Elektronikë
Istog

Elektronikë në shitje në Istog

 • 4 foto
  Shitet Laptop HP 250 G5 Notebook
  Kompjutera

  Shitet Laptop HP 250 G5 Notebook

  Laptop HP 250 G5 Notebook 15.6\' i5 gjenerata e 7të 2.5 to 2.7 Ghz 250 gb SSD 8gb RAM

  Istog Sot, 05:27
  420 €
 • 1 foto
  PS3 me 15 CD origjinale
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 me 15 CD origjinale

  Ps3 e ardhur nga jashte po ashtu me te vin edhe 15 CD , e perdorur por ne gjendje te mire, vjen me t

  Istog Dje, 19:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Video lojra psp dhe nintendo
  Lojra per PC / Videolojra

  Video lojra psp dhe nintendo

  Psp dhe Nintendo te ardhura nga gjermania. Me Adapter original,me lojra te instaluara dhe me CD.

  Istog Dje, 18:48
  100 €
 • 1 foto
  Tablet, ipad Lenovo a7-20f, smart
  Telefona celulare

  Tablet, ipad Lenovo a7-20f, smart

  Tableti eshte ne gjendje te rregullt, baterine e mban 2 deri ne 3 dite, pa asnje problem, vjen me ad

  Istog 26 mars 21:34
  50 €
 • 1 foto
  Huawei y6 telefon celular smart
  Telefona celulare

  Huawei y6 telefon celular smart

  Telefoni eshte ne gjendje te rregullt, baterine e mban 1 dite, pa asnje problem, vjen me adapter ori

  Istog 26 mars 21:33
  45 €
 • 2 foto
  I Perdorur
  Telefona celulare

  I Perdorur

  128GB 8GB RAM 48 MegaPixel N\'gjyra Gold Ngjendje shum te mir

  Istog 24 mars 21:37
  330 €
 • 1 foto
  CD origjinale per PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  CD origjinale per PS3

  Cd jane te ardhura nga Gjermania, jane shume te ruajtura dhe ne gjendje te rregullt

  Istog 23 mars 19:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  CD origjinale per PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  CD origjinale per PS3

  Cd ne gjendje te rregullta, jane te blera ne Gjermani

  Istog 23 mars 19:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet PS3 super slim 500gb
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS3 super slim 500gb

  Shitet playstation 3 super slim 500gb 1 joystick 5 lojera : GTA V , Battlefield 4, Watch dogs, Cal

  Istog 22 mars 20:35
  100 €
 • 1 foto
  Sony Ps2
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Ps2

  Shes urgjent sonyplaystation 2 ne gjendje të rregullt,me të gjitha pajisjet por pa CD. E ardhur nga

  Istog 18 mars 19:26
  35 €
 • 2 foto
  Sony 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony 3

  Sony 3 1 gjystik 1 loje- far cry3

  Istog 16 mars 22:37
  65 €
 • 2 foto
  Remax
  Shtesa per telefon celulare

  Remax

  Mund te degjosh muzike me ze te larte lidhet me bluetooth me qip dhe aux

  Istog 11 mars 20:38
  25 €
 • 1 foto
  Samsung galaxy j5, celular, telefon smart
  Telefona celulare

  Samsung galaxy j5, celular, telefon smart

  Telefoni eshte ne gjendje shume te mire, baterine e mbane shume mire dhe nuk ka asnje problem. Vjen

  Istog 7 mars 21:32
  45 €
 • 3 foto
  Brand new apple iphone 11 pro max 512gb gold
  Shtesa per telefon celulare

  Brand new apple iphone 11 pro max 512gb gold

  brand new sealed with full accessories / international warantee

  Istog 4 mars 01:13
  700 €
 • 0 foto
  A 40 64gb+4gb
  Telefona celulare

  A 40 64gb+4gb

  Shitet samsung a40 shume i rujtun sikur i ri Vjen me adapter origjinal dhe me degjuse viber +383495

  Istog 3 mars 12:44
  165 €
 • 2 foto
  Të reja dhe të vulosura Apple iPhone 11 Pro Max 512 GB
  Telefona celulare

