Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 3 foto
  ⭕️Shitet banesa 115m2 ne Kompleksin Kodrina
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 115m2 ne Kompleksin Kodrina

  Shitet banesa 115m2 ne katin e 3-te ne Lagjen Mat 1 ne Kompleksin Kodrina (Tregtia) Banesa posedon :

  Prishtinë Sot, 23:22
  770 €
 • 6 foto
  85m2 BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË
  Apartment / Banesa

  85m2 BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË

  Shitet banesa në Fushë Kosovë në lagjen Dardania. Banesa ndodhet në objektin e ndertuar nga BNT Con

  Fushë Kosovë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklor

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SERVIS PER ROLETA TE JASHTME DHE DYER E DRITARE
  Mobilje

  SERVIS PER ROLETA TE JASHTME DHE DYER E DRITARE

  SERVISOJM ROLETAT E JASHTME NGA ALUMINI DHE PLASTIKA NE TERITOR TE PRISHTINES DHE FUSHE KOSOVES. SER

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TENDA DIMRORE ME QERA KARRIKA TAVL 045587719
  Sherbime

  TENDA DIMRORE ME QERA KARRIKA TAVL 045587719

  Japim Me qer shatora karrika tavolina jeni tmirnpritur ne nr 045587719

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa 94m2 në lagjen Arberia (Dragodan)
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 94m2 në lagjen Arberia (Dragodan)

  ⭕️Shitet banesa 94m2 në katin e 2-të në lagjen Arberia (Dragodan) ⭕️Banesa posedon: ⭕️Sa

  Prishtinë Sot, 23:22
  850 €
 • 11 foto
  Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Fushë Kosovë në objektin e ndërtuar nga Cima Construction buzë rruges

  Fushë Kosovë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesat në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  Banesat në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje 3 banesa në Fushë Kosovë në lagjen Dardania. Banesat ndodhen në objektin e nder

  Fushë Kosovë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne Emshir-Kalabri tek Tregu Group me cmim njaft te volitshem.Banesa ka hapesire te mad

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Fushë Kosovë buzë rrugës "Dardania" Në objektin e ashtu quajtur " Dar

  Fushë Kosovë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa/duplex ne Mat 1 me Fletposeduse.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa/duplex ne Mat 1 me Fletposeduse.

  Shitet banesa/duplex ne lagjen Mati 1 rr. Muharrem Fejza kompleksi Art construcion. Siperfaqja 228m2

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2

  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2 Siperfaqja -340m2 Lokali eshte ne katin perdhes e ulet

  Fushë Kosovë Sot, 23:22
  1.100 €
 • 5 foto
  Shiten banesa TIPI 6-“A” ne kompleksin ARSA
  Apartment / Banesa

  Shiten banesa TIPI 6-“A” ne kompleksin ARSA

  *Shitet Banesa TIPI 6-“A” nga ARSA SHPK me Sbruto=114.0 m2* *Lokacioni: Rr. Bedri Shala, Mahall

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten Banesa TIPI 4-“A” ne kompleksin ARSA
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesa TIPI 4-“A” ne kompleksin ARSA

  *Shiten Banesa TIPI 4-“A” ne kompleksin ARSA me Sbruto=83.3 m2* *Lokacioni: Rr. Bedri Shala, Ma

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojm për shitje banesë në lagjen Prishtina e Re Banesa ndodhet në kompleksin " HILL RESIDENCE "

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  - Banesat në #SHITJE - Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  - Banesat në #SHITJE - Fushë Kosovë

  - Ofrojmë për shitje banesat në Fushë Kosovë lagjen Dardania. -Banesat janë në objektin e ndertuar n

  Fushë Kosovë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  - Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Fushë Kosovë në objektin | Britania Home | i ndërtuar buzë rruges dar

  Fushë Kosovë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  5-lloptop Lenovo i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram
  Kompjutera

  5-lloptop Lenovo i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram

  Shiten 5 lloptopa Lenovo i5 gen-4 Ekranin 14 inch HD 8gb ram memory 500gb HDD Intel HD graphics Bate

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh

  Lipjan Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa ne Dardani te Bast trade 78m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Dardani te Bast trade 78m2

  Shitet banesa ne Dardani te bast trade, kati 3, 78m2, 2 dhoma gjumi, dhom neje me kuzhin, ballkon, b

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BANESA 73M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST
  Apartment / Banesa

