• Roleta veneciane nga Druri

  Roleta veneciane nga Druri

  Veneciane nga Druri Mund të prodhohen sipas dimensioneve të dritareve tuaja. Tel: 045 161 161 / 049 157 416 www.roleta-megaplast.com

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:04
 • Kreveta me shtrirje 3,2,1

  Kreveta me shtrirje 3,2,1

  Të gjithë janë me shtrirje dhe me çmim të volitshëm.

  200 €
  Prishtinë
  Sot, 00:49
 • *SHES KONDIICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN

  *SHES KONDIICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN, APORATI ASHT MADE IN GERMANY ME LIBER ME CD I PRODHUN NE VITIT 2017 "Ruesselsheim, Germany " APORATI ASHT BEST OF ME FULL OPCJONE E HEQ VLLAGEN MYKUN LAGE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 17:02
 • Futrra

  Futrra

  shes furrat furra per pica 300€ furra per kingj dhe viq 800€

  300 €
  Prishtinë
  Dje, 15:42
 • AUTOLARJE E TIPIT KARCHER HD 650 NGA GJERMANIA

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER HD 650 NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja profesionale e tipit karcher e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) shume te fort dhe eshte e pershtatshme per pune ne autolarje. Gjithashtu eshte e pershtatshme per l

  380 €
  Prishtinë
  Dje, 14:44
 • Roleta për mbrojtje nga insektet

  Roleta për mbrojtje nga insektet

  Roleta për mbrojtje nga insektet e ndryshme. Nese dëshironi që në ambientet e juaja mos të ketë insekte, kemi zgjidhje për problemin tuaj. Na shkruani ne: [email protected] ose na vizitoni në w

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 09:24
 • Dhom gjumi

  Dhom gjumi

  Shes dhomen e fjetjes e cila permban nje dollap per rroba dhe dy rafta te vogel.
Dhoma eshte e perdorur, por eshte ne gjendje shume të mirë .

Çmimi sipas marëveshjes .

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 00:44
 • Shitet ormani nga druri

  Shitet ormani nga druri

  Shitet ormani me dekor nga druri, shume i ruajtur dhe funksional

  250 €
  Prishtinë
  21 maj 23:44
 • Shitet Termo

  Shitet Termo

  Shitet Termo ne gjendje te rregullt, per me shume kontaktoni ne nr. 044 709270.

  70 €
  Prishtinë
  21 maj 22:48
 • KUZHINA 4M/2.20m

  KUZHINA 4M/2.20m

  Ne gjendje shum te mire shitet kuzhina komplet vetem makina larse e enve mungon tjeter jo . Eshte ne gjendje te mir shporeti , aspiratori etj siq po shihet ne foto . Pres bleres serioz Nr tel viber

  550 €
  Prishtinë
  21 maj 22:28
 • Shiten gjerat

  Shiten gjerat

  Shitet tavolina e punes shum pak e perdorur ne gjendje shume te mire. Shitet 30 euro. Shitet edhe tavolina e mesit 10 euro.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 22:26
 • /* APORAT PER LAGESHTI,VLLAGE,MYK MADE IN GERMANY

  /* APORAT PER LAGESHTI,VLLAGE,MYK MADE IN GERMANY

  Është publikuar nga beki me datën 21/05/2017 11:16. Foto 1 nga 8 PreviousNext Çmimi: - Trego distancën(Prishtinë) SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 21:56
 • /* APORAT PER LAGESHTI.VLLAG,MYK ,MADE IN GERMANY.

  /* APORAT PER LAGESHTI.VLLAG,MYK ,MADE IN GERMANY.

  Është publikuar nga beki me datën 21/05/2017 11:16. Foto 1 nga 8 PreviousNext Çmimi: - Trego distancën(Prishtinë) SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 21:56
 • -* KONDICIONERI E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN,MYKUN,

  -* KONDICIONERI E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN,MYKUN,

  Është publikuar nga beki me datën 21/05/2017 11:16. Foto 1 nga 8 PreviousNext Çmimi: - Trego distancën(Prishtinë) SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 21:56
 • + SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  + SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  Është publikuar nga beki me datën 21/05/2017 11:16. Foto 1 nga 8 PreviousNext Çmimi: - Trego distancën(Prishtinë) SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 21:29
 • KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN

  KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN

  Është publikuar nga beki me datën 21/05/2017 11:16. Foto 1 nga 8 PreviousNext Çmimi: - Trego distancën(Prishtinë) SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 21:28
 • */ APORAT PER LAGESHTI.VLLAGEN.MYK,MADE IN GERMANY

  */ APORAT PER LAGESHTI.VLLAGEN.MYK,MADE IN GERMANY

  Është publikuar nga beki me datën 21/05/2017 11:16. Foto 1 nga 8 PreviousNext Çmimi: - Trego distancën(Prishtinë) SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 21:28
 • Alfa shporet

  Alfa shporet

  Eshte shporet funksional ne gjendje te rregullt.

