Automjete
Skënderaj

Automjete në shitje në Skënderaj

 • 7 foto
  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt
  Vetura

  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt,aksident ose ato qe nuk i perdorni 1999-2015 .Der

  Skënderaj Sot, 11:03
  1 €
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

  Kompania Auto Kosova bënë blerjen e veturave qe keni per ti shitur , Rks , Pa Dogan ose me defekt. O

  Skënderaj Sot, 11:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

  Kompania Auto Kosova bënë blerjen e veturave qe keni per ti shitur , Rks , Pa Dogan ose me defekt. O

  Skënderaj Sot, 10:59
  5.555 €
 • 0 foto
  BLEJM VETURA TIMON ANGLEZ
  Vetura

  BLEJM VETURA TIMON ANGLEZ

  Blejm vetura , Pa Dogan RKS AKSIDENT

  Skënderaj Sot, 10:59
  2.222 €
 • 4 foto
  ?? Blejm Gjith Modelet e (MERCEDES-BENZ) ?
  Vetura

  ?? Blejm Gjith Modelet e (MERCEDES-BENZ) ?

  <<AUTO/ZONA>>. Blejm vetura 24h 🚘 Blejë vetura Gjith regjionin e kosoves blejm vetura .A

  Skënderaj Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Skënderaj Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet ndrrohet ford dizell 1.8 v 2003 rks 6 muj
  Vetura

  Shitet ndrrohet ford dizell 1.8 v 2003 rks 6 muj

  Shitet dhe ndrrohet ford fokus 1.8 dizell viti 2003 rks 6 muj klim funksionale.centrall airbeg ulse

  Skënderaj Sot, 10:22
  2.600 €
 • 2 foto
  Rrotkapse orgjinale te vw dhe opelit
  Autopjese dhe paisje

  Rrotkapse orgjinale te vw dhe opelit

  vw nr 14. 25euro Opelit nr 14 3 copa jane te njejta nja teke kushtojn 15euro Per me shume info +38

  Skënderaj Sot, 09:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten fellnet per mercedes 16 col
  Vetura

  Shiten fellnet per mercedes 16 col

  Shiten fellnet per mercedes 16 col . Felnet jan ne gjendje shum te mir pa grritha jan shum te rujtun

  Skënderaj Sot, 09:55
  120 €
 • 6 foto
  shitet Audi a 4 2002 ndrrim i munshem
  Vetura

  shitet Audi a 4 2002 ndrrim i munshem

  shitet audi a4 1.9 diesel S line 2002 motorin ngjendje te mir .me llajsne te aluminit, te gjitha i

  Skënderaj Sot, 09:54
  3.550 €
 • 5 foto
  Man 25-294
  Kamionë

  Man 25-294

  Shitet kamioni Man 25-294 me kran Hiab 102 viti i prodhimit 1999 me dogan dhe homologim ne gjendje s

  Skënderaj Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes pollo
  Vetura

  Shes pollo

  Shes pollo ne gjendje te rregullt regjistrimi skadum qe 2 jav.

  Skënderaj Sot, 09:42
  850 €
 • 9 foto
  Linde H30 2002 Disel Motorr Anglez 3 TON
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Linde H30 2002 Disel Motorr Anglez 3 TON

  Linde e Ardhur nga Gjermania H30 3 Tonsh Me motorr Disel Prodhim Anglez Motorin ne gjendje shume te

  Skënderaj Sot, 09:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rent A Car BELGA vetura prej 15€/ dite
  Vetura

  Rent A Car BELGA vetura prej 15€/ dite

  Rent A Car " BELGA " VETURË PËR TË GJITHË! 
 TEL: 045 450 454 Viber & whatsapp: +38345450454

  Skënderaj Sot, 09:11
  15 €
 • 5 foto
   Land Rover Freelander (Nderrim me BMW e46)
  Vetura

  Land Rover Freelander (Nderrim me BMW e46)

  (Nderrim me BMW Compact e46 318d apo 320d) Land Rover Freelander Motori 2,0 TDI (Motor i LR) Marshi

  Skënderaj Sot, 07:32
  3.750 €
 • 0 foto
  Kombi
  Vetura

  Kombi

  Kombi është Fave kilometrash te kalune i ka 2000 shitet 2100 karikatura ashte pak e domtune

  Skënderaj Sot, 07:28
  2.100 €
 • 3 foto
  Shitet mercedes vito
  Vetura

  Shitet mercedes vito

  Shitet ose ndrrohet vito eshte ne gjendje te rregullt pak te kalume rks deri ne tetor ne gjendje te

  Skënderaj Sot, 07:13
  3.700 €
 • 2 foto
  Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio

  Shitet rimorkio e punune per qefi e shtrengune me dimezione 1,75 1,10 lartesia 40 cm

  Skënderaj Sot, 02:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ford fiesta
  Vetura

  Ford fiesta

  Shes ford fiesta 1.4 tdci dizell 2003 me klim regjistrim edhe 4 muj .

