Elektronikë
Istog

Elektronikë në shitje në Istog

 • 2 foto
  Samsung 65 Class 4K Qled Smart TV 2019 Q80R QN65Q80RAFXZA WIFI
  TV / LCD / Plasma

  Samsung 65 Class 4K Qled Smart TV 2019 Q80R QN65Q80RAFXZA WIFI

  Në kutinë: TV Samsung Q80R 65 "Class HDR 4K UHD Smart QLED OneRemote me Bateri Kabllo të energjis

  Istog 5 dhjetor 11:55
  71.165 Lek
 • 1 foto
  Apple iPhone 11 Pro Max 512GB Fabrika e zhbllokuar
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro Max 512GB Fabrika e zhbllokuar

  Fabrika e iPhone 11 Pro Max 512GB e zhbllokuar është origjinale krejt e mbyllur në kutinë e fabrikës

  Istog 5 dhjetor 11:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Καλή μέρα
  Programe / Softuer

  Καλή μέρα

  Καλή μέρα Θα σας βάλει με δάνειο από το 1000 € έως 2.000.000 € με επιτόκιο 2% για πολύ απλούς όρο

  Istog 1 dhjetor 08:58
  10.000 €
 • 3 foto
  Radio \"KENWOOD\"
  Audio / CD / Stereo

  Radio \"KENWOOD\"

  Radio Kenwood i RI, per xhipa. Posedon CD, USB.

  Istog 30 nëntor 21:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Radio \"Pionner\" dhe telefon per IPhone
  Audio / CD / Stereo

  Radio \"Pionner\" dhe telefon per IPhone

  Pionner per vetur dhe telefon per IPhone dhe i pod. Posedon CD,USD,Dhe Bluetooth. Radio eshte i ri.

  Istog 30 nëntor 21:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BILLIONAIRES CLUB HOW TO JOIN 666 ILLUMINATI SECRET SOCIETY FOR MONEY +27734818506 ??IN USA,UK,Canada
  Kompjutera

  BILLIONAIRES CLUB HOW TO JOIN 666 ILLUMINATI SECRET SOCIETY FOR MONEY +27734818506 ??IN USA,UK,Canada

  BILLIONAIRES CLUB HOW TO JOIN 666 ILLUMINATI SECRET SOCIETY FOR MONEY +27734818506 ??IN USA,UK,Canad

  Istog 15 nëntor 12:09
  900 €
 • 4 foto
  NEW Toshiba 55 LED 2160p 4K FIRE TV SMART ULTRA HDTV LATEST 2018 Model 55LF621U
  TV / LCD / Plasma

  NEW Toshiba 55 LED 2160p 4K FIRE TV SMART ULTRA HDTV LATEST 2018 Model 55LF621U

  NEW Toshiba 55 LED 2160p 4K FIRE TV SMART ULTRA HDTV LATEST 2018 Model 55LF621U Ne jemi te spec

  Istog 11 nëntor 11:01
  500 €
 • 1 foto
  FREE STATE SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS FOR CLEANING BLACK MONEY +27660432483
  Pjese per kompjuter

  FREE STATE SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS FOR CLEANING BLACK MONEY +27660432483

  FREE STATE SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS FOR CLEANING BLACK MONEY +27660432483 in Lenasia , Lawley

  Istog 17 tetor 18:50
  20 €
 • 3 foto
  Apple MacBook Air 13.3 "Intel Core i7-2557 1.7GHz 4 GB 128 GB SSD laptop
  Kompjutera

  Apple MacBook Air 13.3 "Intel Core i7-2557 1.7GHz 4 GB 128 GB SSD laptop

  Apple MacBook Air 13.3 "Intel Core i7-2557 1.7GHz 4 GB 128 GB SSD laptop Për shitje me 50% zbritj

  Istog 10 tetor 19:56
  800 €
 • 3 foto
  Apple iPhone XS Max 64GB 256GB 512GB Gold, Space Gray, Silver - Unlocked
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max 64GB 256GB 512GB Gold, Space Gray, Silver - Unlocked

