• SHES KONDICIONERIN E ~HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN.MYKUN.

  SHES KONDICIONERIN E ~HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN.MYKUN.

  SHES " KONDICIONERIN MODERRN " PER LAGESHTI, VLLAG E MYK , KONDICIONERI E HEQ LAGESHTIN , VLLAGEN DHE MYKUN NE MENYR SHUM TE SIGURT , OSHT DIGITAL SI TE NBUSHET KORPA UJ NDALET VET . KONDI

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:19
 • _SHES KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  _SHES KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  SHES " KONDICIONERIN MODERRN " PER LAGESHTI, VLLAG E MYK , KONDICIONERI E HEQ LAGESHTIN , VLLAGEN DHE MYKUN NE MENYR SHUM TE SIGURT , OSHT DIGITAL SI TE NBUSHET KORPA UJ NDALET VET . KONDI

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:19
 • -SHES KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  -SHES KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  SHES " KONDICIONERIN MODERRN " PER LAGESHTI, VLLAG E MYK , KONDICIONERI E HEQ LAGESHTIN , VLLAGEN DHE MYKUN NE MENYR SHUM TE SIGURT , OSHT DIGITAL SI TE NBUSHET KORPA UJ NDALET VET . KONDI

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 18:19
 • Sint ne gjendje te shkelqyeshme

  Sint ne gjendje te shkelqyeshme

  Eshte ne gjendje shume te mire, i preferuar per fillestare dhe per argetim familjare. I ka 54 taste te gjitha funksionale. E shes sepse kam marre pianino. Mundet te behet edhe nderrim me ndonje Iphone

  70 €
  Prishtinë
  Sot, 16:18
 • The TOEFL Official Guide Test- third edition

  The TOEFL Official Guide Test- third edition

  TheTOEFL Official Guide Test from test-preparation experts. TEST Udhëzues zyrtar nga TOEFL - i cili përbëhet nga pakoja, si në vijim: 1. Listening Practice Sets Sound Tracks. (Audio) 2. Pra

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 15:18
 • Unaz Arg 925 guri roz e mbyllt brilant -qurz

  Unaz Arg 925 guri roz e mbyllt brilant -qurz

  Per imformim ne wiber o44555994-Unaza oshte prodhim i Belgjikes dhe ka gurin roz te mnyllt Brilant- quarz dhe dy perle origj. E paperdorur

  170 €
  Prishtinë
  Sot, 14:49
 • Unaz per femra punim dore - markizet Arg-925 BE

  Unaz per femra punim dore - markizet Arg-925 BE

  Per inform. Ne Wiber o44555994

  22 €
  Prishtinë
  Sot, 14:49
 • Unaz per meshkuj Arg 925 nji gur i vogel cirkon

  Unaz per meshkuj Arg 925 nji gur i vogel cirkon

  Per informim ne Wiber o44555994 dhe p49588583

  15 €
  Prishtinë
  Sot, 14:49
 • SHES KONDICIONERIN *E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  SHES KONDICIONERIN *E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN, APORATI ASHT MADE IN GERMANY ME LIBER ME CD I PRODHUN NE VITIT 2017 "Ruesselsheim, Germany " APORATI ASHT BEST OF ME FULL OPCJONE IRI I PA PERDORUN E HEQ

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 14:48
 • SHES KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  SHES KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN, APORATI ASHT MADE IN GERMANY ME LIBER ME CD I PRODHUN NE VITIT 2017 "Ruesselsheim, Germany " APORATI ASHT BEST OF ME FULL OPCJONE E HEQ VLLAGEN MYKUN LAGES

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 14:48
 • SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN VLLAGEN MYKUN

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN VLLAGEN MYKUN

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN, APORATI ASHT MADE IN GERMANY ME LIBER ME CD I PRODHUN NE VITIT 2017 "Ruesselsheim, Germany " APORATI ASHT BEST OF ME FULL OPCJONE E HEQ VLLAGEN MYKUN LAGES

