• 2 foto
  ROYER R-121 PROFESSIONALRIBBON MICROPHONE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ROYER R-121 PROFESSIONALRIBBON MICROPHONE

  ROYER R-121 PROFESSIONAL STUDIO OR LIVE RIBBON MICROPHONE WPOUCH CASE & CLIP! Skype:: andulka

  Kamenicë Sot, 14:48
  500 €
 • 1 foto
  Shitet ora apple watch seria 3
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet ora apple watch seria 3

  Shitet ora e njohur e firmes apple me nje qmim te voltshem ora posedon gps si dhe celular qmimi esht

  Prishtinë Sot, 14:48
  270 €
 • 3 foto
  Zagar
  Kafshe shtepiake

  Zagar

  Shitet zagarica njek leper dhelper

  Vushtrri Sot, 14:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes Biliardon Dhe Rraketaq Fabioo
  Paisje per sport

  Shes Biliardon Dhe Rraketaq Fabioo

  Shiten paisjet ne gjendje perfekte shum pak te perdorura me Çmime te volitshme Biliardo : 300€ dhe R

  Prizren Sot, 14:18
  300 €
 • 0 foto
  Swarovski Optik Gama e Zmadhimit 10x42 Bino Laser
  Paisje per sport

  Swarovski Optik Gama e Zmadhimit 10x42 Bino Laser

  Krejt të re Swarovski Optik El Gama 10 x 42 BinoLaser Rangefinder SWAROVSKI OPTIK · Prism Prism · F

  Berat Sot, 13:58
  2.000 €
 • 2 foto
  Pitbull urgjent
  Kafshe shtepiake

  Pitbull urgjent

  Shes qenin te races pitbull (APBT) Mosha 1vjet e 2 muj Gjinia Fm Osht tu lyp me barsu E heku se spo

  Vushtrri Sot, 13:48
  60 €
 • 1 foto
  Pula
  Kafshe shtepiake

  Pula

  Shes pulat shum te mira jon 18 copa 7knojsi jon

  Podujevë Sot, 13:48
  12 €
 • 3 foto
  NEW ELECTRO-VOICE EV RE-20 MICROPHONE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  NEW ELECTRO-VOICE EV RE-20 MICROPHONE

  NEW ELECTRO-VOICE EV RE-20 BROADCAST QUALITY MICROPHONE Skype:: andulka.anastazie

  Vlorë Sot, 13:28
  500 €
 • 6 foto
  Okazion Bilardo Garilando Italiane Te kompletuar
  Paisje per sport

  Okazion Bilardo Garilando Italiane Te kompletuar

  Prsh shes nje Bilardo Italiane ne gjendje tere fare bilardua disponon Steka Gurree te rrinj neon ndr

  Tiranë Sot, 13:28
  800.000 Lek
 • 5 foto
  Shes cane corso 100%
  Kafshe shtepiake

  Shes cane corso 100%

  Shes cane corso 100 % osht femen ngjyr e zez met t bardh siq shihet ne foto osht shum agresiv osht r

  Prizren Sot, 13:20
  300 €
 • 2 foto
  Skia
  Paisje per sport

  Skia

  Skiat ne shitje Nje pare jan 1.40m Dy pare 1.80m Cizme nuk kan 15€ nje pare skija

  Prishtinë Sot, 12:48
  15 €
 • 1 foto
  PAJISJE ELEKTRONIKE PER HAPJE DYRVE
  Koleksione

  PAJISJE ELEKTRONIKE PER HAPJE DYRVE

  PAJISJE ELEKTRONIKE PER HAPJE DYRVE PER FITNES ZYRE ETJ

  Mitrovicë Sot, 11:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  mixet urxhend YAmaha 90 ero
  Instrumente muzikore dhe paisje

  mixet urxhend YAmaha 90 ero

  shitet mixeta nxhendje treegull ka efkete i punojn kejt shes por arsyjen se e kom hek studion bon po

  Skënderaj Sot, 11:18
  90 €
 • 2 foto
  lop boj ndrrim
  Kafshe shtepiake

  lop boj ndrrim

  e shes lopen pa behane me 13 litra qumsht me krejt garancion edha kontak +38349704355

  Vushtrri Sot, 11:18
  920 €
 • 2 foto
  shitet mixeta mikseda urxhend yamaha 90 ero
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shitet mixeta mikseda urxhend yamaha 90 ero

  shitet mixeta mikseta mikseda n xhendje tmir e kom testu muni edhe ju me testu shes por arsyen mus p

  Mitrovicë Sot, 11:18
  90 €
 • 2 foto
  mixet mikset YAMAHA
  Instrumente muzikore dhe paisje

  mixet mikset YAMAHA

  shitet mikseda mikseta n xhendje treegull ka efekte digitale e kom testu bon me inxhizu studio bon

  Prishtinë Sot, 11:18
  90 €
 • 8 foto
  shes mbathje
  Veshje / Kepuce / Ore

  shes mbathje

  shes mbathje timberland nr. 39 te perdorura vetem disa here, bund per femra 120 euro, jakne per mesh

  Prishtinë Sot, 11:12
  60 €
 • 0 foto
  Kittens mrekullueshëm ragdoll.
  Kafshe shtepiake

  Kittens mrekullueshëm ragdoll.