  Apple iPhone XS Max 64GB 256GB 512GB Gold, Space Gray, Silver - Unlocked 1 year Apple warranty & 60

  Istog 3 tetor 02:11
  879 €
 • 3 foto
  Apple iPhone 11 Pro - 512GB - Midnight Green (Unlocked) BRAND NEW, SEALED
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro - 512GB - Midnight Green (Unlocked) BRAND NEW, SEALED

  Apple iPhone 11 Pro - 512GB - Midnight Green (Unlocked) BRAND NEW, SEALED comes with 1 year Interna

  Istog 3 tetor 01:52
  800 €
 • 4 foto
  Apple iPhone 11 Pro Max - 256GB - Midnight Green (Unlocked) Free Fast Shipping!
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro Max - 256GB - Midnight Green (Unlocked) Free Fast Shipping!

  Apple iPhone 11 Pro Max - 256GB - Midnight Green (Unlocked) Free Fast Shipping! comes with 1 year A

  Istog 3 tetor 01:36
  899 €
 • 3 foto
  Apple iPhone XS Max - 512GB - Space Gray (Unlocked) A1921 (CDMA + GSM)
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Space Gray (Unlocked) A1921 (CDMA + GSM)

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Space Gray (Unlocked) A1921 (CDMA + GSM) 1 year warranty 90 days retu

  Istog 3 tetor 01:25
  500 €
 • 4 foto
  Razer Blade Pro 17 Laptop Gaming
  Kompjutera

  Razer Blade Pro 17 Laptop Gaming

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes whatsapp. E gjithë pyetja

  Istog 3 tetor 00:44
  1.350 €
 • 2 foto
   Apple iPhone 11 Pro Max - 256GB - Space Grey
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro Max - 256GB - Space Grey

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes whatsapp. E gjithë pyetja

  Istog 2 tetor 08:23
  800 €
 • 4 foto
  Apple ipad 6
  Kompjutera

  Apple ipad 6

  - Markë e re, origjinale autentike, produkt origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më

  Istog 27 shtator 09:58
  240 €
 • 1 foto
  iPhone 11 & 11 Pro
  Telefona celulare

  iPhone 11 & 11 Pro

  iPhone 11 & 11 Pro

  Istog 24 shtator 10:12
  666 €
 • 2 foto
  Apple iPhone XS Max 64GB 256GB 512GB Gold, Space G
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max 64GB 256GB 512GB Gold, Space G

  Apple iPhone XS Max 64GB 256GB 512GB Gold, Space Gray, Silver - Unlocked

  Istog 24 shtator 09:52
  400 €
 • 3 foto
  Shitet Ps3 slime
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Ps3 slime

  Shes Ps3 slime me dy gjoistika dhe 5 loj. Ne gjendje shumë te mirë. Ka kto lojra: Fifa 16, Call of

  Istog 23 shtator 21:42
  120 €
 • 1 foto
  pc te reja
  Kompjutera

  pc te reja

  shes 4 pc me keto performanca procesori i5 8500 ram 8gb ddr4 kartela grafike nvidiagtx 1060 6gb ddr

  Istog 23 shtator 18:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorolla 2km vi ajrore
  Audio / CD / Stereo

  Motorolla 2km vi ajrore

  Jan të reja ka dhe mbushesin e tyre janë të pa përdorura nga zvicrra

  Istog 23 shtator 18:09
  50 €
 • 0 foto
  Asus ROG G752VL, 256gb Viber @ + 855717884451
  Kompjutera

  Asus ROG G752VL, 256gb Viber @ + 855717884451

  Asus ROG G752VL, 256gb Viber @ + 855717884451 ** D DRGIMI BOTROR ** Dorëzim i shpejtë !!! Nxitoni T

  Istog 21 shtator 03:23
  450 €
 • 4 foto
  Apple Iphone 8 plus Gold
  Telefona celulare

  Apple Iphone 8 plus Gold

  JO PARA N ON D DRGIM !!!! KONTAKTONI KINNDSISHT N ON WHATSAPP P FORR M M SHUM ANKIR https://wa.me

  Istog 20 shtator 15:32
  317 €
 • 2 foto
  Brand new Apple iphone 11 pro max gold color 512gb
  Telefona celulare

