• Shes lavatriqe gorenje ne gjendje perfekte shitet urgjent

  Shes lavatriqe gorenje ne gjendje perfekte shitet urgjent

  Shes lavatriqe gorenje ne gjendje perfekte

  80 €
  Prishtinë
  24 shkurt 20:44
 • MOLER  PROFESIONALIST...... NGJYROJE, RINOVIME..

  MOLER PROFESIONALIST...... NGJYROJE, RINOVIME..

  MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj puna behet me

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 16:36
 • SHITET LASERI NIVELIZUES PROFESIONAL

  SHITET LASERI NIVELIZUES PROFESIONAL

  Shes laserin nivelizues i po sa ardhun nga Zvicra, qmimi 350 € pak i diskutushem, per me shum info ne ...049430054 , ju mirepresim.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 16:36
 • Shes

  Shes

  Shes setin 3 , 2 , 1 si dhe ormani , jan ne gjendje te mire!

  300 €
  Prishtinë
  21 shkurt 15:45
 • Shes kuzhinen e kompletuar

  Shes kuzhinen e kompletuar

  Shes kuzhinen e kompletuar.Kuzhina eshte kjo ne foto por ka edhe nje pjese e dollapeve me xham.Pjesa qe duket larte,eshte e ruajtur e pa gervishur.Qmimi 180 euro komplet .Kuzhina ka edhe aspiratorin p

  180 €
  Prishtinë
  21 shkurt 15:28
 • Llustera- Ndriçime

  Llustera- Ndriçime "DOMI"

  Ndriçime per shtepin tuaj Lokale ,hotele ,restaurante,kopshte Na vizitoni ne lokalin tonë në rrugen Kodra e trimave,rruga per Podujevë Ju mirëpresim ! Mob/vib +377 44 353 170 Mob/vib +377 44 130 557

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 14:28
 • Tavolika

  Tavolika

  Tavolika: Palohet trap-tap. Është e lehtë për t’u bartur. Vend nuk nxen. Qoje ku të duash. E drejtë për shpindën. Tavolinë me nivele. E butë për t'u ulur. E qëndrueshme. E bukur për sytë. ....edhe l

  60 €
  Prishtinë
  21 shkurt 13:47
 • Mobilje dhe tavoline

  Mobilje dhe tavoline

  Shiten mobiljet (dy tresha) te blera vitin e kaluara shume pak te perdoruna dhe tavolina. Cmimi eshte i diskutueshem

  600 €
  Prishtinë
  21 shkurt 13:44
 • Shes

  Shes

  Shes tavolina per internet per zyre etj

  100 €
  Prishtinë
  21 shkurt 13:24
 • HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRA.NGA SIKA PVC

  HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRA.NGA SIKA PVC

  PUNOJM HIDRO IZOLIME ME PVC NGA SIKA SI QATI TE RRAFSHTA TERASA ETJ... MATERIALI ESHT NGA ZVICRRA DHE JAPIM GARANCION PER MATERIALIN, DHE PER PUNEN TON .... Kontaktoni me ne, në numrin 044 64 65 08

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:44
 • MOLER NGJYROSJE RINOVIME ETJ

  MOLER NGJYROSJE RINOVIME ETJ

  MOLER PROFESIONAL OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESINALE SI DHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSIS PUNA BAHET MIR DHE PASTERT GJINDEM NE PRISHTINË

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:27
 • HOLZMA HPP 82/38/38 ME OPTIMIZER V10

  HOLZMA HPP 82/38/38 ME OPTIMIZER V10

  Sharre e llojit Holzma HPP82/38/38 Dimensionet e premjes jane 380x380 cm trashsia e premjes është 70 mm, që don të thote deri ne 4iverica ne te njeten kohe munden me u pre. .Me program nga me te

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 11:25
 • Shitet bojleri i vogel ARISTON 25 euro

  Shitet bojleri i vogel ARISTON 25 euro

  Shitet bojleri i vogel ARISTON 25 euro!

  25 €
  Prishtinë
  21 shkurt 10:48
 • 2 Dyer te reja pa perdoruna

  2 Dyer te reja pa perdoruna

  Shiten 2 dyer te reja te pa perdoruna . Cmimi eshte 160 euro dhe jane te reja dhe moderne. Cmimi ne lokal eshte 200 euro per cope.

  160 €
  Prishtinë
  21 shkurt 10:48
 • Shiten mobilet e shtepis , kuzhina urgjent.

  Shiten mobilet e shtepis , kuzhina urgjent.

