Patundshmeri
Skënderaj

Patundshmeri në shitje në Skënderaj

 • 2 foto
  Shitet
  Shtepi / Vila

  Shitet

  Shes Shtëpin dy kateshe +6 ari truall gjendet ne lagjen numer 1 300metra larg qendre poashtu shtepi

  Skënderaj Dje, 22:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa me garazh nekat te pare ne skenderaj
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa me garazh nekat te pare ne skenderaj

  Shitet banesa me garazhe ne skenderaj banesa esht ne pron private banesa ka 76.50 m2 banesa ka nje d

  Skënderaj Dje, 18:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet banesa ne skenderja mi komun te re kati par
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne skenderja mi komun te re kati par

  Shitet banesa me tri dhoma ne katin e par ne skenderaj afer qenders banesa shitet me garazhe banesa

  Skënderaj Dje, 18:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET BANESA ME GARAZH NE SKENDERAJ KATI I PARE
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA ME GARAZH NE SKENDERAJ KATI I PARE

  SHITET BANESA ME MOBILE Edh ME GARAZH PER KERR NE SKENDERAJ SIPERFAQJA.E BANESESE ( ESHTE 76.50m2 M

  Skënderaj Dje, 18:22
  45.000 €
 • 6 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje

  Shitjet kan filluar Per te gjithe te interesuarit kemi Banesa Dhe Garazhda ne Shitje Banesat fillojn

  Skënderaj Dje, 09:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepija me 8 ari trull ne skenderaj
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija me 8 ari trull ne skenderaj

  Shitet shtepija n elagjen nje afer qenders spitalin e. Ka 5 minuta kam shtepiaj i ka 3 dhoma gjumi k

  Skënderaj 8 nëntor 01:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepia ne shitje!
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje!

  Shtepia ne shitje! Komuna Skenderaj/ Lagja 2 (nr4)/ e renovuar/ dokumentacion te rregullt. Per me

  Skënderaj 3 nëntor 16:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa shitet
  Apartment / Banesa

  Banesa shitet

  Banes ne skenderaj ose shitet ose hjepet me qera! 45000 euro cash ose 250 euro nmujt me qera! Per ma

  Skënderaj 21 shtator 10:07
  45.000 €
 • 0 foto
  Nderrohet Banesa me shtepi edhe shtoi lek
  Apartment / Banesa

  Nderrohet Banesa me shtepi edhe shtoi lek

  Shes banesen ne Skenderaj afer parkut te qytetit asht kati 1 ka sallon e kuzhin e 2 dhoma xhumi, kor

  Skënderaj 20 shtator 21:42
  1 €
 • 8 foto
  Shitet shtepia me 3ari
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me 3ari

  Shitet shtepia me 3 ari lagjja 2 rruga Regjep Vojvoda shtepia posedon ne katin e par nje sallon nje

  Skënderaj 14 shtator 21:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET BANESA NE SKENDERAJ NE QENDER KATI PAR
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE SKENDERAJ NE QENDER KATI PAR

  SHITET BANESA. NE SKENDERAJ BANESA POSODON DHOM PRITJE 2 DHOMA GJUMI KUZHIN BANJO BALLKON DHE GARAZH

  Skënderaj 11 shtator 23:23
  45.000 €
 • 0 foto
  Banes me qera
  Apartment / Banesa

  Banes me qera

  Kerkoj banes me qera

  Skënderaj 11 shtator 00:01
  150 €
 • 0 foto
  Shitet banesa afer parkut te qytetit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa afer parkut te qytetit

  Ka Sallon e kuzhin, e 2 dhoma xhumi , koridor, banjo e ballkon, lift, uj nonstop se kati pare ka ,

  Skënderaj 3 shtator 11:59
  1 €
 • 0 foto
  Shitet banesa te parku I qytetit Skenderaj 60m 2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te parku I qytetit Skenderaj 60m 2

  Asht ne kat te 1 ka sallon me kuzhin e dy dhoma xhumi, koridor banjo ballkon , laminat e fasad, ka l

  Skënderaj 26 gusht 13:11
  1 €
 • 0 foto
  Shitet banesa ne qender te Skenderajt afer Parkut
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender te Skenderajt afer Parkut

  Banesa asht mas KOMUNES afer mishtorja Shaqa ka 60 m2 asht ne kat te pare ka sallon me kuzhin , ka 2

  Skënderaj 26 gusht 10:02
  1 €
 • 9 foto
  Shitet Banesa 80 kfadrat Kati i 2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 80 kfadrat Kati i 2

  Shitet Banesa ne Skenderaj 3 dhomshe 80 metra katror,Banesa ka parking 24 ore ujë,rrym.