  Të reja dhe të vulosura Apple iPhone 11 Pro Max 512 GB

  Apple iPhone 11 Pro Max 512 GB është artikull krejt i ri, i papërdorur, i pahapur, i padëmtuar në pa

  Istog 11 shkurt 16:32
  548 €
 • 2 foto
  Samsung 65 Class 4K Qled Smart TV 2019 Q80R QN65Q80RAFXZA WIFI
  TV / LCD / Plasma

  Samsung 65 Class 4K Qled Smart TV 2019 Q80R QN65Q80RAFXZA WIFI

  Në kutinë: TV Samsung Q80R 65 "Class HDR 4K UHD Smart QLED OneRemote me Bateri Kabllo të energjis

  Istog 5 dhjetor 11:55
  71.165 Lek
 • 1 foto
  Apple iPhone 11 Pro Max 512GB Fabrika e zhbllokuar
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro Max 512GB Fabrika e zhbllokuar

  Fabrika e iPhone 11 Pro Max 512GB e zhbllokuar është origjinale krejt e mbyllur në kutinë e fabrikës

  Istog 5 dhjetor 11:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Καλή μέρα
  Programe / Softuer

  Καλή μέρα

  Καλή μέρα Θα σας βάλει με δάνειο από το 1000 € έως 2.000.000 € με επιτόκιο 2% για πολύ απλούς όρο

  Istog 1 dhjetor 08:58
  10.000 €
 • 3 foto
  Radio \"KENWOOD\"
  Audio / CD / Stereo

  Radio \"KENWOOD\"

  Radio Kenwood i RI, per xhipa. Posedon CD, USB.

  Istog 30 nëntor 21:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Radio \"Pionner\" dhe telefon per IPhone
  Audio / CD / Stereo

  Radio \"Pionner\" dhe telefon per IPhone

  Pionner per vetur dhe telefon per IPhone dhe i pod. Posedon CD,USD,Dhe Bluetooth. Radio eshte i ri.

  Istog 30 nëntor 21:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BILLIONAIRES CLUB HOW TO JOIN 666 ILLUMINATI SECRET SOCIETY FOR MONEY +27734818506 ??IN USA,UK,Canada
  Kompjutera

  BILLIONAIRES CLUB HOW TO JOIN 666 ILLUMINATI SECRET SOCIETY FOR MONEY +27734818506 ??IN USA,UK,Canada

  BILLIONAIRES CLUB HOW TO JOIN 666 ILLUMINATI SECRET SOCIETY FOR MONEY +27734818506 ??IN USA,UK,Canad

  Istog 15 nëntor 12:09
  900 €
 • 4 foto
  NEW Toshiba 55 LED 2160p 4K FIRE TV SMART ULTRA HDTV LATEST 2018 Model 55LF621U
  TV / LCD / Plasma

  NEW Toshiba 55 LED 2160p 4K FIRE TV SMART ULTRA HDTV LATEST 2018 Model 55LF621U

  NEW Toshiba 55 LED 2160p 4K FIRE TV SMART ULTRA HDTV LATEST 2018 Model 55LF621U Ne jemi te spec

  Istog 11 nëntor 11:01
  500 €
 • 1 foto
  FREE STATE SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS FOR CLEANING BLACK MONEY +27660432483
  Pjese per kompjuter

  FREE STATE SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS FOR CLEANING BLACK MONEY +27660432483

  FREE STATE SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS FOR CLEANING BLACK MONEY +27660432483 in Lenasia , Lawley

  Istog 17 tetor 18:50
  20 €
 • 3 foto
  Apple MacBook Air 13.3 "Intel Core i7-2557 1.7GHz 4 GB 128 GB SSD laptop
  Kompjutera

  Apple MacBook Air 13.3 "Intel Core i7-2557 1.7GHz 4 GB 128 GB SSD laptop

  Apple MacBook Air 13.3 "Intel Core i7-2557 1.7GHz 4 GB 128 GB SSD laptop Për shitje me 50% zbritj

