Patundshmeri
Prishtinë

Patundshmeri në shitje në Prishtinë

 • 2 foto
  Banesë 128.2m2 në shitje në Emshir - Kalabri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 128.2m2 në shitje në Emshir - Kalabri.

  Banesa gjendet në rr. Ali Vitia në Emshir - Kalabri, në objekti e ndërtuar nga kompania “Premtimi

  Prishtinë Sot, 01:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 122m2 në shitje në Dragodan-Tregtia.
  Apartment / Banesa

  Banesë 122m2 në shitje në Dragodan-Tregtia.

  Banesë 122m2 në shitje në Dragodan-Tregtia. Banesa gjendet në Dragodan/Arbëria, në kompleksin Tregti

  Prishtinë Sot, 01:54
  135.000 €
 • 5 foto
  Banesë 98m2 në shitje në Qendër.
  Apartment / Banesa

  Banesë 98m2 në shitje në Qendër.

  Banesa gjendet në Qendër në rrugën Shaban Polluzha dhe ka pamje nga rruga Agim Ramadani. Banesa ndod

  Prishtinë Sot, 01:53
  98.000 €
 • 7 foto
  Banesë 86m2 në shitje në Emshir - Kalabri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 86m2 në shitje në Emshir - Kalabri.

  Banesa gjendet në Emshir te banesat e Arabve afër Maxit. Banesa ndodhet ne katin e 10-të dhe posedon

  Prishtinë Sot, 01:53
  55.000 €
 • 11 foto
  Shitet super banese ne Pejton
  Apartment / Banesa

  Shitet super banese ne Pejton

  Shitet banese ne lagjen Pejton, eshte ekstra e mobiluar, super moderne, me nxemje qendrore, gjendet

  Prishtinë Sot, 01:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesë 56.07m2 në shitje në Qendër.
  Apartment / Banesa

  Banesë 56.07m2 në shitje në Qendër.

  Banesa gjendet në Qendër në rr. Luan Haradinaj, perballë policisë. Banesa ndodhet në katin e 3-të d

  Prishtinë Sot, 01:51
  134.000 €
 • 6 foto
  Banesë 65+30m2 në shitje në Ulpianë .
  Apartment / Banesa

  Banesë 65+30m2 në shitje në Ulpianë .

  Banesa gjendet në Ulpianë pë rball Aleances (AAK-së ). Banesa ka 60m2 në banim dhe 30m2 në dokum

  Prishtinë Sot, 01:51
  180.000 €
 • 7 foto
  Dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 Aktash
  Apartment / Banesa

  Dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 Aktash

  Shiten dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 në Aktash. Banesat janë njëra 45më dhe tjetra 85m2. Banesa

  Prishtinë Sot, 01:51
  130.000 €
 • 7 foto
  Shtëpi 312m2 në shitje në Lagjen Qëndresa.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 312m2 në shitje në Lagjen Qëndresa.

  Shtëpia gjendet në Lagjen Qëndresa dhe ndodhet në 4 Ari truall. Shtëpia ka gjithsej 2 Kate plus nënk

  Prishtinë Sot, 01:50
  210.000 €
 • 7 foto
  Banesë 70m2 ne shitje, ne Pejton.
  Apartment / Banesa

  Banesë 70m2 ne shitje, ne Pejton.

  Banesa gjindet ne Pejton perball Meridian Express, ne rr. Sejdi Kryeziu. Objekti posedon ashensor, r

  Prishtinë Sot, 01:50
  91.000 €
 • 5 foto
  Banesë 63.9m2 në shitje në Tophane.
  Apartment / Banesa

  Banesë 63.9m2 në shitje në Tophane.

  Banesa gjendet në Tophane perballë “Riinvest”. Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe është në një

  Prishtinë Sot, 01:49
  64.000 €
 • 7 foto
  Banesë 74m2 në shitje në Aktash.
  Apartment / Banesa

  Banesë 74m2 në shitje në Aktash.

  Banesa ka 63m2 në dokumenta, ndërsa faktike i ka 74m2. Banesa gjendet në Aktash në rrugën Mitrovica.

