Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  L02/17/SH SHITET lokali 130m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  L02/17/SH SHITET lokali 130m2

  SHITET lokali në Lipjan. REF: L02/17/SH ✓ 130m katror ✓ Hapsirë parkingu para lokalit. - Loka

  Lipjan Sot, 05:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  S200 Shitet banesa me fletë poseduese, Mati 1
  Apartment / Banesa

  S200 Shitet banesa me fletë poseduese, Mati 1

  Shitet banesa tek Mati 1, banesat e Coninit. Gjendet në katin e 3-të me lift funksional dhe sipërfaq

  Prishtinë Sot, 05:47
  820 €
 • 11 foto
  S198 Shitet banesa në Dardani, përball Santes
  Apartment / Banesa

  S198 Shitet banesa në Dardani, përball Santes

  Shitet banesa në Dardani, përball Santes. Banesa ka pozitën shumë të volitshme, me ndricim të kenaqs

  Prishtinë Sot, 05:47
  85.000 €
 • 6 foto
  S197 Shitet banesa në Velani
  Apartment / Banesa

  S197 Shitet banesa në Velani

  Shitet banesa në Velani, afër semaforave. Eshtë ndërtim i ri, e gatshme për banim, objekti ka kamera

  Prishtinë Sot, 05:47
  800 €
 • 5 foto
  ?SHITET BANESA 102m Kati 6
  Apartment / Banesa

  ?SHITET BANESA 102m Kati 6

  🏢 QENDRIM DITORE 🏢 KUZHINA 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DEPO 🏢 BANJO 🏢 BALLKAN 🏢 K

  Lipjan Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ?NE SHITJE BANESAT #PERDHES? 111m
  Apartment / Banesa

  ?NE SHITJE BANESAT #PERDHES? 111m

  🏙 Banesë në shitje 111m Kati 0! Me 3 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ballkan

  Lipjan Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ?SHITEN BANESAT MODERNE LIPJAN..
  Apartment / Banesa

  ?SHITEN BANESAT MODERNE LIPJAN..

  Shiten Banesa Moderne ne Lipjan Lokacioni: Lipjan rruga 1 maji Siperfaqe: 111m , 102m , 106m , 81m

  Lipjan Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ? SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 6
  Apartment / Banesa

  ? SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 6

  Banesë në shitje 81m Kati 6 ! ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜

  Lipjan Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ? SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 6
  Apartment / Banesa

  ? SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 6

  Banesë në shitje 81m Kati 6 ! ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜

  Lipjan Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN Banesat në shitje 93m ?
  Apartment / Banesa

  SHITEN Banesat në shitje 93m ?

  Banesë në shitje 93m ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜️Depo

  Lipjan Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  A KE VENDOS ME BLE BANES ? BANESA MODERNE LIPJAN
  Apartment / Banesa

  A KE VENDOS ME BLE BANES ? BANESA MODERNE LIPJAN

  Shiten Banesa Moderne ne Lipjan Lokacioni: Lipjan rruga 1 maji Siperfaqe: 111m , 102m , 106m , 81m

  Lipjan Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesë në shitje 93m Kati 3
  Apartment / Banesa

  Banesë në shitje 93m Kati 3

  Banesë në shitje 93m Kati 4 ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜ï¸

  Lipjan Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë në shitje 93m Kati 4
  Apartment / Banesa

  Banesë në shitje 93m Kati 4

  Banesë në shitje 93m Kati 4 ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜ï¸

  Lipjan Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Prishtinë Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Prishtinë Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ringa (Shitet Lokali ne Rr.Deshmoret e Kombit)144
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Lokali ne Rr.Deshmoret e Kombit)144

  Shitet Lokali ne Rr.Deshmoret e Kombit: Lokali ka 19,47 m2 ne Perdhese. Lokali gjendet perball shkol

  Ferizaj Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  S187 Shiten banesat në Fushë Kosovë, rr. Dardania
  Apartment / Banesa

  S187 Shiten banesat në Fushë Kosovë, rr. Dardania

  Shiten banesat në Fushë Kosovë kompleksi Eliza, në fillim të rrugës Dardania afër British Home. Ka t

