Patundshmeri
Istog

Patundshmeri në shitje në Istog

 • 11 foto
  Shitet banesa 80m2 në qendër në Gurrakoc
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 80m2 në qendër në Gurrakoc

  Shitet banesa ne Gurrakoc afer postes me siperfaqe prej 80m katror. Banesa ka gjithsejt 4 dhoma, 2 d

  Istog 21 maj 21:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dyer per garazha 044681559
  Garazh

  Dyer per garazha 044681559

  Dyer per garazha me porosi Dyer per dhoma drurit dhe te metalta Motorra per te ghitha llojet e dye

  Istog 20 maj 17:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Babnes 58 m2 ne qender Te burimit
  Apartment / Banesa

  Babnes 58 m2 ne qender Te burimit

  Shes banes ne istog 58 m2 ndertim I ri kualitativ Ka dhom fjetjes Sallon me kuzhin koridor shpaiz ba

  Istog 20 maj 04:14
  28.000 €
 • 8 foto
  Dyer per garazha- Eurodoor 044 777 140
  Garazh

  Dyer per garazha- Eurodoor 044 777 140

  Eurodoor sh.p.k ofron dyer per garazha automatike me kualitetin me te larte te prodhuesve europian n

  Istog 19 maj 16:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337
  Garazh

  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Kos

  Istog 17 maj 11:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Urgjent shes 35 ari trull 2150 e ari
  Shtepi / Vila

  Urgjent shes 35 ari trull 2150 e ari

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem

  Istog 15 maj 23:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtepiz verore
  Garazh

  Shtepiz verore

  Shtepiz druri pishe me tavan dhe kulm shumë pak e perdorur. Shtepiza shmontohet shumë leht ,cdo derr

  Istog 12 maj 23:31
  440 €
 • 11 foto
  REKLLAMO PRONEN QË DESHIRONI ME SHIT në HOME VIP
  Shtepi / Vila

  REKLLAMO PRONEN QË DESHIRONI ME SHIT në HOME VIP

  RISI RISI AGENCY HOME VIP-a Ka filluar të bejë Fotografimin dhe Rekllamimin e Pronave Qe ju deshir

  Istog 22 prill 22:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  REKLLAMO PRONEN QË DESHIRON ME SHIT ne HOME VIP
  Apartment / Banesa

  REKLLAMO PRONEN QË DESHIRON ME SHIT ne HOME VIP

  RISI RISI AGENCY HOME VIP-a Ka filluar të bejë Fotografimin dhe Rekllamimin e Pronave Qe ju deshir

  Istog 22 prill 22:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shesim stres
  Apartment / Banesa

  shesim stres

  stres me shumic stres stres dhe vetem stres!

  Istog 16 prill 16:34
  300 €
 • 1 foto
  Madison ka filluar shitjen e banesave
  Apartment / Banesa

  Madison ka filluar shitjen e banesave

  Madison ka filluar shitjen e banesave ne banje te pejes ne vendin turistik ne vend e Rajon objeckti-

  Istog 14 prill 21:32
  1 €
 • 5 foto
  Toke 1 ha dhe 2 shtepi shitet
  Truall / Toke

  Toke 1 ha dhe 2 shtepi shitet

  Shitet toka 1 ha me dy shtepi ne Istog te Poshtem.

  Istog 13 prill 13:56
  3.000 €
 • 3 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shes shtepin e cilia gjendet në fshatin Banja e Pejes Komuna e Istogut, shtepia posedon 200metra kat

  Istog 5 prill 13:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes/Nderroj Apartament
  Shtepi / Vila

  Shes/Nderroj Apartament

  Nderroj me makine +Diferencen Apartament 78.5 m2 papafingo ndodhur ne Kune Shengjin Apartamenti nr 6

  Istog 3 prill 20:46
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Fshati Kerrnin
  Shtepi / Vila

  Fshati Kerrnin

  Shtepia Gjindet ne Fshatin Kerrnin - Istog Shitët Shtëpia me 1h e 80 ari tokë punuse të klasit të p

  Istog 3 prill 19:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banese 104 m2
  Apartment / Banesa

  Banese 104 m2

  Shitet banesa 104 m2,3 dhoma te fjetjes.banesa gjendet ne objektin banesor Panorama 4 perballë Gjimn

  Istog 3 prill 19:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Banesë në Shitje 92 m2
  Apartment / Banesa

  Banesë në Shitje 92 m2

  Shitet banesa 92 m2, e cila gjendet në rrugën Skënderbeu,përballë qerdhes në qendër të Istogut, gji

  Istog 3 prill 19:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa në Qytetin e Istogut.
  Apartment / Banesa

  Banesa në Qytetin e Istogut.

  Shiten banesa te ndryshme ne qytetin e istogut banesat jane ndertime te reja dhe gjinden ne objekte

  Istog 3 prill 19:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Shtepija ne Banje te Pejes
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepija ne Banje te Pejes

  Truli me 6,21 ari, ne rrugen per Kosovapark rr. Myrvete Maksutaj nr.15.

