Sport & Rekreacion në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  HS 9 STANDARD 9×19
  Paisje per sport

  HS 9 STANDARD 9×19

  SHITET PISTOLETA HS 9 MODELI STANDARD KALIBRI 9MM KAPACITETI I KARIKATORIT 16+1 SHUM PAK E PERDORUR

  Prishtinë Sot, 18:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Jaguar E-Type
  Koleksione

  Jaguar E-Type

  Jaguar E-Type Prej qelqi prodhim gjerman Permasat 10 cm x 25 cm 100 mije leke

  Durrës Sot, 18:08
  100.000 Lek
 • 6 foto
  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN
  Veshje / Kepuce / Ore

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI NDERRIMI ME VARSE ose BYRZYLYK / OSE UNAZE FLORI 14 OSE 18 k e sapo

  Prishtinë Sot, 18:04
  1.500 €
 • 2 foto
  Biciklete Born To Run II
  Paisje per sport

  Biciklete Born To Run II

  Shitet bicikleta e markes Born To Run II. Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire, gjindet ne Pris

  Prishtinë Sot, 18:03
  300 €
 • 5 foto
  BICIKLETA CARGO & TRIKE
  Paisje per sport

  BICIKLETA CARGO & TRIKE

  Shiten Bicikleta Cargo dhe Trike me kosh para me 3 Doma dhe 2 Goma te pershteshme per furnizim... ga

  Tiranë Sot, 18:02
  300 €
 • 7 foto
  Super Ora e mençur me Super Çmimi
  Veshje / Kepuce / Ore

  Super Ora e mençur me Super Çmimi

  •Super Ora e mençur me Super Çmimi për vetëm 16.99€âœ”️ •Specifikat: Kjo orë mund të regjistro

  Prishtinë Sot, 18:01
  17 €
 • 7 foto
  KLYSH PASTOR GJERMAN
  Kafshe shtepiake

  KLYSH PASTOR GJERMAN

  Filluam shitjen e klyshve PASTOR GJERMAN KLYSHT JAN TE VAKSINUAR ! qmimi per meshkuj =250 per femra

  Skënderaj Sot, 18:01
  250 €
 • 2 foto
  CERAGEM I RI PAKET
  Paisje per sport

  CERAGEM I RI PAKET

  CERAGEM I RI PAKET +383-49-133356 645euro i bler 1700euro ceragemi eshte pa perdor i ri

  Prishtinë Sot, 18:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Biciklet granit shimano e ardhur nga zvicra
  Paisje per sport

  Biciklet granit shimano e ardhur nga zvicra

  Biciklet granit shimano e ardhur nga zvicra

  Prizren Sot, 17:58
  90 €
 • 4 foto
  KTM SPORT XT - 29
  Paisje per sport

  KTM SPORT XT - 29

  SHITET BICIKLETA KTM SPORT XT MADHESIA - 29er , L PJEST - SHIMANO XT GOMAT - SWCHALBE BANDASHAT -

  Pejë Sot, 17:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  2 kelyshe aziate nga 6 muaj ,gjak Rusie
  Kafshe shtepiake

  2 kelyshe aziate nga 6 muaj ,gjak Rusie

  Mashkull ,femer aziate nga 6 muaj, gjak nga kampjonet e Rusise.Prinderit me pedigree.Vetem per ata q

  Pogradec Sot, 17:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dy aziate 6 muaj gjak nga kampjonet e Rusise
  Kafshe shtepiake

  Dy aziate 6 muaj gjak nga kampjonet e Rusise

  Dy aziate, mashkull femer nga 6 muaj.Gjak nga kampjonet e Rusise.Prinderit me pedigree.Vetem per ata

  Pogradec Sot, 17:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SINXHIR DORE POLICE
  Veshje / Kepuce / Ore

  SINXHIR DORE POLICE

  SHES SINXHIRIN E DORES ORIGJINAL POLICE MADE IN ITALY SINXHIR DORE POLICE I RI ME KESE NE KUTI MATE

  Prishtinë Sot, 17:46
  33 €
 • 8 foto
  RRETH DORE LËKUR ORIGJINAL ☆DIESEL☆
  Veshje / Kepuce / Ore

  RRETH DORE LËKUR ORIGJINAL ☆DIESEL☆

  SHES RRETHIN E DORES PER MESHKUJ ORIGJINAL DIESEL MADE IN ITALY RRETH DIESEL NGA MATERIALI 100% LE

  Prishtinë Sot, 17:46
  30 €
 • 5 foto
  KIMIK ME DRITË ORIGJINAL *BMW*
  Veshje / Kepuce / Ore

  KIMIK ME DRITË ORIGJINAL *BMW*

  SHES KIMIKUN ORIGJINAL BMW I BLERË NË GJERMANI I RI PA PERDOR ME KUTI KIMIK METALI BMW ME DRITË MA

  Prishtinë Sot, 17:43
  19 €
 • 5 foto
  KULET LËKURE PER MESHKUJ "DKNY" E RE
  Veshje / Kepuce / Ore

  KULET LËKURE PER MESHKUJ "DKNY" E RE

  SHES KULETEN PER MESHKUJ ORIGJINAL DKNY (DONA KARAN NEW YORK) E BLER NË GJERMANI KULET E LËKURES NG

  Prishtinë Sot, 17:37
  30 €
 • 5 foto
  RRYP I RI *JAGUAR*
  Veshje / Kepuce / Ore

  RRYP I RI *JAGUAR*

  SHES RRYPIN E RI PËR MESHKUJ "JAGUAR" RRYP (RRIP) I RI I LEKURES JAGUAR I GJATË 120 CM I GJERË 3.