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 14:48
 • SINXHIR I DORES POLICE

  SINXHIR I DORES POLICE

  SHES SINXHIRIN E DORES POLICE NGJYR ARI LE Text. Lekur,Leder,Leather,kapel,kapela,bmw Kapel,kapela,audi,quttro,s-line,s line,rs,s3,s4,s6 Aksesor,qanta,kuleta,diesel,police,esprit,rado,iwc

  55 €
  Prishtinë
  Sot, 14:18
 • SINXHIR DORE ,, POLICE,,

  SINXHIR DORE ,, POLICE,,

  POLICE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 13:52
 • QAFORE E RE POLICE

  QAFORE E RE POLICE

  SHES QAFOREN PER MESHKUJ ORIGJINAL POLICE MADE IN ITALY QAFORE ME ZINXHIR POLICE E RE PA PERDOR ME KUTI DHE GARANCION E BLEME NE GJERMANI,MATERIAL ALL STINLESS STEEL QELIK E GJATE KOMPLET 60.CM VETEM

  30 €
  Prishtinë
  Sot, 13:49
 • Shes American Stafford blue nose femen

  Shes American Stafford blue nose femen

  i ka tkryme tgjitha vaksinat blue nose 5 muj arsyja pse po e shes osht se spo kom shum koh me ja kushtu

  400 €
  Prishtinë
  Sot, 13:18
 • pastor belg malinos

  pastor belg malinos

  pastor belg malinos rac e paster 100%origjinal per me shuum info 044651633

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 12:18
 • Vath qelik per femra guret braon e qilt -Belgj.

  Vath qelik per femra guret braon e qilt -Belgj.

  Per inform. Ne Wiber o44555994

  5 €
  Prishtinë
  Sot, 11:19
 • Vathe qelik per femra prej. Belgjik

  Vathe qelik per femra prej. Belgjik

  Per inform. Ne wiber o44555994 dhe 044555994

  5 €
  Prishtinë
  Sot, 11:19
 • ORE DORE PULSAR ELEGANTE

  ORE DORE PULSAR ELEGANTE

  SHITET ORE DORE ELEGANTE PULSAR SIKURSE E RE.

  40 €
  Prishtinë
  Sot, 10:18
 • VAZO, QAFORE DHE VATHE ARGJENDI BASHKE: 50€

  VAZO, QAFORE DHE VATHE ARGJENDI BASHKE: 50€

  Ne shitje: vazo e bukur, nje qafore me gure te çmuar dhe nje pale vathe nga argjendi. Te gjitha bashke shiten: 50€

  70 €
  Prishtinë
  Sot, 08:48
 • Shtaga peshkimi

  Shtaga peshkimi

  Shiten shtagat e krapit me te gjitha paisjet jan 2 shtaga daiwa 2 maqina shimano 6000 2 buzerbara 2 alarma tomson 2 swingera dhe te gjitha paisjet tjera deri te grepat Shtagat jan modeli i fundit te

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 21:18
 • CRANE

  CRANE

  SHITET ORE DORE PER SPORTISTA PER MATJEN E PULSIT TE ZEMRES DISTANCAVE HAPAVE SI DHE LARGESIS SI DHE SHUME FUNKCIONEVE TE TJERA KREJT NE MENYRE AUTOMATIKE SIKURSE E RE.

  40 €
  Prishtinë
  Dje, 21:18
 • Shitet qeni pekinez (peknigese)

  Shitet qeni pekinez (peknigese)

  Shitet qeni i races pekinez mashkull i vaksinuar shum i diciplinuar ka qendruar ne shtepi shum i dashur me femije nuk i kryn nevojat mrenda qmimi 130 euro i diskutushem

  130 €
  Prishtinë
  Dje, 20:41
 • pioneer cdj 800 mk2 2qopa me.mixer

  pioneer cdj 800 mk2 2qopa me.mixer

  cdj 800 mk2 2 qopa dhe mikset pioneer dhe numark me.mixer pioneer 420e me.numark.370.