  Prishtinë Sot, 05:47
  500 €
 • 11 foto
  Ringa (Shitet Hoteli ne Brezovice)142/19
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Hoteli ne Brezovice)142/19

  Shitet Hoteli ne Dalje te Brezovices. Hoteli Ka 12 Ari Oborr dhe eshte Per Rreth Rruges Kryesore. Ho

  Ferizaj Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  S169 Shitet banesa afër Rrugës B, te Loriano
  Apartment / Banesa

  S169 Shitet banesa afër Rrugës B, te Loriano

  Shitet banesa afër Rrugës B, rruga Muharrem Fejza, tek restaurant Loriano. Gjendet në katin e 3-të m

  Prishtinë Sot, 05:47
  645 €
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Fushë Kosovë Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Istog Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Novoberdë Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Podujevë Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Ferizaj Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Talinovc te Muhaxher)320
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Talinovc te Muhaxher)320

  Bejme ndrrim me Banes ne Ferizaj. Shiten 2 Shtepi ne Talinovc te Muhaxherve: Shtepit jane ne Rr.Mehm

  Ferizaj Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Shiten 2 Lokale ne Rr.D.Kombit)133/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shiten 2 Lokale ne Rr.D.Kombit)133/18

  Shiten 2 Lokale ne Rr.Deshmoret e Kombit : Lokali 1-Lokali ka 25 m2 dhe ka pamje nga rruga Kryesore

  Ferizaj Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ringa (Shitet Lokali ne Prishtine)140/19
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Lokali ne Prishtine)140/19

  Shitet Lokali ne Prishtine te 4-Llullat(Kater Llullat): Lokali ka 30 m2 dhe eshte Perdhes Objektit.

  Prishtinë Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj,Lipjan,Prishtine)
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj,Lipjan,Prishtine)

  KODI-512/19 Shiten Banesat ne Ferizaj,Lipjan,Prishtine.. Banesat ne Ferizaj Jane: B1.128 m2 K,5 Te U

  Ferizaj Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Ymer Zaskoku)318/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Ymer Zaskoku)318/18

  Shitet Shtepia ne Rr.Ymer Zaskoku mbrapa Emergjences ne Ferizaj. Shtepia ka 3,27 ari komplet. Shtepi

  Ferizaj Sot, 05:47
  210.000 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA NE QENDER MBRAPA TEATRIT KOMBETAR
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE QENDER MBRAPA TEATRIT KOMBETAR

  Shitet banesa Mbrapa Teatrit Kombetar dhe mbrapa bankes TEB ,ne Qender banesa gjindet ne katin e 4

  Prishtinë Sot, 05:47
  77.000 €
 • 7 foto
  SHITET BANESA NE TOPHANE 64m2
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE TOPHANE 64m2

  Shitet banesa ne Tophane ,ndertim i Labi Com ,banesa gjindet ne katin e 5 dhe posedon -Sallon kuzhi

  Prishtinë Sot, 05:47
  850 €
 • 8 foto
  RINI-SHITEN 5 SHTEPI AFER PISHAVE- SHTIME
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITEN 5 SHTEPI AFER PISHAVE- SHTIME

  Shiten 5 shtepi me nga 4ari oborr Shtepit jan plan modern, jan te ndertume me standarte te larta evr

  Shtime Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA NE LIPJAN
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA NE LIPJAN

  Shitet Shtepia 2katshe Me 5ari Oborr. shtepia esht e perfunduar punimet e vrazhda ka bunar rrym infr

  Lipjan Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA

  Ofrojm keto sherbime me Qira ?Tenda ( Shatora ) ?Karrika me Mbulesa ?Karrika pa Mbulesa ?Tavolina

  Deqan Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET shtëpia në #Shtime
  Shtepi / Vila

  SHITET shtëpia në #Shtime

  SHITET shtëpia në #Shtime REF: SH07/18/SH ✓ 8.5 ari truall ✓ 200 m2 Kati përdhesë: ✓ Dhom

  Shtime Sot, 05:47
  65.000 €
 • 4 foto
  Shiten 4 banesat në Matiqan, përball Mileniumit 3
  Apartment / Banesa