  BANESA 73M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST

  SHITET BANESA 73M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST. KY MODEL I BANESES ESHTE I LIRE EDHE NE DISA KAT

  Prishtinë Sot, 23:22
  800 €
 • 4 foto
  Shtepi ne shitje prej 312m2
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje prej 312m2

  Shtepi ne shitje ,lagja e organizuar dhe e urbanizuar ne Çagllavicë. 312m2,4dhoma gjumi,2 banjo,gar

  Prishtinë Sot, 23:22
  158.500 €
 • 3 foto
  Shitet banesa 63m2 ne Lagjen Arberia (Dragodan)
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 63m2 ne Lagjen Arberia (Dragodan)

  Shitet banesa 65m2 ne katin e 3-te ne Lagjen Arberia (Dragodan) te Berisha Group Banesa posedon : -S

  Prishtinë Sot, 23:22
  800 €
 • 5 foto
  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojm për shitje banesë në Prishtinë në lagjen Mati 1 ndërtuar nga Baruti Group në kompleksin Ert

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⭕️Shitet banesa 119.45m2 ne katin 7-të Mati 1
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 119.45m2 ne katin 7-të Mati 1

  ⭕️Shitet banesa 119.45m2 ne katin 7 ne Lagjen Mati 1 Rruga C Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕

  Prishtinë Sot, 23:22
  849 €
 • 3 foto
  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në lagjen Prishtina e Re, në kompleksin | Linda Premium Residence | inve

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  -Shitet banesa prej 180m2 , kati 1 në Fushekosovë
  Apartment / Banesa

  -Shitet banesa prej 180m2 , kati 1 në Fushekosovë

  -Shitet banesa prej 180m2 , kati 1 në Fushekosovë Çmimi 370 euro per m2 +38345534717 1.Sallon 1.kuzh

  Fushë Kosovë Sot, 23:22
  370 €
 • 10 foto
  CITROEËN C3 MODEL.EXCLUSIVE 2003 RKS 7 MUAJ
  Vetura

  CITROEËN C3 MODEL.EXCLUSIVE 2003 RKS 7 MUAJ

  ☎️☎️☎️ +383 49 111 402🇽🇰🇽🇰 CITROËN C3 MODELI EXCLUSIVE VITI 2003 DIZEL 1.4 HDI PPSEDON

  Lipjan Sot, 23:21
  1 €
 • 5 foto
  Mercedes 190 dizell fabrikisht
  Vetura

  Mercedes 190 dizell fabrikisht

  Shitet Mercedes 190 rks deri me 09.07.2019 fabrikisht diesel ne gjendje te mire,,goma te mira per ma

  Prishtinë Sot, 23:21
  700 €
 • 5 foto
  mg 2.0 d
  Vetura

  mg 2.0 d

  shes mg 2.0 d motorr bmw full optsion

  Podujevë Sot, 23:21
  1.500 €
 • 5 foto
  Shes ose nderroj Audi A 3 - 2011
  Vetura

  Shes ose nderroj Audi A 3 - 2011

  Shes veturen e tipit Audi a3 ne gjendje trregullt teknike dhe optike viti 2011me motorr 1.6 disell,V

  Prishtinë Sot, 23:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Gasoniere e re te qafa 200
  Apartment / Banesa

  Gasoniere e re te qafa 200

  Leshohet banesa me qera te qafa tipi Gasonier, banesa ka 30 m2 dhe gjendet te zyret e LDK, banesa gj

  Prishtinë Sot, 23:21
  200 €
 • 4 foto
  Shitet banesa te bill Clinton 62m2 68000 EURO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te bill Clinton 62m2 68000 EURO

  Shitet banesa ne dardani te bill clinton banesa ka 62 dhe gjendet ne katin e 4 lift nuk ka, banesa k

  Prishtinë Sot, 23:21
  68.000 €
 • 5 foto
  Ofrohet banesa me qera ne emshir 220
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa me qera ne emshir 220

  Ofrohet banesa me qera ne emshir gjendet afer bansave te arabve banesa ka 60 m2 dhe eshte e mobliua

  Prishtinë Sot, 23:21
  220 €
 • 5 foto
  banes me qera bregun e diellit
  Apartment / Banesa

  banes me qera bregun e diellit

  leshohet banesa me qera bregun e diellit te perball permendores rugova, banesa ka 60 m2 dhe eshte e

  Prishtinë Sot, 23:21
  240 €
 • 5 foto
  Banes me qera te qafa 200
  Apartment / Banesa

