Istog

Sport & Rekreacion në shitje në Istog

 • 2 foto
  Qen shari
  Kafshe shtepiake

  Qen shari

  Shes qen sharri afer 3 vjet agresiv per oborr

  Istog Sot, 11:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Suunto ambit 3 Vertical
  Paisje per sport

  Suunto ambit 3 Vertical

  Shitet suunto Ambit 3 vertical

  Istog Sot, 10:58
  230 €
 • 1 foto
  Shitet Terfoja
  Kafshe shtepiake

  Shitet Terfoja

  Shitet Terfoja rreth 400 duaj te gatshem cmimi 1.5 euro si dhe Terfoje e re rreth 2 hektar, me

  Istog Dje, 18:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Stunning Dark Red F1 Cockapoo Puppies Për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Stunning Dark Red F1 Cockapoo Puppies Për Shitje

  Stunning Dark Red F1 Cockapoo Puppies Për Shitje Një pjellë e bukur e 6 puppies kokoshë të kuqe. 3 b

  Istog Dje, 14:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet kudra e races kangall
  Kafshe shtepiake

  Shitet kudra e races kangall

  Shitet kudra e races kangall me vaksionime te kryme mosha 5 muje e gjys shume e mire per oborr. Mund

  Istog 24 maj 20:15
  200 €
 • 0 foto
  instrumente muzikore
  Instrumente muzikore dhe paisje

  instrumente muzikore

  Shitet sinti yamaha pro9000 i ardhur nga Gjermania shum i rujtun,i pa perdorun,ka ritma shum tmir pe

  Istog 24 maj 13:05
  470 €
 • 0 foto
  Paisje muzikore
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Paisje muzikore

  Sint yamaha pro 9000,i ardhur nga gjermania shum i rujtun,i pa perdorur,ka ritma shum tmir per dasma

  Istog 24 maj 13:05
  470 €
 • 0 foto
  Shiten pul e gjel
  Kafshe shtepiake

  Shiten pul e gjel

  Shiten pul e gjel mosha 11 muj pula tu ba vo per me shum infortmata ne viber

  Istog 21 maj 17:41
  35 €
 • 7 foto
  Shitet rottweiler femen
  Kafshe shtepiake

  Shitet rottweiler femen

  Shitet rottweiler femen,mosha 1.5 vjet,te intersuarit munden me ardh me pa dhe te kontaktojn ne vibe

  Istog 20 maj 20:59
  180 €
 • 3 foto
  Rotwailer
  Kafshe shtepiake

  Rotwailer

  Shitet rotwaileri -mashkull 1 vite e 2 muaj .Qen familiar i ngushem . Per me shum ne nr.

  Istog 19 maj 20:02
  200 €
 • 0 foto
  viqi simental
  Kafshe shtepiake

  viqi simental

  Shes viqin e races simental Gjinia Femer Qmimi 280 euro viqi esht i 15 dite garantoj per shendet dhe

  Istog 18 maj 09:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet klyshi i sharrit orginal
  Kafshe shtepiake

  Shitet klyshi i sharrit orginal

  Klysh i sharrit

  Istog 17 maj 08:34
  1 €
 • 2 foto
  Shiten kelyshet pastor gjerman
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelyshet pastor gjerman

  Shes tre kelysh pastor gjerman femra, mosha 5 jave, race origjinale

  Istog 12 maj 12:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes klyshin terrier mashkull
  Kafshe shtepiake

  Shes klyshin terrier mashkull

  Shes klyshin terrier mashkull,klyshi 2 muj i ka,per race ju garantoj,muni mem shkru edhe viber +3864

  Istog 11 maj 14:13
  60 €
 • 1 foto
  Vjeta
  Kafshe shtepiake

  Vjeta

  ..

