Patundshmeri
Istog

Patundshmeri në shitje në Istog

 • 3 foto
  SHES BANESEN
  Apartment / Banesa

  SHES BANESEN

  Banesa gjindet ball poste ose objekti Raffaisen bank. Banesa asht e mobiluae komplet sipefaqja 63

  Istog 31 mars 21:03
  36 €
 • 3 foto
  Shiten banesat ne istog
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat ne istog

  Shiten banesat ne Istog mbrapa komunes e shum afer qendres se istogut,banesat kane nje pozite shum t

  Istog 31 mars 17:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  KUCA U BANJI KOD PECI
  Shtepi / Vila

  KUCA U BANJI KOD PECI

  Kuca se nalazi 150 m od Hotela Oniks,Poeduje 10 soba,5 kupatila, pomocne objekte na placu od 6,21 ar

  Istog 28 mars 16:09
  180.000 €
 • 2 foto
  Urgjent shes 35 ari trull 2150 e ari
  Shtepi / Vila

  Urgjent shes 35 ari trull 2150 e ari

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem

  Istog 23 mars 13:36
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Shtepia&Trualli
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia&Trualli

  Shtepia gjendet në Banjë te Pejës afer qerdhes dhe shkollës fillore. Shtepia posedon: 109m2 kati i p

  Istog 17 mars 21:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Shtepia ne Banje te Pejes
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne Banje te Pejes

  Shitet Shtëpia ne Banjë të Pejës Shitet shtëpia me 6 ari truall në Banjë të Pejës. Info: Ximi = +

  Istog 12 mars 12:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtepia me 7 ari ne Banje te Pejes buze rruges
  Shtepi / Vila

  Shtepia me 7 ari ne Banje te Pejes buze rruges

  Shtëpia gjendet buzë rrugës kryesore ne anën e djathtë ne hyrje te Banjës se Pejës, afer depos \"Ili

  Istog 8 mars 23:09
  95.000 €
 • 3 foto
  Konstruksion hekuri
  Garazh

  Konstruksion hekuri

  Shes konstrukcion prej hekuri montazh dimensionet 10mx4m

  Istog 6 mars 11:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kulmi
  Shtepi / Vila

  Kulmi

  Shitet kulmi komplet me qeremide me lan kulmi asht qit qe 4 vite me qeremide te Teja kanijzha

  Istog 5 mars 13:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Toka ne shitje ne Banje te Istogut
  Truall / Toke

  Toka ne shitje ne Banje te Istogut

  Shitet toka ne Banje te Pejes , afer rruges kryesore. Toka eshte ngjitur me rrugen kryesore dhe ka

  Istog 29 shkurt 13:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shtepija ne llukac te begut
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne llukac te begut

  Shitet shtepija e re ne llukac te begut, shtepija eshte 1 katshe e pajisur me ujesjelles si dhe e ky

  Istog 30 janar 15:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten ose jepen me qera 500 m2 lokal
  Apartment / Banesa

  Shiten ose jepen me qera 500 m2 lokal

  Shiten ose jepen me qera 500 m2 lokal Lokali gjendet ne objektin \"Istogu 61\" apo ne shtepin e mall

  Istog 27 janar 16:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Burim
  Apartment / Banesa

  Burim

  Banesa ne shitje permbi Raiffeisenbank Banesa posedon 2 dhoma gjumi,sallon,kuzhin,banjo,ballkon si

  Istog 9 janar 18:52
  36.000 €
 • 8 foto
  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337
  Garazh

  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Kos

  Istog 19 dhjetor 13:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa 80m2 në qendër në Gurrakoc
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 80m2 në qendër në Gurrakoc

  Shitet banesa ne Gurrakoc afer postes me siperfaqe prej 80m katror. Banesa ka gjithsejt 4 dhoma, 2 d

  Istog 19 dhjetor 11:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banese ne QENDER mbi Reifeisen Bank
  Apartment / Banesa

  Banese ne QENDER mbi Reifeisen Bank

  Banes QENDER mbi Reifeisen Bank 113 metra tri dhoma sallon kuzhin vece dhe Banjo poashtu ka nje tara

  Istog 13 dhjetor 21:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banesë në Kompleksin Nafaka
  Apartment / Banesa

  Banesë në Kompleksin Nafaka

  Banesa për shitje në objektin banesorë Nafaka istog,Banesat kanë përmasa të ndryshme varësisht nga k

  Istog 10 dhjetor 08:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banese 91m2
  Apartment / Banesa

  Banese 91m2

  Shitet banesa 91m2 ne objektin banesore Panorama V. Kati i parë i banimit për më shumë info 049 617

  Istog 10 dhjetor 08:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Truall
  Truall / Toke

