Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 2 foto
  \"Shitet PS3 me 15 lojra + 2 joystick\" (Germany)
  Lojra per PC / Videolojra

  \"Shitet PS3 me 15 lojra + 2 joystick\" (Germany)

  Shes Ps3 Slim 500gb me 15 lojerat te cilat jane ne fotografi! Gjithashtu vijne bashk 2 joystick ne g

  Prishtinë Dje, 23:41
  150 €
 • 5 foto
  Autobartje Shlep Marimanga Kran 044 425 793
  Kamionë

  Autobartje Shlep Marimanga Kran 044 425 793

  Auto bartje 24H Kontakto 044. 425. 793 049. 324. 124

  Prishtinë Dje, 23:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtëpi 180m2 në shitje apo qira te Mati 1.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 180m2 në shitje apo qira te Mati 1.

  Shtëpia gjendet te Mati 1 afër shkollës Mileniumi i 3-të, ka 180m2 dhe ndodhet në 4 Ari truall. Shtë

  Prishtinë Dje, 23:41
  165.000 €
 • 7 foto
  Shlep.marimang kran Korpa 24H 044 425 793
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shlep.marimang kran Korpa 24H 044 425 793

  Bajm bartjen e Te gjitha veturave ne vend dhe jash vendi Kontakti 044 425 793 049 324 124

  Prishtinë Dje, 23:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokal - Zyre 160m2 me qir anë Dragodan-Arbëri.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal - Zyre 160m2 me qir anë Dragodan-Arbëri.

  Lokali gjendet në Dragodan, ndodhet në katin përdhesë dhe për momentin është I ndarë në dy lokale me

  Prishtinë Dje, 23:41
  650 €
 • 4 foto
  Lokal 36m2 në shitje te Mati 1.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 36m2 në shitje te Mati 1.

  Lokali gjendet në rrugën Theodor Muzaka te Mati 1, në Kompleksin “Nderimi” dhe ka qasje nga rrug

  Prishtinë Dje, 23:40
  51.000 €
 • 7 foto
  Banesë 145.27m2 ne shitje ne Mati 1.
  Apartment / Banesa

  Banesë 145.27m2 ne shitje ne Mati 1.

  Banesa ndodhet te Mati 1 ne rrugen B mbrapa VG Construction. Objekti eshte I siguruar, qasja ne te b

  Prishtinë Dje, 23:40
  108.000 €
 • 6 foto
  Banesë 88m2 në shitje në rrugën B – Royal Plaza.
  Apartment / Banesa

  Banesë 88m2 në shitje në rrugën B – Royal Plaza.

  Kompleksi Royal Plaza ndodhet në një ndër rrugët kryesore të Prishtinës në rrugën B, shumë afër Qend

  Prishtinë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklor

  Lipjan Dje, 23:39
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 75m2 me qira në Tophane.
  Apartment / Banesa

  Banesë 75m2 me qira në Tophane.

  Banesa gjendet në Tophane te Bahollt. Banesa ndodhet në katin e 2-të dhe është tërësisht e mobiluar.

  Prishtinë Dje, 23:39
  280 €
 • 7 foto
  Banesë 81.5m2 në shitje në Bregun e Diellit.
  Apartment / Banesa

  Banesë 81.5m2 në shitje në Bregun e Diellit.

  Banesa gjendet në Bregun e Diellit në rrugën Armend Daci në mes të Postës së Vogël dhe Raiffeisen Ba

  Prishtinë Dje, 23:39
  88.000 €
 • 6 foto
  Zyre 80m2 me qira në Qendër.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre 80m2 me qira në Qendër.

