Patundshmeri
Obiliq

Patundshmeri në shitje në Obiliq

 • 4 foto
  Shitet shtepia me 7 ari toke. Cmim i volitshem!
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me 7 ari toke. Cmim i volitshem!

  Shitet shtepia me 7 ari toke ne zonen e pare te qytetit. Shtepia eshte me podrum dhe me nxemje qend

  Obiliq Sot, 09:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Shtepia me 14 ari toke.Me dy dalje ne rruge
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia me 14 ari toke.Me dy dalje ne rruge

  CMIM i VOLITSHEM!!! Shitet shtepia me 14 ari toke ne zonen e pare te qytetit. Trualli pozedon 2 dal

  Obiliq Sot, 09:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes shtepine
  Shtepi / Vila

  Shes shtepine

  Shitet shtëpia në Kastriot (ish Obiliq), 5 Ari oborr me dokumentacion gjithqka në rregull . Rruga 2

  Obiliq 20 korrik 14:33
  54.000 €
 • 0 foto
  Shese shtepin
  Shtepi / Vila

  Shese shtepin

  Shes shepin ne Kastriot ish Obiliq me 5ari oborr rruga 28nentori nr 2

  Obiliq 19 korrik 22:54
  54.000 €
 • 1 foto
  Pllaci ne shitje
  Truall / Toke

  Pllaci ne shitje

  shes Pllacin 18 Ari ne obiliq, ne rrugen krysore afer WDG. Pllaci eshte i rregulluar me rrethoj der

  Obiliq 13 korrik 23:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes 3 ari
  Truall / Toke

  Shes 3 ari

  Shes 3 ari toke ne Millosheve me nje cmim shume te volitshem, rruga eshte e shtruar ne zhavor dhe es

  Obiliq 13 korrik 13:26
  10.500 €
 • 0 foto
  Shes Shtepine 96 Metra katror, 6 Ahri Shfrytezim
  Shtepi / Vila

  Shes Shtepine 96 Metra katror, 6 Ahri Shfrytezim

  Shes Shtepine 96 Metra katror, 5 Ahri Shfrytezim , Rrruga kongresi I manastirit mas hekurudhes treni

  Obiliq 9 korrik 21:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet baesa e renovuar S=60 M2
  Apartment / Banesa

  Shitet baesa e renovuar S=60 M2

  Shitet banesa ne Obiliq, Banesa ka 60m2 dhe posedon. Dy dhoma gjumi, qendrimin ditore me kuzhine te

  Obiliq 7 korrik 16:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 50m2 me Obiliq
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 50m2 me Obiliq

  Shitet banesa ne Obiliq, Banesa ka 50m2 dhe posedon. Një dhomë gjumi, qendrimin ditore me kuzhine te

  Obiliq 7 korrik 16:26
  24.000 €
 • 5 foto
  Shtepia prej 320m2 ne Bajmofc Obiliq
  Shtepi / Vila

  Shtepia prej 320m2 ne Bajmofc Obiliq

  SHITET SHTEPIA NE FSHATIN BAJMOFC-ZONA KADASTRALE VUSHTRRI LOKACIONI BUZ RRUGES NACIONALE M2 : PRISH

  Obiliq 7 korrik 16:24
  145.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa ne S=82 m2 ne Obiliq
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne S=82 m2 ne Obiliq

  Shitet banesa në Obiliq në bllokun e ish aneksit të komunës në sheshin \"Aziz Zhilivoda\' në Obiliq.

  Obiliq 7 korrik 16:24
  44.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa, ish objek. i shtepise se shendetit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa, ish objek. i shtepise se shendetit

  Shitet banesa ne Obiliq, Banesa ka 75m2 dhe posedon. Dy dhoma gjumi, qendrimin ditore me kuzhine te

  Obiliq 29 qershor 15:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa ne Obiliq
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Obiliq

  Shitet banesa e renovuar ne Obiliq banesat afer Komunes se re kati i 5t. Banesa ka; Qendrimin dito

  Obiliq 29 qershor 15:49
  23.000 €
 • 0 foto
  Shes Shtepine 96 Metra katror, 5 Ahri Shfrytezim
  Apartment / Banesa

  Shes Shtepine 96 Metra katror, 5 Ahri Shfrytezim

  Shes Shtepine 96 Metra katror, 5 Ahri Shfrytezim , Rrruga kongresi I manastirit mas hekurudhes tren

  Obiliq 20 qershor 15:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHES SHTEPINE NE MAZGIT-OBILIQ me 35 ari toke
  Shtepi / Vila

  SHES SHTEPINE NE MAZGIT-OBILIQ me 35 ari toke

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2. Me 35 ari truall. Toka eshte ne vend shume te pershtatshem per biz

  Obiliq 12 qershor 15:23
  2.150 €
 • 0 foto
  shtepia e banueshme
  Shtepi / Vila

  shtepia e banueshme

  shtepia eshte ne gjendje te mire e kompletuar me uje me rrym kanalizim shtepia gjindet ne nje siperf

  Obiliq 26 maj 20:21
  55.000 €
 • 2 foto
  Urgjent shes 35 ari trull qmimi 2500 euro ari
  Shtepi / Vila

  Urgjent shes 35 ari trull qmimi 2500 euro ari

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem

  Obiliq 15 maj 23:31
  87.500 €
 • 3 foto
  Shitët banesa luksoze në qendër të Prishtinës mbrapa teatrit kombëtar.
  Apartment / Banesa

  Shitët banesa luksoze në qendër të Prishtinës mbrapa teatrit kombëtar.