  Kittens mrekullueshëm ragdoll. 2 mbetur, kittens mrekullueshëm Ragdoll në kërkim të shtëpive të tyre

  Tiranë Sot, 10:58
  300 €
 • 0 foto
  Kittens amerikan të shkurtër
  Kafshe shtepiake

  Kittens amerikan të shkurtër

  Kittens persiane, ne kemi meshkuj dhe femra kushëri Persian në dispozicion, të gjitha kotele janë v

  Librazhd Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Puppies të mira në kërkim bulldog në anglisht
  Kafshe shtepiake

  Puppies të mira në kërkim bulldog në anglisht

  Regjistrimi KC, garanci shëndetësore, mikroçip, vaksinimet e tanishme, të shtëna rekord, verë të kon

  Peqin Sot, 10:58
  200 €
 • 2 foto
  Qen Rottweiler
  Kafshe shtepiake

  Qen Rottweiler

  Të gjitha puppies vijnë me Kc shkresa 6 brezi puppies janë mahnitëse dhe chunky ,. Të gjitha qeni im

  Kavajë Sot, 10:58
  350 €
 • 1 foto
  Puppies pomeranez
  Kafshe shtepiake

  Puppies pomeranez

  Puppies pomeranez Ata kanë pasur injeksionin e tyre të parë, të kontrolluar vet, Avokati plesht dhe

  Vlorë Sot, 10:58
  350 €
 • 0 foto
  Kittens ruse blu,
  Kafshe shtepiake

  Kittens ruse blu,

  Kittens ruse blu, ne kemi meshkuj dhe femra kittens ruse të disponueshme, të gjitha kotele janë vak

  Skrapar Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Okazion 2 dite
  Paisje per sport

  Okazion 2 dite

  Biciklet fantastike e PA perdorur ne shiperi cmimi fantastik..ka kushtuar 1300 euro

  Durrës Sot, 10:58
  249 €
 • 4 foto
  Kunguj të mrekullueshëm yorkie
  Kafshe shtepiake

  Kunguj të mrekullueshëm yorkie

  Regjistrimi i AKC-së, kontrata shëndetësore, certifikata shëndetësore, vaksinat aktuale, ekzaminimi

  Zveçan Sot, 10:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shëndetshëm puppies mashkull dhe femër pomeranez
  Kafshe shtepiake

  Shëndetshëm puppies mashkull dhe femër pomeranez

  Pule të përgatitur në shtëpi Puppers pomeranez janë të trajnuar mirë dhe të vijë me një çertifikatë

  Podujevë Sot, 10:48
  200 €
 • 4 foto
  Puppies të mira në kërkim bulldog në anglisht
  Kafshe shtepiake

  Puppies të mira në kërkim bulldog në anglisht

  Regjistrimi KC, garanci shëndetësore, mikroçip, vaksinimet e tanishme, të shtëna rekord, verë të kon

  Gjilan Sot, 10:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Knojs
  Kafshe shtepiake

  Knojs

  Shesum knojs shum te mir t ri jan bioo pi 10 ero deri 25 knojs knus gjel gjeli knusi 1234567890-/:;

  Gjilan Sot, 10:48
  10 €
 • 4 foto
  Kunguj të mrekullueshëm yorkie
  Kafshe shtepiake

  Kunguj të mrekullueshëm yorkie

  Regjistrimi i AKC-së, kontrata shëndetësore, certifikata shëndetësore, vaksinat aktuale, ekzaminimi

  Elbasan Sot, 10:28
  200 €
 • 1 foto
  Puppies Blue Staffordshire
  Kafshe shtepiake

  Puppies Blue Staffordshire

  Puppies Blue Staffordshire Puppies tona janë rritur në një shtëpi familjare dhe do të vijnë tashmë t

  Fier Sot, 10:28
  300 €
 • 4 foto
  Shëndetshëm puppies mashkull dhe femër pomeranez
  Kafshe shtepiake

  Shëndetshëm puppies mashkull dhe femër pomeranez

  Pule të përgatitur në shtëpi Teacup Pomeranian janë të trajnuar mirë dhe vijnë me një certifikatë të

  Kuçovë Sot, 10:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bulldog francez
  Kafshe shtepiake

  Bulldog francez

  qen janë duke u rritur në një familje të dashur me tre fëmijë quen janë kontrolluar plotësisht nga n

  Gjirokastër Sot, 10:28
  300 €
 • 7 foto
  Audemars piguet turbuillon rose gold (royal oak)
  Veshje / Kepuce / Ore

  Audemars piguet turbuillon rose gold (royal oak)

  Shitet ora automatic cilsia me eta ingranazh. E kam mbi 5 vjet dhe pothuajse esht si e re pa asnji l

  Tiranë Sot, 09:58
  300 €
 • 3 foto
  Dahon
  Paisje per sport

  Dahon

  Shitet Dahon Ree me palosje shume cilesore ne gjendje te shkelqyer !

