Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 4 foto
  TENDA SHTORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHTORA ME NXEMJE KARRIKA TVOLINA 044280873

  Japum ne sherbim tenda karrika dhe tavolina numri per kontakt 044280873 24 or transporti dhe m

  Prishtinë Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA SHATORA ME NXMJE TAVOLINA KARRIKA044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA ME NXMJE TAVOLINA KARRIKA044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare 044280873 transportin

  Prishtinë Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM

  U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI 37 EURO METRA KATROR/KONSTRUKSIONI-RSHITSAT JANE NGA

  Fushë Kosovë Sot, 23:27
  37 €
 • 10 foto
  Ofrohet banesa 55m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 55m2 ne shitje ne Dardani !DELTA

  Ofrohet bansa ne 55m2 ne shitje ne lagjjen Dardania afër Postes Kryesore. Banesa ndodhet në katin e

  Prishtinë Sot, 23:27
  1.150 €
 • 0 foto
  URGJENT KERKOJ LOKAL ME QERA 120m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  URGJENT KERKOJ LOKAL ME QERA 120m2

  URGJENT KERKOJ LOKAL ME QERA 120m2 4 Llullat Pejton Dragodan Qender

  Prishtinë Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   OPEL ZAFIRA 2.2 DTI OPC LINE 7-ULSE KLIM RKS 2005
  Vetura

  OPEL ZAFIRA 2.2 DTI OPC LINE 7-ULSE KLIM RKS 2005

  SHITET VETURA OPEL ZAFIRA 2.2 OPC DTI MOTORR ME ZINGJIR ECO TEC NE GJENDJE EXTREM TE REGULLT I REGJI

  Prishtinë Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ofrohet PËR SHITJE Banesa moderne 4+1 dhe e mobilu
  Apartment / Banesa

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa moderne 4+1 dhe e mobilu

  Ofrohet PËR SHITJE Banesa moderne 4+1 dhe e mobiluar në mati-1 mbrapa rruges b 156m² | 4 Dhoma gjum

  Prishtinë Sot, 23:26
  880 €
 • 9 foto
  ⭕Shitet banesa 86.3m2 ne Lagjen Mat 1 Baruti Group
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 86.3m2 ne Lagjen Mat 1 Baruti Group

  Shitet banesa 86.32m2 ne katin e 5-te ne Lagjen Mat 1 (Baruti Group) Banesa posedon : Sallon Kuzhine

  Prishtinë Sot, 23:26
  900 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 127.5m2 ne Fushekosove afer shkolles
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 127.5m2 ne Fushekosove afer shkolles

  Shitet banesa 127.50m2 ne katin e 4-te ne Fushekosove afer shkolles Mihal Grameno Banesa posedon :

  Fushë Kosovë Sot, 23:26
  530 €
 • 0 foto
  Ofrohet Objekt Afarist 3000m2 ne shitje ne Qender
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet Objekt Afarist 3000m2 ne shitje ne Qender

  Ofrohet Objekt Afarist 3000m2 ne shitje ne \"Qender\" ne nje zone te frekuentuar dhe te dendur Objek

  Prishtinë Sot, 23:26
  5.000.000 €
 • 6 foto
  Ofrohet banese 64m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banese 64m2 ne shitje ne Dardani !DELTA

  Ofrohet banese 64m2 ne shitje ne "Dardani" saktesisht ne rrugen "28 Nentori" afer kopshtit Banesa ka

  Prishtinë Sot, 23:26
  78.000 €
 • 3 foto
  Leshohet lokali me qira prej 60m2 Fushekosove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet lokali me qira prej 60m2 Fushekosove

  Leshohet lokali me qira prej 60m2 Vendi -fushe kosove Lokacioni - apllonia -1 Siperfaqja -60m2

  Fushë Kosovë Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrohet shtepia 400m2 ne shitje ne lagjen Vneshta
  Shtepi / Vila

  Ofrohet shtepia 400m2 ne shitje ne lagjen Vneshta

  Ofrohet shtepia 400m2 ne shitje ne lagjen "Vneshta", posedon 4 ari truall me leje ndertimi, ndersa s

  Prishtinë Sot, 23:26
  177.000 €
 • 8 foto
  Ofrohet banese 67m2 ne shitje ne Qender !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banese 67m2 ne shitje ne Qender !DELTA

  Ofrohet banese 67m2 ne shitje ne "Qender" saktesisht ne sheshin "Zahir Pajaziti" ne katin e gjashte,

  Prishtinë Sot, 23:26
  125.000 €
 • 2 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japimm me qera shatora karrika dhe tavolina muni me thirr ne xhdo koh non stop 24 or 044280873 viber

  Lipjan Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Shtëpia | 525m2 | 7.2 ari tokë | Veterrnik
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpia | 525m2 | 7.2 ari tokë | Veterrnik

  Tryezari: 1 | Kuzhinë: 1 | Qëndrim ditor: 2 | Dhoma gjumi: 5 | Banjo/wc: 2 | Podrum/ garazhë:1 me ha

