Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Istog

 • 11 foto
  Blejm Vetura qe nuk i Perdorni?
  Vetura

  Blejm Vetura qe nuk i Perdorni?

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Istog Sot, 06:55
  8.080 €
 • 6 foto
  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ
  Vetura

  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Istog Sot, 06:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Istog Sot, 06:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 14 per Polo, Golf 4, Seat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 14 per Polo, Golf 4, Seat

  Shiten Fellet me goma t veres 185/55 R14

  Istog Sot, 00:43
  190 €
 • 12 foto
  LIR E MIREE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLAST
  Mobilje

  LIR E MIREE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER 70 mm I GJER 2 GUMA 6 FUSHA TERMIKE I QER

  Istog Dje, 23:20
  100 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799 989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Dje, 23:10
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Dje, 23:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Dje, 23:05
  699 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Dje, 23:05
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina Garnitura vib +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina Garnitura vib +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Dje, 23:05
  840 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Dje, 23:01
  990 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Dje, 23:00
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Dje, 22:58
  850 €
 • 0 foto
  Zbritje Dhoma gjumi porosit online +38344152077
  Mobilje

  Zbritje Dhoma gjumi porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Istog Dje, 22:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ROLETA TE JASHTME & MIZORE - OFERT!!!
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME & MIZORE - OFERT!!!

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Istog Dje, 22:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  super zbritje separe viber+38345805512
  Mobilje

  super zbritje separe viber+38345805512

  separe

  Istog Dje, 21:41
  160 €
 • 11 foto
  super zbritje separe 2+2+1+1+tavolina 160euro
  Mobilje

  super zbritje separe 2+2+1+1+tavolina 160euro

  separe

  Istog Dje, 21:41
  160 €
 • 11 foto
  shes separe karrika tavolina per oborr
  Mobilje

  shes separe karrika tavolina per oborr

  separe

  Istog Dje, 21:30
  160 €
 • 3 foto
  Iveco 2.8turbo disel
  Kamionë

  Iveco 2.8turbo disel

  Shitet kamjoneta në gjendje shumë të i po sa ardhur nga Zvicrra ni regjistrim e ka kiper nuk ka san

  Istog Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco-115-17 TURBO
  Kamionë

  Iveco-115-17 TURBO

  Shitet kamjani iveco 115-17turbo e sa po ardhur nga jasht ne gjendje shume te mir e doganume e regji

  Istog Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHES BANESEN
  Apartment / Banesa

  SHES BANESEN

  Banesa gjindet ball poste ose objekti Raffaisen bank. Banesa asht e mobiluae komplet sipefaqja 63

  Istog Dje, 21:03
  36 €
 • 0 foto
  ??? Blejm Vetura Pa dogan RKS + Anglez ???
  Vetura

  ??? Blejm Vetura Pa dogan RKS + Anglez ???

  <<AUTO/ZONA>>. Blejm vetura 24h ? Blejë vetura Gjith regjionin e kosoves blejm vetura .A

  Istog Dje, 20:11
  17.000 €
 • 11 foto
  zbriteje ne tavolina karrika viber +38344986971
  Materiale ndertimi

  zbriteje ne tavolina karrika viber +38344986971

  shes separe komplet 044986971

  Istog Dje, 20:09
  160 €
 • 2 foto
  Qeni Shite bubi
  Kafshe shtepiake

  Qeni Shite bubi

  Shite bubi shum i mir 1 vit e 6 muj per ma shum nr ose viber +38349420577 ndrrim me qka me kovenon

  Istog Dje, 20:05
  150 €
 • 3 foto
  Kombi fiat ducato 2.8d shitet ndrrohet
  Vetura

  Kombi fiat ducato 2.8d shitet ndrrohet

  Shes fiat ducato 2.8 d viti 99 airbag kilometra ika 129mi regjistrim dhe dogan jukan ba 2011, ika

  Istog Dje, 19:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qen shari
  Kafshe shtepiake

  Qen shari

  Shes qen sharri afer 3 vjet agresiv per oborr

  Istog Dje, 19:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  garnitura komplet per tarasa oborre +38344986971
  Mobilje

  garnitura komplet per tarasa oborre +38344986971

  shes separe komplet viber 044986971

  Istog Dje, 19:38
  160 €
 • 3 foto
  Golf 4 1.9 tdi
  Vetura

  Golf 4 1.9 tdi

  Shes golf 4 1.9 tdi klimatronik rks deri ne shtator ne gjendje te mir

  Istog Dje, 19:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes fiat punto
  Vetura

  shes fiat punto

  shes fiat punto 1.2 16v benxin ne gjendje te rregullt regj te skaduar +37744309805 viber

  Istog Dje, 19:26
  1.900 €
 • 11 foto
  garnitura separe per tarasa komplet 044986971
  Mobilje

  garnitura separe per tarasa komplet 044986971

  shes separe komplet viber +38344986971

  Istog Dje, 19:18
  160 €
 • 11 foto
  shes karriga kopshti 044986971
  Mobilje

  shes karriga kopshti 044986971

  shes separe komplet 044986971

  Istog Dje, 19:18
  160 €
 • 3 foto
  Shiten
  Mobilje

  Shiten

  Shiten uleset 3 2 1 se bashku me vitrinë. Janë në gjendje përfekte,shumë pak të përdorura.

