Libra / Revista në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  SUPER FAST MONEY CLEANING, SSD ACTIVE CHEMICAL SOLUTION
  Libra / Revista

  SUPER FAST MONEY CLEANING, SSD ACTIVE CHEMICAL SOLUTION

  Hello Sir/Madam, Our chemical solution, can clean deface currency, such as EUROS, POUNDS, DOLLARS

  Dragash 2 prill 14:48
  9.000 €
 • 0 foto
  Libra per Teknologjine Informative
  Libra / Revista

  Libra per Teknologjine Informative

  Shkolla Informatika ne Dardani Prishtine deri me tani ka botuar dhe ribotuar 29 tituj te librave per

  Prishtinë 1 prill 22:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fjalor Spanjisht Spanjisht
  Libra / Revista

  Fjalor Spanjisht Spanjisht

  Fjalor Spanjisht Spanjisht sapo blere ne Spanje. I paperdorur. E shes per arsye mos-perdorimi. Çmim

  Tiranë 1 prill 16:54
  10 €
 • 2 foto
  Fjalor Spanjisht Shqip 1000 lek
  Libra / Revista

  Fjalor Spanjisht Shqip 1000 lek

  Fjalor Spanjisht Shqip, i perdorur. E shes per arsye mos-perdorimi. Çmimi: 1.000 lekë 069 27 93 56

  Tiranë 1 prill 16:54
  1.000 Lek
 • 5 foto
  STILOGRAFE BLU. Çmim OKAZION
  Libra / Revista

  STILOGRAFE BLU. Çmim OKAZION

  STILOGRAFE CILESORE NGJYRE BLU. SHITEN PER ARSYE MBYLLJE BIZNESI. 144 COPE. 2.000 LEKE TE GJITHE. SH

  Tiranë 1 prill 16:54
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Shes librin Histori e Ballkanit - Misha Glenny
  Libra / Revista

  Shes librin Histori e Ballkanit - Misha Glenny

  Shes librin Histori e Ballkanit - Misha Glenny Gjendja e librit: i ri. Çmimi: total 1.500 lekë 069

  Tiranë 1 prill 16:54
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Shes libra nga shkrimtari Stieg Larsson
  Libra / Revista

  Shes libra nga shkrimtari Stieg Larsson

  Triologjia me tre romanet nga shkrimtari i famshem Stieg Larsson. Gjendja e librave: te rinj. Roman

  Tiranë 1 prill 16:54
  3.500 Lek
 • 0 foto
  HOVERBOARD 96 euro ZBRITJE (1 muaj Garancion)
  Libra / Revista

  HOVERBOARD 96 euro ZBRITJE (1 muaj Garancion)

  HOVERBORD RROTA me lokacion ne qendren tregtare me te madhe ne vend OFRON HOVERBOARD ME ZBRITJE -2

  Prishtinë 1 prill 14:11
  96 €
 • 0 foto
  LIBRAT E TEKNIKES
  Libra / Revista

  LIBRAT E TEKNIKES

  JANE TE PERDORURA PER SHKOLLEN E MESME TE TEKNIKES

  Gjakovë 31 mars 23:05
  20 €
 • 3 foto
  librat e juridikut
  Libra / Revista

  librat e juridikut

  shiten librat e juridikut bachor dhe master ne gjendje shume te mire e dr familjare- 2000 e dr.civil

  Tiranë 31 mars 21:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Libra të ndryshem
  Libra / Revista

  Libra të ndryshem

  Disa libra tê ndryshem si ne foto.Jon gjithsej 35 kopje

  Prishtinë 31 mars 19:38
  100 €
 • 5 foto
  Libra Arkivor 1941-1945(E verteta e Demarkacionit
  Libra / Revista

  Libra Arkivor 1941-1945(E verteta e Demarkacionit

  Shes Libra Arkivor Leksikon ,shum te vjeter te viteve 1941-1945,te ngjarëve te verteta te aso kohe n

  Pejë 30 mars 15:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Libra Romane Libra per femije
  Libra / Revista

  Libra Romane Libra per femije

  Shiten libra te nje librarie te mbyllur. Shiten me gjysmen e cmimit. Nuk sjellim me pak se 5 libra.

  Tiranë 28 mars 17:25
  10 €
 • 0 foto
  Fjalor SHQIP GJERMANISHT Nr. i Faqeve: 900
  Libra / Revista

  Fjalor SHQIP GJERMANISHT Nr. i Faqeve: 900

  Shes fjalorin Shqip - Gjermanisht Nr. i Faqeve: 900 Me kontaktoni permes email ne imbox

  Prishtinë 27 mars 19:09
  5 €
 • 2 foto
  Libra
  Libra / Revista

  Libra

  Te gjitha.

