Patundshmeri
Skënderaj

Patundshmeri në shitje në Skënderaj

 • 6 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje

  Shitjet kan filluar Per te gjithe te interesuarit kemi Banesa Dhe Garazhda ne Shitje Banesat fillojn

  Skënderaj 5 gusht 15:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtepia ne shitje!
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje!

  Shtepia ne shitje! Shtepia ndodhet ne Skenderaj, lagja 2 (Nr/4). Dokumentacion ne rregull. Per me s

  Skënderaj 5 gusht 13:39
  85.000 €
 • 1 foto
  Ndërmarrësia
  Garazh

  Ndërmarrësia

  Duke pasur parasysh rënien e papritur të gjykatës financiare në një shkallë globale, organizata jonë

  Skënderaj 23 korrik 08:31
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje

  Shitet Banesa , Rr.28Nentori - Skenderaj Banesa eshtë 56 m2 , ne katin e parë Posedon 1 dhom gjumi

  Skënderaj 15 korrik 09:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banesa ne shitije jo me qire
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitije jo me qire

  Shitet banesa ne skenderaj mrapa komunes me mobile nuk osht pordor as niher. 30 mii euro me mobile

  Skënderaj 12 korrik 15:57
  30.000 €
 • 7 foto
  Ipet Banesa me qira per mergimtart
  Apartment / Banesa

  Ipet Banesa me qira per mergimtart

  Banesa gjindet ne Skenderaj Perball resturantit Atlantic Banesa ka 3 dhom 2 balkona 1 koridor Bane

  Skënderaj 10 korrik 19:48
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  +38344142220
  Shtepi / Vila

  +38344142220

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Skënderaj 9 korrik 10:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ‪‎SHITJE E Baneses ne Skenderaj
  Apartment / Banesa

  ‪‎SHITJE E Baneses ne Skenderaj

  Ofrohet PËR #‪‎SHITJE Banesa Afër Interex ne Skenderaj. 91.4m² | Dhoma gjumi│Banjo | Kuzh

  Skënderaj 30 qershor 18:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shese banese
  Apartment / Banesa

  Shese banese

  Shese banesen ne qender te Skenderajit.Banesa eshte 91m2 ka sallone,kuzhine, dy dhoma gjumi,banjo,dy

  Skënderaj 28 qershor 12:48
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shiten dyert
  Garazh

  Shiten dyert

  Shiten dyert shum te mira 2 metra me 90 cm vetem veshja usht 25 cm

  Skënderaj 6 qershor 16:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes dyert urgjent
  Garazh

  Shes dyert urgjent

  Shes 2 dyer ugjert 150 euro dyert jan shum te mira pa as nje grith jan standarte vetem vesha usht e

  Skënderaj 5 qershor 20:48
  150 €
 • 5 foto
  Shite Banesa ne Skenderaj
  Apartment / Banesa

  Shite Banesa ne Skenderaj

  Shite Banesa ne Skenderaj 73m² Dy dhoma gjumi, SalloKuzhin, Ballkon, Shpazi, Banjo. Banesa ësht e M

  Skënderaj 22 maj 22:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banes ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje

  Shitet banesa , Rr.28 Nentori - Skenderaj Banesa esht 56 m2 gjendet ne katin e par Posedon :1 dhom g

  Skënderaj 8 maj 15:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banes
  Apartment / Banesa

  Banes

  Shitet banesa , Rr.28 Nentori - Skenderaj Banesa esht 56 m2 gjendet ne katin e par Posedon :1 dhom g

  Skënderaj 8 maj 13:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtëpi me 5 Ari Truall
  Shtepi / Vila

  Shtëpi me 5 Ari Truall

  NNP Statika Design

  Skënderaj 6 maj 09:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banes me 3 dhoma gjumi
  Apartment / Banesa

  Banes me 3 dhoma gjumi

  NNP Statika Design

  Skënderaj 6 maj 09:08
  430 €
 • 2 foto
  Shitet
  Shtepi / Vila

  Shitet

  Shes Shtëpin dy kateshe +6 ari truall gjendet ne lagjen numer 1 300metra larg qendre poashtu shtepi

  Skënderaj 18 prill 23:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GILINDERA
  Apartment / Banesa

  GILINDERA

  Shiten gilinderat e drunit shum te mir dhe te rujtun,qmimi me marveshje.