  Zyre 80m2 me qira në Qendër. Zyrja gjendet në Qendër në Rr. Garibaldi, përballë Hotel Grand dhe ësht

  Prishtinë Dje, 23:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shporeti elektrik dhe Frigoriferi shume te reja
  Teknik dhe paisje

  Shporeti elektrik dhe Frigoriferi shume te reja

  Shiten shporeti elektrik Beko me pllake qelqi dhe frigoriferi. Shporeti eshte ne gjendje shume te mi

  Fushë Kosovë Dje, 23:38
  230 €
 • 6 foto
  Fellne 19 per Passat Cc , Golf 7,6,5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 per Passat Cc , Golf 7,6,5

  Shes fellne per Passat Cc , Golf 7,6,5, Audi , ne gjendje perfekte . Me goma 2018 . Fellnet jan orig

  Podujevë Dje, 23:38
  780 €
 • 7 foto
  Shtëpi 385m2 në shitje, Lagjja Qëndresa-Veterrnik
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 385m2 në shitje, Lagjja Qëndresa-Veterrnik

  Shtëpi 385m2 në shitje në Lagjen Qëndresa-Veterrnik. Shtëpia gjendet në lagjen Qëndresa, mbrapa Bau

  Prishtinë Dje, 23:38
  280.000 €
 • 12 foto
  PERDE ZEBRA
  Mobilje

  PERDE ZEBRA

  JU OFROJM PERDE ZEBER ME QMIM 20 EURO METREN KATROR. MATERJALET JANE NGA KOREJA E JUGUT DHE MALEJZI

  Prishtinë Dje, 23:38
  20 €
 • 8 foto
  Shitet banesa re e mobiluar me mobile të reja
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa re e mobiluar me mobile të reja

  Kodi 0010 Shitet banesa e re, është e mobiluar me mobile të reja, 87.81m2, kati i 7, 2 dhoma, sallo

  Prishtinë Dje, 23:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesë 87m2 në shitje në Qendër.
  Apartment / Banesa

  Banesë 87m2 në shitje në Qendër.

  Banesa gjendet në Qendër afër gjimnazit Sami Frasheri. Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe është e mo

  Prishtinë Dje, 23:38
  70.000 €
 • 7 foto
  Shtëpi 500m2 në 11 Ari Truall në shitje, Veternik
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 500m2 në 11 Ari Truall në shitje, Veternik

  Shtëpia ka 500m2 dhe ndodhet në 11 Ari truall. Shtëpia gjendet në Veternik afër BAU Market. Shtëpia

  Prishtinë Dje, 23:38
  330.000 €
 • 6 foto
  Fellne per Golf. 6. 7 R-Line Passat Audi Tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf. 6. 7 R-Line Passat Audi Tauran

  Shes Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir me goma 225 40 18 per Golf.7 R-LINE Golf.5.6.Passat.Toura

  Podujevë Dje, 23:38
  750 €
 • 4 foto
  SETRA hr
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SETRA hr

  SETRA.HR KLIM RETARDER ABS ASR NJE VIT REGJISTRIM I PLOT GOMAT E REJA 90 % MENJAQIM 6 I THJESHT

  Lipjan Dje, 23:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 6 HIGHLINE 2.0 RKS 140 PS. Special Edited.
  Vetura

  GOLF 6 HIGHLINE 2.0 RKS 140 PS. Special Edited.

  2.0 Highline 140 PS. 6 Shpejci + R. Ardhur Nga 🇩🇪. Vetura Perfekt Vetem Blers Serioz Jo SMS FLM.

  Prishtinë Dje, 23:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf VI 2.0 HIGHLINE 140 PS. Me Dogan RKS.
  Vetura

  Golf VI 2.0 HIGHLINE 140 PS. Me Dogan RKS.

  2.0 Highline 140 PS. 6 Shpejci + R. Ardhur Nga 🇩🇪. Vetura Perfekt Vetem Blers Serioz Jo SMS FLM.

  Prishtinë Dje, 23:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7 GTD
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7 GTD

  Shiten Fellnet 18 coll per Golf.5.6.7.Passat.Touran ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t

  Podujevë Dje, 23:37
  680 €
 • 4 foto
  Fellne Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 18 coll me goma t mira Origjinale GTD per Golf.5.6.7.Passat.Touran per me shum Viber

  Podujevë Dje, 23:37
  730 €
 • 11 foto
  LINA- Shtëpia me 4ari obor në Lagj Qëndresa 117/16
  Shtepi / Vila

