Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 6 foto
  LINA-SHITET BANESA 62m2 RR.12QERSHORI-FR 221/17B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 62m2 RR.12QERSHORI-FR 221/17B

  Shitet: Banesa Kuadratur: 62 m2 Kati: V Gjendja: e gatshme dhe emobiluar Organizimi i mbrendeshm: q

  Ferizaj Sot, 17:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Braniki Mram Per Mercedes Benz 190
  Autopjese dhe paisje

  Braniki Mram Per Mercedes Benz 190

  Braniki Mram Per Mercedes Benz 190

  Pejë Sot, 17:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  CLK200 Gaz+Benzine Viti 2000
  Vetura

  CLK200 Gaz+Benzine Viti 2000

  Shitet Mercedes CLK200 Gaz+Benzine Viti 2000 Kamio Manuale 266.000 KM Origjinale Nr Cel&Whatsapp

  Elbasan Sot, 17:24
  2.800 €
 • 2 foto
  Gaming Mouse enet G-509??
  Pjese per kompjuter

  Gaming Mouse enet G-509??

  Shiten Mouse Gaming model enet G-509 Led senzor 2400 DPI me qmim vetëm 15€ copa Transporti Gratis n\

  Gjilan Sot, 17:24
  15 €
 • 0 foto
  Mouse Gaming enet X3 2400DPI??
  Pjese per kompjuter

  Mouse Gaming enet X3 2400DPI??

  Shiten Mouse Gaming X3 2400DPI senzor LED Hight Speed , Mouse është e re në pako me kualitet te lart

  Prishtinë Sot, 17:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 92.50 m2,K-VII-Rr,A.Bytyqi\"Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 92.50 m2,K-VII-Rr,A.Bytyqi\"Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Sot, 17:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Suzuki Grand Vitara 2.0 benzin-gas
  Vetura

  Suzuki Grand Vitara 2.0 benzin-gas

  Shitet Suzuki Grand Vitara 2.0 benzin-gas, viti 2007 km 159000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.25.0

  Fier Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Vw Passat CC 2013 Kamio Automatike 2.0 Benzine
  Vetura

  Vw Passat CC 2013 Kamio Automatike 2.0 Benzine

  Shitet&Nderrohet Vw Passat CC 2013 Kamio Automatike 2.0 Benzine Nr Cel&Whatsapp:+35569223223

  Tiranë Sot, 17:23
  12.500 €
 • 12 foto
  Toyota-URBAN-CRUISER-1.4-D-4-D Nafte (2009)
  Vetura

  Toyota-URBAN-CRUISER-1.4-D-4-D Nafte (2009)

  Shitet. Toyota Urban Cruiser-1.4-D-4-D. me nafte viti (2009). me kamje manuale me (6) Marshe. me Dog

  Tiranë Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Acer core i5 15.6 inch 12-GB Ram ddr3 HDD 128 SSD
  Kompjutera

  Acer core i5 15.6 inch 12-GB Ram ddr3 HDD 128 SSD

  shes llaptop Acer core i5 gjenerata e 3 modeli Aspire E1-531 llaptopi osht krejtsisht ne gjendje te

  Gjilan Sot, 17:23
  270 €
 • 8 foto
  C220 Blueficesse Nafte Automatike Viti 2007
  Vetura

  C220 Blueficesse Nafte Automatike Viti 2007

  Shitet Mercedes C220 Blueficesse Nafte Viti 2007 Nr Cel&Whatsapp:+355692232232 Makina Posedon: -

  Korçë Sot, 17:23
  7.700 €
 • 1 foto
  Shtepia 174m2+84m2 bodrum ne MARIGONA REZIDENC
  Shtepi / Vila

  Shtepia 174m2+84m2 bodrum ne MARIGONA REZIDENC

  Shtepia gjindet ne lagjen marigona rezidenc. Eshte e leshuar me qira 1000 euro muaji. Per ma shume

  Prishtinë Sot, 17:23
  245.000 €
 • 8 foto
  shitet banesa ne prishtine arberi 3 te komuna
  Apartment / Banesa

  shitet banesa ne prishtine arberi 3 te komuna

  Shitet banesa ne Prishtine Arberi 3 te Komuna. Siperfaqja 85.6m2 kati 2, renditja: 2 dhoma gjumi, d

  Prishtinë Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vw Touareg 3.6 Benzine Automatike Viti 2011
  Vetura

  Vw Touareg 3.6 Benzine Automatike Viti 2011

  Shitet&Nderrohet Vw Touareg 3.6 Benzine Automatike Viti 2011 Nr Cel&Whatsapp:+355692232232 M

  Krujë Sot, 17:23
  15.000 €
 • 1 foto
  Shitet banesa ne Prishtine -veternike ne kompleksi
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Prishtine -veternike ne kompleksi

