akun e firmes Bosch e ardhur nga Gjermanija Aku ka baterin e hargjume.

  Skënderaj 19 maj 15:19
  10 €
 • 2 foto
  Tavolin kuzhine (buke) me 6 karrika
  Mobilje

  Tavolin kuzhine (buke) me 6 karrika

  Tavolin kuzhine (buke) me 6 karrika Tavolina zgjatet

  Skënderaj 18 maj 23:42
  150 €
 • 3 foto
  Mibile kauqa per sallon
  Mobilje

  Mibile kauqa per sallon

  Mobile kauqa per sallon 1.qyshi 2. (dy) treshe

  Skënderaj 18 maj 23:34
  180 €
 • 3 foto
  Komod per TV
  Mobilje

  Komod per TV

  Shitet Komda per TV shum pak e perdorur Tel 049 335 345

  Skënderaj 18 maj 17:02
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Gurgdhendes Kosova
  Materiale ndertimi

  Gurgdhendes Kosova

  Bejm rregullimin e vorrezave me kualutet te lart te materialit dhe te punes, po ashtu punojm me Gran

  Skënderaj 18 maj 02:33
  1 €
 • 12 foto
  tavolina karrika ulse viber +38345921072
  Mobilje

  tavolina karrika ulse viber +38345921072

  punojm dhe shesum ulse per ballkona tarasa oborre me qmime te lira 160-220 euro tel.045921072

  Skënderaj 17 maj 20:52
  180 €
 • 2 foto
  Dushkabin
  Mobilje

  Dushkabin

  Tushkabina Asht 90x90 me gjom 6mm asht e re thuje as pak e perdorum arsyja e hjekjes kom vendos kad

  Skënderaj 17 maj 04:16
  70 €
 • 2 foto
  Tavolin Buke
  Mobilje

  Tavolin Buke

  Tavolin Buke +6karrika e perdorur 1vit nga 1000€ ne 500€

  Skënderaj 15 maj 14:51
  500 €
 • 6 foto
  Mobile per sallon
  Mobilje

  Mobile per sallon

  Shes mobilet per sallon 3-3-2-1. Dy 3-shat shtrihen. Jane te pershtatshme per fjetje dhe qendrim dit

  Skënderaj 15 maj 13:23
  300 €
 • 1 foto
  Meshalice
  Materiale ndertimi

  Meshalice

  Shume e ruajtur

  Skënderaj 15 maj 01:22
  170 €
 • 6 foto
  Shiten mobilet 3+3+2+1
  Mobilje

  Shiten mobilet 3+3+2+1

  Shtien mobilet e sallonit 3+3+2+1, dy 3-shat shtrihen. Jane te pershtashme per qendrim ditor dhe per

  Skënderaj 14 maj 12:40
  350 €
 • 11 foto
  ULSE,KARRIGE,SEPARE,TAVOLINA
  Mobilje

  ULSE,KARRIGE,SEPARE,TAVOLINA

  Fabrika tradita

  Skënderaj 13 maj 19:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ditare
  Materiale ndertimi

  Ditare

  shesh dritare me dim. te ndryshme! Me marrëveshje

  Skënderaj 13 maj 17:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  dushkabin
  Mobilje

  dushkabin

  Tushkabina asht si kjo ne foto thuje e pa perdorme me gjama qorr ngjyr qumshti 90x90 cmm kontakto ne

  Skënderaj 12 maj 19:55
  75 €
 • 2 foto
  Karrika per tarasa
  Mobilje

  Karrika per tarasa

  Shes 5 kopleta te tavolinav me karrika jan te perdorta veq 4 muj Ndrrim i munshum

  Skënderaj 12 maj 17:27
  450 €
 • 0 foto
  Aksion shes pasqyre 20 euro bej ndrrim nese me per
  Mobilje

  Aksion shes pasqyre 20 euro bej ndrrim nese me per

  Aksion:she\'s pasqyren 20 euro bej ndrrim nese me pershtatet per info shkruj viber 049882616 gjinde

  Skënderaj 11 maj 21:32
  20 €
 • 2 foto
  Shiten gurt
  Materiale ndertimi

  Shiten gurt

  Shiten gurt qmimi me marveshje

  Skënderaj 11 maj 07:40
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Europanell me 10%zbritje
  Materiale ndertimi

  Europanell me 10%zbritje

  Europanell është fabrik e specializuar në prerje të sakta ku bëjm prerjen,montimin dhe gjithqka tjet

  Skënderaj 10 maj 22:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten 2 ulse
  Mobilje

  Shiten 2 ulse

  Shiten 2 ulse, shume pak te perdoruara gjithcka ne rregull.

  Skënderaj 10 maj 22:24
  120 €
 • 3 foto
  Kuzhine e perdorur
  Mobilje

  Kuzhine e perdorur

  Shes Kuzhine e perdorur shume e rujtne materiale dru pishe , eshte e gjate 4 metra.

