Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Obiliq

 • 11 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Kamioni eshte me servise te kryera dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese. Viti i prodhimit 2013

  Obiliq Sot, 07:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN
  Shtepi / Vila

  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN

  Ndërtojmë objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë si në: Prishtinë, Fushë Kosovë, Obiliq, Pod

  Obiliq Sot, 06:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Femen e Sharrit
  Kafshe shtepiake

  Shes Femen e Sharrit

  Shes Femen e Sharrit osh e rrezikshme osht roje per shtepi i ka 7 muaj

  Obiliq Sot, 06:25
  60 €
 • 2 foto
  Shes Qen Sharrit Femen
  Kafshe shtepiake

  Shes Qen Sharrit Femen

  Shes femnen e sharrit osht e rrezikshme i ka 6 muaj osht roje per shtepi ndrroj vetem me femen belg

  Obiliq Sot, 06:25
  80 €
 • 0 foto
  motorr 50 kobik
  Motore (mbi 50 cc)

  motorr 50 kobik

  shes motorr 50 kubik veq karboratorin duhet mija ndrru

  Obiliq Sot, 05:19
  130 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE PER BANJO
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE PER BANJO

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE PER BANJO NGA PROFILI TROPLAST 7 cm ME QMIME TE VOLITSHME D

  Obiliq Dje, 23:33
  90 €
 • 4 foto
  Shitet elbi vjeshte 6rensh nga 28 cent kg
  Kafshe ferme

  Shitet elbi vjeshte 6rensh nga 28 cent kg

  Shitet elbi vjeshte 94 thas nga 28 cent kg 4.5 ton jon afersisht per info : 044545603

  Obiliq Dje, 22:24
  28 €
 • 1 foto
  Zerim Tenda karrika me qira +38345252957
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim Tenda karrika me qira +38345252957

  Zerim Tenda dhe Karrike me qira per raste ndryshme si:darsma,fejesa, dhe neja te ndryshme Tel:045-2

  Obiliq Dje, 22:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  paisje kuzhinash
  Makineri dhe inventare

  paisje kuzhinash

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Obiliq Dje, 22:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FASADER,MALLTER,RENOVIME KNAUF ,GLET, NGJYROSJE...
  Punesime

  FASADER,MALLTER,RENOVIME KNAUF ,GLET, NGJYROSJE...

  PUNOJME FASADE, MALLTER, RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE Mallterin e punojm me maqin. 044-279-731

  Obiliq Dje, 21:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Skele
  Sherbime

  Skele

  Skele me qëra Qmimi shum i volitshëm

  Obiliq Dje, 21:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten Skelet ose ndrrohen me vetur
  Materiale ndertimi

  Shiten Skelet ose ndrrohen me vetur

  Shes 500m2 skele me pare Kesh ose ndrroj me vetur qe me konvenon. Skelet jan shum ne xhendje te mir

  Obiliq Dje, 21:23
  13 €
 • 11 foto
  VW T5 KOMBI MAXI 2.5 TDI 2007 ME DOGAN
  Vetura

  VW T5 KOMBI MAXI 2.5 TDI 2007 ME DOGAN

  SHES APO NRROJ VW KOMBI T5 VITI 2007 ME KLIM I POSAARDHUR NGA GJERMONIA ME DOHAN TE PAGUAR NE GJENDJ

  Obiliq Dje, 21:06
  5.200 €
 • 0 foto
  SEAT IBIZA 1.9 TDI 2009 ME DOGAN TE PGAUAR
  Vetura

  SEAT IBIZA 1.9 TDI 2009 ME DOGAN TE PGAUAR

  SHES APO NRROJ SEAT INIZA 1,9 TDI 2009 I POSAARDHUR NGA GJERMONIA ME DOGAN TE PAGUAR POSEDON KLIM A

  Obiliq Dje, 21:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes pikap opell combo 1.7 dizell
  Vetura

  Shes pikap opell combo 1.7 dizell

  Shes apo ndrroj pikapin opell combo 1.7 dizell i regjistruar ne RKS ne gjendje shum te mir per me s

  Obiliq Dje, 21:05
  2.300 €
 • 11 foto
  Shes apo ndrroj veturen vw Touran 1.9 tdi 2009
  Vetura

  Shes apo ndrroj veturen vw Touran 1.9 tdi 2009

  Shes apo ndrroj veturen vw touran 1.9 tdi 6 shpejtsi viti i prodhimit 2009 me dogan te paguar 5 uls

  Obiliq Dje, 21:05
  6.900 €
 • 11 foto
  Mercedes E220 me dogan 200
  Vetura

  Mercedes E220 me dogan 200

  Shes apo ndrroj veturen Mercedes E220 AUTOMATIK me dogan viti i prodhimit 2009 i ardhur nga Gjermani

  Obiliq Dje, 21:05
  11.500 €
 • 8 foto
  Shes apo ndrroj Peugeot Patner 2.0 hdi 2004 RKS
  Vetura