  Banes me qera te qafa 200

  Leshohet banesa me qera te qafa 30 m2 e renovuar e pershtatshme per banim gjendet ne katin e 4 lift

  Prishtinë Sot, 23:21
  220 €
 • 9 foto
  banesa me qera te qafa
  Apartment / Banesa

  banesa me qera te qafa

  Leshohet banesa luksoze me qera te qafa permbi MAXI banesa ka 80 m2 dhe eshte e mobiluar komplet dhe

  Prishtinë Sot, 23:21
  500 €
 • 9 foto
  ⭕Shitet banesa 82 m² me 1 ari oborr ne Dardani
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 82 m² me 1 ari oborr ne Dardani

  ⭕Shitet banesa 82 m² me 1 ari oborr ne Lagjen Dardania ne Prishitne.⭕ ⭕️Banesat kane kete re

  Prishtinë Sot, 23:21
  125.000 €
 • 3 foto
  SSD 240GB - 2.5 inch SATA 3 - Laptop PC
  Pjese per kompjuter

  SSD 240GB - 2.5 inch SATA 3 - Laptop PC

  I RI pa perdor - SSD 240GB SATA3 Hard Drive Disk 2.5 inch for Laptop Notebook Capacities: 240GB Rea

  Prishtinë Sot, 23:21
  48 €
 • 10 foto
  - Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Fushë Kosovë në objektin | Britania Home | i ndërtuar buzë rruges dar

  Fushë Kosovë Sot, 23:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Lloptop Hp i5 gen3 / 320gb hdd / 4gb ram / te Riii
  Kompjutera

  Lloptop Hp i5 gen3 / 320gb hdd / 4gb ram / te Riii

  Shes 20 cope Lloptop te ardhura nga Gjermonia. Performancat Hp elitebook 8470p Ekranin 14 inch H

  Prishtinë Sot, 23:21
  175 €
 • 11 foto
  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë - - Ofrojmë për shitje banesë në lagjen | Mati 1 | ndërtuar nga kom

  Prishtinë Sot, 23:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PENTHOUSE NË SHITJE - PRISHTINË
  Apartment / Banesa

  PENTHOUSE NË SHITJE - PRISHTINË

  Shitet PENTHOUSE në Prishtinë në lagjen Mati 1 rruga C Në objektin HYJNESHA ndërtuar nga kaWa Group.

  Prishtinë Sot, 23:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet shtepija ne prishtine - kalabri ( emshire)
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepija ne prishtine - kalabri ( emshire)

  Shitet shtepija ne prishtine - kalabri ( emshire) shtepija prej -180m2 Trualli -4 ari Cmimi -130

  Prishtinë Sot, 23:21
  130.000 €
 • 1 foto
  Ofrohet lokali 50m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 50m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA

  Ofrohet lokali 50m2 ne shitje ne lagjen "Ulpiana" perball Interex dhe QKUK. Eshte i ndare ne dy pjes

  Prishtinë Sot, 23:21
  130.000 €
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 68m2 kati 3-të në lagjen Arbëria
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 68m2 kati 3-të në lagjen Arbëria

  ⭕️Shitet banesa 68m2 kati 3-të në lagjen Arbëria (Dragodan) ⭕️Banesa posedon: ⭕️Sallon â

  Prishtinë Sot, 23:21
  990 €
 • 0 foto
  Ofrohet lokal 66m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokal 66m2 ne shitje ne Dardani !DELTA

  Ofrohet lokal 66m2 ne shitje ne \"Dardani\" ne nje pozite mjaft te favorshme dhe me qarkullim te mad

  Prishtinë Sot, 23:21
  420.000 €
 • 1 foto
  ⭕️Shitet banesa 88.8m2 ne Lagjen Prishtina e Re
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 88.8m2 ne Lagjen Prishtina e Re

  ⭕️Shitet banesa 88.8m2 ne katin 2 ne Lagjen Prishtina e Re ⭕️Banesa posedon : ⭕️Sallon â

  Prishtinë Sot, 23:21
  750 €
 • 3 foto
  Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Fushë Kosovë buzë rrugës "Dardania" Në objektin e ashtu quajtur " Dar

  Fushë Kosovë Sot, 23:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sherbime Juridike
  Sherbime

  sherbime Juridike

  Kryjmë te gjitha sherbimet Juridike lidhje me pronat dhe gjdo sherbim juridik tjeter ne menyrë prof

  Prishtinë Sot, 23:21
  Me Marrveshje