  Prishtinë Sot, 17:37
  30 €
 • 4 foto
  ORË E RE DANIEL KLEIN
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORË E RE DANIEL KLEIN

  ORË E RE E MESHKUJ PËR RE *DANIEL KLEIN* PËR RE ME KUTI ORË E MADHE E MADHE E MADHE RRETHIN 4.0.C

  Prishtinë Sot, 17:35
  45 €
 • 5 foto
  Ore dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore

  Ora Davosa saphir automatic po saka ardhure nga gjermanija punon perfekt

  Prishtinë Sot, 17:33
  350 €
 • 7 foto
  Ore dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore

  Ora Cortecert sport automatic swiss po sa ka ardhure nga gjermanija

  Prishtinë Sot, 17:33
  500 €
 • 6 foto
  Ore dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore

  Ora Glashutte spezimatic 26 rubis po sa ka ardhure nga gjermanija

  Prishtinë Sot, 17:33
  400 €
 • 4 foto
  SHKREBZ ZIPPO MERCEDES-BENZ
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHKREBZ ZIPPO MERCEDES-BENZ

  SHES SHKREBZEN ZIPPO MERCEDES BENZ ORIGJINAL MADE IN USA ZIPPO MERCEDES- BENZ E RE PA PERDOR ME KU

  Prishtinë Sot, 17:33
  45 €
 • 4 foto
  Ore dore omega
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore omega

  Ora shitet omega automatic geneva po sa ka ardhure nga gjermanija

  Prishtinë Sot, 17:31
  350 €
 • 1 foto
  Shes paisjet per bodybuilding
  Paisje per sport

  Shes paisjet per bodybuilding

  Shes paisjet per bodybuilding me mbajtesen dhe 85 kg pesha

  Prishtinë Sot, 17:31
  300 €
 • 10 foto
  ORE DORE ORIGJINAL ,,LEE COOPER,,
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE DORE ORIGJINAL ,,LEE COOPER,,

  SHES OREN E DORES PER MESHKUJ ORIGJINAL LEE COPER MADE IN UK ORE LEE COOPER SHUME E BUKUR DHE FAS

  Prishtinë Sot, 17:30
  70 €
 • 4 foto
  Proteina orgjinale nga England
  Paisje per sport

  Proteina orgjinale nga England

  Shes proteina te markes MuscleLine nga England te vetmet orgjinal ne tregun tone Nuk jane nga Hunga

  Mitrovicë Sot, 17:30
  55 €
 • 3 foto
  Giant Trance 2 Ltd 27.5 Full Suspension
  Paisje per sport

  Giant Trance 2 Ltd 27.5 Full Suspension

  Kontakt: SMS / WhatsApp / Viber: 069 3 87 87 87 https://www.giant-bicycles.com/gb/trance-27dot5-2-2

  Tiranë Sot, 17:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BEJM VOZITJEN E UDHTARVE PER AEROPORT - SHKUP,PR..
  Bileta / Udhetime

  BEJM VOZITJEN E UDHTARVE PER AEROPORT - SHKUP,PR..

  Auto Taxi, bëjm bartjen e udhëtarëve në çdo kohë dhe në çdo destinacion, duke përfshirë edhe udhëtim

  Prishtinë Sot, 17:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shale KTM
  Paisje per sport

  Shale KTM

  Shitet shale + tub (bashke ose veç) e markes KTM ne super gjendje si e re. 4000 leke shale+tub ose 3

  Tiranë Sot, 17:17
  3.000 Lek
 • 3 foto
  Conway “28”
  Paisje per sport

  Conway “28”

  Shitet nje biçiklete e markes Conway “28” alumini ne gjendje perfekte.

  Tiranë Sot, 17:17
  17.000 Lek
 • 1 foto
  Bicikleta te ardhura nga zvicra Scott Ghost et??
  Paisje per sport

  Bicikleta te ardhura nga zvicra Scott Ghost et??

