Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 2 foto
  Fellne për Mercedes 19 Coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne për Mercedes 19 Coll

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes Fellne dy ma te gjana dy ma

  Prishtinë Sot, 11:00
  650 €
 • 0 foto
   Shitet lokali 26m2 në lagjen Mati
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 26m2 në lagjen Mati

  Kodi 0492 Shitet lokali 26m2 në lagjen Mati, afër Supervives, rr. Muharrem Fejza, Prishtinë. 383 4

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 79.31m2, kati 1, tek Komuna e re
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 79.31m2, kati 1, tek Komuna e re

  Kodi 0499 Shitet banesa 79.31m2, kati 1, tek Komuna e re në Fushë Kosovë. Banesa ka dhomë dite, dy

  Fushë Kosovë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 81.89m2, kati 7,
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 81.89m2, kati 7,

  Kodi 0498 Shitet banesa 81.89m2, kati 7, tek Komuna e re në Fushë Kosovë. Banesa ka dhomë dite, dy

  Fushë Kosovë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 79.30m2, kati 5, tek Komuna e re
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 79.30m2, kati 5, tek Komuna e re

  Kodi 0500 Shitet banesa 79.30m2, kati 5, tek Komuna e re në Fushë Kosovë. Banesa ka dhomë dite, dy

  Fushë Kosovë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 75.46m2, kati 5, tek Komuna e re
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 75.46m2, kati 5, tek Komuna e re

  Kodi 0501 Shitet banesa 75.46m2, kati 5, tek Komuna e re në Fushë Kosovë. Banesa ka dhomë dite, dy

  Fushë Kosovë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 99.50m2, në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 99.50m2, në Fushë Kosovë

  Kodi 0551 Shitet banesa 99.50m2, në Fushë Kosovë. Banesa ka dhomë dite, tre dhoma gjumi, banjo, wc

  Fushë Kosovë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten komplet pajisjet e Fitnesit
  Paisje per sport

  Shiten komplet pajisjet e Fitnesit

  Kodi 0379 Shiten komplet pajisjet e Fitnesit. Per informata më të hollsishme kontaktoni në numrin 3

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 74m2, kati 3
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 74m2, kati 3

  Kodi 0335 Shitet banesa 74m2, kati 3, tek banesat ngjyrë hiri në Bregun e Diellit, blloku 3, hyrja

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 104.7m2, kati 7
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 104.7m2, kati 7

  Kodi 0344 Shitet banesa 104.7m2, kati 7, tërësisht e mobiluar! Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 d

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 84.41m2, kati 7
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 84.41m2, kati 7

  Kodi 0345 Shitet banesa 84.41m2, kati 7, ka 2 dhoma gjumi, 1 dhomë dite se bashku me kuzhinë, 1 ba

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 64m2, B. i Diellit, rr. Enver Maloku
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 64m2, B. i Diellit, rr. Enver Maloku

  Kodi 0336 Shitet banesa, ndërtim i shtetit, kati 2, ne Bregun e Diellit – Prishtinë, Infrastruktu

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 85m2, kati 10,
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 85m2, kati 10,

  Kodi 0343 Shitet banesa 85m2, kati 10, në Dardani tek Santeja, rr. Xhemajl Mustafa, Prishtinë. Bane

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten banesat te Kulla e Zotnisë
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat te Kulla e Zotnisë

  \"KULLA e ZOTNISË\" vetëm për \"ZOTNI\" Kodi 0354 Shiten banesat 154, 163, 188, 121, 117, 94, 85,

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 103m2, në lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 103m2, në lagjen e Spitalit

  Kodi 0278 Shitet banesa 103m2, në lagjen e Spitalit, Prishtinë, prapa QKUK-së. Banesa ndodhet në ka

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shitet banesa 52m2 e mobiluar, kati 3
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 52m2 e mobiluar, kati 3

  Kodi 0352 Shitet banesa 52m2 e mobiluar, kati 3, Prishtinë. Banesa ka dhomë dite, 1 dhomë gjumi, ka

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 140m2 në Bregun e Diellit,
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 140m2 në Bregun e Diellit,

  Kodi 0351 Shitet banesa 140m2 në Bregun e Diellit, rr. Ganimete Terbeshi, afër sallës 1 tetori, kat

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten banesat 3 dhomeshe në Fushë Kosovë,
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat 3 dhomeshe në Fushë Kosovë,

  Kodi 0088 Shiten banesat 3 dhomeshe në Fushë Kosovë, 99.5m2, 111.6m2, 119.2m2 kate të ndryshme, 10

