Sport & Rekreacion në shitje në Prishtinë

 • 2 foto
  Orë Citizen për femra
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë Citizen për femra

  Orë Citizen automatic shumë i ruajtur!

  Prishtinë Sot, 16:21
  60 €
 • 1 foto
  MOS E HUMBISNI: FOTO JUAJ E DËSHIRUAR NË PELHURË
  Veshje / Kepuce / Ore

  MOS E HUMBISNI: FOTO JUAJ E DËSHIRUAR NË PELHURË

  🔥🔥🔥 OFERTË E LIMITUAR!!! 🔥🔥🔥 Pikturë me pelhurë me foton tuaj vetëm 9.99€ 🛵 Transporti Falas (Bren

  Prishtinë Sot, 16:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Bicikleta Bianchi Full Suspension 26"
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta Bianchi Full Suspension 26"

  Shitet Bicikleta Bianchi Full Suspension 26" Amortizer Axel Amortizer Rockshox Sid Frenimi me vaj S

  Prishtinë Sot, 16:00
  280 €
 • 3 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma muzik Koncerte Syneti Kanagjeqe Panaire Party si dhe

  Prishtinë Sot, 15:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BARTESE BICIKLETASH
  Paisje per sport

  BARTESE BICIKLETASH

  Shitet bartese bicikletash shum e leht per tu montuar

  Prishtinë Sot, 15:48
  65 €
 • 6 foto
  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN
  Veshje / Kepuce / Ore

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI NDERRIMI ME VARSE ose BYRZYLYK / OSE UNAZE FLORI 14 OSE 18 k e sapo

  Prishtinë Sot, 15:45
  1.500 €
 • 2 foto
  Shes Orbitrejk elite dhe Nutribullet-i
  Paisje per sport

  Shes Orbitrejk elite dhe Nutribullet-i

  Shes Orbitrejk elite qmimi 200 euro dhe Nutribullet i paperdorur qmimi 70 euro.

  Prishtinë Sot, 15:17
  243 €
 • 2 foto
  Biciklete Born To Run II
  Paisje per sport

  Biciklete Born To Run II

  Shitet bicikleta e markes Born To Run II. Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire, gjindet ne Pris

  Prishtinë Sot, 14:57
  300 €
 • 4 foto
  Pit bull red nose
  Kafshe shtepiake

  Pit bull red nose

  Shes klyshat red nose

  Prishtinë Sot, 14:50
  250 €
 • 4 foto
  SHKREBZ ZIPPO MERCEDES-BENZ
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHKREBZ ZIPPO MERCEDES-BENZ

  SHES SHKREBZEN ZIPPO MERCEDES BENZ ORIGJINAL MADE IN USA ZIPPO MERCEDES- BENZ E RE PA PERDOR ME KU

  Prishtinë Sot, 14:50
  45 €
 • 8 foto
  RRETH DORE LËKUR ORIGJINAL ☆DIESEL☆
  Veshje / Kepuce / Ore

  RRETH DORE LËKUR ORIGJINAL ☆DIESEL☆

  SHES RRETHIN E DORES PER MESHKUJ ORIGJINAL DIESEL MADE IN ITALY RRETH DIESEL NGA MATERIALI 100% LE

  Prishtinë Sot, 14:50
  30 €
 • 3 foto
  KULET E RE .GREEN.BURRY. ORIGJINAL
  Veshje / Kepuce / Ore

  KULET E RE .GREEN.BURRY. ORIGJINAL

  SHES KULETEN E LEKURES PER MESHKUJ ORIGJINAL GREENBURRY MADE IN UK KULET E RE GREENBURRY SHUME KUA

  Prishtinë Sot, 14:49
  35 €
 • 5 foto
  SINXHIR DORE POLICE
  Veshje / Kepuce / Ore

  SINXHIR DORE POLICE

  SHES SINXHIRIN E DORES ORIGJINAL POLICE MADE IN ITALY SINXHIR DORE POLICE I RI ME KESE NE KUTI MATE

  Prishtinë Sot, 14:48
  33 €
 • 5 foto
  RRYP I RI *JAGUAR*
  Veshje / Kepuce / Ore

  RRYP I RI *JAGUAR*

  SHES RRYPIN E RI PËR MESHKUJ "JAGUAR" RRYP (RRIP) I RI I LEKURES JAGUAR I GJATË 120 CM I GJERË 3.

