Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Skënderaj

 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj Sot, 01:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tenda karrika tavolina me qera 049 306 493
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera 049 306 493

  Tenda Ardi

  Skënderaj Sot, 01:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj Sot, 01:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj Sot, 01:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj Sot, 01:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE SHERBIM
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE SHERBIM

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj Sot, 01:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Mobilje

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj Sot, 01:15
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Skënderaj Sot, 01:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPUM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719

  Skënderaj Sot, 01:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA045587719
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA045587719

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj Sot, 01:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj Sot, 01:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj Sot, 01:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj Sot, 01:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj Sot, 01:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj Sot, 01:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA NE SHERBIM SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENITE MIR PRITUR INFO +38349343

  Skënderaj Sot, 01:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  dyer kuzhina komplet me paisje
  Mobilje

  dyer kuzhina komplet me paisje

  dyer jan 5 copa shum te rujtne ka 50 euro kuzhina komplet me shporet me ventillator me frigorifer

  Skënderaj Dje, 23:18
  200 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Fjetjes vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Fjetjes vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Skënderaj Dje, 23:03
  770 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina me porosi.
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina me porosi.

  Fer Dizajn

  Skënderaj Dje, 22:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kuzhina me porosi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina me porosi Viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Skënderaj Dje, 22:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044374385
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044374385

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Skënderaj Dje, 22:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma dite vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Skënderaj Dje, 22:39
  550 €
 • 9 foto
  VW Golf 7 Tdi Bluemotion
  Vetura

  VW Golf 7 Tdi Bluemotion

  Shitet Golf 7 Tdi bluemotion Highline I doganuar Rks 1vit Aux Bluetooth Sd card 2 Navi 2014 1.6 Tdi

  Skënderaj Dje, 22:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tenda
  Sherbime

  tenda

  Tenda Ardi

  Skënderaj Dje, 22:24
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Separe-karrika tavolina punojm edhe me porosi
  Mobilje

  Separe-karrika tavolina punojm edhe me porosi

  separea-ulse tavolina punojm edhe me porosi tel;049-311-536

  Skënderaj Dje, 22:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes bicikleten
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes bicikleten

  shitet bicikleta DiamondBack pjeset shimano e importuar nga austria . per me shum kontakto ne vibe

  Skënderaj Dje, 22:08
  240 €
 • 5 foto
  Shes mzatin has Simentall 6mujsh
  Kafshe ferme

  Shes mzatin has Simentall 6mujsh

  Shes mzatin e shtalles teme, i nekcise, race Simentall i vaksionuar dhe i shëndoshë, shume i hes Me

  Skënderaj Dje, 22:01
  700 €
 • 6 foto
  Shes Lopen me gjithë Viq plus Plle me garancion
  Kafshe ferme

  Shes Lopen me gjithë Viq plus Plle me garancion

  Shes lopen Simentall nga shtalla jeme me te gjitha garancionet, ka shku deri 20L qumësht veq varet n

  Skënderaj Dje, 22:01
  1.650 €
 • 12 foto
  Shes lopen me viq me garancion
  Kafshe ferme

  Shes lopen me viq me garancion

  Shes lopen me viq me garancion lopa është shtu qe 3 jave, viqin e ka mashkull has race lopa ka tamel

  Skënderaj Dje, 22:01
  1.600 €
 • 1 foto
  Shiten zogjtë Rodajlland Extra Klas rreth 1mujsh
  Kafshe ferme

  Shiten zogjtë Rodajlland Extra Klas rreth 1mujsh

  Shes zogjë Rodajlland, race per mish dhe per veze perfekte, zogjtë jane te vaksionuar dhe te shëndos

  Skënderaj Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes zogjë Rodajlland (Rhode Island Red) ORIGINAL
  Kafshe shtepiake

  Shes zogjë Rodajlland (Rhode Island Red) ORIGINAL

  Shes zogjë te racës Rodajlland (Rhode Island Red) 100% Original, te vaksionuar dhe të shëndoshë. Ke

  Skënderaj Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet lopa plle +viqi 3 muajsh
  Kafshe ferme

  Shitet lopa plle +viqi 3 muajsh

  shitet lopa osht plle viqi osht 3 muajsh femer rac e mir qumshtore , e urt. per me shum ne numrin