  195 €
  Prishtinë
  21 maj 21:26
 • Siten kauqat jon 2copa jon te perdorur

  Siten kauqat jon 2copa jon te perdorur

  Shes kauqt 2copa jen te perdorura qmimi me marrveshje

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 20:58
 • Kauq

  Kauq

  Kauq

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 20:58
 • Mobilje salloni

  Mobilje salloni

  Kualitet i larte, te riparuara me shtof dhe sunxhera te rinje.

  300 €
  Prishtinë
  21 maj 20:47
 • Shiten Tavolin dhe shankerica

  Shiten Tavolin dhe shankerica

  Shiten 5 komplete Shanku me 4 shankerica . Gjindemi afer Fakultetit Teknik - Bregu i Diellit - Prishtine

  80 €
  Prishtinë
  21 maj 20:25
 • Friz Frigorifer

  Friz Frigorifer

  Shes friz frigorifer ne gjendje shum te mir per me shum shiko ne foto qmimi i volitshem 55euro

  55 €
  Prishtinë
  21 maj 19:50
 • KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 18:35
 • PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140-85eu.......me rolet 129eu 80*205-135eeu...me rolet 190eu 140*160-165eu...me rolet 225eu 60*60-grati

  85 €
  Prishtinë
  21 maj 18:03
 • SHESS KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  SHESS KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 18:02
 • material shtepiak

  material shtepiak

  Shiten dyer dritaret kauqa kulm te shtepise etj

  1.500 €
  Prishtinë
  21 maj 17:50
 • Shiten Tavolina dhe karrika

  Shiten Tavolina dhe karrika

  Shiten 8 komplete te tavolinave me 4 karrika nga druri shume te ruajtura. - Nese mirren komplet 8 komplete qmimi per komplet eshte 90€. 8x90€=720€

  90 €
  Prishtinë
  21 maj 17:29
 • Shes deren dhe dritaret

  Shes deren dhe dritaret

  Shes 19 dritare e 6 dur te ballkonit jon te drunit jan shum te rujtme por jan pa korniza edhe e shes deren e hymjes e drurit Komplet esht shum e rujtme 1.25 gjersi kurse lartesi 2.35 viber +386492

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 17:29
 • Shitet Skara me plin

  Shitet Skara me plin

  Shitet skara me plin e ruajtur . Gjindemi afer Fakulltetit Teknik - Bregiu i Diellit - Prishtine

  100 €
  Prishtinë
  21 maj 17:27
 • Shes Shporetin ne gjendjte te rregullt dhe ngjyren

  Shes Shporetin ne gjendjte te rregullt dhe ngjyren

  Shes shporetin ne gjendje te rregullt , pjek shum mir , as nje defekt nuk e ka qmimin e ka 50 euro i diskutushem. Dhe po ashtu shes konta me polikollor 8 euro 25 Kg kontakt : 37744 263 804 *VIBER*

  8 €
  Prishtinë
  21 maj 17:26
 • Tavolina me karrika

  Tavolina me karrika

  Shiten 8 komplete tavolina me nga 4 karrika, - Nese mirren komplet qmimi eshte 600 € 8 komplete. - Nese mirren te ndara qmimi eshte 80 € kompleti. - Karrika 15€ - Tavolina 20€ Gjindemi pran Fakullte

  75 €
  Prishtinë
  21 maj 17:07
 • ELEKTRO KOVIN HIDROFOR

  ELEKTRO KOVIN HIDROFOR

  Shes hidroforin elektro kovin ne gjendje te rregullt

  190 €
  Prishtinë
  21 maj 16:53
 • URGJENT SHITEN MOBILE

  URGJENT SHITEN MOBILE

  URGJENT SHITET MOBILJA E BLERE VITIN E KALUAR SHUME PAK E PERDORUR. ARSYJA E SHITJES NDRIM VENBANIMI. E KA MUNDESINE EDHE TE HAPJES . SI NE FOTO ESHTE BLERE 450 EURO VITIN E KALUAR DIMENZIONET 200 ME