  Istog Dje, 19:07
  700 €
 • 11 foto
  garnitura separe komplet +38344986971
  Mobilje

  garnitura separe komplet +38344986971

  shes separe komplet viber 044986971

  Istog Dje, 18:36
  160 €
 • 4 foto
  Sprinter 313 me lift
  Kamionë

  Sprinter 313 me lift

  Shitet sprinteri 313 viti 2003 i ardhur nga suedia pa dogan ka korozjon siq shihet ne foto gjendje p

  Istog Dje, 18:34
  3.850 €
 • 11 foto
  shes separe me tavolina 044986971
  Mobilje

  shes separe me tavolina 044986971

  prodhojm separe viber +38344986971

  Istog Dje, 18:34
  160 €
 • 12 foto
  DEWALT HILTI HUSQVARNA GOMA WACKER NEUSON
  Makina dhe vegla

  DEWALT HILTI HUSQVARNA GOMA WACKER NEUSON

  Te ardhura nga jasht shum pak te perdorura ose te reja kontakto viber watsap +38344592591

  Istog Dje, 18:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Swepack wacker kran
  Makina dhe vegla

  Swepack wacker kran

  swepack 2018 pa perdor i ri 90 kg qmimi:2000 euro Swepack 2012 i perdorur 90 kg Qmimi:1500 euro

  Istog Dje, 18:32
  900 €
 • 11 foto
  zbriteje tavolin komplet +38344986971
  Mobilje

  zbriteje tavolin komplet +38344986971

  shes separe viber 044986971

  Istog Dje, 18:28
  160 €
 • 2 foto
  PUNOJM DYER ME POROSI \\\\\\\\\\\\.VIBER+38345421986
  Materiale ndertimi

  PUNOJM DYER ME POROSI \\\\\\\\\\\\.VIBER+38345421986

  PUNOJM DYER ME POROSI \\\\\\\\\\\\.VIBER+38345421986

  Istog Dje, 18:24
  60 €
 • 11 foto
  DYER TE HYMJES - OFERT - 045421987
  Mobilje

  DYER TE HYMJES - OFERT - 045421987

  PUNOJM DYER ME POROSI DYER TE HYMJES ME TE GJITHA DIMENZIONET ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA NGJY

  Istog Dje, 17:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER E DRITARE.....BEKA-DEKOR.....ZBRITJE E MADHE
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE.....BEKA-DEKOR.....ZBRITJE E MADHE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Istog Dje, 17:29
  85 €
 • 11 foto
  zbritje karrika separe tavolina 160euro 045805512
  Mobilje

  zbritje karrika separe tavolina 160euro 045805512

  separe

  Istog Dje, 17:29
  160 €
 • 6 foto
  Kamion MAN  20/220 viti2005
  Kamionë

  Kamion MAN 20/220 viti2005

  Viti 2005ne mujn e dhjet motorri 20/220 pesha bartse 13600kg. Prekolica 6.70meter me 2.45meter i sap

  Istog Dje, 17:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Istog Dje, 17:05
  85 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Istog Dje, 15:42
  85 €
 • 0 foto
  Blerja / adoptimi i kafshëve
  Kafshe shtepiake

  Blerja / adoptimi i kafshëve

  Ne kemi një pjellë absolutisht mahnitëse të chihuahua pup si meshkuj dhe femra.Ata janë në dispozici

  Istog Dje, 15:26
  500 €
 • 3 foto
  Viqi klasa e par
  Kafshe ferme

  Viqi klasa e par

  Ne shitje viqi femer klasa par per te mar shum e mir nana e saj shkon mbi 30 litra qumsht ne dit per

  Istog Dje, 15:16
  300 €
 • 1 foto
  Meshqerra ekstra klas
  Kafshe ferme

  Meshqerra ekstra klas

  Ne shitje meshqerra ekstra klas per te mar ose edhe per me pre shum e mir meshqerra i ka 3 muj shi

  Istog Dje, 15:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Istog Dje, 15:01
  85 €
 • 0 foto
  Blerja / adoptimi i kafshëve
  Kafshe shtepiake

  Blerja / adoptimi i kafshëve

  Ne kemi një pjellë absolutisht mahnitëse të chihuahua pup si meshkuj dhe femra.Ata janë në dispozici

  Istog Dje, 14:45
  1.500 €