Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten banesat nDukagjini residence, 106,70,125etj
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat nDukagjini residence, 106,70,125etj

  Shiten banesat ne kompleksin me ekskluziv dhe modern ne Prishtine \" Dukagjini Residence \". Tipat A

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet dera e e hyrjes nga druri
  Mobilje

  Shitet dera e e hyrjes nga druri

  Shitet dera e hyrjes nga druri e perdoru Cmimi 120e

  Prishtinë Sot, 23:23
  120 €
 • 9 foto
  Shitet banesa ne lagjen dardania kodi 601#iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen dardania kodi 601#iBRO

  Shitet banesa ne lagjen dragodan afer komunes. Banesa eshte ndertim i kualitetit me te larte, te nde

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Banesa TIPI 4-“B” me Sbruto=44.2 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa TIPI 4-“B” me Sbruto=44.2 m2

  Shitet Banesa TIPI 4-“B” në kompleksin ARSA nga ARSA SHPK me Sbruto=44.2 m2 *Për më shumë kontak

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Banesa TIPI 3-“B” me Sbruto=61.9 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa TIPI 3-“B” me Sbruto=61.9 m2

  Shitet Banesa TIPI 3-“B” ne kompleksin ARSA nga ARSA SHPK me Sbruto=61.9 m2 *Për më shumë kontak

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Banesa TIPI 5-“B” me Sbruto=90.0 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa TIPI 5-“B” me Sbruto=90.0 m2

  Shitet Banesa TIPI 5-“B” në kompleksin ARSA nga ARSA shpk me Sbruto=90.0 m2 *Për më shumë konta

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Bregun e Diellit kodi 586 #iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Bregun e Diellit kodi 586 #iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit. Banesa eshte mjaft e pershtatshme per banim dhe ka te gjith

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet banesa ne Fushe Kosove kodi 590# iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Fushe Kosove kodi 590# iBRO

  Shitet banesa ne Fushe Kosove perball Bau Market. Banesa eshte ndertim i ri dhe shume kualitativ. Ba

  Fushë Kosovë Sot, 23:23
  39.000 €
 • 10 foto
  Shitet banesa ne Dardani kodi 571# iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Dardani kodi 571# iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Dardania.Banesa eshte ndertim i vjeter dhe e mobiluar ne menyre mjaft te veq

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  - Banesat në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  - Banesat në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesa në | Lagjen ELIZA | në një nga lagjet më të mira në Fushë Kosovë nga inv

  Fushë Kosovë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkojme Banesa ne shitje! PATKOI PATUNDSHMERI!
  Apartment / Banesa

  Kerkojme Banesa ne shitje! PATKOI PATUNDSHMERI!

  Kerkojme Banesa ne shitje ne Prishtine PATKOI PATUNDSHMERI! Kerkimi:shtypni \"49266188\" prek koman

  Prishtinë Sot, 23:23
  70.000 €
 • 5 foto
  Shitet banesa 131.38 m2 Dukagjini Residence
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 131.38 m2 Dukagjini Residence

  Shitet banesa 131.38 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence Banesa posedon : -S

  Prishtinë Sot, 23:23
  1.150 €
 • 0 foto
  GARSONJER PREJ 34M2 ,KAT2 ,QMIMI 35,OOOEURO
  Apartment / Banesa

  GARSONJER PREJ 34M2 ,KAT2 ,QMIMI 35,OOOEURO

  SHITET GARSONJERA NE BREGUN E DIELLIT TE AMBULANTA QMIMI 35000 EEURO

  Prishtinë Sot, 23:23
  35.000 €
 • 5 foto
  - Banesat në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesat në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojmë për shitje 2 banesa në lagjen | Arbëria | në kompleksin | Art Complex | Investitor Art Gro

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Fushë Kosovë në lagjen Dardania në objektin MENDI. Banesa ndodhet afë

  Fushë Kosovë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në lagjen | Mati 1 | ndërtuar nga kompania Lin Project Gjegjësisht në rr

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Fushë Kosovë buzë rrugës "Dardania" Në objektin e ashtu quajtur " Dar

  Fushë Kosovë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  - Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Fushë Kosovë, në lagjen Dardania kompleksi Cima 4, ndërtuar nga kompa