  Istog 29 prill 20:42
  300 €
 • 5 foto
  Lopa me viq
  Kafshe shtepiake

  Lopa me viq

  Shes lopen me viq mashkull. Per ma shum info kontakt ne nr 044277793

  Istog 29 prill 11:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biqiklet 26
  Paisje per sport

  Biqiklet 26

  shes biqiklet ne gjendje te mir gumat 26 ne gjendje te mir Viber +38343518548

  Istog 28 prill 16:26
  65 €
 • 4 foto
  Florent
  Kafshe shtepiake

  Florent

  i shoqeruseshem per njerz

  Istog 27 prill 18:12
  150 €
 • 4 foto
  pitbull mashkull ne shitje
  Kafshe shtepiake

  pitbull mashkull ne shitje

  pitbull mashkull ne shitje me pedigre i shoqerueshem me njerëz

  Istog 27 prill 18:04
  150 €
 • 11 foto
  Shesim vez dhe zoj amrock
  Kafshe shtepiake

  Shesim vez dhe zoj amrock

  Shesim vez dhe zoj amrock rac e paster me garancion prej ktyne pulav per kontakt dhe porosi shkruani

  Istog 25 prill 23:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Malinos
  Kafshe shtepiake

  Malinos

  shes klysh melinos mashkuj dhe femen 1 muj

  Istog 25 prill 18:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Raca. Kangal
  Kafshe shtepiake

  Raca. Kangal

  Raca. Kangal

  Istog 24 prill 23:12
  65 €
 • 0 foto
  DOKUMENTE TË REÇENCA TË REGJISTRUARA OSE FAKE
  Kafshe shtepiake

  DOKUMENTE TË REÇENCA TË REGJISTRUARA OSE FAKE

  Ne prodhojmë pasaporta të vërteta dhe të falsifikuara, patentë shoferi, pulla, karta identiteti për

  Istog 23 prill 17:33
  5.000 €
 • 0 foto
  klyshin gratis
  Kafshe shtepiake

  klyshin gratis

  e jap klyshin 9 muajsh mashkull pa pare arsyeja qe e heku ska kush mu kujdes ,shum i shoqnushem me n

  Istog 19 prill 19:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  klyshin gratis
  Kafshe shtepiake

  klyshin gratis

  e jap klyshin 9 muajsh mashkull pa pare arsyeja qe e heku ska kush mu kujdes ,shum i shoqnushem me n

  Istog 18 prill 12:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Viqat
  Kafshe shtepiake

  Viqat

  Njani mashkull njani femen jon 10 dite

  Istog 18 prill 12:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes tupan shum i mir
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes tupan shum i mir

  Shiteti tupani shum i mir arsye e shitjes e kom ba njo tjeter ma tmadh

  Istog 15 prill 23:03
  90 €
 • 3 foto
  Puppies Pomeranez Për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Puppies Pomeranez Për Shitje

  Puppies Pomeranez Për Shitje ute dhe të bukur 12 javë meshkuj dhe femra Puppies pomeranez gati për

  Istog 14 prill 08:58
  1 €
 • 0 foto
  Tica regjistroi macet Ragdoll
  Kafshe shtepiake

  Tica regjistroi macet Ragdoll

  Tica regjistroi macet Ragdoll

  Istog 9 prill 01:45
  100 €
 • 3 foto
  Shiten 4 qura klluqe
  Kafshe shtepiake

  Shiten 4 qura klluqe

  Shiten qurat klluqe komuna istog kush o i interesum kontaktoni numer telefonit 044626213

  Istog 8 prill 21:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lepur
  Kafshe shtepiake

  Lepur

  Shes lepuj...

  Istog 8 prill 21:30
  15 €
 • 2 foto
  klysh terrijera
  Kafshe shtepiake

  klysh terrijera

  shiten 2 klysh mashkull dhe femer

  Istog 8 prill 06:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes klysh femen te races terrier
  Kafshe shtepiake

  Shes klysh femen te races terrier

  Shes klysh femen te races terrier,per race ju garantoj,te intersuarit te shkrujn ne viber

  Istog 7 prill 22:38
  50 €
 • 2 foto
  Terrier
  Kafshe shtepiake

  Terrier

  Shes terrier mashkull 1vit e 4 muj i mir per gjithqka jepet me garancion

  Istog 6 prill 16:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet Lopa
  Kafshe shtepiake

  shitet Lopa

  shitet lopa Hollshtain me viq edhe pa viq ..viqi mashkull lopa mshtjerr spari qmimi sipas marrvesh

