Sherbime
Skënderaj

Sherbime në shitje në Skënderaj

 • 1 foto
  Bëjmë eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Skënderaj Sot, 22:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tenda
  Sherbime

  tenda

  Tenda Ardi

  Skënderaj Sot, 21:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten kockat te perdora 3 muaj te favrikes Shala
  Sherbime

  Shiten kockat te perdora 3 muaj te favrikes Shala

  Shiten kocka 20*30 colarmix kockat jan te perdora 3 muaj dhe jan te fabrikes Shala thuja te reja gji

  Skënderaj Sot, 21:03
  4 €
 • 5 foto
  Gesi Izolim
  Sherbime

  Gesi Izolim

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkon - Banjo - Drenazha

  Skënderaj Sot, 20:44
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  BEJME IZOLIME
  Sherbime

  BEJME IZOLIME

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Skënderaj Sot, 09:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj Sot, 02:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj Sot, 02:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj Sot, 02:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPUM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719

  Skënderaj Sot, 01:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Japum me qera shatora karrika tavolina per info ne 045587719 ne xhdo koh jeni tmir pritur

  Skënderaj Sot, 01:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj Sot, 00:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj Sot, 00:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj Sot, 00:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tendq
  Sherbime

  tendq

  Tenda Ardi

  Skënderaj Dje, 12:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tenda
  Sherbime

  tenda

  Tenda Ardi

  Skënderaj Dje, 12:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tebda
  Sherbime

  tebda

  Tenda Ardi

  Skënderaj Dje, 12:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tenda karrika tavolina me qera 049306 493
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera 049306 493

  Tenda Ardi

  Skënderaj Dje, 12:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tenda karrika tavolina me qera 383 49 306 493
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera 383 49 306 493

  Tenda Ardi

  Skënderaj Dje, 12:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Hidri izolime termo izolime
  Sherbime

  Hidri izolime termo izolime

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL punoj

  Skënderaj Dje, 09:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  NGJYRE KNAUF GLET FASADA
  Sherbime

  NGJYRE KNAUF GLET FASADA

  Ofrojm sherbime Profesionale per ● BANESAVE ● SHTËPIJAVE ● LOKALVE ● ZYREVE ETJ . - Me p

  Skënderaj 23 tetor 18:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ShITEN TENDA,KARRIKA,TAVOLINA
  Sherbime

  ShITEN TENDA,KARRIKA,TAVOLINA

  SHITEN TENDAT 2 cop 6X12m 1 cop 5x10m KARRIKA 150 COP. TAVOLINA 40 COP. PER INF. +38345646222.

  Skënderaj 23 tetor 18:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tenda
  Sherbime

  tenda

  Tenda Ardi

  Skënderaj 23 tetor 16:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Krema Natryale
  Sherbime

  Krema Natryale

  OFERTAT E GUSHTIT, 😍 SETI ME PRODUKTE NGA BIMA ALOEVERA😍. Per të dy gjinitë. Pas kërkesës së madhe q

  Skënderaj 19 tetor 19:05
  10 €
 • 7 foto
  Gesi Izolim
  Sherbime

  Gesi Izolim

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkona - Banjo - Drenazha Viber---

  Skënderaj 18 tetor 09:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tenda karrika tavolina me qera 049 306 493
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera 049 306 493

  Tenda Ardi

  Skënderaj 15 tetor 13:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Instalues i nxemjes qendrore dhe ujesjellsit
  Sherbime

  Instalues i nxemjes qendrore dhe ujesjellsit

  Punojme te gjitha sistemet e nxemjes qendrore dhe ujesjellsit. notimin e sanitarise dhe hidro-izolim

  Skënderaj 11 tetor 08:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Skënderaj 4 tetor 00:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  #SHITEN# TENDA,KARRIKA ,TAVOLINA
  Sherbime

  #SHITEN# TENDA,KARRIKA ,TAVOLINA

  -Shitet tendat dimenz.6x12m 5x10m(te perdorura)PVC -Karrike 300cop ngjyrè e gjelbert dhe te bardha p

  Skënderaj 28 shtator 14:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Cyanide pills(suicide pills),powder and liquid for sale
  Sherbime

  Cyanide pills(suicide pills),powder and liquid for sale

  EMAIL:[email protected] Reliable manufacturers and suppliers of potassium cyanide,We sell 99.

