Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 11 foto
  AUDI A3 2.0TDI DSG SINTRONIK S_LINE VITI 2013
  Vetura

  AUDI A3 2.0TDI DSG SINTRONIK S_LINE VITI 2013

  AUDI A3 2.0 TDI 125KW 170 PS VITI 20.12. 2012 DSG SIMTRONIK S_LINE LLED PARA LLED MRAPA KLI TRONIK S

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VV CEDYY 1.9 SDI ME KLIM VITI 2005
  Vetura

  VV CEDYY 1.9 SDI ME KLIM VITI 2005

  VV CECYY 1.9 SDI VITI 2005 KLIM A.C ABS ESP I SERVISUM KOMPLET I DOGANAUR 1 VIT RKS PER MA SHUM NA

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM .FLETET E KETYRE ROLETAVE JANE

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 530D 3.0D FACELIFE VITI 2009
  Vetura

  BMW 530D 3.0D FACELIFE VITI 2009

  BMW 530D 3.0D 224 PS VITI 2009 AUTOMATIK FACELIFE KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER ULSET LIKUR

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MERCEDES C KLASS 220 CDI BLYFFICENT VITI 2010
  Vetura

  MERCEDES C KLASS 220 CDI BLYFFICENT VITI 2010

  MERCEDES C KLASS 220 CDI VITI 2010 6 SHPESJI BLYFFICENT KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER NAVI

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes me porosi vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetjes me porosi vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Fushë Kosovë Sot, 08:24
  799 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumit-Fjetjes viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumit-Fjetjes viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Lipjan Sot, 08:24
  770 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Lipjan Sot, 08:24
  840 €
 • 4 foto
  Fellne per Golf4.WV.Bora
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf4.WV.Bora

  Shiten fellnet 16 coll BBS per Golf4.WV.Bora ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t veres

  Podujevë Sot, 08:24
  220 €
 • 10 foto
  MERCEDES ML320 CDI 4MATIC VITI 2006
  Vetura

  MERCEDES ML320 CDI 4MATIC VITI 2006

  MERCEDES ML320 CDI VITI 2006 4MATIC KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER SENZOR PARKINGU. ULSET NXE

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES C KLASS 220 CDI AVANGARFD VITI 2008
  Vetura

  MERCEDES C KLASS 220 CDI AVANGARFD VITI 2008

  MERCEDES CKLASS 220 CDI 150KW VITI 2008 BLYFFICENT AVANGARD AUTOMATIK KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RENXH ROVER 2.7 HSE FULL OPSION VITI 2007
  Vetura

  RENXH ROVER 2.7 HSE FULL OPSION VITI 2007

  RENXH ROVER 2.7 HSE VITI 2007 QUATTRO KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT ULSE NXEMJE PARA MRAPA ULSET LIKU

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transpor

  Podujevë Sot, 08:24
  550 €
 • 6 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18

  Shitet Shtepia ne Prishtine ne Rr.Agim Qela (Lagjja Kalabria): Shtepia eshte 3 katshe dhe ka 6 ari o

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VV POLO 1.4 TDI BLUMOTIIN VITI 2007
  Vetura

  VV POLO 1.4 TDI BLUMOTIIN VITI 2007

  VV POLO 1.4 TDI VITI 2007 BLUMOTION KLIM A.C ABS ESP B.KOJUTER 4 GUMA TREJA I SERVISUM KOMPLET 10 M

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesë 100m2 në shitje te Dodona.
  Apartment / Banesa

  Banesë 100m2 në shitje te Dodona.

  Banesë 100m2 në shitje te Dodona. Banesa gjendet në rrugën Bajram Kelmendi dhe është në katin e IV-t

  Prishtinë Sot, 08:24
  100.000 €
 • 10 foto
  FIAT DUCATO 2.2.JTD KLIM VITI.2008
  Vetura

  FIAT DUCATO 2.2.JTD KLIM VITI.2008

  FIAT DUCATO 2.2 JTD VITI 2008 KLIM A.C ABS.ESP DRITARET ELWKTRIKE CENTRALL I.SERVISUM.KOMPLET I.DOG

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO FACELIFE VITI 2007
  Vetura

  AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO FACELIFE VITI 2007

  AUDI A8 3.0 TDI VITI 2007 QUATTRO FACELIFE LLED MRAPA CD AUX JUZBI NAVI FULL OPSION I DOGANUAR NE

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Shatora karrika tavolina 045587719

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW 120.2.0D FACELIFE VITI.2007
  Vetura

  BMW 120.2.0D FACELIFE VITI.2007

  BMW 120 2.0.D VITI.2007 KLIM. ABS.ESP TEMPOMAT B.KOJUTER I.SERVISUM.KOMPLET I.DOGANUAR NE RKS GOMA.