  Istog 5 prill 12:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes klyshin ose e ndrroi (jo me qen
  Kafshe shtepiake

  Shes klyshin ose e ndrroi (jo me qen

  Shes klyshin femen 4 muj osht melez osht shum e mir edhe i run mir pulat ndrrim boi ama jo me qen Nv

  Istog 5 prill 12:30
  30 €
 • 2 foto
  Klysh sharri
  Kafshe shtepiake

  Klysh sharri

  Shes klysh sharrit mashkull 2 muaj

  Istog 5 prill 12:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Paisje 5 ne 1 per fitness
  Paisje per sport

  Paisje 5 ne 1 per fitness

  Paisja eshte ne gjendje perfekte, ka mundsi per lloje te ndryshme te ushtrimeve si ajo ne video, vje

  Istog 4 prill 15:56
  200 €
 • 4 foto
  Puppies bulldog awesome anglisht për rehoming
  Kafshe shtepiake

  Puppies bulldog awesome anglisht për rehoming

  Puppies bulldog awesome anglisht për rehoming Të dy puppies janë gati do të vijë me një certifikatë

  Istog 4 prill 11:29
  100 €
 • 3 foto
  një husky e bukur.
  Kafshe shtepiake

  një husky e bukur.

  një husky e bukur. Për shkak të lëvizjes së shtëpisë duhet të themi lamtumirë qenit tonë. shumë e ëm

  Istog 4 prill 11:10
  200 €
 • 1 foto
  Shiten lulat dekorative
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten lulat dekorative

  Shiten keto dy lula, saksija dekorative shum te bukura dhe ne gjendje te mir jan te mdha dhe shum te

  Istog 4 prill 10:34
  90 €
 • 4 foto
  shitet qeni
  Kafshe shtepiake

  shitet qeni

  shitet qeni 1vjeqar per mashum tel:044428412

  Istog 4 prill 10:24
  135 €
 • 2 foto
  Shes pulat
  Kafshe shtepiake

  Shes pulat

  shes pulat e katunit jan 36 copa krejt pulat jan te shendosha vez ja ka nis mo bo shumica jan te si

  Istog 4 prill 09:32
  300 €
 • 4 foto
  Bulldogs jashtëzakonisht të bukur
  Kafshe shtepiake

  Bulldogs jashtëzakonisht të bukur

  Të fundit 4 britanik bulldog pups linjat e gjakut të gjitha pups janë të kontrolluar shëndetin, flea

  Istog 4 prill 09:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Terrier
  Kafshe shtepiake

  Terrier

  Shiten terrierat

  Istog 4 prill 09:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes pulat
  Kafshe shtepiake

  Shes pulat

  shes pulat e katunit gjithsei jan 40 copa pulat tash ja kan nis. vezve. shumica jan te reja arsyja

  Istog 4 prill 08:50
  350 €
 • 0 foto
  Puppies e bukur e Terrierit të Yorkshire
  Kafshe shtepiake

  Puppies e bukur e Terrierit të Yorkshire

  Puppies e bukur e Terrierit të Yorkshire 4 bukuroshe yorkie puppies, 3 djem 1 vajzë. Gatshme për t\

  Istog 4 prill 08:44
  150 €
 • 2 foto
  Puppies gjermane Spitz Mittel
  Kafshe shtepiake

  Puppies gjermane Spitz Mittel

  Puppies gjermane Spitz Mittel Të dy prindërit mbajnë një çertifikatë të pastër testimi të syrit d

  Istog 4 prill 08:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pup bukur Rottweiler për shitje
  Kafshe shtepiake

  Pup bukur Rottweiler për shitje

  Pup bukur Rottweiler për shitje Puppy bukur do të jetë gati për të lënë për shtëpinë e tij përgjith

  Istog 4 prill 08:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kc Regjistruar Puppies Old English Sheepdog
  Kafshe shtepiake

  Kc Regjistruar Puppies Old English Sheepdog

  Kc Regjistruar Puppies Old English Sheepdog Dashuria ime e vjetër e dashur angleze ka lindur në pr

  Istog 4 prill 08:44
  Me Marrveshje