  Skënderaj 27 shtator 22:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kanalizim
  Sherbime

  kanalizim

  Bëjm zhbllokimin e kanalizimeve me paisje moderne spirale si dhe me presion ujit inqizimin e gypave

  Skënderaj 27 shtator 08:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Cleaning SHPK
  Sherbime

  Cleaning SHPK

  Ofrojme keto sherbime: ●PASTRIM GJENERAL I VETURËS ●PASTRIM I MOBILJEVE ●PASTRIM I SHTEPIVE ●PASTRIM

  Skënderaj 23 shtator 21:05
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Skënderaj 12 shtator 11:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222
  Sherbime

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222

  Ofroj tenda,karrika,tavolina me(pa)mbulesa.posedojm edhe tavolinen e qiftit me dekorim

  Skënderaj 12 shtator 07:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pastrim profesjonal
  Sherbime

  Pastrim profesjonal

  Pastrim profesjonal

  Skënderaj 8 shtator 12:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi e ofruar për individë dhe biznese
  Sherbime

  Kredi e ofruar për individë dhe biznese

  E re me shërbimet e huasë të grupit HSBC FIRNANDO. Bëhuni një shef i biznesit tuaj, bëni ëndrrën tu

  Skënderaj 2 shtator 04:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BEJM HAPJEN E BUNARVE 049 835 875 viber
  Sherbime

  BEJM HAPJEN E BUNARVE 049 835 875 viber

  Bejm shpimin e puseve bunarve ne terene te forta guri dhe terene te buta dhe shpime me gyp te plasti

  Skënderaj 31 gusht 08:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA)-KARRIKA- TAVOLINA ME QERA 045646222
  Sherbime

  TENDA)-KARRIKA- TAVOLINA ME QERA 045646222

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Skënderaj 30 gusht 08:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi dhe financim për individë dhe biznese
  Sherbime

  Kredi dhe financim për individë dhe biznese

  Në ditët e sotme ekziston vetëm një kusht në botën e kredisë në internet që duhet të financohet: Its

  Skënderaj 12 gusht 19:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta e huasë dhe e financimit për individët dhe
  Sherbime

  Oferta e huasë dhe e financimit për individët dhe

  Raiffeisen Bank, për të kënaqur këta klientë nga Kosova dhe e gjithë Shqipëria po bashkëpunon me gru

  Skënderaj 12 gusht 08:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Dru ne ter teritorin e Kosoves
  Sherbime

  Shes Dru ne ter teritorin e Kosoves

  Shes dru me qmim te volishme ne ter teritorin e Kosoves 049375725 044912451

  Skënderaj 17 korrik 13:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fasada/ suvatim etj
  Sherbime

  Fasada/ suvatim etj

  https://www.facebook.com/pages/category/Home-Decor/Meny-Dekor-595835894106852/

  Skënderaj 16 korrik 14:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bubashfaba
  Sherbime

  Bubashfaba

  N.P.SH BIO-TOX Bën eliminimin e insekteve shtëpiake(bubashvabave)bubrecave dhe të tjerëve.Me prepar

  Skënderaj 8 korrik 11:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Izolim me kondor
  Sherbime

  Izolim me kondor

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkon - Banjo - Drenazha.

  Skënderaj 5 korrik 13:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shatora me qera
  Sherbime

  Shatora me qera

  \"Tenda me qera Besi\"ju ofron në sherbim. Tenda ,karrika,tavolina ,tavolin dekorative për qift si

  Skënderaj 13 qershor 23:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Skënderaj 28 maj 10:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GJELLTORE GRANITI TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  GJELLTORE GRANITI TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  GJELLTORE&TENDA GRANITI OFROJM KETO SHERBIME : USHQIME PER AHENGJE TUJAJA ME PERVOJ 25 VJEQARE P

  Skënderaj 25 maj 19:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shesum pasul per far
  Sherbime

  Shesum pasul per far

  Shes pasulin per far se mu k ba shum edhe po dihet me shit.

  Skënderaj 19 prill 16:02
  2 €
 • 1 foto
   Hipotekë urgjente Whatsap/Viber: +33756914796
  Sherbime

  Hipotekë urgjente Whatsap/Viber: +33756914796

  Youndërroni të zotëroni shtëpinë tuaj, por janë refuzuar për një hipotekë për mungesë kredie? Biznes

  Skënderaj 28 mars 09:14
  1.000 €
 • 2 foto
  Frezë, Frezatim sera, bahqe
  Sherbime

  Frezë, Frezatim sera, bahqe

  Frezatim, sera, bahqe

  Skënderaj 19 mars 19:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frezë
  Sherbime

  Frezë

  Frezatim sera, bahqe,

  Skënderaj 18 mars 12:05
  Me Marrveshje