  Skënderaj Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  llaptop HP
  Kompjutera

  llaptop HP

  Shes llaptopin HP ne gjendje shume te mire , shume i ruajtur si ne foto ,kohezgjatja e bateris eshte

  Skënderaj Dje, 21:59
  250 €
 • 1 foto
  Shitet Puch l2 automatik
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Puch l2 automatik

  shitet puch ne gjendje te rregullt me te gjitha pjeset originale , per me shum kongaktoni ne viber 0

  Skënderaj Dje, 21:58
  960 €
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qera 044314329
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera 044314329

  Rezervimet Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38345646222 TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA

  Skënderaj Dje, 21:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes 4 goma per xhip
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 goma per xhip

  Shiten 4 goma per vere dhe dimer. 2 goma jane Continental dhe 2 Lassa. Profilin e kane te njejte: 23

  Skënderaj Dje, 21:50
  95 €
 • 4 foto
  Shiten gomat me bandasha per Opel
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat me bandasha per Opel

  Shiten gomat e montuara ne bandasha origjinal per Opel. Gomat jane per dimer. Jane te markes Tigar.

  Skënderaj Dje, 21:49
  180 €
 • 8 foto
  Me Gur.
  Materiale ndertimi

  Me Gur.

  Te gjutha punet prej guri.

  Skënderaj Dje, 21:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nzemje me Plin
  Teknik dhe paisje

  Nzemje me Plin

  shum e rujtur

  Skënderaj Dje, 21:24
  50 €
 • 1 foto
  Nzemje me Plin
  Teknik dhe paisje

  Nzemje me Plin

  punon perfekt

  Skënderaj Dje, 21:24
  40 €
 • 3 foto
  Mzat
  Kafshe ferme

  Mzat

  Mzat shum i mir i rritur te un pej i vogel i garantuar per mish

  Skënderaj Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet kombi mercedes sprinter 312
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kombi mercedes sprinter 312

  Kombi ne gjendje te rregullt pa regjistrim viti 98

  Skënderaj Dje, 21:17
  2.500 €
 • 1 foto
  Shitet kombi mercedes 208
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kombi mercedes 208

  Kombi ne gjendje te rregullt pa regjistrim viti 91

  Skënderaj Dje, 21:00
  2.000 €
 • 3 foto
  Bik
  Kafshe ferme

  Bik

  Mzat shum i mir i garantuar per mish 1 vit

  Skënderaj Dje, 20:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  IVEKO 2.5 TURBO
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVEKO 2.5 TURBO

  Shes ivekon ne gjendje te mir motorrrike asht shum e fort punen eka tmir don investim ne kabin me

  Skënderaj Dje, 20:29
  1.600 €
 • 4 foto
  Shes lopen qumshtore
  Kafshe ferme

  Shes lopen qumshtore

  Shitet lopa kuq e bar ika ba dit mu shtu 20 litra tamel Lop e bon viqin e 2 Ju mir pres +383454991

  Skënderaj Dje, 20:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Motorr FIAT 2.5 TURBO
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Motorr FIAT 2.5 TURBO

  Shes Motorrin Turbo ne gjendje shum te Mir Shum i fort punen eka shum tmir asht me turbo 2.5 Kubik

  Skënderaj Dje, 20:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten Bikat
  Kafshe ferme

  Shiten Bikat

  Shiten Bikat me marrveshje per ma shum ne tel. 045 898 285

  Skënderaj Dje, 20:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Menjaqi dhe Shtepiza Skip
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Menjaqi dhe Shtepiza Skip

  ne gjendje te rregullt menjaq shtepiz motorr per pjes klipa etj

  Skënderaj Dje, 20:26
  3 €
 • 11 foto
  VW PASSAT 3C 2.0 TDI Ndrrim i Mundshem 9 muj rks
  Vetura

  VW PASSAT 3C 2.0 TDI Ndrrim i Mundshem 9 muj rks

  Shes ose Nderroj Veturen Passat 3C 2.0 TDI (1 BREGASNI) MANUAL 6+1 140PS REGJISTRIM DERI ME 29.09.2

  Skënderaj Dje, 18:49
  Me Marrveshje