Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Skënderaj

 • 4 foto
  Ford fiesta
  Vetura

  Ford fiesta

  Shes ford fiesta 1.4 tdci dizell 2003 me klim regjistrim edhe 4 muj .

  Skënderaj Sot, 15:02
  3.200 €
 • 11 foto
  Dhoma gjumi viber +38344 799-989  049/494-030
  Mobilje

  Dhoma gjumi viber +38344 799-989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Skënderaj Sot, 15:02
  550 €
 • 7 foto
  Bicikleta e firmes canYon FULL SUSPENSION
  Paisje per sport

  Bicikleta e firmes canYon FULL SUSPENSION

  Bicikleta canyon 26 Posedon: Goma te reja michelin, Bandasha te zi te firmes iridium comp disc, Al

  Skënderaj Sot, 15:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

  Kompania Auto Kosova bënë blerjen e veturave qe keni per ti shitur , Rks , Pa Dogan ose me defekt. O

  Skënderaj Sot, 15:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLEJM VETURA TIMON ANGLEZ
  Vetura

  BLEJM VETURA TIMON ANGLEZ

  Blejm vetura , Pa Dogan RKS AKSIDENT

  Skënderaj Sot, 15:00
  2.222 €
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

  Kompania Auto Kosova bënë blerjen e veturave qe keni per ti shitur , Rks , Pa Dogan ose me defekt. O

  Skënderaj Sot, 15:00
  5.555 €
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Skënderaj Sot, 15:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sgankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Skënderaj Sot, 14:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbu

  Skënderaj Sot, 14:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA SKENDERAJ 049306493
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA SKENDERAJ 049306493

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Skënderaj Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Skënderaj Sot, 14:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mshjerra sdyti shtohet me gjith tmirat pa vrejtje
  Kafshe ferme

  Mshjerra sdyti shtohet me gjith tmirat pa vrejtje

  Mshtjerra esht e but milet me maqin dhe me dor pa problem fmija e milin eurt.melaqe.pritet mu shtu

  Skënderaj Sot, 14:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME APO ME DEFEKTE《《?
  Vetura

  》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME APO ME DEFEKTE《《?

  blej vetura te aksidentume dhe me defekte apo ato qe nuk i perdorni ne gjith kosoven^ vlersimi i vet

  Skënderaj Sot, 14:54
  3.000 €
 • 5 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 044314329
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap tenda-karrika-tavolina me qera per dasma ,ahengje si dhe raste te ndryshme familjare.Per rezervi

  Skënderaj Sot, 14:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI PERDE TRAK SHIRITORE

  Skënderaj Sot, 14:52
  37 €
 • 7 foto
  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt
  Vetura

  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

  AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt,aksident ose ato qe nuk i perdorni 1999-2015 .Der

  Skënderaj Sot, 14:51
  1 €
 • 5 foto
   sene te ndryshme
  Teknik dhe paisje

  sene te ndryshme

  Hinalim , peshore boc tavolin Per info +38344540200 viber

  Skënderaj Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bicikleta 28 e posaardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  Bicikleta 28 e posaardhur nga gjermania

  Shes bicikleten e firmes CENTURION e posardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt me goma te reja

  Skënderaj Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bicikleta e firmes Giant 26 e posaardhur
  Paisje per sport

  Bicikleta e firmes Giant 26 e posaardhur

  Posedon Goma 26 te reja te firmes michelin; Bandasha te zi orgjinal zac2000 Alumin; frenimin me gli

  Skënderaj Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bicikleta e firmes BULLS sport bushta AIL
  Paisje per sport

  Bicikleta e firmes BULLS sport bushta AIL

  Bicikleta e firmes BULLS sport bushta AIL Posedon: Goma tmira 26 fitmes STYXXYTE ACE OF PACE Bandash

  Skënderaj Sot, 14:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bicikleta e veçant e posaardhur
  Paisje per sport

  Bicikleta e veçant e posaardhur

  Shes bicikleten e posaardhur nga gjermania Ne gjendje te rregullt alumin gomen perpara 24 ndersa m

  Skënderaj Sot, 14:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mbajtesin per 2 bicikleta
  Paisje per sport

  Mbajtesin per 2 bicikleta

  Shes mbajtesin per info +38344540200

  Skënderaj Sot, 14:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bicikleten e firmes SCOTT
  Paisje per sport

  Bicikleten e firmes SCOTT

  Shes bicikleten e firmes scott ne gjendje te rregullt alumin, amortizerin me bllokad , me diska per

  Skënderaj Sot, 14:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sende te posaardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  Sende te posaardhur nga gjermania

  Autolarje , burgi statike , mbajtesin per dy bicikleta dhe Tri bicikleta etj Per info +38344540200

  Skënderaj Sot, 14:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mbajtes per 3 bicikleta qe vendoset kuke
  Paisje per sport

  Mbajtes per 3 bicikleta qe vendoset kuke

  PER INFO +38344540200

  Skënderaj Sot, 14:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karroc per biciklet per dy fmi
  Paisje per sport

  Karroc per biciklet per dy fmi

  Per info +38344540200 Bicikleta biciklet biciklete

  Skënderaj Sot, 14:46
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet ndrrohet ford dizell 1.8 v 2003 rks 6 muj
  Vetura

  Shitet ndrrohet ford dizell 1.8 v 2003 rks 6 muj

  Shitet dhe ndrrohet ford fokus 1.8 dizell viti 2003 rks 6 muj klim funksionale.centrall airbeg ulse

  Skënderaj Sot, 14:42
  2.600 €
 • 4 foto
  Fellne 20 per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 per Audi