  Lipjan 27 mars 14:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA KREDIT FALAS
  Libra / Revista

  OFERTA KREDIT FALAS

  Hi! A keni probleme financiare? Keni nevojë për kredi? FINANCA IMPERIALE është në dispozicion për t\

  Malisheve 24 mars 20:36
  5.000 €
 • 0 foto
  Klysh pastor belg
  Libra / Revista

  Klysh pastor belg

  Kem per te shitur pastor

  Shkodër 19 mars 19:55
  100 €
 • 3 foto
  Fjalor Rusisht - Shqip (1000 lek)
  Libra / Revista

  Fjalor Rusisht - Shqip (1000 lek)

  Fjalor Rusisht Shqip shume pak i perdorur. E shes per arsye mos-perdorimi. Çmimi: 1.000 lekë 069 2

  Tiranë 19 mars 14:57
  1.000 Lek
 • 8 foto
  5 Euro Copa
  Libra / Revista

  5 Euro Copa

  ..viber +37744185137

  Prishtinë 18 mars 15:18
  5 €
 • 4 foto
  Libra per Juridik. 8 copa 25 euro.
  Libra / Revista

  Libra per Juridik. 8 copa 25 euro.

  ..kriminalistika fotokopje. Kriminologjia fotokopje. Penologjia fotokopje. Kodi penal i ks

  Prishtinë 18 mars 14:58
  25 €
 • 0 foto
  Malersorja
  Libra / Revista

  Malersorja

  Shitet Libri Malesorja e shkruar nga Nazmi Rrahmani, botim i vitit 2011.

  Prishtinë 17 mars 16:50
  7 €
 • 0 foto
  Libra Shkollor.
  Libra / Revista

  Libra Shkollor.

  Shiten rreth 50 libra shkollor te shkolles fillore dhe asaj te mesme. Nga 0.40 cent copa me shumice.

  Prishtinë 16 mars 20:37
  1 €
 • 8 foto
  Libra te shkolles mesme
  Libra / Revista

  Libra te shkolles mesme

  Shume te ruajtur , disa nuk jon te perdorur . Vetem nje liber kushton 1 euro Nr i telefonit : 04419

  Prishtinë 16 mars 12:35
  1 €
 • 0 foto
  30 libra 30 euro
  Libra / Revista

  30 libra 30 euro

  ..

  Prishtinë 15 mars 18:18
  1 €
 • 1 foto
  Magjistratura dhe avokatia
  Libra / Revista

  Magjistratura dhe avokatia

  Libri me pyetje dhe pergjigje per provimin e avokatise dhe magjistratures

  Fier 13 mars 18:42
  40.000 Lek
 • 1 foto
  Fjalor Gjermanisht Shqip
  Libra / Revista

  Fjalor Gjermanisht Shqip

  Fjalor Gjermanisht Shqip, me 61000 fjale nga Ali Dhrimo

  Tiranë 7 mars 13:28
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Zarfa
  Libra / Revista

  Zarfa

  Zarfa per kartolina per posta me ngjitje nga para plastik dhe mbrapa leter te ardhur nga Zvicrra sup

  Durrës 7 mars 07:33
  5 Lek
 • 1 foto
  @German Here is An Offer For Ssd Chemical Oxide Solution +27672493579 to Clean Black Money Notes in South Africa,USA,United kingdom,Belgium,Switzerland,Dubai,Qatar,Kuwait,Egypt,Zambia,
  Libra / Revista

  @German Here is An Offer For Ssd Chemical Oxide Solution +27672493579 to Clean Black Money Notes in South Africa,USA,United kingdom,Belgium,Switzerland,Dubai,Qatar,Kuwait,Egypt,Zambia,

  @German Here is An Offer For Ssd Chemical Oxide Solution +27672493579 to Clean Black Money Notes in

  Kuçovë 5 mars 16:35
  400 €
 • 2 foto
  Clinical ophthalmology, 5th ed., Jack J. Kanski
  Libra / Revista

  Clinical ophthalmology, 5th ed., Jack J. Kanski

  Libri eshte i perdorur dhe ne gjendje shume te mire.

  Prizren 4 mars 16:17
  100 €
 • 0 foto
  Shitet libri \"Arkivat shqiptare\"
  Libra / Revista

  Shitet libri \"Arkivat shqiptare\"

  Libri flet per gjithcka qe lidhet me arkivat dhe historine e Shqiperise.Autor i librit Gjet Ndoj.