  Skënderaj 25 gusht 09:01
  37.500 €
 • 0 foto
  Shitet dera e garazhes
  Garazh

  Shitet dera e garazhes

  Dimenzionet jan 2.32 × 2.20

  Skënderaj 18 gusht 12:02
  180 €
 • 0 foto
  Shitet banesa kati 1 ka 60m2 afer parkut te qytet
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa kati 1 ka 60m2 afer parkut te qytet

  Shes banesen Kati 1 afer parkut te qytetit Skenderaj, ka Lift uj e rrym , kabllovik , Kati I par uj

  Skënderaj 5 gusht 13:01
  1 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa 128m2 4 Dhoma Kati i 1
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 128m2 4 Dhoma Kati i 1

  Per me shum informata na kontaktoni ne Viber ose WhatsApp +491608181491 Kurse ne Numer te Kosoves 04

  Skënderaj 5 gusht 12:29
  58.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa ne Wender te Skenderajt ka 60 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Wender te Skenderajt ka 60 m2

  Asht ne kat te pare ka koridor , banjo , dy dhoma gjumi , sallon me kuzhin , ballkon , ka lift e uj

  Skënderaj 2 gusht 12:43
  1 €
 • 0 foto
  Garazh ne Skenderaj
  Garazh

  Garazh ne Skenderaj

  Shitet

  Skënderaj 22 korrik 10:57
  150 €
 • 8 foto
  Tenda-karrika-tavolina me qera viber 045646222
  Garazh

  Tenda-karrika-tavolina me qera viber 045646222

  Jap me qera tenda,karrika,tavolina me mbulesa per dasma,ahengje,kanagjeqe,koncerte, panaire ,ndeja,s

  Skënderaj 19 korrik 05:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AGJENCION PËR PATUSHMERI AGENCY HOME VIP
  Shtepi / Vila

  AGJENCION PËR PATUSHMERI AGENCY HOME VIP

  Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP “Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është t

  Skënderaj 16 korrik 00:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AGJENCION PËR PATUSHMERI AGENCY HOME VIP
  Apartment / Banesa

  AGJENCION PËR PATUSHMERI AGENCY HOME VIP

  Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP “Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është t

  Skënderaj 16 korrik 00:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes e re ne katin 1 Skenderaj
  Apartment / Banesa

  Banes e re ne katin 1 Skenderaj

  Shitet banesa afer spitalit ne katin e parë, ka nje koridor, dhoma pritjes me kuzhin, dhoma e gjumit

  Skënderaj 14 korrik 11:48
  35.000 €
 • 0 foto
  Shes banesen 50m2 ne skenderaj
  Apartment / Banesa

  Shes banesen 50m2 ne skenderaj

  Shitet banesa 50m2 ne skenderaj afer qerdhes se femijeve ne skenderaj ne rrugen Ilaz Kodra banesa es

  Skënderaj 11 korrik 19:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fatmir
  Apartment / Banesa

  Fatmir

  SHITET BANESA ME GARAZH NE QENDER NE SKENDERAJ BANESA ESHTE PRON PRIVAT QMIMI ME MARVESHJE BANESA K

  Skënderaj 1 korrik 11:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ndrrohet banes me shtepi
  Apartment / Banesa

  ndrrohet banes me shtepi

  nderrohet banesa 75m2 me shtepi ne komunen skenderaj, banesa eshte perball halles sportive dhe bane

  Skënderaj 28 qershor 21:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ndrrohet banes me shtepi
  Apartment / Banesa

  ndrrohet banes me shtepi

  nderrohet banesa 75m2 me shtepi ne komunen skenderaj, banesa eshte perball halles sportive dhe bane

  Skënderaj 28 qershor 21:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj
  Apartment / Banesa

  Kerkoj

  Kerkoj banes ne skenderaj per mergimtar prej 01/08/2019 deri 25/08/2019 mundsisht me kan dy dhoma gj

  Skënderaj 12 qershor 04:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BEHARI DYER AUTOMATIKE DYER GARAZHE DYER PER GARAZ
  Garazh

  BEHARI DYER AUTOMATIKE DYER GARAZHE DYER PER GARAZ

  Dyer garazhe me cilësi të lartë të kombinuar me dizajne dhe ngjyra të ndryshme. Pesha e panelit 13.7

  Skënderaj 29 maj 11:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtepia Tre Katshe
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia Tre Katshe

  shpija e gaqme per banim me mobile komplet te gaqme jan keto ne foto kati 1 3 dhoma gjumi 1 dhom per

  Skënderaj 28 maj 17:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shtepi ne shitje!
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje!