  Istog 3 prill 17:09
  170.000 €
 • 11 foto
  Shtepi ne pllac prej 10ari ne Burim
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne pllac prej 10ari ne Burim

  Pllaci prej 10 ari, me një shtepi ne pllac, shitet në Istog.Unë jam pronar i shtepive dhe pllacit. P

  Istog 3 prill 09:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banese të qendër në Istogu në Kosovë
  Apartment / Banesa

  Banese të qendër në Istogu në Kosovë

  Banesen shitjë të qendër në Istogu në Kosovë, në katin e parë të 62m2 + 12m2 bodrum, e cila mund të

  Istog 3 prill 09:46
  28.000 €
 • 11 foto
  Banese prej 62m2 ne Burim
  Apartment / Banesa

  Banese prej 62m2 ne Burim

  Banesen shitjë të qendër në Istogu në Kosovë, në katin e parë të 62m2 + 12m2 bodrum, e cila mund të

  Istog 3 prill 09:46
  28.000 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa ne Istog te Ruga Bujar Vesoqi
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Istog te Ruga Bujar Vesoqi

  Banesa ocht ne 4 Kat me ashensor (Lift), 1 dhom, Salon me kuxhin, banjo, koridor, taras Nr Telefon

  Istog 3 prill 07:28
  28.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa komplett e mobiluar me mobile modern
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa komplett e mobiluar me mobile modern

  Perfshin: sallon, kuzhin, banjo, 2 dhoma gjumi ballkon & Shpajz.

  Istog 3 prill 01:44
  43.000 €
 • 11 foto
  Shitet ne qender te istogut
  Apartment / Banesa

  Shitet ne qender te istogut

  Shitet banesa ne qender te istogu banesa posedon 38m2 dhe podrumin eshte ne kati e 5 ne emer temin p

  Istog 2 prill 22:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet
  Shtepi / Vila

  shitet

  Shitet shtepija ne komunen e Istogut shtepija gjindet ne magjistralen Mitrovic Pej Shtepija ka ni si

  Istog 2 prill 22:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHET 10 ARI ME SHTEPI 55mij euro
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHET 10 ARI ME SHTEPI 55mij euro

  AGENCY HOME VIP SHET SHTEPI 10 ari vetem 55mij euro Shesim Shtepin ne Banje te Pejes Shtepija esht

  Istog 2 prill 20:33
  55.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHET OBJEKTIN HOTELJER NA BANJE PEJES
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHET OBJEKTIN HOTELJER NA BANJE PEJES

  AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN, DYQANE, ANEKS kuzhin vere 2 kat po ashut 2 GARAZHDA , 1 PODRUM . 6ari

  Istog 2 prill 20:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  AGENCY HOME VIP agency për PATUNDSHMERI (Inmobile)
  Shtepi / Vila

  AGENCY HOME VIP agency për PATUNDSHMERI (Inmobile)

  Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP “Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është the

  Istog 2 prill 20:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  AGENCY HOME VIP AGJENCIONI PËR PATUNSHMERI (immob)
  Apartment / Banesa

  AGENCY HOME VIP AGJENCIONI PËR PATUNSHMERI (immob)

  Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP “Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është the

  Istog 2 prill 20:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË SHTEPIN DHE 40ari mbi Troftë
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHETË SHTEPIN DHE 40ari mbi Troftë

  SHESIM 40 ari me shtepi ne qytetin e Istogut toka ndodhet vetem disa metra nga motel Trofta toka es

  Istog 2 prill 20:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHET TROJE QENDER GURRAKOVCIT
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHET TROJE QENDER GURRAKOVCIT

  AGENCY HOME VIP Ka filluar shitjen e Trojeve {Pllacave} Ne Qender te Gurrakovcit - Istog. Kemi fi

  Istog 2 prill 20:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË BANES LOKSOZE tëMoniluar 92m2 Pejë
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANES LOKSOZE tëMoniluar 92m2 Pejë

  AGENCY HOME VIP SHETË BANESË LUKSOZE NË PEJË për Ballë stacionit Autobusav Shesim Banesën e Mobilu

  Istog 2 prill 20:32
  89.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHET SHTEPIN ISTOG MBI MOTEL TROFTA
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHET SHTEPIN ISTOG MBI MOTEL TROFTA

  shesim shtepin ne qytetin e istogut shtepija esht vetem disa metra nder restoran freskija trolli e

  Istog 2 prill 20:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AGENCY HOME VIP a shet 2 shtepija te reja
  Shtepi / Vila

  AGENCY HOME VIP a shet 2 shtepija te reja

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-V.I.P-a ka ne posedim 2 SHTPIJA TE REJA DHE 81 ari tok ne nje parce