  205 €
  Prishtinë
  21 maj 16:41
 • Mobilje salloni

  Mobilje salloni

  Shes Mobilje salloni jan shum pak te perdorura Jan 2 tresha 1 dysh edhe 2 fotele Viber +37745599102

  600 €
  Prishtinë
  21 maj 15:50
 • Kamina Alfa

  Kamina Alfa

  Shes Kaminen Alfa eshte ne gjendje perfekte nuk eshte shume e perdorur , nuk me nevojitet .Kamina eshte kjo ne foto. Çmimi i diskutueshem

  150 €
  Prishtinë
  21 maj 15:46
 • Maqin per pllaka Sigma

  Maqin per pllaka Sigma

  Shes maqinen Sigma me dimenzion 75 com origjinal qmimi 260

  260 €
  Prishtinë
  21 maj 15:46
 • kamin

  kamin

  Shitet kamini vetem nje vit i perdorur ne gjendje perfekte. eshte prodhim i Kroacise Plamen me material te Guzit me kapacitet te ngrohjes 8 Kw. Ne çmim perfshihen edhe mjetet percjellese dhe karoca pe

  250 €
  Prishtinë
  21 maj 14:27
 • INVENTOR 1000 W

  INVENTOR 1000 W

  SHITET INVENTORI SHUM I RUJTUR SI I RI ME KAN ESHT 1000 W OSE 1 KW ESHT AUTOMATIK KUR TE NALET RRYMA AI VET AUTOMATIK NDEZET NUK DIKTOHET QE U NAL RRYMA DHE AUTOMATIKISHT E MBUSH EDHE AKUMULATORIN PU

  120 €
  Prishtinë
  21 maj 14:26
 • MBUSHES AKUMULATORI 12 V GJERMAN

  MBUSHES AKUMULATORI 12 V GJERMAN

  SHITET MBUSHESI I ARDHUR NGA GJERMANIA ESHT SHUM I RUJTUN DHE PUNON SHUM MIR

  35 €
  Prishtinë
  21 maj 14:24
 • Kaminin

  Kaminin

  Shes Kaminin shum pak i perdorun ne gjendje shum te mire pa asnje defekt .

  220 €
  Prishtinë
  21 maj 13:44
 • Urgjent e dhuroj kete komplet

  Urgjent e dhuroj kete komplet

  Kompleti permban dy kreveta, dy fotele pasqyra dhe nje raft, kush eshte nevojli urgjent mundet me ardh me i marr. Tel 044/118-032

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 13:42
 • Shtrat i perdorshem

  Shtrat i perdorshem

  Keto mobilje ne forme kendi jane shume te perdorshme per nje dhome te vogel ose ne ndonje pjese tjeter te shtepise suaj.Shtrati eshte me mundesi shtirje per fjetje per dy persona si dhe pjesa brenda

  180 €
  Prishtinë
  21 maj 13:38
 • Rafta per mallra

  Rafta per mallra

  Rafta per mallra, mbajn pesha ta rënda deri 2000kg, madhsia: 200×200×60cm lartsia 200cm gjërsia 200cm thellsia 60cm Jan te lehta per montim, Nuk kan peshë të rëndë, Komplet jan prej metali dhe jan pa

  130 €
  Prishtinë
  21 maj 13:30
 • Lavatriqe BEKO

  Lavatriqe BEKO

  lavatriqe beko ne gjendje te rregullt

  65 €
  Prishtinë
  21 maj 13:24
 • Shiten Urgjent

  Shiten Urgjent

  Tavolina me 4 karrige

  160 €
  Prishtinë
  21 maj 12:48
 • Friz

  Friz

  Shes frizin 300litra eshte ne gjendje te rregullt punon mir nuk ka ndonje defekt frizi eshte bler qe dy vite shkaku i shitjes sepse po shkojm jasht vendit

  130 €
  Prishtinë
  21 maj 12:39
 • Shes TushKabin per Banjo

  Shes TushKabin per Banjo

  Shes tush kabinen per banjo e re pa perdor e paketuar osht e.njejta si kjo ne footo. pres blers serioz tel ,viber +37745501930

  90 €
  Prishtinë
  21 maj 12:35
 • Shitet dhoma per femije

  Shitet dhoma per femije

  Shitet dhoma per femije

  350 €
  Prishtinë
  21 maj 12:35
 • Shes 4 dyer te ruejtne

  Shes 4 dyer te ruejtne

  Shes 4 dyer te keti lloji si ne foto jan shum te ruajtne Per me shum info:044263851

  130 €
  Prishtinë
  21 maj 12:27