Kafshe shtepiake në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  jept per arsye emigrimi
  Kafshe shtepiake

  jept per arsye emigrimi

  qeni esht i vaksinuar mosha 9muajshe rraca pekinez per informacin kontaktoni ne nr . 0676157798

  Lushnjë Sot, 08:40
  1 €
 • 0 foto
  shes pitbullicen mosha 9 mujsh sofran amerikan
  Kafshe shtepiake

  shes pitbullicen mosha 9 mujsh sofran amerikan

  osht teper e ngushme mosha 9 mujsh per mashum na thirrin tel ose viber +38344266645

  Prishtinë Sot, 08:39
  150 €
 • 1 foto
  Ritweiler
  Kafshe shtepiake

  Ritweiler

  Rotweiler

  Prishtinë Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kanerina Timbrado
  Kafshe shtepiake

  Kanerina Timbrado

  Shes kanerina te rraces timbrado te paster

  Fier Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes 2 gjela brahama origjinal + pula
  Kafshe shtepiake

  Shes 2 gjela brahama origjinal + pula

  Shes 2 gjela braham gjelat jan te sivjetit dhe jan shum shum tmir. Njani eka qmimin 50 euro Njani e

  Lipjan Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHES PULA TE BUTA SHUM TMIRA
  Kafshe shtepiake

  SHES PULA TE BUTA SHUM TMIRA

  Shes pula te buta ikam qe 3 muj jan tubo vez edhe tmira per mish jan te lshune ne natyr.te interesua

  Lipjan Sot, 08:35
  5 €
 • 2 foto
  shes 1000 duj detelin
  Kafshe shtepiake

  shes 1000 duj detelin

  shes njemij duj detelin per gjdo hollsi ju lutem thirni ne tel 044 961 860

  Obiliq Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHES ZOJ AMROK TE VAKCIUNUN JON SHUM TE MIR
  Kafshe shtepiake

  SHES ZOJ AMROK TE VAKCIUNUN JON SHUM TE MIR

  Shes zogza amrok jan shum tmir ikam 11 copa Kush imer kompket qmimin ekan 8 euro. Ka pula ka knojsi.

  Lipjan Sot, 08:34
  8 €
 • 3 foto
  SHES PULA BRAHAM JON SHUM TE MIRA
  Kafshe shtepiake

  SHES PULA BRAHAM JON SHUM TE MIRA

  Shes pula brahama jan shum shum tmira siq po shihen eshe nfoto. Qmimi 25 euro copa

  Lipjan Sot, 08:34
  25 €
 • 5 foto
  PULA TE FSHATIT JAN SHUM TMIRA
  Kafshe shtepiake

  PULA TE FSHATIT JAN SHUM TMIRA

  Shes pula te fshatit jan afer 60 copa jan shum tmira ka raca te llojllojshme ka piklajka me tuf ka a

  Lipjan Sot, 08:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shiten pitbullat f.9 mujsh M15 mujsh nuka matmir
  Kafshe shtepiake

  shiten pitbullat f.9 mujsh M15 mujsh nuka matmir

  jan shum te mir mshkulli osht agresiv femna jo se osht hala e re 9 mujsh mashkulli 15 mujsh nuka ma

  Prishtinë Sot, 08:28
  500 €
 • 0 foto
  shiten pulat e kuqe jan qe 8 muj kollos
  Kafshe shtepiake

  shiten pulat e kuqe jan qe 8 muj kollos

  kushi imer krej sod ja dha ka 3 evro +38344266644

  Prishtinë Sot, 08:25
  3 €
 • 1 foto
  SHITET QEN LABRADOR
  Kafshe shtepiake

  SHITET QEN LABRADOR

  Shitet qen labrador,mosha 3 muaj e gjys.ka lindur ne 10 qershor,gjinia femer,e vaksinuar.eshte shum

  Tiranë Sot, 08:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Cift papagallesh Alexandrine (Indian Ringneck)
  Kafshe shtepiake

  Cift papagallesh Alexandrine (Indian Ringneck)

  Shitet cifti me nje cmim shume te mire, Jane nga 3 vjec, celur vetem nje zog para nje viti . Te mesu

  Tiranë Sot, 08:13
  200 €
 • 3 foto
  Malinios
  Kafshe shtepiake

  Malinios

  shes klyshin malinois belg ngjyr tigras 1muj e 3jav mashkull i vacionuar

  Prishtinë Sot, 08:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Malinois belgë
  Kafshe shtepiake

  Malinois belgë

  Shitet Malinois Belgë 1 vjeqar, i vaksionuar ne rregull me pasaport. Kontak ne viber +38344325051

  Prizren Sot, 08:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kudra pastor belg melinos është e barsume
  Kafshe shtepiake

  Shitet kudra pastor belg melinos është e barsume

  Shitet kudra pastor belg melinos është bara Kudra i ban rreth 10 klysh.