  Fushë Kosovë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten dy lokale në Fushë Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten dy lokale në Fushë Kosovë

  Kodi 0556 Shiten dy lokale në Fushë Kosovë në rrugen kryesore Prishtinë Pejë, afër PINK. Lokali për

  Fushë Kosovë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtëpia në lagjen New House, në Bërrnicë
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në lagjen New House, në Bërrnicë

  Kodi 0559 Shitet shtëpia në lagjen New House, në Bërrnicë, Prishtinë. Shtëpia ka 4 ari truall, dhom

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz C 220 AMG Line
  Vetura

  Mercedes Benz C 220 AMG Line

  Ngjyra unike, Goma speciale verore, Klimatronik dy zonale, timonin sport, komandat ne timon, shpejte

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Range Rover Evoque 2.2 TD4
  Vetura

  Range Rover Evoque 2.2 TD4

  Range Rover Evoque 2.2 TD4 me Panorame, kamere mbrapa & senzore, karrikat lekure me nxemje, 4x4.

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë 48.6m2 në shitje te Mati 1.
  Apartment / Banesa

  Banesë 48.6m2 në shitje te Mati 1.

  Banesa gjendet te Mati 1 në rrugën Sokol Sopi përballë shkollës “Mileniumi i tretë”, në kompleks

  Prishtinë Sot, 11:00
  38.000 €
 • 4 foto
  Banesë 60m2 në shitje në Lagjen e Muhaxherëve.
  Apartment / Banesa

  Banesë 60m2 në shitje në Lagjen e Muhaxherëve.

  Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në rrugën Abdyl Frashëri. Banesa ndodhet në katin e 1-rë, ësh

  Prishtinë Sot, 11:00
  75.000 €
 • 4 foto
  Punojm me bagera dhe transport
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe transport

  Punojm me bagera skip mini bager transport kryjm te gjitha punet qe ju nevoiten

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shite banesat jan 65m2 85m2 87m2 93m2
  Apartment / Banesa

  Shite banesat jan 65m2 85m2 87m2 93m2

  Kodi 0007 Shiten banesat mrapa QKUK-së / Spitalit Amerikan Banesat jan 65m2 85m2 87m2 93m2 383 4

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DERRASE BORE ,PALETAR DORE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  DERRASE BORE ,PALETAR DORE

  SHITET DERRASE BORE E PERSHTATSHME PER PIRUNJER. PALETAR DORE KUALITET I LARTE ME GARANCION

  Prishtinë Sot, 11:00
  650 €
 • 1 foto
  Fellne per Mercedes AMG 18 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes AMG 18 coll

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet 18 coll te Reja per

  Prishtinë Sot, 11:00
  495 €
 • 1 foto
  Fellne te Reja 18 Mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja 18 Mercedes Benz

  Shiten fellne 18 coll te Reja per Mercedes Bez . Fellnet jon model i rrall shum i hjeshëm ! Tel vib

  Prishtinë Sot, 11:00
  495 €
 • 0 foto
  Jepen me qira dy kate 2658m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepen me qira dy kate 2658m2

  Kodi 0521 Jepen me qira dy kate 2658m2 secili kat nga 1329m2 në objektin e Pompës Kastrati, rruga

  Prishtinë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesen në lagjen Lakrishtë #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesen në lagjen Lakrishtë #iBRO GROUP

  Shes ose jap me qira banesen 98.7m2 kati i -VII- lagjja Lakrishte ne Prishtine.. Banesa eshte e nder

  Prishtinë Sot, 10:59
  1.200 €
 • 8 foto
  Shitet banesa tek Parku i Qytetit #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa tek Parku i Qytetit #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne katin e I-re tek Parku i Qytetit.Banesa eshte perball Parkut te Qytetit dhe 4 min

  Prishtinë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ⭕Shitet banesa 105.79m2 ne ne Lagjen Arberia ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 105.79m2 ne ne Lagjen Arberia ⭕

  ⭕Shitet banesa 105.79m2 ne katin 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕K

  Prishtinë Sot, 10:59
  999 €
 • 7 foto
  Shitet banesa 93m2 ne F.Kosove
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 93m2 ne F.Kosove

  Kodi 0026 Shitet banesa e re nё rrugën kryesore, 93m2, përball Jumbo - AL-Bau marketit, pamje eksk

  Fushë Kosovë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   Shitet banesa 81m2, Kati 6
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 81m2, Kati 6

  Kodi 0025 Shitet banesa 81m2, neto, Kati 6, në Fushë Kosove, rr. Apollonia A20 81m2 Neto. Banesa p