  Tiranë 2 mars 20:00
  1.200 Lek
 • 1 foto
  Medical Emergency Books
  Libra / Revista

  Medical Emergency Books

  3 libra (1 workbook) ne gjuhen angleze

  Ferizaj 28 shkurt 20:19
  100 €
 • 0 foto
  23 DVD filma = 10 euro
  Libra / Revista

  23 DVD filma = 10 euro

  ..

  Prishtinë 28 shkurt 19:48
  10 €
 • 3 foto
  Libri “Si te investosh tek vetja jote”
  Libra / Revista

  Libri “Si te investosh tek vetja jote”

  Liber motivues per zhvillimin personal! Autori:”Muhamet Bizhga” Eshte libri i tij i pare! Ky liber

  Tiranë 14 shkurt 11:51
  10 €
 • 3 foto
  Top Money Spell/Miracle Magic Ring/Magic Wallet/Traditional Healer@#$+27785149508
  Libra / Revista

  Top Money Spell/Miracle Magic Ring/Magic Wallet/Traditional [email protected]#$+27785149508

  POWERFUL SPELL CASTER TRADITIONAL HEALER +27785149508 / +19794644113 MORE SPELLS fake traditional

  Durrës 6 shkurt 13:31
  343 €
 • 3 foto
  MACA,BOTCHO CREAM AND YODI PILLS FOR HIPS AND BUMS +27791505015
  Libra / Revista

  MACA,BOTCHO CREAM AND YODI PILLS FOR HIPS AND BUMS +27791505015

  MACA,BOTCHO CREAM AND YODI PILLS FOR HIPS AND BUMS +27791505015 IN SA,SWAZILAND,LESOTHO,NAMIBIA,ZIMB

  Pogradec 6 shkurt 13:21
  676 €
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА В 48 ЧАСОВ.
  Libra / Revista

  БЫСТРОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА В 48 ЧАСОВ.

  Доброе утро. Вам нужны деньги или финансирование для вашей деятельности и потребностей? Нет больше

  Tiranë 4 shkurt 14:49
  1.000 €
 • 1 foto
  Enciklopedi Historie 14 vellime (italisht)
  Libra / Revista

  Enciklopedi Historie 14 vellime (italisht)

  Shitet Enciklopedi Historie 14 vellime (italisht), La Storia Mondadori, ne gjendje perfekte.

  Tiranë 4 shkurt 13:14
  80 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.
  Libra / Revista

  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Diasporë 4 shkurt 11:13
  100 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ.
  Libra / Revista

  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ.

  Καλημέρα. Είμαι ένα άτομο και δίνω ένα δάνειο για να βοηθήσω κάποιον καλό χαρακτήρα και ικανό να μο

  Diasporë 27 janar 11:45
  100 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ.
  Libra / Revista

  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ.

  Καλημέρα. Είμαι ένα άτομο και δίνω ένα δάνειο για να βοηθήσω κάποιον καλό χαρακτήρα και ικανό να μο

  Diasporë 27 janar 11:42
  100 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.
  Libra / Revista

  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Diasporë 27 janar 09:33
  100 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.
  Libra / Revista

  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Diasporë 27 janar 09:32
  100 €
 • 1 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Libra / Revista

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Diasporë 25 janar 10:54
  1.000 €
 • 1 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Libra / Revista

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Diasporë 25 janar 10:50
  100 €
 • 1 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Libra / Revista

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Tepelenë 25 janar 10:38
  100 €
 • 0 foto
  Modern Refrigeration and Air Conditioning
  Libra / Revista

  Modern Refrigeration and Air Conditioning

  Ky liber eshte best seller(me I shituri) ne bote ne gjuhen angleze. Libri shpjegon gjithe sistemet e

  Tiranë 24 janar 10:39
  100 €
 • 0 foto
  Shiten 2 Vellime Atlas te Trupit te Njeriut
  Libra / Revista

  Shiten 2 Vellime Atlas te Trupit te Njeriut

  Ne gjendje shume te mire. Atlaset jane ne gjuhen Angleze dhe Gjermane te Petra Köpf-Maier. Vellimi i

  Tiranë 20 janar 10:33
  80 €
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.
  Libra / Revista

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.

  Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или финансирование. Ну, я человек, и я даю кредиты любого род

  Lushnjë 19 janar 11:12
  100 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Libra / Revista

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Dibër 16 janar 12:49
  100 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Libra / Revista

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Pogradec 15 janar 16:11
  100 €