Patundshmeri në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 96m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 96m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 96m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallo

  Prishtinë Sot, 11:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 96.3m2 në Lagjën Arbëria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 96.3m2 në Lagjën Arbëria ⭕

  ⭕Shitet banesa 96.3m2 ne Lagjen Arberia (Dragodan) perball Ambasades Amerikane⭕ ⭕Banesa posedo

  Prishtinë Sot, 11:36
  950 €
 • 7 foto
  ⭕Shitet Banesa 66m2 në qendër të Prishtinës ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 66m2 në qendër të Prishtinës ⭕

  ⭕Shitet Banesa 66m2 kati 4 në qendër të Prishtinës përball Hotel Grnad ⭕Banesa posedon : ⭕Sal

  Prishtinë Sot, 11:35
  1.950 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 112.4m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 112.4m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 112.4m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sa

  Prishtinë Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sall

  Prishtinë Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa afër SuperVivës në Mati 1
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa afër SuperVivës në Mati 1

  Shitet banesa në lagjen Mati 1, rruga Muharrem Fejza, kompleksi Valoni. Banesa ka sipërfaqe 95², në

  Prishtinë Sot, 11:35
  780 €
 • 7 foto
  Banesë 110m2 në shitje në Dardani.
  Apartment / Banesa

  Banesë 110m2 në shitje në Dardani.

  Banesa gjendet ne Dardani në rrugën Ilaz Kodra afër Bas Trade dhe Viva Fresh Store. Banesa ka 96m2 n

  Prishtinë Sot, 11:34
  150.000 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa te Fakulteti teknik Bregu i diellitm
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa te Fakulteti teknik Bregu i diellitm

  Shitet Banesa tek Fakulteti Teknik,Banesa eshte ne katin 0(Perdhese). • Sallon-Kuzhine • Dhome

  Prishtinë Sot, 11:34
  39.000 €
 • 11 foto
  ⭕️Shitet Shtëpia në Veterrnik me siperfaqe ⭕️270m2
  Shtepi / Vila

  ⭕️Shitet Shtëpia në Veterrnik me siperfaqe ⭕️270m2

  ⭕️Shitet Shtëpia në Veterrnik me siperfaqe ⭕️270m2 ⭕️(2.50 Ari) Shtëpia posedon : Kati 1

  Prishtinë Sot, 11:34
  195.000 €
 • 7 foto
  SH021 Banese ne SHITJE ne Fushe Kosove 37.500 €
  Apartment / Banesa

  SH021 Banese ne SHITJE ne Fushe Kosove 37.500 €

  Banesa Posedon: 1 - Dhome Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Banesa gjendet ne Fu

  Prishtinë Sot, 11:34
  37.500 €
 • 6 foto
  ⭕Shitet Banesa 115.8m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 115.8m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 115.8m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sa

  Prishtinë Sot, 11:34
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ⭕️Shitet banesa 82.81m2 ne Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 82.81m2 ne Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 82.81m2 kati 7 ne Fushekosove Afer Shkolles Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï¸

  Fushë Kosovë Sot, 11:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ⭕️Shitet banesa 91,17m2 kati 3- te në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 91,17m2 kati 3- te në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 91,17m2 kati 3- te në Fushekosove te kompleksi Eliza e re Banesa posedon : 📞+38

  Fushë Kosovë Sot, 11:34
  490 €
 • 6 foto
  Banesa 80m2 ne shitje ne Ulpiane
  Apartment / Banesa

  Banesa 80m2 ne shitje ne Ulpiane

  Banesa 80m2 ne shitje ne lagjen Ulpiana saktesisht tek banesat e oficirave poshte fushes se betonit.

  Prishtinë Sot, 11:34
  1.750 €
 • 1 foto
  SHITEN BANESAT 82.7m2 , 62.62m2 dhe 89m2
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT 82.7m2 , 62.62m2 dhe 89m2

  ****Shitet banesa 82.70m2 ne katin e 8-te (jug) Banesa ka kete renditje : 1) qendrim ditor(Sallon) 2

  Prishtinë Sot, 11:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet shtëpija në Emshir
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpija në Emshir

  Shitet shtëpija në lagjen Emshir, afër Hotel Gardenit. Shtepija është e ndërtuar rishtazi dhe ka një

  Prishtinë Sot, 11:33
  195.000 €
 • 6 foto
  ⭕️Shitet banesa 60.20 m2 kati 7 ne Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 60.20 m2 kati 7 ne Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 60.20 m2 kati 7 ne Fushekosove Afer Shkolles Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë Sot, 11:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⭕️Shitet banesa 56.3m2 kati 1 ne Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 56.3m2 kati 1 ne Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 56.3m2 kati 1 ne Fushekosove Afer Shkolles Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️

  Prishtinë Sot, 11:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten banesa ne Mati 1-Rruga C-Bs Grup!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shiten banesa ne Mati 1-Rruga C-Bs Grup!DELTA