  Prishtinë Sot, 01:48
  70.000 €
 • 6 foto
  Banesë 93.45m2 në shitje në Bregun e Diellit.
  Apartment / Banesa

  Banesë 93.45m2 në shitje në Bregun e Diellit.

  Banesa është ndërtim i vjetër, gjendet në Bregun e Diellit përballë banesave te ONTEX-it. Banesa ndo

  Prishtinë Sot, 01:47
  165.000 €
 • 6 foto
  Shtepi 400m2 ne shtije, ne Matiqan.
  Shtepi / Vila

  Shtepi 400m2 ne shtije, ne Matiqan.

  Shtepi 400m2 ne shtije, ne Matiqan. Shtepia ka leje ndertimi dhe flete poseduese, ka 400m2 dhe gjind

  Prishtinë Sot, 01:47
  200.000 €
 • 5 foto
  Shitet banese te 4 Llullat 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet banese te 4 Llullat 1+1

  Shitet banesa te 4 Llullat, gjendet ne katin e pare eshte komplet e mobiluar, ka nxemjet qendrore me

  Prishtinë Sot, 01:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa te Prishtina e Re 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te Prishtina e Re 1+1

  Shitet banesa ne lagjen Prishtina e re,eshte ndertim i ri e pabanuar me pare e pamobiluar, 62,41m2.

  Prishtinë Sot, 01:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Leshohet banese me qira ne Dardani 1+1
  Apartment / Banesa

  Leshohet banese me qira ne Dardani 1+1

  Leshohet banese ne Dardani eshte ekstra e mobiluar ne menyre moderne, ka liftin dhe eshte me nxemje

  Prishtinë Sot, 01:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Leshohet banese me qira per zyre te Qafa
  Apartment / Banesa

  Leshohet banese me qira per zyre te Qafa

  Leshohet banese me qira per zyre te Qafa, eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e dyte, 70m2. B

  Prishtinë Sot, 01:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banese per zyre Ulpiane 2+1
  Apartment / Banesa

  Banese per zyre Ulpiane 2+1

  Leshohet banese me qira per zyre ne lagjen Ulpiana, eshte komplet e mobiluar, 65m2. Banesa ka kete r

  Prishtinë Sot, 01:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Leshohet banese me Qira ne Arberi 1+1
  Apartment / Banesa

  Leshohet banese me Qira ne Arberi 1+1

  Leshohet banese me qira ne lagjen Arberia eshte e mobiluar mund te perdoret edhe per zyre, gjendet n

  Prishtinë Sot, 01:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet banesa 38 m2 kati 5 ne lagjen Emshire
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 38 m2 kati 5 ne lagjen Emshire

  Shitet banesa 38 m2 ne kati e 5 -ne kompleksin YLLI . ⭕️banesa posedon: ⭕️Sallon: ⭕️kuzh

  Prishtinë Sot, 01:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa në Prishtin (orient Kubz)90.89m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa në Prishtin (orient Kubz)90.89m2

  Shitet Banesa në Prishtin (Orient Kubz) 90.89m2 Banesa posedon: Sallon Kuzhin 2 Dhoma gjumi Banjo Wc

  Prishtinë Sot, 01:30
  65.000 €
 • 10 foto
  Shitet banesa e Mobilume 78m2 ne Arberi (DRAGODAN)
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa e Mobilume 78m2 ne Arberi (DRAGODAN)

  Shitet banesa e mobilume 78m2 ne katin 5-te ne Arberi (Dragudan ) kompleksi “Trektia” ⭕️Bane

  Prishtinë Sot, 01:30
  75.000 €
 • 5 foto
  Shitet banesa 61.5 m2 ne katin e 4-
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 61.5 m2 ne katin e 4-

  Shitet banesa 61.5 m2 ne kati e 4 -ne lagje Emshire ⭕️Banesa posedun : ⭕️Sallon ⭕️1 dhom