  Prishtinë Sot, 23:26
  324.990 €
 • 4 foto
  ⭕️Leshohet me qira lokali - ordinance stomatologj
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Leshohet me qira lokali - ordinance stomatologj

  ⭕️ Leshohet me qira lokali - ordinance stomatologjike , me rreth 74m2 ne lagjen Lakrishte - Pris

  Prishtinë Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ofrohet banese 62m2 ne shitje ne Fushe Kosove !DEL
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banese 62m2 ne shitje ne Fushe Kosove !DEL

  Ofrohet banese 62m2 ne shitje ne Fushe Kosove, prane shkolles fillore "Mihal Grameno" saktesisht ne

  Prishtinë Sot, 23:26
  530 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE TE BANJOS
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE TE BANJOS

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE BANJOS NGA PROFILI STRUBER.KY PROFIL ESHTE I GJER 70 MIL

  Lipjan Sot, 23:26
  100 €
 • 0 foto
  Leshoj lokal me qera ne Bregun e Diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshoj lokal me qera ne Bregun e Diellit

  Leshoj lokal me qera ne Bregun e Diellit lokali posedon 70m2 dhe pordum me 70m2 lokali gjendet te

  Prishtinë Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj banes me qira në Prishtinë
  Apartment / Banesa

  Kerkoj banes me qira në Prishtinë

  Esenca është adresë e banesave me qira në Prishtinë Pronarë \" Ju duhet ta dini \" se banesa juaj

  Prishtinë Sot, 23:26
  270 €
 • 9 foto
   Rack Mbi 40 cop
  Pjese per kompjuter

  Rack Mbi 40 cop

  Shes keta Rack-at, te gjithe jan ne gjendje te mire,disa jan te Ri. Posedoj mbi 40Cop. Modele te nd

  Prishtinë Sot, 23:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ⭕Shitet banesa 85.6m2 ne Fushekosove Afer Shkolles
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 85.6m2 ne Fushekosove Afer Shkolles

  ⭕Shitet banesa 85.60m2 kati 8 ne Fushekosove Afer Shkolles ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Ku

  Fushë Kosovë Sot, 23:25
  480 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne lagjen Kalabria #iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria #iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria e ndertuar nga kompania prestigjioze NARTEL. Banesa ka nje ndertim

  Prishtinë Sot, 23:25
  780 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Fushe Kosove #iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Fushe Kosove #iBRO

  Shitetet banesa ne Fushe Kosove. Banesa eshte ndertim i ri i kompanise AS BYTYQI. Banesa eshte e per

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa ne lagjen Kalabria #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria ne Prishtine.Konkretisht tek EuroPrint.Banesa eshte ne katin e II-t

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa ne lagjen Arberia #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Arberia #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne lagjen Arberia ose Dragodan.Banesa gjendet tek Maxi dhe eshte ne katin e I-re me k

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten 2 banesa ne Mat 1, rr. Muharrem Fejza
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa ne Mat 1, rr. Muharrem Fejza

  Shiten 2 banesa ne Mat 1, rruga Muharrem Fejza, kompleksi MOREA, siperfaqja 106m2, 3 dhoma gjumi, dh

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ⭕Shiten 8.40 ari ne Qender te Prishtines
  Shtepi / Vila

  ⭕Shiten 8.40 ari ne Qender te Prishtines

  ⭕Shiten 8.40 ari ne Qender te Prishtines te Plepat (Mbrapa RTK-s) Toka si pozite eshte ne qender t

  Prishtinë Sot, 23:25
  330.000 €
 • 3 foto
  RINOVIME ***** DWKORIME ****** NGJYROSJE...
  Apartment / Banesa

  RINOVIME ***** DWKORIME ****** NGJYROSJE...

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕️Shitet banesa 85.11m2 në Lagjën e Spitalit
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 85.11m2 në Lagjën e Spitalit

  ⭕️Shitet banesa 85.11m2 në katin e 5-të në Lagjën e Spitalit Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë Sot, 23:25
  695 €
 • 0 foto
  Shiten 2 banesa ne Kalabri #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa ne Kalabri #iBRO GROUP

  Shiten banesat ne ndertim e siper ne Kalabri tek Tregu Group.Kompleksi eshte ne ndertim e siper nga

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Banesa 90.5m2 në katin e 4-të në Dragodan
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 90.5m2 në katin e 4-të në Dragodan

  ⭕️Shitet Banesa 90.5m2 në katin e 4-të në Lagjën Arberia (Dragodan) perball Ambasades Amerikane

  Prishtinë Sot, 23:25
  780 €
 • 0 foto
  Shiten banesat ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP

  Shiten 4 banesa ne Emshir-Kalabri me cmim mjaft te volitshem.Banesat jane ndertim i kompanise ndert

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa ne lagjen e spitalit afer Eulexit.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen e spitalit afer Eulexit.

