Ofrojm per shitje banesa te ndryshme ne Obiliq-Kastriot

Çmimi: 700 €
Ofrojm per shitje banesa te ndryshme ne Obiliq-Kastriot

Detajet

Postuar
28 janar 2023 17:02
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Obiliq
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

-
Campus Patundshmëri ofron për shitje banesa të tipeve të ndryshme në Obiliq, afër sheshit, në kuadër të kompanisë Alko Group të dëshmuar për ndërtim cilësor në Prishtinë dhe më gjerë.
Banesat janë në proces të punimeve dhe dorëzimi i celësave pritet të bëhet në muajin dhjetor të vitit 2022.
Mundësia e zgjedhjeve të tipeve dhe kateve është e limituar andaj na kontaktoni për informata shtesë.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : [email protected]
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël


Shpallje te ngjashme