  Shitet banesa ne Prishtine -veternike ne kompleksin ART INVEST - siperfaqja :73.4m2 -:2 dhoma gjumi

  Prishtinë Sot, 17:23
  850 €
 • 3 foto
  DISQE LAND ROVER VELAR 22 ORIGINAL MODEL 2019
  Autopjese dhe paisje

  DISQE LAND ROVER VELAR 22 ORIGINAL MODEL 2019

  Disqe e goma origjinal

  Tiranë Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  S 320 4Matic look amg origjinal 2012
  Vetura

  S 320 4Matic look amg origjinal 2012

  Shitet ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e sapobera vaj filtra motorri dhe kambio ferrota p

  Elbasan Sot, 17:23
  14.000 €
 • 10 foto
  Shitet BMW X5 - 35XD - 2009 - 7 ulse
  Vetura

  Shitet BMW X5 - 35XD - 2009 - 7 ulse

  Shitet Vetura BMW X5 Viti i Prodhimit - 2009 Nr i Ulseve 7 Motori 3.0 modeli 35Xd Nderruesi - Au

  Prishtinë Sot, 17:23
  14.000 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi, dhoma per femij ,Kuzhina me porosi
  Mobilje

  Dhoma Gjumi, dhoma per femij ,Kuzhina me porosi

  Fer Dizajn

  Istog Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa 86m2 ne KALABRI te NARTELI. Kati 7.
  Apartment / Banesa

  Banesa 86m2 ne KALABRI te NARTELI. Kati 7.

  Banesa gjindet ne katin e 7 qe eshte i parafundit. Pamjen ne perendim. Posedon 2 dhoma gjumi. Ban

  Prishtinë Sot, 17:23
  750 €
 • 2 foto
  Sony PS4 1TB Fifa 20 / Fortnite +10 loja
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS4 1TB Fifa 20 / Fortnite +10 loja

  shes Sony Playstation 4 modeli Slim 1 TB ne gjendje krejtesisht te rregullt e perdorun me 1 kontroll

  Prishtinë Sot, 17:23
  280 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Opel Corsa 1.3 cdti - EcoFlex
  Vetura

  Shitet Opel Corsa 1.3 cdti - EcoFlex

  Shitet vetura Opel Agila Viti i prodhimit - 2009 Motori 1.3 cdti - Ecoflex Me dogane te paguar N

  Prishtinë Sot, 17:23
  4.800 €
 • 2 foto
  Banesa 122m2 kati 6 te ACG rruga A mbrapa QKUK
  Apartment / Banesa

  Banesa 122m2 kati 6 te ACG rruga A mbrapa QKUK

  Banesa gjindet mbrapa QKUK. Pamjen direkt kah QKUK. Behet e gatshme ne dhjetor 2020. Posedon 3 dh

  Prishtinë Sot, 17:23
  899 €
 • 2 foto
  Banesa 83m2 te MODEL SLOVENIA objekt 39 kati 4
  Apartment / Banesa

  Banesa 83m2 te MODEL SLOVENIA objekt 39 kati 4

  Banesa gjindet ne katin e 4 Behet e gatshm ne korrik gusht 2021

  Fushë Kosovë Sot, 17:23
  450 €
 • 4 foto
  Shitet banesa 56m2 kati -3 të në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 56m2 kati -3 të në Fushë Kosovë

  💢Shitet banesa 56m2 kati -3 të në Fushë Kosovë 💢Banesa posedon : 💢Sallon 💢Kuzhinë 💢1 dhoma gjumi 💢B

  Fushë Kosovë Sot, 17:23
  550 €
 • 12 foto
  Bmw X5 4.8i Gaz+Benzine Viti 2008 Full Extra
  Vetura

  Bmw X5 4.8i Gaz+Benzine Viti 2008 Full Extra

  Shitet&Nderrohet Bmw X5 4.8i Gaz+Benzine Viti 2008 Full Extra Nr Cel&Whatsapp:+355697119478

  Tiranë Sot, 17:23
  12.800 €
 • 6 foto
  Banesë 83.8m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 83.8m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan - Arbëri në rrugën Ahmet Krasniqi përballë banesave të Tregtisë, në kompl

  Prishtinë Sot, 17:23
  84.000 €
 • 8 foto
  Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6
  Vetura

  Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6

  Shitet Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6, viti 2005, km 191000, me tvsh te paguar, ardhur m

  Fier Sot, 17:23
  8.500 €
 • 12 foto
  Vw Passat 2.0 Nafte Kamio Automatike 2013
  Vetura

  Vw Passat 2.0 Nafte Kamio Automatike 2013

  Shitet Vw Passat 2.0 Nafte Kamio Automatike Viti 2013 E Sapo Targuar Nr Cel:+355693866411 Makina Pos

  Tiranë Sot, 17:23
  12.500 €
 • 12 foto
  OPEL ASTRA 1.9 CDTI AUTOMATIK 2009
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.9 CDTI AUTOMATIK 2009

  SHITET OPEL ASTRA 1.9 CDTI AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT 2009 PA 1 MUAJ 2010 . I RUAJTUR SHUME SI MBREN

  Gjilan Sot, 17:23
  5.250 €
 • 2 foto
  iPhone 8 64GB i Bardhe i SHKËLQYER!!
  Telefona celulare

  iPhone 8 64GB i Bardhe i SHKËLQYER!!