  Skënderaj Dje, 22:22
  3.200 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz
  Vetura

  Mercedes Benz

  SHITET Mercedes Benz E320 Ne Gjendje Shum Tmir

  Skënderaj Dje, 21:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  fellne me goma nr 14
  Autopjese dhe paisje

  fellne me goma nr 14

  shiten fellnet me goma nr 14 bojn golf pasat jetta etj per info +38344853538 ose +38346132886

  Skënderaj Dje, 21:22
  150 €
 • 5 foto
  shes pjes per passat 2-3 edhe golit 2
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes per passat 2-3 edhe golit 2

  pjes per passat 2-3 kom edhe golfit 2 viber info +38344853538

  Skënderaj Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kompresor 50 litrav ne rregull
  Autopjese dhe paisje

  kompresor 50 litrav ne rregull

  shes apo e ndrrojm me naj kompresor ma te madh deri ne 300 litra shtoj pare per ndrrim kopresori o n

  Skënderaj Dje, 21:14
  140 €
 • 2 foto
  Shes Polo-n ne gjendje te rregullt viti-96 ndrroi
  Vetura

  Shes Polo-n ne gjendje te rregullt viti-96 ndrroi

  Polo eshte ne gjendjw trregullt, motorri po ashtu, ne libreze eshte e regjistuar per dy persona.1.9

  Skënderaj Dje, 21:13
  1.000 €
 • 3 foto
  golf 2 kryt e motorrit 1.6 dizell i thjesht
  Autopjese dhe paisje

  golf 2 kryt e motorrit 1.6 dizell i thjesht

  shes kryt e motorrit ne gjendje te rregullt me garancion me dizne me grijaq qmimi 40 ero boshpumpa 1

  Skënderaj Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet osht per polo etj
  Autopjese dhe paisje

  shitet osht per polo etj

  shes se nuk pom duhet kush ka interes let kontakto osht per polo 044 853 538 viber +38344853538 v

  Skënderaj Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fellne nr 17
  Autopjese dhe paisje

  fellne nr 17

  shes fellnet nr 17 bojn golf opel bmw pasat etj info nr +38344853538

  Skënderaj Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  fellne nr 15 me goma
  Autopjese dhe paisje

  fellne nr 15 me goma

  shes fellnet nr 15 me gomate mira jan rujtne fellnet bojn per golf opel bmw reno fiat passat jetta p

  Skënderaj Dje, 21:12
  150 €
 • 2 foto
  fellne nr 15 me goma
  Autopjese dhe paisje

  fellne nr 15 me goma

  shiten fellne nr 15 me goma bojn golf 2-3 passat 2-3 opell bmw etj per info shtes viber +383448535

  Skënderaj Dje, 21:12
  130 €
 • 2 foto
  fellne nr 15 audi pexho ford
  Autopjese dhe paisje

  fellne nr 15 audi pexho ford

  shes fellnet nr 15 me goma fellnet bojn audi pexho ford per info nr +38344853538

  Skënderaj Dje, 21:12
  150 €
 • 4 foto
  fellne me goma nr 13
  Autopjese dhe paisje

  fellne me goma nr 13

  shes fellnet me goma nr 13 bojn golf opel passat jetta bmw reno fiat etj per info shtes nr +38344853

  Skënderaj Dje, 21:11
  150 €
 • 7 foto
  MERCEDES C220 AMG PAKET AVANGARDE AUTOMATIK
  Vetura

  MERCEDES C220 AMG PAKET AVANGARDE AUTOMATIK

  Shes Mercedes c220 avangarde (amg paket) navi tmadh lkur automatik senzor parkingu xenona senzora s

  Skënderaj Dje, 20:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Wv T2 T3 T4 1.9 SDI Rks Deri Me 10.10.2019
  Vetura

  Shitet Wv T2 T3 T4 1.9 SDI Rks Deri Me 10.10.2019

  Shitet Kombi T2 Ne Gjendje Te Rregullt 1.9 sdi Pa Asnje Defekt Ka Gomat e Reja Kombi Ka Rexhistrim D

  Skënderaj Dje, 19:56
  1.990 €
 • 3 foto
  Shitet T5 1.9 Tdi 2005 9 ulse
  Vetura

  Shitet T5 1.9 Tdi 2005 9 ulse

  Shite wv t5 2005 1.9 Tdi i thjesht 9 ulse 11 muj rks viber+38345555145 perkthim i menjehershum so hi