  420 €
  Prishtinë
  Dje, 20:40
 • *SHES KONDICIONERIN*E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN.

  *SHES KONDICIONERIN*E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN.

  7 shenjat që shtëpia juaj është e "pushtuar" nga myku toksik vuajnë këtë gjë, pasi problemet në tubacione mund të kenë shkaktuar myk në muret e shtëpisë suaj. Veç anës estetike, e cila duhet të jetë g

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 19:49
 • *SHES*KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN/

  *SHES*KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN/

  7 shenjat që shtëpia juaj është e "pushtuar" nga myku toksik vuajnë këtë gjë, pasi problemet në tubacione mund të kenë shkaktuar myk në muret e shtëpisë suaj. Veç anës estetike, e cila duhet të jetë g

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 19:49
 • ofree de pret

  ofree de pret

  Ju jeni duke kërkuar fonde për të rritur aktivitetet tuaja ose për një projekt apo për të blerë një apartament, por për fat të keq banka ju pyet për kushtet ku ju jeni në gjendje për të mbushur. Më sh

  55 €
  Prishtinë
  Dje, 19:49
 • /SHES KONDICIONERIN /E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN

  /SHES KONDICIONERIN /E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN

  7 shenjat që shtëpia juaj është e "pushtuar" nga myku toksik vuajnë këtë gjë, pasi problemet në tubacione mund të kenë shkaktuar myk në muret e shtëpisë suaj. Veç anës estetike, e cila duhet të jetë g

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 19:49
 • Unaz per femra Arg 925 me gur te vegjel cirk.

  Unaz per femra Arg 925 me gur te vegjel cirk.

  Per informim ne Wiber o44555994

  22 €
  Prishtinë
  Dje, 18:49
 • pitbull rednose

  pitbull rednose

  fm 6muje i kupton disa komanda si ule shtriu kape foto jon kur u kon ma e vogel

  150 €
  Prishtinë
  Dje, 17:48
 • ADEC ELEGANT

  ADEC ELEGANT

  SHITET ORE DORE ADEC(CITIZEN) ELEGANT NGJYRE ARI.

  35 €
  Prishtinë
  Dje, 15:48
 • Shes Misirka

  Shes Misirka

  Shiten pula misirka 9 copa Misirkat jan shum te mira vez bojn te gjitha shiten Cmimi 10 ero 1 misirik

  90 €
  Prishtinë
  Dje, 15:48
 • Shitet KORG PA1X PROO

  Shitet KORG PA1X PROO

  Shes Sintin full ritma,ngjyra me qmimë të volitshëm..

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 14:49
 • SHES MAKINEN PER LAGESHTI, VLLAG, MYK

  SHES MAKINEN PER LAGESHTI, VLLAG, MYK

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN, APORATI ASHT MADE IN GERMANY ME LIBER ME CD I PRODHUN NE VITIT 2017 "Ruesselsheim, Germany " APORATI ASHT BEST OF ME FULL OPCJONE E HEQ VLLAGEN MYKUN LAGES

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 14:18
 • SHES~MAQINEN PER LAGESHTI.VLLAG.MYK.

  SHES~MAQINEN PER LAGESHTI.VLLAG.MYK.

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN, APORATI ASHT MADE IN GERMANY ME LIBER ME CD I PRODHUN NE VITIT 2017 "Ruesselsheim, Germany " APORATI ASHT BEST OF ME FULL OPCJONE E HEQ VLLAGEN MYKUN LAGES

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 14:18
 • SHES MAQINEN *PER LAGESHTI.VLLAG, MYK *

  SHES MAQINEN *PER LAGESHTI.VLLAG, MYK *

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN, APORATI ASHT MADE IN GERMANY ME LIBER ME CD I PRODHUN NE VITIT 2017 "Ruesselsheim, Germany " APORATI ASHT BEST OF ME FULL OPCJONE E HEQ VLLAGEN MYKUN LAGES

