• Shitet banesa 66.8 m2 e mobiluar

  Shitet banesa 66.8 m2 e mobiluar

  Shitet banesa e cila ndodhet ne Kalabri (banesat e Fitores).Banesa ndodhet ne katin e 5 eshte ndertim i ri dhe ka flete poseduese...perkthimi brenda 24 oreve.Uje ka 24 ore.Banesa ka kamera te sigurise

  55.000 €
  Prishtinë
  Sot, 12:02
 • Banes me qera ne Pandora Tower

  Banes me qera ne Pandora Tower

  Leshohet banesa me qera ne lagjen Dragodan ne Pandora Tower.Banesa posedon 1 dhome gjumi, 1 banjo, sallon me kuzhin si dhe koridor. Energji elektrike dhe uje 24h si dhe sigurim .

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 01:12
 • Super Banese me qera 2+1--250 kati i 2

  Super Banese me qera 2+1--250 kati i 2

  Leshoj Banesen ne lagjen Bregu i Diellit, kompleksi Dafina -Banesat e Standardit,perballe Banesave te Bardha, e tera e mobiluar , kati i 2 ,posedon ,nxemje qendrore, Banesa posedon: -Sallon me kuz

  250 €
  Prishtinë
  Dje, 20:22
 • Super Banes me Qira ne Aktash Kompleksi KONAK - Kodi 0891

  Super Banes me Qira ne Aktash Kompleksi KONAK - Kodi 0891

  Banes me Qira ne Aktash - Kodi 0891 Lokacioni: Kompleksi Konak Siperfaqe: 97 m2 Kati 5 Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit - Sallon - Kuzhin - 2 Banjo ( njera banjo gjindet ne dhomen e qifti

  400 €
  Prishtinë
  Dje, 16:42
 • Jepet me qera

  Jepet me qera

  Jemip banesen me qera e cila gjendet ne lagjen Kalabria afer stacionit te autobusave, banesa ka dy dhoma gjumi, dy banjo, nje sallon te madh me kuzhin dhe garazhd ne pordum

  300 €
  Prishtinë
  Dje, 07:26
 • shtepia ne shitje

  shtepia ne shitje

  Shitet shtepia ne lagjen Qafa me 3.55 ari truall dhe shtepi me P+1 me siperfaqe 200 m2.Ka edhe garazhen shupen dhe nje objekt tjeter me te vogel me hyrje te vecant.Shtepia ka dalje ne dy rruge dhe esh

  260.000 €
  Prishtinë
  26 shkurt 20:41
 • Shtepi me Qira ne Lagje Muhaxherve - Kodi 0856

  Shtepi me Qira ne Lagje Muhaxherve - Kodi 0856

  Shtepi me Qira ne Lagjen e Muhaxherve - Kodi 0856 Lokacioni: afer Hotel Ambasadorit Siperfaqe: 295 m2 Shtepi 3 Katshe Renditjet: Kati 1: - Dhom Gjumit - Kuzhin - Sallon - Banjo

  550 €
  Prishtinë
  26 shkurt 17:50
 • Shitet banesa Luksoze në Lakrishte-Dardani

  Shitet banesa Luksoze në Lakrishte-Dardani

  Shitet banesa ndërtimin i vjetër, e renovuar komplet (dyert, dritaret, muret më gled, instalimi I Rrymes, ujit etj) dhe e mobiluar. Në dokumentacion banesa ka 65m2, ndërsa në matje ka 85m2. Është në

  67.000 €
  Prishtinë
  26 shkurt 15:18
 • Leshoj banese me qira ne Emshire

  Leshoj banese me qira ne Emshire

  Leshoj banese me qira ne Emshire te banesat e Arditi Group afer Nartelit. Banesa ka 1 dhome gjumi , sallon me kuzhine, ne katin e 8, lifti funksionon. Banesa leshohet per here te pare me qira

  230 €
  Prishtinë
  26 shkurt 14:41
 • Leshoj nji kat me qera i mobiluar

  Leshoj nji kat me qera i mobiluar

  Leshohet nji kat shtepije i mobiluar me qera me 4 dhoma ne Prishtine laxha Vreshtat me hyrje te veqant dhe me nji parking per vetur.Qmimi 200 E.Info.ne uasep apo viber 0041763075348

  200 €
  Prishtinë
  26 shkurt 13:52
 • Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Dardani te Santea - Kodi 0890