  Istog 2 prill 20:32
  55.000 €
 • 10 foto
  HOME VIP SHET 6ari me super shtepi 110000eu
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHET 6ari me super shtepi 110000eu

  AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN, DYQANE, ANEKS kuzhin vere 2 kat po ashut 2 GARAZHDA , 1 PODRUM . 6ari

  Istog 2 prill 20:31
  110.000 €
 • 11 foto
  AGENCY HOME VIP SHET SHTEPI TeRe ne BANJE TE PEJES
  Shtepi / Vila

  AGENCY HOME VIP SHET SHTEPI TeRe ne BANJE TE PEJES

  Agjencioni per Patundshmeri AGENCY HOME VIP Ka per shitje shtepin dhe 7.60ari ne BANJE TE PEJES Sh

  Istog 2 prill 20:31
  80.000 €
 • 9 foto
  AGENCY HOME VIP SHET BANESEN NE QENDER GJYRAKOVCIT
  Apartment / Banesa

  AGENCY HOME VIP SHET BANESEN NE QENDER GJYRAKOVCIT

  AGENCY HOME VIP shet Banesen ne qender te Gjyrakovcit kati 1 e Mobiluar ne menyr te persosur dhe gaq

  Istog 2 prill 20:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  HOME VIP SHET 2 SHTEPI dhe 70ari ne ZALLQ ISTOG
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHET 2 SHTEPI dhe 70ari ne ZALLQ ISTOG

  AGENCY HOME VIP SHET 2 Shtepi dhe 70 Ari Tok ne fshatin Zallq komuna e istogut Shesim ne fshatin Za

  Istog 2 prill 20:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHET BANESË 120m2 në Istogë 55mij euro
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHET BANESË 120m2 në Istogë 55mij euro

  AGENCY HOME VIP SHETË BANES 120m2 në ISTOGË PER VETEM e VETEM 55 mij Euro Shesim Banes ndërtim i

  Istog 2 prill 20:30
  55.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHET BANESA NE BANJE PEJES vend TURSTIK
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHET BANESA NE BANJE PEJES vend TURSTIK

  AGENCY HOME VIP Ka filluar shitjen e BANESAVE në Vendin Turistik në BANJË të PEJËS me super qmime

  Istog 2 prill 20:30
  550 €
 • 2 foto
  HOME VIP SHET 20 ari me dy shtepi unike VITOMERIC
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHET 20 ari me dy shtepi unike VITOMERIC

  AGENCY HOME VIP Shet 20 ari Troll me Dy shtepi Unike Shesim 20 ari dhe dy shtepija te ndertuara me

  Istog 2 prill 20:30
  140.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË BANESË 120m2 në ISTOG 55mij Euro
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHETË BANESË 120m2 në ISTOG 55mij Euro

  AGENCY HOME VIP SHETË BANES 120m2 në ISTOGË PER VETEM e VETEM 55 mij Euro Shesim Banes ndërtim i

  Istog 2 prill 20:30
  55.000 €
 • 9 foto
  HOME VIP SHET BANES 123m ne objektin gorenje pej
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHET BANES 123m ne objektin gorenje pej

  AGENCY HOME VIP SHET BANES 123m2 Shesim Banes ne objektin GORENJA Kati i 9 -Banesa esht komplet e

  Istog 2 prill 20:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË BANES 85m2 kat par 43mij €
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANES 85m2 kat par 43mij €

  SUPER OFERTË URGJENTË AGENCY HOME VIP SHETË BANESË në QENDER ISTOGUT 85m2 për vetem 43 mij euro K

  Istog 2 prill 20:29
  43.000 €
 • 10 foto
  HOME VIP SHET BANES 180m2 urgjent 59mij € Istogë
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHET BANES 180m2 urgjent 59mij € Istogë

  SUPER OFERTË URGJENTË AGENCY HOME VIP SHETË BANESË në QENDER ISTOGUT 180m2 për vetem 59mij euro

  Istog 2 prill 20:29
  59.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtëpia në Banje të Pejës.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në Banje të Pejës.

  Shtëpia posedon 150m2 ( 8 dhoma, 2 banjo dhe bodrum) dhe gjendet në rrugën Sadri Kabashi prapa parku

  Istog 1 prill 09:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  jjjjjjjj
  Shtepi / Vila

  jjjjjjjj

  gggggggggggggggg

  Istog 1 prill 08:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Banesa...
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa...

  Shitet banesa ne Istog ndodhet perballe Hotel Butrintit, gjendet ne katin e 3-te, eshte e mobiluar n

  Istog 1 prill 06:09
  75.000 €
 • 0 foto
  Ne istog 77 m2
  Apartment / Banesa

  Ne istog 77 m2

  Banesa shitet Arsyja qe gjindem jasht shtetit Banesa osht e renevume me mobile treja Pa mobile osh

  Istog 1 prill 00:26
  40.000 €