  Shitët banesa luksoze në qendër të Prishtinës mbrapa teatrit kombëtar. Banesë super-luksoze e mobil

  Obiliq 10 maj 14:09
  65.000 €
 • 8 foto
  Shitët urgjentisht banesa në Larishtë, Prishtinë te ProcreditBank.
  Apartment / Banesa

  Shitët urgjentisht banesa në Larishtë, Prishtinë te ProcreditBank.

  Shitët urgjentisht banesa në Larishtë, Prishtinë te ProcreditBank. Banesa gjendët në katin e 1-rë,

  Obiliq 8 maj 15:08
  1.100 €
 • 1 foto
  Shes 50 ari tokë në Veternik afër hotel internacional
  Truall / Toke

  Shes 50 ari tokë në Veternik afër hotel internacional

  Shes 50 ari tokë në Veternik afër hotel internacional ngjitur me rrugën kryesore. Qmimi me marrveshj

  Obiliq 25 prill 13:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes banesën në lagjen dardania, Prishtinë.
  Apartment / Banesa

  Shes banesën në lagjen dardania, Prishtinë.

  Shes banesën në lagjen dardania, Prishtinë. Banesa ka 2 dhoma gjumi. Dhoma e pritjes. Ka 2 ballkona

  Obiliq 24 prill 14:12
  91.000 €
 • 5 foto
  Shitët banesa afër Eulexit në lagjen e spitalit në Prishtinë.
  Apartment / Banesa

  Shitët banesa afër Eulexit në lagjen e spitalit në Prishtinë.

  Shitët banesa afër Eulexit në lagjen e spitalit në Prishtinë. Banesa gjendët në katin e 10-të, ka 1

  Obiliq 23 prill 17:04
  75.000 €
 • 2 foto
  SHITET TRUALLI NE MILLOSHEVE
  Truall / Toke

  SHITET TRUALLI NE MILLOSHEVE

  SHES TRUALLIN NE MILLOSHEVE TE XHAMIJA E RE TRUALLI KA 18 ARI ESHE NJE VEND IDEAL DHE SHUME I PERSH

  Obiliq 23 prill 15:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store.
  Apartment / Banesa

  Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store.

  Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store. Shumë e përshtatshme për banim dhe për biznes. Ban

  Obiliq 19 prill 13:03
  165.000 €
 • 6 foto
  Shitët banesa ngjitur me lokal në Dardani,
  Apartment / Banesa

  Shitët banesa ngjitur me lokal në Dardani,

  Shitët banesa ngjitur me lokal në Dardani, Prishtinë afër postës kryesore. Banesa gjendët në katin

  Obiliq 18 prill 14:01
  100.000 €
 • 1 foto
  Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra.
  Apartment / Banesa

  Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra.

  Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra. Banesa është ndërtim I vjetër dh

  Obiliq 16 prill 13:34
  300.000 €
 • 0 foto
  Shes banese 70m2 per vetem 15000e
  Apartment / Banesa

  Shes banese 70m2 per vetem 15000e

  Shes urgjent banese ne katin e par 70 m2 per vetem 15000e. Qmimi eshte fiks. Banesa eshte ndertim i

  Obiliq 11 prill 19:22
  15.000 €
 • 1 foto
  Shitët banesa në Dardani, Prishtinë Rr.Idriz Gjilani ose te banesat e gjelbërta në kurriz
  Apartment / Banesa

  Shitët banesa në Dardani, Prishtinë Rr.Idriz Gjilani ose te banesat e gjelbërta në kurriz

  Shitët banesa në Dardani, Prishtinë Rr.Idriz Gjilani ose te banesat e gjelbërta në kurriz afër statu

  Obiliq 11 prill 15:00
  140.000 €
 • 15 foto
  Shitët banesa në lagjën e spitalit rruga për te gjyqsori “rruga Holger petersen”.
  Apartment / Banesa

  Shitët banesa në lagjën e spitalit rruga për te gjyqsori “rruga Holger petersen”.

  Shitët banesa në lagjën e spitalit rruga për te gjyqsori “rruga Holger petersen”. Gjendët në katin

  Obiliq 11 prill 14:57
  62.440 €
 • 1 foto
  Trafika
  Garazh

  Trafika

  Shesum trafika

  Obiliq 4 prill 19:30
  1 €
 • 1 foto
  Trafike
  Garazh

  Trafike

  Shesim trafika

  Obiliq 4 prill 19:30
  1 €
 • 2 foto
  Shiten shtepitë në Obiliq
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepitë në Obiliq

  Shiten 3 shtëpi, 2 shtepi te reja [2013,2005] dhe 1 shtepi me e vjeter.Shtëpitë shiten bashkë ose nd

  Obiliq 4 prill 11:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepia me 4 ari truall
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me 4 ari truall

  Shitet shtepia me 4 ari truall ne Obiliq rruga Agron Rama . Shtepia osht 3 kat . Me marreveshje

  Obiliq 4 prill 09:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes banesen 70m2.
  Apartment / Banesa

  Shes banesen 70m2.