  Prishtinë Sot, 01:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banese ne shitje ne Rrugen B_2+1
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne Rrugen B_2+1

  Shitet banesa ne Rrugen B, banesa eshte ndertim i Linproject, banesa eshte komplet e mobiluar, ka do

  Prishtinë Sot, 01:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Leshohet banese me qira ne Qender 1+1
  Apartment / Banesa

  Leshohet banese me qira ne Qender 1+1

  Leshohet banese me qira ne Qender eshte komplet e mobiluar, ne menyre moderne, 40m2. Banesa ka kete

  Prishtinë Sot, 01:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet banesa afer Qendres _ mobiluar
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa afer Qendres _ mobiluar

  Shitet banesa afer Qendres, rr. Bajram Kelmendi, banesa eshte komplet e mobiluar, moderne, gjendet n

  Prishtinë Sot, 01:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET BANESA 88m2 NË ARBËRI (DRAGODAN)
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 88m2 NË ARBËRI (DRAGODAN)

  Shitet Banesa 88\'m2 në katin e 2 \'të në Arbëri ish ( dragodan) përball Minimaxit , e gatshme për b

  Prishtinë Sot, 01:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 32m2 ne Ulpiane te Hasan Prishtina
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 32m2 ne Ulpiane te Hasan Prishtina

  Shitet banesa ne Ulpiane afer shkolles Hasan Prishtina.Banesa posedon nje dhome dhe kuzhinen e ndare

  Prishtinë Sot, 01:00
  40.000 €
 • 8 foto
  LINA-SHITET BANESA 87m2 NE B.TE DIELLIT 03/09
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 87m2 NE B.TE DIELLIT 03/09

  Shitet: Banesa Kuadratura: 87m2 Kati;I Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gju

  Prishtinë Sot, 00:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet banesa 87m2 Te “Sami Frasheri"
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 87m2 Te “Sami Frasheri"

  Shitet banesa 87m2+10m2 ne katin e 3-te te gjimnazi “Sami Frasheri” perballe ish teknikes.Banesa

  Prishtinë Sot, 00:59
  770 €
 • 9 foto
  Shiten Banesat ne Prishtine 75 dhe 83 m2
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat ne Prishtine 75 dhe 83 m2

  Shiten 2 banesa ne Prishtine 75m2 dhe 83m2. Banesa 75m2 eshte 3 dhomshe dhe gjindet ne lagjen Bregu

  Prishtinë Sot, 00:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 83m2 ne Lagjen e Muhaxherve
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 83m2 ne Lagjen e Muhaxherve

  Shitet banesa 83m2 ne katin e 10-te.Banesa gjindet ne Lagjen e Muhaxhereve perball objektit "Kulla e

  Prishtinë Sot, 00:59
  780 €
 • 4 foto
  Banese ne shitje te Qafa _ 1+1
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje te Qafa _ 1+1

  Shitet banese te Qafa, rr.UQk, banesa gjendet ne katin e 3-te, eshte ndertim i vjeter, komplet e mob

  Prishtinë Sot, 00:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Konvikt
  Apartment / Banesa

  Konvikt

  Shitet konvikti nr3 me qira per me shum kontaktoni ne numrin e telefonit

  Prishtinë Sot, 00:56
  50 €
 • 3 foto
  Urgjent Shes Banesen 38 mi euro 144m
  Apartment / Banesa

  Urgjent Shes Banesen 38 mi euro 144m

  Shes banes urgjent Fush Kosove 38 mi € afer shkollës Mihal Grameno. 144 m2 / e gatshme . thir kur t

  Prishtinë Sot, 00:56
  38.000 €
 • 9 foto
  SHITET BANESA NE BILL KLINTON
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE BILL KLINTON

  Banesa ndodhet ne Bulevardin \"Bill Klinton\", Hyrja A1 nr 26, afer Katedrales Nene Tereza Banesa e

  Prishtinë Sot, 00:45
  85.000 €
 • 10 foto
  LINA-Shitet banesa 80m2 kati I ne Ulpiane 50/16
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 80m2 kati I ne Ulpiane 50/16