  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Dardani te Santea - Kodi 0890

  Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 0890 Lokacioni: te Santea Siperfaqe: 70 m2 - me Dokumenta 58 m2 Kati 2 Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit - Sallon - Kuzhin - Banjo - Koridor Posedon:

  73.500 €
  Prishtinë
  25 shkurt 15:54
 • Shtepi ne Qira ne Lagjen NIC - Kodi 0889

  Shtepi ne Qira ne Lagjen NIC - Kodi 0889

  Shtepi me Qira ne Veternik - Kodi 0889 Lokacioni: Lagjen Nic Siperfaqe:226 m2 Kati Perdhes: - Sallon - Kuzhin - Banjo - Garazh per Vetur Kati 1: - 3 Dhoma Gjumit - 2 Banjo - 2 B

  800 €
  Prishtinë
  25 shkurt 13:38
 • Shitet banesa ne qender

  Shitet banesa ne qender

  Në Qendër të qytetit në rrugën UÇK afër restoran "De Rada", shitet banesa 2 dhomëshe në katin e III. Banesa është ndërtim i vjetër dhe i ka neto 54 m2 (bruto i ka 75) me një bodrum në shfrytëzim.Mbrap

  75.000 €
  Prishtinë
  25 shkurt 09:42
 • Banes me qera te Pandora Tower

  Banes me qera te Pandora Tower

  Leshohet banesa me qera ne lagjen Dragodan ne Pandora Tower.Banesa posedon 1 dhome gjumi, 1 banjo, sallon me kuzhin si dhe koridor. Energji elektrike dhe uje 24h si dhe sigurim .

  300 €
  Prishtinë
  24 shkurt 21:27
 • Banes me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 0888

  Banes me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 0888

  Banes me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 0888 Lokacioni: Kompleksi Standarti te Fura Qerimi 2 Siperfaqe 50 m2 Kati 5 Renditjet: - Dhom Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo Posedon:

  250 €
  Prishtinë
  24 shkurt 13:22
 • PentHous me Qira ne Mat pa Mobile - Kodi 0887

  PentHous me Qira ne Mat pa Mobile - Kodi 0887

  PentHous me Qira ne Mat - Pa Mobile - Kodi 0887 Lokacioni: Rr. Mbreti Genc Siperfaqe: 110 m2 Kati 9 Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon Posedon: - Nxemje Qendr

  250 €
  Prishtinë
  24 shkurt 11:05
 • Leshoj banese me qira ne Emshire

  Leshoj banese me qira ne Emshire

  Jap banesen me qira te stacioni i autobusave afer banesave te Nartelit. Banesa ka 45m2 dy dhomshe,kati i 8 me lift. Leshohet per here te pare me qira.

  220 €
  Prishtinë
  23 shkurt 14:06
 • Banes Moderne me Qira ne Emshir - Kodi 0886

  Banes Moderne me Qira ne Emshir - Kodi 0886

  Banes Moderne me Qira ne Emshir - Kodi 0886 Lokacioni: Kompleksi Arditi Grup afer Kompleksit Prishtina Star Siperfaqe 45 M2 Kati 8 Renditjet: - Dhom Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo

  220 €
  Prishtinë
  23 shkurt 13:25
 • Shitet Super Banesa ne Qender te Prishtines KATI 1 - Kodi 0885

  Shitet Super Banesa ne Qender te Prishtines KATI 1 - Kodi 0885

  Shitet Banesa ne Qender te Prishtines - Kodi 0885 Lokacioni: Perball Qendres Regjestrimeve Siperfaqe 120 m2 Siperfaqe me Dokumenta 87 m2 Kati 1 Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit - Sallon

  160.000 €
  Prishtinë
  23 shkurt 13:10
 • Banes 2 Dhomshe me Qira ne Aktash 3 - Kodi 0828

  Banes 2 Dhomshe me Qira ne Aktash 3 - Kodi 0828

  Banes me Qira ne Aktash - Kodi 0828 Lokacioni: Aktash 3 te Klinika Zatriqi Siperfaqe 70 m2 Kati 2 Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon - Koridor Pose

  250 €
  Prishtinë
  21 shkurt 19:37
 • OFROJE BANESE NE SHITJE PRAPA SHESHIT ''Z.P''^