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 14:18
 • Shes ose edrroj klyshn kangoll mosha 8 muj

  Shes ose edrroj klyshn kangoll mosha 8 muj

  Klyshi osht teper imir Eshes osht kangoll mosha 8 mujsh Boj edhe drrim me belga rotwjll pinikinez qen te shtir per oborr te sharit ose kangoll po orgjinal shar jo tjter per info ne viber ose tel +3

  350 €
  Prishtinë
  Dje, 13:48
 • Shes bicikel e ardha nga gjermania

  Shes bicikel e ardha nga gjermania

  Shes bicikel e ardha nga gjermania punon shum mir gomat i ka nr 20 mundi me thirr edhe ne viber+38649324343 pres blers serioz

  45 €
  Prishtinë
  Dje, 13:19
 • Ore origjinale Michael Kors

  Ore origjinale Michael Kors

  shitet ora origjinale E firmes se njohur Michael Kors,osht e rujtne shum Punon perfekt per me shum kontaktoni 049132896 amsall

  120 €
  Prishtinë
  Dje, 12:49
 • Tell Me More English 10 levels

  Tell Me More English 10 levels

  Softweri me efikas per mesimin e Gj. Angleze gjer me tani. Niveli BEGINNER deri ADVANCED.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 12:18
 • Shiten RESERVERA-DIGITAL HD + HDMI te ardhur ng..

  Shiten RESERVERA-DIGITAL HD + HDMI te ardhur ng..

  Shiten RESERVERAT HD DIGITAL + Portin per HDMI digitaler HD TV mini Satelliten Receiver DSR 590 HDE - SKYMASTER Digital Satellite Receiver DX 7- te sapo ardhur nga gjermania jon findon

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 10:48
 • Shitet DVD SAMSUNG KOMPLET e ardhur nga Gjermania

  Shitet DVD SAMSUNG KOMPLET e ardhur nga Gjermania

  Shitet DVD >>> SAMSUNG eshte ngjyre e zezë Eshte. E po sa ardhur nga GJERMANIA NE GJENDJE SHUME TE RREGULLTE ESHTE E KOMPLETUAR ME GJITHQKA PER ME SHUME SHIKONE EDHE JU NE FOTOGRAFI E

  220 €
  Prishtinë
  Dje, 10:48
 • Ore dore

  Ore dore

  1.Shitet ora e dores kjo Qe shihet ne foto e re. Qmimi 10 Per me shume like faqen: https://m.facebook.com/Ore-dhe-aksesore-219041091795096/ Tel. +37744690769 049797996

  10 €
  Prishtinë
  Dje, 09:48
 • Jolana vikomt bass guitar me disa mungesa

  Jolana vikomt bass guitar me disa mungesa

  Jolana

  59 €
  Prishtinë
  Dje, 07:49
 • Mp3 per dj mc crypt

  Mp3 per dj mc crypt

  Mc crypt

  59 €
  Prishtinë
  Dje, 07:49
 • Mikset pa fuqi por me.efekte

  Mikset pa fuqi por me.efekte

  Soneg Mikset me.efekte

  150 €
  Prishtinë
  Dje, 07:49
 • Skretnic

  Skretnic

  Skretnic

  49 €
  Prishtinë
  Dje, 07:49
 • Mikset per.dj

  Mikset per.dj

  Mikset per dj

  89 €
  Prishtinë
  Dje, 07:49
 • Vath prej qeliku 3 pal nga 5€ -Belgj.

  Vath prej qeliku 3 pal nga 5€ -Belgj.

  Per informim ne Wiber o44555994

  5 €
  Prishtinë
  Dje, 01:48
 • Vathe qelik guri mavi i qmush. -Belgjik

  Vathe qelik guri mavi i qmush. -Belgjik

  Per inform. Ne Wiber o44555994

  6 €
  Prishtinë
  Dje, 01:18