  LINA- Shtëpia me 4ari obor në Lagj Qëndresa 117/16

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 350m2 me 4ari oborrë Organizimi i mbrendshem:Shtepia ne 348 m2 te saj ka

  Prishtinë Dje, 23:37
  195.000 €
 • 6 foto
  Fellne O.Z 17 Coll Per Golf.4.WV.Bora.Audi.Pollo
  Autopjese dhe paisje

  Fellne O.Z 17 Coll Per Golf.4.WV.Bora.Audi.Pollo

  Shes fellnet 17 coll me gjendje shum t mir pa as nej defekt O.Z RACING SUPERLEGERA per Golf.4.VW.Bor

  Podujevë Dje, 23:37
  680 €
 • 7 foto
  Banesë 75m2 me qira te Qafa objekti Minimax.
  Apartment / Banesa

  Banesë 75m2 me qira te Qafa objekti Minimax.

  Banesa gjendet te Qafa në objektin e MINIMAX. Banesa ndodet në katin e 8-të dhe është tërësishte e m

  Prishtinë Dje, 23:36
  600 €
 • 8 foto
  Fellne per Audi S-Line Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line Origjinal

  Shes fellnet 19 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekf me goma shum t mira per AudiA4. A5. A6.

  Podujevë Dje, 23:36
  670 €
 • 4 foto
  Fellnet Oz Oltraleggera 16 coll Golf 5 6 7 Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet Oz Oltraleggera 16 coll Golf 5 6 7 Audi

  Shes fellnet 16 coll 5x112 bejn per Golf 5 6 7 Audi Passat tauran ne super gjendje per me shum ne vi

  Podujevë Dje, 23:36
  680 €
 • 5 foto
  Fellne Me Goma 18coll per Golf.6. 7. GTD ORGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Me Goma 18coll per Golf.6. 7. GTD ORGJINAL

  Shes Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir me goma t mira 225 40 18 pa as nje defekt per Golf.5.6.7.

  Podujevë Dje, 23:36
  680 €
 • 1 foto
  Shtëpi 300m2 në shitje në Taslixhe 3.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 300m2 në shitje në Taslixhe 3.

  Shtëpia ndodhet në 5.2 Ari truall dhe gjendet në Taslixhe 3 në rrugën “Visar Dodani”. Shtëpia k

  Prishtinë Dje, 23:35
  350.000 €
 • 6 foto
  Banesë 83.8m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 83.8m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan - Arbëri në rrugën Ahmet Krasniqi përballë banesave të Tregtisë, në kompl

  Prishtinë Dje, 23:35
  84.000 €
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm, trasporti dhe montimi gratis. për më s

  Lipjan Dje, 23:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne per Mercedes AMG
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes AMG

  Fellne per Mercedes ne gjendje shum t mir me goma shum t mira Origjinal 18 coll per me shum Viber +3

  Podujevë Dje, 23:35
  650 €
 • 7 foto
  Banesë 75m2 në shitje në Aktash.
  Apartment / Banesa

  Banesë 75m2 në shitje në Aktash.

  Banesa gjendet në Aktash në rrugën Rexhep Mala afër Smart Center. Banesa ndodhet në katin e 4-të (ka

  Prishtinë Dje, 23:35
  87.000 €
 • 5 foto
  Banesë Pent House 139m2 në shtije në Dragodan.
  Apartment / Banesa

  Banesë Pent House 139m2 në shtije në Dragodan.

  Banesa Pent House 139m2 gjendet në Dragodan përballë ambasadës Amerikane apo afër Minimax. Objekti ë

  Prishtinë Dje, 23:35
  100.000 €
 • 2 foto
  Banesë 100m2 në shitje në Aktash.
  Apartment / Banesa

  Banesë 100m2 në shitje në Aktash.