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PEUGEOT 307 1.6 HDI FACELIFE VITI.2005
  Vetura

  PEUGEOT 307 1.6 HDI FACELIFE VITI.2005

  PEUGEOT 307 1.6 HDI VITI 2005 KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT ULSET ME.NXEMJE GOMA.TREJA I.SERVISUM KOM

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW X3 3.0D M_PACET AUTOMATIK VITI 2005
  Vetura

  BMW X3 3.0D M_PACET AUTOMATIK VITI 2005

  BMW X3 3.0 D VITI 2005 M_PACET AUTOMATIK KLIM TRONIK ABS.ESP TEMPOMAT KOMANDA TIMON ULSET.LIKUR ULSE

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  AUDI A4 2.0 TDI 6SHPESJI VITI 2006
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI 6SHPESJI VITI 2006

  AUDI A4 TDI 2.0 TDI VITI 2006 KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT B,KOJUTER SENON BIG SENON GOMA TREJA I SER

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa 114 m2 ne lagjen e Muhaxhereve
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 114 m2 ne lagjen e Muhaxhereve

  Shitet banesa me siperfaqe 114 m2! Sallon me kuzhine Tre dhoma gjumi Banjo Wc Shpajz Dy ballkona Çmi

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zyre - Lokal 103 m2 në shitje te 4 Llullat.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre - Lokal 103 m2 në shitje te 4 Llullat.

  Lokali gjendet te 4 Llullat në rrugën Bajram Kelmendi. Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka një H

  Prishtinë Sot, 08:24
  206.000 €
 • 4 foto
  TENDA SHTORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHTORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873

  Japum ne sherbim tenda karrika dhe tavolina numri per kontakt 044280873 24 or transporti dhe m

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  KIA CEED 1.6 CRDI VITI 2008
  Vetura

  KIA CEED 1.6 CRDI VITI 2008

  KIA CEED 1.6 CRDI VITI 2008 KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT NAVI CD AUX JUZBI GOMA.TREJA DIMRIT 1 VIT R

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PEUGEOT 307 2.0 HDI FACELIFE VITI.2003
  Vetura

  PEUGEOT 307 2.0 HDI FACELIFE VITI.2003

  PEUGEOT 307 2.0 HDI VITI 2003 KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER E DOGANUAR NE RKS PER INFO NA T

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHES MERCEDES E KLASS 270 CDI Automatik RKS 2003
  Vetura

  SHES MERCEDES E KLASS 270 CDI Automatik RKS 2003

  MERCEDES E KLASS 270 CDI ELEGANC AUTOMATIK TOP TRONIK VITI 2003 KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOM

  Prishtinë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Banesa 94m2 ne shitje te Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Banesa 94m2 ne shitje te Bregu i Diellit

  Banesa 94m2 ne shitje te \"Bregu i Diellit\" saktesisht shume prane me shkollen fillore \"Ismail Qem

  Prishtinë Sot, 08:23
  165.000 €
 • 7 foto
  POLO 1.9 TDI 2004
  Vetura

  POLO 1.9 TDI 2004

  POLO 1.9 TDI 2004 KLIMATRONIK BORDKOMPJUTER ESP DVD PLAYER DRITARE ELEKTRONIKE PASQYRE ELEKTRONIKE

  Prishtinë Sot, 08:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2011 AUTOMATIK
  Vetura

  OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2011 AUTOMATIK

  OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2011 AUTOMATIK KLIMATRONIK NAVIGACION SENZORA PARKIMI PARA & MRAPA DRIT

  Prishtinë Sot, 08:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  MERCEDES B200 CDI AVANGARD 2006 AUTOMATIK
  Vetura

  MERCEDES B200 CDI AVANGARD 2006 AUTOMATIK

  MERCEDES B200 CDI AVANGARD 2006 AUTOMATIK Panorama Dritat xenon bi xenon Senzora parkingu para &amp

  Prishtinë Sot, 08:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2004 COSMO
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2004 COSMO

  OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2004 COSMO KLIMATRONIK BORDKOMPJUTER TEMPOMAT KOMANDA NE TIMON DRITARE ELEKTRONI

  Prishtinë Sot, 08:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesa 70m2 ne shitje ne Dardani
  Apartment / Banesa

  Banesa 70m2 ne shitje ne Dardani

  Banesa 70m2 ne shitje ne Dardani saktesisht ndertim i vjeter shume prane ores dhe semaforave, banesa