  Gjakovë Sot, 07:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qen rraca Maremano Abruzo
  Kafshe shtepiake

  Qen rraca Maremano Abruzo

  Shitet Qen rraca Maremano Abruzo ,shum inteligjent .pesha 35 deri ne 45 kg.i pershtatshem per ruajt

  Kavajë Sot, 07:10
  200 €
 • 0 foto
  Qen maremmano Abruzzo
  Kafshe shtepiake

  Qen maremmano Abruzzo

  Qen maremmano Abruzzo I pershtatshem per ruajtje territori,magazina,bageti, vila dhe ambiente te vog

  Lushnjë Sot, 07:09
  150 €
 • 2 foto
  Qen sharri 2 vjec
  Kafshe shtepiake

  Qen sharri 2 vjec

  Rrace 100 % e paster. Shume i mire per roje kontakt: 0682368153

  Tiranë Sot, 07:07
  800 €
 • 0 foto
  pasavc
  Kafshe shtepiake

  pasavc

  Shiten dyt qift

  Gjilan Sot, 06:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Macen Perisane
  Kafshe shtepiake

  Shes Macen Perisane

  Gjinia mashkull ngjyra bardh e himt 1 vjeq

  Gjakovë Dje, 23:58
  150 €
 • 2 foto
  Vjam Guse 100 % natyral
  Kafshe shtepiake

  Vjam Guse 100 % natyral

  Shes vjam gusav natyral bio i shendetshem per: Mushkri Gjoks E shum semundje tjera Qmimi 8 e

  Lipjan Dje, 23:20
  8 €
 • 3 foto
  Lop per kurban
  Kafshe shtepiake

  Lop per kurban

  Shes lopen per kurban asht e re dy her asht shtu e majtne per qefi lopa pa asni behane i plotson kus

  Klinë Dje, 22:58
  1.100 €
 • 7 foto
  Zagar të Humbur/Vjedhur
  Kafshe shtepiake

  Zagar të Humbur/Vjedhur

  I lus te gjith Qytetart dhe Gjuetart e ndershem se me 10/07/2019 ma kan vjedhur zagarin klysh Ballak

  Kaçanik Dje, 22:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet qeni pikinizer mashkull
  Kafshe shtepiake

  Shitet qeni pikinizer mashkull

  Shitet qeni pikinizer 8 mujsh I vakcinun Me pasaport I mirmbajtr I shendosh Pa parazit Per qefi

  Prishtinë Dje, 22:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kangalli
  Kafshe shtepiake

  Shitet kangalli

  Kangalli ka 1 vit raca esht marr n Maqedoni

  Mitrovicë Dje, 22:19
  350 €
 • 1 foto
  Melinos Belg
  Kafshe shtepiake

  Melinos Belg

  Shitet belgu 3 vjet esht i mir rojs i ngushum rac e paster

  Podujevë Dje, 22:07
  120 €
 • 1 foto
  Klysh bub
  Kafshe shtepiake

  Klysh bub

  Shitet klyshi mashkull

  Pejë Dje, 21:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje Per Mykë,Vllagë,lagështi ❇️☎️↙️
  Kafshe shtepiake

  Paisje Per Mykë,Vllagë,lagështi ❇️☎️↙️

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Dje, 20:59
  1 €
 • 0 foto
  Zoj amroka
  Kafshe shtepiake

  Zoj amroka

  Shes zojt amroka teper te mir

  Skënderaj Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten kelysht ruda
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysht ruda

  Shiten kelysht ruda 4 copa jan 1 muajsh ndrrime nuk baj per ma shum na kontaktoni ne viber +38349250

  Klinë Dje, 20:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  qen sharri
  Kafshe shtepiake

  qen sharri

  shes qen osht shum i mir esht shum i shtirë per shpi ba ndrrim mini kros me hasky edhe ipon 5

  Ferizaj Dje, 20:24
  190 €
 • 1 foto
  Braham , pula te katunit
  Kafshe shtepiake

  Braham , pula te katunit

  Shes knusin braham original 10 muj po edhe pula te katunit dhe zoj te int mund te thrasin 045572 56

  Podujevë Dje, 20:05
  10 €
 • 2 foto
  Pastor Belg (Urgjent)
  Kafshe shtepiake

  Pastor Belg (Urgjent)