  Truall

  Shes truall ne istog ne nje vend te qet si edhe shum i mir per banim,andaj ju qe qeshironi qetesi si

  Istog 5 dhjetor 14:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtëpi ne Banje e Pejës
  Shtepi / Vila

  Shtëpi ne Banje e Pejës

  Shtëpi ne Banje e Pejës

  Istog 2 dhjetor 09:43
  85.000 €
 • 8 foto
  Dyer per garazha- Eurodoor 044 777 140
  Garazh

  Dyer per garazha- Eurodoor 044 777 140

  Eurodoor sh.p.k ofron dyer per garazha automatike me kualitetin me te larte te prodhuesve europian n

  Istog 12 nëntor 15:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Madison center Banje e Pejes
  Apartment / Banesa

  Madison center Banje e Pejes

  Shes banesen e mobiluar ne Banje te Pejes ne qender. Banesa eshte e mobiluar me 3 dhoma gjumi dhe sa

  Istog 18 tetor 21:14
  70.000 €
 • 1 foto
  Pozajmice do 500.000 eur
  Dhoma

  Pozajmice do 500.000 eur

  Novi Pazar Oglasi Ja sam osoba koja nudi kredite po stopi od 3%. Iznos varira od 2.000€ do 800.

  Istog 30 shtator 05:45
  100 €
 • 0 foto
  Shitet ose ipet me qera lokali 75 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet ose ipet me qera lokali 75 m2

  Shitet dhe jepet me qera lokali 75m2 Hapsira 75 m2 Lokali gjendet ne objektin \"istogu 61\" apo ne

  Istog 27 shtator 09:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shitet ose ipet me qera Lokali 65m2
  Apartment / Banesa

  Shitet ose ipet me qera Lokali 65m2

  Shitet ose ipet me qera lokali Hapsira: 65m2 Lokali gjendet ne qendren tregtare \"istogu 61\" apo n

  Istog 27 shtator 09:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zemlja na prodaju
  Shtepi / Vila

  Zemlja na prodaju

  Prodajem zemlju u kovrage 2.2 hektara zemlja se nalazi do glavnog puta pec mitrovica viber +46735956

  Istog 24 shtator 11:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet
  Apartment / Banesa

  Shitet

  Burim Banes QENDER mbi Reifeisen Bank 77m2 2 dhoma gjumi sallon kuzhin Wc dhe Banjo banesa eshte me

  Istog 15 shtator 14:12
  46.000 €
 • 4 foto
  Shitet toka dhe 2 shtepi
  Truall / Toke

  Shitet toka dhe 2 shtepi

  Shitet toka ne Istog te Poshtem me sip. 1 ha dhe dy shtepi, njera e banueshme. Ka gjithe infrastrukt

  Istog 13 shtator 11:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa 77.m²
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 77.m²

  Burim Banes QENDER mbi Reifeisen Bank 77.m² metra dy dhoma gjumi sallon kuzhin vece dhe Banjo banes

  Istog 12 shtator 17:21
  46.000 €
 • 1 foto
  Shtëpi Banimi,ndërtim i ri me hapesirë 5 ari
  Shtepi / Vila

  Shtëpi Banimi,ndërtim i ri me hapesirë 5 ari

  Shitet shtepia 3 kateshe ndertim i ri,shtepia gjindet afer LiridonaHome ne hyrje-dalje të Qytetit pë

  Istog 9 shtator 15:05
  97.000 €
 • 3 foto
  Banesa me përmasa të ndryshme
  Apartment / Banesa

  Banesa me përmasa të ndryshme

  Shiten Banesat me përmasa të ndryshme në objektin banesorë \"Ibos\" 📍(Sheshi i Gjakut) për më shume

  Istog 8 shtator 11:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiter toka 1 ha ne Istog
  Truall / Toke

  Shiter toka 1 ha ne Istog

  Shitet toka 1 ha ne Istog te Poshtem me gjithe infrastrukturen e nevojshme. Cmimi per ari, sipas m

  Istog 6 shtator 11:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shtepi + dyqan 130m2 + dy bodrume nga 25m2
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi + dyqan 130m2 + dy bodrume nga 25m2

  Shtepia 80m2 2+1 me dy banjo dhe sallon te madh Dyqani 50m2 E pershtateshme per tu bere e gjitha d

  Istog 1 shtator 02:54
  150.000 €
 • 0 foto
  Jam ka lypi Shtepi n Istog ose n Pej
  Shtepi / Vila

  Jam ka lypi Shtepi n Istog ose n Pej

  Persh. jam ka lypi Shtepi n Istog ose n Pej t kryme komplett, veq mu mujt njeri mu hi. Numri e dho

  Istog 25 gusht 17:51
  100.000 €
 • 3 foto
  Shitet trolli 13.3 ari me shtepi ne istog
  Shtepi / Vila