  Fushë Kosovë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet shtëpia në lagjen Qëndresa në Veterrik
  Apartment / Banesa

  Shitet shtëpia në lagjen Qëndresa në Veterrik

  Kodi 0039 Shitet shtëpia në lagjen Qëndresa në Veterrik-Prishtinë. Shtëpia i ka 5 dhoma, 1 sallon m

  Prishtinë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa ne lagjen Arberia #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Arberia #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne lagjen Arberia ose Dragodan.Banesa gjendet tek Maxi dhe eshte ne katin e I-re me k

  Prishtinë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten banesa dy dhomëshe në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  shiten banesa dy dhomëshe në Fushë Kosovë

  Kodi 0086 Shiten banesat dy dhomeshe 93.60m2, 93.7m2, 95.90m2, 87m2, 85.70m2, 90.30m2, 89,30m2, 95

  Fushë Kosovë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtëpia 2 katëshe, 200m2 lagja Janina
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia 2 katëshe, 200m2 lagja Janina

  Kodi 0017 Shitet shtëpia 2 katëshe, 200m2, 3 ari truall, në lagjën Janina, prapa Grand Store. Kati

  Prishtinë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtëpia 300m2 prapa Grand Store
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia 300m2 prapa Grand Store

  Kodi 0019 Shitet shtëpia 300m2, 2 kat + bodrumi, në lagjën Janina 250m larg Grand Store. Shtëpia ka

  Prishtinë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 65m2 në shitje në Qendër.
  Apartment / Banesa

  Banesë 65m2 në shitje në Qendër.

  Banesa gjendet në Qendër, në rrugën Luan Haradinaj përballë policisë. Banesa ndodhet në katin e 3-të

  Prishtinë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET. Banesë duplex 90m2 në shitje, B. i Diellit
  Apartment / Banesa

  SHITET. Banesë duplex 90m2 në shitje, B. i Diellit

  Banesë duplex 90m2 në shitje, lagjja Bregu i Diellit. Banesa gjendet te Banesat e Bardha, është në k

  Prishtinë Sot, 10:59
  75.000 €
 • 3 foto
  Shiten banesat një dhomeshe
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat një dhomeshe

  Kodi 0087 Shiten banesat një dhomeshe 64.80m2, 65.30m2, 66.80m2 dhe 70.30m2 në Fushë Kosovë, kate t

  Fushë Kosovë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BLEJM IPHONE 5-5s-6-7 me qmime volirshme
  Telefona celulare

  BLEJM IPHONE 5-5s-6-7 me qmime volirshme

  BLEJM ME QMIME VOLITSHME IPHONE 5-5s-6-6s-7 Nese ekini urgjent mi shit un uablej Kuptohet qmime vol

  Fushë Kosovë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë 102.10m2 në shitje te Mati 1.
  Apartment / Banesa

  Banesë 102.10m2 në shitje te Mati 1.

  Banesa gjendet te Mati 1 në rrugën E në Kompleksin “Arseko”, dhe ka qasje direkte nga rruga A,

  Prishtinë Sot, 10:59
  72.000 €
 • 7 foto
  Banesë 77m2 në shitje në Qendër.
  Apartment / Banesa

  Banesë 77m2 në shitje në Qendër.

  Banesa gjendet në Qendër në rrugën Agim Ramadani. Banesa ndodhet në katin e 7-të dhe posedon ashenso

  Prishtinë Sot, 10:59
  88.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa me Fletë Poseduese, 72m2, kati 5,
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa me Fletë Poseduese, 72m2, kati 5,

  Kodi 0462 Shitet banesa me Fletë Poseduese, 72m2, kati 5, Fushë Kosovë, tek Apolloinia 1. Banesa ka

  Fushë Kosovë Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 63m2, kati 5
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 63m2, kati 5

  Kodi 0451 Shitet banesa 63m2, kati 5 në Fushë Kosovë, në kompleksin Apollonia. Banesa është e lyer

  Fushë Kosovë Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa 65.2m² kati i 7-te
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 65.2m² kati i 7-te

  Kodi 0457 Shitet Banesa 65.2m² kati i 7-te, Kompleksi F&A inxhenering, ndertim i ri ne lagjen v

  Prishtinë Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 85m2, kati 3
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 85m2, kati 3

  Kodi 0456 Shitet banesa 85m2, kati 3, ndërtim i ri në Fushë Kosovë. E mobilume mënyrë luksoze ose n

  Fushë Kosovë Sot, 10:58
  Me Marrveshje