  Banesa gjendet në Kompleksin luksoz “IVY Residence” në Aktash në rrugën Ali Pashë Tepelena, obje

  Prishtinë Dje, 23:34
  200.000 €
 • 0 foto
  TENDA-TAVOLINA-KARRIKA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA-TAVOLINA-KARRIKA ME QERA 045562733

  Lëshojmë me qera Tenda-Tavolina-Karrika me qmim të volitshëm, trasporti dhe montimi gratis. për më s

  Prishtinë Dje, 23:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne per Passat.Golf.5.6.7.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Passat.Golf.5.6.7.Touran

  Shes fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf. 5.6.7.Passat.To

  Podujevë Dje, 23:34
  580 €
 • 5 foto
  SHITET Banesa TIPI 2-“B” Sbruto=89.9 m2
  Apartment / Banesa

  SHITET Banesa TIPI 2-“B” Sbruto=89.9 m2

  Shitet Banesa TIPI 2-“B” ne kompleksin ARSA nga ARSA SHPK me Sbruto=89.9 m2 *Për më shumë kontak

  Prishtinë Dje, 23:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET Banesa TIPI 1-“B” me Sbruto=59.5 m2
  Apartment / Banesa

  SHITET Banesa TIPI 1-“B” me Sbruto=59.5 m2

  SHITET Banesa TIPI 1-“B” në kompleksin ARSA nga ARSA shpk me Sbruto=59.5 m2 *Për më shumë konta

  Prishtinë Dje, 23:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Banesa TIPI 5-“B” me Sbruto=90.0 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa TIPI 5-“B” me Sbruto=90.0 m2

  Shitet Banesa TIPI 5-“B” në kompleksin ARSA nga ARSA shpk me Sbruto=90.0 m2 *Për më shumë konta

  Prishtinë Dje, 23:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Banesa TIPI 2-“A” Sbruto=84.0 m2
  Apartment / Banesa

  Shes Banesa TIPI 2-“A” Sbruto=84.0 m2

  Shitet Banesa TIPI 2-“A” ne kompleksin ARSA me Sbruto=84.0 m2, nga ARSA SHPK. *Lokacioni: Rr. Be

  Prishtinë Dje, 23:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 57m2 në shitje te Qafa.
  Apartment / Banesa

  Banesë 57m2 në shitje te Qafa.

  Banesa ka 54.7m2 në dokumenta ndërsa faktike ka 57m2. Banesa gjendet te Qafa në objektin e 2-të, në

  Prishtinë Dje, 23:34
  72.000 €
 • 3 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet maqina qe mbreh thika te shtypshkornjes pllastikav , ftofjen e ka me uj

  Prishtinë Dje, 23:34
  1.100 €
 • 5 foto
  Shiten Banesa TIPI 3-“A” ne kompleksin ARSA
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesa TIPI 3-“A” ne kompleksin ARSA

  Shiten Banesa TIPI 3-“A” ne kompleksin ARSA nga ARSA SHPK me Sbruto=86.6 m2 *Lokacioni: Rr. Bed

  Prishtinë Dje, 23:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Golfi 4 1.9 Tdi Karrikat Me nxemje ShumiMir
  Vetura

  Shitet Golfi 4 1.9 Tdi Karrikat Me nxemje ShumiMir

  Shitet Golfi 4 1.9 Tdi I regjistruar Der Muajin E 12.2019 Veturen E posedon Ne Kosov Vetum ni

  Prishtinë Dje, 23:33
  3.950 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa TIPI 4-“B” me Sbruto=44.2 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa TIPI 4-“B” me Sbruto=44.2 m2

  Shitet Banesa TIPI 4-“B” në kompleksin ARSA nga ARSA SHPK me Sbruto=44.2 m2 *Për më shumë kontak

  Prishtinë Dje, 23:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Banesa TIPI 3-“B” me Sbruto=61.9 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa TIPI 3-“B” me Sbruto=61.9 m2

  Shitet Banesa TIPI 3-“B” ne kompleksin ARSA nga ARSA SHPK me Sbruto=61.9 m2 *Për më shumë kontak

  Prishtinë Dje, 23:33
  Me Marrveshje