  Shitet qeni i races (100%) belg ka 10 muj osht mashkull i ka tkryme vakcinat nuk osht agresiv per ma

  Ferizaj Dje, 19:57
  60 €
 • 3 foto
   shiten zagary
  Kafshe shtepiake

  shiten zagary

  shes klysht trengjyrsha mashqi dyt boj ndrrim me naj telefon ose me naj sen qe me konvenon qmimi me

  Gjilan Dje, 19:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Cane corso klysh
  Kafshe shtepiake

  Cane corso klysh

  Shes cane corso klysh te lindur me 31 07 2019 ...100 % gjak te paster mundeni me ardh me pa.edhe pri

  Prizren Dje, 19:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes cane corso mashkull
  Kafshe shtepiake

  Shes cane corso mashkull

  Shes cane corso mashkull 16 muajsh me cip pasaport pedigre i ardhur prej serbi i but me anteret e fa

  Prizren Dje, 19:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Gusa dhe Shota.
  Kafshe shtepiake

  Shes Gusa dhe Shota.

  Shes 2 gusa dhe 1 gusan te vjetit si dhe 4 gusa te sivjetit.po ashtu dhe 3 shota dhe 1 shotan

  Fushë Kosovë Dje, 19:12
  1 €
 • 5 foto
  Shiten kelysht ruda rudana
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysht ruda rudana

  Shiten kelysht ruda 4 meshkuj jan ne foto prinderit e kelyshve per ma shum +38349250912

  Klinë Dje, 18:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Buba (minaka)
  Kafshe shtepiake

  Buba (minaka)

  Shiten bubat jan 1 muj jan 2 mashqi e 3 femna per ma shum ne viber per foto ose vidjo ma shum

  Gjakovë Dje, 18:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Akuarium Ferplast 240litra
  Kafshe shtepiake

  Akuarium Ferplast 240litra

  Shesim akuarium te prodhuesit Ferplast, ka volum prej 240 litrash, pompe te jashtme filtruese, drure

  Prishtinë Dje, 18:57
  120 €
 • 3 foto
  Qen shari 2 muaj femen
  Kafshe shtepiake

  Qen shari 2 muaj femen

  Qen sharri ngjyr zez 2 muaj femen quhet llejdi

  Fushë Kosovë Dje, 18:32
  45 €
 • 4 foto
  Akuarium i veqante Komplet
  Kafshe shtepiake

  Akuarium i veqante Komplet

  Shitet akuariumi i veqante është i ruajtur me te gjitha pajisjet si psh : pompa,nxemësi,gurë dekorue

  Prishtinë Dje, 18:27
  150 €
 • 4 foto
  Akuarium me të gjitha paisjet
  Kafshe shtepiake

  Akuarium me të gjitha paisjet

  Shes akuariumin është i ruajtur me te gjitha pajisjet si psh : pompa,nxemësi,gurë dekorues,bimë te g

  Prishtinë Dje, 18:27
  90 €
 • 3 foto
  Akuarium komplet me paisje
  Kafshe shtepiake

  Akuarium komplet me paisje

  Shes akuariumin është i ruajtur me te gjitha pajisjet si psh : pompa,nxemësi,gurë dekorues,bimë te g

  Prishtinë Dje, 18:26
  80 €
 • 4 foto
  Shiten 2 akuariume te veqanta
  Kafshe shtepiake

  Shiten 2 akuariume te veqanta

  Shiten 2 akuariume te veqante me drite qe mund te ndrrohen 3 ngjyra te dritave dhe me pompe per oks

  Prishtinë Dje, 18:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Akuarium komplet
  Kafshe shtepiake

  Akuarium komplet

  Shes akuariumin është i ruajtur me te gjitha pajisjet si psh : pompa,nxemësi,gurë dekorues,bimë te g

  Prishtinë Dje, 18:25
  70 €
 • 4 foto
  Shes akuariumin komplet
  Kafshe shtepiake

  Shes akuariumin komplet

  Shes akuariumin është i ruajtur me te gjitha pajisjet si psh : pompa,nxemësi,gurë dekorues,bimë te g

  Prishtinë Dje, 18:25
  150 €
 • 3 foto
  Akuarium komplet
  Kafshe shtepiake

  Akuarium komplet

  Shes akuariumin është i ruajtur me te gjitha pajisjet si psh : pompa,nxemësi,gurë dekorues,bimë te g

  Prishtinë Dje, 18:24
  Me Marrveshje