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 80m2 Kati:-I-rë Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhom

  Prishtinë Sot, 00:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA banesa Duplex 138 m2 ban e Bardha Pr
  Apartment / Banesa

  LINA banesa Duplex 138 m2 ban e Bardha Pr

  Shitet:Banesa duplex e mobiluar Hapësirë:138 m2 Kati:IV Adresa:Te banesat e bardha në Bregun e Diel

  Prishtinë Sot, 00:41
  750 €
 • 5 foto
  LINA SHTEPIA 3KATE LAGJJA JANINA PR 186/17
  Shtepi / Vila

  LINA SHTEPIA 3KATE LAGJJA JANINA PR 186/17

  Shitet Shtëpia Oborr : 2.8 ari Adresa;Lagjja Janina-Mbrapa Grand Stores-PR Organizimi mbrendshem :

  Prishtinë Sot, 00:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banese ne shitje ne Breg te Diellit
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne Breg te Diellit

  Shitet banese ne Breg te Dielli, te Xhambazt, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 4-

  Prishtinë Sot, 00:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-Shitet banesa 64.4m2
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 64.4m2

  Shitet: Banesa Kuadratura: 64.8m2 Kati;I Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,nje dhom g

  Prishtinë Sot, 00:40
  750 €
 • 8 foto
  LINA banesa 60.11 m2 neto te mbikalimi Pr
  Apartment / Banesa

  LINA banesa 60.11 m2 neto te mbikalimi Pr

  Shitet:Banesa e mobiluar Kuadraturë:60.11 m2 Organizimi:dhomë dite me kuzhinë,dy dhoma gjumi,wc+b d

  Prishtinë Sot, 00:40
  1.500 €
 • 0 foto
  Banesa te NARTELI emshir (kalabari) kati 2
  Apartment / Banesa

  Banesa te NARTELI emshir (kalabari) kati 2

  Shitet banesa te narteli ne emshir ndertim te ri Banesa posedon 2 dhoma gjumi Sallon Kuzhine 2 banjo

  Prishtinë Sot, 00:39
  800 €
 • 4 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA 2KATSHE LAGJJA QENDRESA 214/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA 2KATSHE LAGJJA QENDRESA 214/17

  Shitet;Shtëpia 220m2 Oborrë; 3ari Organizimi i mbrendshem:kati I:Qendrimi ditor+kuzhinë,tre dhoma

  Prishtinë Sot, 00:34
  190.000 €
 • 8 foto
  LINA-Shitet shtepia 375m2 ne Dragodan 236/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 375m2 ne Dragodan 236/17

  Shitet Shtepia: 375m2 Kati i pare - Sallon ,kuzhine, wc dhe banjo. Kati i dyte - kater dhoma gjumi

  Prishtinë Sot, 00:34
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet dhe ipet me qera Shtepia-Mal te Robit
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet dhe ipet me qera Shtepia-Mal te Robit

  Shitet dhe ipet me qera Shtëpia 3katshe Oborr : 21 ari Adresa;Mal te Robit ne Shqipëri Organizimi mb

  Prishtinë Sot, 00:34
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-SHITET BANESA 110m2 KATI II TE ARIU-PR 43/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 110m2 KATI II TE ARIU-PR 43/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 110m2 Kati:II Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma

  Prishtinë Sot, 00:34
  90.000 €
 • 11 foto
  LINA-Shitet Shtëpia Rr B.Kelmendi- Pr 170 17SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtëpia Rr B.Kelmendi- Pr 170 17SH

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Adresa:Rr ,,Bajram Kelmendi" -Prishtine Organizimi:Qëndrimi ditorë+kuzhina

  Prishtinë Sot, 00:34
  155.000 €
 • 11 foto
  LINA-SHITET BANESA 87m2 NE B.TE DIELLIT 45/16
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 87m2 NE B.TE DIELLIT 45/16

  Shitet: Banesa Kuadratura: 87m2 Kati;I Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gju

  Prishtinë Sot, 00:29
  850 €