  Shitet shtepia me te gjitha mobilet me nje qmim te arsyshem , urgjent. Kuzhina me te gjitha pajisjet percjellese si frigorifer shporet maqin e eneve etj. tavolina mobilet e sallonit 3-2-1 , komodina

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 10:46
 • Shiten raftat per Ordinanc

  Shiten raftat per Ordinanc

  Shes tavolinen e punes per teknike dentare e prodhimit gjerman KaVo. Materiali eshte metal i kombinuar me qeramik. Ka ngjyre hiri.Eshte i perbere nga : -ormani me dy nivele me rafte permbrenda, me çel

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 09:54
 • shes komoden

  shes komoden

  shes komoden per televizor

  90 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:24
 • Hillt me ajr matrapik

  Hillt me ajr matrapik

  Shitet hillt me ajr matrapik modeli Spit 407s për kompresor. Hillti shkon me një daltë Daltat tjera shiten me copë 15 euro copa Kemi edhe dalta tjera për hillta me ajr për kompresor 6 kendore deri

  144 €
  Prishtinë
  21 shkurt 08:24
 • Tavoline per kompjuter / PC

  Tavoline per kompjuter / PC

  TAVOLINË KOMPJUTERI NGA DRURI I PËRPUNUAR 75x118x78cm ERSLEV NGJYRË AHU e blere rishtazi ne JYSK

  50 €
  Prishtinë
  21 shkurt 00:24
 • Shiten mobiljet 3.2.1 me cmim fantastik.

  Shiten mobiljet 3.2.1 me cmim fantastik.

  Shiten mobiljet me cmim shume te volitshem. Cmimi: 150€ Tel: VIBER +381637690195

  150 €
  Prishtinë
  21 shkurt 00:24
 • shiten perdet zebra te pa perdorura asnjeher

  shiten perdet zebra te pa perdorura asnjeher

  shiten perdet zebra te pa perdorura asnjeher Dimenzionet 1 per 2 dritare 165 cm 3 per dyr te ballkonit ose dritare nga 1 m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 23:47
 • Fontana luksoze unike elektronike sipas porosise

  Fontana luksoze unike elektronike sipas porosise

  Keni shtepi moderne dhe ju mungon dicka? Po, shtepise suaj i mungon nje Fontane unike moderne elektronike. Ne do te ndertojme te ju nje fontane unike qe nuk e ka askush dhe cdokush do te mbetet pa fja

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 23:44
 • Mobile

  Mobile

  Shes mobilet 3+2+1+1 mobilet jane te SIMPOS dhe 3-shi shtrihet, jane ne gjendje te mire te gjitha.

  250 €
  Prishtinë
  20 shkurt 23:44
 • Roletne druri

  Roletne druri

  Shitet urgjent roletna e drurit me dimensione 180 me 180. Roletna eshte shume e mire dhe ja vlen te jete ne dhomen tuaj. Roletne per merakli.

  170 €
  Prishtinë
  20 shkurt 22:52
 • Makine e qepjes

  Makine e qepjes

  Makinë e kepjes industriale Zoje E re pa e përdorur Çmimi sipas marrëveshjes

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 22:24
 • Shes dollapin 1.20X1.8

  Shes dollapin 1.20X1.8

  Shes dollapin me dimenzionet 1.2X1.8

  30 €
  Prishtinë
  20 shkurt 22:24
 • ITAL TECH MAQINA SIGMA

  ITAL TECH MAQINA SIGMA

  ITAL TECH LOKALI GJINDET SIGMA RAIMONDI BATTIPAV FASSA BORTOLOshesim machina sigma per pllaka me qmime te volitshme vegla raimondi disqe per prerje ne dimensione te ndryshme per prerje te mermerit g

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 22:00
 • Tavolin per dhomen ditore

  Tavolin per dhomen ditore

  Shes tavolinen per dhomen ditore per me shum na kontaktoni ne numrin 044400407

  45 €
  Prishtinë
  20 shkurt 21:48
 • Mobilje

  Mobilje

  Kauça 3 dhe 2 të përdorura, por funksionale, me çmim te volitshëm sipas marrëveshjes!

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 21:25
 • Shitet Komoda

  Shitet Komoda

  shitet komoda esht shum erujtne esht e punuar me dru

  35 €
  Prishtinë
  20 shkurt 20:28
 • mobile

  mobile

  shiten mobile 3 shtrihet +2+2+1 fotele

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 19:46
 • Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

  Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë, çmimi 1 rimorkio e traktorrit 15€ Numri i tel. Nr. Tel. +37744 161.882. ose 045-848.544. email. [email protected]

  25 €
  Prishtinë
  20 shkurt 19:27
 • Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

  Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

  Shes pleh të pulave (glaca) ne Kolovicë-Prishtinë, çmimi 1 rimorkio e traktorrit 15€ Numri i tel. Nr. Tel. +37744 161.882. ose 045-848.544. email. [email protected]

  25 €
  Prishtinë
  20 shkurt 19:27
 • Komode e drurit

  Komode e drurit "Princess"

  Komodina ka dimenzione: gjerësia 2.20m X gjatësia 2.0m. E pranon televizorin 32 inça.