  Shiten 4 banesat në Matiqan, përball Mileniumit 3

  Shiten 4 banesat në Matiqan, përball shkollës Mileniumi III. Banesat shiten nga i njëjti pronar, dhe

  Prishtinë Sot, 05:47
  800 €
 • 7 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA ME 4 ARI OBORR LIPJAN
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA ME 4 ARI OBORR LIPJAN

  Shitet shtepia me 4 ari oborr ne rrug per konju-lipjan shtepia esht e gatshme per banim e mobiluar m

  Lipjan Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA O44633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA O44633978 ME NXEMJE

  "Tenda Egzoni" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja ( r

  Podujevë Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH - Lokali 80 m2 - Lokali është i gatshëm për të filluar punë

  Lipjan Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI- KERKOJM BANESA ME QERA-LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI- KERKOJM BANESA ME QERA-LIPJAN

  KERKOJM BANESA ME QERA -MUJORE AFAT SHKURT 6MUJ OSE NJE VIT BANESAT DUHET ME QEN TE MOBILUME TE IT

  Lipjan Sot, 05:47
  150 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA NE QENDER TE GRANDI
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE QENDER TE GRANDI

  Shitet banesa ne Qender te GRANDI i pershtashem edhe per lokal,banesa gjindet ne katin e pare dhe po

  Prishtinë Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RINI-Shitet banesa 87M2 Afer Ambulantes
  Apartment / Banesa

  RINI-Shitet banesa 87M2 Afer Ambulantes

  Shitet banese 83m2 kati i -6 - Banim rr.Tahir Sinani *Banesa perbehet prej: *2.Dhoma gjumi *Qendrimi

  Lipjan Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN

  Shitet #lokali në Lipjan REF: L24/17/SH - 75 m2 - Kati 1 - 10m ( pjesa ballore) x7.5 - Wc - Bal

  Lipjan Sot, 05:47
  950 €
 • 7 foto
  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN

  SHITET ose lëshohet lokali ME QIRA në Lipjan. REF: L18/17/SH - Lokali 87 m2 - 2 banjo - 156 m

  Lipjan Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OOKAZION URGJENT APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT
  Apartment / Banesa

  OOKAZION URGJENT APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT

  --- DURRES --- APARTAMENTI ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRMBAJTUR PASI ESHTE DHE NJE NDERTESE E RE I PAJ

  Prishtinë Sot, 05:47
  42.000 €
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 96.5 M2 NE SHTIME
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 96.5 M2 NE SHTIME

  Shitet banesa98.5m2 ne qender KOMPLEKSIN BANESOR -FORMA shpk Shtime Banesa perbehet prej : * 2Dhoma

  Shtime Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITEN BANESAT NE KUNE-SHENGJIN
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT NE KUNE-SHENGJIN

  SHITEN BANESAT NE KUNE - SHENGJIN REF: B111/17/SH Apartmente të reja me hapsirë prej 72.45m2 ne pl

  Lipjan Sot, 05:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA NE LAGJEN QENDRESA NE PRISHTIN
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA NE LAGJEN QENDRESA NE PRISHTIN

  SHITET SHTEPIA NE LAGJEN QENDRESA Shtëpia gjendet në lagjen Qendresa. Shtepia ka 350 m2 hapësire dhe

  Lipjan Sot, 05:47
  195.000 €
 • 8 foto
  S103 Shitet banesa afër Semitronix, Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  S103 Shitet banesa afër Semitronix, Fushë Kosovë

  Shitet banesa në Fushë-Kosovë afër Hotel Semitronix, rreth 100m nga Emona Center. Banesa është ndër

  Prishtinë Sot, 05:47
  57.000 €
 • 7 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA 20ARI OBORR NE BABUSH -LIPJAN
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA 20ARI OBORR NE BABUSH -LIPJAN

  Shitet shtëpia me 20 ari truall ne Babush te muhagjerve në Lipjan shtëpi njëkatshe e banushme me inf

  Lipjan Sot, 05:47
  85.000 €