  Shitet shtepia 3-kateshe dhe 5ari truall ,me 8 dhoma,2 banjo,ngrohje me pelet,izolim te dyfisht,gara

  Skënderaj 24 maj 14:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitetë Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitetë Banesa

  Shitët banesa në Fushë Kosovë, Rr."Dardania" afer shkollës "Mihail Grameno" e ndertuar nga Kompania

  Skënderaj 14 maj 08:37
  480 €
 • 0 foto
  Urgjent shesim banesen
  Apartment / Banesa

  Urgjent shesim banesen

  Shitet banesa me 95.3m² me orientim nga lindja, perball spitalit ne qender, me nje cmim mjaft te vol

  Skënderaj 3 maj 18:05
  40.000 €
 • 3 foto
  shitet kamshtepiz urxhent
  Shtepi / Vila

  shitet kamshtepiz urxhent

  shitet kamshtepiza posedon kuzhin dhom gjumi wc dhe dritat normal i bajn na kontaktoni ne nr 0459536

  Skënderaj 22 prill 16:28
  750 €
 • 8 foto
  banes ne skenderaj
  Apartment / Banesa

  banes ne skenderaj

  Banesa gjendet ne Skenderaj per ball KOMUNES dhe afer restaurant PRIMA Perkthimi behet me nje her

  Skënderaj 20 prill 17:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shtepi ne shitje ne Skenderaj
  Shtepi / Vila

  shtepi ne shitje ne Skenderaj

  shitet shtepia ne skenderaj lagj. nr. 6, ka ujesjelles dhe bunar, dy kateshe, ndertim i ri, per me s

  Skënderaj 11 prill 12:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten banesa dhe lokale.
  Apartment / Banesa

  Shiten banesa dhe lokale.

  Shiten banesa dhe lokale afariste perball qendres sociale skenderaj , ndertimi i baneses fillon ne m

  Skënderaj 4 prill 23:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes dritare
  Garazh

  shes dritare

  120x80 shum pak te perdorne jan ble ne austri

  Skënderaj 4 prill 17:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Banesa në Objektin Fortuna
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa në Objektin Fortuna

  Shitet Banesat në katin P+3 ne objektin modern \" Fortuna - Skenderaj\" në ndërtim e sipër. Banes

  Skënderaj 4 prill 09:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi 5 Kateshe me 5 Ari Truall.
  Shtepi / Vila

  Shtepi 5 Kateshe me 5 Ari Truall.

  Shitet Shtepija 5 Kateshe diku afer 2500m2 Shtëpija gjindet ne pjesen afer Pishave. Lagja Nr 2. N

  Skënderaj 4 prill 01:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje

  Shitet banesa me 68 m2 e cila gjindet në objektin banesor përballë supermarketit \"Shqiponja\" në qe

  Skënderaj 3 prill 18:04
  37.000 €
 • 7 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  Shitet shtepia me 300m2 ,me 8dhoma,dy banjo,ngrohje qendrore me pelet,izolim te dyfisht,garazh 30m2,

  Skënderaj 3 prill 10:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa urgjent
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa urgjent

  Shitet banesa me 68 m2 e cila gjindet në objektin banesor përballë supermarketit \"Shqiponja\" në qe

  Skënderaj 3 prill 09:50
  33.000 €
 • 2 foto
  GILINDERA
  Apartment / Banesa

  GILINDERA

  Shiten gilinderat e drunit shum te mir dhe te rujtun,qmimi me marveshje.

  Skënderaj 3 prill 09:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  Shes shtëpinë 650 metra katrorë me 24 ari truall në pjesën më të bukur të qytetit te Skenderajit, në

  Skënderaj 3 prill 07:17
  650.000 €
 • 8 foto
  AGENCY HOME VIP me i madhi ne vend per PRONA
  Shtepi / Vila

  AGENCY HOME VIP me i madhi ne vend per PRONA

  AGENCY HOME VIP BEN SHITJEN DHE BLERJEN E PRONAVE -- N J O F T I M -- Agjencioni Home VIP qe esht me

  Skënderaj 2 prill 20:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  AGENCY HOME VIP AGJENCION PËR PATUSHMERI (immobil)
  Apartment / Banesa

  AGENCY HOME VIP AGJENCION PËR PATUSHMERI (immobil)

  Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP “Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është the

  Skënderaj 2 prill 20:37
  100 €
 • 11 foto
  AGENCY-HOME-VIP-a shet 2shtepia reja dhe 81ha G..
  Shtepi / Vila

  AGENCY-HOME-VIP-a shet 2shtepia reja dhe 81ha G..

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-V.I.P-a ka ne posedim 2 SHTPIJA TE REJA DHE 81 ari tok ne nje

  Skënderaj 2 prill 20:37
  55.000 €