  Shes iPhone 8 64GB i Bardhe i SHKËLQYER!! shum i paster si telefon i ardhur nga USA.vjen bashk me ka

  Tiranë Sot, 17:23
  27.000 Lek
 • 4 foto
  Fiat punto 1.9 jtd viti 2002 me 1 vit rks
  Vetura

  Fiat punto 1.9 jtd viti 2002 me 1 vit rks

  Shitet fiat punto 1.9 dizell jtd matorr shum te mir Ka 1 vit rks Klim abs airbag Nuk ka nevoj per

  Ferizaj Sot, 17:23
  2.100 €
 • 3 foto
  Shitet KIA 2.0 dizel, rks bej edhe ndrrim
  Vetura

  Shitet KIA 2.0 dizel, rks bej edhe ndrrim

  ART-DESIGN

  Ferizaj Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ML-350-CDI-4-Matic Full option Model 2010
  Vetura

  ML-350-CDI-4-Matic Full option Model 2010

  Shitet Mercedes-Benz. ML-350. CDI. 4-Matic. Full option Model 2010. E ardhur nga Gjermania me

  Tiranë Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gjystika Playstation 3 dhe PC
  Lojra per PC / Videolojra

  Gjystika Playstation 3 dhe PC

  shes gjystika t reja per Sony Playstation 3 dhe PC me qmim vetem 10€ per cope transporti gratis n\'k

  Prishtinë Sot, 17:23
  10 €
 • 0 foto
  KOMPANI PASTRIMI-MJESHTRI MAGJIK
  Sherbime

  KOMPANI PASTRIMI-MJESHTRI MAGJIK

  Mjeshtri Magjik Ofron keto sherbime: Pastrim Gjeneral Pastrim te gjamave Mirembajtje e objekteve

  Prishtinë Sot, 17:23
  1 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Sot, 17:23
  990 €
 • 2 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR INFO 044280873 viber 003834428

  Ferizaj Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344/799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Malisheve Sot, 17:23
  599 €
 • 0 foto
  Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Gilanit)
  Apartment / Banesa

  Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Gilanit)

  Shitet banesa ne Rr.Gilanit te Ambullanta Rajonale. Banesa eshte ne katin e 7. Me 75m2. Banesa ka 2

  Ferizaj Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Braim Ademi)326/19
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Braim Ademi)326/19

  Shitet Shtepia ne Rr.Braim Ademi.. Shtepia gjendet ne Rrugicen Mikel Lumezi Afer As-Petrol. Shtepia

  Ferizaj Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine te Mati 1)388/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine te Mati 1)388/18

  Shitet Banesa te Mati 1 ne Prishtine : Banesa ka 120 m2 dhe ka 3 dhoma gjumi,sallon,kuzhine,2 banjo

  Prishtinë Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes Benz E 350 CDI 4 Matic
  Vetura

  Mercedes Benz E 350 CDI 4 Matic

  Mercedes-Benz E 350 CDI 4 Matic- Motorr 2987 CC nuk e kap taksa e luksit. 4 Gomat e Reja 100% me gji

  Tiranë Sot, 17:23
  13.600 €
 • 5 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Prishtinë Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PES 19 per PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PES 19 per PS4

  shes CD PES 19 per Sony Playstation 4 te perdorun ne gjendje te rregull me qmim 19€ transporti grati

  Prishtinë Sot, 17:23
  19 €
 • 11 foto
  Kuzhina Moderne me qmime te volitshme
  Mobilje

  Kuzhina Moderne me qmime te volitshme

  Fer Dizajn

  Klinë Sot, 17:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Ore te paperdorura me qmim shum te volitshem
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes Ore te paperdorura me qmim shum te volitshem

  Shes Ore te paperdorura me qmim shum te volitshem. Rolex 1 - 13€ Rolex 2 - 13€ Rolex 3 - 13€ Rolex 4

  Prishtinë Sot, 17:23
  13 €
 • 4 foto
  LINA-Shitet Banesa 86.65m2, në Prishtinë 32/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 86.65m2, në Prishtinë 32/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 17:23
  Me Marrveshje