  Tiranë Sot, 09:58
  219 €
 • 4 foto
  Mtb Cycletrch Oxymoron 27.r
  Paisje per sport

  Mtb Cycletrch Oxymoron 27.r

  Shitet super touring e kompletuar me te gjitha aksesoret nga me profesionalet

  Tiranë Sot, 09:58
  449 €
 • 3 foto
  Raleigh Rushhour 28r
  Paisje per sport

  Raleigh Rushhour 28r

  Biçikleta ne gjendje fabrike e kompletuar meshkujsh

  Tiranë Sot, 09:58
  399 €
 • 0 foto
  Qeni sharrit
  Kafshe shtepiake

  Qeni sharrit

  Asht qen sharri ika 4 vjet asht imir për pllac-oborr Pres blers serioz

  Suharekë Sot, 09:48
  300 €
 • 3 foto
  Pastor Belg
  Kafshe shtepiake

  Pastor Belg

  ...

  Podujevë Sot, 09:18
  1 €
 • 5 foto
  Stilolaps Cartier Trinity Vendome
  Koleksione

  Stilolaps Cartier Trinity Vendome

  Ne pergjithesi ne gjendje te mire si ne foto

  Tiranë Sot, 08:59
  110 €
 • 8 foto
  GUCCI - GG 3638 / S 75QED PELLE NERA (58-16-125 MM
  Veshje / Kepuce / Ore

  GUCCI - GG 3638 / S 75QED PELLE NERA (58-16-125 MM

  Ne gjendje shume te mire

  Tiranë Sot, 08:58
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ray Ban Wings Bausch & Lomb USA - Vintage
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ray Ban Wings Bausch & Lomb USA - Vintage

  Në përgjithësi në gjendje të mirë estetike, lentet kanë disa shenja të vogla indiferente por estetik

  Tiranë Sot, 08:58
  159 €
 • 0 foto
  Kavalet i vjeter fotografi Zeiss
  Koleksione

  Kavalet i vjeter fotografi Zeiss

  Ne gjendje te mite estetike

  Tiranë Sot, 08:58
  149 €
 • 8 foto
  Persol 3099 57 = 15 180-S/33
  Veshje / Kepuce / Ore

  Persol 3099 57 = 15 180-S/33

  Ne gjendje shum te mire , si ne foto

  Tiranë Sot, 08:58
  90 €
 • 1 foto
  Terieri mashkull
  Kafshe shtepiake

  Terieri mashkull

  Shitet terieri mashkull ose nrrohet me zagar terieri esht extra klas

  Pejë Sot, 08:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  model mbretror i dores urgjent 20 euro
  Veshje / Kepuce / Ore

  model mbretror i dores urgjent 20 euro

  shiteet i ri pa perdoor model i veqant

  Ferizaj Sot, 01:48
  19 €
 • 3 foto
  Biliardo 7-she per shitje
  Paisje per sport

  Biliardo 7-she per shitje

  Biliardo 7-she,e pajisur me topat komplet dhe dy shteka. Eshte ne gjendje te mire,per me shume infor

  Prishtinë Sot, 00:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Specialized Full Carbon XTR-X0
  Paisje per sport

  Specialized Full Carbon XTR-X0

  Madhesia e rrotave 26er Madhesia e trupit L Amortizeri 100mm me bllokad Pjeset Sram X0 Materiali fu

  Tiranë Sot, 00:28
  469 €
 • 0 foto
  Ndërrohet me biçikletë kursi
  Paisje per sport

  Ndërrohet me biçikletë kursi

  Nderroj këtë biçiklete vetem me biçiklet kursi, (me rrota te holla) kush është i interesuar te me ko

  Tiranë Sot, 00:28
  1 Lek
 • 0 foto
  Shiten
  Kafshe shtepiake

  Shiten

  Shiten pulat shum te mira dhe te shendosha qmimi është 6.50 euro arsyja e shitjes kam ba shum pula d

  Prizren Sot, 00:18
  6 €
 • 7 foto
  Scott Fully Carbon XTR .FoX 160.
  Paisje per sport

  Scott Fully Carbon XTR .FoX 160.

  Scott Fully Carbon XTR .FoX 160. Madhesia e rrotave 26er Madhesia e trupit M Amortizeri FoX 36 160m

  Prishtinë Sot, 00:18
  499 €