  OFROJE BANESE NE SHITJE PRAPA SHESHIT ''Z.P''^

  Shitet banesa ndërtim i vjetër, në qendër, prapa sheshit Zahir Pajaziti, pranë Fakultetit Ekonomik dhe përballë Fakultetit të Arteve, ku ka qenë Kafeneja Jonë. Banesa ka 62,05 m2 me letra dhe ka dy dh

  115.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 17:34
 • SHITET BANESA NE BREG DIELLIT

  SHITET BANESA NE BREG DIELLIT

  Shitet banesa ne Breg diellit te Puhiza banesa gjindet ne katin e 7 dhe posedon -Sallon kuzhine -2dhoma gjumi -koridor -banjo+wc -ballkon Banesa posedon nxemje te qytetit Qmimi 85.000 i diskutueshe

  85.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 17:33
 • OFROJ NE SHITJE GARSONJEREN-TE NENKALIMI-TE SANTEA

  OFROJ NE SHITJE GARSONJEREN-TE NENKALIMI-TE SANTEA

  Banesa gjindet ne katin e 8 lifti punon me mirëmbajtje mujore banesa është e rregulluar për banim e renovuar dhe nuk është lëshuar me qera kurr. Ka 25 m2 në flet poseduse kështu i ka të shfrytëzara 30

  28.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 16:53
 • VR REAL ESTATE - LOKAL ME QERA TE PRISHTINA STAR

  VR REAL ESTATE - LOKAL ME QERA TE PRISHTINA STAR

  Lëshohet lokali me qira te kompleksi Prishtina Star. Lokali ka 66 m2 me banjo dhe i gatshëm për veprimtari të ndryshme. Lokali Posedon: Tel : 044 453 590 - Parking para Objektit dhe para Lokalit - Par

  450 €
  Prishtinë
  21 shkurt 16:42
 • Shitet Banesa ne dardani

  Shitet Banesa ne dardani

  Shitet banesa Ekskluzive ne Dardani-Lakrishte, ndertim i vjeter,80 m2 ndersa ne dokumentacion 65m2. banesa eshte e sapo renovuar dhe shitet me moblije, po ashtu eshte e paisur me ngrohje qendrore nga

  67.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 16:33
 • Banes me Qira te Fontana ne Ulpianë

  Banes me Qira te Fontana ne Ulpianë

  Banesa eshte ne Ulpianë të Fontana ne katin e 2 eshte e mobiluar shume mire dhe ka kete renditje: -Dhome dite - kuzhinen me trapizari -Dhome gjumi -Banjo -Balkon Facebook: Access – Zyra për Shër

  250 €
  Prishtinë
  21 shkurt 15:55
 • Banes ne Shitje ne Lagjen Qender, prane New Born

  Banes ne Shitje ne Lagjen Qender, prane New Born

  Banes ne Shitje ne Lagjen Qender, prane New Born #018 Banesa ndodhet ne katin e VI, Siperfaqja e baneses eshte: 64m2 (Neto) Qmimi per Shitje eshte: (86000) euro Banesa ka kete renditje: - 1 Sallon

  86.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 15:44
 • Banesa me qira per nderkombetar afer hotel ambas..

  Banesa me qira per nderkombetar afer hotel ambas..

  leshohet banesa me qira per nderkombetar afer hotel ambasadorit. kati i IV-të,76 m2,çmimi 500 euro. banesa posedon: sallonin me kuzhinë,dhome e gjumit, dhomen e punes,banjo,koridor,ballkon me pmje të

  500 €
  Prishtinë
  21 shkurt 15:35
 • Banesa me qira te parku i qytetit ne Prishtine

  Banesa me qira te parku i qytetit ne Prishtine

  leshohet banesa me qira te parku i qytetit,kati ndertim i ri ,kati i VII-të me lift,çmimi 350 euro. banesa posedon: sallonin me kuzhinë, dy dhoma gjumi,banjo,koridor,ballkon me pamje te bukur nga par

  350 €
  Prishtinë
  21 shkurt 14:56
 • Leshohet banesa me qira te bregu i diellit 2 ban..