  Shes apo ndrroj Peugeot Patner 2.0 hdi 2004 RKS

  Shes apo ndrroj veturen Peugeot Patner 2.0 Hdi viti i prodhimit 2004 i regjistruar RKS 5 ulse me kli

  Obiliq Dje, 21:04
  2.900 €
 • 8 foto
  Shes apo ndrroj Peugeot Patner
  Vetura

  Shes apo ndrroj Peugeot Patner

  Shes apo ndrroj veturen Peugeot Patner 2.0 Hdi viti i prodhimit 2004 i regjistruar RKS me klim vetur

  Obiliq Dje, 21:04
  2.500 €
 • 11 foto
  Shes apo ndrroj VW Caddy 1.9 TDI me dogan te pagua
  Vetura

  Shes apo ndrroj VW Caddy 1.9 TDI me dogan te pagua

  Shes apo ndrroj VW CADDY 1.9 tdi me dogan te paguar viti i prodhimit 2005 ne gjendje shum te mir.Cad

  Obiliq Dje, 21:03
  3.500 €
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 049619714
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 049619714

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel:049619714

  Obiliq Dje, 20:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes opel korsa 1.0 benxin 2003 RKS deri 12 muj
  Vetura

  Shes opel korsa 1.0 benxin 2003 RKS deri 12 muj

  Shes opel korsa 1.0 benxin 2003 ka regjistrimderi 12 muj ne gjendje shum te mir i servisum qdoher me

  Obiliq Dje, 20:25
  2.600 €
 • 8 foto
  VW Passat B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2012 11muj RKS
  Vetura

  VW Passat B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2012 11muj RKS

  Shes pasatin 2.0 TDI Automatik tiptronik DSG ne fund te 2011 i posa ardhur nga gjermanija i regjistr

  Obiliq Dje, 20:24
  11.800 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Obiliq Dje, 20:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qen Bub/Minuk
  Kafshe ferme

  Qen Bub/Minuk

  Shes qenin 40 a osh shum i shtir i msum

  Obiliq Dje, 19:08
  40 €
 • 6 foto
  OPEL CORSA 1.7 DIZEL
  Vetura

  OPEL CORSA 1.7 DIZEL

  Thirr ne 045346932 OPEL CORSA 1.7 DIZEL MOTORR JAPAN Ne gjendje shum te mir teknike,hargjime shum

  Obiliq Dje, 19:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Belgijski Ovcar Malinoa
  Kafshe shtepiake

  Belgijski Ovcar Malinoa

  Prodajem Belgijskog ovcara malinou ostala jos 4 zenska komada za vise informacija pozovite broj 045

  Obiliq Dje, 18:34
  50 €
 • 2 foto
  shes fellne 16
  Autopjese dhe paisje

  shes fellne 16

  shes fellne 195/55/ 16 shum te rujtne me goma te veres te mir as nuk dridhin as sen boj per golf 4

  Obiliq Dje, 17:30
  200 €
 • 4 foto
  Volvo
  Kamionë

  Volvo

  Shitet kamioni volvo 420 ne gjendje shum te mir pune viti i prodhimit 1996 ngre edhe me trap tpar ka

  Obiliq Dje, 17:08
  12.800 €
 • 11 foto
  OPEL ASTRA FACE LIFT 1.7 CDTI 2008
  Vetura

  OPEL ASTRA FACE LIFT 1.7 CDTI 2008

  OPEL ASTRA 1.7 CDTI 88 KW 6 SHPEJTSI VITI*2008* NAVIGACION MODELI COSMO TEMPOMAT PULLA VOLLON CENT

  Obiliq Dje, 16:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet renault clio 1.2 benzin viti 2003 rks 7muj
  Vetura

  Shitet renault clio 1.2 benzin viti 2003 rks 7muj

  Shes veturen renault clio 1.2 benzin viti 2003 regjistrim deri 04.02.2020 vetura punon shum mir esh

  Obiliq Dje, 16:37
  1.750 €
 • 6 foto
  OPEL VEKTRA 1.8 BENZIN 10 MUJ RKS TIMON ANGLEZ
  Vetura

  OPEL VEKTRA 1.8 BENZIN 10 MUJ RKS TIMON ANGLEZ

  Shite vetura opell vektra 1.8 16V benzin Rks deri me 24.10.2019 vallanin anglez ( ana e djadht) n

  Obiliq Dje, 16:18
  2.000 €
 • 7 foto
  Vw touran 1.9 tdi dsg automatik 2008
  Vetura

  Vw touran 1.9 tdi dsg automatik 2008

  Shitet apo ndrrohet vetura e tipit touran 1.9 tdi viti 2008 automatik dsg i ardhur nga zvicrra regji

  Obiliq Dje, 16:08
  7.300 €
 • 11 foto
  Opel Astra 1.7 CDTI 2012 I DOGANUAR
  Vetura