  Skënderaj Dje, 18:36
  8.500 €
 • 4 foto
  Golf 3 1.9 tdi dizel full ekstra
  Vetura

  Golf 3 1.9 tdi dizel full ekstra

  Shitet golfi ne gjendje shum te mir 1.9 dizel tdi viti 1994 1 vit rks mi emer tem qe 3 vite ka muzik

  Skënderaj Dje, 18:16
  2.900 €
 • 9 foto
  Shitet vektra b
  Vetura

  Shitet vektra b

  Shitet vektra b 1.8 benzin-plin 1996 rks i skaduar tel. Viber +37744974261

  Skënderaj Dje, 16:09
  1.100 €
 • 4 foto
  passat 1.9
  Vetura

  passat 1.9

  passat 2 1.9 sdi ne gjendje prefekte shkurt e shqip kerr per familjar . motorin e golf 4 bochpomp e

  Skënderaj Dje, 14:50
  950 €
 • 9 foto
  Golf 4 Pacific Automatic 2003
  Vetura

  Golf 4 Pacific Automatic 2003

  Shes Golf 4 Pacific,Automatic tiptronik, 1.9 TDI (i) te kuqe, viti 2003,klimatronik, servisin e krye

  Skënderaj Dje, 14:30
  5.100 €
 • 1 foto
  Kuk per kamion
  Kamionë

  Kuk per kamion

  Shitet ne gjendje te mir

  Skënderaj Dje, 13:02
  70 €
 • 3 foto
  Fellne 16coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16coll

  Shes fellne 16coll per mercedes 225:55:16

  Skënderaj Dje, 12:59
  240 €
 • 1 foto
  yamaha 80cc
  Motore (mbi 50 cc)

  yamaha 80cc

  yamaha 80cc ne gjendje te rregullt dokumenta ska ma shum info 043503333

  Skënderaj Dje, 12:50
  280 €
 • 7 foto
  Mercedes Vito 110Cdi Rks klim
  Vetura

  Mercedes Vito 110Cdi Rks klim

  Shitet Mercedes Vito 110Cdi Viti i prodhimit nfund 99 Vito posedon Klim Abs Asr 8 Ulse Tempomat S

  Skënderaj Dje, 12:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  shes caddy 1.9 tdi
  Vetura

  shes caddy 1.9 tdi

  shes ceddy 1.9 tdi abs central clim tempomat liber servis 2 qelsa gjitha servi kryne rripin matorr u

  Skënderaj Dje, 10:28
  4.100 €
 • 2 foto
  shes golf 4 1.9 tdi 6 shpejci
  Vetura

  shes golf 4 1.9 tdi 6 shpejci

  shes golf 4 1.9 tdi 6 shpejci abs esp climatroni central radi dvd gjendje shum te mir rks 10 muj

  Skënderaj Dje, 10:28
  4.200 €
 • 4 foto
  Mercedes Vito 115
  Vetura

  Mercedes Vito 115

  Krejt nrregull

  Skënderaj Dje, 08:11
  3.650 €
 • 4 foto
  Pezho 206
  Vetura

  Pezho 206

  Shes veturen pezho 206 dizel 1.4 shpenzimet 4L 100 Km Viti i prodhimit 2004 ka klim abs centrall air

  Skënderaj Dje, 01:40
  2.900 €
 • 4 foto
  Shitet FORD B-Max
  Vetura

  Shitet FORD B-Max

  Viti i prodhimit 10/2014 Motorri 1.5 TDCi Diesel KM - 58,000 (të garantuara) 5 Shpejtësi Goma te ver

  Skënderaj Dje, 00:48
  9.500 €
 • 4 foto
  Shes peugeot expert (pickup) boj ndrrim
  Vetura

  Shes peugeot expert (pickup) boj ndrrim

  Shitet pikapi peugeot expert ngjendje tmir boj ndrrim me traktor ose kerr kombi ka regjistrim deri m

  Skënderaj 20 maj 23:13
  1.500 €
 • 6 foto
  Shes ndrroj x5 3.0 benzin-plin viti2004 Modifikant
  Vetura

  Shes ndrroj x5 3.0 benzin-plin viti2004 Modifikant

  She’s ndrroj x5 3.0 benzin-plin viti 2004 modifikant rks 4 muj ngjendje shum tmir klimatronik funs

  Skënderaj 20 maj 22:19
  5.200 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz 0303 - Setra
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz 0303 - Setra

  Shes Mercedes Benz 0303 Motor 290PS Retarder Regjistrim deri ne Shkurt 2020 Per me shume informata k

  Skënderaj 20 maj 22:07
  Me Marrveshje