  Istog 10 tetor 19:56
  800 €
 • 3 foto
  Apple iPhone XS Max 64GB 256GB 512GB Gold, Space Gray, Silver - Unlocked
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max 64GB 256GB 512GB Gold, Space Gray, Silver - Unlocked

  Apple iPhone XS Max 64GB 256GB 512GB Gold, Space Gray, Silver - Unlocked 1 year Apple warranty & 60

  Istog 3 tetor 02:11
  879 €
 • 3 foto
  Apple iPhone 11 Pro - 512GB - Midnight Green (Unlocked) BRAND NEW, SEALED
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro - 512GB - Midnight Green (Unlocked) BRAND NEW, SEALED

  Apple iPhone 11 Pro - 512GB - Midnight Green (Unlocked) BRAND NEW, SEALED comes with 1 year Interna

  Istog 3 tetor 01:52
  800 €
 • 4 foto
  Apple iPhone 11 Pro Max - 256GB - Midnight Green (Unlocked) Free Fast Shipping!
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro Max - 256GB - Midnight Green (Unlocked) Free Fast Shipping!

  Apple iPhone 11 Pro Max - 256GB - Midnight Green (Unlocked) Free Fast Shipping! comes with 1 year A

  Istog 3 tetor 01:36
  899 €
 • 3 foto
  Apple iPhone XS Max - 512GB - Space Gray (Unlocked) A1921 (CDMA + GSM)
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Space Gray (Unlocked) A1921 (CDMA + GSM)

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Space Gray (Unlocked) A1921 (CDMA + GSM) 1 year warranty 90 days retu

  Istog 3 tetor 01:25
  500 €
 • 4 foto
  Razer Blade Pro 17 Laptop Gaming
  Kompjutera

  Razer Blade Pro 17 Laptop Gaming

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes whatsapp. E gjithë pyetja

  Istog 3 tetor 00:44
  1.350 €
 • 2 foto
   Apple iPhone 11 Pro Max - 256GB - Space Grey
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro Max - 256GB - Space Grey

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes whatsapp. E gjithë pyetja

  Istog 2 tetor 08:23
  800 €
 • 4 foto
  Apple ipad 6
  Kompjutera

  Apple ipad 6

  - Markë e re, origjinale autentike, produkt origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më

  Istog 27 shtator 09:58
  240 €
 • 1 foto
  iPhone 11 & 11 Pro
  Telefona celulare

  iPhone 11 & 11 Pro

  iPhone 11 & 11 Pro

  Istog 24 shtator 10:12
  666 €
 • 2 foto
  Apple iPhone XS Max 64GB 256GB 512GB Gold, Space G
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max 64GB 256GB 512GB Gold, Space G

  Apple iPhone XS Max 64GB 256GB 512GB Gold, Space Gray, Silver - Unlocked

  Istog 24 shtator 09:52
  400 €
 • 3 foto
  Shitet Ps3 slime
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Ps3 slime

  Shes Ps3 slime me dy gjoistika dhe 5 loj. Ne gjendje shumë te mirë. Ka kto lojra: Fifa 16, Call of

  Istog 23 shtator 21:42
  120 €
 • 1 foto
  pc te reja
  Kompjutera

  pc te reja

  shes 4 pc me keto performanca procesori i5 8500 ram 8gb ddr4 kartela grafike nvidiagtx 1060 6gb ddr

  Istog 23 shtator 18:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorolla 2km vi ajrore
  Audio / CD / Stereo

  Motorolla 2km vi ajrore

  Jan të reja ka dhe mbushesin e tyre janë të pa përdorura nga zvicrra

  Istog 23 shtator 18:09
  50 €
 • 0 foto
  Asus ROG G752VL, 256gb Viber @ + 855717884451
  Kompjutera

  Asus ROG G752VL, 256gb Viber @ + 855717884451

  Asus ROG G752VL, 256gb Viber @ + 855717884451 ** D DRGIMI BOTROR ** Dorëzim i shpejtë !!! Nxitoni T

  Istog 21 shtator 03:23
  450 €
 • 4 foto
  Apple Iphone 8 plus Gold
  Telefona celulare