  Skënderaj 11 prill 16:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes banesen
  Apartment / Banesa

  Shes banesen

  Shitet banesa me marreveshje, ka sallon, kuzhine dhe nje dhome gjumi. E mobiluar komplet, kati i par

  Skënderaj 10 mars 23:37
  31.000 €
 • 0 foto
  Blej banese ne skenderaj
  Apartment / Banesa

  Blej banese ne skenderaj

  Jam i interesuar te blej banese banimi ne Skenderaj me madhesi afersisht 55 m2,me pjesmarrje 30% si

  Skënderaj 25 dhjetor 20:37
  27.000 €
 • 7 foto
  Shitet banesa ne skenderja mi komun te re kati par
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne skenderja mi komun te re kati par

  Shitet banesa me tri dhoma ne katin e par ne skenderaj afer qenders banesa shitet me garazhe banesa

  Skënderaj 6 dhjetor 23:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia

  Shitet Shtepija 5 Kateshe diku afer 2500m2 Shtëpija gjindet ne pjesen afer Pishave. Lagja Nr 2. Në S

  Skënderaj 21 nëntor 21:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa shitet
  Apartment / Banesa

  Banesa shitet

  Banes ne skenderaj ose shitet ose hjepet me qera! 45000 euro cash ose 250 euro nmujt me qera! Per ma

  Skënderaj 21 shtator 10:07
  45.000 €
 • 0 foto
  Nderrohet Banesa me shtepi edhe shtoi lek
  Apartment / Banesa

  Nderrohet Banesa me shtepi edhe shtoi lek

  Shes banesen ne Skenderaj afer parkut te qytetit asht kati 1 ka sallon e kuzhin e 2 dhoma xhumi, kor

  Skënderaj 20 shtator 21:42
  1 €
 • 0 foto
  SHITET BANESA NE SKENDERAJ NE QENDER KATI PAR
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE SKENDERAJ NE QENDER KATI PAR

  SHITET BANESA. NE SKENDERAJ BANESA POSODON DHOM PRITJE 2 DHOMA GJUMI KUZHIN BANJO BALLKON DHE GARAZH

  Skënderaj 11 shtator 23:23
  45.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa afer parkut te qytetit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa afer parkut te qytetit

  Ka Sallon e kuzhin, e 2 dhoma xhumi , koridor, banjo e ballkon, lift, uj nonstop se kati pare ka ,

  Skënderaj 3 shtator 11:59
  1 €
 • 0 foto
  Shitet banesa te parku I qytetit Skenderaj 60m 2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te parku I qytetit Skenderaj 60m 2

  Asht ne kat te 1 ka sallon me kuzhin e dy dhoma xhumi, koridor banjo ballkon , laminat e fasad, ka l

  Skënderaj 26 gusht 13:11
  1 €
 • 0 foto
  Shitet banesa ne qender te Skenderajt afer Parkut
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender te Skenderajt afer Parkut

  Banesa asht mas KOMUNES afer mishtorja Shaqa ka 60 m2 asht ne kat te pare ka sallon me kuzhin , ka 2

  Skënderaj 26 gusht 10:02
  1 €
 • 0 foto
  Shitet dera e garazhes
  Garazh

  Shitet dera e garazhes

  Dimenzionet jan 2.32 × 2.20

  Skënderaj 18 gusht 12:02
  180 €
 • 0 foto
  Shitet banesa kati 1 ka 60m2 afer parkut te qytet
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa kati 1 ka 60m2 afer parkut te qytet

  Shes banesen Kati 1 afer parkut te qytetit Skenderaj, ka Lift uj e rrym , kabllovik , Kati I par uj

  Skënderaj 5 gusht 13:01
  1 €
 • 0 foto
  Garazh ne Skenderaj
  Garazh

  Garazh ne Skenderaj

  Shitet

  Skënderaj 22 korrik 10:57
  150 €
 • 0 foto
  Banes e re ne katin 1 Skenderaj
  Apartment / Banesa

  Banes e re ne katin 1 Skenderaj

  Shitet banesa afer spitalit ne katin e parë, ka nje koridor, dhoma pritjes me kuzhin, dhoma e gjumit

  Skënderaj 14 korrik 11:48
  35.000 €
 • 0 foto
  Fatmir
  Apartment / Banesa

  Fatmir

  SHITET BANESA ME GARAZH NE QENDER NE SKENDERAJ BANESA ESHTE PRON PRIVAT QMIMI ME MARVESHJE BANESA K

  Skënderaj 1 korrik 11:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ndrrohet banes me shtepi
  Apartment / Banesa

  ndrrohet banes me shtepi

  nderrohet banesa 75m2 me shtepi ne komunen skenderaj, banesa eshte perball halles sportive dhe bane

  Skënderaj 28 qershor 21:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ndrrohet banes me shtepi
  Apartment / Banesa

  ndrrohet banes me shtepi

  nderrohet banesa 75m2 me shtepi ne komunen skenderaj, banesa eshte perball halles sportive dhe bane

  Skënderaj 28 qershor 21:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj
  Apartment / Banesa

  Kerkoj

  Kerkoj banes ne skenderaj per mergimtar prej 01/08/2019 deri 25/08/2019 mundsisht me kan dy dhoma gj

  Skënderaj 12 qershor 04:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  banes ne skenderaj
  Apartment / Banesa

  banes ne skenderaj

  Banesa gjendet ne Skenderaj per ball KOMUNES dhe afer restaurant PRIMA Perkthimi behet me nje her

  Skënderaj 20 prill 17:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Truall / Toke

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Skënderaj 19 dhjetor 20:56
  50.000.000 €