  280 €
  Prishtinë
  20 shkurt 19:25
 • Mobile salloni lkur 3-2-1 ardhur nga jasht

  Mobile salloni lkur 3-2-1 ardhur nga jasht

  Mobile salloni lkur 3-2-1 ardhur nga jasht shtrihet treshi per fjetje

  280 €
  Prishtinë
  20 shkurt 18:24
 • Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

  Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta,

  Shes dru te preme, te qara, te thata dhe te terta, shum të përshtatshme përshtatshme për tu ndezur, në Kolovicë-Prishtinë. Çmimi 1m 25€ të holla, 35€ ma të trasha.. Numri i tel. Nr. Tel. +37744 161.88

  25 €
  Prishtinë
  20 shkurt 17:47
 • shiten vitrinat

  shiten vitrinat

  Shes Vitrina ftofse edhe nxemse. Vitrin horizontale 7.5 m me qmim 3500€. Vitrin ftofse vertika 2.5m qmim 1250€. Vitri qe nxen vertika 1.25m 800€ Bej edhe ndrri me ndoj vetur. 049888009

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 16:44
 • COLORS ,, NGJYROSJE RINOVIME ETJ,,,

  COLORS ,, NGJYROSJE RINOVIME ETJ,,,

  MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj kemi ngjyra t

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 16:38
 • Shiten dyer

  Shiten dyer

  Shiten dere te dhomave se bashku me kornize. Tel viber 044 374 337 Dyert nuk kane asnje gervishje.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 15:48
 • Dere e hymjes

  Dere e hymjes

  Shitet dera e hymjes e plastikes. Tel viber 044 374 337

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 15:46
 • Shiten mobilje salloni 3+2+1+1

  Shiten mobilje salloni 3+2+1+1

  Shiten mobilje salloni te reja. Tel viber 044 374 337

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 15:46
 • Aksesor për Kuzhina

  Aksesor për Kuzhina

  Aksesore (rrjeta),shporta bërllogu për kuzhina nga Firmat e njohura .Zvicrrane MÜLLEX. PEKA, ELFA, TOPROC,LAMELLO. te nje cilsie te larte , kualitet Zvicrran SUISSE GARANTIE. Keto të gjitha i g

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 15:31
 • 4 tepia 1 katrore e 3 rrumbullake

  4 tepia 1 katrore e 3 rrumbullake

  shes 1 tepi katrore dimenzioni 2.20 x 1.50 kurse te rrumbullakta me dimenzion 1.50 santimeter. Qmimi per tepin katrore ka kushtua 120 euro kurse 1 e rrumbullakt ka kushtua 70 euro, te gjithat k

  150 €
  Prishtinë
  20 shkurt 15:27
 • Shes inventar lokali

  Shes inventar lokali

  Vitrin-frigorifer:150x82.cm Frigorifer per pije:195x60 cm 3 tavolina dhe 12 karriga te brendshme:80x80 cm 4 tavolina dhe 14 karriga te jashtme:70x70 cm Tavolin pune:165x60cm Lavaman:100x70cm Haub me m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 14:46
 • MOLER PROFESIONAL , NGJYROSJE, RINOVIME ETJ

  MOLER PROFESIONAL , NGJYROSJE, RINOVIME ETJ

  MOLER PROFESIONAL. OFROJM NGJYROSJE ME POLIKOLLOR TE DHOMAVE, BANESA,, ZYR, HOTELERI ETJ, BEJM EDHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSIS , PUNOJM TE GJITHA PUNET E MOLERAJ ,.. KEMI EKIP

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 14:46
 • Moler profesionalist Dekorime Rinovime

  Moler profesionalist Dekorime Rinovime

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, Kemi ek

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 14:45
 • MOLER 0.50 m² viber +37744878728

  MOLER 0.50 m² viber +37744878728

  OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT KRYHEN SHPEJT DHE MIR KEMI PËR

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 14:29
 • MOLER 0.5m² KNAUF GLET FASADA +37744878728

  MOLER 0.5m² KNAUF GLET FASADA +37744878728

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT K

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 14:29
 • Trampoline

  Trampoline

  Shitet trampolina ne gjendje te mire,shum pak e perdorur ka edhe shkallet.

  80 €
  Prishtinë
  20 shkurt 14:28
 • Shporet i Rrymes SIEMENS

  Shporet i Rrymes SIEMENS

  SHITET SHPORETI I RRYMES SIEMENS NE GJENDJE TE RREGULLT PLLOQAT DHE FURRA. ESHTE I PERDORUR. CMIMI 30 EURO +37744185137 VIBER

  30 €
  Prishtinë
  20 shkurt 14:28