  Prishtinë Sot, 08:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VV GOLF 6 PLUS 2.0 TDI COMFORLAJN VITI 2010
  Vetura

  VV GOLF 6 PLUS 2.0 TDI COMFORLAJN VITI 2010

  VV GOLF PLUS 2.0 TDI VITI 2010 KLIM TRONIK KOMANDA TIMON ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER. ULSET NXEMJE S

  Prishtinë Sot, 08:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Sot, 08:22
  770 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S6 Edge 64GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S6 Edge 64GB

  Shitet Samsung Galaxy S6 Edge 64GB ne gjendje te mire pa asnje gervishtje version amerikan T-Mobile

  Prishtinë Sot, 08:22
  300 €
 • 7 foto
  Banesë Duplex 104m2 në shitje në Pejton - Sante.
  Apartment / Banesa

  Banesë Duplex 104m2 në shitje në Pejton - Sante.

  Banesa gjendet në Pejton, rr. Bulevardi Bill Klinton përmbi “Raimonda Cosmetics”. Banesa ndodhet

  Prishtinë Sot, 08:22
  85.000 €
 • 3 foto
  Banesë 58.80m2 në shitje në Ulpianë.
  Apartment / Banesa

  Banesë 58.80m2 në shitje në Ulpianë.

  Banesa gjendet në Ulpianë në rrugën Imzot Nikë Prelaj afër Fontanës. Banesa ndodhet në katin e II-të

  Prishtinë Sot, 08:22
  97.000 €
 • 1 foto
  Shes 3 lloptopa: Dell Latitude e 6420 core i5
  Kompjutera

  Shes 3 lloptopa: Dell Latitude e 6420 core i5

  Shes lloptopat Dell dell core i5 14 inch 250gb hdd 512mb grafike 4gb ram Bateria ne rregull, adapte

  Prishtinë Sot, 08:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banesa 69m2 ne shitje ne lagjen Mati 1
  Apartment / Banesa

  Banesa 69m2 ne shitje ne lagjen Mati 1

  Banesa 69m2 ne shitje ne lagjen Mati 1 saktesisht shume prane Maxi 24h ne komleksin Conin nga Lin Pr

  Prishtinë Sot, 08:21
  820 €
 • 1 foto
  ⭕️Shitet banesa 65.74 m2 kati 5- te në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 65.74 m2 kati 5- te në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 65.74 m2 kati 5- te në Fushekosove te kompleksi Eliza e re Banesa posedon : 📞+3

  Fushë Kosovë Sot, 08:21
  490 €
 • 1 foto
  Shitet banesa 87.54m2 kati 6- te në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 87.54m2 kati 6- te në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 87.54m2 kati 6- te në Fushekosove te kompleksi Eliza e re Banesa posedon : 📞+38

  Prishtinë Sot, 08:21
  490 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prishtinë Sot, 08:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Lëshohet me qira Shtëpi 580m2 B.i Diellit.
  Shtepi / Vila

  Lëshohet me qira Shtëpi 580m2 B.i Diellit.

  Shitet ose lëshohet me qira Shtëpi 580m2 në lagjen Bregu i Diellit. Shtëpia gjendet në lagjen Bregu

  Prishtinë Sot, 08:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten 2 shtëpi, 180m2 dhe 240m2, lagjja Dodona.
  Shtepi / Vila

  Shiten 2 shtëpi, 180m2 dhe 240m2, lagjja Dodona.

  Shiten 2 shtëpi, 180m2 dhe 240m2 ne 2.5 ari truall ne lagjen Dodona. Shtëpitë gjinden ne Lagjen Dodo

  Prishtinë Sot, 08:21
  255.000 €
 • 6 foto
  Shes Gomat 225 50 17 TIGA Viti 2017
  Autopjese dhe paisje

  Shes Gomat 225 50 17 TIGA Viti 2017

  Shess 4 goma 225 50 17 Veres Tigar 2017 Gomat jan shume te Rujtne per me shum ne viber +38349 7077

  Podujevë Sot, 08:21
  150 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI TROPLAST GJERSISE 70 mm ME 6 FUSHA TERMIKE DHE

  Prishtinë Sot, 08:20
  70 €
 • 8 foto
  Toyota Auris 2012 Dizell Manual
  Vetura

  Toyota Auris 2012 Dizell Manual

  Shitet vetura e importuar nga Zvucrra Toyota Auris 2012 Dizell Manual me dogane dhe homologim.

  Prishtinë Sot, 08:20
  7.900 €