  Shes 4 fellne per audi a4 a5 a6 a8 jan orgjinale MADEIN ITALI Me gjith Goma te veres

  Skënderaj Sot, 14:42
  1.200 €
 • 5 foto
  CF MOTO 4X4 500cc
  Motore (mbi 50 cc)

  CF MOTO 4X4 500cc

  Shitet motorri ne gjendje shum te mire i po sa ardhur nga zvicrra,posedon goma te reja dhe lugen per

  Skënderaj Sot, 14:39
  4.750 €
 • 0 foto
  Shes banesen 50m2 ne skenderaj
  Apartment / Banesa

  Shes banesen 50m2 ne skenderaj

  Shitet banesa 50m2 ne skenderaj afer qerdhes se femijeve ne skenderaj ne rrugen Ilaz Kodra banesa es

  Skënderaj Sot, 14:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepia ne shitje!
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje!

  Shtepia ne shitje! Komuna Skenderaj/ Lagja 2 (nr4)/ e renovuar/ dokumentacion te rregullt. Per me

  Skënderaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje

  Shitjet kan filluar Per te gjithe te interesuarit kemi Banesa Dhe Garazhda ne Shitje Banesat fillojn

  Skënderaj Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet lopa ose ndrrim
  Kafshe ferme

  Shitet lopa ose ndrrim

  Shes lopen ose Ndrrim lopa qe tre muji ka pjell kalyp mu barsu po se kum majt tamel qet 16-19litra l

  Skënderaj Sot, 14:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME SHKUM MATERJAL GJERMAN
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME SHKUM MATERJAL GJERMAN

  rolete alumini me izolim me shkum MATERJAL GJERMAN rolete pvc plastik perde zebra 23 euro m2 viber

  Skënderaj Sot, 14:11
  37 €
 • 12 foto
  BEJME IZOLIME
  Sherbime

  BEJME IZOLIME

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Skënderaj Sot, 13:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Hidri izolime termo izolime
  Sherbime

  Hidri izolime termo izolime

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL punoj

  Skënderaj Sot, 13:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MOLER PROFESIONALIST
  Mobilje

  MOLER PROFESIONALIST

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: BANESA. ,LOKALE.DHOMA.zYRE, HOTELE. etj, si dhe rinov

  Skënderaj Sot, 13:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Maqina per myk vllag lageshti ??
  Makina dhe vegla

  Maqina per myk vllag lageshti ??

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Skënderaj Sot, 13:55
  1 €
 • 1 foto
  prodhojm separe me tavolina 044945578
  Mobilje

  prodhojm separe me tavolina 044945578

  prodhojm separe me shum ngjyra e me zbriteje ne qmime viber +38344945578

  Skënderaj Sot, 13:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Aporata kunder lageshtis ?vllages mykut ?✔️☎️
  Teknik dhe paisje

  Aporata kunder lageshtis ?vllages mykut ?✔️☎️

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Skënderaj Sot, 13:22
  1 €
 • 11 foto
  prodhojm dyer te dhomave me qmime 70euro
  Materiale ndertimi

  prodhojm dyer te dhomave me qmime 70euro

  Prodhojm dyer me qmime 70euro punojm dhe me porosi gjitha permasat +38345613117

  Skënderaj Sot, 13:21
  70 €
 • 10 foto
  ZBRITJE E LIMITUAR!!!! DYER TE BARDHA
  Mobilje

  ZBRITJE E LIMITUAR!!!! DYER TE BARDHA

  Bejm prodhimin e dyerve te drurit me te gjitha masat dyer ngjyr te kaft dyer te bardha dyer te dhoma

  Skënderaj Sot, 13:18
  60 €
 • 4 foto
  Mercedes Ml 320 viti 2008
  Vetura

  Mercedes Ml 320 viti 2008

  Shes mercedes ml 320 viti 2008 i rigjistruar rks ne gjendje shum te mir full ekrsta korrrikat me nxe

  Skënderaj Sot, 13:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes mzatin,bikun
  Kafshe ferme

  Shes mzatin,bikun

  Shes mzatin,bikun 13mujsh i ushqyn 100% bio. Asht shum i mir edhe per mish edhe per mbarsim te lopve

  Skënderaj Sot, 13:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Linde 2.5 tona ne gjendje shum te mir
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Linde 2.5 tona ne gjendje shum te mir

  Shes linde 2.5 tona ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga jasht me plin kontakti +38345311035 vi

  Skënderaj Sot, 12:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pirrungrites Ballkan 2.5 tona viti 2003
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pirrungrites Ballkan 2.5 tona viti 2003

  Shes pirunerin Ballkan 2.5 tona viti prodhimit 2003 disel ne gjendje shum te mir piruner pirrungr

  Skënderaj Sot, 12:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE TE REJA ME GARANCION GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIB

  Skënderaj Sot, 12:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------
  Mobilje

  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------

  Dyer me qmime te lira 60-100euro dyr te dhomav

  Skënderaj Sot, 12:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 16coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16coll

  Shes fellne 16coll per mercedes 225:55:16

  Skënderaj Sot, 12:00
  240 €
 • 7 foto
  MERCEDES C220 AMG PAKET AVANGARDE AUTOMATIK
  Vetura

  MERCEDES C220 AMG PAKET AVANGARDE AUTOMATIK

  Shes Mercedes c220 avangarde (amg paket) navi tmadh lkur automatik senzor parkingu xenona senzora s

  Skënderaj Sot, 12:00
  Me Marrveshje