  Prishtinë Sot, 14:47
  30 €
 • 5 foto
  KIMIK ORIGJINAL ☆MERCEDES-BENZ☆
  Veshje / Kepuce / Ore

  KIMIK ORIGJINAL ☆MERCEDES-BENZ☆

  SHES KIMIKUN ME GURI MERCEDES BENZ ORIGJINAL MADE IN GERMANY KIMIK MERCEDES KOMPLET METAL NGJYRA E

  Prishtinë Sot, 14:31
  25 €
 • 10 foto
  ORE DORE ORIGJINAL ,,LEE COOPER,,
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE DORE ORIGJINAL ,,LEE COOPER,,

  SHES OREN E DORES PER MESHKUJ ORIGJINAL LEE COPER MADE IN UK ORE LEE COOPER SHUME E BUKUR DHE FAS

  Prishtinë Sot, 14:27
  70 €
 • 4 foto
  ORË E RE DANIEL KLEIN
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORË E RE DANIEL KLEIN

  ORË E RE E MESHKUJ PËR RE *DANIEL KLEIN* PËR RE ME KUTI ORË E MADHE E MADHE E MADHE RRETHIN 4.0.C

  Prishtinë Sot, 14:25
  45 €
 • 5 foto
  KULET LËKURE PER MESHKUJ "DKNY" E RE
  Veshje / Kepuce / Ore

  KULET LËKURE PER MESHKUJ "DKNY" E RE

  SHES KULETEN PER MESHKUJ ORIGJINAL DKNY (DONA KARAN NEW YORK) E BLER NË GJERMANI KULET E LËKURES NG

  Prishtinë Sot, 14:24
  30 €
 • 5 foto
  KIMIK ME DRITË ORIGJINAL *BMW*
  Veshje / Kepuce / Ore

  KIMIK ME DRITË ORIGJINAL *BMW*

  SHES KIMIKUN ORIGJINAL BMW I BLERË NË GJERMANI I RI PA PERDOR ME KUTI KIMIK METALI BMW ME DRITË MA

  Prishtinë Sot, 14:20
  19 €
 • 7 foto
  QANT PER FEMRA''ESPRIT''
  Paisje per sport

  QANT PER FEMRA''ESPRIT''

  SHES QANTEN PER FEMRA ESPRIT QANT PER MESHKUJ APO FEMRA ESPRIT MASAT 45 X 30 X 20 CM QANT E VOGEL

  Prishtinë Sot, 14:19
  19 €
 • 4 foto
  Snowboard Nitro
  Paisje per sport

  Snowboard Nitro

  Snowboard Nitro e blere vitin e kaluar, perdorur vetem 1 here, markerat Elan, eshte i gjate 146cm, n

  Prishtinë Sot, 14:12
  270 €
 • 3 foto
  Leshohet komplet lokali/biznesi me qera
  Paisje per sport

  Leshohet komplet lokali/biznesi me qera

  Leshohet komplet lokali/biznesi me qera me paisje me krejt me te gjitha

  Prishtinë Sot, 13:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Malinoisi
  Kafshe shtepiake

  Malinoisi

  shes qenin femen belg malinois mosha 11 muajshe shumm agresive ne te pa njohurit

  Prishtinë Sot, 13:47
  300 €
 • 5 foto
  Shitet Komplet Fitnesi
  Paisje per sport

  Shitet Komplet Fitnesi

  Shitet komplet biznesi urban fitnes center me nje qmim shum te volitshem pajisjen jan te ruajtura dh

  Prishtinë Sot, 13:47
  10.000 €
 • 1 foto
  Orë brend luksoz për sportistë
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë brend luksoz për sportistë

  Shes orë (të sapo ardhur nga jashtë) të brendit luksoz model minimal dhe shumë e përshtatshme për sp

  Prishtinë Sot, 13:44
  25 €
 • 9 foto
  Reloop Terminal Mix 2 Serato Lite & Serato Intro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Reloop Terminal Mix 2 Serato Lite & Serato Intro

  Reloop Terminal Mix 2 ne gjendje te mir dhe e rujtne funksionon me Serato Dj Lite, Serato Intro, Tr

  Prishtinë Sot, 13:42
  190 €
 • 0 foto
  SCOTT CITY BIKE , 280€
  Paisje per sport

  SCOTT CITY BIKE , 280€

  Scott city bike sportster ne gjendje te rregullt e ardhur nga jashte , 24 shpejtesi Acera Frenimi V

  Prishtinë Sot, 13:31
  280 €
 • 0 foto
  Biciklet klasike e viteve 70-ta CMIMI 290€
  Paisje per sport

  Biciklet klasike e viteve 70-ta CMIMI 290€

  Shitet biçiklet klasike e viteve te 70-ta oldtimer e ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte cdo pjes

  Prishtinë Sot, 13:31
  290 €
 • 11 foto
  SUPER BICIKLETA nga ZVICRA
  Paisje per sport

  SUPER BICIKLETA nga ZVICRA

  NTP MENCI ofron material ekskluzivisht nga Zvicra:  Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, bicikleta te

  Prishtinë Sot, 13:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MASAZHER SHTRAT
  Paisje per sport

  MASAZHER SHTRAT

  Shtrat masazhi iardhun nga zvicra i ri masazheri eshte per krejt trupin eshte me.8 programe secili p

  Prishtinë Sot, 13:17
  135 €
 • 0 foto
  Orbitrek
  Paisje per sport

  Orbitrek

  Orbitrek i ardhun nga zvicra firmes crostrainer ne gjendje te shkelqyer orbitreku eshte me rryme me

  Prishtinë Sot, 13:17
  175 €
 • 2 foto
  Krevat per masazh
  Paisje per sport

  Krevat per masazh

  Krevat qe paloset per masazher bartet lehte eshte ardh nga zvicra shume kualitet.