  Opel Astra 1.7 CDTI 2012 I DOGANUAR

  Shes apo nrroj opel astra 1.7 Cdti viti 2012 i posaardhur nga gjermania, me dogan te paguar posedon

  Obiliq Dje, 16:08
  7.500 €
 • 11 foto
  MERCEDES E220 CDI 2009 ME DOGAN
  Vetura

  MERCEDES E220 CDI 2009 ME DOGAN

  Shes apo nrroj Mercedes E220 Cdi viti 2009 i posaardhur nga gjermonia posedon klim abs srs airbag ul

  Obiliq Dje, 16:08
  12.900 €
 • 11 foto
  VW PASSAT CC 2.0 TDI DSG I DOGANUAR
  Vetura

  VW PASSAT CC 2.0 TDI DSG I DOGANUAR

  SHES APO NRROJ PASSAT CC 2.0 TDI 2009 I POSAARDHUR NGA GJERMONIA I DOGANUAR POSEDON KLIM ABS SRS AIR

  Obiliq Dje, 16:08
  9.500 €
 • 9 foto
  VW TOURAN2.0 TDI 2010 ME DOGAN TE PAGUAR
  Vetura

  VW TOURAN2.0 TDI 2010 ME DOGAN TE PAGUAR

  SHES APO NRROJ VW TOURAN 2.0 TDI 2010 I POSAARDHUR NGA GJERMONIA DHE I DOGANUAR POSEDON KLIM ABS SRS

  Obiliq Dje, 16:08
  9.000 €
 • 10 foto
  OPEL ASTRA J 1.6 ECOFLEX 2014 Me DOGAN TE PAGUAR
  Vetura

  OPEL ASTRA J 1.6 ECOFLEX 2014 Me DOGAN TE PAGUAR

  Shes apo nrroj opel astra 1.6 Ecoflex viti 2014 i posaardhur nga gjermania, me dogan te paguar posed

  Obiliq Dje, 16:07
  7.500 €
 • 8 foto
  Golf 3 fabrikisht diesel 1.9 regjistrim 2 muaj
  Vetura

  Golf 3 fabrikisht diesel 1.9 regjistrim 2 muaj

  Tel 046 141 494 ndrrim i mundshem

  Obiliq Dje, 15:56
  1.550 €
 • 7 foto
  Pezho 106 benzin 1.1 regjistrim 2 muaj
  Vetura

  Pezho 106 benzin 1.1 regjistrim 2 muaj

  Tel 046 141 494 ndrrim i mundshem

  Obiliq Dje, 15:56
  1.250 €
 • 4 foto
  Golf 3 GTD fabrikisht diesel 1.9 regjistrim 8 muaj
  Vetura

  Golf 3 GTD fabrikisht diesel 1.9 regjistrim 8 muaj

  Tel 046 141 494 ndreim i mundshem

  Obiliq Dje, 15:55
  1.650 €
 • 6 foto
  Venta GTD fabrikisht diesel 1.9 regjistrim 11 muaj
  Vetura

  Venta GTD fabrikisht diesel 1.9 regjistrim 11 muaj

  Tel 046 141 494 ndrrim i mundshem

  Obiliq Dje, 15:54
  1.750 €
 • 8 foto
  Fiat punto benzin 1.2 regjistrim 7 muaj
  Vetura

  Fiat punto benzin 1.2 regjistrim 7 muaj

  Tel 046 141 494 ndrrim i mundshem

  Obiliq Dje, 15:54
  1.650 €
 • 10 foto
  PAISJE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Obiliq Dje, 15:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes shtepine
  Shtepi / Vila

  Shes shtepine

  Shitet shtëpia në Kastriot (ish Obiliq), 5 Ari oborr me dokumentacion gjithqka në rregull . Rruga 2

  Obiliq Dje, 14:33
  54.000 €
 • 6 foto
  SHATORA TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare numri per kontakt 044280

  Obiliq Dje, 14:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873

  Japim ne sherbim karrika tavolina dhe shatroa ne gjdo koh jeni te mir pritur kontakti 044280873 vibe

  Obiliq Dje, 14:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Banesat
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat

  Shiten banesat 73m2 70m2 dhe 100m2 .Banesat jan ndertim i ri dhe te punuara sipas standarteve bash

  Obiliq Dje, 14:18
  420 €
 • 2 foto
  BUBASHFABA DEZINFEKTIM JU GARANTOJME THIRR VIBER
  Sherbime

  BUBASHFABA DEZINFEKTIM JU GARANTOJME THIRR VIBER

  ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMICA

  Obiliq Dje, 14:14
  1 €
 • 11 foto
  Shitet opel corsa 1.4 benzin viti 99 rks 11 muj
  Vetura

  Shitet opel corsa 1.4 benzin viti 99 rks 11 muj

  Shes veturen opel corsa 1.4 benzin viti 99 regjistrim 11 muj vetura esht me servise te kryme me koh

  Obiliq Dje, 14:01
  1.550 €