  Bicikleta te ardhura nga zvicra. Super gjendje.duke filluar nga 200 euro.bicikletat thuajse te reja

  Durrës Sot, 17:14
  1 €
 • 0 foto
  Gjeli Piklan 3 Ngjyrsh
  Kafshe shtepiake

  Gjeli Piklan 3 Ngjyrsh

  Shes Gjelin Piklan 3 Ngjyrsh Gjel Per Merakli

  Prizren Sot, 17:12
  23 €
 • 0 foto
  Kanerina Timbrado
  Kafshe shtepiake

  Kanerina Timbrado

  Shes kanerina te rraces timbrado te paster

  Fier Sot, 17:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Reloop Terminal Mix 2 Serato Lite & Serato Intro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Reloop Terminal Mix 2 Serato Lite & Serato Intro

  Reloop Terminal Mix 2 ne gjendje te mir dhe e rujtne funksionon me Serato Dj Lite, Serato Intro, Tr

  Prishtinë Sot, 17:09
  190 €
 • 7 foto
  Gitar Klasike elektronik, mikrofon Shure Brothers
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gitar Klasike elektronik, mikrofon Shure Brothers

  1. Gitar Klasike elektronik 2. Amplifier per Gitar 3. Mikrofon Shure Brothers per cmime dhe info tj

  Podujevë Sot, 17:08
  100 €
 • 2 foto
  Shes Orbitrejk elite dhe Nutribullet-i
  Paisje per sport

  Shes Orbitrejk elite dhe Nutribullet-i

  Shes Orbitrejk elite qmimi 200 euro dhe Nutribullet i paperdorur qmimi 70 euro.

  Prishtinë Sot, 17:03
  243 €
 • 5 foto
  Zgara portative Gize
  Paisje per sport

  Zgara portative Gize

  Shiten Zgara Portative tashme dhe me GIZ me cilesi te garanatuar.Permasat jane te ndyshme dhe sipas

  Shkodër Sot, 17:02
  1 €
 • 5 foto
  Bicikleta jan ne gjendje te mira
  Paisje per sport

  Bicikleta jan ne gjendje te mira

  Jan ne gjendje te 1. bicikla e kuqe ka goma 26 2 Bicikla e portokall me te kuqe 20 3 bicikla Bav

  Mitrovicë Sot, 16:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Bandasha Per Bicikleta
  Paisje per sport

  Shes Bandasha Per Bicikleta

  Shes Bandash Per Bicikleta Ne Gjendje Te Rregullt

  Ferizaj Sot, 16:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Cift papagallesh Alexandrine (Indian Ringneck)
  Kafshe shtepiake

  Cift papagallesh Alexandrine (Indian Ringneck)

  Shitet cifti me nje cmim shume te mire, Jane nga 3 vjec, celur vetem nje zog para nje viti . Te mesu

  Tiranë Sot, 16:41
  200 €
 • 1 foto
  Punsim ne Gjermani me Viz Gjermane
  Bileta / Udhetime

  Punsim ne Gjermani me Viz Gjermane

  Kerkojm Puntor/e ne Gjermani : 4 Zidar dhe 3 Ndihms ne Ndertim me Profession 2 Sekretere gjuha s

  Fushë Kosovë Sot, 16:33
  10 €
 • 2 foto
  Minika
  Kafshe shtepiake

  Minika

  Shes minikat shum te mir por ma shum na kotaktoni ne vyber

  Ferizaj Sot, 16:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ore zvicrrane
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore zvicrrane

  Safir kristal. Shum e holle dhe e bukur.

  Mitrovicë Sot, 16:22
  40 €
 • 0 foto
  Go Pro fusion
  Paisje per sport

  Go Pro fusion

  Shese Go Pro Fusion e re 360 shkalle video/foto. 5.2 K resolution 360 shkalle 18Mp camera 360 shkall

  Prishtinë Sot, 16:18
  550 €
 • 11 foto
  Llustera DOMI shpk
  Koleksione

  Llustera DOMI shpk

  Llusterat te modeleve me te reja gjinden në lokalin tonë te ri që gjendet ne rrugen kodra e trimave

  Prishtinë Sot, 16:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet buzheteria me rafta modern Italian
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet buzheteria me rafta modern Italian

  Shitet buzheteria me rafta modern Italian. Vlera e aksesorve eshte shume e madhe por shitet me vlere

  Fushë Kosovë Sot, 15:59
  8.400 €
 • 6 foto
  Altoparlanta (Zvuqnika) vetem kutijat, 2 copa
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Altoparlanta (Zvuqnika) vetem kutijat, 2 copa

  Shes dy kutija te zbrazta tre sistemsh 15 inch. pa altoparlanta, te cilat i kan te vendosura skretni

  Prishtinë Sot, 15:58
  140 €
 • 2 foto
  Biciklet 26 alumin Import Zvicrra
  Paisje per sport

  Biciklet 26 alumin Import Zvicrra

  Shes Bicikleten 26 importuar nga zvicrra ne gjendje te rregullt gjithqka amortizer para , me goma te

  Vushtrri Sot, 15:58
  65 €
 • 4 foto
  Kabell multikor-12 tela ne nje kabell-12 lidhje
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kabell multikor-12 tela ne nje kabell-12 lidhje

  shes nje kabell multikor kualitative, e gjate rreth 8 m. ne te cilen jane 12 tela qe mundesojn lidhj

  Prishtinë Sot, 15:57
  130 €
 • 6 foto
  Altoparlanta DB Technologies 12 inch
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Altoparlanta DB Technologies 12 inch

  Shes dy altoparlanta te firmes DB Technologies dy sistemsh me altoparlanta 12 inch fabrikisht te pun

  Prishtinë Sot, 15:56
  130 €