Kafshe shtepiake në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  Shes 5 pula dhe nje gjel kendim gjate
  Kafshe shtepiake

  Shes 5 pula dhe nje gjel kendim gjate

  Shes 5 pula dhe nje gjel kendim gjate, rac shum e paster,1 vjeqare jan mundeni edhe ne youtube mi pa

  Vushtrri Sot, 07:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pasavc
  Kafshe shtepiake

  pasavc

  Shiten dyt qift

  Gjilan Sot, 05:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kanerina Timbrado
  Kafshe shtepiake

  Kanerina Timbrado

  Shes kanerina te rraces timbrado te paster

  Fier Sot, 05:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Macen Perisane
  Kafshe shtepiake

  Shes Macen Perisane

  Gjinia mashkull ngjyra bardh e himt 1 vjeq

  Gjakovë Dje, 22:58
  150 €
 • 3 foto
  vjam guse 5 euro online me post
  Kafshe shtepiake

  vjam guse 5 euro online me post

  Shes vjam guse taze origjinal bio kfalitet i lart. ilaq.sheron: bronhitis, fytin kollitjen etj etj

  Lipjan Dje, 22:07
  5 €
 • 7 foto
  KLYSH PASTOR GJERMAN
  Kafshe shtepiake

  KLYSH PASTOR GJERMAN

  Filluam shitjen e klyshve PASTOR GJERMAN KLYSHT JAN TE VAKSINUAR ! qmimi per meshkuj =250 per femra

  Skënderaj Dje, 21:46
  250 €
 • 2 foto
  Shitet Bullica me kishk Bualli dhe Kishkajka
  Kafshe shtepiake

  Shitet Bullica me kishk Bualli dhe Kishkajka

  Shiten komplet ose edhe ndamas per arsye personale familjare Shitet Bullica e re + kishki i vet feme

  Gjilan Dje, 20:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sjitet Qeni Femer ,shum e eger per teritorin e saj
  Kafshe shtepiake

  Sjitet Qeni Femer ,shum e eger per teritorin e saj

  Femra 3. Vjece shum e eger per teritorin e saj ,

  Fier Dje, 20:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kelysh Kaukazia origjinal .
  Kafshe shtepiake

  Kelysh Kaukazia origjinal .

  Shitet kelysh Kaukazian ,rrace e paster ,me te gjitha vagsinat e bera ,me libreze vagsinash ,

  Fier Dje, 20:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qen maremmano Abruzzo
  Kafshe shtepiake

  Qen maremmano Abruzzo

  Qen maremmano Abruzzo I pershtatshem per ruajtje territori,magazina,bageti, vila dhe ambiente te vog

  Lushnjë Dje, 20:15
  150 €
 • 0 foto
  Chow Chow i Bardhe Mashkull
  Kafshe shtepiake

  Chow Chow i Bardhe Mashkull

  Shitet ose nderrohet Chow Chow i Bardhe ( white ) Mashkull Me te gjitha pashaportat ( mundesh ta mar

  Kurbin Dje, 20:10
  800 €
 • 11 foto
  Paisje Per Mykë,Vllagë,lagështi ❇️☎️↙️
  Kafshe shtepiake

  Paisje Per Mykë,Vllagë,lagështi ❇️☎️↙️

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Dje, 19:47
  1 €
 • 0 foto
  qen sharri
  Kafshe shtepiake

  qen sharri

  shes qen osht shum i mir esht shum i shtirë per shpi ba ndrrim mini kros me hasky edhe ipon 5

  Ferizaj Dje, 19:23
  190 €
 • 0 foto
  Qen rraca Maremano Abruzo
  Kafshe shtepiake

  Qen rraca Maremano Abruzo

  Shitet Qen rraca Maremano Abruzo ,shum inteligjent .pesha 35 deri ne 45 kg.i pershtatshem per ruajt

  Kavajë Dje, 18:13
  200 €
 • 1 foto
  Cift papagallesh Alexandrine (Indian Ringneck)
  Kafshe shtepiake

  Cift papagallesh Alexandrine (Indian Ringneck)

  Shitet cifti me nje cmim shume te mire, Jane nga 3 vjec, celur vetem nje zog para nje viti . Te mesu