  Skënderaj 10 maj 21:54
  400 €
 • 2 foto
  Tjegulla
  Materiale ndertimi

  Tjegulla

  Tjegulla

  Skënderaj 10 maj 19:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shporet Gjysum Alfa
  Teknik dhe paisje

  Shporet Gjysum Alfa

  Shes Shporeti Gjysem alfa Gjersia e shporetit 47 46cm shumm pak i përdoru thuja iri finder per ma sh

  Skënderaj 10 maj 13:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shporet alfa
  Teknik dhe paisje

  Shporet alfa

  Baj ndrrim shporeti e druve me pula katuni

  Skënderaj 8 maj 22:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te drunit   Zbritje  40% super ofertt
  Mobilje

  Dyer te drunit Zbritje 40% super ofertt

  Dyer te drunit Zbritje 40% super ofertt prodhojm dyer me super Zbritje

  Skënderaj 8 maj 09:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHES MOBILJETE 3 + 2 + 1 + 1 = 230 €
  Mobilje

  SHES MOBILJETE 3 + 2 + 1 + 1 = 230 €

  PER ME SHUM INFO VIBER +38344710370

  Skënderaj 8 maj 00:12
  230 €
 • 3 foto
   Tjegulla
  Materiale ndertimi

  Tjegulla

  Shiten tjegullat te vitev 90’ 0,30cent copa

  Skënderaj 7 maj 14:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frizë per Akullore
  Teknik dhe paisje

  Frizë per Akullore

  Frizë ne gjendje shumë te mirë per me shum informata ne kontaktonu ne numrin : 044114525

  Skënderaj 5 maj 19:04
  100 €
 • 5 foto
  Termostata
  Teknik dhe paisje

  Termostata

  Shiten termostata per info +38345374533 ose 049215848 transport ne krejt kosoven punojme edhe inku

  Skënderaj 3 maj 10:31
  35 €
 • 2 foto
  PISTOLETA PER GOZHDA KOMPLET
  Makina dhe vegla

  PISTOLETA PER GOZHDA KOMPLET

  Shitet pistoleta me kapsola per gozha, eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte me te gjitha paisjet k

  Skënderaj 2 maj 09:52
  200 €
 • 2 foto
  Kabin per banjo
  Mobilje

  Kabin per banjo

  Kabin per banjo per qdo info na kontaktoni ne nr e telefonit

  Skënderaj 30 prill 20:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Mobile na kontaktoni ne nr te telefonit

  Skënderaj 30 prill 20:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten tavolina e mesit dhe komoda e televizorit
  Mobilje

  shiten tavolina e mesit dhe komoda e televizorit

  Jan ne gjendje te mire.

  Skënderaj 30 prill 19:59
  350 €
 • 1 foto
  shes kositese bari ne gjendje te rregullt
  Makina dhe vegla

  shes kositese bari ne gjendje te rregullt

  044934938

  Skënderaj 29 prill 20:12
  70 €
 • 2 foto
  TJEGULLA
  Materiale ndertimi

  TJEGULLA

  Jan 1700copa tjegulla. Qmimi 5cent copa per me shum kontakto numrin

  Skënderaj 29 prill 16:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten mobiljet
  Mobilje

  Shiten mobiljet

  Shiten mobiljet ne gjendje te mire,pak te perdorura jane 3-3-2-1 Numri kontaktues +38349693563 Viber

  Skënderaj 29 prill 14:51
  350 €
 • 3 foto
  Shiten termostata
  Teknik dhe paisje

  Shiten termostata

  Shesim termostata per inkupator per info +38344374533 ose 049215848

  Skënderaj 27 prill 17:11
  30 €
 • 1 foto
  Kartel grafike gaming
  Teknik dhe paisje

  Kartel grafike gaming

  AMD RX 580 8GB video memory

  Skënderaj 25 prill 16:30
  250 €
 • 0 foto
  Kartel grafike asus amd RX 580 ,8GB memorie
  Teknik dhe paisje

  Kartel grafike asus amd RX 580 ,8GB memorie

  E re per gaming

  Skënderaj 24 prill 19:39
  280 €
 • 2 foto
  shes Komoden e rujtne shum
  Mobilje

  shes Komoden e rujtne shum

  Komoda prodhim Italjan shum gjendje timir bejm dhe ndrrim mvaret me qka +38345207804

  Skënderaj 24 prill 01:21
  120 €
 • 3 foto
  Dritare drunit
  Mobilje

  Dritare drunit

  Shes drit sllovene madhsi te ndryshme 15 cop

  Skënderaj 22 prill 15:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maqin mej eliminu mikrobet me avull
  Teknik dhe paisje

  Maqin mej eliminu mikrobet me avull

  Maqin me avull eliminon mikrobet

  Skënderaj 20 prill 23:09
  70 €
 • 4 foto
  Kamin per nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Kamin per nxemje qendrore

  Kamin per nxemje qendrore Lenda djegse pelet Fuqia 25-35 W Garancion edhe 1 vite nga servisi Ne gjen

  Skënderaj 20 prill 13:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavoline buke
  Teknik dhe paisje

  Tavoline buke

  Shitet tavolina e bukes me 6 karrrike 100€ shum pak e perdorur dhe shum e ruajtur

  Skënderaj 19 prill 15:30
  100 €