  Fushë Kosovë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa ne lagjen Dardania
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Dardania

  Ofrohet per shitje banese ekskluzive ne Dardani Salloni | Kuzhine, Tryezari | 2 dhoma gjumi | 2 ban

  Prishtinë Sot, 23:23
  92.000 €
 • 11 foto
  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Prishtinë në lagjen Arbëria 3 në kompleksin shumë atraktiv Alb Reside

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA DIMROR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN044280873
  Mobilje

  SHATORA DIMROR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per xhdo nevoj tuajenn familjare per kontakt 044280873 vi

  Lipjan Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Banesa TIPI 3-“A” ne kompleksin ARSA
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesa TIPI 3-“A” ne kompleksin ARSA

  Shiten Banesa TIPI 3-“A” ne kompleksin ARSA nga ARSA SHPK me Sbruto=86.6 m2 *Lokacioni: Rr. Bed

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet banesa 69m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 69m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA

  Ofrohet banesa 69m2 ne shitje ne lagjen "Muharrem Fejza" afer kompleksit "Hoxha Group" Ndodhet ne ka

  Prishtinë Sot, 23:23
  55.000 €
 • 11 foto
  Ofrojm Shtëpin në shitje në Lagjen Hajvali 400m2
  Shtepi / Vila

  Ofrojm Shtëpin në shitje në Lagjen Hajvali 400m2

  Ofrojm Shtëpin në shitje në Hajvali Shtëpia posedon një siperfaqe prej 400m2 Oborr rreth 3.5 Ari(bas

  Prishtinë Sot, 23:23
  220.000 €
 • 11 foto
  METAL PUNUES BEHA PUNOJM EDHE ME KOMPEZIM
  Vetura

  METAL PUNUES BEHA PUNOJM EDHE ME KOMPEZIM

  METALBEHA - GJINDEMI NE PODUJEV - DUMNIC 2km PREJ FABRIKES TE ARMATURS info VIBER +37744480497 Mode

  Podujevë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Banesë në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojm për shitje banesë në Prishtinë në lagjen Lakrishte në objektin Premium Residence,ndërtuar n

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes 5 lloptopa Hp i5-gen 4. 8gb ram memory te rii
  Kompjutera

  Shes 5 lloptopa Hp i5-gen 4. 8gb ram memory te rii

  Lloptop hp model 650 15'6inch Core i5 2.60GHz-4210M 8gb ram memory 500gb hdd 1gb grafiken dedicated

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  - Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Fushë Kosovë në lagjen Dardania, objekti DeLuxe ndërtuar nga Qami Con

  Fushë Kosovë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Banesa TIPI 5-“A” në kompleksin ARSA
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa TIPI 5-“A” në kompleksin ARSA

  Banesa TIPI 5-“A”, Sbruto=58.9 m2 *Lokacioni: Rr. Bedri Shala, Mahalla e Muhaxhereve, Prishtinë

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA ME NXEMJE TAVOLINA KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA ME NXEMJE TAVOLINA KARRIKA 044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina 044280873 (Muni me thirr nxhdo koh jeni tmir pritur )

  Fushë Kosovë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ofrohet banesa 84m2 ne shitje ne Lakrishte !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 84m2 ne shitje ne Lakrishte !DELTA

  Ofrohet banesa 84m2 ne shitje ne Lakrishte te Pro Credit Banka Banesa ka kete renditje: Dhome dite,

  Prishtinë Sot, 23:23
  96.000 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Prishtinë Sot, 23:23
  60 €
 • 0 foto
  Ofrojm Banesat në shitje në lagjen Emshir
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesat në shitje në lagjen Emshir

  Ky kompeks, pas një pune të kujdesshme dhe të gjatë, është konstrukutuar asisoj, që çdo objekt banes

  Prishtinë Sot, 23:23
  800 €
 • 4 foto
  2 Banesa ne shitje 108m2 , 86m2  prishtine arberi
  Apartment / Banesa

  2 Banesa ne shitje 108m2 , 86m2 prishtine arberi

  2 Banesa ne shitje 108m2 dhe 86m2 - prishtine -lgj.arberi (ish dragodani) - 3. dhome - 1.kuzhin

  Prishtinë Sot, 23:23
  880 €
 • 6 foto
  Ofrohet banesa 116m2 ne shitje dhe qira !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 116m2 ne shitje dhe qira !DELTA