  Shitet banesa ne lagjen e spitalit me siperfaqe 83m2, kati 8, renditja: 2 dhoma gjumi, dhome neje me

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ofrohet banesa 43m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 43m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA

  Ofrohet banesa 43m2 ne shitje ne \"Ulpiane\" banesa ka orinetim nga jug-lindja me kete renditje- sal

  Prishtinë Sot, 23:25
  66.650 €
 • 6 foto
  Prishtinë Ofrohet PËR ‪‎SHITJE Duplex
  Apartment / Banesa

  Prishtinë Ofrohet PËR ‪‎SHITJE Duplex

  Prishtinë Ofrohet PËR ‪‎SHITJE Penthouse Duplex me fletë poseduese i, në lagjen Mati në Prishtin

  Prishtinë Sot, 23:25
  265.000 €
 • 12 foto
  ROLETA VENECIANE
  Mobilje

  ROLETA VENECIANE

  JU OFROJM ROLETA VENECIANE ME QMIM 9 EURO METRA KATROR NE KET QMIM JANE TE PERFSHIRA MATJA TRANSPORT

  Fushë Kosovë Sot, 23:25
  7 €
 • 0 foto
  Nëse keni Banes, Shtëpi, Tokë, Lokal,
  Apartment / Banesa

  Nëse keni Banes, Shtëpi, Tokë, Lokal,

  Nëse keni Banes, Shtëpi, Tokë, Lokal, dhe jeni të interesuar për ta shitur .

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten Banesa me kuadratur te ndryshme te Eliza
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesa me kuadratur te ndryshme te Eliza

  Shiten banesa me Fush Kosov ne vazhdimin e kompleksit Eliza me kuadratur te ndryshme si ne vijim. B

  Prishtinë Sot, 23:25
  500 €
 • 4 foto
  Shiten 2 banesa ne Kalabri ish Emshir NARTELIT
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa ne Kalabri ish Emshir NARTELIT

  Shiten 2 banesa ne Kalabri ish Emshir, kompleksi i Nartelit, siperfaqet 88m2 dhe 94m2, kati 2, rendi

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ofrohet zyra 49m2 me qira ne Qender !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet zyra 49m2 me qira ne Qender !DELTA

  Ofrohet zyra 49m2 me qira ne "Qender" me saktesisht ne rr "Agim Ramadani" Ndodet ne katin e pare, e

  Prishtinë Sot, 23:25
  600 €
 • 4 foto
  Shitet banesa afer shkolles se mesme Sami Frasheri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa afer shkolles se mesme Sami Frasheri

  | Salloni | Kuzhina | 3 dhoma gjumi | Banjo | Ballkon | _ Ofrohet per shitje banesa afer shkolles

  Prishtinë Sot, 23:25
  69.000 €
 • 1 foto
  Kërkojmë SHTËPI , BANESA për shitje ose qiradhëni
  Shtepi / Vila

  Kërkojmë SHTËPI , BANESA për shitje ose qiradhëni

  Agjencia :Prona PLUS Ndëmjetësojmë në shitblerjen ose qiradhënien e pronave të paluajtshme: telefon

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet garsoniere ne qender te qafa!Delta
  Apartment / Banesa

  Shitet garsoniere ne qender te qafa!Delta

  Ofrohet banesa ne shitje te "Qafa" te banesat me tulla te verdha, ndodhet ne katin e nente te banimi

  Prishtinë Sot, 23:25
  1.200 €
 • 7 foto
  Ofrohet banesa 78m2 ne shitje ne lagjjen Arberia
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 78m2 ne shitje ne lagjjen Arberia

  Ofrohet banesa 78m2 ne shitje ne lagjjen Arberia. Banesa ndodhet ne katin e II-te (me lift) dhe ka k

  Prishtinë Sot, 23:25
  800 €
 • 1 foto
  2 Banesa ne shitje 93 dhe 88m2 - prishtine -lgj
  Apartment / Banesa

  2 Banesa ne shitje 93 dhe 88m2 - prishtine -lgj

  2 Banesa ne shitje 93 dhe 88m2 - prishtine -lgj. Veternik (permbi spitalin amerikan) - 2 dhome

  Prishtinë Sot, 23:25
  680 €
 • 7 foto
  Ofrohet Penthouse 95m2 ne shitje ne Fushe Kosove !
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Penthouse 95m2 ne shitje ne Fushe Kosove !

  Ofrohet Penthouse 95m2 ne shitje ne Fushe Kosove saktesisht prane shkolles fillore "Mihal Grameno" a

  Prishtinë Sot, 23:25
  530 €
 • 5 foto
  Shitet shtepia me lokale prej 400m2  Prugovc
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me lokale prej 400m2 Prugovc

  Shitet shtepia me lokale prej 400m2 Prugovc -ne magjistralen ,prishtine - podujeve ne km. -7 -

  Prishtinë Sot, 23:25
  210.000 €
 • 0 foto
  BANESA ME QIRA QENDER TOPHANE, DODONA EMSHIR
  Apartment / Banesa

  BANESA ME QIRA QENDER TOPHANE, DODONA EMSHIR

  BANESA ME QIRA TE MADHESIVE TE NDRYSHME NE TE GJITHA PJESET E QYTETIT TE PRISHTINES. BANESAT JANE TE

  Prishtinë Sot, 23:25
  Me Marrveshje