  Tiranë Dje, 18:05
  200 €
 • 3 foto
  Qen shari 2 muaj femen
  Kafshe shtepiake

  Qen shari 2 muaj femen

  Qen sharri ngjyr zez 2 muaj femen quhet llejdi

  Fushë Kosovë Dje, 17:32
  45 €
 • 5 foto
  Klysh sharri
  Kafshe shtepiake

  Klysh sharri

  Shes klysh sharri rac e paster sharr i kan 1 muj e 14 dit

  Istog Dje, 17:20
  300 €
 • 0 foto
  Zagar
  Kafshe shtepiake

  Zagar

  shitet zagari osht pasavc njek leper kaprull dhelpen zagarin munum me provu zanin e ka trash

  Mitrovicë Dje, 17:18
  150 €
 • 0 foto
  Gjeli Piklan 3 Ngjyrsh
  Kafshe shtepiake

  Gjeli Piklan 3 Ngjyrsh

  Shes Gjelin Piklan 3 Ngjyrsh Gjel Per Merakli

  Prizren Dje, 16:53
  23 €
 • 3 foto
  Malinoisi
  Kafshe shtepiake

  Malinoisi

  shes qenin femen belg malinois mosha 11 muajshe shumm agresive ne te pa njohurit

  Prishtinë Dje, 16:35
  300 €
 • 0 foto
  Shiten kanerina gardelina
  Kafshe shtepiake

  Shiten kanerina gardelina

  Shes gardelina dhe kanerina meshkuj 3000 lek secili.femra 1000 lek secila.kanerina cifte me veze 500

  Tiranë Dje, 15:01
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Meshtjerr 18 muaj
  Kafshe shtepiake

  Meshtjerr 18 muaj

  Shes meshtjerren 18 muaj me pre

  Skënderaj Dje, 14:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kudra pastor belg melinos është e barsume
  Kafshe shtepiake

  Shitet kudra pastor belg melinos është e barsume

  Shitet kudra pastor belg melinos është bara Kudra i ban rreth 10 klysh.

  Gjakovë Dje, 14:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepiza per qen apo koliba
  Kafshe shtepiake

  Shtepiza per qen apo koliba

  Punojme shtepiza apo koliba per qen te llojeve dhe madhesive te ndryshme te kualitetit te larte. Pun

  Prishtinë Dje, 13:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet urgjentisht QENI
  Kafshe shtepiake

  Shitet urgjentisht QENI

  Urgjentisht shitet qeni i races Pekingesse i gjinise femer, Mosha 9 muajshe. Emri: Lili Gjinia: Fe

  Prishtinë Dje, 12:25
  220 €
 • 2 foto
  scottish dele
  Kafshe shtepiake

  scottish dele

  Kotelja ime e bukur scottish dele ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me k

  Pogradec Dje, 12:06
  1 €
 • 2 foto
   ekzotike ka pasur
  Kafshe shtepiake

  ekzotike ka pasur

  Kotelja ime e bukur ekzotike ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me kujdes

  Pukë Dje, 12:02
  1 €
 • 2 foto
  persiane ka pasur
  Kafshe shtepiake

  persiane ka pasur

  Kotelja ime e bukur persiane ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me kujdes

  Delvinë Dje, 12:00
  1 €
 • 2 foto
  britanike shorthair kanë
  Kafshe shtepiake

  britanike shorthair kanë

  Kotelja ime e bukur britanike shorthair kanë pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjed

  Mirditë Dje, 11:58
  1 €
 • 3 foto
  Kolibe per qen te medhenj 50 mij lek
  Kafshe shtepiake

  Kolibe per qen te medhenj 50 mij lek

  Permasat 100x75 E lyer kundra kalbezimit lageshtires Vnd tiran porcelan Transport nuk bej Flm 50 mi

  Tiranë Dje, 11:39
  5.000 Lek
 • 4 foto
  kolibe per qen te vegjel 25 mij lek
  Kafshe shtepiake

  kolibe per qen te vegjel 25 mij lek

  te lyera kundra kalbezimit lageshtires permasat 50x55 25 mij lek te vjetra flm 0683317790

  Tiranë Dje, 11:39
  2.500 Lek
 • 10 foto
  Papagaj te ndryshem
  Kafshe shtepiake

  Papagaj te ndryshem

  Shes papagaj te ndryshem te bute me porosi Afrikan grey,Amazon , indian ringeck, etj keto ne foto j

  Tiranë Dje, 11:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Papagaj te ushqyer me dore ( zbutur )
  Kafshe shtepiake

  Papagaj te ushqyer me dore ( zbutur )