  Ofrohen per shitje 4 banesa ne lagjjen \"Mati 1\"(Rruga C)ne kompleksin banesor \"Luledielli 3\"ne r

  Prishtinë Sot, 11:33
  750 €
 • 11 foto
  ⭕️Lëshojm Banesën me qira te 4 llullat
  Apartment / Banesa

  ⭕️Lëshojm Banesën me qira te 4 llullat

  ⭕️Lëshojm Banesën me qira te 4 llullat ⭕️Sipërfaqja 76m2 Banesa posedon: ⭕️ Sallon ⭕ï

  Prishtinë Sot, 11:32
  350 €
 • 5 foto
  Ofrohet banesa 3+1 me qera ne Emshir !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 3+1 me qera ne Emshir !DELTA

  Ofrohet Banese me siperfaqe 87m2 me Qira ne Lagjen Kalabria (Emshir te banesat e Arabëve) Banesa gj

  Prishtinë Sot, 11:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesë 100m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
  Apartment / Banesa

  Banesë 100m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Banesa gjendet në Lagjën e Spitalit në rrugën “Holger Petersen“. Banesa ndodhet në katin e 3-të,

  Prishtinë Sot, 11:32
  85.000 €
 • 2 foto
  ⭕Shitet shtëpia 323m2 ne Veternik Avenue 23⭕
  Shtepi / Vila

  ⭕Shitet shtëpia 323m2 ne Veternik Avenue 23⭕

  ⭕Shitet shtëpia 323m2 ne Lagjen Veternik Lagjia Avenuie 23 ⭕ ⭕Shtepia posedon : ⭕Kati I ⭕S

  Prishtinë Sot, 11:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtepia 202m2 ne lagjen Qershia!DELTA
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 202m2 ne lagjen Qershia!DELTA

  Ofrohet per shitje shtëpia ne dalje te Prishtines ne lagjjen \"Qershia\"Shtëpia e tipit C me madhesi

  Prishtinë Sot, 11:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa në shitje te Prishtina e Re - Standard Plus
  Apartment / Banesa

  Banesa në shitje te Prishtina e Re - Standard Plus

  Ofrojme banesa me cmime shume të volitshme te Prishtina e Re në kompleksin “Standard Plus”. Komp

  Prishtinë Sot, 11:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa te Narteli në Emshir - 720€
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te Narteli në Emshir - 720€

  Shitet banesa me çmim shumë të volitshëm, ndërtim i ri i Nartel-it në Emshir. Banesa gjendet në kati

  Prishtinë Sot, 11:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa e mobiluar te Mihail Grameno
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa e mobiluar te Mihail Grameno

  Shitet banesa në Fushë Kosovë afër shkollës Mihail Grameno. Banesa është në katin e 8 me lift funksi

  Fushë Kosovë Sot, 11:31
  42.000 €
 • 9 foto
  ⭕Shitet banesa 86.7m2 në Lagjen Mat 1 ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 86.7m2 në Lagjen Mat 1 ⭕

  ⭕Shitet banesa 86.7m2 kati 1-rë në Lagjen Mat 1 afër shkolles Pavarësia ⭕ ⭕Banesa posedon : â

  Prishtinë Sot, 11:31
  700 €
 • 1 foto
  Banesë 60m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 60m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan përballë ambasadës Amerikane apo afër Minimax. Objekti është ndërtim i ko

  Prishtinë Sot, 11:31
  54.000 €
 • 7 foto
  Banesë 42m2 (2+1) në shitje në Dardani te Santeja.
  Apartment / Banesa

  Banesë 42m2 (2+1) në shitje në Dardani te Santeja.

  Banesa gjendet në Dardani te Santeja, mbrapa Albi Market. Banesa ndodhet në katin gjysëm përdhesë (o

  Prishtinë Sot, 11:31
  60.000 €
 • 6 foto
  SHITET BANESA NË RRUGEN(C) 56m2 42500EURO
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NË RRUGEN(C) 56m2 42500EURO

  BANESA POSEDON: 1 SALLON 1 KUZHIN 1 DHOM GJUMI 1 BANJO 1 BALLKON 1 KORIDOR BANESA GJINDET NË RRUGEN

  Prishtinë Sot, 11:30
  42.500 €
 • 9 foto
  Shitet banesa në Dardani
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në Dardani

  Shitet banesa në lagjen Dardania, në afërsi të Termokosit dhe Fellinit. Banesa gjendet në katin e 5-

  Prishtinë Sot, 11:30
  87.000 €
 • 9 foto
  ⭕️Lëshojmë shtëpin me qira në lagjën ⭕️ Marigona
  Shtepi / Vila

  ⭕️Lëshojmë shtëpin me qira në lagjën ⭕️ Marigona

  ⭕️Lëshojmë shtëpin me qira në lagjën ⭕️ Marigona 174m2 dhe podrum 95m2 Shtëpia ka këtë ren