  Apple Iphone 8 plus Gold

  JO PARA N ON D DRGIM !!!! KONTAKTONI KINNDSISHT N ON WHATSAPP P FORR M M SHUM ANKIR https://wa.me

  Istog 20 shtator 15:32
  317 €
 • 2 foto
  Brand new Apple iphone 11 pro max gold color 512gb
  Telefona celulare

  Brand new Apple iphone 11 pro max gold color 512gb

  Apple · iPhone · iOS · 6.1 inches screen · Facial Recognition · Fingerprint Scanner · 12 MP Front Ca

  Istog 19 shtator 03:18
  1.550 €
 • 1 foto
  Brand New Apple phone 11 pro Unlocked
  Telefona celulare

  Brand New Apple phone 11 pro Unlocked

  We Offer For Brand New Apple iPhone 11 Pro Max,Apple iPhone 11 Pro,Apple iPhone XR,Apple iPhone XS m

  Istog 18 shtator 12:38
  600 €
 • 2 foto
  samsung j2 pro 2018
  Telefona celulare

  samsung j2 pro 2018

  i ka 16 g o veq pak i perdort ndrim boj veq me iphon 6

  Istog 17 shtator 17:07
  105 €
 • 4 foto
  shitet ps3 i ardhur nga Zvicrra
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet ps3 i ardhur nga Zvicrra

  Shes ps3 ne gjendje perfekte soni vjen komplet me kabllo me nje gjustik edhe vetem nje loj e cila e

  Istog 16 shtator 21:27
  100 €
 • 1 foto
  iPhone 8 Plus 256 GB Hapësirë Grey e Hapur
  Telefona celulare

  iPhone 8 Plus 256 GB Hapësirë Grey e Hapur

  iPhone 8 Plus 256 GB Hapësirë Grey e Hapur ** D DRGIMI BOTR ** Dorëzim i shpejtë !!! Nxitoni Tani D

  Istog 12 shtator 15:41
  320 €
 • 0 foto
  Great Apple iPhone XS Max 64gb - GOLD - Tmobile CL
  Telefona celulare

  Great Apple iPhone XS Max 64gb - GOLD - Tmobile CL

  contact me if needed for fast and safe delivery whats app+14708510082:

  Istog 12 shtator 08:32
  550 €
 • 6 foto
  Aksione Apple iPhone XR - 64 GB - E zezë E Re (E hapur) E re (E pakaluar) A2105 (GSM) Aus
  Telefona celulare

  Aksione Apple iPhone XR - 64 GB - E zezë E Re (E hapur) E re (E pakaluar) A2105 (GSM) Aus

  Aksione Apple iPhone XR - 64 GB - E zezë E Re (E hapur) E re (E pakaluar) A2105 (GSM) Aus kanë gara

  Istog 9 shtator 13:50
  450 €
 • 4 foto
  Shitet soni 3 i ardhur nga Zvicrra
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet soni 3 i ardhur nga Zvicrra

  Shes soni 3 i sapo ardhur nga Zvicrra soni eshtë ne gjendje perfekte soni posedon nje gjustik edhe v

  Istog 3 shtator 12:39
  100 €
 • 0 foto
  Apple iPhone X - 256GB - Space Gray (AT&
  Telefona celulare

  Apple iPhone X - 256GB - Space Gray (AT&

  Apple iPhone X - 256GB - Space Gray (AT&

  Istog 31 gusht 15:41
  300 €
 • 2 foto
  Apple iPhone XS MAX 64GB 256GB 512GB - i shkyçur.
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS MAX 64GB 256GB 512GB - i shkyçur.

  Me shpejtësi kulmi 50% më të shpejtë në më shumë se 450 qytete nga bregu në bregdet. Koha e përdori

  Istog 30 gusht 15:24
  400 €
 • 0 foto
  Apple iphone 7 16GB , 64GB , 128GB
  Telefona celulare

  Apple iphone 7 16GB , 64GB , 128GB

  All Our Products are Brand New, Original, Unlocked, Factory sealed. PRE ORDER NOW FOR THE AVAILABLE

  Istog 28 gusht 13:18
  600 €