  Prishtinë Sot, 13:16
  125 €
 • 1 foto
  Biçiklet statike
  Paisje per sport

  Biçiklet statike

  Biçiklet statike e ardhun nga zvicra firmes horizon prodhim2018 pothuajse e re ne gjendje te shkelqy

  Prishtinë Sot, 13:16
  175 €
 • 3 foto
  Orbitrek
  Paisje per sport

  Orbitrek

  Orbitrek crane i ardhune nga zvicra ne gjendje te shkelqyer pothuajse i ri orbitreku eshte me rryme

  Prishtinë Sot, 13:16
  220 €
 • 1 foto
  vibrator profesional
  Paisje per sport

  vibrator profesional

  Vetëm gjysmë ore në ditë është e mjaftueshme për të prishur yndyrën e tepërt dhe për të ndërtuar mus

  Prishtinë Sot, 13:16
  135 €
 • 1 foto
  Biçiklet
  Paisje per sport

  Biçiklet

  Biçiklet statike steper me motore me shpejtesi.

  Prishtinë Sot, 13:16
  65 €
 • 2 foto
  dylbi
  Paisje per sport

  dylbi

  Dylbi nate gjithashtu munden edhe diten me u perdor posedojn filter special dylbit jane te reja te a

  Prishtinë Sot, 13:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shirit vrapues
  Paisje per sport

  Shirit vrapues

  shirit vrapues reebok ardhum nga zvicra model i ri ne gjendje te shkelqyer.

  Prishtinë Sot, 13:15
  370 €
 • 0 foto
  shirit vrapues
  Paisje per sport

  shirit vrapues

  shirit vrapues adrenaline

  Prishtinë Sot, 13:15
  185 €
 • 1 foto
  syza
  Veshje / Kepuce / Ore

  syza

  syza Maui gim te blera ne france vetem ni jave te perdoruna.

  Prishtinë Sot, 13:15
  125 €
 • 1 foto
  syza
  Veshje / Kepuce / Ore

  syza

  Silhouette te ardhuna nga franca te reja n'kuti.

  Prishtinë Sot, 13:15
  120 €
 • 3 foto
  orbitrek
  Paisje per sport

  orbitrek

  Orbitrek i ardhun nga zvicrra ne gjendje te shkelqyer pothuajse i ri

  Prishtinë Sot, 13:15
  165 €
 • 0 foto
  HOVERBOARD 96 euro ZBRITJE (1 muaj Garancion)
  Libra / Revista

  HOVERBOARD 96 euro ZBRITJE (1 muaj Garancion)

  HOVERBORD RROTA me lokacion ne qendren tregtare me te madhe ne vend OFRON HOVERBOARD ME ZBRITJE -2

  Prishtinë Sot, 13:11
  96 €
 • 3 foto
   THULE Bagazh Mbajtes Per 3 Bicikleta
  Paisje per sport

  THULE Bagazh Mbajtes Per 3 Bicikleta

  Shitet Bagazhi THULE per 3 Bicikleta po thuajse i ri i sapo ardhur nga Zvicrra qmimi 269 euro vibe

  Prishtinë Sot, 13:10
  269 €
 • 11 foto
  Giant 27.5 Full Suspension RockShox Sram NX
  Paisje per sport

  Giant 27.5 Full Suspension RockShox Sram NX

  Shitet Bicikleta Giant Full Suspension RockShox Amortizer Para RockShox Me Air Amortizer Pr

  Prishtinë Sot, 13:10
  1.149 €
 • 11 foto
  GHOST 2019 CARBON ROCK SHOX SRAM GX Eagle
  Paisje per sport

  GHOST 2019 CARBON ROCK SHOX SRAM GX Eagle

  Shitet Bicikleta GHOST 2019 Carbon Amortizer Rock Shox SID RL 100 mm Me Air dhe Bllokad ne Timon

  Prishtinë Sot, 13:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Focus Road Bike Shimano Ultegra
  Paisje per sport

  Focus Road Bike Shimano Ultegra

  Shitet Bicikleta Focus Road Bike Shimano Ultegra 2x10 Frenimi Shimano Ultegra Madhsia e Ramit 54

  Prishtinë Sot, 13:09
  499 €
 • 10 foto
  KONDICJONER kunder Mykut Vllages Lagështisë
  Paisje per sport

  KONDICJONER kunder Mykut Vllages Lagështisë

  shes Aparati e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , \"Aparati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Sot, 13:06
  1 €
 • 11 foto
  Paisje Per Mykë,Vllagë,lagështi ❇️☎️↙️
  Kafshe shtepiake

  Paisje Per Mykë,Vllagë,lagështi ❇️☎️↙️

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Sot, 13:06
  1 €
 • 11 foto
  Aporat Per Pastrimin e Mykut Vllagut Lagështisë☎️
  Veshje / Kepuce / Ore

  Aporat Per Pastrimin e Mykut Vllagut Lagështisë☎️

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Sot, 13:05
  1 €