  Brand new Apple iphone 11 pro max gold color 512gb

  Apple · iPhone · iOS · 6.1 inches screen · Facial Recognition · Fingerprint Scanner · 12 MP Front Ca

  Istog 19 shtator 03:18
  1.550 €
 • 1 foto
  Brand New Apple phone 11 pro Unlocked
  Telefona celulare

  Brand New Apple phone 11 pro Unlocked

  We Offer For Brand New Apple iPhone 11 Pro Max,Apple iPhone 11 Pro,Apple iPhone XR,Apple iPhone XS m

  Istog 18 shtator 12:38
  600 €
 • 2 foto
  samsung j2 pro 2018
  Telefona celulare

  samsung j2 pro 2018

  i ka 16 g o veq pak i perdort ndrim boj veq me iphon 6

  Istog 17 shtator 17:07
  105 €
 • 4 foto
  shitet ps3 i ardhur nga Zvicrra
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet ps3 i ardhur nga Zvicrra

  Shes ps3 ne gjendje perfekte soni vjen komplet me kabllo me nje gjustik edhe vetem nje loj e cila e

  Istog 16 shtator 21:27
  100 €
 • 1 foto
  iPhone 8 Plus 256 GB Hapësirë Grey e Hapur
  Telefona celulare

  iPhone 8 Plus 256 GB Hapësirë Grey e Hapur

  iPhone 8 Plus 256 GB Hapësirë Grey e Hapur ** D DRGIMI BOTR ** Dorëzim i shpejtë !!! Nxitoni Tani D

  Istog 12 shtator 15:41
  320 €
 • 0 foto
  Great Apple iPhone XS Max 64gb - GOLD - Tmobile CL
  Telefona celulare

  Great Apple iPhone XS Max 64gb - GOLD - Tmobile CL

  contact me if needed for fast and safe delivery whats app+14708510082:

  Istog 12 shtator 08:32
  550 €
 • 6 foto
  Aksione Apple iPhone XR - 64 GB - E zezë E Re (E hapur) E re (E pakaluar) A2105 (GSM) Aus
  Telefona celulare

  Aksione Apple iPhone XR - 64 GB - E zezë E Re (E hapur) E re (E pakaluar) A2105 (GSM) Aus

  Aksione Apple iPhone XR - 64 GB - E zezë E Re (E hapur) E re (E pakaluar) A2105 (GSM) Aus kanë gara

  Istog 9 shtator 13:50
  450 €
 • 4 foto
  Shitet soni 3 i ardhur nga Zvicrra
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet soni 3 i ardhur nga Zvicrra

  Shes soni 3 i sapo ardhur nga Zvicrra soni eshtë ne gjendje perfekte soni posedon nje gjustik edhe v

  Istog 3 shtator 12:39
  100 €
 • 0 foto
  Apple iPhone X - 256GB - Space Gray (AT&
  Telefona celulare

  Apple iPhone X - 256GB - Space Gray (AT&

  Apple iPhone X - 256GB - Space Gray (AT&

  Istog 31 gusht 15:41
  300 €
 • 2 foto
  Apple iPhone XS MAX 64GB 256GB 512GB - i shkyçur.
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS MAX 64GB 256GB 512GB - i shkyçur.

  Me shpejtësi kulmi 50% më të shpejtë në më shumë se 450 qytete nga bregu në bregdet. Koha e përdori

  Istog 30 gusht 15:24
  400 €
 • 0 foto
  Apple iphone 7 16GB , 64GB , 128GB
  Telefona celulare

  Apple iphone 7 16GB , 64GB , 128GB

  All Our Products are Brand New, Original, Unlocked, Factory sealed. PRE ORDER NOW FOR THE AVAILABLE

  Istog 28 gusht 13:18
  600 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Kompjutera

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Istog 27 gusht 21:47
  323 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Kompjutera