  Ofrohet banesa luksoze 116m2 te "Kullat e Arabve" ne shitje dhe qira. Ka kete renditje Tre dhoma te

  Prishtinë Sot, 23:23
  800 €
 • 7 foto
  - Banesat në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesat në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojmë për shitje 2 banesa në Prishtinë në lagjen - Arbëria 3 - Në objektin e ndërtuar nga kompan

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ⭕️Shitet banesa 89.36m2 ne Lagjen Arberia
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 89.36m2 ne Lagjen Arberia

  ⭕️Shitet banesa 89.36m2 ne katin 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia ⭕️Banesa posedon : ⭕️Sallon

  Prishtinë Sot, 23:23
  999 €
 • 11 foto
  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Prishtinë në lagjen Bregu i Diellit në zonen banesat me tulla të kuqe

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 93m2 ne Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 93m2 ne Lagjen e Spitalit

  Shitet banesa 93m2 ne katin e 6-te ne Lagjen e Spitalit Banesa posedon : -Sallon -Kuzhine -2 dhoma

  Prishtinë Sot, 23:23
  520 €
 • 3 foto
  ⭕️Shitet banesa 33m2 ,ne kati e 9-të në Mati 1
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 33m2 ,ne kati e 9-të në Mati 1

  ⭕️Shitet banesa 33m2 ,ne kati e 9-të në Mati 1 Banesa posedon: ⭕️Sallon ⭕️Kuzhin ⭕️

  Prishtinë Sot, 23:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕Shitet banesa 107m2 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 107m2 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕

  ⭕Shitet banesa 107m2 kati 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕

  Prishtinë Sot, 23:22
  850 €
 • 11 foto
  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojmë për shitje banesë në Prishtinë në lagjen Mati 1, në kompleksin banesor Dino i ndërtuar buz

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa 85 m2 M.Sllovenia ne Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 85 m2 M.Sllovenia ne Fushë Kosovë

  Shitet Banesa ne Fushë Kosovë në rrugën kryesore.Banesa gjindet në Objektin” B” LLamela 1” e

  Fushë Kosovë Sot, 23:22
  41.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa prapa Royal Mall #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa prapa Royal Mall #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit tek rruga B. Banesa ndodhet saktesisht prapa nderteses se Ro

  Prishtinë Sot, 23:22
  780 €
 • 2 foto
  -Shitet banesa prej 111.6m2 , kati- 6 në Fushekoso
  Apartment / Banesa

  -Shitet banesa prej 111.6m2 , kati- 6 në Fushekoso

  -Shitet banesa prej 111.6m2 , kati- 6 në Fushekosovë Çmimi-480e +38345534717 1.Sallon me kuzhine 3.

  Fushë Kosovë Sot, 23:22
  480 €
 • 5 foto
  SHITET Banesa TIPI 1-“B” me Sbruto=59.5 m2
  Apartment / Banesa

  SHITET Banesa TIPI 1-“B” me Sbruto=59.5 m2

  SHITET Banesa TIPI 1-“B” në kompleksin ARSA nga ARSA shpk me Sbruto=59.5 m2 *Për më shumë konta

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa ne Fushe Kosove kodi 599#iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Fushe Kosove kodi 599#iBRO

  Shitet banesa ne rrugen Dardania ne Fushe Kosove. Banesa ndodhet ne katin e -VI- dhe ka nje pjamje

  Fushë Kosovë Sot, 23:22
  37.000 €
 • 7 foto
  Shitet banesa ne qender ne Prishtine kodi 584#iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender ne Prishtine kodi 584#iBRO

  Shitet banesa ne qender te qytetit perball restorant Pishat. Banesa eshte mjafte e mire dhe ka nje h

  Prishtinë Sot, 23:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PENT HOUSE NË SHITJE - FUSHË KOSOVË
  Apartment / Banesa

  PENT HOUSE NË SHITJE - FUSHË KOSOVË

  Shitet Penthose në Fushë Kosovë apo në qendër të Fushë Kosovës, në rrugen Dardania përballë shkollës

  Fushë Kosovë Sot, 23:22
  Me Marrveshje