  Leshohet banesa me qira te bregu i diellit 2 ban..

  leshohet banesa me qiura te bregu i diellit 2 banesat e bardha,afer shkolles Ilirija ,kati i I-r 65m2,çmimi 200 euro. Banesa posedon: sallonin,kuzhinen,dhomen e gjumit,banjo,ballkon. tel.038220880

  200 €
  Prishtinë
  21 shkurt 14:52
 • Banes me Qera ne L.Spitalit 200 euro

  Banes me Qera ne L.Spitalit 200 euro

  Banes me qera ne L.Spitalit Leshohet banesa me qera ne LAgje te Spitalit ne rrugen Muharrem Fejza. Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe eshte e madhe 46m2 dhe ka kete renditje: Sallon me kuzhin, Dh

  200 €
  Prishtinë
  21 shkurt 14:43
 • Banesa 85m2. Kati 6. Nxemja me TERMOKOS.

  Banesa 85m2. Kati 6. Nxemja me TERMOKOS.

  Banesa posedon 2 dhoma gjumi. Qendrimin ditor dhe kuzhinen. Pamjen ne jug-lindje. Ballkon. Kati 6. Marrveshja behet te noteri. E gatshme ne DHJETOR 2016.

  750 €
  Prishtinë
  21 shkurt 14:43
 • Shitet shtepia ne Veternik, Lagjen 038 | M1

  Shitet shtepia ne Veternik, Lagjen 038 | M1

  Shitet shtepia në Lagjen 038, Veternik, Qagllavicë-Prishtinë me siperfaqe 285m² hapsirë te shfrytezyshme brenda dhe 6 ari oborr. Bodrum: (sip bruto): 31.33m²; renditur poshtë garazhes. Perdhesa: (sip

  230.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 14:35
 • Banese prej 83 m2 ne Prishtine

  Banese prej 83 m2 ne Prishtine

  shitet banesa ne lagjen e spitalit ndertim i ri me leje nderimi, kati i II-të 83.36 m2, çmimi per m2 670 euro. banesa posedon: sallonin me kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo,koridor,ballkon tel. 038220880

  55.851 €
  Prishtinë
  21 shkurt 14:34
 • Banes me Qira te Sllovenia Sporti

  Banes me Qira te Sllovenia Sporti

  Banesa gjindet te Sllovenia Sporti ofer hotel Sirius eshte e mobiluar shume mire dhe ka kete renditje: -Dhome dite me kuzhine -Dhome gjumi -Banjo – Ballkon -Shpajz [banesa eshte edhe ne shitje] F

  250 €
  Prishtinë
  21 shkurt 13:52
 • Moler color's 0.50m² Mob: 044 296 933

  Moler color's 0.50m² Mob: 044 296 933

  MOLER PROFESIONALIST OFROJM NGJYROSJE ME POLIKOLLOR TE DHOMAVE, BANESA,, ZYR, HOTELERI ETJ, BEJM EDHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSIS , PUNOJM TE GJITHA P

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 13:34
 • financimi dhe investimet

  financimi dhe investimet

  Unë jam një person i mirë karakterin që ndihmon njerëzit në vështirësitë financiare me anë të shërbimit tim të financimit. Pra, nëse ju janë në ndonjë nevojë, ju mund të kontaktoni me mua për mësoni m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 13:32
 • Shitet banesa super luksoze në Aktash 3/Bregu i Di

  Shitet banesa super luksoze në Aktash 3/Bregu i Di

  Banesa ka siperfaqe: 65 m2 dhe ndodhet ne Aktash 3/Bregu i Diellit ne rrugen Hilmi Rakovica. Banesa eshte ne katin e 5, e mobiluar komplet dhe ekstra Ka uje 24h, lift 24 h, parking, pamje shume te mir

  58.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 12:42
 • Banesa prej 85m2 ne Prishtine

  Banesa prej 85m2 ne Prishtine

  Shitet banesa ne rrugen B me 85m2 me renditje: salloni me kuzhine, dy dhoma gjumi, toalet, banjo, ballkon banesa eshte e gatshme per banim qmimi 750 e m2 Begu viber +377 44 911 357

  750 €
  Prishtinë
  21 shkurt 11:59
 • Banes me qera ne L.Spitalit afer Super Viva 200Eur

  Banes me qera ne L.Spitalit afer Super Viva 200Eur

  Banes me qera ne L.Spitalit Leshohet banesa me qera ne LAgje te Spitalit ne rrugen Muharrem Fejza. Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe eshte e madhe 46m2 dhe ka kete renditje: Sallon me kuzhin, Dh

  200 €
  Prishtinë
  21 shkurt 11:42
 • Leshohet me qira shtepia ne lagjen sofalia