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Istog 27 gusht 14:16
  9.785 €
 • 8 foto
  4CD per PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  4CD per PS4

  Fifa 18(20€);Uncharted 4 A thiefs end(25€);Fifa17(10€);NHL18(15€) Qmimi gjithsej 70€ Kontaktoni ne

  Istog 25 gusht 11:30
  70 €
 • 1 foto
  HP EliteBook 850 G3 INTEL CORE i5
  Kompjutera

  HP EliteBook 850 G3 INTEL CORE i5

  HP EliteBook 850 G3 INTEL CORE i5 500GB and 8gb RAM

  Istog 25 gusht 01:59
  350 €
 • 2 foto
  Apple iphone 6s plus
  Telefona celulare

  Apple iphone 6s plus

  Brand new Apple iphone 6s plus

  Istog 25 gusht 01:38
  170 €
 • 0 foto
  Apple MacBook Air A1286 Core i7
  Kompjutera

  Apple MacBook Air A1286 Core i7

  Thanks for the interest you have in the product,we have it for sell and its brand new original in bo

  Istog 24 gusht 16:08
  600 €
 • 3 foto
  Samsung S10
  Telefona celulare

  Samsung S10

  Shes samsung s10 i prodhuar ne vjetnam i ri i testuar me te gjitha.dallimin me samsung s10 originall

  Istog 24 gusht 15:48
  110 €
 • 2 foto
  Samsung S6
  Telefona celulare

  Samsung S6

  Samsung S6 ne gjendje te rregullt punon shum mir te giitha i bajn shitet per arsyje se kom tele tje

  Istog 24 gusht 08:03
  45 €
 • 5 foto
  Sony zerim & zmadhues
  Audio / CD / Stereo

  Sony zerim & zmadhues

  Shes Sony zerim dhe zmadhues.

  Istog 22 gusht 11:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BEST PRICE ! Yamaha | Roland | Kawai | Casio & Nord STAGE DIGITAL PIANOS
  TV / LCD / Plasma

  BEST PRICE ! Yamaha | Roland | Kawai | Casio & Nord STAGE DIGITAL PIANOS

  BEST PRICE ! Yamaha | Roland | Kawai | Casio & Nord STAGE DIGITAL PIANOS WORLD-CLASS SOUND AND MO

  Istog 22 gusht 10:00
  500 €
 • 0 foto
  sony playstation 4 pro 1tb
  Lojra per PC / Videolojra

  sony playstation 4 pro 1tb

  sony playstation 4 pro 1tb with 2 controller and 5 games

  Istog 22 gusht 09:41
  140 €
 • 0 foto
  Shitet radion SONY per vetur
  Audio / CD / Stereo

  Shitet radion SONY per vetur

  Radion SONY origjinal me USB, AUX, e kom hek per shkak se e kom qit ekran n’vetur temen per .

  Istog 21 gusht 17:47
  80 €
 • 0 foto
  sony playstation 4 pro 1 tb
  Lojra per PC / Videolojra

  sony playstation 4 pro 1 tb

  sony playstation 4 pro 1TB with 2 controller and 5 games of your choice

  Istog 20 gusht 12:33
  180 €
 • 3 foto
  Samsung GT 120y – me dy kartela
  Telefona celulare

  Samsung GT 120y – me dy kartela

  Shitet samsungu në gjendje të shkëlqyeshme, shumë pak i përdorur. E ka mundësinë e përdorimit me dy

  Istog 10 gusht 22:49
  20 €
 • 3 foto
  Playstation sony 3 slim
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation sony 3 slim

  shitet sony 3 ne gjendje perfekte pa asnje defekt. posedon nje joystick dhe te gjitha kabllot dhe hd

  Istog 10 gusht 21:41
  75 €
 • 3 foto
  iPhone Xs Max, S10Plus , New Factory unlocked phones - free airpods
  Telefona celulare

  iPhone Xs Max, S10Plus , New Factory unlocked phones - free airpods

  iPhone with iOS 12 EarPods with Lightning Connector Lightning to USB Cable USB Power Adapter Doc

  Istog 8 gusht 13:58
  399 €