  Shes banesen 70m2 ne Obiliq kati i par ndertim i vitit 1996. Kont 044450794

  Obiliq 3 prill 23:23
  230 €
 • 9 foto
  shes
  Shtepi / Vila

  shes

  shes shtepin 2 katshe me pudrum e 8 ari trull.

  Obiliq 3 prill 07:12
  120.000 €
 • 1 foto
  Dyer per garazhde
  Garazh

  Dyer per garazhde

  Lartesia:3 metra, Gjeresia: 3 metra, Jashte: ngjyre e bardhe, Brenda: ngjyre e kuqe, Qmimi:sipas ma

  Obiliq 2 prill 20:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtëpija në shitje
  Shtepi / Vila

  Shtëpija në shitje

  4.7 Ari oborr + shtepija me dokumentacion gjithqka në rregull . Shtepia u kan nje koh me qira dhe ka

  Obiliq 2 prill 16:47
  30.000 €
 • 4 foto
  Shiten 2 shtepi me 15 ari ne milloshev
  Shtepi / Vila

  Shiten 2 shtepi me 15 ari ne milloshev

  Shiten dy shtepite me 15 ari dy shtepit kan nga 5 ari dhe 5 ari jon te lir.shtepite jan te gatshme

  Obiliq 2 prill 09:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtepia ne Fshatin Palaj
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne Fshatin Palaj

  SHITET SHTEPIA NE QENDER TE FSHATIT PALAJ TE KROJI I FSHATIT. PARCELLA KA 13 ARI TOKE DHE NJë SHTEPI

  Obiliq 2 prill 08:58
  49.000 €
 • 8 foto
  SHITET BANESA KATI 1 TREGTIA NDERTUSI
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA KATI 1 TREGTIA NDERTUSI

  Banesa Shitet kati par Sallon me Kuzhin nje dhom gjumi nje Ballkon Banjo Ndertuar nga TREGTIA 2008 B

  Obiliq 1 prill 07:32
  29.900 €
 • 9 foto
  Shitet shtepia me 5ari truall
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me 5ari truall

  Shtepia gjendet ne Milloshevë 8Km larg hyrjes se Prishtinës

  Obiliq 1 prill 07:29
  33.000 €
 • 5 foto
  Shtepi me 5ari truall
  Shtepi / Vila

  Shtepi me 5ari truall

  Shtepia gjendet ne Milloshevë,8Km larg hyrjes se Prishtinës

  Obiliq 1 prill 07:29
  33.000 €
 • 1 foto
  Hamar kosh
  Garazh

  Hamar kosh

  Shes Hamarin me 5 preska te grunit dhe ni kosh per kallamoq esht shum i rujtun dhe me dru te fort qm

  Obiliq 1 prill 06:36
  250 €
 • 7 foto
  Shitet Ndertesa ne Qender te Kastrioti me 12.5 Ari
  Shtepi / Vila

  Shitet Ndertesa ne Qender te Kastrioti me 12.5 Ari

  Objekti gjindedet ne Kastriot (Obiliq) ne qender te Zones se par, ndermjet Stadiumit fushes sportive

  Obiliq 31 mars 18:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHES TRUALL NE MILLOSHEVË
  Truall / Toke

  SHES TRUALL NE MILLOSHEVË

  Shes 24 ari truall ne milloshev,vend shum i pershtatshem per banim ..... Magjistralja (Prishtine -

  Obiliq 3 mars 10:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shesim 6 ari toke ne Millosheve!!
  Truall / Toke

  Shesim 6 ari toke ne Millosheve!!

  Nese deshironi te ndertoni nje shtepi ne Millosheve, ne ju ofrojme parcelle prej 6 ari toke! Rrug

  Obiliq 7 nëntor 09:19
  2.300 €
 • 0 foto
  shiten dy shtepi
  Shtepi / Vila

  shiten dy shtepi

  shiten dy shtepi me 80 ari truall si dhe objektet ndihmese dhe 200 trupa te pemeve te llojeve te ndr

  Obiliq 16 tetor 21:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  **Shitet shtepia me 7 ari oborr ne MILLOSHEV**
  Shtepi / Vila

  **Shitet shtepia me 7 ari oborr ne MILLOSHEV**

  Shitet shtepia me 7 ari oborr ne Milloshev per me shum informata kontakto ne Viber :+46767115330

  Obiliq 12 gusht 20:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  leshoj banes me qira
  Apartment / Banesa

  leshoj banes me qira

  leshoj banes me qira ne qender te obiliqit

  Obiliq 11 korrik 10:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  leshoj banes me qira
  Apartment / Banesa

  leshoj banes me qira

  leshohet banesa me qira ne oniliq

  Obiliq 28 shkurt 14:03
  100 €