  Leshohet me qira shtepia ne lagjen sofalia

  Leshohet me qira shtepia ne lagjen sofalia Shtepia eshte dy-kateshe 300m2 Shtepia ka 4 dhoma (3 dhoma gjumi, salloni dhe kuzhina) 2 banjo, koridor, ballkon dhe oborr te madhe. Cmimi : 1000 EUR Nr. Kon

  1.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 11:39
 • BANESA 80M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST

  BANESA 80M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST

  SHITET BANESA 80M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST. KY MODEL I BANESES ESHTE I LIRE EDHE NE DISA KATE. BANESA PERBEHET PREJ: SALLON ME KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, TOALET, BANJO,BALLKON. ÇMIMI-850€/M2 P

  800 €
  Prishtinë
  21 shkurt 11:37
 • OFROJ NE SHITJE BANESEN TE POSTA KRYESORE-DARDANI^

  OFROJ NE SHITJE BANESEN TE POSTA KRYESORE-DARDANI^

  Shitet banesa afër Postës në Dardani, Prishtinë Shitet banesa, e cila gjindet tek Posta Kryesore, ngat furres 'Elisa', Adresa: Rruga "28 Nëntori", kati i 8, me ashensor funksional, 58.3 m2 ne letra,

  57.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 10:42
 • Banesë për shitje, Qendër

  Banesë për shitje, Qendër

  Primmo Patundshmëri ofron banesë për shitje në Qendër, mbrapa Hotel Sirius Banesa ka hapësirë 78m² me përbërje: Dhomë dite | Kuzhinë | Dy dhoma gjumi | Banjo | Ballkon | Depo * Kati i 6-të i banimit

  1.150 €
  Prishtinë
  21 shkurt 10:32
 • Shtepi me qera ne Llapushnik 25km prej Pr.

  Shtepi me qera ne Llapushnik 25km prej Pr.

  Shtepi me qera ne Llapushnik 25 km prej Pr.Shpia osht e rregulluar mrena e gjitha mundet me banu meniher i ka 3 dhoma te fjetjes 1 sallon t madh 1 kuzhin edhe i ka 2 lokale posht edhe ka 9 ari tok dhe

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 10:32
 • Shtëpi 260m2 në Prishtine

  Shtëpi 260m2 në Prishtine

  Shtëpi 260m2 në shitje në Marigona Residence. Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Residence, është e gatshme për banim, ka gjithsej 4.51Ari tokë si dhe ëhtë pjesërisht e mobiluar. Shtëpia është 2 katës

  285.000 €
  Prishtinë
  21 shkurt 10:02
 • Ringa (Urgjent Shitet Banesa ne Prishtine)183/15

  Ringa (Urgjent Shitet Banesa ne Prishtine)183/15

  SHITET BANESA NE RRUGEN E GERMIS AFER SHKOLLES SHPETIM ROBA E MOBILUAR KOMPLET DHE BEJME NDRRIM,BANESA POSEDON:SALLON ME KUZHIN,2DHOMA GJUMI,BANJO,TERAS Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.c

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 09:58
 • RINGA (Shitet banesa ne lagjen e Spitalit) 171/15

  RINGA (Shitet banesa ne lagjen e Spitalit) 171/15

  Shitet Banesa ne Lagjen e Spitalit, Mati 1, kati i dyte. Banesa ka hapsire prej 81m2 + 2 Garazhda. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ring

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 09:58
 • BANESE ME QERA TE POSTA E MADHE NE DARDANI<

  BANESE ME QERA TE POSTA E MADHE NE DARDANI<

  Leshoj me qera banesen ne Dardani me saktesishte te Posta e Madhe, banesa gjindet ne katin e 9(lifti punon) eshte e mobiluar dhe ka kete renditje : sallon kuzhine te veqant dhome gjumi koridor teras

  250 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:57
 • BANESË NË SHITJE NË PRISHTINË, EMSHIR, KATET 2,4..

  BANESË NË SHITJE NË PRISHTINË, EMSHIR, KATET 2,4..

  SHITEN BANESAT NË PRISHTINË, EMSHIR, KATET 2,4 DHE 5, ME SIPERFAQE 84M2 DHE 85M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON, KUZHINE,2 DHOMA TE FJETJES, BANJO. KOMPLEKSI BANESORO-AFARIST ESHTE I PERBERE NGA 230 BA

  950 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:57