  Shes papagaj te ndryshem te bute me porosi Afrikan grey,Amazon , indian ringeck,GreenCheek etj keto

  Tiranë Dje, 11:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Akuariume fabrikisht komplet
  Kafshe shtepiake

  Akuariume fabrikisht komplet

  Shiten akuariumet me madhesi te ndryshme komplet me te gjitha paisjet komplet me peshqi dhe pa peshq

  Mitrovicë Dje, 11:09
  10 €
 • 1 foto
  Papagall Aleksander i madh
  Kafshe shtepiake

  Papagall Aleksander i madh

  shitet papagalli raca Aleksander i madh i ushqyr me dore i bukur dhe i shendosh mosa 2.5 mujsh i gaq

  Mitrovicë Dje, 11:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Aleksander i bute
  Kafshe shtepiake

  Aleksander i bute

  shitet papagalli Aleksander i vogel 2 mujsh i ushqyer me dore i bute dhe intelegjente ka mbetur edhe

  Mitrovicë Dje, 11:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet biznesi PET SHOP komplet
  Kafshe shtepiake

  Shitet biznesi PET SHOP komplet

  Shitet biznesi pet shop komplet me inventar me papagaj me peshqi

  Mitrovicë Dje, 11:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Aleksander i vogel
  Kafshe shtepiake

  Aleksander i vogel

  shitet papagaji aleksander i vogel i ushqyer me dore

  Mitrovicë Dje, 10:34
  130 €
 • 2 foto
  Rozella papagall
  Kafshe shtepiake

  Rozella papagall

  Shiten 2 rozella papagaj te bukur dhe te shendoshe qmimi per cope eshte 40€

  Mitrovicë Dje, 10:32
  40 €
 • 1 foto
  Nimfa coctails qifte
  Kafshe shtepiake

  Nimfa coctails qifte

  Shiten qift papagajat te bukur dhe te shndoshe

  Mitrovicë Dje, 10:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Akuarium komplet me 2 gold fish dhe ushqim
  Kafshe shtepiake

  Akuarium komplet me 2 gold fish dhe ushqim

  Shiten akuariumet me 2 hold fish me zall me Bari dhe me ushqim komplet 25€ Shume e bukur dhe e qellu

  Mitrovicë Dje, 10:11
  25 €
 • 1 foto
  Papagaj qifte
  Kafshe shtepiake

  Papagaj qifte

  Shiten Papagaj qifte te bukur komplet me kafaz dhe ushqim

  Mitrovicë Dje, 10:11
  25 €
 • 2 foto
  Pitbul
  Kafshe shtepiake

  Pitbul

  Shitet pitbulli rednose apbt 16 muj per mashum ntel: 045567152 ose viber +38345567152

  Prishtinë Dje, 09:47
  130 €
 • 2 foto
  vaga
  Kafshe shtepiake

  vaga

  vaga per gjo mate deri 1500 kg eshte e re e pa perdorne

  Pejë Dje, 09:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mulli
  Kafshe shtepiake

  Mulli

  Mulli gjendje tè rregullt punon mir

  Pejë Dje, 09:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  qen akita
  Kafshe shtepiake

  qen akita

  shitet qen akita rrac e paster amerikan

  Tiranë Dje, 09:28
  300 €
 • 5 foto
  Papagall gmGri Afrikan
  Kafshe shtepiake

  Papagall gmGri Afrikan

  Shes papagall gri afrikan,te rinj, te shendetshem dhe nje sere pajisjesh per ta..

  Kaçanik Dje, 09:12
  600 €
 • 0 foto
  Qen Hasky
  Kafshe shtepiake

  Qen Hasky

  Qen Hasky Mosha 1 Vjeç I Ka Te Bera Te Vaksinat Ngjyra Bardh Dhe Zi Syte Nje Blu Nje Kaf Cmimi

  Tiranë Dje, 08:59
  300 Lek
 • 0 foto
  Shes ni par pauna
  Kafshe shtepiake

  Shes ni par pauna

  Paunat jan 4 vjeqar dhe jan qift Asht tu ba vez vetem 5 vez deri tani Dmth edhe 10-11 duhet mi ba

  Gjilan Dje, 08:02
  250 €
 • 2 foto
  Qen sharri 2 vjec
  Kafshe shtepiake

  Qen sharri 2 vjec

  Rrace 100 % e paster. Shume i mire per roje kontakt: 0682368153

  Tiranë Dje, 06:41
  800 €