  Prishtinë Sot, 11:30
  1.200 €
 • 5 foto
  Shitet Banesa Nga Pozhegu Brothers 129.60 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Nga Pozhegu Brothers 129.60 m2

  TIPI B – 129.60 Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje de

  Prishtinë Sot, 11:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Banesa nga Pozhegu Brothers
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa nga Pozhegu Brothers

  TIPI E – 109.43 Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje de

  Prishtinë Sot, 11:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Banesa Nga Pozhegu Brothers 52.00m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Nga Pozhegu Brothers 52.00m2

  TIPI B15 – 52.00 - Kati i Parë Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara

  Prishtinë Sot, 11:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banesa nga Pozhegu Brothers 65.9 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa nga Pozhegu Brothers 65.9 m2

  TIPI B2 – 65.9 - Kati Suteren Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara p

  Prishtinë Sot, 11:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banesa 98m2 ne shitje te Muhaxheret
  Apartment / Banesa

  Banesa 98m2 ne shitje te Muhaxheret

  Banesa 98.3m2 ne shitje te Muhaxheret ne kompleksin Kulla e Muhaxhereve, ne nje kompleks me standard

  Prishtinë Sot, 11:30
  900 €
 • 7 foto
  Banesë 104m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  Apartment / Banesa

  Banesë 104m2 në shitje në Fushë Kosovë.

  Banesa gjendet në Fushë Kosovë, në rrugën Dardania dhe ka fletë poseduese. Banesa ndodhet në katin e

  Prishtinë Sot, 11:30
  90.000 €
 • 5 foto
  SHITET BANESA NE QENDER NE SHESH
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE QENDER NE SHESH

  BANESA KATI 3/48M2 1 DHOM GJUMI 1 DHOM DITE 1 KUZHIN 1 BANJO BANESA ESHT E LESHUAR ME QIRA ARIA

  Prishtinë Sot, 11:30
  94.000 €
 • 7 foto
  Banesë 65m2 në shitje në Dardani.
  Apartment / Banesa

  Banesë 65m2 në shitje në Dardani.

  Banesa gjendet në Dardani te sheshi Bill Klinton. Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe është tërësisht

  Prishtinë Sot, 11:29
  82.000 €
 • 10 foto
  SH013 Shitet Banesa ne Tophane, Prishtine 770€/m2
  Apartment / Banesa

  SH013 Shitet Banesa ne Tophane, Prishtine 770€/m2

  Banesa Posedon: 3 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Banesa gjendet ne la

  Prishtinë Sot, 11:29
  770 €
 • 4 foto
  ⭕️Shitet banesa 115m2 ne katin e 3-te ne Lagjen Ma
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 115m2 ne katin e 3-te ne Lagjen Ma

  ⭕️Shitet banesa 115m2 ne katin e 3-te ne Lagjen Mat 1 ne Kompleksin Kodrina (Tregtia) Banesa pos

  Prishtinë Sot, 11:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Leshohet Banesa me Qira Royal Mall
  Apartment / Banesa

  Leshohet Banesa me Qira Royal Mall

  banesa kati lV 91m2 2 dhoma gjumi 1 dhome e dites 1 kuzhin 1 banjo 1 wc 1 teras ngrohje qendror

  Prishtinë Sot, 11:29
  550 €
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Podujevë Sot, 11:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë 65m2 e MOBILUAR në shitje te Parku
  Apartment / Banesa

  Banesë 65m2 e MOBILUAR në shitje te Parku

  Banesë 65m2 e MOBILUAR në shitje te Parku i Qytetit. Banesa është në katin e I-rë, ka 65m2 si dhe ka

  Prishtinë Sot, 11:29
  61.750 €
 • 5 foto
  Banes me qira ne Dardani 2+1
  Apartment / Banesa

  Banes me qira ne Dardani 2+1

  Leshoje banes me qira ne Dardani, banesa eshte e mobiluar ne teresi, e re, ka klime, gjendet ne kati

  Prishtinë Sot, 11:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 144.95m2 ne lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 144.95m2 ne lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet banesa 144.95m2 kati 7-të ne lagjen Kalabria Kompleksi Blerti ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕

  Prishtinë Sot, 11:28
  750 €
 • 0 foto
  ⭕️Shitet Shtëpia 103m2 në Arbëria
  Shtepi / Vila

  ⭕️Shitet Shtëpia 103m2 në Arbëria

  ⭕️Shitet Shtëpia 103m2 me 3.18 ari oborr në lagjën Arbëria (Dragodan) afër MiniMax ⭕️ Shtëpi

  Prishtinë Sot, 11:28
  120.000 €
 • 5 foto
  Zyre me Qera te New Born-i 500€
  Apartment / Banesa

  Zyre me Qera te New Born-i 500€

  Ipet Zyre me Qera te New Borni kati 2 Ka 3 DHoma (Hapsira punuese),Wc ka dhe nje parking te sigurua

  Prishtinë Sot, 11:28
  500 €