  Shitet trolli 13.3 ari me shtepi ne istog

  Shes shtepin me 13.3 ari tok ne istog rruga dheu I bardh mbi shkollen fillore shtepin ni katshe pron

  Istog 23 gusht 10:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shes shtepinë e ndertuar ne 5 ari truall vetem punet e vrazhda janë te kryera plani është shumë i mi

  Istog 14 gusht 12:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtëpi ne Banje e Pejës
  Shtepi / Vila

  Shtëpi ne Banje e Pejës

  Shtëpi ne Banje e Pejës

  Istog 10 gusht 09:59
  75.000 €
 • 8 foto
  pronar
  Shtepi / Vila

  pronar

  shitet shpi edhe 40 ari tok permi restoranit Morea rruga per burim Istogut.

  Istog 9 gusht 14:57
  1.000 €
 • 5 foto
  SSHITET BANESA
  Apartment / Banesa

  SSHITET BANESA

  shitet banesa ne peje te stacioni autobusave me 3 dhoma gjumi sallon dy banjo dhe dy ballkona

  Istog 1 gusht 10:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepia ne banje te pejes
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne banje te pejes

  E gatshme per banim

  Istog 20 korrik 12:44
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  HOME VIP SHETË-NDRRON LOKALIN NË BUKURESHT MAHALL
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË-NDRRON LOKALIN NË BUKURESHT MAHALL

  AGENCY HOME VIP SHETË APO eh NDRRONË DYQANIN me BANES . -Shesim apo bejmë Ndrrim me Banesë ne qyte

  Istog 16 korrik 16:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË BANESË TE STACIONI I ATOBUSAV PEJË
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESË TE STACIONI I ATOBUSAV PEJË

  AGENCY HOME VIP SHETË BANESENË 3 Dhomshe TË STACIONI I ATOBUSAV Shesim Banesën e cilla ndodhët pik

  Istog 16 korrik 09:49
  45.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË EKSTRA BANESË PEJ 107m2 47 mij Euro
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË EKSTRA BANESË PEJ 107m2 47 mij Euro

  AGENCY HOME VIP SHETË URGJENT BANESË TË MOBILUAR 107 m2 për vetem 47 mij euro ne qender të Pejës

  Istog 16 korrik 09:37
  47.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP LESHON DYQANIN 350m më QERA BANJË PEJËS
  Apartment / Banesa

  HOME VIP LESHON DYQANIN 350m më QERA BANJË PEJËS

  AGENCY HOME VIP LESHONË ME QERA LOKALIN 350-m2 - Home VIP-a leshonë me qera lokalin Aferistë që nd

  Istog 16 korrik 09:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  HOME VIP LESHON 4 BANESA MË QERA NË BANJE PEJËS
  Apartment / Banesa

  HOME VIP LESHON 4 BANESA MË QERA NË BANJE PEJËS

  AGENCY HOME VIP LESHONË 4 BANESA ME QERA Home VIP-a leshonē 4 banesa me qera Në BANJE TË PEJËS

  Istog 16 korrik 09:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË SHTEPIN MOBILUAR&6ari DARDANI PEJ
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHETË SHTEPIN MOBILUAR&6ari DARDANI PEJ

  AGENCY HOME VIP-a SHETË SHTEPIN më 6.5ari në DARDANI -1 Shesim Shtepin kompletë të mobiluar me tr

  Istog 16 korrik 08:58
  110.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË 6hektar tokë DUSHKAJ ISTOGË
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHETË 6hektar tokë DUSHKAJ ISTOGË

  AGENCY HOME VIP SHET në ISTOG ( Dushkaj ) 6hektar . Shesim 6 Hektar tokë pikërisht në vendin e quaj

  Istog 16 korrik 00:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  HOME VIP SHETË BANESA LAGJEN PUHOVC PEJË
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESA LAGJEN PUHOVC PEJË

  AGENCY HOME VIP ka filluar shitjen e Banesave në Lagjen e Puhovcit Pejë - Banesat gjinden në loka

  Istog 16 korrik 00:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË 2hk tokë ne dushkajë te shtallat
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHETË 2hk tokë ne dushkajë te shtallat

  AGENCY HOME VIP SHET 2hektar në Fshatin Dushkaj Kk ISTOG dhe 1hektar në fshatin DUBRAV Kk ISTOG Sh

  Istog 16 korrik 00:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  HOME VIP SHET BANES 60m2 të ProCreditBank 23mij €
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHET BANES 60m2 të ProCreditBank 23mij €

  Vetem 23mi euro BANESA 60m2 me dy dhoma gjumi AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 60m2 vetem 23mi euro Agj

  Istog 15 korrik 15:58
  23.000 €